پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۳۴Feb 2020 20

پاون (paven.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: ایران در حال حاضر جزو پنج کشور برتر سد سازی در دنیا به شمار می آید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امور اداری وزارت نیرو، طی اطلاعیه ای از معرفی شدگان هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی (وزارت نیرو) خواست تا بر اساس جدول زمانبندی مشخص شده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان بارندگی های کشور از ابتدای سال آبی جاری(ابتدای مهرماه) تا 29 بهمن به 159 میلی متر رسیده است که این رقم در مقایسه با بارش های مدت مشابه سال گذشته کاهش 14 درصدی و در مقایسه با میانگین 51 ساله ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رضا اردکانیان وزیر نیرو "محمدرضا فدایی" به عنوان سرپرست جدید موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران از عملیات اجرایی رفع انفصال چهارراه سرچشمه واقع در منطقه 12 شهرداری و امکان بهره برداری از 58 کیلومتر شبکه بالادست آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد کویر به عنوان اولین خریدار گواهی یاد شده در اولین روز فعالیت رسمی این بازار خریدی معادل 110 مکاوات برق را داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۵    
پس از تصویب یکپارچه شدن شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری در سراسر کشور طی مراسمی با حضور مسئولین کشوری و استانی مجید عبدالهی به صورت رسمی به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران منصوب و معرفی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموزان کل کشور پنجم اسفند ماه 98 به تمرین آموزه های صحیح موضوع سیلاب خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: امروز بازار گواهی ظرفیت نقطه عطفی در بازار برق ایران خواهد بود و با این اقدام زمینه های رشد و توسعه صنعت برق تکمیل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران، جزئیات بازار گواهی ظرفیت نیروگاه ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر با بیان اینکه نخستین کنفرانس ملی تاب آوری در صنعت برق کشور، اسفند ماه برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
بازار گواهی ظرفیت که برنامه ریزی آن از سال 93 آغاز شده بود، پس از پنج سال فعالیت کارشناسی، با همکاری وزارتخانه های نیرو و اقتصاد و امور دارایی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
آبرسانی به روستای "چاتال" در شهرستان مرزی مراوه تپه استان گلستان که ساکنان آن از ابتدای انقلاب تاکنون فاقد آب شرب بوده و از وزیر نیرو درخواست آب شرب کرده بودند، انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب ترازنامه انرژی سال 1396 کشور از طریق تارنمای وزارت نیرو در دسترس قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نخستین رویداد توسعه فن آوری صنعت برق با هدف استفاده از ظرفیت شرکت های استارت آپ و دانش بنیان در مدیریت مصرف برق بخش های خانگی و تجاری کوچک در تابستان، 5 و 6 اسفند امسال برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۸۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در کشور خبر داد و تصریح کرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبکه برق بسیار ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو از آغاز عملیات اجرایی احداث رینگ روشنایی جزایر سه گانه استان هرمزگان از ابتدای سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به شمال شهر بندرعباس در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو در ادامه سفر به استان هرمزگان در چارچوب هفدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، مخزن 20 هزار متر مکعبی داماهی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به بهره برداری 4 پروژه در هرمزگان در چارچوب هفدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران گفت: وزارت نیرو در این استان علاوه بر پروژه هایی که امروز به ثمر رسیده اند، 144 پروژه آب ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو در ادامه سفر به استان هرمزگان در چارچوب هفدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، از تصفیه خانه سد سرنی میناب بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به بهره برداری 157 پروژه با سرمایه گذاری 23 هزار میلیارد تومان در چارچوب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در 23 استان کشور تاکنون گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بهره بردای آبفای استان تهران از اعزام سه گروه برق کار صنعتی و ارسال یک دیزل ژنراتور 150 کیلووات به استان گیلان برای برطرف کردن اثرات یخ زدگی و سرمای روزهای گذشته در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق تاکید کرد از همه هموطنان انتظار داریم که مصرف برق و گاز خود را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سد سرنی و سامانه انتقال آب میناب در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و با حضور وزیر نیرو در سفر به استان هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آب آشامیدنی تمامی روستاهای درگیر برف استان گیلان وصل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز با اشاره به بهره برداری از پست فوق توزیع 63 کیلوولت شهرستان بیضا گفت: این اقدام گامی اساسی در مسیر توسعه منطقه در ابعاد مختلف کشاورزی و صنعتی با افق بلندمدت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با تلاش های بی وقفه گروه های عملیاتی، اکنون تعداد مشترکان گیلانی بدون برق به 15 صدم درصد رسیده که این عدد تا ساعات پایانی امشب نیز کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
