پنجشنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۱۲Jan 2019 24
 

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
وزیر نیرو از میزبانی ایران برای اجلاس جهانی آب در سال 1403 خبر داد و گفت: کشور ما در این سال میزبان جمع بزرگی از متخصصان و فعالان عرصه آب از سراسر جهان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۰    
جلسه کمیته ملی آب شناسی با حضور وزیر نیرو در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۰    
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با بهره برداری از پروژه های متعدد برقی تا قبل از پیک بار 98، برق پایدار در منطقه غرب کشور تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
گردهمایی مدیران ارشد آب کشور امروز در شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۰    
وزیر نیرو یکی از مشکلات فعلی وزارت نیرو را ساختار این وزارتخانه دانست و افزود: براین اساس ساختار بخش آب این وزارتخانه تا پایان سال اصلاح خواهد شد که جزییات این مهم به زودی اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 کل کشور در تشریح آخرین مصوبات این کمیسیون گفت: با تصویب اعضای این کمیسیون، وزارت نیرو مجاز به نصب کنتور هوشمند برای مشترکان پر مصرف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 طرح برقرسانی در دهه فجر امسال با اعتباری معادل 132 میلیارد و 386 میلیون ریال در مناطق مختلف این استان افتتاح و کلنگ زنی می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: 132 پروژه برق رسانی در طول دهه مبارک فجر امسال در حوزه توزیع نیروی برق مازندران به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۵    
معاون برنامه ریزی شرکت برق منطقه ای باختر از بهره برداری از نیروگاه 20 مگاواتی مقیاس کوچک (CHP) در منطقه صنعتی ساوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۵    
معاون هماهنگی توزیع توانیر در نشست داده کاوی در صنعت توزیع برق کشور به تدوین پتانسیل های داده کاوی پرداخت که نخستین محور آن تشخیص، شناسایی و پیش بینی است وموضوعاتی چون تشخیص استفاده غیرمجاز از برق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵    
جلسه هماهنگی صنعت برق استان کرمانشاه امروز (چهارشنبه) با حضور معاون وزیرنیرو در امور برق و انرژی و مدیران برق این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۰    
دومین جلسه هماهنگی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰    
دومین جلسه هماهنگی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۵    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای امسال تاکنون 345 میلیارد ریال در پروژه رینگ آب رسانی تهران هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۰    
پرسنل امور آبفای منطقه یک شهر کرمانشاه، حین انجام عملیات نشت یابی از خط لوله انتقال آب بین مخازن جمهوری و پردیس تعداد قابل توجهی انشعاب غیرمجاز کشف و شناسایی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 121 طرح این شرکت با هزینه ای بالغ بر 228 میلیارد ریال در شهرستان های (قزوین، آوج، البرز، تاکستان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از 3800 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش آب این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۵    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان مرکزی از پر و مسدود کردن 149 حلقه چاه غیرمجاز در 9 ماهه ابتدایی سال جاری با صرفه جویی حدود یک میلیون مترمکعب آب در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵    
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: صنعت توزیع برق کشور نیازمند برنامه ریزی سه سطحی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است تا از مرحله سنتی عبور کنیم چرا که اگر فضای سنتی را همچنان در نظر داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۰    
دومین نشست تخصصی داده کاوی در صنعت توزیع برق فردا و همزمان با دومین روز کنفرانس منطقه ای سیرد با هدف تحلیل و بررسی چالش های این بخش از جمله دلایل خاموشی در شبکه های برق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵    
همزمان با مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد، برندگان جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۰    
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو که در نشست تخصصی افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد سخن می گفت، عنوان کرد: جایگاه صنعت برق و به ویژه در بخش توزیع در دنیا مایه افتخار ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵    
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: صنعت توزیع برق کشور نیازمند برنامه ریزی سه سطحی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است تا از مرحله سنتی عبور کنیم چرا که اگر فضای سنتی را همچنان در نظر داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۵    
براساس تازه ترین گزارش انجمن جهانی انرژی برق آبی، کشور ایران هم اکنون با بهره برداری از 12 هزار مگاوات نیروگاه برق آبی رتبه نوزدهم دنیا، ششم آسیا و دوم منطقه خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی 17 پروژه انتقال و فوق توزیع استان های زنجان و قزوین با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵    
