دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۹:۱۴Nov 2018 19

بانک ویدئو نوداد (nodud.com)

بانک ویدئو نوداد 29 اسفند 1396 بانک ویدئو نوداد 31 فروردین 1397 بانک ویدئو نوداد 31 اردیبهشت 1397 بانک ویدئو نوداد 31 خرداد 1397 بانک ویدئو نوداد 31 تیر 1397 بانک ویدئو نوداد 31 مرداد 1397 بانک ویدئو نوداد 31 شهریور 1397 بانک ویدئو نوداد 30 مهر 1397 بانک ویدئو نوداد 1 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 2 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 3 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 4 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 5 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 6 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 7 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 8 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 9 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 10 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 11 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 12 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 13 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 14 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 15 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 16 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 17 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 18 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 19 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 20 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 21 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 22 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 23 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 24 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 25 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 26 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 27 آبان 1397 بانک ویدئو نوداد 28 آبان 1397 
  ۱۵ دقیقه پیش    
چهار سارق مسلح طلافروشی خیابان امام خمینی(ره) ارومیه با هشت کیلوگرم طلا دستگیر شدند. سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به این که در ساعت 3 بامداد 16 آبان ماه سارقان در بازار ...
  ۴۵ دقیقه پیش    
فیلمی از یک صحنه قتل منتشر شده که درباره مقتول و همچنین علت قتل هنوز خبر دقیقی وجود ندارد.
  ۵۷ دقیقه پیش    
مردی 82 ساله هنگام بازگشت از خانه خواهرش طعمه افرادی سنگدل و وحشی خوی شد و زنده زنده سوزانده شد.
  ۱ ساعت پیش    
یک مسافر تونل زمان ادعا می کند که در آینده ای نه چندان دور بیگانگان در کنار زمینیان زندگی خواهند کرد.
  ۱ ساعت پیش    
شیراز، شهر ادب و فرهنگ است و در کوچه های آن قدم با شعر ها همقدم می شوی و طعم ویژه آن را می چشید.
  ۲ ساعت پیش    
مشخص شد تصاویری که در فضای مجازی با عنوان صحنه مثله شدن جمال خاشقچی در فضای مجازی پخش شده بود، بخشی از یک سریال فرانسوی به نام Braquo است و کاربران فضای مجازی از این که بازهم در دام خبرهای دروغ فضای ...
  ۲ ساعت پیش    
ویدئویی جالب در شبکه های اجتماعی مخصوصا در بین عرب زبانان بازتاب زیادی داشت.
  ۲ ساعت پیش    
بخشی از یک مستند ساخته شده توسط آمریکایی ها درباره شاه در فضای مجازی پخش شد که در آن نشان می دهد زمانی که بیش از 50 درصد شهر و روستاها، از حداقل امکانات مثل برق و گاز محروم بودن، شاه ایران ...
  ۲ ساعت پیش    
هزینه مراسم مسعوت اوزیل به دلیل برگزاری در 3 کشور حدود یک میلیون پوند برآورد می شود.
  ۷ ساعت پیش    
فال امروز پنجشنبه 95/6/11 برای متولدین همه ماه های سال.
  ۷ ساعت پیش    
فال روزانه 10 ام شهریور سال 1395
  ۷ ساعت پیش    
روز تولد شما چه روزی از هفته بوده است؟ هر روزی در هفته که آدمی به دنیا آمده باشد، طالع مخصوص به خود را دارد.
  ۷ ساعت پیش    
همانطور که می دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماههای مختلف خصوصیات خوب زیادی دارند اما در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در این مطلب به بارزترین شان اشاره کرده ایم.
  ۷ ساعت پیش    
از کنج تاریک خانه ها ، گوشه خلوت آرایشگاه ها، حاشیه پارک ها و پیاده روها و پیچ وخم کوچه پس کوچه ها، بارو بندیل بسته اند، کوچ کرده اند به یک دنیای پررنگ و لعاب تر؛ شلوغ تر ...
  ۷ ساعت پیش    
محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را با شرح کسانی که عمل زیبایی "گوش الاغی" انجام دهند شلاق میخورند و جریمه می شوند! در اینستاگرامش منتشرکرد.
  ۷ ساعت پیش    
اینم جدیدترین عمل زیبایی بعد از دماغ خوکی یعنی گوش الاغی و چشم گربه ای !
