دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۱۴:۵۸Nov 2018 19

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

وزارت نیرو 18 آذر 1394 وزارت نیرو 1 تیر 1397 وزارت نیرو 1 مرداد 1397 وزارت نیرو 31 شهریور 1397 وزارت نیرو 30 مهر 1397 وزارت نیرو 1 آبان 1397 وزارت نیرو 2 آبان 1397 وزارت نیرو 3 آبان 1397 وزارت نیرو 4 آبان 1397 وزارت نیرو 5 آبان 1397 وزارت نیرو 6 آبان 1397 وزارت نیرو 7 آبان 1397 وزارت نیرو 9 آبان 1397 وزارت نیرو 11 آبان 1397 وزارت نیرو 12 آبان 1397 وزارت نیرو 13 آبان 1397 وزارت نیرو 14 آبان 1397 وزارت نیرو 15 آبان 1397 وزارت نیرو 17 آبان 1397 وزارت نیرو 18 آبان 1397 وزارت نیرو 19 آبان 1397 وزارت نیرو 20 آبان 1397 وزارت نیرو 21 آبان 1397 وزارت نیرو 22 آبان 1397 وزارت نیرو 23 آبان 1397 وزارت نیرو 25 آبان 1397 وزارت نیرو 26 آبان 1397 وزارت نیرو 27 آبان 1397 وزارت نیرو 28 آبان 1397 
  ۶ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از واگذاری بیش از 13 هزار انشعاب آب و فاضلاب طی سال جاری در این شهرستان خبر داد.
  ۲۱ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اصلاح شبکه برق روستای مجارشین از توابع شهرستان اسکو خبر داد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
رییس جمهوری گفت: در دولت یازدهم و آغاز دولت دوازدهم، 60 هزار هکتار از اراضی این استان به آبیاری مدرن مجهز شده و این قدم بسیار مهم در کشاورزی و صرفه جویی مصرف آب است.
  ۳۶ دقیقه پیش    
واحد عمرانی 2 سد قیقاج به عنوان بزرگ ترین طرح اقتصاد مقاومتی شمال غرب کشور و به مساحت 1100 هکتار با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
  ۲ ساعت پیش    
واحد 305 مگاواتی شماره 2 نیروگاه رامین اهواز پس از انجام تعمیرات میاندوره ای مجددا وارد مدار سر اسری برق کشور شد.
  ۳ ساعت پیش    
آزمایش خود راه اندازی و اتصال به شبکه نیروگاه برق آبی سیمره در استان ایلام با حضور نمایندگان شرکت مدیریت شبکه برق ایران و برق منطقه ای غرب با موفقیت انجام شد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه از ابتدای سال تاکنون حدود 95 درصد سوخت مصرفی نیروگاه های کشور گاز طبیعی بوده است ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: طی تفاهم نامه فی مابین شهرداری منطقه پنج و امور منابع آب تهران بزرگ، تمامی چاه های مجاز و پروانه دار به روز رسانی و برای مدیریت مصرف مجهز به کنتور هوشمند می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۷    
هم زمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی، وزیر نیرو فردا راهی این استان خواهد شد و در این سفر چند پروژه صنعت آب و برق به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۲    
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو، فهرست استان ها، شرکت ها و ارگان های پیشتاز در کاهش مصرف آب را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۷    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از مشارکت بیش از 2 هزار مشترک برق در طرح های پیک سایی این شرکت در تابستان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۲    
فعالیت نخستین پویش (کمپین) انرژی صنایع با هدف پیشبرد و ارتقای بهره وری انرژی، در فولاد آلیاژی ایران در یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل شرکت آبفای استان گیلان با تشریح پروژه های آبرسانی و اجرای طرح فاضلاب بهداشتی از طرح به روز رسانی نیاز آبی استان تا سال 1425 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: اولین فاز پروژه تعمیرات پیشگیرانه و سرویس پست های زمینی به صورت خط گرم در امور برق خسروشاه اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از آغاز رهاسازی آب از سدهای مخزنی شهرچای ،مهاباد و زولا به سمت دریاچه ارومیه در سال آبی 98-1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۱    
هجدهمین نمایشگاه کتاب و منابع چندرسانه ای وزارت نیرو همزمان با فرارسیدن بیست وششمین دوره هفته کتاب در مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه این وزارتخانه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۰    
نگاهی به آخرین وضعیت نصب و راه اندازی نیروگاه های سراسر کشور حاکی از آن است که از ابتدای امسال تا پایان مهرماه حدود یک هزار و 9 مگاوات نیروگاه جدید در اقصی نقاط کشور به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از تلاش برای رفع مشکلات فاضلاب مسکن مهر پردیسان خبر داد و گفت: تا کنون به منظور رفع این مشکل بیش از 12 کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با اجرای پروژه ملی تهیه دستورالعمل جامع بارگذاری خطوط انتقال و فوق توزیع نیروی برق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آماده باش 80 اکیپ اتفاقات در سطح شهرهای این استان برای ایام بارندگی و سرما خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۰    
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان شازند گفت: از ابتدای سال امسال، 68 کیلومتر خطوط لوله و شبکه توزیع آب در روستاهای شهرستان شازند در استان مرکزی با هزینه ای بالغ بر 21 میلیارد ریال اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵    
