جمعه ۲۵ آبانساعت ۲۱:۴۸Nov 2018 16

پاون (paven.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر نیرو در پیامی درگذشت سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۱    
مدیران بهره برداری فاضلاب کشور، روش های نوسازی و بازسازی شبکه های جمع آوری فاضلاب با بهره گیری از تکنیک "CIPP – UV"را از کارشناسان آلمانی و چینی در شهر اصفهان فرا می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در حاشیه بازدید و بررسی آخرین وضعیت خدمات آب و برق در مناطق زلزله زده کرمانشاه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۱    
حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی 98-97 (اول مهرماه) تاکنون به 38 میلی متر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۶    
زنگ آب با محویت "جان آب در خطر است" در کلیه چهار هزار مدرسه ابتدایی استان خراسان رضوی به صدا درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۶    
با اجرای طرح جابجایی سرکابل های خطوط شهریار 230 – شهر قدس 1 و 2، باردهی پست شهر قدس یک ظرفیت باردهی پست شهر قدس با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی 97 تاکنون 72 میلی متر بارندگی در استان رخ داده که این مقدار نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۱    
تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری در بدنه سد "نهب" قزوین با هدف رصد و رفتارنگاری وضعیت این سد نصب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۱    
نگاهی به وضعیت مناطق پیشرو کشور در زمینه نصب نیروگاه های تجدیدپذیر حکایت از آن دارد که استان های قزوین با برخورداری از 116.54 مگاوات، گیلان با 101.6 مگاوات و نیز فارس با 64 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۹    
رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی با تاکید بر اینکه تنها کمتر از پنج درصد شیرهای آب آشامیدنی و بهداشتی در کشور مجهز به ابزار کاهنده مصرف است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۹    
کلنگ اجرای همزمان 12 پست 132 کیلوولت GIS در خوزستان با حضور وزیر نیرو به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۹    
مدیرعامل آبفای شهری استان سمنان گفت: نیاز آب شهر شاهرود در پیک مصرف 820 لیتر بر ثانیه است که در زمان حاضر 650 لیتر برثانیه آن تامین می شود از این رو حفر هشت حلقه چاه در دستور کار است که با اجرای این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۳    
واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در استان خوزستان به ظرفیت اسمی 500 مگاوات با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۹    
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه رسالت و هدف صنعت برق بسیار ارزشمند است، گفت: پایه های توسعه کشور به این صنعت بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۶    
رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق از ابلاغ نرخ های جدید خرید برق تجدیدپذیر تا پایان آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: اقدامات انجام گرفته در این دولت برای صیانت از منابع آب و خاک کشور در تاریخ ایران بی سابقه بوده است و این اقدامات می تواند توسعه کشور را تسریع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۰    
وزیر نیرو گفت: هم اکنون در مجموع 440 هزار هکتار شبکه اصلی در این استان در دست بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۴    
مدیر عامل شرکت توانیر در حاشیه بازدید از پروژه های شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اقدامات ارزشمندی در پایداری شبکه برق خوزستان و مقاوم سازی آن در برابر ریزگردها صورت گرفته و مثبت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان های خوزستان و ایلام موسوم به طرح مقام معظم رهبری، با حضور معاون اول رییس جمهوری در اهواز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۹    
معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح تصفیه خانه شرق اهواز با بیان اینکه کارون رودخانه حیاتی ایران است و باید از عمق جان از آن حفاظت کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۴    
وزیر نیرو در مراسم افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز گفت: تولید سالانه 4.3 میلیارد مترمکعب پساب در کشور سرمایه ارزشمندی است که باید به شکل مناسبی مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۴    
تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز با ظرفیت تصفیه 112 هزار مترمکعب آب در شبانه روز برای جمعیت 550 هزار نفر شامگاه امروز (دوشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رضا اردکانیان وزیر نیرو به بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۹    
مدیرعامل آبفای استان تهران در نشست خبری گفت: در دهه فجر عملیات اجرایی 10 تصفیه خانه فاضلاب به ارزش 2000 میلیارد تومان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۰    
معاون اول رییس جمهوری گفت: آمریکایی ها فشار اصلی خود را بر مهم ترین منبع درآمدی کشور یعنی فروش نفت متمرکز کرده اند که این موضوع در اجرای برخی پروژه ها تاثیرگذار خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۴    
وزیر نیرو در جریان سفر به استان خوزستان با اشاره به احداث 12 پست GIS در این استان، گفت: با توجه به اهمیت موضوع ریزگردها در خوزستان این تعداد پست برای نخستین بار به صورت یکجا در این منطقه مستقر خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۹    
وزیر نیرو از بهره برداری یا کلنگ زنی طرح های عمرانی آب و برق با اعتباری افزون بر 13 هزار میلیارد تومان ظرف امروز و فردا در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۹    
در نخستین روز از سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان خوزستان خط دوم طرح آبرسانی به 78 روستای شهرستان آبادان و 14 روستای خرمشهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۴    
همزمان با سفر وزیر نیرو به استان خوزستان کلنگ احداث پنج آب شیرین کن جدید استان خوزستان به ظرفیت 46 هزار مترمکعب در شبانه روز به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۴    
یازدهمین سمینار بین المللی مهندسی رودخانه از نهم بهمن ماه سال جاری به مدت دو روز با حضور صاحب نظران داخلی و خارجی در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان آب و برق خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۶    
