دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۸:۴۳Feb 2020 24

شرکت ملی گاز ایران (nigc.ir)

شرکت ملی گاز ایران 27 اسفند 1393 شرکت ملی گاز ایران 26 اسفند 1394 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1395 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1396 شرکت ملی گاز ایران 5 شهریور 1397 شرکت ملی گاز ایران 1 خرداد 1398 شرکت ملی گاز ایران 31 تیر 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 مرداد 1398 شرکت ملی گاز ایران 31 شهریور 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 2 آبان 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 آذر 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 دی 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 بهمن 1398 شرکت ملی گاز ایران 2 اسفند 1398 شرکت ملی گاز ایران 3 اسفند 1398 شرکت ملی گاز ایران 4 اسفند 1398 
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد: شدت مصرف انرژی در کشور بسیار بالاست و بایستی برای کنترل آن چاره ای اندیشید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به رغم آن که در حال حاضر، حضور بانوان در سطوح مدیریتی سازمان کمتر است، اما دیده شده که در بحث های مدیریتی، خانم ها بهتر از آقایان عمل می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی از گازرسانی به 498 روستای این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
براساس پیگیری واحد HSE شرکت گاز استان ایلام و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی در حین اجرای کار برای کلیه نیروهای شاغل پیمانکاری و پروژه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با توسعه شبکه گازرسانی و تامین سوخت واحدهای صنعتی و تولیدی، علاوه بر ایجاد ارزش افزوده تولیدات، اشتغال زایی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه رعایت مقررات HSE باعث تولید ایمن، پاک و پایدار می شود، گفت: برای ارتقای شاخص های حوزه HSE پالایشگاه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۱    
اگر همه درست مصرف کردن را به عنوان تکلیفی دینی؛ رعایت کنیم، بسیاری از مشکلات کمبود انرژی حل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه هماهنگی مناطق و شرکت گاز استانی معین با هدف افزایش سطح هماهنگی، تدوین راهکارهای موثر در زمینه مدیریت موثر بحران ها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۴۶ سایت دیگر  
درحال حاضر، برق همه 250 هزار مشترک برق که به علت بارش بی سابقه برف قطع شده بود، وصل و آب مصرفی همه مشترکین تأمین و وصل شده است. ضمن اینکه خوشبختانه از قطع گاز مصرفی مشترکین پیشگیری شده بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران روز گذشته، اول اسفندماه ضدعفونی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۱    
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بهره برداری و عملیات اجرایی 23 پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 2700 میلیارد تومان و 900 میلیون یورو از سوی شرکت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
صنعت گاز ظرفیت سرمایه گذاری بالقوه ای دارد که می توان با ارایه مدل های صحیح سرمایه گذاری، این مهم را به فعل تبدیل کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دهمین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران، صنایع ایمنی، امداد و نجات، سیستم های حفاظتی و HSE در نمایشگاه بین المللی اصفهان در حال برگزاری می باشد و شرکت گاز استان با برپایی غرفه ای تخصصی دستاوردهای خود در ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲    
پروژه های گازرسانی به متقاضیان واحدهای تولیدی و صنعتی استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲    
دیدار صمیمانه مدیرکل آموزش پرورش استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل شرکت گاز استان روز دوشنبه 28 بهمن ماه در محل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با همت تلاشگران شرکت گاز استان گیلان نشتی گاز در روستای بهمن زده رشته از توابع شهرستان رودبار رود برطرف شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از دریافت " گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی براساس استاندارد ISIRI-14156 " به همت و تلاش شبانه روزی کارکنان متخصص این شرکت در زمینه مدیریت انرژی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲    
دریافت فایل
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت نفت در سال های اخیر اقدامات جدی و موثری در راستای حفظ و بهبود محیط زیست انجام داده که نمونه بارز آن افزایش تولید گاز و جایگزیی آن با سوخت های مایع بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷    
نمایشگاه مدیریت خوردگی در تاسیسات و تجهیزات گازرسانی، برای نخستین بار از سوی امور بازرسی فنی شرکت گاز استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر 100 جمعیت شهری شهرستان ابهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، افزود: از70 روستای دارای سکنه این شهرستان نیز؛ 42 روستا با 92 ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷    
طی مراسمی کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای عبداله آباد استان سمنان با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷    