با تصویب هیئت وزیران، کشت برنج فقط در استان های گیلان و مازندران و بر اساس الگوی کشت وزارت جهاد کشاورزی مجاز اعلام شده و شالی کاران سایر استان ها با شرایط خاص مجاز به این کار خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵    
دو پروژه تأمین آب در دو روستای تحت پوشش آبفار استان تهران با پوشش جمعیتی 3600 نفر افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
کارشناس دفتر مهندسی طرح های شرکت برق منطقه ای یزد از طراحی و ساخت برج های رده ولتاژی 63 کیلوولت برای مناطق با شرایط آب و هوایی متوسط کشور توسط برق منطقه ای یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
عملیات اجرایی طرح ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب برای پنجاه هکتار از بافت فرسوده شهر بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۷    
وزیر نیرو در پیامی درگذشت سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۳    
مدیران بهره برداری فاضلاب کشور، روش های نوسازی و بازسازی شبکه های جمع آوری فاضلاب با بهره گیری از تکنیک "CIPP – UV"را از کارشناسان آلمانی و چینی در شهر اصفهان فرا می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در حاشیه بازدید و بررسی آخرین وضعیت خدمات آب و برق در مناطق زلزله زده کرمانشاه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۳    
حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی 98-97 (اول مهرماه) تاکنون به 38 میلی متر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۳    
زنگ آب با محویت "جان آب در خطر است" در کلیه چهار هزار مدرسه ابتدایی استان خراسان رضوی به صدا درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی 97 تاکنون 72 میلی متر بارندگی در استان رخ داده که این مقدار نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸    
با اجرای طرح جابجایی سرکابل های خطوط شهریار 230 – شهر قدس 1 و 2، باردهی پست شهر قدس یک ظرفیت باردهی پست شهر قدس با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸    
تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری در بدنه سد "نهب" قزوین با هدف رصد و رفتارنگاری وضعیت این سد نصب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸    
نگاهی به وضعیت مناطق پیشرو کشور در زمینه نصب نیروگاه های تجدیدپذیر حکایت از آن دارد که استان های قزوین با برخورداری از 116.54 مگاوات، گیلان با 101.6 مگاوات و نیز فارس با 64 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۳    
رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی با تاکید بر اینکه تنها کمتر از پنج درصد شیرهای آب آشامیدنی و بهداشتی در کشور مجهز به ابزار کاهنده مصرف است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۳    
کلنگ اجرای همزمان 12 پست 132 کیلوولت GIS در خوزستان با حضور وزیر نیرو به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل آبفای شهری استان سمنان گفت: نیاز آب شهر شاهرود در پیک مصرف 820 لیتر بر ثانیه است که در زمان حاضر 650 لیتر برثانیه آن تامین می شود از این رو حفر هشت حلقه چاه در دستور کار است که با اجرای این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه رسالت و هدف صنعت برق بسیار ارزشمند است، گفت: پایه های توسعه کشور به این صنعت بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در استان خوزستان به ظرفیت اسمی 500 مگاوات با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق از ابلاغ نرخ های جدید خرید برق تجدیدپذیر تا پایان آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: اقدامات انجام گرفته در این دولت برای صیانت از منابع آب و خاک کشور در تاریخ ایران بی سابقه بوده است و این اقدامات می تواند توسعه کشور را تسریع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۷    
وزیر نیرو گفت: هم اکنون در مجموع 440 هزار هکتار شبکه اصلی در این استان در دست بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۷    
مدیر عامل شرکت توانیر در حاشیه بازدید از پروژه های شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اقدامات ارزشمندی در پایداری شبکه برق خوزستان و مقاوم سازی آن در برابر ریزگردها صورت گرفته و مثبت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۲    
فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان های خوزستان و ایلام موسوم به طرح مقام معظم رهبری، با حضور معاون اول رییس جمهوری در اهواز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۱    
معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح تصفیه خانه شرق اهواز با بیان اینکه کارون رودخانه حیاتی ایران است و باید از عمق جان از آن حفاظت کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶    
وزیر نیرو در مراسم افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز گفت: تولید سالانه 4.3 میلیارد مترمکعب پساب در کشور سرمایه ارزشمندی است که باید به شکل مناسبی مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۶    
تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز با ظرفیت تصفیه 112 هزار مترمکعب آب در شبانه روز برای جمعیت 550 هزار نفر شامگاه امروز (دوشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رضا اردکانیان وزیر نیرو به بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۶    
