سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۳:۳۶Apr 2018 24

پیک هشت رود (peykehashtrood.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
محمدرضا قهرمانپور نائب رئیس شورای شهر هشترود در یادداشتی به رئیس جمهور مشکلات شهر را بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
امینی از مشکلات حوزه راه سازی آذربایجان شرقی انتقاد و خواهان تکمیل اتوبان هشترود-مراغه و احداث اتوبان تبریز-بازرگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: امروزه در فعالیت هایی از قبیل سدسازی، راه سازی، کشاورزی، دامداری، طرح های آب رسانی و گازرسانی و احداث واحدهای مسکونی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
بمناسبت روز جانباز فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان محلی هشترود از جانبازان سرافزار این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۴    
دادستان هشترود با بیان اینکه شیوه های جاری مبارزه با موادمخدر و ترک اعتیاد جوابگو نیست، گفت: در برخی مراکز ترک اعتیاد، درمان قطعی استاندارد نیست و در برخی موارد داروهای ترک اعتیاد نیز دستکاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۴    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای بازسازی، تجهیز و تکمیل استخر سرپوشیده هشترود خبرداد و گفت: این استخر تا اواخر تیرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۲:۲۴    
سرهنگ پاسدار احمد تقی پور فرمانده سپاه ناحیه هشترود بمناسبت روز پاسدار به سوالات خبرنگار پیک هشترود پاسخ دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۲    
سلمان محمدی گفت: لزوم بهسازی ورودیها به عنوان چشم انداز هر شهر بسیار پراهمیت بوده و به تبع آن ما نیز درسال جاری درکنار اجرای پروژهای تعریف شده این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۲    
محفل ادبی شعر انقلاب بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی به همت بسیج هنرمندان سپاه ناحیه هشترود و با حضور مسئول بسیج هنرمندان استان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۰    
سرهنگ احمد تقی پور گفت: در فضای کنونی بسیار مهم است که اولویت ما معلوم شود تا مباحثی که ارزش آن را دارند که تبدیل به آثاری فاخر شوند، مشخص شده و در قالب هنر ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰    
صبح امروز و به همت بسیج هنرمندان سپاه هشترود غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۰    
تیمور امیرانلوی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود عملکرد نوروزی این اداره را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۰    
محمد شکریفرد شاعر جوان و ارزشی هشترود جدیدترین اثر خود را تقدیم به روح شهید محسن حججی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰    
حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری همچون فقر، طلاق ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی دو هزار و 187 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد در شهرستان خبرداد و گفت: این مقدار مواد غذایی در بازرسی های طرح نوروزی شبکه بهداشت کشف و ضبط شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
امین امینیان گفت: شورای شهر نباید تسلیم شرایط و جوسازی ها شود، زیرا در این صورت شکست را تجربه خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
اما آنچه که بیشتر باید مورد توجه مسئولین و عموم ملت شریف ایران قرار گیرد تغییر در سبک زندگی خود می باشد که نوع و سبک زندگی اسلامی را پیشه گرفته و به فکر پیشرفت جامعه اسلامی با اتکاء به توان داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۰    
امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این شهرستان، گفت: اگر بخواهیم محصولات تولید داخلی در کشور مصرف شود باید بازار مصرف آن محصول ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۸    
سرهنگ تقی پور گفت: مردم باید مسئولان راحت باشند و مشکلاتشان را با آنها در میان بگذارند و خواسته های خود را بیان کنند و مسئولان نیز مشکلات مردم را مرتفع سازند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
امین امینیان گفت: مدیرانی که در تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان کم کاری و یا مانع تراشی کنند از قطار اداری پیاده می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
مدیر شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: خوشبختانه مشکل انتقال تلفن اورژانس 115 هشترود که به مرکز میانه منتقل شده بود حل شده و شهروندان در صورت تماس با اورژانس 115 به مرکز هشترود وصل خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۷    
خانم ماریا هاشم زاده از اجرای طرح عیدانه کتاب و اجرای برنامه های فرهنگی در روز 13 فروردین سال 97 توسط کتابخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۸    
سیفی گفت: پس از عید سند نهضت آموزش فضای مجازی در استان رونمایی می شود و سعی خواهد شد سال 97 این مساله به صورت متمرکز در استان اما به صورت ملی اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۸    
