سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۲:۳۲Jan 2019 22
 

پاون (paven.ir)

  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از 3800 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش آب این استان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان مرکزی از پر و مسدود کردن 149 حلقه چاه غیرمجاز در 9 ماهه ابتدایی سال جاری با صرفه جویی حدود یک میلیون مترمکعب آب در این استان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
دومین نشست تخصصی داده کاوی در صنعت توزیع برق فردا و همزمان با دومین روز کنفرانس منطقه ای سیرد با هدف تحلیل و بررسی چالش های این بخش از جمله دلایل خاموشی در شبکه های برق ...
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد، برندگان جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۸ ساعت پیش    
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو که در نشست تخصصی افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد سخن می گفت، عنوان کرد: جایگاه صنعت برق و به ویژه در بخش توزیع در دنیا مایه افتخار ایران است.
  ۸ ساعت پیش    
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: صنعت توزیع برق کشور نیازمند برنامه ریزی سه سطحی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است تا از مرحله سنتی عبور کنیم چرا که اگر فضای سنتی را همچنان در نظر داشته باشیم ...
  ۹ ساعت پیش    
براساس تازه ترین گزارش انجمن جهانی انرژی برق آبی، کشور ایران هم اکنون با بهره برداری از 12 هزار مگاوات نیروگاه برق آبی رتبه نوزدهم دنیا، ششم آسیا و دوم منطقه خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی 17 پروژه انتقال و فوق توزیع استان های زنجان و قزوین با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور در مازندران گفت: برق به عنوان یک زیرساخت اصلی پدافند غیرعامل باید با حساسیت تمام مصون سازی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
رئیس اداره منابع آب شهرستان شادگان از شناسایی و تخریب 60 هکتار حوضچه غیرمجاز پرورش ماهی در حوضه جراحی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵    
پست 400.63 کیلوولت دشت آبی در استان قزوین در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برقدار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب تنها 96 روستا در استان از نعمت برق برخوردار بودند که در حال حاضر تعداد روستاهای برقدار آذربایجان غربی با افزایش 30 برابری به ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل دفتر بهره برداری از تاسیسات انتقال و توزیع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، از رشد چهار برابری تاسیسات آب و شبکه های آبیاری پس از انقلاب خبر داد و گفت: به رغم توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۵    
مدیر امور منابع آب مشهد از صرفه جویی بیش از 10 میلیون متر مکعب آب پس از انسداد 226 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
در مراسم افتتاحیه کنفرانس منطقه ای سیرد، آثار برتر سومین جشنواره نوآوری شرکت های توزیع برق سراسر کشور نیز معرفی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
کارشناسان نیروگاه رامین با اجرای تعمیرات و اقدامات تخصصی در سیلندر فشار متوسط واحد 315 مگاواتی شماره 5 توانستند پس از 8سال، ضمن بهبود و افزایش 15 مگاواتی تولید و کاهش مصرف داخلی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
دبیر کارگروه اجرایی مدیریت جامع کیفیت منابع آب خراسان رضوی از شناسایی سه هزار و 265 کانون دارای پتانسیل آلودگی منابع آب در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور گفت: هم اکنون 118 طرح ملی آبرسانی در سطح کشور در حال اجراست که 31 طرح از این تعداد، پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: در چند سال اخیر به منظور حفظ ایمنی و کاهش خطرات برق گرفتگی در استان دو هزار کیلومتر کابل های خودنگهدار جایگزین کابل های سیمی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان بر صرفه جویی در منابع آب و جلوگیری از هدررفت این سرمایه ارزشمند تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با بیان اینکه این شرکت بیش از دو هزار میلیارد ریال از صنایع استان بابت هزینه برق مصرفی طلبکار است، گفت: برای نگهداری و بهینه سازی شبکه برق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با تاکید بر اینکه میزان بارندگی های این استان از ابتدای سال آبی تاکنون به 190 میلیمتر رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر دفتر مدیریت مصرف و مطالعات کاهش آب بدون درآمد آبفای استان تهران از اجرایی شدن قانون مقررات ملی ساختمان در تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان بر لزوم احیا آب بندان ها برای ذخیره آب زمین های زراعی و کنترل سیلاب ها تأکید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر 74 پروژه برقی این استان با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: از سال 92 تا کنون 19 پروژه در بخش فاضلاب با سرمایه گذاری یک هزار و 119 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سطح استان اصفهان عملیاتی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۰    
سرپرست امور منابع آب دماوند از آزادسازی بستر و حریم رودخانه تاررود دماوند به میزان 96 هزار و 600 متر مربع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۸    