مدیرعامل آبفای استان تهران در نشست خبری گفت: در دهه فجر عملیات اجرایی 10 تصفیه خانه فاضلاب به ارزش 2000 میلیارد تومان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۶    
معاون اول رییس جمهوری گفت: آمریکایی ها فشار اصلی خود را بر مهم ترین منبع درآمدی کشور یعنی فروش نفت متمرکز کرده اند که این موضوع در اجرای برخی پروژه ها تاثیرگذار خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۱    
وزیر نیرو در جریان سفر به استان خوزستان با اشاره به احداث 12 پست GIS در این استان، گفت: با توجه به اهمیت موضوع ریزگردها در خوزستان این تعداد پست برای نخستین بار به صورت یکجا در این منطقه مستقر خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۱    
وزیر نیرو از بهره برداری یا کلنگ زنی طرح های عمرانی آب و برق با اعتباری افزون بر 13 هزار میلیارد تومان ظرف امروز و فردا در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۱    
در نخستین روز از سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان خوزستان خط دوم طرح آبرسانی به 78 روستای شهرستان آبادان و 14 روستای خرمشهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۶    
همزمان با سفر وزیر نیرو به استان خوزستان کلنگ احداث پنج آب شیرین کن جدید استان خوزستان به ظرفیت 46 هزار مترمکعب در شبانه روز به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۶    
یازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه از نهم بهمن ماه سال جاری به مدت دو روز با حضور صاحب نظران داخلی و خارجی در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان آب و برق خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۶    
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از آغاز به کار آب شیرین کن شهر لمزان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری از اجرای تعمیرات پیشگیرانه در شبکه های برق رسانی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۱    
مجری طرح آبرسانی به تهران از سد تنظیمی امیرکبیر گفت: طرح آبرسانی به تهران از این سد به عنوان مهمترین طرح پدافندی انتقال آب شرب پایتخت با رعایت کامل ملاحظات زیست محیطی توسط شرکت آب منطقه ای تهران در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۷    
وزیر نیرو در نشست با هیئت آلمانی گفت: دولت ایران مصمم است تا سال 2021 میلادی حدود 3000 مگاوات به ظرفیت تجدیدپذیرها در کشور اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۹    
سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با تاکید بر اینکه در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی به کشورهای عمان، گرجستان، ارمنستان و کوبا مذاکراتی را به عنوان تسهیل کننده بخش خصوصی آغاز کرده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۹    
فردا و هم زمان با سفر "اسحاق جهانگیری" معاون اول رییس جمهوری و "رضا اردکانیان" وزیر نیرو به استان خوزستان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۹    
مجری طرح های خصوصی شرکت تولید برق حرارتی اعلام کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو در خوزستان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲    
شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در اقدامی نمادین به صورت هماهنگ در مدارس منتخب استان مرکزی به منظور آموزش مدیریت مصرف آب در بین دانش آموزان زنگ آب را به صدا در آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آیین معارفه و قدردانی مدیرعامل آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران مهم ترین معضل این منطقه از استان تهران را یافتن منابع جدید تامین آب دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: میزان بارندگی مهر ماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته 30 درصد کاهش و نسبت به دوره شاخص بلندمدت 14 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : 11 هزار و 344 مشترک برق جدید از ابتدای سال تا پایان شهریورماه به جمع مشترکین برق استان افزوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون،52.5کیلومتر شبکه آب رسانی روستایی در استان اصلاح شده و توسعه یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۸    
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با تاکید بر این که باید عادت بدمصرفی آب کنار گذاشته شود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۲    
نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی عصر امروز با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا در استان قم افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۶    
تعداد روستاهای برق دار شده تا پایان مهرماه به 57 هزار و 95 روستا با تعداد چهار میلیون و 497 هزار خانوار رسیده است که از این تعداد برق 229 روستا با دو هزار و 536 خانوار از طریق سیستم های انرژی های ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۱    
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از نصب و راه اندازی 220 سامانه خورشیدی در سطح شهرستان های استان فارس در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان گفت: بیش از 15 پروژه تامین و رفع مشکل آب آشامیدنی در سطح شهرستان حاجی آباد با اعتباری افزون بر 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی در دست اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶    
