چهارشنبه ۰۱ خردادساعت ۰۹:۲۴May 2019 22

روابط عمومی نوین ایران (npri.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱    
حجت الاسلام سید اسحاق موسوی گفت : روابط عمومی ،ستون یک سازمان است و مدیران سازمان ها باید بیش از گذشته در راستای تقویت جایگاه آن بکوشند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مسئول روابط عمومی نوین ایران گفت: روابط عمومی نیاز امروز جامعه و راهکار اساسی برای به حرکت درآوردن سازمان ها و نهادها در جهت هدف والای جامعه که همان رفاه اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه های نوین با اشاره به نقش شبکه های اجتماعی در بحران سیل اخیر، خواستار حضور خبرگزاری ها و مراجع رسمی در این شبکه ها، برای مقابله با انتشار اخبار جعلی و کذب در زمان بحران شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۲:۰۵    
انجمن روابط عمومی ایران از اعضای انجمن روابط عمومی ایران و همکارانی که با ارائه مدارک ِ مورد نیاز، درخواست عضویت و یا تمدید کارت انجمن روابط عمومی ایران را دارند اطلاعیه ای صادر نمود
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۶    
ارتباطات بازاریابی هم قابل طرح است. بنابراین، کاربرد ارتباطات بازاریابی صرفاً به فعالیت های تجاری محدود نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۵:۳۶    
یکی از ملوک خراسان ، محمود سبکتکین را در عالم خواب دید که جمله وجود او ریخته بود و خاک شده مگر چشمان او که همچنان در چشمخانه همی گردید و نظر می کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۳    
بسیاری از صاحب نظران و اندیشمندان، قرن بیست و یکم را، که آبستن حوادث و اتفاقات بی شماری است قرن بحران نامیده اند، قرنی که بسیاری از فجایع زیست محیطی، آشوب های سیاسی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۲:۱۳    
برخی والدین به خطرهای استفاده نادرست از گوشی و تبلت واقف نیستند،پدران و مادران الگوی واقعی فرزندان برای حضور در فضاهای مجازی هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۳    
اینترنت و فضای مجازی، تقریبا همه حواس انسان را درگیر خود می کند و هر چیزی از صوت، متن، تصویر ثابت و تصویر متحرک در آن وجود دارد. مخاطب می تواند با یک جستجوی ساده محتوای خود را در هر قالبی پیدا کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اینترنت و فضای مجازی، جمعی از همه رسانه هاست و در آن هم پیام کتبی و صوتی و شفاهی تولید می شود و هم محتوای تبلیغی و ایدئولوژیک در آن وجود خواهد داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات با صدور مجوز برای انتشار فصلنامه جامعه شناسی روابط عمومی با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی هادی زمانی موافقت بعمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۱:۱۳    
یکی از چالش های امروز روابط عمومی ها آگاهی نداشتن افراد و گروهها از وظایف روابط عمومی ها و جایگاه آنها در سطح سازمان هاست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۴    
طی ابلاغی از سوی دکتر مهران ورناصری معاون درمان، غلامحسین بابایی بعنوان سرپرست روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۰    
پادشاهی را شنیدم به کشتنِ اسیری اشارت کرد. بیچاره درآن حالت نومیدی، ملک را دشنام دادن گرفت، و سقط گفتن که گفته اند هر که دست از جان بشوید، هر چه در دل دارد بگوید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
با ورود به جامعه اطلاعاتی و ارتباطی ، ایجاد تغییرات گسترده محیطی و با ظهور رسانه های نوین، سازمان ها نیز به تبع پیچیده تر شده و به همان نحو ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۵    
قیصر امین پور (زادهٔ 2 اردیبهشت 1338 - درگذشته 8 آبان 1386) نویسنده، مدرس دانشگاه و شاعر معاصر ایرانی بود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور کسری نوری مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، نشست هماهنگی اطلاع رسانی در شرایط بحران روز دوشنبه 27 فروردین 1398 در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۵:۲۵    
دبیرخانه نخستین جشنواره سالانه ی تولیدات خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) امروز دوشنبه در سازمان مرکزی خبرگزاری رسمی کشور تشکیل و فعال شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهداف روابط عمومی به نیازهای ارتباطی یک مشتری مربوط می شود. این امر، سوء تفاهمهای زیادی را پدید آورده است. به نظر می رسد مدیران مؤسسات احتمالا از اهداف روابط عمومی شان آگاهی دارند
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری به دلیل صحبت های رئیس این فدراسیون از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عاطفی شهردار اسبق ناحیه دو رشت در حالیکه با حکم مصطفی سالاری در نیمه اول بهمن ماه سال 96 به عنوان مدیر روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان منصوب شده بود پس از حدود 14 ماه حضور در دفتر روابط عمومی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین شمشادی با اشاره به اینکه در ایران بیش از همه جوانان از اینترنت استفاده می کنند عنوان کرد: میزان استفاده از شبکه های مجازی در میان مردم کشورمان 65 درصد گزارش شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۶۲ سایت دیگر  
