جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۰:۰۹Jul 2018 20

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۸    
این رله توانسته است مهم ترین سناریوهای حذف بار را که توسط متخصصان بهره بردار صنعت برق ایران ارائه شده است به صورت آزمایشگاهی در شبیه ساز شبکه برق ایران با موفقیت پشت سر گذارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۳    
پیک مصرف برق دیروز(یکشنبه) در مقایسه با روز گذشته که رقمی معادل 36 هزار و 198 مگاوات گزارش شده است، 396 مگاوات کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۸    
پیش از این وزارت انرژی ترکمنستان میزان تولید برق در سال 2015 را 22.5 میلیارد کیلووات ساعت گزارش کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۷:۱۷    
در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آبی استان تعداد 130 پمپ غیرمجاز از محدوده سد کالپوش جمع آوری شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۶:۴۷    
عملیات احداث سازه تلمبه خانه اضطراری (کنارگذر) انتقال فاضلاب شهر بندر گز، احداث سازه پست پاساژ کمپکت و توسعه ساختمان نگهبانی و احداث ساختمان ترانس و LV در حال اجرا است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۷    
طبق گزارش ها، سطح آب های زیرزمینی در دشت کبودرآهنگ 40 متر و در دشت همدان- بهار 20 متر پایین آمده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۲    
شرکت های توزیع می توانند میزانی از بار یک هفته خود را با یک معامله خریداری کنند؛ در صورتی که پیش از این باید برای هر روز یک خرید انجام می شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۷    
از ابتدای مهرماه جاری تاکنون، استان های گیلان و مازندران پربارش ترین و استان های بوشهر، خوزستان، سمنان، قم، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی و یزد استان های بدون بارش بوده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۲    
هدف گذاری وزارت نیرو برای برنامه ششم توسعه این است که 100 درصد روستاهای کشور تحت پوشش شبکه های آبرسانی قرار گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۲    
در ماده 4 قانون حمایت از صنعت برق مصوب مجلس اشاره شده که طی 6 سال می بایست هزینه های انشعاب، واقعی شود و ما نیز سعی داریم مطابق همین قانون عمل کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۷    
این رزمایش بر اساس دستورالعمل ابلاغی سازمان پدافند غیرعامل کشور و شرکت توانیر و با برنامه ریزی دقیق واحد پدافند غیرعامل با هماهنگی سایر واحدهای شرکت و هماهنگی سایر دستگاه های ذی ربط انجام گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۷    
مراکزی که دارای مولد اضطراری بودند در کمتر از یک دقیقه برق دار شدند و تلاش شد تا زمان قطع برق ارگان های فاقد مولد نیز به یک دقیقه کاهش یابد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۷    
پس از گذشت چهار هفته از گشایش نماد هفتگی در معاملات برق بورس انرژی، حجم معاملات در این نماد به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۷    
ذخیره نیروگاهی در این روز معادل 8 هزار و 429 مگاوات گزارش شد که در مقایسه با مدت مشابه دیروز 2 هزار و 356 مگاوات کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۷    
به منظور عملیاتی شدن توافق ها، کارگروهی متشکل از نمایندکان پژوهشگاه نیرو و توانیر برای انتخاب اولویت های همکاری تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۲    
حداکثر بارندگی ثبت شده از ابتدای مهرماه تا 8 آبانماه جاری در ایستگاه رامسر با 414.5 میلیمتر و حداقل بارندگی ثبت شده در ایستگاه اسد آباد بیرجند با 0.3 میلیمتر بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۲    
عملیات اجرایی مجتمع های آبرسانی اولویت دار استان، شامل 43 پروژه با تحت پوشش داشتن 526 هزار نفر طی مراسمی با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۷    
آمار چاه های پر شده در حوزه تربت حیدریه از مرز 400 حلقه چاه گذشت و نسبت به تشکیل پرونده کیفری برای تمامی متخلفان اقدام شده و برخورد با متخلفان همچنان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۴    
پیک مصرف شبانه برق برای روز گذشته 33 هزار و 831 مگاوات گزارش شد، که در مقایسه بار روز گذشته یک هزار و 110 مگاوات کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۲    