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان از بهسازی شبکه توزیع برق 20 روستا طی سال جاری در شهرستان تویسرکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان گفت: تاکنون حدود 57 کیلومتر عملیات احداث شبکه و خطوط انتقال آب در شهرهای یاسوکند، بابارشانی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۱    
مدیر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای هرمزگان، متوسط بارندگی استان هرمزگان در آبان ماه را حدود 3.8 میلی متر و سهم حوضه های آبریز سدهای استقلال و شمیل نیان از بارندگی های اخیر را ناچیز عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۰    
نیروگاه حرارتی اصفهان در سال جاری بیش از یک میلیارد و 320 میلیون کیلووات، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۰    
معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: هم اکنون میزان هدررفت آب در شبکه های توزیع آب شهری کشور 25,5 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۰:۱۸    
مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به خودکفایی 90 درصدی کشور در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۱:۵۷    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیرو، گفت: این وزارتخانه درصدد است به منظور تعیین تکلیف ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۲    
وزیر نیرو در دیدار با سفیر نروژ در تهران گفت: تحریم های آمریکا مانع پیشرفت ایران نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۱    
مدیر آبفای نایین از تامین پایدار آب شرب ساکنان 1440 واحد مسکن مهر این شهرستان از طریق احداث آب انباری به ظرفیت 2 هزار متر مکعب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۶    
معاون دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: میزان آب تجدیدپذیر کشور در دوره پنج ساله اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۶    
مدیر امور منابع آب تهران بزرگ گفت: طی یک ماه گذشته با انسداد 51 حلقه چاه غیرمجاز، از برداشت سالانه بیش از 367 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۶    
مرکز نصب کنتور و لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۱    
جشنواره پاییزه انرژی با مشارکت سازمان توسعه صنعتی ملل متحدUNIDO، شرکت فولاد آلیاژی ایران و سازمان های تولید و پخش فرآورده های نفتی، برق، گاز و آب هفته آخر آبان ماه در جهانشهر یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۱    
سه سامانه جدید در حوزه بهره برداری شرکت توزیع برق استان قم شامل اسکادا، ارتباط سامانه 121 و GIS در دیسپاچینگ و نرم افزار PM در امور نت با حضور مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۶    
معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه تحریم ها نمی تواند تاثیری بر نیروگاه های تجدیدپذیر داشته باشند، گفت: 85 درصد تجهیزات نیروگاه های خورشیدی بومی سازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۶    
مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس طی جلسه ای با مدیرکل اداره آموزش و پرورش این استان، در زمینه ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه آب در مدارس استان فارس، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۱    
شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما در دو سال گذشته نزدیک به 200 هزار عدد کنتور توسط شرکت الکترونیک افزار آزما صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع وزارت نیرو ارائه تمامی کنتورهای مورد نیاز بازار داخلی در نمایشگاه هجدهم برق را ویژگی مهم این نمایشگاه عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۶    
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه از نظر ظرفیت تولید برق رتبه اول خاورمیانه و رتبه 14 دنیا را داریم، گفت: از نظر تولید برق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۱    
مدیرعامل شرکت تبصره دو آب و فاضلاب نیشابور از اجرای 75 کیلومتر شبکه فاضلاب با استفاده از طرح های فاینانس و شبه فاینانس در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶    
مدیرعامل یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی، از صرفه جویی ارزی حدود 15 میلیون دلار در زمینه تولید یوپی اس و محصولات پاور در سال 96 و شش ماهه اول امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶    
دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون همکاری های ایران و روسیه با اشاره به حضور 512 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت برق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از تجهیز سیستم آبرسانی تمام شهرهای استان به سامانه پایش آلودگی بیولوژیکی و سموم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آمریکا از چند ماه تبلیغات گسترده ای را در خصوص تحریم های 13 آبان در دستور کار قرار داده بود ولی همزمانی برگزاری این نمایشگاه با اعمال دور جدید تحریم های آمریکا ...
مشاهده نتایج بیشتر...