چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۲۸Oct 2019 16

شرکت ملی گاز ایران (nigc.ir)

شرکت ملی گاز ایران 27 اسفند 1393 شرکت ملی گاز ایران 26 اسفند 1394 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1395 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1396 شرکت ملی گاز ایران 5 شهریور 1397 شرکت ملی گاز ایران 1 خرداد 1398 شرکت ملی گاز ایران 31 تیر 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 مرداد 1398 شرکت ملی گاز ایران 31 شهریور 1398 شرکت ملی گاز ایران 1 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 2 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 3 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 5 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 6 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 7 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 8 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 9 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 10 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 13 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 14 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 15 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 16 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 17 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 20 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 21 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 22 مهر 1398 شرکت ملی گاز ایران 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به درخواست مرکز آموزشی فنی و تخصصی نفت اصفهان جمعی از فرا گیران وزرات نفت کشور عراق به همراه کارشناسان آن مرکز از منطقه دو عملیات انتقال گاز و مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دهق و همچنین از نمایشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۶    
همزمان با صدور قبض کاغذی گاز، طرح اجرای پایلوت صدور صورتحساب پیامکی در سطح شرکت گاز استان اردبیل اجرایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
21 پروژه فرهنگی، اجتماعی، HSE و ورزشی با همفکری و همکاری اعضای کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان اصفهان تعریف و طی سال جاری اجرایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در راستای طرح ملی حذف قبوض کاغذی گاز و تحقق دولت الکترونیک، تا کنون شماره تلفن همراه 440 هزار مشترک شرکت گاز استان لرستان جمع آوری و در سامانه صدور قبوض الکترونیک ثبت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به آغاز فرآیند حذف کاغذی قبوض گاز در این استان از ابتدای آذرماه 98، گفت: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱    
کارگاه آموزشی "استفاده ایمن از گاز طبیعی" برای اعضای کانون پرورش فکری کودکان در شرکت گاز خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱    
در راستای اهداف استراتژیک "ارتقای تعالی سازمانی" و "ارتقای چابکی فرایندهای سازمان" اولین دوره ممیزی داخلی سال 1398 سیستم مدیریت کیفیت شرکت گاز استان خراسان شمالی در تاریخ 16 و 17 مهرماه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱    
در سال جاری در راستای منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 98 به نام سال رونق تولید، برنامه ریزی برای گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی بر اساس مصوبه شورای اقتصاد و گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای هزار کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در این استان کرمان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در نشست ارتباط دوسویه با پیمانکاران پروژه های اجرایی عنوان کرد: پیمانکاران همواره سرمایه های اجرایی شرکت گاز استان محسوب شده و باید مورد حمایت قرار بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
همه زمینه ها برای تحقق تجارت 5 میلیارد دلاری میان تهران و اسلام آباد آماده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۱۲۶ سایت دیگر  
نگاه جمهوری اسلامی ایران به پاکستان نگاه به یک برادر در همسایگی است و با وجود این فرصت بی بدیل، روابط دو کشور باید بسیار گرم تر و بهتر از وضع موجود باشد و امنیت مرزها ارتقاء یابد و برنامه های معطل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در بحث سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، در خصوص حفظ محیط زیست، وزارت نفت اقدامات جدی و بسیار خوبی انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زندگی اش در تحصیل و پژوهش خلاصه شده است. چهره آشنای وی، مرا به سال های دور و زمانی که با حوزه پتروشیمی همکاری می کردم برد! سال هایی که همیشه از آن، به نیکی یاد می کنم. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱    