پوستر روز ملی آب به مناسبت روز جهانی آب در سال 2019 با شعار آب برای همه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به قطعی برق 60 روستای استان به دلیل وقوع بارش سنگین برف و باران در طی دو روز گذشته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۸    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر گفت: تا تابستان سال 98 حدود هزار کیلومتر خط جدید انتقال و فوق توزیع و بیش از 40 پست قدرت وارد مدار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۵    
در حالی که جمعیت کشور نسبت به ابتدای انقلاب حدود 2.2 برابر شده است، ظرفیت نصب شده نیروگاهی 11.4 برابر افزایش یافته و به بیش از 80 هزار مگاوات رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۷    
هدایت فهمی * طی روزهای گذشته وزیر نیرو از ضرورت اصلاح ساختار در بخش آب وزارت نیرو سخن گفت و تاکید داشت که برای اصلاح شرایط و حرکت به سمت حکمرانی خوب حتما باید از نقطه اصلاح ساختار به عنوان یک شرط ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کشور از افتتاح 40 واحد تصفیه خانه آب و فاضلاب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از توقیف شش الکتروپمپ غیرمجاز در رودخانه جگین شهرستان جاسک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۲    
با احداث، بازسازی و تعمیر 4.5 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع آب، روستای "اغلبیک علیا" از توابع شهرستان ایجرود به عنوان بیست و ششمین روستای استان زنجان، از بحران آب خارج شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۲    
رییس اداره منابع آب حوزه مرکزی شرکت آب منطقه ای یزد گفت: دور اول طرح خاموشی چاه های کشاورزی شهرستان مهریز سوم دی ماه به پایان رسیده بود که دور دوم این طرح نیز از فردا در سطح شهرستان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۶    
سهم وزارت نیرو در ششمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی 279 نفر خواهد بود که برگزیدگان در شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور و 31 شرکت آب و فاضلاب روستایی استخدام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: در حال حاضر هیچ منبع جایگزینی به جز پساب تصفیه شده برای بخش کشاورزی و صنعت وجود ندارد و برای جایگزینی آن با آب خام باید همکاری بیشتری میان دستگاه های مربوطه صورت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: تلفات شبکه توزیع برق استان از 22.5 درصد سال 86 هم اکنون به 10.58 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷    
مدیرعامل شرکت آبفای اهواز، از تکمیل کانال آبرسان سلمان و رفع مشکل قطعی آب شرب این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷    
وزیر نیرو گفت: زمان رهاسازی از سد زاینده رود در سال جاری پس از بررسی کارشناسی توسط کمیته استانی کارگروه سازگاری با کم آبی در اصفهان تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۹    
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین، گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب میزان مصرف انرژی الکتریکی در استان حدود 40 مگاوات بود که این رقم هم اکنون با 18.5 درصد به حدود 750 مگاوات در روز افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۶    
مدیر امور برق مرکز شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: در آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، 489 پروژه بزرگ و کوچک برق رسانی با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان در مرکز شهر اصفهان گشایش و بهره ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان گفت: عملیات اجرایی اولین شبکه فاضلاب روستایی کشور با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال از اعتبارات بانک توسعه اسلامی در روستای نصیرآباد شهرستان خرمدره آغاز شده و تا آخر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴    
چهلمین گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران 9 بهمن ماه با موضوع تامین مالی صنعت انرژی در شرایط تحریم در پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 147پروژه آب و فاضلاب با سرمایه گذاری 83هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در کشور در دست اجراست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۷    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، از پیاده سازی سامانه تله متری و کنترل از راه دور در تاسیسات 288 شهر کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵    
بر اثر بارندگی های موثر اخیر، سد زیویه در شهرستان کامیاران سرریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵    
پروژه آبرسانی به شهر قلعه گنج در استان کرمان با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۱    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با ایام دهه فجر 71 پروژه برق رسانی این استان به ارزش 98 هزار میلیون ریال کلنگ زنی و به بهره برداری خواهند رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۷    
برق 20 روستا در استان چهارمحال و بختیاری که صبح امروز (جمعه) به دلیل طوفان شدید قطع شده بود، با تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی در ساعت 14:50 دقیقه وصل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۱    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو گفت: مدیران شرکت های تابعه این وزارتخانه باید درصدد تنوع بخشی به تامین منابع مالی برآیند چرا که همه ساله بودجه عمومی دولت محدودتر می شود و اجرای پروژه های آب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۱    
