پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۱:۱۶Sep 2017 21

پیک هشت رود (peykehashtrood.ir)

پیک هشت رود 27 اسفند 1395 پیک هشت رود 31 فروردین 1396 پیک هشت رود 30 اردیبهشت 1396 پیک هشت رود 1 خرداد 1396 پیک هشت رود 31 تیر 1396 پیک هشت رود 31 مرداد 1396 پیک هشت رود 1 شهریور 1396 پیک هشت رود 2 شهریور 1396 پیک هشت رود 3 شهریور 1396 پیک هشت رود 4 شهریور 1396 پیک هشت رود 5 شهریور 1396 پیک هشت رود 6 شهریور 1396 پیک هشت رود 7 شهریور 1396 پیک هشت رود 8 شهریور 1396 پیک هشت رود 9 شهریور 1396 پیک هشت رود 10 شهریور 1396 پیک هشت رود 11 شهریور 1396 پیک هشت رود 12 شهریور 1396 پیک هشت رود 13 شهریور 1396 پیک هشت رود 14 شهریور 1396 پیک هشت رود 15 شهریور 1396 پیک هشت رود 16 شهریور 1396 پیک هشت رود 18 شهریور 1396 پیک هشت رود 19 شهریور 1396 پیک هشت رود 20 شهریور 1396 پیک هشت رود 21 شهریور 1396 پیک هشت رود 22 شهریور 1396 پیک هشت رود 23 شهریور 1396 پیک هشت رود 24 شهریور 1396 پیک هشت رود 25 شهریور 1396 پیک هشت رود 27 شهریور 1396 پیک هشت رود 28 شهریور 1396 پیک هشت رود 29 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۷    
صدای زنگ شروع کلاس، کیف و کفش نو و شور و اشتیاق برای حضور در مدرسه تداعی بهترین خاطرات مشق زندگی در پشت نیمکت های کلاس همزمان با اول مهر نوید بخش جوانه زدن شکوفه های باغ دانش در ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۷    
اسماعیل رحیمی شاعر توانمند هشترودی جدیدترین اثر خود را بمناسبت آغاز ماه محرم سروده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷    
پوستر خیمه ماه محرم زده شد بر دل ما اثری از وحید شکریفرد تقدیم کاربران پیک هشترود می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۷    
همزمان با سراسر کشور، صبح امروز زنگ شکوفه ها برای 1700 دانش اموز دختر و پسر مقطع اول ابتدائی شهرستان هشترود بصورت نمادین در مدرسه شهید اکبر صالحی و با حضور جمعی از مسئولین محلی نواخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۷    
امروز این نیاز بیشتر احساس می شود که نسل پس از جنگ باید قهرمانان ملی خود را در دفاع مقدس بشناسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۷    
همه پرسی اقلیم کردنشین عراق اگر چنانچه اتفاق بیفتد، سرآغازی برای آغاز یک سری تنش و درگیری در داخل کشور عراق خواهد بود که تبعات آن در کشورهای ترکیه و ایران نیز مشاهده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام سیدکمال الدین موسوی گفت: امروز 24 شبکه ماهواره ای و همچنین شبکه های اجتماعی و فضای مجازی متعدد تشیع لندنی را بصورت گسترده تبلیغ و علیه مقدسات و اهل تسنن توهین کرده و قصد ایجاد تفرقه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۷    
نشست روشنگری با موضوع مقابله با تشیّع لندنی به همت سپاه ناحیه هشترود و با حضور بسیجیان این شهرستان در مسجد سیدالشهدا(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۶    
پوستر استقبال از محرم تقدیم به کاربران پیک هشترود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵    
اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی تعطیلات تابستانه هشترود به همت هیات ژیمناستیک و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
سلمان محمدی گفت: باتوجه به ارزشهای والای محرم حسینی و دفاع مقدس وارج نهادن به مقام شامخ شهدا امسال تصمیم گرفته شد با ایجاد المانی از دفاع مقدس و پاسداشت محرم حسینی به استقبال این مراسمات برویم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
جلسه کارگروه مناطق محروم روستائی در روستای طاقچه جیق نظرکهریزی در جهت رفع محرومیت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۵    
محمد غلامی گفت: کامپیوتر سام ساترال با تایید شرکت آسیاتک برای اینکه مشترکین با کیفیت بهترین از اینترنت استفاده نمایند طرح رایگان بازدید از سیم کشی داخل منازل را ارائه کرده و هم اکنون نیز در حال اجرا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۵    
سرهنگ احمد تقی پور گفت: بیش از 40 عنوان برنامه برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیش بینی شده که البته تلاقی امسال آن با ماه محرم باعث شده برنامه های رنگ و بوی محرم نیز به خود بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۳    
با برگزاری مراسمی رحیم استادی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان هشترود معرفی و از تلاش های چهارساله فرهاد خاکپور تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۳    