هیچگونه خاموشی عمده و گسترده در شهر اتفاق نیفتاده و دامنه قطع برق شاید در کمتر از یک درصد مشترکین باشد، اما با توجه به پراکندگی بسیار زیاد قطع خطوط و کمبود بالابر در شهر ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۲    
امیدواریم همکاری های دوجانبه تنها محدود به روابط شرکت های تجاری کوچک با همدیگر نماند و این همکاری ها بتواند زمینه ساز ارتباط تنگاتنگ دولت ها با هم و حتی همکاری تحقیقاتی و توسعه ای دو کشور در زمینه ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۲    
سرمایه گذاری و تحقیق و توسعه دو پژوهشگاه در قالب"فناوری اینترنت اشیا" و سایر فناوری های نوین مرتبط با آن در جهت ارتقای دانش و بومی سازی فناوری اینترنت اشیا در حوزه های اولویت دار صنعت برق کشور از ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۷    
این مانورها به منظور آمادگی بیشتر مراکز حیاتی و حساس کشور در برابر قطعی برق و همچنین آمادگی دیسپاچینگ ملی در مقابل تهدیدات سایبری صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۲    
این طرح در مرحله اول به مدت ده روز است که طبق مصوبه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مقرر شد مرحله بعد از تاریخ اول تا 15 دی ماه و مرحله آخر از اول بهمن تا 15 بهمن ماه خاموشی زمستانه اجرا شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۲    
معمولاً بارندگی های استان همدان از مهرماه آغاز می شد، اما تاکنون تنها 10 میلی متر بارندگی ثبت شده و متأسفانه در مهرماه امسال شاهد بارندگی نبودیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۲    
نیروگاه سیکل ترکیبی قم با 4 واحد گازی و 2 واحد بخاری توان تولید نامی 714 مگاوات را دارا است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۷    
حداقل تولید انرژی برای هفته سی و یکم، 29 هزار و 580 مگاوات و حداکثر انرژی برای همین هفته 36 هزار و 932 مگاوات گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲    
دیروز مبادلات برق با کشور های همسایه به 1783 مگاوات رسید که از این میزان، 1224 مگاوات مربوط به صادرات و 559 مگاوات مربوط به واردات است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۲    
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات، یکم آذرماه سال جاری است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۵    
بعد از آزادسازی بستر رودخانه ها برای تثبیت مالکیت دولت بر بستر رودخانه ها، جلوگیری از تصرفات مجدد و پیشگیری از زمین خواری، سند مالکیت برای زمین های مذکور نیز اخذ می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۰    
مدیریت منابع آبی در هلند روی موضوع بازچرخانی فاضلاب از جمله پساب و لجن بسیار کار کرده است و با این فرایند، توانسته ایم 30 درصد مصرف انرژی را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۵    
در حالی که 34 روز از سال آبی 96-95 گذشته است، اما همچنان سه حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان، حوضه مرزی شرق و قره قوم هیچگونه بارشی را تجربه نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۰    
همیشه کارهای جمعی دارای برکات خاصی بوده و حضور بسیج در بخش های مختلف سبب شده تا هماهنگی و انسجام و استمرار در عمل ایجاد شده و کارها با سرعت بیشتری با موفقیت به سرانجام برسد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۰    
جایزه جهانی انرژی معتبرترین و شناخته شده ترین جایزۀ زیست محیطی در جهان است که به موضوعات زمین، انرژی، آب و هوا و... تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۵    
تعداد مجتمع های آبرسانی روستایی احداث شده دارای اولویت 924 عدد بوده که 15 هزار و 735 روستا را با جمعیتی نزدیک به 7 میلیون و 763 هزار و 954 نفر در بر می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۰    
دیروز مجموع صادرات برق ایران به کشورهای افغانستان، عراق، پاکستان، ارمنستان و ترکیه 1242 مگاوات و مجموع واردات برق از کشورهای ارمنستان و ترکمنستان به میزان 621 مگاوات ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۴    
در حادثه اخیر پست 132 کیلوولت شیروان، برخی صنایع از جمله مرغداری ها، مراکز پرورش دام و آبزیان، تصفیه خانه ها و دیگر صنایعی که حیات لحظه ای شان به برق وابسته است دچار خسارت هایی شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۴    
