دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۲:۲۸Nov 2019 18

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

وزارت نیرو 18 آذر 1394 وزارت نیرو 29 اسفند 1397 وزارت نیرو 31 فروردین 1398 وزارت نیرو 4 اردیبهشت 1398 وزارت نیرو 31 خرداد 1398 وزارت نیرو 31 تیر 1398 وزارت نیرو 30 مرداد 1398 وزارت نیرو 31 شهریور 1398 وزارت نیرو 1 مهر 1398 وزارت نیرو 1 آبان 1398 وزارت نیرو 2 آبان 1398 وزارت نیرو 3 آبان 1398 وزارت نیرو 4 آبان 1398 وزارت نیرو 6 آبان 1398 وزارت نیرو 7 آبان 1398 وزارت نیرو 8 آبان 1398 وزارت نیرو 9 آبان 1398 وزارت نیرو 10 آبان 1398 وزارت نیرو 11 آبان 1398 وزارت نیرو 12 آبان 1398 وزارت نیرو 13 آبان 1398 وزارت نیرو 14 آبان 1398 وزارت نیرو 16 آبان 1398 وزارت نیرو 18 آبان 1398 وزارت نیرو 19 آبان 1398 وزارت نیرو 20 آبان 1398 وزارت نیرو 21 آبان 1398 وزارت نیرو 22 آبان 1398 وزارت نیرو 23 آبان 1398 وزارت نیرو 24 آبان 1398 وزارت نیرو 25 آبان 1398 وزارت نیرو 26 آبان 1398 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با بیست وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از نویسندگان، مترجمان، کتاب داران، مروجان و کتابخوانان برتر صنعت آب و برق تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان از 19 درصد افزایش ظرفیت در بخش فوق توزیع و سطح 63 کیلوولت استان طی 18 ماه اخیر با بهره مندی از ایده استفاده از ظرفیت آزاد تجهیزات در حال بهره برداری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو صبح فردا در ششمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های صنعت آب و برق راهی استان سمنان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب معاونت مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر سدهای استان خوزستان آمادگی مهار کامل سیلاب های ورودی را دارا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب کرمانشاه از انسداد 21 حلقه چاه غیرمجاز در دشت میاندربند و روستای اکبرآباد (تپه گینو) طی سه روز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با اعلام آمادگی این شرکت برای مهار سیلاب احتمالی گفت: در مخزن سد کوثر گچساران ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: در حال حاضر حجم مخزن سد رییسعلی دلواری حدود 222 میلیون مترمکعب است که آمادگی کامل مهار سیلاب های احتمالی در حوزه رودخانه شاپور را ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای روستایی استان بوشهر درخصوص پروژه آبرسانی سیراف به جم، بر لزوم اجرای 12 کیلومتر خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای این شهرستان تاکید کرد و گفت: آبرسانی جم در سه بخش آب شیرین کن ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای مازندران، با اشاره به حجم بالای بارش استان در 3 روز گذشته گفت: لایروبی و ساماندهی رودخانه ها و همچنین سدها می تواند در کاهش خسارات سیل موثر واقع شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
با توجه به افت ناگهانی دمای هوا و موج سرما در نقاط مختلف استان تهران، ضروری است مشترکان برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب، اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از بارش 55 میلی متری در 48 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری گفت: دهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری 14 آذرماه امسال با حضور مقامات و وزرای بخش آب 16 کشور منطقه به ریاست وزیر نیروی کشورمان در تهران برگزار می ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان، از اتمام پروژه آبرسانی به هفت روستای ام سراجینه شهرستان باوی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان خدابنده گفت: سه حلقه چاه غیرمجاز طی هفته گذشته در بخش های سجاس و مرکزی شهرستان خدابنده مسدود شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اینکه از امروز با وقوع سامانه های بارشی جدیدی مواجه هستیم، گفت: بارش های یاد شده اثر مستقیمی بر ورودی سیلاب به سدها و رودخانه های مناطق شمالی و جنوبی کشور خواهد داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: در طی چند سال اخیر با مجموعه مدیریتی که بر روی مخازن سدها در حوضه آبریز صورت گرفته این امکان فراهم شده است که چهار میلیارد و 677 میلیون مترمکعب آب تنظیم شده وارد دریاچه ارومیه شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: دریاچه ارومیه به یک نماد و شاخص هویتی در کشور تبدیل شده و این دریاچه بخش مهمی از پیکر ایران است و احیاء و زوال آن، احیاء و زوال کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب، از آمادگی و فراهم شدن زمینه صادرات برق به کشورهای همسایه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره بحران، بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان، از تجهیز خودروهای امدادی و تانکرهای سیار به تجهیزات زمستانی و به روز نگهداشتن آنها به منظور بهره گیری در شرایط ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اینکه فراخوان انتخاب مدیران باید به سایر بخش های شرکت ها تسری پیدا کند، گفت: به زودی نظام نامه این موضوع ابلاغ خواهد شد و براساس آن بایستی در همه سطوح نیروهای شایسته در مسئولیت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو، آب را یک عرصه بین بخشی دانست و گفت: اهمیت این موضوع در حدی است که می توان از مدل مدیریت منابع آب دولت ها به سطح توسعه یافتگی آنها پی برد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تشریح اقدامات انجام شده در امور برق قراملک، از رفع کانون های خطر در این منطقه طی شش ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کولر بخار استارت بویلر فاز 3 نیروگاه رامین اهواز با حدود 4 میلیارد و 500 میلیون ریال صرفه جویی توسط متخصصان داخلی این نیروگاه ساخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران، از پیشرفت 97 درصدی عملیات اجرای شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب مناطق 4 و 8 شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اولین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران با موضوع اصلی مدیریت پایدار و نوآورانه آب کشاورزی سازگار با تغییر اقلیم با محوریت حوضه آبریز دریاچه ارومیه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان از تولید 8 میلیون و 676 هزار و 88 مگاوات ساعت انرژی در 10 نیروگاه این استان طی هفت ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: بازه هایی که پس از سیلاب سال 98 در پنج حوضه آبریز استان نیاز به لایروبی دارند، شناسایی شد، که در مجموع بیش از هزار کیلومتر است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: براساس مصوبه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی مقرر شده است ظرف سه سال آینده با اتخاذ تدابیر لازم کشت برنج تنها در استان های شمالی صورت بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر گفت: بررسی رفع چالش ها و نیاز شرکت های زیرمجموعه از طریق تحقیقات علمی - کاربردی و حمایت های مادی و معنوی از طرح های تحقیقاتی این شرکت ها در دستور کار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هیئت دولت با اختصاص اعتبار برای آبگیری سد نرماب در استان گلستان موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شریفیه شهرستان البرز واقع در استان قزوین، با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به نهایی شدن مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارز، گفت: قیمت برق این مراکز معادل متوسط نرخ برق صادراتی خواهد بود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به اجرای پروژه لایروبی برخی مقاطع رودخانه کارون، اعتبارات فعلی را برای ادامه کار، ناکافی دانست و گفت: با توجه به اینکه کارون دائماً نیاز به لایروبی دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان 3 واحد گازی و بخاری نیروگاه شهید رجایی قزوین برای کسب آمادگی تولید در دست تعمیرات قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به ضرورت اجرای طرح آبرسانی به دهاقان گفت: از 61 کیلومتر خطوط انتقال آب به دهاقان تاکنون 60 کیلومتر اجرا شده و با اجرای یک کیلومتر دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای یزد گفت: برنامه ایمنی آب شهر یزد به عنوان اولین برنامه ایمنی آب تکمیل شده در مرحله ممیزی نهایی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو، از تصویب برنامه های سازگاری با کم آبی استان خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ساخت سد بختیاری می تواند قابلیت مدیریت سیل حوضه آبریز دز را بالا ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان اصفهان افزود: سامانه هوشمند خدمات غیرحضوری 1522 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان راهبرد ارائه بهتر و سریع تر خدمات به مردم را محقق کرد و ارائه خدمات را از میز ادارات به داخل خانه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان وضعیت تاب آوری رودخانه های خوزستان در برابر سیلاب را نامناسب دانست و گفت: در صورتی که طرح های مقابله با سیلاب در حوضه های مختلف اجرا شود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه تغییرات اقلیمی را باید بپذیریم، گفت: عدم تجاوز به رودخانه ها و آزادسازی حریم رودخانه ها از درس آموخته های سیل اخیر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی خط انتقال فاضلاب مهدی آباد از توابع چهارباغ در استان البرز با اعتبار 50 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در همایش ملی سیلاب 98-97 اگر تکرار شود، گفت: به عقیده من "اگر" در این ماجرا وجود ندارد و سیلاب قطعا تکرار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب قیامدشت گفت: پنج کیلومتر از شبکه توزیع آب شرب قیامدشت با 30 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارهای جاری آبفای منطقه6 تهران (شهر ری) اصلاح و بازسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان بر ایمن سازی حریم رودخانه گز جهت جلوگیری از خسارت سایت های پرورش میگو تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه بندرعباس گفت: پروژه ارزیابی واحدهای بخار نیروگاه بندرعباس توسط پژوهشگاه نیرو آغاز شده و در