مراسم بهره برداری از 52 واحد نیروگاه خانگی نصب شده برای خانواده های محروم جنوب کرمان با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۱    
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: به دلیل بارش سنگین برف، برق چند روستا در منطقه الیگودرز قطع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۷    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: همه مقدمات لازم برای اجرای قانون رایگان شدن برق مدارس در صنعت برق آماده شده، اما مشکل این است که هنوز لیست مدارس مشمول این قانون به توانیر ارسال نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۷    
فعالیت اکیپ های غواصی وزارت نیرو با گرامی داشت یاد "محمد کمال اخوان" شهید غواص صنعت آب و برق به طور رسمی از امروز در چابهار آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱    
مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: بر اساس تکالیف قانونی ساخت و ساز در بستر رودخانه ولنجک ممنوع است و سازه های موجود در حریم و بستر این رودخانه با دستور قضایی تخریب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با اشاره به اینکه میزان آب ورودی به سدهای استان از ابتدای سال آبی تاکنون به 8 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۷    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک برای بیش از 274 هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه های استان تهران سند مالکیت صادر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۱    
رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان یزد گفت: این استان در توسعه نیروگاه های خورشیدی با افزایش تعداد نیروگاه های خورشیدی به 6 واحد و افزایش ظرفیت به 53.5 مگاوات در رتبه اول کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷    
نیروگاه طرشت با نام سابق برق آلستوم در غرب شهر تهران یکی از نیروگاه های از نوع تولید پراکنده (DG) با ظرفیت تولید 50 مگاوات و 4 واحد بخار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷    
مدیر دفتر فنی و نظارت بر تولید شرکت برق منطقه ای زنجان گفت: پروژه اجرای بستر مخابراتی جهت رویت پذیری تمامی نیروگاه های مقیاس کوچک و تجدید پذیر(بادی و خورشیدی) در مرکز کنترل شرکت برق منطقه ای زنجان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: یک واحد نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 100 کیلووات در جاده قدیم نمایشگاه بین المللی تبریز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۷    
مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری 527 پروژه عمرانی برق رسانی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با اشاره به اینکه در حال حاضر طول شبکه برق منطقه ای غرب به هشت هزار و 341 کیلومترمدار انتقال و فوق توزیع رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۶    
معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حدود هفت هزار مگاوات بوده است که این رقم هم اکنون با رشد 11 برابری از مرز 80 هزار مگاوات گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۶    
ظرفیت پست های برق کشور(انتقال، فوق توزیع و توزیع) در طول 40 سال گذشته نزدیک به 14 برابر افزایش یافته و از مرز 378 هزار مگاولت آمپر گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در استان تنها 9 درصد از بارندگی ها به روان آب و آب های زیرزمینی تبدیل می شود، گفت: با اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
دبیر هیئت عالی گزینش کشور با اشاره به سه محور اصلی و عمومی مولفه های گزینش در اسلام گفت: در محتوای عمل مسلمانی، سه اصل "صداقت"، "امانت داری" و "عمل به وعده" بر رفتارهای ظاهری دینی ارجحیت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
نشست مشترک حجت الاسلام و المسلمین "ناصر نقویان" با وزیر نیرو و مدیران گزینش صنعت آب و برق روز سه شنبه به مناسبت سال روز تشکیل هسته های گزینش در وزارت نیرو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
وزیر نیرو گفت: مقطع چهل ساله پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکردها در عرصه های مختلف از جمله مقوله گزینش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مسئله آینده مراکز ارتباطات مردمی را بسیار مهم دانست و افزود: با توسعه ارتباطات دیجیتالی باید روش های برقراری ارتباط نیز توسعه یابد و می توان از انواع اپلیکیشن ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: در لایحه بودجه سال 98 بسته های مشارکت عمومی و خصوصی برای اجرای طرح های منتخب با اولویت طرح های نیمه تمام و آماده بهره برداری یا پروژه های تکمیل شده آب و برق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۷    
هم زمان با سفر استانی رئیس جمهور، وزیر نیرو در روز دوشنبه به استان گلستان سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۶    
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از احداث 79 کیلومتر شبکه توزیع برق در این استان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو از در دست اجرا بودن فرایند ساخت فلوکامپیوترها خبر داد و گفت: تاکنون در زمینه تولید این محصولات به طور کامل به خارج از کشور وابسته بودیم که با اجرای این پروژه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: مدیریت تمام سدها و آب بندان ها به مشارکت مردم سپرده شده و در این راستا شرکت تعاونی های خوبی شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲    