با تلاش بی وقفه کارکنان شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان پروژه گازرسانی به مجتمع 256 واحدی قائمیه (ارتش) در شهر زاهدان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷    
استاندار کردستان به دلیل گسترش شبکه های گازرسانی در سطح استان با اهدای لوح از زحمات مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان کردستان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
پروژه گازرسانی به فاز دوم شهرک صنعتی گلپایگان استان اصفهان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان توانست با پایدار نگاه داشتن جریان گاز یک میلیون و هشتاد هزار مشترک استان، همانند سال های گذشته از برف سنگین امسال نیز به سلامت عبور کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۷    
در راستای تعهد به خط مشی سازمان مبنی بر استفاده از انرژی های تجدیدپذیر، فاز دوم نیروگاه خورشیدی پالایشگاه گاز بید بلند به ظرفیت 60 کیلووات، به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تمرکز نقدینگی کشور در بازار بورس، باید برای توسعه صنعت نفت و گاز مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
باید برای تامین مالی پروژه ها بیش از این ها به بخش خصوصی اعتماد کرده و موانع پیش روی آن ها را برداشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بخش خصوصی در گاز می تواند در زمینه پروژه های ذخیره سازی گاز ورود کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
شرکت گاز استان ایلام همگام با سایر دستگاه ها و ادارات خدمات رسان استان، در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی شهر ایلام اقدام به استقرار میز خدمت و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات مراجعین کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
با گازرسانی به 44 واحد صنعتی در دهه فجر؛ واحدهای صنعتی- تولیدی بهره مند از گاز استان زنجان به یک هزار و 230 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
گازرسانی به چهار روستای پیرانشهر به بهره برداری و همزمان عملیات گازرسانی به 8 روستای آن نیز آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی مشعل گازرسانی به 2 روستای امیریه شاهرود روشن شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه به برکت انقلاب اسلامی همه 7 شهرستان خدابنده با 100 درصد بهره مندی و 158 روستای شهرستان با 90 ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با ارسال پیامی از همکاران سخت کوش این شرکت که با تلاش شبانه روزی خود، پایداری و تداوم توزیع گاز را برای کشور رقم زدند، تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران در چهل و یکمین فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 22 بهمن ماه همزمان با اربعین شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهانش با برپایی غرفه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷    
12 پروژه شامل 11 پروژه گازرسانی به روستاها و صنایع و یک پروژه ساختمانی در استان خراسان شمالی در دهه فجر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر، گازرسانی به 7 روستا و 6 واحد صنعتی شهرستان قروه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام ا... دهه فجر و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مشعل گاز در 14 روستای شهرستان مهریز در استان یزد روشن شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷    
طی مراسمی، پروژه گازرسانی به خط تغذیه صنایع و روستای چشمه سفید از توابع شهرستان خمین همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷    
شرکت گاز استان زنجان همزمان با دهه مبارک فجر؛ پروژه 4 میلیارد و 31 میلیون تومانی Data centerرا افتتاح کرد تا اطمینان خاطری برای مدیریت متمرکزتر منابع این شرکت و مشتریان باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۷    
29 طرح گازرسانی با حضور استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرستان خدابنده، مدیرعامل شرکت گاز و برخی مدیران اجرایی استان، افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
این امنیت و جایگاهی که امروز در منطقه پیدا کرده ایم، بواسطه بیمه ای بوده که ما از بابت خون شهدا داریم و وضعیتی که امروز داریم، بی شک، بی ارتباط با جایگاه شهدا نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
با اعتباری بیش از 45 میلیارد ریال، پنج پروژه بزرگ گازرسانی در شهرضا با حضور استاندار اصفهان، فرماندار و شهردار شهرضا و مدیرعامل شرکت گاز استان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خوشبختانه با وجود بارش برف شدید و سرمای زیاد در برخی استان ها، حتی یک مورد هم قطعی گاز نداشتیم و با حضور شبانه روزی تیم واکنش سریع و عملیاتی کارکنان و پرسنل ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در هشتمین روز از ایام ا... مبارک دهه فجر، مراسم افتتاح گازرسانی به 6 روستای منطقه الموت با استاندار، امام جمعه الموت شرقی و مردم منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه فجر، پروژه گازرسانی به 6 روستا در شهرستان های ساوجبلاغ و اشتهارد استان البرز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه گازرسانی به 44 روستای شهرستان سربیشه با حضور استاندار خراسان جنوبی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار سربیشه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر گازرسانی به 10 روستای شهرستان دیواندره با حضور استاندار کردستان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷    
