دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۰۴Sep 2018 24

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت جدید توانیر نگاه بخشی و چندصدایی در سطح مدیران را سم مهلکی برای صنعت برق کشور عنوان کرد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر نیرو با صدور حکمی محمدحسن متولی زاده را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر منصوب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان عنوان کرد: احداث و بهره برداری از دو سد سرنی و گابریک تاثیر بسیار خوبی بر حوزه کشاورزی و آب شرب دارد به گونه ای که استان جان دوباره ای می گیرد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به سرکشی مستمر از ادارات در قالب اکیپ هایی در ساعات اداری و پس از آن ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: از نیمه دوم سال 93 تا کنون 2920 حلقه چاه غیرمجاز در استان همدان پر و مسدود شده است.
  ۹ ساعت پیش    
به منظور آمادگی لازم در زمینه بهره برداری بهینه از تجهیزات خطوط و پست های انتقال و فوق توزیع و تعامل با شرکت های توزیع نیروی برق و هماهنگی بیشتر جهت عبور از پیک بار سال آینده، جلسه مدیران عامل ...
  ۹ ساعت پیش    
طی یک هفته گذشته مصرف برق کشور به زیر مدار 40 هزار مگاوات کاهش یافته و نسبت به سال گذشته در زمان های مشابه کاهش مصرف دیده می شود.
  ۹ ساعت پیش    
نشست تدوین بودجه بخش برق کشور برای سال 98 با حضور مدیرکل دفتر بودجه و توسعه سرمایه گذاری شرکت توانیر، نماینده سازمان برنامه و بودجه و مدیران دفتر بودجه شرکت ها در شرکت توانیر برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
گزارش عملکردی نیروگاه های برق آبی در تابستان 97 نشان از کاهش 36 درصدی تولید برق در این نیروگاه ها دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر نیرو در امور برنامه ریزی و اقتصادی از موافقت شورای اقتصاد با توسعه و احداث نیروگاه های جدید و حمایت بیشتر از بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه های صنعت آب و برق از برگزاری چهاردهمین دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از 11 تا 14 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۹    
براساس اعلام شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی در طی دو سال اخیر بیش از 10 هزار کنتور هوشمند دیماندی در این استان نصب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۹    
بیش از 500 انشعاب برق بر اساس ماده 4 قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب و برق، تلفن، فاضلاب و گاز در سکونتگاه های غیر رسمی استان اردبیل واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۸    
با امضای توافق نامه ای بین فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و رئیس ساتبا تولید انبوه نیروگاه های خانگی و کشاورزی با سازماندهی نیروهای بسیجی سراسر کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۸    
نخستین استارت آپ ویکند فراگیر حوزه آب در ایران، 23 آبان ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۶    
پرونده سال آبی 96-97 در حالی با 171 میلیمتر بارندگی بسته شده است که افت 27 درصدی نزولات جوی نسبت به سال گذشته، سال آبی جاری را به یکی از خشک ترین مقاطع زمانی نیم قرن اخیر کشور مبدل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶    
نشست شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت نیرو در منطقه شمالغرب ( منطقه 3 کشوری) به میزبانی شرکت برق منطقه ای آذربایجان در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶    
مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق، پشتیبانی صنعتی و حاکمیتی و نیز پشتیبانی مدیریت کیفی و محیط زیستی صنایع آب و برق را جزو رویکردهای جدید این مرکز برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اصلاح تعرفه برق مشترکین پرمصرف تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶    
وزیر نیرو در پیامی، حادثه تروریستی اهواز و شهادت شماری از هم وطنان در این حادثه را به مردم و خانواده شهدای این حادثه تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵    
وزیر نیرو با صدور پیامی از تمامی مدیران و همکاران تلاشگر صنعت برق ایران به جهت عبور سربلند از دوره اوج مصرف برق تابستان سال جاری تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵    
اصلاح تعرفه برق مشترکین پرمصرف، زمینه را برای حل بحران خاموشی و بهبود وضعیت اقتصاد صنعت برق فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲    
عملیات بازسازی و ترمیم یک مجموعه کامل از قطعات گرم کن هوای ورودی به بخش بخار با هدف صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی توسط متخصصان شرکت مدیریت تولید برق بیستون انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵    
تابستان گرم امسال در حالی به روز پایانی خود رسیده است که ذخایر سدهای استان تهران نسبت به سال گذشته کاهش 25 درصدی داشته است و پرونده سال آبی جاری با افت 560 میلیون مترمکعبی ورودی آب به سدهای استان در ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به وجود 54 دشت ممنوع در استان هرمزگان، گفت: ظرف 17 سال متوسط بارش در استان از 185 میلیمتر به 136 میلیمتر کاهش یافته است و این امر موجب شده تا 13 میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۳    