توانیر در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دنبال سرد شدن هوا و افزایش مصرف گاز در کشور، مجموعه وزارتخانه های نفت و نیرو در تلاشند تا برق و گاز در سراسر کشور به صورت طبیعی برقرار باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر از بازگشایی راه ها و برقدارشدن 190 روستای شهرستان رودسر در استان گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو گفت: تا پایان سال چند سد برای توسعه گردشگری در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو که در چارچوب شانزدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به مازندران سفر کرده است، با اشاره به بهره برداری 9 پروژه بزرگ صنعت آب و برق در این استان گفت: با این تعداد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو از بهره برداری عملیات آبرسانی به 56 روستای مازندران و سرمایه گذاری 3600 میلیارد تومانی برای احداث یک نیروگاه سیکل ترکیبی در محمودآباد این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سدهای لاستیکی "پازوار" و "ولیک رود" در شانزدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
طرح آبرسانی از سد شهید رجایی به ساری با اعتبار 1300 میلیارد ریال و 2 نیروگاه مولد مقیاس کوچک و 7 پروژه انتقال و فوق توزیع برق مازندران در شانزدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
شرکت آب و فاضلاب استان تهران با توجه به اجرای گسترده عملیات نصب انشعاب فاضلاب در مناطق مختلف و به منظور پیشگیری از هرگونه سوء استفاده و مشکلات احتمالی برای شهروندان، اطلاعیه صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
مدیرعامل شرکت آبفای هرمزگان از برنامه ریزی برای اجرای طرح انتقال پساب تصفیه شده به عمق دریا به منظور کاهش اثرات منفی زیست محیطی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، از آبرسانی سیار تیم های عملیاتی به مناطق آسیب دیده از سیل در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان تا زمان عادی شدن شرایط خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، استان سیستان و بلوچستان را از نظر سرمایه گذاری به مثابه گوهری دانست که نیاز جدی به تقویت زیرساخت ها دارد و افزود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
وزیر نیرو میزان بارش های امسال در استان سیستان و بلوچستان را بیش از 45 برابر سال گذشته اعلام کرد و گفت: هم اینک 60 پروژه وزارت نیرو در این استان با پیشرفت 46 درصد در دست اجراست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران از تکمیل شبکه فرعی و نیمه اصلی قسمت شرقی مناطق 21 و22 تا پایان سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بهره برداری آبفای هرمزگان گفت: تا زمان رفع مشکلات دسترسی، آبرسانی به 13 روستای شهرستان بشاگرد به صورت سیار با استفاده از 10 دستگاه تانکر آبرسانی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل از اختصاص مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح خط انتقال آب شهر هشتجین خبر داد و گفت: به زودی با تعیین پیمانکار ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: اجرای پروژه آبرسانی باغستان علیا در شهرستان فردوس با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران از اعزام تجهیزات و نیروهای عملیاتی آبفای استان تهران برای امدادرسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: از آنجا که تصفیه خانه هفتم آب تهران مخصوص جنوب شهر تهران و شهرهای جنوب شرق استان تهران است با نزدیک کردن کیفیت آب شمال و جنوب تهران، به افزایش عدالت اجتماعی کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
واحد دوم تصفیه خانه هفتم آب تهران و طرح آبرسانی به شهرهای پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا، همزمان با چهاردهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران توسط رئیس جمهور و وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با چهاردهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، 27 پروژه صنعت آب و برق استان تهران با دستور رئیس جمهور به طور همزمان از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه از شنبه هفته آینده طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب های شهری و روستایی آغاز می شود و حکم سه مدیرعامل جدید در طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای کشور صادر شده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان تهران تصفیه خانه هفتم آب تهران را تنها تصفیه خانه ویژه مناطق 15، 16، 17، 18، 19 و 20 شهرداری تهران و نیز شهرهای قیامدشت، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو در جلسه انسجام بخشی استان خراسان رضوی گفت: اولویت خراسان رضوی استفاده بهینه از آب در بخش کشاورزی و شرب و همچنین استفاده از پساب است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