  ۷ ساعت پیش    
مرد مسلح نمی دانست که آن شب، من در خانه هستم. او از پنجره زیرزمین دیده بود که پدر و مادرم با شخصی خداحافظی می کردند که کف اتاق نشیمنی که فقط با نور تلویزیون روشن بود، دراز کشیده بود.
  ۷ ساعت پیش    
فیلم های زیادی در ژانر وحشت ساخته شده اند که بیننده را تا حد مرگ می ترسانند، اما علاوه بر این فیلم ها ترس و وحشت را می توانیم در برخی کتاب های ترسناک هم تجربه کنیم.
  ۷ ساعت پیش    
یکی از دوستانم زنگ زد و ازم خواست با موتورم به آدرسی بروم، بسته ای را تحویل بگیرم و به خانه اش ببرم. بعد هم گفت: ناهار هم مهمون منی، جایی قول ندی.
  ۷ ساعت پیش    
دو روزی می شد که نخوابیده بودم. کارم که تمام شد، تا آمدم بخوابم پیام پرستو روی صفحه گوشی ام پدیدار شد.
  ۷ ساعت پیش    
اپلیکیشن ضدبارداری و کنترل تولد برای اولین بار در آمریکا مجوز گرفت.
  ۷ ساعت پیش    
در تصویر زیر یک خودروی پونتیاک کلاسیک و گرانقیمت مدل "Pontiac GTO Convertible" را که تولید سال 1968 است در یکی از پارکینگ های تهران می بینید.
  ۷ ساعت پیش    
پرونده های فساد اقتصادی که زندگی میلیون ها تَن از مردم را به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت تاثیر قرار داده است ...
  ۷ ساعت پیش    
زوج جوانی به خاطر یک اشتباه و البته با ادامه لجبازی شان به اختلاف برخوردند. اختلاف شان سر گفتن یک جمله اشتباه از سوی زن جوان بود و این گونه درگیری شان با بحث های بیهوده بالا گرفت و سرانجام کارشان به ...
  ۷ ساعت پیش    
در خانواده ای بزرگ شدم که هر چه می خواستم برایم فراهم می کردند. هر جا می خواستم بروم نه نمی گفتند اما همیشه کمبودی را احساس می کردم.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش اولویت های اصلی را به حاشیه برده، او که از بدنه آموزش و پرورش است باید نگاهش را تغییر داده و بر روی مسائل اصلی و ساختاری بیشتر متمرکز شود.
  ۷ ساعت پیش    
روناک یونسی در کنار شهردار تورنتو در افتتاحیه جشنواره فیلم های ایرانی در کانادا حضور داشت.
  ۸ ساعت پیش    
نخستین جلسه تمرینی تیم ملی امید ایران امشب در مسقط عمان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
دختر جوان که به خاطر اختلاف با مرد مورد علاقه اش، روی خواهر او اسید پاشید و مرگ او را رقم زد، پای میز محاکمه قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش    
مونیکا لوینسکی که رابطه ای غیر اخلاقی با رییس جمهور سابق آمریکا، بیل کلینتون داشت، اظهار کرد که اندوه فراوان وی را به سمت شرکت در مستند سریالی روابط کلینتون سوق داده است.
  ۹ ساعت پیش    
ویدئویی از شهردار جدید تهران پخش شد که او می گوید: ما برای تیم ملی می رویم، مربی خارجی می گیریم... مگر شهرسازی کشور از تیم ملی کشور کمتر است!؟
  ۹ ساعت پیش    
بیل مار، مجری جنجالی شوی "بی درنگ با بیل مار" شبکه ی HBO، به تازگی با ارسال متنی در وبلاگ شخصی خود اهمیت کتاب های مصور و کامیک را به عنوان یک مدیوم زیر سؤال برده است.
  ۹ ساعت پیش    
یک کاربر فضای مجازی طی توییتی با انتشار تصویری از فلسطین نوشت:
  ۹ ساعت پیش    
رئیس فیفا عنوان کرد اگر مجلس و دولت ایران در امور فدراسیون فوتبال این کشور مداخله داشته باشند، تمام فعالیت های ورزشی این فدراسیون را تعلیق می کند.