پژوهش اخیر پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات نشان می دهد تلگرام و اینستاگرام کماکان در صدر استفاده مردم ایران از شبکه های مجازی قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فردین الهیاری در خصوص برکناری خود از سمت مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: به دلیل وجود برخی اختلافات با اعضای هیئت رئیسه شورا، از گذشته نیز احتمال برکناری من وجود داشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، گفت: حدود 11 میلیارد ریال به پروژه ها و مراکز فرهنگی شهرهای درگیر سیل خوزستان خسارت وارد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر داودی مدیر روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۶:۱۸    
با حضور خزائی پور مدیر کل روابط عمومی و اعضای جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان نشست هماهنگی روز ملی روابط عمومی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز در اولین اقدام خود در دیداری نوروزی با مدیران مسئول خبرگزاری های؛ جمهوری اسلامی ایران(ایرانا)، ایسنا و نمایندگی روزنامه شهروند در استان البرز ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ی هم اندیشی روابط عمومی های ادارات شهرستان بندرعباس ظهر امروز در سالن غدیر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امروزه ارتباطات در زمان بلایای طبیعی به یکی از شاخص های اول در مدیریت بحران تبدیل شده است به صورتی که حتی مردم نیز به جای اسکان، غذا و پوشاک به دنبال برقراری ارتباطات با تلفن همراه و اینترنت هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۸    
نخستین هم اندیشی مسوولان وکارشناسان روابط عمومی های شهرستان بندرعباس با هدف تبادل نظر پیرامون بیان موثر تر فعالیت های اداره متبوع خود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایران یکی از کشورهایی است که همواره در معرض بحران های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی قرار داشته است. هر جا که بحران وجود دارد به ابزار مدیریت آن و رسانه نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر مهدی پیرصالحی، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر شهرام شعیبی را به عنوان مشاور و سرپرست روابط عمومی و سخنگوی این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر شعبانی بهار طی حکمی آقای محمدرضا کربلائی میرزا را به عنوان مشاور رسانه و روابط عمومی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شرکت در اجلاس سران جامعه اطلاعاتی و دیدار با روسای سازمان های بزرگ بین المللی، عازم ژنو و وین شد؛ طرح شبکه علمی ایران (شعا) نامزد دریافت جایزه از این اجلاس است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جایزه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی (WSIS-2019) در حوزه E-Science به دلیل طراحی و اجرای پروژه شبکه علمی به اپراتوری شبکه علمی ایران (شعا) اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه مدیریت بحران شهرستان نجف آباد با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاونین سیاسی ، اجتماعی ، عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان نجف آباد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه، محمد رضا شهریاری به سمت سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی در دوره های گذشته نیز در استانداری اصفهان تشکیل شده بود ولی به دلیل نبود مدیریت ثابت و مستمر از ادامه فعالیت باز مانده بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فاطمه رکن الدینی در مراسمی به عنوان سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: فرمانداران مکلف به برگزاری ملاقات مردمی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۸    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام در جلسه شورای مدیریت بحران استان اظهار کرد: تلاش حوزه ارتباطات استان در پایداری و بازسازی ارتباطات استان در سیل اخیر چشمگیر بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸    
طی حکمی از سوی دکتر علی منتظری رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی ، طاهره رستمی کنشالی به عنوان مدیر اداره روابط عمومی و حوزه ریاست این پژوهشکده منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸    
کمیته آموزش و روابط عمومی در خصوص برگزاری هفته سلامت 98 در مرکز بهداشت غرب تهران تشکیل گردید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران، فرهاد فرهادزاده به عنوان مدیرکل دفتر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در اطلاعیه ای اخبار منتشر شده در فضای مجازی با موضوع : "هشدار!! همکاران صنعت نفت خانواده خود را از اهواز خارج کنند"!! تکذیب کرد و آن را بی اساس خواند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی فرمانداری بهمئی با حکمی از سوی فرماندار شهرستان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی حمیدرضا مسعودی مدیرعامل گروه پتروپارس، سیدحسین قوامی به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
چهاردهمین همایش روابط عمومی الکترونیک با محوریت بلاکچین و هشتمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸    