مانور زلزله و مقابله با حوادث ناشی از نشت گاز در شهرستان خلخال و با حضور نیروهای عملیاتی شهرهای کلور و هشجین و نیروهای امداد، تعمیرات و ابزار دقیق اداره گاز شهرستان خلخال ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت از محیط زیست در سطح استان خراسان شمالی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با اقدامات پیشگیرانه و بازرسی های صورت گرفته، حوادث متاثر از کیفیت شبکه گازرسانی در سطح استان فارس به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دقت نظر به موضوع مسئولیت های اجتماعی عاملی در جهت افزایش سرمایه های اجتماعی و اعتماد عمومی نام برد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون، 15 هزار و 515 مشترک جدید در استان آذربایجان غربی پذیرش شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بر استفاده از روش های نوین حفاظتی، دفاع سایبری و پدافند غیرعامل در حفاظت از تاسیسات صنعت عظیم نفت و گاز در خطه مرزی سرخس تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱    
کارکنان شریف ایمنی و آتش نشانان با روحیه ایثارگری کار می کنند و با اخلاص و ایمان راسخ به وظیفه خود عمل می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در 6 ماهه نخست سال جاری، 1 میلیارد و 204 میلیون مترمکعب گاز در استان کردستان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش یک درصدی مواجه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱    
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای فرآیند حذف قبض کاغذی گاز از اول آذرماه سالجاری در این استان خبرداد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱    
شرکت گاز استان هرمزگان به عنوان سرآمد اجرای سیستم مانیتورینگ در بین شرکت های گاز استانی، با اختصاص لینک ارتباطی به مرکز دیسپچینگ منطقه 6 عملیات انتقال گاز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از حذف قبوض کاغذی گاز از اوایل آذرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از جذب 31 هزار مشترک جدید گاز در سطح شهرها و روستاهای استان طی مدت زمان 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سیستم های مدیریتی ISO9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:ISOTS27001& HSE-MS:ISO50001:2011 در شرکت پالایش گاز بید بلند مورد ممیزی خارجی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱    
همزمان با نخستین روزهای بازگشایی مدارس، مسئولین شرکت پالایش گاز بیدبلند در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی با حضور در مدارس مناطق محروم و کم برخوردار روستاهای اطراف پالایشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران، از افزایش ظرفیت فیلتراسیون گاز در تاسیسات نفت شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آینده نگری فضای کسب و کار در صنعت گاز با محوریت بخش خصوصی، تنها به یک نهاد رگولاتوری و یا همان نهاد تنظیم گر نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
موضوع حذف قبوض کاغذی برق، گاز، تلفن و ... که از قبض تلفن آغاز شد، همانند تیغ دولبه ای است که از یک طرف منافع آن، به گونه ای است که دولتمردان را ترغیب به اجرای این طرح می سازد و از طرف دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷    
کارشناسان HSE شرکت گاز استان ایلام به مناسبت روز جهانی کودک در مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان استان کارگاه آموزشی برگزار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از نشت یابی بیش از 3292 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز این شرکت در 6 ماهه نخست سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه طرح حذف قبوض کاغذی گاز بهاء هم اکنون در این استان آغاز شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷    
توجه به ایمنی و الزامات HSE را به دلیل حساسیت و مخاطرات فراوان در اجرای پروژه ها و تجهیزات گازرسانی، یکی از اولویت های اصلی شرکت گاز استان فارس است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
از اوایل آذرماه سال جاری، طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان کرمانشاه اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
گاز هم اکنون به کالایی راهبردی در جهان تبدیل شده و نقش آن مانند نقش نفت در قرن بیستم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
امسال تا آخر سال روزانه حدود 70 میلیون مترمکعب گاز شیرین از فازهای میدان گازی پارس جنوبی وارد شبکه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۷    
حدود96 درصد ایلامی ها شماره تلفن همراه خود را برای انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز در سامانه شرکت گاز استان ایلام به ثبت رساندند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای سعید توکلی ؛ نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ، آقای محمد کامل به عنوان مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران منصوب شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲    
به دلیل بحث خطرپذیری در شرکت گاز بایستی همه کارکنان خود را موظف به رعایت موارد ایمنی کنند و اجرای مانور در راستای آمادگی نیروهای این شرکت برای مقابله با حوادث مختلف، امری ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال 92 تا پایان شهریور ماه امسال، 1148 روستای استان خراسان رضوی از نعمت گاز بهره مند شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان در نیمه نخست سال جاری توانست بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه و بالغ بر 285 هزار انشعاب گاز را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲    