اسماعیل کریمی اصل گفت: 85 هکتار ازمزارع شهرستان که بصورت بارانی اجرا می شود به روش آبیاری نوار تیپ ( قطره ای ) تبدیل گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۳    
سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال ساعت پایان عزاداری های خیابانی ساعت 23 و 30 دقیقه شب خواهد بود و لازم است هیات ها راس این ساعت برنامه های خیابانی خود را تعطیل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۳    
حجت الاسلام علی رحیمی گفت: مساجد در اسلام پایگاه هستند و علم امام حسین (ع) نیز باید در مساجد برپا شود و عزاداری ها باید در مساجد باشند. مساجد شهرستان نیز آماده پذیرائی از عزاداران امام حسین (ع) هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
اولین المپیاد ورزشی زندانیان هشترود همزمان با سراسر کشور، با حضور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود، رییس و مسولین زندان و با شرکت حداکثری مددجویان در زندان هشترود افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
دختران بسکتبالیست و بدمینتون باز هشترودی در قالب تیم منتخب استان، در مسابقات کشوری خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
بیست وهفتم شهریور، روز ملی شعرو ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمدحسین بهجت تبریزی (شهریار ملک شعر وادب ایران) گرامی باد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳    
سلمان محمدی گفت: امسال با توجه به تلاقی ایام عزاداری محرم با هفته دفاع مقدس وبازگشایی مدارس، شهرداری هشترود طبق برنامه ای در خور وشایسته به استقبال مراسمات خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳    
نوحه استقبال از اول ماه محرم اثر شاعر اهل بیت (ع) قهرمان شکری فرد تقدیم به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۹    
در راستای فرمان “آتش به اختیار” مقام عظمای ولایت، و با مشارکت اعضای خیر کانال خبری پیک هشترود، تعداد 10 مجموعه کامل لوازم التحریر و همچنین کیف مدرسه برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیار آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۹    
غلامعلی محمدزاده گفت: 5 عضو شورای بخش مرکزی هشترود بعد از برگزاری انتخابات مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۹    
سرهنگ امیر شاهمحمدپور با بیان اینکه اجرای طرح های جهادی و هجرت موجب ایجاد فرهنگ واقعی سازندگی در کشور می شود گفت: اجرای این طرح ها روحیه همکاری بین دانش آموزان را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۹    
مراسم اختتامیه کلاسهای تابستانی اداره تبلیغات اسلامی هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۹    
اکیپ سدمعبر شهرداری هشترود به همراه نیروی انتظامی عملیات رفع سدمعبر در سطح شهر را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۴    
مراسم اختتامییه طرح هجرت بسیج دانش آموزی شهرستان هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴    
بابایی کشاورز نمونه هشترودی که برای اولین بار خیار تلخ (مفید برای درمان بیماریها) را در منطقه تولید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۴    
بانک کشاورزی شعبه هشترود نسبت به نحوه بخشودگی سود تسهیلات این بانک اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۴    
مسابقه چهارجانبه فوتسال با حضور تیم هائی از اردبیل، زنجان، تبریز و دنیز هشترود به یاد شهید مدافع حرم اسماعیل کریمی در سالن 2 هزار نفری هشترود در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۴    
بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو با تریلر در 135 کیلومتری محور هشترود زنجان، 4 نفر جان باختند و 6 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۴    
محمدرضا قهرمانپور به عنوان نماینده شورای شهر هشترود در شورای شهرستان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۴    
حاج نادر فرجزاده متولد سال 1330 در هشترود است که از سال 1354 فعالیت خود در زمینه مداحی را آغاز کرده و یکی از پیرغلامان دربار اباعبدالله الحسین(ع) شهرستان هشترود شناخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۳    
محمدرضا قهرمانپور عضو شورای شهر هشترود دردل دل نامه ای را برای مردم منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳    