رییس اداره مطالعات شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از اجرای عملیات تأمین آب شرب 124 روستای گیلان در قالب 12 مجتمع آبرسانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با تلاش و مشارکت شرکت های آب منطقه ای اصفهان، جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
برنامه ریزی و پایش روند اجرای تعمیرات 448 واحد در 91 نیروگاه حرارتی کشور در بازه زمانی نیمه دوم شهریور سال 97 تا پایان اردیبهشت سال 98 در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۱    
پیک مصرف برق کشور روز جمعه در محدوده 42 هزار مگاوات قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به وقوع طوفان شدید در استان گلستان و خسارت به تاسیسات برق مناطق مختلف استان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۰    
سرپرست امور منابع آب ورامین گفت: 2300 متر مربع از اراضی حریم و بستر نهر طبیعی طغان خاوه با هوشیاری اکیپ گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان با اشاره به اینکه بار شبکه برق در این استان همچنان بالا است واوج بار تا پایان شهریور ادامه دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۰    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از اتمام آب سد نیان و خشکی کامل سد شمیل تا پایان شهریورماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۰    
استفاده از انرژی های تجدیدپذیر یا پاک در جهان روز به روز در حال افزایش است و در همین راستا قیمت پنل های خورشیدی رو به کاهش و ظرفیت تأمین انرژی از نور خورشید رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰    
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل به نمایندگی از سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ایران در شهریور ماه سال جاری 3 قرارداد خرید تضمینی برق از مشترکین خانگی منعقد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو بایستی هرچه سریعتر در خصوص تغییر تعرفه برق مشترکین پرمصرف اقدامات لازم را صورت دهد و نمایندگان مردم در مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
پیک مصرف برق کشور روز گذشته در مدار بالای 47 هزار مگاوات قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۰    
شورای اقتصاد در جلسه امروز خود با درخواست وزارت نیرو مبنی بر سرمایه گذاری جهت احداث و توسعه نیروگاه در 11 ساختگاه کشور موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۰    
تداوم خشکسالی ها و افت بارندگی ها موجب شده تا 390 دشت کشور در شرایط بحرانی به سرببرند که در این بین 211 دشت ممنوعه و ممنوعه بحرانی ایران در استان های فارس، کرمان، خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۰    
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: 22 مگاوات برق تولیدی از طریق نیروگاه های تولیدپراکنده استان یزد تا پایان سال به مدار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰    
رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تغییر تعرفه برق مشترکین پرمصرف جامعه تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۰    
پیک مصرف برق کشور روز گذشته در مدار 48 هزار مگاوات قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۰    
استاندار خراسان جنوبی گفت: ظرف دو ماه آینده هیچ شهرداری در این استان نباید از آب شرب در فضای سبز شهری استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۰    
عملیات اجرایی طرح تامین پایدار آب شرب 9 روستای نوار ساحلی شهرستان های رشت و بندر انزلی در راستای طرح جامع آبرسانی به یکهزار روستای گیلان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۰    
مجری طرح های نیروگاهی سیکل ترکیبی تولید برق حرارتی گفت: در صورت تأمین منابع، بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی دوکوهه (اندیمشک) تا پایان سال 1398 به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۰    
معاون بهره برداری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، گفت: خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان 1 که به علت برخورد یک دستگاه کامیون از مدار خارج شده بود برقدار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۰    
در جلسه هم اندیشی نهادهای بزرگ فرهنگی، تبلیغی و آموزشی استان بر لزوم بسیج همگانی برای اصلاح الگوی مصرف آب و تغییر در رفتارهای مصرفی تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۰    
منطقه گردشگری سراب نیلوفر کرمانشاه با مشارکت مردم و انجمن های مردم نهاد زیست محیطی پاکسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: با افزایش دمای هوا در خوزستان، روز گذشته مصرف برق نسبت به مدت مشابه در سال قبل 12.5 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰    
در حالی به روزهای پایانی سال آبی جاری نزدیک شده ایم که از میان 177 سد بزرگ موجود در 6 حوضه آبریز اصلی کشور 95 سد بزرگ از جمله سدهای زاینده رود، ملاصدرا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰    
هیات وزیران در جلسه هجدهم شهریورماه سال جاری وزارت نیرو را به عنوان دستگاه مسئول کمیسیون مشترک اقتصادی ایران با کشورهای روسیه و آلمان تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت آبفار استان تهران با اشاره به شناسایی 25 هزار انشعاب غیرمجاز در روستاهای استان تهران، گفت: از حدود 38.4 درصد پرت آب روستاهای استان بیش از 10 درصد مربوط به انشعابات غیرمجاز است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰    