با هدف بهبود کیفیت و خدمات و صیانت از محیط زیست از ابتدای آذر ماه سال جاری، قبوض کاغذی مشترکین گاز طبیعی در استان یزد حذف خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ریبویلر پشتیبان برج متان زدای پالایشگاه گاز ایلام با استفاده از توان ساخت داخل طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
با هدف افزایش ایمنی و پایداری شبکه انتقال گاز، عملیات تعمیرات 55 کیلومتر از خط لوله سوم سراسری در محدوده مرکز بهره برداری خطوط لوله کوه نمک (قم) انجام پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در 6 ماهه نخست امسال، پنج میلیارد و 213 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف استان خراسان رضوی مصرف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران در جهت افزایش سرعت انجام خدمات، حفظ و صیانت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲    
با توجه به اهمیت نفت و گاز در سبد انرژی استفاده بهینه از منابع آن بسیار با اهمیت است به همین دلیل جهت بهینه کردن بهره وری از منابع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲    
همکاران جوان می توانند با ارائه فکرهای نو و خلاقانه سبب حرکت رو به جلو و بهبود عملکرد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲    
درگذشته HSE بیشتر به علاج بعد از وقوع حادثه محدود می شد اما امروز رویکرد ایمنی به صورت پیشگیرانه و پیش از وقوع حادثه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: بارزسی فنی ضامن افزایش ضریب اطمینان عملکرد تجهیزات در راستای تولید پایدار است و دستیابی به این مهم بدون داشتن یک برنامه مدون و جامع بازرسی فنی، میسر نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
در راستای توسعه کارآفرینی و استفاده از تجربیات شرکت های دانش بنیان و همکاری استارتاپ ها در حوزه صنعت نفت و گاز، جمعی از اعضای انجمن صنفی مراکز مشاوره ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مهندس تربتی طی حکمی، غلامرضا مشایخی را به عنوان سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی منصوب نمود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۲    
حقوق شهروندی در نظام اداری فصل اول: اصول و مبانی ماده 1 - اصول و مبانی حقوق شهروندی در نظام اداری منبعث از منشور حقوق شهروندی عبارتند از : اداره شایسته امور کشور بر پایه قانون مداری، کارآمدی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استان اصفهان با مصرف سالانه 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی، دومین مصرف کننده گاز در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳    
سطح پیشرفت ایمنی رابطه تنگاتنگی با توسعه دارد، لذا در کشورهای پیشرفته، یکی از اهداف، حداکثر کردن سطح پوشش ایمنی برای دست یابی به حداکثر توسعه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از راه اندازی سامانه جامع ارتباط با مشتری (CRM) در این شرکت خبر داد و گفت: این سامانه به عنوان یکی از جامع ترین و پیشرفته ترین سامانه های ارتباط با مشتریان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از جاری و نهادینه بودن سند جامع مدیریت پسماند در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز ایران از اجرای 8 مورد عملیات انشعاب گرم(HOT-TAP) در سایزهای مختلف در نیمه نخست سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
با عشق و علاقه از حوزه مدیریتی خود سخن می گوید و به آن چه می گوید، ایمان دارد. بر این باور است که هر شخصی در هر سطح و با هر موقعیت استخدامی؛ اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایش فیلم
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت از محیط زیست در سطح استان اردبیل اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از کاهش آلاینده های زیست محیطی در این پالایشگاه خبرداد و گفت: در آینده نزدیک با راه اندازی پتروشیمی ایلام و دریاف LPG از سوی آن شرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تعمیرات شرکت پالایش گاز فجرجم از پایان عملیات مهم تعمیرات اساسی و نوسازی کوره تثبیت میعانات گازی شرکت پالایش گاز فجرجم درکمتر از زمان پیش بینی شده خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعالی شرکت پالایش گاز ایلام از آغاز فرآیند تدوین اظهارنامه تعالی سازمانی برای حضور در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در سال جاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در 6 ماهه نخست امسال بیش از 100 دستگاه اندازه گیری از سوی کارشناسان و متخصصین مجرب شرکت گاز استان اردبیل کالیبره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی روش های نوین تدریس در مرکز فنی و حرفه ای خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمایت تمام قد از تولید در کنار وصول مطالبات، محور فعالیت این شرکت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به باور ما، بخش انرژی در دنیا باید سیاست زدایی شود و مداخلات سیاسی جای خود را به منطق اقتصادی، چندجانبه گرایی، مشارکت و همکاری بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش نشانان وزارت نفت با درخشش تیم های آتش نشان صنعت گاز کشور پایان یافت و دو تیم از 4 تیم شرکت کننده این صنعت حائز رتبه های دوم و سوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بدنه صنعت نفت از بسیجیانی تشکیل شده که موفق شدند