میزان جمعیت روستایی برخوردار از نعمت آب آشامیدنی بهداشتی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نسبت به سال های ماقبل آن رشد حدود 70 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: با ادغام شرکت های آبفای روستایی و شهری تعرفه آب در روستاها تغییری نکرده و با همان نرخ سابق محاسبه و دریافت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
74.6 درصد از جمعیت شهری کشور در هنگام پیروزی انقلاب اسلامی زیر پوشش شبکه آب شهری بوده که در زمان حاضر این رقم به 99.6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه پروژه شامل مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب و فاضلاب (اسکادا) ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مجموع ظرفیت اضافه شده به توان نیروگاهی کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون 75 هزار و 376 مگاوات بوده که نزدیک به 11 برابر توان نیروگاهی موجود تا پیش از آن است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه ای از مشترکان خود درخواست کرد با به کارگیری راهکارهای ساده، مصرف انرژی را کاهش دهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور از مردم خواست با 10 درصد صرفه جویی در مصرف برق و گاز، از افت احتمالی فشار گاز به ویژه در مناطق سردسیر کشور جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
چهار پروژه صنعت برق خوزستان با 605 میلیارد تومان اعتبار در چارچوب پانزدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به بهره برداری افزون بر 1600 میلیارد تومان طرح در صنعت برق خوزستان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو موفق به تولید 95 درصد تجهیزات مورد نیاز صنعت برق در داخل کشور شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با تشریح جزئیات طرح تعویض کولرهای گازی فرسوده، کاهش 1600 مگاواتی پیک بار شبکه را از نتایج اجرای این طرح ملی عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان این که ظرفیت های بسیار بالایی برای صدور خدمات فنی و مهندسی برق داریم، گفت: سال های متوالی است که وزارت نیرو رتبه نخست را در این زمینه دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پژوهشگاه نیرو و ستاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای تقویت هر چه بیشتر تعاملات علمی و فناورانه حوزه حمل و نقل پیشرفته و ارتقای سیستم حمل و نقل با ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه خرید تضمینی برق نیروگاه ها در گذشته زمینه استفاده از ظرفیت سازندگان داخلی برای حضور در این عرصه شده بود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مرکز دیسپاچینگ منطقه ای زنجان، فردا با حضور مدیرعامل توانیر در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: مالکان نیروگاه های خصوصی و شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور مدیرعامل توانیر، بهره برداری از 400 پروژه توزیع برق در استان زنجان به طور هم زمان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر در مراسم افتتاح مرکز دیسپاچینگ منطقه ای برق زنجان و 23 پروژه بزرگ برق منطقه ای که در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، انجام شد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از قطع برق در 194 روستای استان گیلان در اثر بارش سنگین برف و تلاش گروه های عملیاتی برای وصل فیدرهای منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق بسته بودن راه های مواصلاتی را مهمترین مشکل در فعالیت گروه های عملیاتی برق مستقر در گیلان دانست و گفت: به محض باز شدن راه های دسترسی توسط اکیپ های راهداری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با بیان این که بارش سنگین برف و سیم پارگی ها باعث قطع برق 250 هزار مشترک گیلانی شده بود، گفت: از ساعتی پیش 60 درصد از این تعداد مشترک برق دار شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ساعتی پیش پرسنل صنعت برق موفق به برق دار کردن پنجمین پست برق گیلان شدند که در اثر بارش سنگین برف از مدار خارج شده بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
در نخستین برنامه هفته شانزدهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، عملیات اجرایی آماده سازی ساختگاه نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی محمود آباد امروز با حضور وزیر نیرو آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری های لازم در صنعت آب و برق گفت: وظیفه ما و دولت این است که در سال های آینده هم به فکر سرمایه گذاری های لازم باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو و رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان برای سفری یک روزه و به منظور انجام یک دیدار رسمی، صبح امروز (سه شنبه) تهران را به مقصد کابل ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به کابل با محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو در دیدار با سفیر تاجیکستان توسعه همکاری ها با این کشور را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: موانع و مشکلات بر سر راه توسعه همکاری های دو کشور باید برداشته شده و امکان اجرای طرح های بزرگ ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه از اوایل آبان امسال ایران رسما وارد اتحادیه اقتصادی اوراسیا خواهد شد، گفت: پس از پیوستن ایران به این اتحادیه 864 قلم کالا از سوی دو طرف مشمول تجارت ترجیحی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