با تایید نتایج نمونه گیری های میکروبی و بررسی ستاد بحران استان خراسان شمالی، آب شرب روستای صندل آباد بجنورد فاقد هرگونه آلودگی میکروبی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از اخذ مجوز 750 میلیارد ریالی تسهیلات و جذب سرمایه بخش خصوصی برای توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب شهر شیروان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۰    
معاون برنامه ریزی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: سیستان و بلوچستان برای سال 1400 نیاز به حدود 600 مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی دارد که بخش عمده آن با احداث نیروگاه افق زاهدان تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۰    
معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی بهسازی و لایروبی آب بندان ها در مازندران با اولویت مناطق پر تنش آبی با سرعت بیشتری انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۹    
پیک مصرف برق کشور روز گذشته 48 هزار و 194 مگاوات گزارش شد که در مقایسه با زمان گذشته حدود 5 هزار مگاوات افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۲    
130 هزار خانوارِ 785 روستا در قالب طرح ملی آبرسانی به 1000 روستای گیلان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۱    
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ی مسئولین تکایا، مساجد، حسینیه ها و دسته های عزاداری سالار شهیدان در ایام سوگواری محرم را به رعایت نکات ایمنی فرا خواند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰    
منبع: روابط عمومی شرکت تولید برق حرارتی
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۰    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان عنوان کرد: با توجه به شرایط خشکسالی و کمبود بارش در استان مطالعات و برنامه های مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در تمامی سدهای استان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۰    
عملیات احداث خط 63 کیلوولت دو مداره گرین – نورآباد جهت تقویت شبکه فوق توزیع استان لرستان به پایان رسید و این خط برق دار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: برای احداث 9 نیروگاه خورشیدی با ظرفیت23.7 مگاوات به منظور مشارکت بخش خصوصی در تولیدبرق توسط نیروگاه های تجدیدپذیر و پاک در استان مجوز صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰    
سومین همایش ملی نیروگاه های خورشیدی ایران، دهم و یازدهم مهرماه سال جاری با حمایت ساتبا در محل سالن همایش های بین المللی صدرا در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰    
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان از سرمایه گذاری 2 هزار میلیارد ریالی برای اجرای طرح های مهم آبرسانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۴    
سد مخزنی تنگ ارم دشتستان در استان بوشهر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۴    
معاون پارلمانی رییس جمهور در مراسم بهره برداری از سد تنگ ارم، محرومیت زدایی و توسعه متوازن در مناطق کمتر توسعه یافته را یکی از اهداف اصلی دولت تدبیر امید نامید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۲    
مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش گفت: چاپ کتاب انسان و محیط زیست ضرورتی برای آگاهی دانش آموزان از مدیریت مصرف آب و حفظ محیط زیست است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: با توجه به اهمیت آب و چالش های پیش رو لازم است دانش آموزان به صورت عملی با مفاهیم آب آشنا شوند و شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور باید با آموزش و پرورش همکاری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۲    
با تکمیل احداث 23 نیروگاه سیکل ترکیبی در کشور صنعت برق به تنهایی قادر خواهد بود تعهد پاریس در قبال کاهش 4 درصدی از رشد انتشار گازهای گلخانه ای را محقق سازد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۲    
مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی مساحت بیش از 5 هزار مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد در اراضی جاده قدیم امامزاده داوود از توابع شهرستان تهران با اخذ حکم قضائی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل دفتر روابط عمومی وزارت نیرو با تقدیر از همکاری آموزش و پرورش و سازمان های غیردولتی در جهت اشاعه مفاهیم سواد آب در میان دانش آموزان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۰    
رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو گفت: علاوه بر موضوعات فنی و زیست محیطی آب، در کتاب انسان و محیط زیست لازم است که به ابعاد اجتماعی سواد آبی به هنگام تدریس این کتاب توجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل آبفار استان تهران با اشاره به فعال بودن 26 مجتمع آبرسانی روستایی در استان گفت: در سال جاری 63 روستای استان با جمعیتی بیش از 165 هزار نفر از آب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۰    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه حدود 11 برنامه برای مدیریت مصرف برق سال آینده تدوین شده است، گفت: اصلاح تعرفه ها حدود هزار و 500 مگاوات مدیریت مصرف را در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰    