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از آغاز به کار آب شیرین کن شهر لمزان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری از اجرای تعمیرات پیشگیرانه در شبکه های برق رسانی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۹    
مجری طرح آبرسانی به تهران از سد تنظیمی امیرکبیر گفت: طرح آبرسانی به تهران از این سد به عنوان مهمترین طرح پدافندی انتقال آب شرب پایتخت با رعایت کامل ملاحظات زیست محیطی توسط شرکت آب منطقه ای تهران در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۷    
وزیر نیرو در نشست با هیئت آلمانی گفت: دولت ایران مصمم است تا سال 2021 میلادی حدود 3000 مگاوات به ظرفیت تجدیدپذیرها در کشور اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۲    
سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با تاکید بر اینکه در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی به کشورهای عمان، گرجستان، ارمنستان و کوبا مذاکراتی را به عنوان تسهیل کننده بخش خصوصی آغاز کرده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۴    
فردا و هم زمان با سفر "اسحاق جهانگیری" معاون اول رییس جمهوری و "رضا اردکانیان" وزیر نیرو به استان خوزستان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۹    
مجری طرح های خصوصی شرکت تولید برق حرارتی اعلام کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو در خوزستان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲    
شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در اقدامی نمادین به صورت هماهنگ در مدارس منتخب استان مرکزی به منظور آموزش مدیریت مصرف آب در بین دانش آموزان زنگ آب را به صدا در آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آیین معارفه و قدردانی مدیرعامل آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران مهم ترین معضل این منطقه از استان تهران را یافتن منابع جدید تامین آب دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: میزان بارندگی مهر ماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته 30 درصد کاهش و نسبت به دوره شاخص بلندمدت 14 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : 11 هزار و 344 مشترک برق جدید از ابتدای سال تا پایان شهریورماه به جمع مشترکین برق استان افزوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون،52.5کیلومتر شبکه آب رسانی روستایی در استان اصلاح شده و توسعه یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با تاکید بر این که باید عادت بدمصرفی آب کنار گذاشته شود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۲    
نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی عصر امروز با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا در استان قم افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۹    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از کاهش 81 درصدی ذخیره آب سد زاینده رود نسبت به حجم ذخیره شده در بلندمدت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸    
تعداد روستاهای برق دار شده تا پایان مهرماه به 57 هزار و 95 روستا با تعداد چهار میلیون و 497 هزار خانوار رسیده است که از این تعداد برق 229 روستا با دو هزار و 536 خانوار از طریق سیستم های انرژی های ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان گفت: بیش از 15 پروژه تامین و رفع مشکل آب آشامیدنی در سطح شهرستان حاجی آباد با اعتباری افزون بر 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی در دست اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۹    
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از نصب و راه اندازی 220 سامانه خورشیدی در سطح شهرستان های استان فارس در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۰    
فاز اول پست 132/33 کیلوولت چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد با ظرفیت 50 مگاولت آمپر برق دار و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵    
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان از بهسازی شبکه توزیع برق 20 روستا طی سال جاری در شهرستان تویسرکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان گفت: تاکنون حدود 57 کیلومتر عملیات احداث شبکه و خطوط انتقال آب در شهرهای یاسوکند، بابارشانی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۷    
مدیر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای هرمزگان، متوسط بارندگی استان هرمزگان در آبان ماه را حدود 3.8 میلی متر و سهم حوضه های آبریز سدهای استقلال و شمیل نیان از بارندگی های اخیر را ناچیز عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۵    
نیروگاه حرارتی اصفهان در سال جاری بیش از یک میلیارد و 320 میلیون کیلووات، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۹    
معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: هم اکنون میزان هدررفت آب در شبکه های توزیع آب شهری کشور 25,5 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۵    
مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به خودکفایی 90 درصدی کشور در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۱:۵۳    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیرو، گفت: این وزارتخانه درصدد است به منظور تعیین تکلیف ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۰    
وزیر نیرو در دیدار با سفیر نروژ در تهران گفت: تحریم های آمریکا مانع پیشرفت ایران نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۹    
مدیر مهندسی و فروش یکی از شرکت های تولیدکننده یراق آلات و تابلوهای برق با اشاره به حضور بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی در هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۹    
نایب رئیس سندیکای صنعت برق سطح تعامل بخش خصوصی و بخش دولتی را در صنعت برق رو به افزایش دانست و گفت: تیم فعلی صنعت برق کشور نگاه عملیاتی به موضوعات این صنعت دارد و این نگاه می تواند نقش موثری در رفع ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۷    
مدیر آبفای نایین از تامین پایدار آب شرب ساکنان 1440 واحد مسکن مهر این شهرستان از طریق احداث آب انباری به ظرفیت 2 هزار متر مکعب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۲    