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور در مازندران گفت: برق به عنوان یک زیرساخت اصلی پدافند غیرعامل باید با حساسیت تمام مصون سازی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
رئیس اداره منابع آب شهرستان شادگان از شناسایی و تخریب 60 هکتار حوضچه غیرمجاز پرورش ماهی در حوضه جراحی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵    
پست 400.63 کیلوولت دشت آبی در استان قزوین در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برقدار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب تنها 96 روستا در استان از نعمت برق برخوردار بودند که در حال حاضر تعداد روستاهای برقدار آذربایجان غربی با افزایش 30 برابری به ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل دفتر بهره برداری از تاسیسات انتقال و توزیع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، از رشد چهار برابری تاسیسات آب و شبکه های آبیاری پس از انقلاب خبر داد و گفت: به رغم توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵    
مدیر امور منابع آب مشهد از صرفه جویی بیش از 10 میلیون متر مکعب آب پس از انسداد 226 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
کارشناسان نیروگاه رامین با اجرای تعمیرات و اقدامات تخصصی در سیلندر فشار متوسط واحد 315 مگاواتی شماره 5 توانستند پس از 8سال، ضمن بهبود و افزایش 15 مگاواتی تولید و کاهش مصرف داخلی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
دبیر کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع آب خراسان رضوی از شناسایی سه هزار و 265 کانون دارای پتانسیل آلودگی منابع آب در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
در مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد، آثار برتر سومین جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق سراسر کشور نیز معرفی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور گفت: هم اکنون 118 طرح ملی آبرسانی در سطح کشور در حال اجراست که 31 طرح از این تعداد، پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان بر صرفه جویی در منابع آب و جلوگیری از هدررفت این سرمایه ارزشمند تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه این شرکت بیش از دو هزار میلیارد ریال از صنایع استان بابت هزینه برق مصرفی طلبکار است، گفت: برای نگهداری و بهینه سازی شبکه برق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با تاکید بر اینکه میزان بارندگی های این استان از ابتدای سال آبی تاکنون به 190 میلیمتر رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان بر لزوم احیا آب بندان ها برای ذخیره آب زمین های زراعی و کنترل سیلاب ها تأکید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
مدیر دفتر مدیریت مصرف و مطالعات کاهش آب بدون درآمد آبفای استان تهران از اجرایی شدن قانون مقررات ملی ساختمان در تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۶    
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر 74 پروژه برقی این استان با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: از سال 92 تا کنون 19 پروژه در بخش فاضلاب با سرمایه گذاری یک هزار و 119 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سطح استان اصفهان عملیاتی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵    
سرپرست امور منابع آب دماوند از آزادسازی بستر و حریم رودخانه تاررود دماوند به میزان 96 هزار و 600 متر مربع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۰    
پوستر روز ملی آب به مناسبت روز جهانی آب در سال 2019 با شعار آب برای همه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به قطعی برق 60 روستای استان به دلیل وقوع بارش سنگین برف و باران در طی دو روز گذشته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر گفت: تا تابستان سال 98 حدود هزار کیلومتر خط جدید انتقال و فوق توزیع و بیش از 40 پست قدرت وارد مدار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۵    
در حالی که جمعیت کشور نسبت به ابتدای انقلاب حدود 2.2 برابر شده است، ظرفیت نصب شده نیروگاهی 11.4 برابر افزایش یافته و به بیش از 80 هزار مگاوات رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۵    
هدایت فهمی * طی روزهای گذشته وزیر نیرو از ضرورت اصلاح ساختار در بخش آب وزارت نیرو سخن گفت و تاکید داشت که برای اصلاح شرایط و حرکت به سمت حکمرانی خوب حتما باید از نقطه اصلاح ساختار به عنوان یک شرط ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور از افتتاح 40 واحد تصفیه خانه آب و فاضلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از توقیف شش الکتروپمپ غیرمجاز در رودخانه جگین شهرستان جاسک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۹    
رییس اداره منابع آب حوزه مرکزی شرکت آب منطقه ای یزد گفت: دور اول طرح خاموشی چاه های کشاورزی شهرستان مهریز سوم دی ماه به پایان رسیده بود که دور دوم این طرح نیز از فردا در سطح شهرستان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۹    
