چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۰:۱۲Aug 2018 15

قرارگاه پدافند سایبری کشور - پاپسا (papsa.ir)

قرارگاه پدافند سایبری کشور 31 تیر 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 1 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 2 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 3 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 4 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 5 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 6 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 7 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 8 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 9 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 10 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 11 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 12 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 13 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 14 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 15 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 16 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 17 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 18 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 19 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 20 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 21 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 22 مرداد 1397 قرارگاه پدافند سایبری کشور 23 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۱    
محققان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی دریافته و اعلام کرده اند که یک بدافزار خطرناک در بسیاری از نرم افزارهای پیش فرض نصب شده برروی گوشی های اندرویدی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸    
گوگل اعلام کرده است که جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید موسوم به android Pie از فناوری هوش مصنوعی بیش ترین بهره را برده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷    
شرکت اریکسون که در زمینه برقراری زیرساخت های لازم برای توسعه فناوری اینترنت پرسرعت 5G فعالیت می کند، حالا اعلام کرده که بدین منظور می خواهد بالغ بر 300 شغل جدید در ایالات متحده آمریکا ایجاد و استخدام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۱    
معاون دادستان کل کشور گفت: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیر قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۵۰    
روزنامه لبنانی الاخبار نوشت، رد پای رژیم صهیونیستی در بزرگ ترین حمله سایبری به دستگاه های امنیتی و نهادهای دولتی و خصوصی در لبنان و همچنین کانال تلویزیونی المنار و دفاتر سفارت ایران در بیروت پیدا شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بر این باور است که عملکرد دولت در قبال حمایت از شبکه های اجتماعی بومی مناسب نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۷    
به تازگی برخی از محققان اعلام کرده اند که هکرها قادر خواهند بود به اطلاعات موجود در دستگاه های قدیمی فکس دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۴    
فناوری جدید تشخیص چهره با بهره گیری از هوش مصنوعی قادر است حساب کاربری افراد را در شبکه اجتماعی مختلفی که در آن عضویت دارند، بیابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۹    
به نظر می رسد که اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ در مقابل نفوذ هکرها و مجرمان سایبری آسیب پذیری بالایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۰    
باج افزار PooleZoor با پشتیبانی از زبان فارسی و فیشینگ کردن شاپرک از کاربران باج های یک میلیون تومانی می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۶    
آسیب پذیری جدیدی در دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت یافت شده است که به هکرها اجازه ورود غیمجاز به صفحه قفل ویندوز 10 را می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۰    
محققان امنیت سایبری به تازگی دریافته اند که برخی از گوشی های هوشمند با برندهای مختلف بیشتر مورد هجوم حملات بدافزاری قرار گرفته اند و اطلاعات کاربرانشان را به مخاطره انداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۲    
اینترنت میدان جنگ را از عرصه های واقعی به فضای مجازی نیز کشانده است. دولت آلمان برای حراست از حملات دیجیتالی، در عرصه "تسلیحات سایبری" سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۶    
یک تحلیلگر فضای مجازی گفت: اینکه آمریکا اینترنت را قطع نمی کند و اجازه می دهد از اپلیکیشن هایشان استفاده کنیم نشان می دهد که توانمندی ساخت شان را داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۵    