مدیر امور منابع آب تهران بزرگ گفت: طی یک ماه گذشته با انسداد 51 حلقه چاه غیرمجاز، از برداشت سالانه بیش از 367 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۲    
معاون دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو گفت: میزان آب تجدیدپذیر کشور در دوره پنج ساله اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۵    
مرکز نصب کنتور و لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۳    
جشنواره پاییزه انرژی با مشارکت سازمان توسعه صنعتی ملل متحدUNIDO، شرکت فولاد آلیاژی ایران و سازمان های تولید و پخش فرآورده های نفتی، برق، گاز و آب هفته آخر آبان ماه در جهانشهر یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۹    
سه سامانه جدید در حوزه بهره برداری شرکت توزیع برق استان قم شامل اسکادا، ارتباط سامانه 121 و GIS در دیسپاچینگ و نرم افزار PM در امور نت با حضور مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۴    
معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه تحریم ها نمی تواند تاثیری بر نیروگاه های تجدیدپذیر داشته باشند، گفت: 85 درصد تجهیزات نیروگاه های خورشیدی بومی سازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس طی جلسه ای با مدیرکل اداره آموزش و پرورش این استان، در زمینه ترویج فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه آب در مدارس استان فارس، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۹    
شرکت دانش بنیان الکترونیک افزار آزما در دو سال گذشته نزدیک به 200 هزار عدد کنتور توسط شرکت الکترونیک افزار آزما صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع وزارت نیرو ارائه تمامی کنتورهای مورد نیاز بازار داخلی در نمایشگاه هجدهم برق را ویژگی مهم این نمایشگاه عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۲    
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه از نظر ظرفیت تولید برق رتبه اول خاورمیانه و رتبه 14 دنیا را داریم، گفت: از نظر تولید برق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل شرکت تبصره دو آب و فاضلاب نیشابور از اجرای 75 کیلومتر شبکه فاضلاب با استفاده از طرح های فاینانس و شبه فاینانس در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۴    
دستیار وزیر نیرو در امور کمیسیون همکاری های ایران و روسیه با اشاره به حضور 512 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت برق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی، از صرفه جویی ارزی حدود 15 میلیون دلار در زمینه تولید یوپی اس و محصولات پاور در سال 96 و شش ماهه اول امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۲    
دومین کارگاه تعاملی روزنامه نگاری صنعت برق در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از تجهیز سیستم آبرسانی تمام شهرهای استان به سامانه پایش آلودگی بیولوژیکی و سموم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آمریکا از چند ماه تبلیغات گسترده ای را در خصوص تحریم های 13 آبان در دستور کار قرار داده بود ولی همزمانی برگزاری این نمایشگاه با اعمال دور جدید تحریم های آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه صنعت برق ایران یکی از صنایع پیشتاز در منطقه است، گفت: این دوره از نمایشگاه برق با وجود هجمه های آمریکا و تحریم های تحمیلی بر کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۷    
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: بیش از 42 میلیون و 900 هزار مترمکعب پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه سرریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۷    
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از افزایش یک درصدی متوسط راندمان تولید برق حرارتی تا یک سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۵    
سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی پرچمدار حرکت و بالندگی هر صنعت به ویژه صنعت برق ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: سالانه 100 میلیارد تومان به صورت مستمر برای بهینه سازی و نوسازی سیستم های شبکه برق تهران سرمایه گذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۵    
برای نخستین بار در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران از اینترنت اشیای ترانسفورماتور رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۰    
یک شرکت داخلی فعال در زمینه سیم و کابل، نسل جدید کابل های فشار قوی با روکش کور گیت(coregate) در رنج های ولتاژی مختلف تولید بدون نیاز به اجرای تونل را ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب استان مازندران از بهره گیری از کنتورهای هوشمند تک فاز برای مدیریت و کنترل مصرف برق سکونتگاه های غیردائم و فصلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت ساتبا گفت: ظرفیت تولید جهانی انرژی های تجدید پذیر تا انتهای سال 2017 میلادی 70 درصد افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۶    
وزیر پیشین نیرو با تاکید بر اینکه شرکت های خارجی ایران را یک بازار بسیار بزرگ در منطقه خاورمیانه تلقی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از برنامه ریزی برای بهره گیری از آب 54 رودخانه جاری استان به منظور مدیریت بهتر منابع آب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۶    
مدیر امور آبفار چناران از رفع مشکل آب شرب مجتمع 19 روستایی این شهرستان با 650 مشترک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، کاهش پیک بار ابلاغ شده از سوی توانیر را برای این شرکت در سال 98 حدود 110 مگاوات اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران از وجود 90 هزار انشعاب غیرمجاز در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۳    
معاون برق و انرژی وزیر نیرو در نشست با خبرنگاران گفت: با بررسی و اعمال نظر بخش خصوصی در خصوص راهکارهای رفع مشکلات صنعت برق، می توانیم به نتیجه مطلوب تری دست یابیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۳    
نایب رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق با اشاره به اینکه صادرات صنعت برق از ظرفیت بزرگی برای توسعه اقتصادی کشور برخوردار است، عنوان کرد: صنعت برق هشت برابر متوسط صنعت امکان ایجاد ارزش افزوده دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...