  ۹ ساعت پیش    
در مراسم اهدای مدال آزادی، ملانیا ترامپ چهره وحشت زده ای در کنار همسرش دونالد ترامپ داشت.
  ۱۰ ساعت پیش    
درآوردن ادای محسن ابراهیم زاده توسط مجری شبکه ورزش را در این ویدئو می بینید.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک منبع ترکیه ای آگاه از جریان تحقیقات در خصوص ترور جمال خاشقجی، روزنامه نگار سعودی در داخل کنسولگری عربستان در استانبول فاش کرد به علت لجاجت عربستان و مخالفت آن با برملا کردن نام کسی که دستور اجرای ...
  ۱۰ ساعت پیش    
پس از ماه ها شایعه درباره رابطه جاستین بیبر و هایلی بالدوین، بالأخره این زوج خبر ازدواج خود را تأیید کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اجباری شدن کلاه ایمنی برای موتورسواران، کمربند ایمنی و صندلی کودک برای ردیف عقب خودرو و را تصویب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدت ها قبل از اینکه هواپیماهای جت، عرصه حمل و نقل هوایی را به سلطه خود در بیاورند، انواع وسایل سبک تر هوایی وجود داشتند که کشتی هوایی نامیده می شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک کاربر فضای مجازی طی توییتی تصویری از خنده ها و افتخار یک نظامی اسرائیلی بر سر جسد بی جان یک فلسطینی، را منتشر کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
براساس گزارش پلیس راهور ناجا هر ساله بیش از 16 هزار نفر در تصافات رانندگی جان خود را از دست می دهند.
  ۱۰ ساعت پیش    
محسن چاوشی، خواننده مطرح موسیقی پاپ یک بیت شعر از مولانا را روی سرش تتو کرده است تا به گفته خودش برای همیشه در خاطرش بماند.
  ۱۰ ساعت پیش    
به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس، در 23 سپتامبر سال گذشته میلادی ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سفری 12 ساعته به تورنتوی کانادا رفت تا شاهد بازی های اینویکتوس (Invictus) که ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۴    
به نقل از پایگاه خبری هیل، گزارش ها حاکی از آن است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا میرا ریکاردل، دستیار سابق کاخ سفید را به عنوان سفیر این کشور در استونی پیشنهاد داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۸    
تکنولوژی همواره تاثیر قابل توجهی بر صنعت فیلم سازی و سینما داشته است. با ما همراه باشید تا با 9 فناوری که بیشترین تاثیر را بر این صنعت داشته اند، آشنا شوید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۸    
فولکس واگن برای تکرار موفقیت مدل های بیتل و گلف در جلب مشتریان، تا سال 2022 یک کراس اور تمام الکتریکی با قیمت اقتصادی تولید خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۷    
ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک عروسک، در شبکه های اجتماعی دنیا خبرساز شده است. این مرد 35 ساله درباره این ازدواج عجیب خود گفته: اولا که غر نمی زند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۴    
به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه سی ان ان، مقامات نیروی دریای آرژانتین امروز شنبه اعلام کردند زیردریایی گمشده این کشور که سال گذشته با 44 خدمه در دریای اطلس جنوبی ناپدید شده بود امروز 17 نوامبر پس از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۸    
40 سال پیش در چنین روزی بزرگترین خودکشی دسته جمعی تاریخ به وقوع پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۲    
این تصویر توسط سه برادر غواص دانیل، جک و متیو عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۲    
فکر کنید همان طور که صبح ها برای صبح بخیر گفتن به اعضای خانه برایشان دست تکان می دهید، برای تایید دو مرحله ای حساب های کاربری تان هم همین کار را می کردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۰    
مرگبارترین آتش سوزی مناطق جنگلی در تاریخ کالیفرنیا از روزهای گذشته تا اکنون در حال گسترش است و از سرنوشت نزدیک به 100 تن که در این حادثه ناپدید شده اند، هنوز هیچ اطلاعی در دست نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۷    
شب گذشته محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به یکی از مهم ترین موضوعات مورد بحث در حوزه فضای مجازی یعنی توسعه شبکه ملی اطلاعات با انتشار پستی نسبت به عملکرد صدا و سیما در این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۱    
در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع طبیعی و با حکم دستگاه قضایی، یک واحد ویلای مسکونی در منطقه اوشان - فشم به متراژ بیش از هزار متر مربع ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۵    