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در ابلاغیه ای، ذوالفقار همتی را به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دیدار نوروزی خانواده ارتباطات در محل دبیرخانه کنفرانس روابط عمومی الکترونیک و دفتر ماهنامه مدیریت ارتباطات برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته و در خلال برگزاری اولین جلسه شورای شهر کرج موضوع کیفیت عملکرد روابط عمومی مدیریت شهری به خصوص در بحران اخیر بارندگی ها مطرح و با واکنش واظهار نظرهای مختلفی از سوی اعضای شورا روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸    
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از تلاش چشمگیر ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سابق روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه با خاتمه یافتن دوران خدمتش در دستگاه قضائی، نامه ای سرگشاده خطاب به اصحاب رسانه و اهالی قلم منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۸    
رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه شهرکرد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به جهت بازدید نوروزی کارکنان در سال جدید، در واحد روابط عمومی دانشگاه حضور یافت و از عملکرد این مجموعه طی ایام نوروز و اقدامات شاخص سال گذشته قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
با هدف ایجاد بانک جامع اطلاعات روابط عمومی ها و امکان تبادل نظرات و استفاده از تجربیات کارشناسان و مدیران روابط عمومی، از سایت دایرکتوری روابط عمومی رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جمشید مشایخی یکی از پنج بازیگر بزرگ تاریخ سینمای ایران بود که شامگاه سیزدهم فروردین 1398 و بعد از تحمل یک دوره بیماری، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان توئیت جالبی را درباره فردوسی پور منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
این کتاب به قلم معصومه نصیری و سیدعلی موسوی همراه با مقدمه دکتر حسن بشیر، توسط انتشارات نسل روشن روانه بازار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حکومت منابع زیاد و تدابیر ویژه را در سطوح ملی و بین المللی برای مبارزه با فساد اداری به کار برده است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد اما طوری که به نظر می رسد هیچ یک از تدابیر و اقدامات تا حال ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سید ضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تاکید کرد که برای دستیابی و حفظ منافع مشترک کشورهای آسیایی، راهی جز تشکیل ائتلاف بزرگ رسانه های آسیایی نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: ایجاد یک بستر مناسب و ارتباط مستمر و خوب میان مدیران و دستگاه های اجرایی با رسانه ها و مردم بر عهده روابط عمومی هاست و این بدان معناست که حتی اگر ضعف هایی در ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خداحافظی جواد آهنگری از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی مثل همه خدمات منحصربه فردی که برای استانداران و مدیران این دستگاه انجام می داد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده خبر وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی از تاسیس و راه اندازی دپارتمان های تخصصی حوزه های فناوری های نوین ارتباطی و رسانه ای این دانشکده در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار قم رضا صالحی به عنوان سرپرست دفتر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۶    
مدیرکل حوزه استاندار قم با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی ها در نمایش خدمات دولت و نظام به مردم گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی نقش ویژه ای در امیدآفرینی بین مردم ایفا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری قم با حضورمشاور و مدیر کل حوزه استاندار قم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در اولین ملاقات امسال خود با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سه دستور به او ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فضای مجازی با همه مزیت ها و امکانات مفید، می تواند بستری برای سوء استفاده و کلاه برداری سودجویان بشود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: فناوری های نوین و تولیدات دیجیتال جوانان و شرکت های دانش بنیان در فعالیت های روابط عمومی سازمان و نهادها بکار گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۰    
سال نو و آغاز زندگی دوباره طبیعت را به همه شما دوستان تبریک می گوئیم و آرزوی بهترین ها را برای شما و خانواده تان از خداوند منان آرزومندیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دکتر فرهاد افشار شهردار منطقه 20 تهران با صدور حکمی، محمدرضا پارسیان را به سمت سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 20 تهران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
جوانترین وزیر کابینه اخیرا با نشریه پرتیراژ اندیشه پویا گفتگوی صریحی انجام داده و در آن به نحوه کشف مدیران در وزارتخانه تحت مدیریتش اشاره کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان با تاکید بر ضرورت برنامه محوری در پیگیری اقدامات، صداقت در اطلاع رسانی و پاسخگویی به افکار عمومی را مهم ترین رسالت روابط عمومی عنوان کرد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های یزد با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد و عباس حیدری مدیرکل حوزه استاندار برگزار و برنامه های این شورا در سال آینده تبیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