با احداث، بازسازی و تعمیر 4.5 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع آب، روستای "اغلبیک علیا" از توابع شهرستان ایجرود به عنوان بیست و ششمین روستای استان زنجان، از بحران آب خارج شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: در حال حاضر هیچ منبع جایگزینی به جز پساب تصفیه شده برای بخش کشاورزی و صنعت وجود ندارد و برای جایگزینی آن با آب خام باید همکاری بیشتری میان دستگاه های مربوطه صورت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۴    
سهم وزارت نیرو در ششمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی 279 نفر خواهد بود که برگزیدگان در شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور و 31 شرکت آب و فاضلاب روستایی استخدام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: تلفات شبکه توزیع برق استان از 22.5 درصد سال 86 هم اکنون به 10.58 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت آبفای اهواز، از تکمیل کانال آبرسان سلمان و رفع مشکل قطعی آب شرب این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴    
وزیر نیرو گفت: زمان رهاسازی از سد زاینده رود در سال جاری پس از بررسی کارشناسی توسط کمیته استانی کارگروه سازگاری با کم آبی در اصفهان تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۳    
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین، گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب میزان مصرف انرژی الکتریکی در استان حدود 40 مگاوات بود که این رقم هم اکنون با 18.5 درصد به حدود 750 مگاوات در روز افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان گفت: عملیات اجرایی اولین شبکه فاضلاب روستایی کشور با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال از اعتبارات بانک توسعه اسلامی در روستای نصیرآباد شهرستان خرمدره آغاز شده و تا آخر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱    
مدیر امور برق مرکز شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، 489 پروژه بزرگ و کوچک برق رسانی با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان در مرکز شهر اصفهان گشایش و بهره ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱    
چهلمین گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران 9 بهمن ماه با موضوع تامین مالی صنعت انرژی در شرایط تحریم در پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، از پیاده سازی سامانه تله متری و کنترل از راه دور در تاسیسات 288 شهر کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵    
پروژه آبرسانی به شهر قلعه گنج در استان کرمان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰    
بر اثر بارندگی های موثر اخیر، سد زیویه در شهرستان کامیاران سرریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با ایام دهه فجر 71 پروژه برق رسانی این استان به ارزش 98 هزار میلیون ریال کلنگ زنی و به بهره برداری خواهند رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۳    
برق 20 روستا در استان چهارمحال و بختیاری که صبح امروز (جمعه) به دلیل طوفان شدید قطع شده بود، با تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی در ساعت 14:50 دقیقه وصل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو گفت: مدیران شرکت های تابعه این وزارتخانه باید درصدد تنوع بخشی به تامین منابع مالی برآیند چرا که همه ساله بودجه عمومی دولت محدودتر می شود و اجرای پروژه های آب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۳    
مراسم بهره برداری از 52 واحد نیروگاه خانگی نصب شده برای خانواده های محروم جنوب کرمان با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: به دلیل بارش سنگین برف، برق چند روستا در منطقه الیگودرز قطع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۳    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: همه مقدمات لازم برای اجرای قانون رایگان شدن برق مدارس در صنعت برق آماده شده، اما مشکل این است که هنوز لیست مدارس مشمول این قانون به توانیر ارسال نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۸    
فعالیت اکیپ های غواصی وزارت نیرو با گرامی داشت یاد "محمد کمال اخوان" شهید غواص صنعت آب و برق به طور رسمی از امروز در چابهار آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۳    
مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: بر اساس تکالیف قانونی ساخت و ساز در بستر رودخانه ولنجک ممنوع است و سازه های موجود در حریم و بستر این رودخانه با دستور قضایی تخریب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با اشاره به اینکه میزان آب ورودی به سدهای استان از ابتدای سال آبی تاکنون به 8 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۸    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک برای بیش از 274 هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه های استان تهران سند مالکیت صادر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳    
رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان یزد گفت: این استان در توسعه نیروگاه های خورشیدی با افزایش تعداد نیروگاه های خورشیدی به 6 واحد و افزایش ظرفیت به 53.5 مگاوات در رتبه اول کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۸    