یک مقام دولتی گفت: با وجود آنکه عمر پیام رسان های ما چندان زیاد نبوده اما 14 درصد کسب وکارها و بنگاه های داخل روی پیام رسان های داخلی کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۲    
به نظر می رسد باری دیگر یک مشکل فنی گریبان لپ تاپ های مک بوک پرو اپل را گرفته است و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران این محصول شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل فناوری رسانه های نوین صدا و سیما گفت: در صدا و سیما با چرخه ای از فناوری ها مواجهیم و در تمام این چرخه معدود تجهیزی است که در داخل قابلیت ساخته شدن نداشته باشد واگر هم در داخل ساخته نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۹    
وزیر اسبق ارتباطات با اشاره به پیشرفت های حوزه ارتباطت در عرصه دفاعی گفت: اگر فضای مجازی شانه به شانه دنیا پیش نمی رویم مقصر مسئولان و مدیران هستند که در سیاست گذاری دچار سردرگمی و تاخیر بودند وگرنه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۷    
جانشین سازمان پدافند غیرعامل گفت: سطح صنایع مخابرات و الکترونیک قبل از انقلاب در کشور بهره برداری از سیستم های وارداتی و اپراتوری و تامین ونگهداری تجهیزات بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۸    
یک مشاور امنیت سایبری با انتشار اطلاعات و مدارکی اعلام کرده که علی رغم باور عموم مردم و کارشناسان، دستگاه های متصل به ارتباطات ماهواره ای نیز قابل نفوذ و هک شدن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۳    
جهان از زمان اختراع رایانه، روزبه روز بیش از گذشته به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود و روند این اتفاق در قرن 21 شدت بیشتری به خود گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۴    
ما با رغبت تمام خودمان را به ماتریکس متصل کرده ایم و میزان زمانی که صرف این اتصال می کنیم، هر سال که می گذرد بیشتر می شود. ما به طور میانگین در هر روز 11 ساعت را صرف تعامل با رسانه ها می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۸:۲۱    
145 اپلیکیشن از فروشگاه گوگل پاک شده اند. این اپلیکیشن ها حاوی بدافزاری هستند که به دستگاه های اندروید آسیبی نمی رساند اما پس از اتصال دستگاه به رایانه پی سی اطلاعات کاربر را سرقت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۳    
به گفته پژوهشگران امنیتی در شرکت Trustwave، یک هکر ناشناخته در حال بهره برداری از آسیب پذیری دستگاه های شبکه MikroTik با هدف نصب کاوشگر ارز دیجیتالی در رایانه های متصل به آن است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۳    
بدون تردید در جهان امروز فضای مجازی و سایبری تبدیل به یکی از اهرم های قدرت کشورها شده است و کسانی که در این زمینه سرآمد هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۳    
متخصصین به این نتیجه رسیده اند که نمی توان تمام آسیب پذیری های امنیتی را تنها از طریق اصلاح نرم افزار رفع کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
ساعت24-پژوهشگران ایرانی در تحقیقی انواع قدرت های برآمده از فناوری های جدید برای نوجوانان در محیط خانواده را بررسی و دسته بندی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است مصون سازی فضای سایبری در برابر تهدیدات دشمن به ویژه در شرایط حساس کنونی، یک الزام غیرقابل انکار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۶    
سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی یکی از دلایل مخالفت برخی با فیلترینگ تلگرام را عدم اعتماد به توانمندی های بومی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۴    
اپلیکیشن پیام رسان و شبکه اجتماعی اسنپ چت، 3 میلیون کاربر فعالش را از دست داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل بزرگترین موتور جست وجوی چینی بایدو (Baidu) مدعی شده است که همانطور که تاکنون توان رقابت با گوگل را داشته، از این پس نیز می خواهد به یکه تازی و فعالیت گسترده در بازار چین ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۷    
کارشناسان غربی در ادامه تلاش برای زیرسوال بردن فعالیت های مشروع ایران در عرصه فناوری، این کشور را به سوء رفتار در فضای مجازی متهم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۸    
بیش از یک دهه قبل شرکت سامسونگ برای اولین بار لپ تاپی با حافظه های فلش ناند 32 گیگابایتی عرضه کرد و حالا این موفقیت را به گونه دیگری تکرار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۹    
شرکت تایوانی TSMC به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده تراشه پردازنده در جهان، اعلام کرده است توقف خط تولید تراشه هایش تحت تاثیر حمله بدافزار معروف واناکرای بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۳    