دومین مجمع شورای روابط عمومی های شهرستان تهران به ریاست مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران و با حضور دستگاه های عضو این مجمع در تالار اجتماعات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی واقع در خیابان گاندی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره، ایوب بنوی به عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کاشان ضمن تاکید بر تعامل بیشتر ادارات شهرستان کاشان با اصحاب رسانه گفت: ادارات کاشان به جایگاه روابط عمومی نیز توجه ویژه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد باقری طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان غربی به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری این استان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۳:۵۸    
یازدهمین جلسه مدیران روابط عمومی حوزه وزارت راه و شهرسازی با حضور مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز طی حکمی محمدرضا دهقانی را به سمت مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس احکام صادره از سوی محمد صادق افراسیابی، مدیر عامل انجمن سواد رسانه ای ایران به منظور تعیین کارگروههای تخصصی این انجمن، ناهید مونسان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
دکتر حسن بشیر، استاد تمام دانشگاه امام صادق (ع)، به عنوان استاد برتر آموزشی و پژوهشی در حوزه فرهنگ و ارتباطات تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیران سازمان ها باید اعتقاد خاصی به جایگاه روابط عمومی ها داشته و در راستای تقویت آن کوشا باشند .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اگر روابط عمومی ها، اطلاع رسانی اثربخش و به موقعی داشته باشند و آمار و اطلاعات را به درستی به رسانه ها منتقل کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۸    
تاریخ جهان شاهد نقش بسیار عظیم و غیرقابل انکار زنان در حوادث گوناگون است، حالا دیگر زنان نیز هم پای مردان در عرصه های مختلف در جامعه حضور دارند و شاید در مواردی پر تلاش تر و پیگیر تر نقش آفرینی می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
می گویند: آنچه که برای خود نمی پسندی، برای دیگران هم نپسند و اخلاق حرفه ای هم ایجاب می کند که استانداردهای لازم را برای رونق کسب و کار در کنار خلاقیت و با هدف موفقیت در راه رسیدن به اهداف تعیین شده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه جایگاه روابط عمومی بسیار حساس و جدی است گفت: این جایگاه زبان گویاست و زبان گویا نیز باید پشتوانه علمی و هنرمندانه داشته باشد و بر مدار حق بچرخد و حق بر بهترین شکل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۷    
در جایی نقل قولی از جیم ران، سخنران انگیزشی، خوانده بودم به این مضمون: "شما میانگین پنج فردی هستید که بیشترین وقتتان را با آنها می گذرانید: سوالی که برای من پیش آمد این بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی ، اولین گروه فارغ التحصیلان و سری های بعد از آن در رشته های روزنامه نگاری و روابط عمومی و .. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
با گذر از یکصد و ده سال از فعالیت صنعت نفت در کشور، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان خاستگاه این صنعت عظیم به موازات برنامه های راهبردی خود در تولید از مخازن نفت و گاز همچنان بخش عمده ای از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دومین سمینار بین المللی CSR (مسئولیت اجتماعی شرکتی) با عنوان مسئولیت اجتماعی صنایع، محرومیت زدایی و توسعه منابع انسانی در تالار همایش امام رضا (ع) شهرک نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۸    
دکتر شریعتی استاندار خوزستان با رییس انجمن روابط عمومی ایران دیدار و گفت و گوی کرد
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عباس زارع با بیان اینکه نهاد شهرداری یک نهاد خدماتی نیست بلکه یک نهاد اجتماعی است، گفت: رابطه کنونی مدیران و روابط عمومی ها چندان معقول نیست و متاسفانه آمیخته به تملق و چاپلوسی است
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
هدف از برگزاری رزمایش ها تنها تهیه گزارش نیست بلکه هدف تقویت نقاط قوت و ضعف و ایجاد حساسیت در استان در موضوع پدافند غیرعامل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سند جامع شیوه اقدام روابط عمومی ها با هدف ارائه راهکارهای مناسب اطلاع رسانی در مواقع بحران ، استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک سازمان ها و نهادها و تعیین چهارچوب اقدامات هر سازمان در حوزه ارتباطی در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن روابط عمومی کشور گفت: آموزش و پرورش با حذف مرکز روابط عمومی خود، ارتباط با 80 میلیون نفر را قطع کرد که این می تواند بدعتی برای سایر سازمان ها باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سند جامع شیوه اقدام روابط عمومی ها با هدف ارائه راهکارهای مناسب اطلاع رسانی در مواقع بحران ، استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک سازمان ها و نهادها و تعیین چهارچوب اقدامات هر سازمان در حوزه ارتباطی در ...
مشاهده نتایج بیشتر...