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی بهمراه 4 طرح عمرانی در شهرک صنعتی 1000 هزار هکتاری منطقه ویژه اقتصادی اترک در شمال استان گلستان با حضور صالحی نیا معاون وزیر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های دقیق و انقلابی، خدمات گازرسانی به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد را ادامه داده و در حقیقت شعله های گاز را به خانه های مردم و روستاها رسانده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
انقلاب ما انفجار نور بود. امام خمینی (ره) دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گرامی باد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
این که شما به عنوان مشاوران مدیرعامل در امور زنان بدون داشتن هیچ چشم داشتی، برای ارتقای جایگاه زنان، نهایت تلاش خود را می کنید، بسیار با اهمیت و قابل احترام است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بنده در طول 36 سال خدمت در جلسات مختلف تودیع و معارفه شرکت داشته ام، ولی این صمیمیت و وفایی که امروز در خراسان رضوی دیدم، بی نظیر بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رکورد شنا با دستان بسته از پشت، به مدت بیش از 4 ساعت، توسط بانوی شناگر خوزستانی و کارمند پالایشگاه گاز بیدبلند بار دیگر شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دهه مبارک فجر، عملیات گازرسانی به 4روستای شهرستان بهمئی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر 146 پروژه گازرسانی در نقاط مختلف استان کرمانشاه مورد بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، فرماندار مراوه تپه، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان و تنی چند از مسئولین منطقه، گازرسانی به 4 پروژه شهرستان مراوه تپه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در دهه مبارک فجر 98، عملیات گازرسانی به 2 روستای صعب العبور و کوهستانی شادمیلرزان و بنون در تالش به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷    
همزمان با فرار سیدن ایام ا... دهه فجر، بهره برداری و کلنگ زنی چندین پروژه گازرسانی در استان یزد صورت پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷    
در هفتمین روز دهه مبارک فجر عملیات گازرسانی به روستای کووه ای شهرستان قشم با حضور استاندار هرمزگان، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار و سایر مسئولان شهرستان قشم به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷    
مدیر تعالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از برگزاری جلسه اختتامیه ارزیابی سومین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در شرق کشور خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به تعمیرات اساسی سال 98 خاطر نشان کرد: در برنامه ریزی انجام شده، 44 روز برای تعمیرات اساسی پنج پالایشگاه اول این مجتمع در نظر گرفته شده بود که در عمل به 33 ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در ایام الله دهه فجر 162 پروژه گازرسانی در استان همدان بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام ا... دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارگاه آموزش مشاغل پیمانکاری شرکت گاز استان یزد در سازمان فنی و حرفه ای افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر، ایستگاه دوم تقلیل فشاز گاز شهرستان سنندج با حضور استاندار کردستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ایام ا... دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به 2 روستا و 4 واحد صنعتی در شهرستان علی آبادکتول مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مشعل گاز در روستای گلستان سرا از توابع شهرستان لاهیجان با حضور نماینده و فرماندار این شهرستان، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان و مسئولین شهرستانی برافروخته شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، دو پروژه گازرسانی به روستاهای سنگک و اکبرآباد قوشچی از توابع شهرستان ساوه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، 40 پروژه گازرسانی در آذربایجان غربی کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با چهل و یکمین سالگرد ایام الله دهه فجر، 20 انشعاب گاز در شهرک کارگاهی نهضت آباد واقع در شهر نجف آباد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، پروژه گازرسانی به بیست روستای صعب العبور منطقه منج شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱    
همزمان در ششمین روز از ایام الله دهه فجر، 104 طرح گازرسانی در نقاط مختلف استان خراسان جنوبی افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱    
همزمان با دهه فجر، 72 طرح گازرسانی به دست استاندار افتتاح و عملیات اجرایی 8 طرح روستایی نیز آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از گازرسانی به 205 روستا و 183 واحد صنعتی و تولیدی و آغاز عملیات اجرایی به 149 روستا در استان خراسان جنوبی در دهه فجر سال جاری خبر داد .