بسیاری از دانشمندان اروپایی به تازگی دریافته و اعلام کرده اند آن دسته از کاربرانی که اینترنت پرسرعت خریداری و استفاده می کنند، بیشتر به کم خوابی مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۹    
پشتیبانی سیستم مدیریت محتوای دروپال با انتشار ویرایش 8,5.6 این CMS، یک آسیب پذیری امنیتی (CVE-2018-14773) را برطرف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۰۳    
بسیاری از روانشناسان و جامعه شناسان از شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تامبلر درخواست کرده اند که نظارت بیش تری برروی محتوای خشونت آمیز پلت فرم خود داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۳۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که طبق توضیحات وزیر ارتباطات در جلسه امروز این کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۵    
اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است درخصوص پدافند سایبری فرهنگ سازی ضعیف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۵    
ماه گذشته، خبری توسط شرکت امنیت سایبری تالوس، وابسته به سیسکو منتشر شد که حاکی از نشت گسترده بدافزاری به نام VPNFilter، در 54 کشور جهان بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۱    
سردار هادیانفر درباره آمادگی مواجهه با حملات سایبری پس از افزایش تهدیدهای آمریکا گفت: همه لایحه های امنیت سایبری ایران به وظایف خود آشنا بوده و آماده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: بر اساس آخرین آمار استخراج شده از سامانه نظارتی دادستانی کل کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۳    
ارزهای مجازی با استفاده از فناوری بلاک چین به حوزه های مختلفی وارد شده اند، یکی از این حوزه ها صنعت گیم است که می تواند موجب شود علاوه بر توسعه دهندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۵    
فناوری سایبر قواعد بازی را در حوزه های مختلف متحول ساخته و توسل به زور نیز از این قاعده مستثنا نیست. افزایش حملات سایبری علیه دولت ها و پیچیدگی روزافزون آنها در سال های اخیر حکایت از آینده ای مبهم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱    
جانشین سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: هدف اصلی دشمن و تهدید اساسی او در مقابله با ایران حملات سایبری بوده و ایران تقریبا با روزی 200 الی 300 حمله سایبری مواجه می شود که اردوگاه اصلی این خیمه حملات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۳    
کشور سنگاپور حدود یک هفته قبل شاهد بدترین و بزرگترین حمله سایبری در تاریخ خود بود که در قالب آن حدود 1.5 میلیون شهروند این کشور و از جمله نخست وزیر مورد حمله قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۸    
مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری نسبت به سرقت اطلاعات میلیون ها کارت اعتباری از طریق نفوذ به شبکه های بانکی و ATM در سراسر جهان توسط یک گروه سایبری هشدار داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۶    
کنگره آمریکا به دنبال تصویب قانونی است که در آن شرکت های نرم افزاری مجبور خواهند بود درباره همکاری های خود با سایر شرکت های خارجی بخصوص چین و روسیه گزارش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۶    
رییس سازمان پدافند غیر عامل گفت: دشمنان می خواهند در قالب شبکه های اجتماعی هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۹    
بیت کوین و اتریوم دروازه ورود به جهان رمزنگاری شده هستند و بسیاری از شرکت ها فقط با این دو ارز مجازی کار می کنند؛ اگرچه ژاپن نیز تلاش می کند تا ارز مجازی جی کوین (j coin) را تا المپیک 2020 ارائه کند
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۹    
رمضانعلی سبحانی فر از پدافند سایبری به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد در جنگ اقتصادی پیش رو یاد کرد و گفت: حال که دشمنان، استراتژی خود را بر مبنای جنگ اقتصادی تنظیم کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۹    
شماره تیرماه ماهنامه عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور(صیانت پایدار) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۹    
هکرهای اسرائیلی با انتشار یک جاسوس افزار اطلاعات بسیاری از فعالان حقوق بشر در بسیاری از کشورها از جمله عربستان سعودی را به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۵    
محققان و پژوهشگران امنیتی به تازگی دریافته اند که هکرها با نصب برنامه های استخراج ارزهای دیجیتالی به تعداد زیادی از مودم های روتر اینترنت وای فای میکروتک حمله کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۲    