بیش از چهل روز از ناپدید شدن جمال خاشقجی می گذرد. پس از انتشار خبر قتل این روزنامه نگار منتقد عربستانی گمانه زنی هایی پیرامون قتل او در سطح جهان شکل گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۵    
ویزای الکترونیک یکی از جدیدترین روش های صدور ویزا است که برای پیشگیری از ازدحام متقاضیان ویزا در سفارت خانه ها و اتلاف وقت ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۹    
جگوار کارز یک شرکت خودروسازی انگلیسی است. دفتر مرکزی آن در شهر وایتلی، کاونتری، در کشور انگلستان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۴    
کارگردان سریال محبوب بازی تاج و تخت فصل آخر این سریال را شوکه کننده خواند و اظهار داشت که از پایان این سریال بسیار راضی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۶    
در این گزارش به تماشای تصاویر زیبایی می نشینیم که از هواپیما یا ماهواره های مستقر در جو از زمین گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۳    
فردا تیم های پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه نو نوار آزادی به قضاوت مهدی مرجان زاده در ساعت 16:15 به مصاف هم می روند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۳    
تیم ذوب آهن اصفهان در غیبت دو مدافع خود لیگ برتر را شروع می کند و رو در روی پارس جنوبی جم قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۳    
در یک حراجی جایزه گلدن گلوب محبوب ترین بازیگر زن دنیا که در سال 1961 به مریلین مونرو اهدا شد، به قیمت 250 هزار دلار به فروش رسید و رکورد فروش تندیس گلدن گلوب در یک حراجی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۶    
مهناز افشار، تصویری از پرش بلند خود را در اینستاگرام منتشر کرد. او این روزها مشغول بازی در فیلم "قسم" به کارگردانی محسن تنابنده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۰    
رئیس کمیته انضباطی گفت:درکمیته انضباطی بر مبنای گزارش های رسیده پرونده را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۴    
هتل "ریتز کارلتون" یکی از مهم ترین و مجلل ترین هتل های شهر ریاض است که از حیث تبدیل شدن به محل حصر شاهزاده ها و میلیاردرهای سعودی در برنامه دستگیری های ضدفساد از سال 2017 اهمیت و اعتبار بسیار بالایی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۱    
مدافع جوان استقلال با هافبک بازیسازی پرسپولیس نسبت فامیلی دارد و در صورتی که این دو بازیکن بتوانند به بازیکنان فیکس این دو تیم تبدیل شوند می توانند اتفاق جالبی را رقم بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۴    
در سیدنی استرالیا، تیفانی وونگ پس از دریافت مدرک دیپلم خود مراسم عروسی اش را با این پایه تحصیلی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۰    
تیم های پایه باشگاه فولاد خوزستان در نیمه نخست فصل جاری نتایج درخشانی کسب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۰    
محمد قاضی که سابقه یک فصل حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد، فردا در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که در سودای دستیابی به چهارمین گل فصل است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۰    
در نظرسنجی هفته ی گذشته، بیش از 56 درصد از کاربران زومیت راهکار گوشی های تاشدنی را در صورت اجرای صحیح انقلابی دانسته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۷    
یک زوج انگلیسی به جرم قتل دختر 19 ماهه شان دستگیر شدند. میرر، مادر این دختر بچه به همراه همسرش ساعت ها بچه را در تخت کوچکش قرار داده و دستش را نیز به تخت بسته بودند و با پوشاندن روی تخت باعث خفگی وی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۱    
دروازه بان کروات پرسپولیس بعد از آخرین نمایش داخلی این تیم که با جنجال بزرگی همراه بود، اکنون به دروازه این تیم بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۱    
هفته گذشته حسین حسندخت کاپیتان سابق تراکتور سازی در سن 46 سالگی در بر اثر یک درگیری و برخورد سر به جدول در گذشت .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۱    
چرا حافظه ی ما به رغم فراموش کردن بسیاری از مسائل، چگونگی راندن دوچرخه که سالها پیش آن را فراگرفته ایم، فراموش نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۶    
هیچکس کامل نیست! حتی ستاره هایی که به نظر شما بی عیب و نقص می آیند. تنها تفاوت ما با آنها این است که اگر آنها اراده کنند می توانند هر تغییری به ظاهر خود بدهند اما پرداخت هزینه های این عمل برای بسیاری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۱    