حسن مستفید گفت: در روستاهای خالی ازسکنه نیزهر سرمایه گذاری که بتواند خانه های قدیمی را با عنوان خانه های بومی گردی احداث کند حمایت خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳    
سلمان محمدی از آغاز مرحله دوم رنگ آمیزی خطوط ترافیکی و هشداری معابر سطح شهر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۳    
دختران بدمینتون باز هشترودی در مسابقات انتخابی تیم منتخب استان با کسب یک مقام قهرمانی و یک مقام نائب قهرمانی خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۳    
یک دستگاه تریلی در اتوبان پیامبر اعظم(ص)، 50 کیلومتری هشترود و حوالی ساعت 2 بامداد سه شنبه آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۳    
سینما می تواند در فقر کمبود امکانات تفریحی به عنوان یک مرکز فرهنکی زمانی برای تفریح سالم شهروندان هشترودی باشد آرزوئی که بر هیچ جوانی عیب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
ناصر نادری گفت: اگر بدنبال افزایش سرانه مطالعه هستیم باید سرانه فضاهای کتابخانه ای و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری منطقه را نیز باید گسترش دهیم تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
بهروز عبدیلی به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت هشترود معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۳    
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود و همچنین رئیس کمیته امداد هشترود از روند ساخت خانه های محروم در روستای لک لر نظرکهریزی و همچنین روستای صیدبیگ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۳    
نمایشگاه عرضه تولیدات روستائیان و فرآورده های لبنیاتی و گوشتی در هشترود، به همت بخش خصوصی و با مشارکت بخشداری بخش مرکزی هشترود افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۵    
حسن مستفید گفت: عضو اظهار کننده شورای اسلامی شهر بهتراست به جای پرداختن به این مسائل مضحکانه به فکر انتخاب شهردار شهر باشد که هنوز باگذشت چندین ماه تکلیفش مشخص نیست ومردم علی رغم انتخاب شورای شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۵    
هارون الرشید پس از ناکامی در توطئه های متعدد قتل امام موسی بن جعفر(ع)، سعی کرد ایشان را ترور شخصیت کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مراسم تجلیل از کارمندان شبکه بهداشت و درمان و همچنین پزشکان بخش دولتی و خصوصی فعال در هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۵    
سیدعلی موسوی شهردار اسبق هشترود به عنوان فرماندار جدید شهرستان بستان آباد معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۵    
دنیای اطراف ما پر است از مشاغل و شرکت ها و فعالیت های تجاری و اقتصادی مختلفی که هر کدام به دنبال ایجاد شهرت و یافتن مشتریان خود تلاش های زیادی می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۵    
شهرداری هشترود با انتشار اطلاعیه ای از شهروندان برای مشارکت در اصلاح پیاده روهای سطح شهر دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۵    
اسکیت بازان هشترودی با کسب یک طلا، 2 نقره و 2 برنز در مسابقات استانی خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۵    
در روزهای اخیر، اخبار جنایات فجیع انسانی در کشور میانمار و مردم مسلمان روهینگیا بار دیگر موجبات درد و رنجش فراوان برقلوب مسلمین در سرتاسر جغرافیای جهان و بویژه جهان اسلام را فراهم آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵    
همزمان با ایام دهه امامت و ولایت به کمک علی اصغر کوچولو نیازمند بشتابیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵    
خجت الاسلام عبدالله موحدی از پهن شدن 4 سفره احسان و اطعام در نقاط مختلف شهرستان هشترود و بخش نظرکهریزی برای بیش از 2 هزار نفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵    
مسلم رضائی گفت: هم اکنون تعداد320 دانش آموز و دانشجو زیرپوشش این نهاد مقدس حمایت می شوند این دانش آموزان در آستانه باز گشایی مداراس نیازمضاعف به مساعدت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵    
به همت دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در هشترود، ایستگاه صلواتی در روز عیدسعید غدیر خم دایر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵    
بمناسبت دهه امامت و ولایت میدان الغدیر روستای نصیرآباد از توابع بخش مرکزی هشترود با حضور مهندس محمدزاده بخشدار مرکزی و حجت الاسلام موحدی دبیر بنیاد بین المللی غدیر شهرستان هشترود افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵    