مرحله آزمایش و گزارش گیری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب تهران بزرگ، از رفع تصرف بیش از 5 هکتار از بستر رودخانه فرحزاد واقع در جاده قدیم امامزاده داود در حریم شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: کشور ما زمانی در زمینه سدسازی توان طراحی و اجرا نداشت ولی امروز نه تنها نیاز خود را رفع می کنیم بلکه در سطح منطقه و جهان در این فناوری و کار بزرگ، صاحب قدرت اجرایی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به کرمان، تعداد 12 پروژه صنعت آب و برق این استان به ارزش 3668 میلیارد تومان با دستور رئیس جمهور به طور همزمان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه تا پایان امسال به یک هزار و 124 روستای کشور آبرسانی خواهد شد، گفت: در نیمه دوم امسال 9 نیروگاه حرارتی نیز به ظرفیت سه هزار مگاوات وارد مدار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان به ظرفیت 160 مگاوت، با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از انجام بیش از 11 هزار مورد آزمون میکروبی در آب مناطق سیل زده روستایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به تامین آب مورد نیاز استان های فلات مرکزی از دریا برای 30 سال آینده، گفت: در طی این 30 سال فرصت کافی وجود دارد تا با اصلاح شیوه های مصرف و اتخاذ روش های مناسب به ویژه در بخش ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان از تولید بیش از یک میلیارد و 843 میلیون کیلووات برق در این نیروگاه طی هفت ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فاز پایانی ساخت مخزن 4000 مترمکعبی باقرشهر با اعتباری افزون بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: آب مورد نیاز تعدادی از استان های منطقه فلات مرکزی و مصارف بلندمدت به ویژه در بخش صنعت از آب دریا تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو در پنجمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ضمن افتتاح واحد دوم تصفیه خانه فاضلاب کرمان، کلنگ تکمیل طرح فاضلاب این شهرستان را با اعتباری بالغ بر یک هزار و 396 میلیارد تومان بر زمین زد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو در استان کرمان 54 پروژه عمده آب، برق و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 18 هزار و 200 میلیارد تومان در دست اجرا دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان از تجهیز دو باب پست زمینی در محدوده شمال غرب این شهر خبر داد و گفت: این پروژه با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال تجهیز و در مدار قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کلنگ طرح فاضلاب زرند به روش بیع متقابل با 217 میلیارد تومان سرمایه گذاری با حضور وزیر نیرو به زمین زده شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
میزان تولید انرژی برق نیروگاه آبی سد سپیدرود در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 76 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهری گلوگاه گفت: با بهسازی و مهندسی مجدد 90 درصد منابع تامین آب شرب مشترکان شهر گلوگاه 40 درصد به تولید آب شرب این شهر افزوده شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو امروز به همراه رئیس جمهور و شماری از اعضای هیئت دولت به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از چهار هزار میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق راهی استان کرمان خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه تحول بزرگی در بخش آبرسانی روستایی در حال رخ دادن است، گفت: در حالی که تا سال 92 کمتر از یک میلیون روستایی از آب آشامیدنی سالم برخوردار بودند، در طول 6 سال اخیر بیش از 6 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
10 پروژه صنعت آب و برق استان یزد به ارزش 475 میلیارد تومان همزمان با سفر استانی هیئت دولت به این استان، با دستور رئیس جمهور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس توسط وزیر نیرو افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح آبرسانی به مجتمع های روستایی شهرستان تفت یزد با اعتباری بالغ بر 355 میلیارد تومان توسط وزیر نیرو آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رضا اردکانیان گفت: وزارت نیرو از سال ها پیش کار مطالعات تفصیلی استفاده از آب دریا را برای مصارف مختلف آغاز کرده و خوشبختانه این مطالعات به ثمر رسید ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان یزد 472 میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع میانی برق عراق گفت: علاقه مندیم برای اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق عراق به ویژه در شهرهای نجف و کربلا از شرکت های ایرانی کمک بگیریم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