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای مشایخی ؛ سرپرست مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ، آقای " حسن افتخاری " به عنوان سرپرست شرکت گاز استان خراسان رضوی منصوب شد . متن حکم به شرح زیر می باشد:
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸    
با هدف نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و استفاده ایمن از گازطبیعی، شرکت گاز استان گلستان در سال جاری برنامه نمایش موزیکال و طنز عروسکی را در سطح 40 روستای استان برنامه ریزی و اجرا کرده است .
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گازرسانی به 29 روستای محور شادلوی چالدران در سومین روز از دهه مبارک فجر کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 17 روستای شهرستان قاینات به میمنت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با سرمایه گذاری 30 میلیارد تومان با حضور ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر، گازرسانی به 3 روستای شهرستان کامیاران و 7 واحد صنعتی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در دهه مبارک فجر 98 همزمان با افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای چسلی و اسبه ریسه، درصد بهره مندی گاز روستایی ماسال به بالای 99 درصد رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸    
با تکیه بر توان داخلی، فناوری، طراحی و ساخت کمپرسور های پرسرعت هوای ابزار دقیق در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه "هم اندیشی مدیریت آب و بازگردانی پساب" در سطح شرکت های پالایش گاز کشور و به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۸    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران از طراحی و ساخت دومین خودروی پیشرو تعمیراتی چهار فصل برای بکارگیری در شرایط اضطراری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸    
مهمترین عامل در موضوع ایمنی، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی است و فرهنگ سازی مصرف ایمن گاز مستلزم کار جمعی کلیه دستگاه های مؤثر در فرهنگ عمومی به ویژه آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به رویکرد سلامت محوری در این شرکت اشاره کرد و گفت: یکی از رویکردهای اصلی این پالایشگاه، سلامت محوری است و به همین منظور از پتانسیل و توان بالای علمی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه فجر امسال و افتتاح پروژه های گازرسانی و تحقق پروژه های کلنگ زنی، 5 هزار و 415 خانوار جدید در استان آذربایجان شرقی از گاز طبیعی بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از افتتاح 11پروژه گازرسانی در سطح استان اصفهان با هزینه ای بالغ بر 125 میلیارد ریال خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان از گازرسانی به بیش از 1500 خانوار روستاهای محروم استان در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه گازرسانی استان با اعتبار 1289 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در طلیعه چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد موفق شد تعهد خود را در خصوص بازیابی 90 درصدی گازهای ارسالی به مشعل محقق کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تمامی محورهای اصلی استان سیستان و بلوچستان برای موضوع گازرسانی فعال است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بهره برداری از 4 پروژه گازرسانی روستایی در سطح استان مرکزی صورت می پذیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بدون ورود بخش خصوصی به پروژه های صنعت نفت و گاز، ما عملاً راه به جایی نداریم و مشارکت این بخش در این پروژه ها، برای دو طرف جذاب و سودآور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم با اشاره به طلیعه چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی افزود: ان شاءالله در سال آینده حدود هشت روستای دیگر به شبکه گازرسانی استان متصل خواهد شد و استان قم می تواند به عنوان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸    
سرپرست بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در جمع مدیران و متخصصان مجتمع گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
در گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و پاسداشت ایام الله دهه مبارک فجر شرکت گاز استان کردستان با افتتاح یا کلنگ زنی 198 پروژه گازرسانی روستایی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
در دهه فجر امسال با گازرسانی به 20 روستای صعب العبور و کوهستانی در گیلان، درصد بهره مندی گاز روستایی در استان به 95.3 درصد می رسد.
مشاهده نتایج بیشتر...