الزامات و سازوکارهای اجرای موافقتنامه تجارت آزاد با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در جلسه ای به ریاست رئیس جمهور و با حضور وزیر نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو به عنوان رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و فدراسیون روسیه عصر یکشنبه به همراه وزیر امور خارجه راهی این کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی و اولین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر ایران 22 و 23 مهرماه امسال به همت انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و با حمایت وزارت نیرو در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزرای نیرو و انرژی ایران و روسیه عصر امروز در نشستی مشترک بر لزوم تسریع در اجرای پروژه های دو جانبه از جمله ساخت نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک هرمزگان و پروژه برقی سازی راه آهن گرمسار- اینچه برون تاکید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
دبیرکل اتحادیه اقتصادی اوراسیا با تاکید بر اینکه این اتحادیه درصدد چند برابر کردن حجم مبادلات تجاری خود با ایران است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو گفت: در جریان نشست روز گذشته روسای جمهور ایران و روسیه مقرر شده است تا 2.7 میلیارد یورو وام جدید دولت روسیه در اختیار ایران قرار گیرد که به همین منظور طی دو ماه آینده پروژه های مورد نیاز ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
"رضا اردکانیان" وزیر نیرو در سفر به ایروان، با "مهر گریگوریان"، معاون نخست وزیر جمهوری ارمنستان و رئیس ارمنی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری، دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو در ادامه سفر به ارمنستان با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت های این کشور پیرامون تعاملات اقتصادی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بایستی بازاریابی مناسبی برای حضور تولیدات داخلی آبفا در کشورهای همسایه صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس جمهوری ضمن اعلام آمادگی ایران برای تامین نیازمندی های ارمنستان در حوزه انرژی تصریح کرد: قرارداد تهاتر گاز و برق بین دو کشور می تواند در حوزه کالا و خدمات نیز توسعه یابد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
معاون آب و آبفای وزارت نیرو گفت: سیزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و تاجیکستان 11 و 12 آذرماه امسال در تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
مشاور امور بین الملل وزیر نیرو در نشست با سفیر هلند در تهران، از همکاری های دو کشور در زمینه آب و آبفا و همچنین برق و انرژی استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو در نخستین روز سفر به جمهوری آذربایجان با پرویز شهبازوف وزیر انرژی این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه خط سوم انتقال برق میان دو کشور بایستی تا سال 2020 به اتمام برسد، گفت: در حال حاضر اجرای خط انتقال پروژه حدود 60 درصد و پست مربوط به این طرح حدود 30 درصد پیشرفت داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک وزارت نیرو و معاون کمیسار آب هیرمند، از مشارکت ایران و افغانستان در نقشه برداری از رودخانه هیرمند مرزی پس از گذشت 47 سال از معاهده 1351 هیرمند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری مصوبه تعیین وزارت نیرو به عنوان دستگاه مسئول کمیسیون مشترک اقتصادی ایران با کشور قطر را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه درصدد تشکیل کارگروهی میان شرکت های آب و برق با شهرداری و شورای شهر یزد(به عنوان پایلوت سایر شهرها) برای تعریف پروژه های مشترک است تا خروجی آن موجب افزایش تاب آوری و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
همزمان با سفر وزیر به یزد نیروگاه خورشیدی این استان در روستای فهرج به ظرفیت 10 مگاوات و تولید تجمعی برق به میزان 16 گیگاوات ساعت در سال افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
اولین جشنواره ملی، تخصصی دارایی های فکری و نوآوری بانوان در حوزه آب، برق و انرژی همزمان با هفته پژوهش سال جاری در پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
پروژه مشارکتی "طراحی، توسعه و پیاده سازی سامانه مدیریت بهره برداری، نگهداری و تعمیرات واحدهای نیروگاهی" با هدف بهینه سازی آنها در دستور کار بوده و به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با اشاره به اینکه همزمان با برگزاری این رویداد بین المللی، هیئت بلندپایه ای از اتحادیه بین المللی انرژی خورشیدی راهی تهران خواهد شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...