یکی از بزرگ ترین توانمندی های IWA متمرکز بودن در گروه های تخصصی درخصوص موضوعات مهم و خاص در بخش مدیریت آب شهری است که حدود 50 گروه تخصصی در آن دایر است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۹    
از دهه 1970 میلادی تا کنون با رشد مصرف انرژی مواجه بوده ایم و آنچه در دنیای جدید تجربه می کنیم مبتنی بر رشد جمعیت ، تکنولوژی جدید و دغدغه های زیست محیطی است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۹    
باید مدیرانی پرورش دهیم که خلاق بوده و از سه ویژگی باور به اصول، ارزش ها و اخلاقیات برخوردار باشند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۹    
هر شخصی که با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برق تولید کند، به طور متوسط 370 تومان دریافت می کند، درحالی که متوسط فروش برق شبکه 66 تومان است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۹    
بازدید از نمایشگاه جانبی سی و یکمین کنفرانس بین المللی برق تا 5 آبان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۹    
کتاب های برتر صنعت برق که طی دو سال گذشته به انتشار رسیده اند، در سی و یکمین کنفرانس بین المللی برق معرفی و خالقان این آثار توسط وزیر نیرو مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۴    
نباید متناسب با میزان مصرف کشور مرتب به احداث نیروگاه روی آوریم، بلکه بایستی با مدیریت مصرف و استفاده از امکانات موجود میزان برق کشور را در حالت تعادل نگه داریم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۹    
مهندس یعقوب همتی؛ مشاور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۴    
شاخص های حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت در چهار محور؛ مطالعات تأمین و توزیع آب اضطراری، انجام پروژه های مقاوم سازی تاسیسات ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴    
در این کنفرانس پژوهشگرانی از 12 کشور جهان چون آلمان، فرانسه، فیلیپین، کره جنوبی، سوئد، چین، هند و... حضور دارند و به ارائه مقاله خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴    
تحولات بسیار چشمگیری درحال رخ دادن است به طوری که ظرفیت 1037 گیگاواتی انرژی های تجدیدپذیر در سال 2006 به بیش از 1985 گیگاوات در سال 2015 رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۴    
مناطقی که با کشت برنج آب زیادی در بخش کشاورزی صرف کرده اند هم اکنون با مشکل آب شرب روبرو هستند و به جایی رسیده ایم که کشاورز آب خوردن ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۹    
استفاده از انرژی های خورشیدی نیازمند سرمایه گذاری های عمده نیست و هر خانوار ایرانی می تواند با نصب پنل های خورشیدی بر روی بام خانه خود، به سمت تولید نیرو برود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۹    
آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های تولید، انتقال و فوق توزیع صنعت برق و طرح های آب رسانی روستایی در استان مرکزی با دستور حجت الاسلام و المسلمین دکتر "حسن روحانی" رئیس جمهور کشورمان و با ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۹    
امیدواریم با بهسازی تجهیزات و تاسیسات نیروگاه شازند بتوانیم تا 12 درصد ظرفیت تولیدی این نیروگاه را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۹    
دکتر محمد رضا خباز استاندار سمنان با اشاره به تجهیز 20 هزار هکتار زمین کشاورزی در این استان مجهز به سامانه نوین آبیاری در حال حاضر گفت: بر اساس مصوبه سفر کاروان تدبیر و امید سمنان ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۹    
شناخت تغییرات شرایط جوی در هر استان و حوضه های آبریز منتهی به سدها می تواند کمک شایانی بر روند بهره برداری از منابع آب داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۱    
در این سفر تصمیم گرفته شد با اعتبار 12 میلیارد تومان و با مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی، 5 هزار هکتار از اراضی تالاب میقان، بیابان زدایی شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۹    
توسعه روستاها مرهون تلاش های ارزشمند کارگزارانی است که با تدبیر و امید و روحیه جهادی در این عرصه نقش آفرینی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۶    
ترانسفورماتور 230 به 63 کیلوولت پست یزد 2 برای تامین برق بخش صنعت در استان یزد برق دار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۱    