پیک مصرف برق کشور روز گذشته در مدار بالای 48 هزار مگاوات قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰    
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: توجه به کاهش تلفات و فعال سازی بازار برق در شرکت های توزیع می تواند اهداف اقتصادی را محقق نماید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰    
معاون هماهنگی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: تا پایان سال 1396 شمار دستگاه های نمک زدایی آب کشور که در تأمین آب شرب شهری و روستایی مشارکت دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰    
وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی و ایجاد فرصت های برابر برای تمامی افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی، برای انتخاب مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه پیک بار شبکه سراسری در تابستان سال 97 نسبت به سال گذشته 2.99 درصد رشد داشته در حالی که مصرف برق در مازندران نسبت به سال گذشته بمیزان 2 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: سالانه در استان تهران یک میلیارد و 500 میلیون متر مکعب آب شرب به مصرف می رسد که با تنها 10 درصد صرفه جویی شهروندان امکان تامین آب مورد نیاز حدود دو میلیون ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۵    
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اعلام کرد از آغاز سال 97 ا کنون 2 هزار و 300 انشعاب غیر دائم با رعایت دستورالعمل مربوطه به مشترکین متقاضی واگذار شده است که حدود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵    
معاون بهره برداری آبفای هرمزگان از تحویل و راه اندازی یک دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب به شهرداری بندرعباس در راستای مدیریت مصرف آب شرب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵    
مدیر آب و فاضلاب دشتستان گفت: در اجرای طرح های اضطراری آبرسانی در دشتستان ضمن حفر چاه ، شبکه آبرسانی آب پخش به خط آبرسانی کوثر متصل و تاسیسات آب شیرین کن بر روی سد تنگ ارم دشتستان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۵    
وزیر نیرو گفت: مقرر شده است تا وزارت نیرو، پیمانکاران و طلبکاران، سیستم بانکی کشور و همچنین بانک مرکزی تهاتری را میان بدهی و طلب های خود انجام بدهند تا بخش خصوصی نیز بتواند مشارکت فعال تری را در طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۵    
معاون اول رئیس جمهوری با تقدیر از توانمندی مدیران صنعت آب و برق برای رفع مشکلات تابستان جاری و قدردانی از همراهی مردم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۵    
مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی مساحتی به میزان 22 هزار و 224 مترمربع از بستر رودخانه جاجرود در منطقه ترقیان از توابع شهرستان پردیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۵    
وعده سازمان آب وبرق خوزستان در اجرای خط انتقال آبرسانی به 92 روستای حومه آبادان و خرمشهر از طرح غدیر، عملیاتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۵    
استان خوزستان همواره در نیمه مرداد تا پایان شهریور شاهد بروز پدیده شرجی (رطوبت بالای هوا) است که این موضوع بر سطح آمادگی نیروگاه به دلیل مصرف بیش از حد انرژی برق توسط مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵    
وزیر نیرو گفت: لازمه دوران مدیریت توامان عرضه و تقاضا به رسمیت شناختن ماهیت میان بخشی آب است و در این راستا به دنبال ارتباط مؤثر با تمامی ذینفعان در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی و به ویژه بخش خانگی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۰    
46 پروژه بزرگ آب و برق کشور فردا (سه شنبه) طی مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر نیرو به ارزش 243 هزار میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل شرکت توانیر اقتصاد دیجیتال را هدف گذاری صنعت برق دانست و افزود: شبکه 900 هزار کیلومتری ما می تواند در بخش ICT نقش بسیار مثمرثمری را ایفا کند بنابراین درصددیم تا کمتر از یک ماه آینده مدل ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۹    
معاون حقوقی، مجلس و پشتیبانی وزیر نیرو گفت: با خلاقیت و نوآوری می توانیم سطح ورزش وزارت نیرو در سطح کشور را متحول کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۹    
معاون منابع انسانی آبفای کشور از طراحی "سامانه ابری مشترکین" با به کارگیری فناوری نوین اطلاعات خبر داد و گفت: این سامانه در راستای خدمت رسانی بهتر به مشترکین بخش آب است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۶    
با پیگیری های همکاران اداره منابع آب شهرستان بوئین زهرا و با صدور حکم قضایی و همکاری نیروی انتظامی بیش از 3500 متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه خررود رفع تصرف و بیش از 1000 متر مربع از بستر این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۶    
نیروگاه شهید سلیمی نکا در مردادماه سال جاری یک میلیارد و 401 میلیون و 310 هزار کیلووات ساعت انرژی تولید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۶    
جانشین مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: حفر چاه غیرقانونی به مثابه تجاوز به حقوق همه مردم ایران است و متاسفانه تعداد کمی از بهره برداران از این روش غلط و بسیار خسارت بار استفاده می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...