عکسی قدیمی از خانواده مرحوم هاشمی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۱    
مجید جلالی در مقابل پرسپولیس در غیاب اجباری مهدی شیری بازیکن نیم فصل دوم سرخپوشان، 11 بازیکن اصلی خود را انتخاب می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۱    
عکاسی در شب به تنظیمات ویژه ای نیاز دارد؛ چراکه وجود منابع نور مصنوعی در شب، چشم اندازهای جذاب تری به وجود می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۵    
حدادی فر، مسلمان و مظاهری سه بازیکنان مهم ذوب آهن هستند که در فرصت اندکی به محور توجه علیرضا منصوریان تبدیل شده و به دنبال احیای روزهای خوب تیمشان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۹    
تراکتورسازی در غیاب ملی پوشان و دو بازیکن خارجی اش هم ستاره های زیادی را در ترکیب خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۲    
شما در کجای دنیا دیده اید که تیم ملی به دنبال پیراهن، بازی تدارکاتی و دیگر امکانات اولیه تیم ملی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۲    
کریم انصاریفرد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از پرواز به قطر گفت: تمرینات خوبی را انجام داده ایم و حالا باید خود را آماده کنیم تا روز سه شنبه به مصاف تیم ملی ونزوئلا برویم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۲    
سرمربی قشقایی شیراز می گوید بازی در ورزشگاه پارس برای آنها لذت بخش تر از بازی در ورزشگاه دستغیب است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۲    
ناسا اخیرا جزئیات مربوط به انفجار ذرات باردار در مگنتوسفر زمین را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۳    
محمود فکری می گوید سه امتیاز حیاتی مقابل قشقایی شیراز به حساب شاهین شهرداری بوشهر واریز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۷    
کلاهبرداران حقه قدیمی شما برنده شده اید همچنان مثل آب خوردن میلیون ها تومان پول افراد ساده لوح و بی احتیاط را به جیب می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۱    
آن چه از بازی پرسپولیس و پیکان در سال های اخیر به یاد داریم، گل های پرتعداد و جذابیت های بسیار زیاد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۵    
بر اساس تصمیم مرکز ملی فضای مجازی همه ی پیام رسان های داخلی غیر از سروش و گپ از گردونه ی حمایت حذف خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۹    
همه ی ما به صورت مادرزادی از طعم تلخ دوری می کنیم اما بسیاری هم عاشق قهوه هستیم و این یعنی یاد گرفته ایم که این تلخی را دوست داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۴    
کاندیدای فرمانداری شهر و نگهبان سابق باغ وحش اوکلاهاما به اتهام کشتن 5 قلاده ببر دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۸    
آبی های تهرانی با گذشت دو هفته از دیدار با ماشین سازی هیچ دیداری انجام ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
مدافع آخر پدیده خراسان در بازی دوستانه با پارس جم جنوبی دچار پارگی همسترینگ شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
برنامه نود فردا شب به صورت فشرده و در دقایقی محدود روی آنتن شبکه سوم خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن اظهار امیدواری برای کسب نتایج بهتر، از برنامه ریزی برای کسب سهمیه آسیا در فصل آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
روزنامه ینی شفق در گزارشی نوشت: در قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی در استانبول یک قاتل کرایه ای شناخته شده در خاورمیانه به نام محمد دحلان نیز نقش فعالی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۲    
اولین دور از قرعه کشی مشتریان خوش حساب ایرانسل انجام شده است. کاربران خوش شانس خطوط دائمی ایرانسل که برنده شده اند، تا یک سال برای پرداخت قبوض خود میهمان ایرانسل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۶    
وقتی محیط استادیوم سالم نباشد داور هم امنیت لازم را ندارد و چنین اتفاقاتی ممکن است به وقوع بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۰    
با توجه به شرایط استقلال به نظر سرمربی این تیم از نیمکت نشینی ملی پوش هایش در بازی دوستانه برابر ونزوئلا استقبال خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲    
مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس پاسخ سرمربی تیم ملی درباره دلایل عدم حضورش در ورزشگاه ها را داد.
مشاهده نتایج بیشتر...