وزیر نیرو در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در سد نرماب گفت: با پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه سد نرماب در بهار 99 آبگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۷    
با صدور حکمی توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، معاون تحقیقات و منابع انسانی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین و مدیرکل دفتر فنی و مهندسی توزیع شرکت توانیر معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۷    
با دستور رئیس جمهوری در سفر هیئت دولت به استان گلستان، 3 پروژه برقی، 7 پروژه بخش آب و یک طرح آبرسانی روستایی این استان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۷    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه اوج مصرف برق کشور نسبت به ابتدای انقلاب رشدی 16 برابری داشته است، گفت: در طی چهار دهه اخیر حجم مخازن سدها بیش از چهار برابر افزایش یافته و ظرفیت نصب شده نیروگاه های برق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۷    
420 ایستگاه سامانه پایش فشار شبکه به منظور سازگاری با کم آبی و نیز توزیع عادلانه آب شرب، در سطح استان اصفهان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۲    
مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از تبدیل دو هزار و 735 انشعاب غیر مجاز به غیر دائم در سنندج در نه ماهه اول سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم بر لزوم تدوین و ابلاغ سیاست های کلی استان در خصوص مدیریت پساب و آب خاکستری تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی تلفیقی شرکت توانیر گفت: برای اجرای تکلیف مقرر در قانون بودجه سال جاری در ارتباط با معافیت بهای برق مدارس، تاکنون دو بار با سازمان نوسازی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۷    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه در جریان سفر امروز کاروان تدبیر و امید به استان گلستان بیش از 120 میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در این استان افتتاح خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۷    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه وزارت نیرو در استان گلستان 105 پروژه در بخش های مختلف تامین آب، آب و فاضلاب شهری و روستایی، برق و انرژی در دست اجرا دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۲    
مجتمع آبرسانی روستایی قرناوه با 145 میلیارد ریال اعتبار با حضور وزیر نیرو در شهرستان مرزی مراوه تپه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: از مجموع 30 هزار واحد مسکونی تعهد شده 26 هزار واحد مسکن مهر از انشعاب آب برخوردار و تمامی شبکه های مورد نیاز آب نیز به طور کامل اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۳    
مدیر مرکز مدیریت نیروگاه های برق آبی کشور گفت: با توجه به بارش های پاییزی،پیش بینی می شود انرژی تولید شده تا پایان سال جاری به 10 هزار و 500 گیگاوات ساعت برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
قاری کنتور امور گلبهار و داور لیگ دسته یک فوتبال کشور، مسابقات آسیایی و جهانی را سوت می زند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۲    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از دو هزار کیلومتر خط فوق توزیع در این استان احداث شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۶    
با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب، نخستین"کارناوال دوستان آب" با حضور بیش از 10 هزار دانش آموز دانش آموزان مقطع اول تا ششم دبستان مدارس میناب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۷    
واحد دوم تصفیه خانه فاضلاب کاشان امروز (یکشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، رضا اردکانیان وزیر نیرو و شماری از مسئولان کشوری و استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۷    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، گفت: حدود 500 مگاوات ظرفیت شناسایی شده مولدهای برق اضطراری مشترکان در تهران وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
هم زمان با سفر استانی رئیس جمهور و وزیر نیرو به استان گلستان در روز دوشنبه (فردا)، 8 پروژه آب و آبفا افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶    
معاون اول رئیس جمهور احداث پروژه تصفیه و بازچرخانی آب را جزو اصلی ترین اقدامات برای افزایش بهره وری آب در مناطق کویری دانست و افزود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷    
بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان به ظرفیت 160 مگاوات و خط تولید پایه های توزیع برق چدن نشکن ایران امروز (یکشنبه) همزمان با سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو به این شهرستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۹    
بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان به ظرفیت 160 مگاوات صبح امروز (یکشنبه) همزمان با سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو به این شهرستان به بهره برداری رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...