جشن غدیر با حضور مردم ولایتمدار و سیدحمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس در مسجد جامع شهرستان هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۵    
بهمن اقدمی گفت: آموزش وپرورش منطقه و استان کار خود را با سه رویکرد، آرامش خاطر دانش آموزان برای افزایش انگیزه تحصیل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۵    
حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: مجامع بین المللی و حقوق بشر با سکوت خود در مقابل کشتار مسلمانان میانمار کرامت انسانی را به زیرسوال برده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۵    
تاکسی به عنوان عمومی ترین وسیله شهری وظیفه ارایه خدمات به شهروندان در راستای قانون و چهارچوب مشخص شده را بر عهده دارد و این مهم بر عهده مردمی ترین نهاد شهری یعنی شهرداری ها گذاشته شده که در شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۵    
از سوی دفتر بنیاد بین المللی غدیر در شهرستان هشترود مراسم تکریم سادات بسیجی حوزه ثامن الائمه سپاه ناحیه هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۴    
محمدرضا شقاقی پور گفت: مردم زمانی از خدمات مسئولین رضایت دارند که خدمات را لمس کنند و تغییر را احساس کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۴    
سلمان محمدی گفت: تاکنون 830 تن آسفالت به ارزش 12 میلیارد ریال در خیابان های سطح شهر هشترود آسفالت ریزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۴    
محمدرضا قهرمانپور گفت: هشترود از ضعف برخی از مدیران رنج می برد و مادامی که مدیران انگیزه نداشته باشند نمی توانند با ذهن فرسوده گامی در جهت توسعه منطقه بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۴    
سرهنگ محمدتقی سلطانی از کشف 19 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش در حوزه استحفاظی هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۴    
سیدحمزه امینی گفت: شهرهای دیگر بدلیل داشتن کارخانه آسفالت به میزان قیر رایگانی که دریافت می کنند می توانند میزان آسفالت ریزی بیشتری داشته باشند اما در هشترود نبود این کارخانه باعث شده تا بدلیل تهاتر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۴    
با برگزاری مسابقه پایانی، تیم های برتر مسابقات فوتسال کارکنان دولت در هشترود معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۴    
بمناسبت روز بهورز مراسم بزرگداشت این روز با حضور 180 نفراز بهورزان و مسئولین شبکه بهداشت ودرمان هشترود درباشگاه فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۴    
رئیس اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی هشترود از برداشت ذرت علوفه ای درسطح 120 هکتار از مزارع این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۴    
اختتامیه فصل اول کارگاه شعر عاشقانه و عارفانه در هشترود با معرفی نفرات برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۴    
مراسم اختتا میه جشنواره هنرهای تجسمی رهروان ولایت و رونمائی از جدید ترین اثر محمد شکریفرد شاعر جوان و ارزشی کشورمان بنام “گشایش” به همت بسیج هنرمندان و بنیاد بین المللی غدیر شهرستان هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۴    
حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: غدیر فقط به شیعه تعلق ندارد بلکه برای همه جهان اسلام است، شیعه آن را به عنوان گوهر گرانبها نگه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۴    
حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود صبح امروز بصورت سرزده با حضور در شهرداری از واحدهای مختلف شهرداری بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۴    
به گزارش پیک هشترود، رحیم رضاخانی نوشت: همواره اندیشه دشمن بر این قرار گرفته است تا دیگری را از پیش روی خود بردارد، تضعیف نماید و بر او چیره و مسلط گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۴    
مهندس تیمور امیرانلوی عملکرد مردادماه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۴    
ناصر رادوند به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان هشترود منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۴    
سلمان محمدی گفت: بهسازی معابر و پیگیری زیرسازی وآسفالت ریزی خیابانهای سطح شهر جزءاولویت های کاری شهرداری هشترود می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۴    