مدیر دفتر فنی و نظارت بر تولید شرکت برق منطقه ای زنجان گفت: پروژه اجرای بستر مخابراتی جهت رویت پذیری تمامی نیروگاه های مقیاس کوچک و تجدید پذیر(بادی و خورشیدی) در مرکز کنترل شرکت برق منطقه ای زنجان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: یک واحد نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 100 کیلووات در جاده قدیم نمایشگاه بین المللی تبریز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۳    
نیروگاه طرشت با نام سابق برق آلستوم در غرب شهر تهران یکی از نیروگاه های از نوع تولید پراکنده (DG) با ظرفیت تولید 50 مگاوات و 4 واحد بخار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۸    
مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری 527 پروژه عمرانی برق رسانی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۸    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با اشاره به اینکه در حال حاضر طول شبکه برق منطقه ای غرب به هشت هزار و 341 کیلومترمدار انتقال و فوق توزیع رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸    
معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حدود هفت هزار مگاوات بوده است که این رقم هم اکنون با رشد 11 برابری از مرز 80 هزار مگاوات گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸    
ظرفیت پست های برق کشور(انتقال، فوق توزیع و توزیع) در طول 40 سال گذشته نزدیک به 14 برابر افزایش یافته و از مرز 378 هزار مگاولت آمپر گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در استان تنها 9 درصد از بارندگی ها به روان آب و آب های زیرزمینی تبدیل می شود، گفت: با اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۲    
وزیر نیرو گفت: مقطع چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکردها در عرصه های مختلف از جمله مقوله گزینش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
دبیر هیئت عالی گزینش کشور با اشاره به سه محور اصلی و عمومی مولفه های گزینش در اسلام گفت: در محتوای عمل مسلمانی، سه اصل "صداقت"، "امانت داری" و "عمل به وعده" بر رفتارهای ظاهری دینی ارجحیت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
نشست مشترک حجت الاسلام و المسلمین "ناصر نقویان" با وزیر نیرو و مدیران گزینش صنعت آب و برق روز سه شنبه به مناسبت سال روز تشکیل هسته های گزینش در وزارت نیرو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مسئله آینده مراکز ارتباطات مردمی را بسیار مهم دانست و افزود: با توسعه ارتباطات دیجیتالی باید روش های برقراری ارتباط نیز توسعه یابد و می توان از انواع اپلیکیشن ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۷    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: در لایحه بودجه سال 98 بسته های مشارکت عمومی و خصوصی برای اجرای طرح های منتخب با اولویت طرح های نیمه تمام و آماده بهره برداری یا پروژه های تکمیل شده آب و برق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۲    
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از احداث 79 کیلومتر شبکه توزیع برق در این استان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۲    
هم زمان با سفر استانی رئیس جمهور، وزیر نیرو در روز دوشنبه به استان گلستان سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو از در دست اجرا بودن فرایند ساخت فلوکامپیوترها خبر داد و گفت: تاکنون در زمینه تولید این محصولات به طور کامل به خارج از کشور وابسته بودیم که با اجرای این پروژه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مدیریت تمام سدها و آب بندان ها به مشارکت مردم سپرده شده و در این راستا شرکت تعاونی های خوبی شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷    
وزیر نیرو در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در سد نرماب گفت: با پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه سد نرماب در بهار 99 آبگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۷    
با صدور حکمی توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، معاون تحقیقات و منابع انسانی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین و مدیرکل دفتر فنی و مهندسی توزیع شرکت توانیر معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۷    
با دستور رئیس جمهوری در سفر هیئت دولت به استان گلستان، 3 پروژه برقی، 7 پروژه بخش آب و یک طرح آبرسانی روستایی این استان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۲    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه اوج مصرف برق کشور نسبت به ابتدای انقلاب رشدی 16 برابری داشته است، گفت: در طی چهار دهه اخیر حجم مخازن سدها بیش از چهار برابر افزایش یافته و ظرفیت نصب شده نیروگاه های برق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷    
420 ایستگاه سامانه پایش فشار شبکه به منظور سازگاری با کم آبی و نیز توزیع عادلانه آب شرب، در سطح استان اصفهان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۲    
مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از تبدیل دو هزار و 735 انشعاب غیر مجاز به غیر دائم در سنندج در نه ماهه اول سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی تلفیقی شرکت توانیر گفت: برای اجرای تکلیف مقرر در قانون بودجه سال جاری در ارتباط با معافیت بهای برق مدارس، تاکنون دو بار با سازمان نوسازی ...
مشاهده نتایج بیشتر...