لوکوموتیو اقتصاد کشور را به اینجا رسانده و با انجام دشوارترین کارها در صنعت نفت، پیشتازان جهاد اقتصادی باشند و آینده ای روشن را رقم بزنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت نفت در شرایط کنونی با یاری خدا با وجود تهدید و فشار حداکثری محدود نشده و با فعالیت های جهادی، کارآمدی نظام را تثبیت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 7 هزار و 170 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع از سوی بازرسی فنی این شرکت در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان گیلان در نیمه نخست سال جاری بالغ بر 6 هزار انشعاب نصب و بیش از 36 کیلومتر شبکه گذاری به انجام رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از مصرف 2 میلیارد و 511 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی استان قزوین در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
آتش نشانان بعنوان دریادلان کارآمد و با تجربه از تجهیزات و ادوات پالایشگاهی حفاظت کرده و با دقت، سرعت و هوشیاری خود از بروز حوادث احتمالی و همچنین ورود بحران به محیط پالایشگاهی و توسعه آن پیشگیری می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با رعایت الزامات ایمنی در اجرای پروژه ها، توسعه و تعمیرات شبکه و تجهیزات گازرسانی و فرهنگ سازی ضریب ایمنی در شرکت گاز استان اصفهان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اکنون زمان نبرد و جنگ است، ما در اوج جنگ هستیم و باید بدون رجزخوانی برای دشمن، به صورت محکم و جهادی مقاومت کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز استان البرز از ابتدای آذر ماه سال جاری قبض های کاغدی خود را حذف خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه سال جاری در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با همکاری شرکت گاز استان گلستان و خطوط عملیات انتقال گاز مناطق 9 و 4، عملیات نصب شیراتوماتیک و تعمیر شبکه 30 اینچ گاز سرخس - نکاء در منطقه روستای دشت حلقه شهرستان مینودشت با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای مهندس منتظر تربتی ؛ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، سرکار خانم زهرا حسین زاده به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان منصوب شد . متن حکم به شرح زیر می باشد:
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲    
همزمان با روز ایمنی و آتش نشانی مانور تخلیه اضطراری در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل نظام مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت، از شرکت گاز استان تهران به منظور ایجاد بستر مناسب جهت پیاده سازی مدل IAM تقدیر و تشکرکرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از کارکنان خدوم این شرکت خواست با برنامه ریزی ها و ایجاد زیرساخت های مناسب در 6 ماهه دوم سال؛ با حداکثر توان آماده ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین زنجانی باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آتش نشانان، مردان لحظات سخت هستند، گفت: آتش نشانان مظهر از خود گذشتگی و نماد ایثار هستند که در روزهای سخت با تلاش، کوشش و از خود گذشتگی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۲    
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم در مراسم گرامیداشت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی گفت: ایمنی و آتش نشانی مکمل یکدیگرند و آرامش امروز ما در محل کار و آسایش ما در محل استراحت نتیجه هوشیاری و آماده به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف 1220 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی 6 ماهه سال جاری در استان خبر داد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن و برودت هوا در استان اردبیل و با شروع فصل زمستان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نهمین نشست کمیته راهبری مدیریت دارایی های فیزیکی مدیریت گازرسانی به میزبانی شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون، 51 روستای استان کردستان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جلسه مدیریت بحران شرکت گاز استان گیلان برای هماهنگی و آمادگی لازم برای مواجهه با بحران های احتمالی به ریاست حسین اکبر مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آمادگی این شرکت به منظور گازرسانی ایمن و پایدار در فصول سرد سال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دانش و تجربه کارکنان بهترین سرمایه برای تولید پایدار است که با مدیریت صحیح آن، می توان به موفقیت و کارآمدی دست یافت .
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱    
توجه به خواسته ها و حل مشکلات نیروی انسانی، در همه شرایط و لحظات یکی از اهداف اصلی صنعت گاز کشورتلقی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تفکری که در صنعت گاز ایران شاهد هستیم تفکری بسیجی بوده و فرهنگ ایثار در این مجموعه حاکم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تفکر، نگاه و عملکردمان در راه خدمت رسانی به مردم بایستی بسیجی باشد و جنس کار صنعت گاز ایران، نیز از همین نوع است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در راستای ارتقای مشارکت و توانمند سازی سرمایه های انسانی و همچنین اهمیت توسعه زیرساخت ها در صنعت گاز ...
مشاهده نتایج بیشتر...