در سال های گذشته حدود 3 هزار نفر از کارشناسان ایرانی در مؤسسات آموزشی هلند در زمینه مدیریت و فرآوری آب آموزش های لازم را دیده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۱    
یک سوم کشور هلند زیر سطح دریا است و این کشور در مسیر رودخانه های متعدد از سایر کشور ها بوده و بیشتر مواقع در هجوم سیلاب ها قرار دارد، اما در بحث مدیریت آب و بحث فناوری ها و کنترل کیفیت آب ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۶    
دیروز پیک مصرف برق به رقم 36 هزار و 146 مگاوات رسید که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 8 هزار و 238 مگاوات افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۱    
انجام 1615 کیلومتر عملیات لوله گذاری شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب مردم روستاهای استان خراسان رضوی از دیگر اقدام ها بود که معادل 8 درصد کل عملکرد از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۶    
ارزیابی عملکرد بهره برداران نیروگاه های کشور در تعامل با دیسپاچینگ ملی در بازه های زمانی شش ماهه و بر اساس شاخص های مصوب صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۶    
ارزش معامله های انجام شده در این هفته بیش از 78 میلیارد ریال و حجم معامله ها 214 هزار و 800 مگاوات ساعت بوده که 24 هزار و 80 مگاوات ساعت آن مربوط به نماد هفتگی است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۶    
از اول سال جاری تا امروز به حدود 66 روستا با جمعیتی بالغ بر 27 هزار نفر آبرسانی صورت گرفته که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم به 85 روستای دیگر نیز این خدمات را ارائه کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۱    
در پایان سال 1405 حدود 75 درصد جمعیت شهری و 40 درصد جمعیت روستایی از خدمات فاضلاب بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خط گتوند-مهر شازند، طولانی ترین خط کشور است که با تکیه بر ساخت داخل و عبور از صعب العبورترین مسیرها همچون قله ها و دره های مناطق کوهستانی کشور و همچنین مناطق صنعتی و کشاورزی در استان های خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱    
مجروحان ایرانی در بیمارستان های عراق مشغول مداوا هستند و کنسولگری ایران در اربیل عراق با هماهنگی وزارت امور خارجه در حال پیگیری هستند تا مجروحان و شهدا به احتمال زیاد فردا (یکشنبه) با اولین پرواز به ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱    
خدمات وزارت نیرو جزو خدمات گسترده مردمی است و خدمات رسانی ما در حوزه های آب و برق همواره باید با بالاترین کیفیت و کمترین تلفات باشد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۶    
با هدف انتقال دانش فنی و به کارگیری تجربیات شرکت ایتالیاییCESI)) در اجرا و پیاده سازی زیرساخت اندازه گیری هوشمند کشور (فهام) و شبکه هوشمند قرارداد همکاری بین سابا بااین شرکت منعقد شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱    
خشکسالی اصفهان طی 40 سال گذشته بی سابقه بوده، به گونه ای که ما در شهر اصفهان 55 درصد، در شرق اصفهان 70 درصد و حتی در سرشاخه ها امسال 25 درصد کاهش بارندگی داشتیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۱    
اجرای عملیات لوله رانی در خط اصلی فاضلاب غرب تهران بدون استفاده از جک میانی از مرز 250 متر گذشت و رکورد جدیدی را در حفاری به این روش در فاضلاب تهران ثبت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۶    
در این کمیسیون هر دو طرف بر صرفه جویی در مصرف آب سد دوستی و پیگیری لازم برای تصویب رسمی دستورالعمل بهره برداری از "بند انحرافی شیرتپه" تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۱    
در این مراسم دکتر "محمدعلی نجفی" موضوع آب را در استان گیلان مهم ترین محور در توسعه استان بر شمرد و بر حفاظت و بهره برداری درست از منابع آب تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۱    
میزان مبادلات برق با کشورهای همسایه نیز به رقم 1916 مگاوات رسید که سهم صادرات 1285 مگاوات و سهم واردات 631 مگاوات گزارش شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۸    
میزان مبادلات برق با کشورهای همسایه در روزگذشته به رقم 1792 مگاوات رسید که سهم صادرات 1315 مگاوات و سهم واردات 477 مگاوات بود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۸    