شورای شهر هشترود همواره با حاشیه های زیادی همراه بوده که گاهی باعث از هم پاشیدگی کار تیمی آنها می شود در این دوره نیز انگار بیت “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج” در حال روی دادن است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۴    
به همت ستاد ساماندهی امور جوانان هشترود همایش ازدواج آسان و پایدار در سالن شهید باکری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۴    
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از لکه گیری با آسفالت گرم در مسیر هشترود به میانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۴    
سیدعلی حسینی موسوی شهردار اسبق هشترود به عنوان گزینه نهائی فرمانداری شهرستان بستان آباد انتخاب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۴    
سیدحمزه امینی گفت: با ازدواج کردن جوانان و افرادی که باید ازدواج کنند، آسیب های اجتماعی موجود در جامعه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خانم رقیه زارعی گفت: 421 اثر به دبیرخانه جشنواره عکس “خوشه های طلائی” ارسال شد که 252 اثر مربوط به بخش استانی و 169 اثر نیز در بخش شهرستانی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۴    
سیدحمزه امینی گفت: باید خانواده ها و مخصوصا نوجوانان و جوانان را به سوی استفاده صحیح از فضای مجازی سوق دهیم و در این راه مدارس و دانشگاهها نقش آموزشی و آگاهی بخشی می توانند داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۴    
حسن مستفید گفت: شهرستان هشترود از دیرباز به عنوان انبار غله استان مطرح بوده لذا تلاش برای ثبت ملی آئین شکرگذاری برداشت گندم ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۴    
حجت الاسلام علی رحیمی حادثه غدیر را مهم ترین و بزرگ ترین سند ولایت عنوان کرد و افزود: مسئولان و مردم در برگزاری باشکوه دهه امامت و ولایت اهتمام ورزند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۴    
نماز عیدسعید قربان به امامت حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در مسجدجامع این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۴    
حجت الاسلام علی رحیمی گفت: داعش ولد ناخلف آمریکاست و بزودی با دست اسلامیان ریشه آنها خشک خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۴    
یک کارشناس مذهبی با تأکید بر بهره برداری از دعای پر فیض عرفه، گفت: در دعای عرفه معارف فراوانی وجود دارد که با زبان دعا قابل بیان است و بهترین خواسته ها برای انسان در این دعا مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۴    
همزمان با هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت یادوخاطره شهیدان رجایی وباهنر ازکارکنان نمونه و تلاشگر دانشگاه پیام نور تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۴    
سیدهاشم موسوی گفت: بدلیل برگزاری نماز عید سعید قربان در روز جمعه، نمازجمعه این هفته برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۹    
عرفه روز دعا و نیایش به درگاه ربوبیت و خلوص بندگی است . روز آسمانی شدن دلها و ستاره چینی از کهکشان رحمت بی بدیل حق تعالی .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
در هفتمین روز از هفته دولت جمعی از مسئولان هشترود از بیماران بستری شده در بیمارستان این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
کانون دوستار سالمند هشترود در جهت آموزش و ارتقای کیفیت زندگی سالمندان این شهرستان در آخرین روز از هفته دولت و در مرکز بهداشت شماره 2 افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۸:۳۹    
در آخرین روز از هفته دولت، مرکز LDR در بخش زایمان بیمارستان امام حسین (ع) هشترود به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۹    
همزمان با هفته دولت مزار شهدای گلگون کفن هشترود با حضور جمعی از مسئولان محلی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردمی غبار روبی و عطر افشانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۹    
در آخرین روز از هفته دولت مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و دیگر شهدای دولت گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۹    
بی تردید با گذشت زمان و زوال کامل گروهک هایی تروریستی نظیر داعش و منافقین اسناد بیشتری از تعامل آنها با یکدیگر و همچنین حمایت های رژیم های استکباری و مرتجع جهانی و منطقه ای بویژه آمریکا و عربستان ...
مشاهده نتایج بیشتر...