پست 230 کیلوولت ابرکوه در هفته پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور مسئله آب یزد را یکی از موضوعات مهم استان عنوان کرد و گفت: در شورای عالی آب تصویب کردیم آب آشامیدنی 30 سال آینده استان تأمین شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: آب زاینده رود برای کشت بهنگام پاییزه کشاورزان شرق و غرب اصفهان از 22 تا 25 آبان ماه جاری رهاسازی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، از جابه جایی 201 دستگاه ترانسفورماتور پربار و کم بار طی سال های 97 و 98 با هدف کاهش خاموشی های بی برنامه در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب شهرستان قوچان، از انسداد 65 حلقه چاه آب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی، از افتتاح بخش بخار نیروگاه گهران سیرجان، فردا همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع توانیر با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمامی شبکه های برق تخریب شده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی بازسازی شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا، از تولید 938 میلیون و 592 هزار کیلووات ساعت انرژی طی مهرماه در نیروگاه شهید سلیمی نکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از حذف 65 درصد قبوض کاغذی آب (معادل 481 هزار برگ) در شهرهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای سمنان از اتمام عملیات سیم کشی بخش 63 کیلوولت آخرین بخش باقیمانده پروژه ارتباطی پست 400 کیلوولت ایوانکی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به منظور بهره برداری از دانش فنی و تجاری سازی نتایج تحقیقات پروژه های منتخب شرکت توزیع البرز، میان این شرکت به نمایندگی بهنام بیات، مدیرعامل و پژوهشگاه نیرو به نمایندگی سید محسن مرجانمهر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل و معاونان بهره برداری و طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای یزد از اقدامات اصلاحی انجام شده در مسیر خط 400 کیلوولت نخلستان – بهرمان بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات پایدارسازی آبرسانی به 964 روستای سیل زده لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو فردا به همراه رئیس جمهور و شماری از اعضای هیئت دولت به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 475 میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق راهی استان یزد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: در پی وقوع زلزله روز گذشته در استان آذربایجان شرقی و بر اساس بررسی های اولیه، هیچ گونه خسارتی به سدهای بزرگ در این استان وارد نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: از ابتدای سال آبی تا کنون بارش موثری که موجب تغییر ورودی آب به سدهای استان خوزستان شود رخ نداده و بیلان روزانه منابع و مصارف آبی منفی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر برق سوریه گفت: با توجه به اینکه بیش از 50 درصد سیستم برق سوریه توسط گروه های تروریستی تخریب شده است، از این رو درصدد افزایش استفاده از تجهیزات برقی ایرانی برای بازسازی صنعت برق سوریه هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
چند هفته ای از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران می گذرد؛ پویشی که طی آن قرار است هر هفته در یکی از استان های کشور شماری از پروژه های صنعت آب و برق کشور افتتاح شده و به بهره برداری برسند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سامانه مانیتورینگ تاسیسات آب و فاضلاب دلیجان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بهره برداری از اولین نیروگاه برق آبی با روش سرمایه گذاری B.O.O توسط بخش خصوصی آغاز شد
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو از افتتاح 229 اُمین تصفیه خانه فاضلاب کشور در ارومیه همزمان با چهارمین هفته پویش #هرهفته_ الف_ب_ایران در سفر به استان آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه ملت ایران باید با همدلی اقتصاد کشور را توسعه دهند، گفت: امروز بیش از گذشته نیاز به آبادانی و توسعه داریم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در سفر رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو به استان آذربایجان غربی، هم زمان تصفیه خانه آب شهرستان های مهاباد و پلدشت و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان گلمان با اعتبار 108 میلیارد و 800 میلیون تومان به بهره ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طرح زهکشی اراضی اولویت دار استان در 18هزار هکتار از این اراضی که بیشتر در شمال استان قرار دارند در دست اجراست که با تکمیل آن سیلاب دشت های منطقه مهار و خسارت های ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیروگاه افتتاح شده سردشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و قابلیت صادرات برق به عراق را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو از افزایش سه هزار مگاوات ظرفیت تولید برق کشور در شش ماهه دوم سال جاری خبر داد و گفت: امروز با افتخار به دنیا گزارش می دهیم در هر 40 روز یک تصفیه خانه فاضلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به رونمایی از اولین فراخوان سرمایه گذاری طرح گردشگری آبی، گفت: بدین منظور از سرمایه گذاران علاقه مند دعوت می شود با مراجعه به سایت شرکت های آب منطقه ای استان های مختلف در جریان ...
مشاهده نتایج بیشتر...