با راه اندازی این آب شیرین کن ها میزان هفت هزار مترمکعب آب شیرین و قابل شرب در شبانه روز تولید می شود که مشکل کم آبی بیش از 10 هزار نفر در استان رفع می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۸    
با وضعیت منابع موجود آبی سفره های زیرزمینی توسعه زمین تحت کشت کشاورزی معنایی ندارد
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۸    
تا زمان حاضر حدود 600 میلیارد تومان اوراق مشارکت آماده شده که به محض اعلام، در بحث طرح های آبرسانی تزریق خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳    
کنفرانس امسال 20 محور تخصصی صنعت برق را همچون بخش های تولید، انتقال و توزیع، دیسپاچینگ، مخابرات، محیط زیست، مباحث اقتصادی، اجتماعی و مدیریتی و غیره پوشش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۸    
تولید نیروگاه های حرارتی در مقایسه با دوره مشابه پارسال 0.71 درصد افزایش و تولید نیروگاه های برق آبی نیز 7.02 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۴    
انجام با کیفیت کارها و خدمت رسانی بی منت به مردم در همه حال به ویژه در حوزه برخورد با مردم روستاها باید مورد توجه قرار گیرد، چرا که روستاییان قشر تولید کننده و کم توقع جامعه هستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۴    
عملیات پاک سازی و آزادسازی حریم و بستر رودخانه منتهی به سد ارداک با توجه به مشکلاتی که در کمیت و کیفیت آب ورودی به سد ایجاد کرده است نباید متوقف شده یا با تأخیر اجرا شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴    
در فضای کنونی شرکت های خارجی و شرکت های ایرانی باید با یکدیگر مشارکت داشته باشند و وزارت نیرو نیز از مشارکت آن ها حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۴    
در آینده رویکرد تولید برق در ایران ما متفاوت از گذشته خواهد بود؛ چرا که ایران بنا دارد عمده تمرکز خود را در سال های آتی بر روی انرژی های تجدیدپذیر بگذارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴    
دیروز مبادلات برق با کشورهای همسایه، با 5 مگاوات ساعت کاهش نسبت به سال قبل به 1936 مگاوات رسید که از این میزان، 1279 مگاوات مربوط به صادرات و 657 مگاوات مربوط به واردات است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۹    
اراضی بستر رودخانه ها در مالکیت دولت بوده و نباید برای آن سند مالکیت صادر شده و در آن ساخت و ساز شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۹    
تاکنون برای دو هزار و 389 روستای خراسان رضوی شبکهٔ توزیع آب شرب سالم احداث شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۹    
در حال حاضر از میان 10 سد حوضه کارون بزرگ، کرخه و مارون تنها وضعیت مخازن دو سد مسجد سلیمان و گتوند علیا با روند کاهشی نسبت به سال گذشته روبرو است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۹    
پیک مصرف برق کشور، در مقایسه با هفته گذشته 1555 مگاوات کاهش داشت که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 644 مگاوات افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴    
هر یک درصد افزایش آمادگی حدود هزار میلیارد تومان صرفه جویی در صنعت برق به دنبال دارد، بنابراین هرچقدر که بتوانیم آمادگی نیروگاه ها را افزایش دهیم صرفه جویی بیشتری خواهیم داشت و در راستای اقتصاد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۹    
بهره برداری منابع آبی و آمار عملکردی حوزه حفاظت در قالب فرآیندهای مرتبط و هم چنین متمرکز کردن تمامی داده های مربوط به بهره برداری از منابع آب سطحی و زیرزمینی در یک منبع اطلاعاتی پویای مبتنی بر وب ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۹    
هیدروفلوروکربن ها گازهایی هستند که در وسایلی همچون یخچال، فریزر و کولر گازی به عنوان خنک کننده استفاده می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۴    
این پروژه از نظر تشخیص حجم برداشت زمینی و همچنین استفاده از پتانسیل و توانایی نیروهای سازمانی بسیار موثر است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۹    
بخش کشاورزی با مصرف بیش از 90 درصد از منابع آبی، بیشترین میزان مصرف آب را در استان همدان به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۹    
با توجه به تأثیرات مخرب برداشت های بی رویه از معادن شن و ماسه رودخانه ای بر وقوع سیل، در این مدت 18 مورد معادن شن و ماسه شهرستان مورد بازرسی قرار گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...