فضای سایبری کشور و زیرساخت هایی که در این صنعت در حال فعالیت هستند، نبض تپنده اقتصاد و صنعت هستند و آسیب به آن ها، قطعاً کشور را در دریایی پرتلاطم رها خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور:دمیدن روح امید و نشاط در میان مردم و فعالان اقتصادی امری ضروری ست پس باید از رسانه ها در این جهت استفاده کنیم ما در یک جنگ اقتصادی هستیم لذا باید به خوبی بتوانیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۲    
ظرف مدت پنج سال گذشته، سه نفر از مجرمان سایبری با هک 15 میلیون کارت بانکی، بالغ بر یک میلیارد یورو را از بانک های مختلف جهان به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۶    
قرار است سیم کارت کودکان از طریق ارایه محتوا و امکانات جذاب و متنوع فضای جدیدی را برای قشر کودک و نوجوان در حوزه ارتباطات فراهم آورد و همه نیازهای این رده سنی در فضای مجازی را اغنا کند تا خانواده ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۴:۱۸    
به نظر می رسد که گوگل قصد دارد با حذف و سانسور برخی از نتایج جست وجو با دولت چین همکاری کند تا بتواند بار دیگر در این کشور پهناور حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۳:۱۵    
تهران – ایرنا – یک شرکت امنیت سایبری در آمریکا از نفوذ هکرها به شبکه برق این کشور خبر داده و گفته که این اقدام احتمالا با هدف تدارک فعالیت های خرابکارانه بعدی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۳    
اقتصاد ایران: امیر ناصر مختارزاده گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به توانمندی های بسیار منسجمی در حوزه های رصد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- کشور های جنوب شرق آسیا پس از حمله های سایبری مکرری که اخیرا دچار شده اند، به دنبال توافقی با روسیه در این زمینه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۰    
به گزارش پاپسا ، شماره 30 ماهنامه گفتمانی ترویجی قرارگاه پدافند سایبری کشور با محوریت بازدارندگی سایبری منتشر شد. برای دریافت فایل پی دی اف این شماره از ماهنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۸    
رئیس پلیس فتای ناجا با بیان اینکه 85 درصد پرونده های تشکیل شده در پلیس سایبری ایران منجر به کشف شده افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۷    
بر اساس تازه ترین گزارش ها، خسارات حمله سایبری بدافزار سم سم (SamSam) به حدود 6 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۰    
اگرچه وای فای از امکانات ارائه شده در بسیاری از مکان های عمومی است، اما هنگام استفاده از این ویژگی باید نکات امنیتی را رعایت کنید تا مانع از حملات احتمالی به سیستم خود شوید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
پژوهشگران می گویند که آنها در هر هفته 40هزار تلاش برای آلوده سازی و یا در واقع 40هزار کلیک بر روی تبلیغات مخرب را مشاهده کرده اند و این عملیات همچنان در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۹    
گزارش های منتشره از میزان فروش گوشی های هوشمند از تولیدکنندگان موبایل در جهان نشان می دهد که شرکت های سامسونگ و هواوی توانسته اند عملکرد موفقیت آمیزتری نسبت به اپل آمریکا را به ثبت برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۳    
معاون رئیس جمهور آمریکا خواستار تشکیل آژانس امنیت سایبری در زیر مجموعه وزارت امنیت داخلی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۹    
هکرهایی که بتوانند باگ نرم افزاری روی پرینترهای اچ پی را کشف و گزارش کنند؛ 10 هزار دلار جایزه می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۰    
نشست بررسی تهدیدات نوین سایبری در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ و در بخش الکام تاکز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل راهکارهای سازمانی اپراتور دوم تلفن همراه از انجام روزانه بالغ بر 10 هزار تراکنش بر بستر سامانه پرداخت موبایلی این اپراتور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۰    
هکرهای چینی سعی دارند با ارسال سی دی های حاوی بدافزار وارد رایانه های سازمان های ایالتی آمریکا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۰    
هکرها توانسته اند اطلاعات شخصی و درمانی خیل عظیمی از بیماران در بیمارستان بویز تاون ایالات متحده آمریکا را هک کرده و بدست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰    
مرکز ماهر نسبت به آلودگی جدیدی در تجهیزات شبکه کشور هشدار داد و از مدیران خواستار بروزرسانی سیستم عامل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۷    
به گزارش تابناک سمنان ،نرم افزار ضد فیشینگ و مرکز مانیتورینگ رصد سایت های حساس استان سمنان به همت متخصصان مرکز آپا دانشگاه سمنان طراحی و ساخته شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۵    
بر اساس آمار، زنان عرب توانسته اند با ورود به حوزه های مختلف علم به میدان رقابت با مردان بازگردند و به موفقیت های چشمگیری دست یابند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۶    
اتحادیه اروپا به تازگی خطاب به غول های تکنولوژی هشدار داده درصورتی که با انتشار اخبار تروریستی و محتوای خشونت آمیز برخورد نکنند، جریمه خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۳    
توییت های او از صبح خیلی زود، گاهی حتی پیش از برآمدن آفتاب، آغاز می شوند و تا حوالی نیمه شب ادامه دارند؛ توییت هایی همچون اوباما خیلی احمق است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۰    
حسن بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جنگ سایبری واقعیت دنیای فناوری محور است، گفت: مجلس آماده همکاری با قرارگاه پدافند سایبری در تدوین قوانین مورد نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۴    
مدیر کل فناوری اطلاعات وزارت کشور با بیان اینکه با احتساب تمامی افراد واجد شرایط بالای 15 سال حدود 55 میلیون تا 60 میلیون کارت هوشمند ملی در کشور مورد نیاز است، گفت: تا تمامی این افراد کارت نگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۴    
شبکه گسترده ای از حمل ونقل دریایی در جریان است که اگر با حمله سایبری به ویژه حملات باج افزاری روبه رو شود، عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۴    
حفره های امنیتی به جا مانده از دوران اسنودن همچنان گریبان گیر آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۰    
انجام اقدامات خصمانه در روابط بین الملل دوران کنونی، رویه های جدیدی به خود گرفته است. یکی از انواع این اقدامات خصمانه، موضوع تحریم های سایبری است که البته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۳    
به نظر می رسد که مایکروسافت می خواهد قابلیت ارسال پیام صوتی را به پلت فرم شبکه اجتماعی لینکدین اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۶    
دبیر اجرایی مرکز تحقیقات اینترنت اشیا با اشاره به بررسی صنعت اینترنت اشیای ایران در کنگره جهانی فناوری های هوشمند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۶    
آپدیت جدید یک نرم افزار مدیریت پسورد، به محض نشت اطلاعات کاربر در فضای وب سیاه به او هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۱    
دو تن از سناتورهای آمریکایی که نگران جاسوسی تلویزیون های پیشرفته قابل اتصال به اینترنت هستند، با ارسال نامه ای برای کمیسیون فدرال تجارت آمریکا خواستار تحقیقات در این زمینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۱    
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: آخرین مهلتی که به فعالیت بدون فیلتر نسخه های فارسی تلگرام از جمله هاتگرام و تلگرام طلایی داده ایم 15 شهریورماه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۲    
رئیس مرکز آمار ایران با بیان اینکه به دنبال اجرای مسیر سرشماری از مدل سنتی و ترکیبی سنتی به سمت سرشماری مدرن هستیم، گفت: تا هشت سال دیگر با تغییر تکنیک های آماری به این هدف می رسیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۶    
سازمان های دولتی کویت مورد حمله شدید سایبری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۰    
جلسه شورای عالی فضای مجازی روز شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۶    
شرکت COSCO حملات باج افزاری را گزارش کرده است که علاوه بر امریکا، در شبکه های این غول کشتیرانی در کشورهای آرژانتین، برزیل، کانادا، شیلی، پاناما، پرو و اروگوئه منتشر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۶    
به تازگی حملات بدافزاری جدیدی کشف شده است که با توزیع در پشتی قدرتمند FELIXROOT، از آسیب پذیری های Microsoft Office بهره می گیرد تا سیستم های ویندوزی قربانیان را آلوده کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۱    
قابلیت جدید تلگرام، نگرانی کارشناسان را در خصوص به خطر افتادن اطلاعات شخصی کاربران به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به رونمایی از لایحه صیانت و حفاظت از داده های شخصی، به لزوم صیانت از داده های مردم در سرویس های بین المللی با تعاملات قانونی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۱    
حمایت دولت از تلگرام در شرایطی با اختصاص حدود 200 سرور به هاتگرام و تلگرام طلایی ادامه دارد که قرار بود انحصار تلگرام برداشته شود و می بایست این سرورها و امکانات زیر ساختی در اختیار پیام رسان های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۷    
تحلیلگران بر این باورند که قانون افزایش تعرفه واردات محصولات چینی به آمریکا می تواند بر روی ساعت و گجت های هوشمند همچون اپل واچ تاثیرات منفی زیادی بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۲    
اقتصادنیوز؛ سردار جلالی که در مدتی پیش با اظهاراتش مبنی بر ابردزدی خبرساز شده بود در آخرین اظهاراتش گفته است ...
مشاهده نتایج بیشتر...