عضو کمیسیون فرهنگی گفت:دشمن در فضای مجازی سعی دارند رژیم شاهنشاهی را تطهیر کنند و در مقابل تمام دستاوردهای نظام را زیر سوال ببرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۸    
فرمانده سپاه عاشورا استان گفت:چه شده در مجلس نمایندگان سه وزیر را برای استیضاح می آورند و هر سه رای می آورند، مردم تمام قد به این مجلس می خندند چرا اینگونه شده است؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۸    
خانم پری اسدی گفت: عضویت در کتابخانه های عمومی این شهرستان کاملا رایگان بوده و عموم مردم با در دست داشتن کپی شناسنامه و یک عدد عکس می توانند ضمن عضویت، کتابهای بخش های مختلف را به امانت ببرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۸    
دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: طی سال جاری 533تصادف در این محور روی داده که از این تعداد 434 نفر مجروح و31 نفر جان خود را از دست داده اند و ضروری است 9 نقطه حادثه ساز شناسایی شده در این محور ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۸    
امین امینیان گفت: ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی در قالب بنگاه های اقتصادی کوچک نقش بسیار موثری در ایجاد اشتغال شهرستان هشترود ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۸    
در آستانه سال نو و آخرین روزهای سال 1396 یادی از درگذشتگان و شهید عزیز شهرمان شهید اسماعیل کریمی بکنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۸    
پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود در بخش “شهر و شهروند” نخستین جشنواره فعالان فضای مجازی استان آذربایجان شرقی مقام برتر را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸    
خانواده های هشترودی در شب آخرین چهارشنبه سال دورهمی شادی را برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸    
چهارشنبه آخر سال در شهرستان هشترود بدون حادثه تلخ سپری شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۸    
نیروی انتظامی هشترود در شب چهارشنبه آخر سال بصورت آماده باش کامل قرار داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۸    
در واپسین روزهای فصل زمستان درروستای کله گرد هشترود از اهالی سراغ شیر مردی را گرفتم که روزی برای دفاع از این سرزمین سرمای زمستان و گرمای تابستان برایش معنایی نداشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۸    
فرماندار هشترود گفت: احساس وظیفه همگانی مهمترین گام در مبارزه با مواد مخدر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۸    
فرمانده، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مسئول حفاظت سپاه ناحیه هشترود بمناسبت روز شهید از خانواده های شهیدان نقدی، همتی، بابازاده و سیف اللهی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۸    
40 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد هشترود در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۸    
تقی یعقوبیان گفت: طبق قیمت اعلامی از استان قرار است هر کیلو پرتقال به قیمت 1700 تومان و هر کیلو سیب قرمز و سفید به قیمت 1900 تومان به فروش برسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۸    
محمد شکریفرد شاعر جوان و ارزشی کشور جدید ترین اثر خود را تقدیم به جانبازان اعصاب و روان کشور کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۸    
هنوز رسم هایی در شهرهای کوچک آذربایجان شرقی ازجمله هشترود وجود دارد که در عید نوروز و چهارشنبه آخر سال انجام می شود و از یادها نرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۸    
شاهرخ اسداللهی گفت: جشن های ما تعریف شده است و در سنت هایمان کاملاً مشخص است. کسی نمی تواند نشاط را از جامعه بگیرد، اما اگر قرار باشد کسی آرامش مردم را به هم بزند، نمی توان گفت یک شب هزار نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۴    
جشن میلاد کوثر در سالروز میلاد حضرت زهرا (س) به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۴    
خانم پری اسدی گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و بالابردن سطح مطالعه در جامعه، در ایام نوروز و در اماکن تاریخی و دیدنی و ترمینال و ایستگاه راه آهن شهرستان کتابخانه سیار دایر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۴    
حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: الگو گرفتن از سبک زندگی فاطمی و نهادینه ساختن فرهنگ زهرایی یک رسالت همگانی است و اگر زنان و دختران جامعه این بانوی گرانقدر را الگوی خود قرار دهند در دنیا و آخرت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۴    
حضرت فاطمه زهرا (س) دختر پیامبر اکرم (ص)، سیمای پرفروغ ایمان، نمونه روشن تقوا، و اسوه تمام عیار زن مسلمان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴    
فرمانده سپاه عاشورای استان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل معضلات و مشکلات مردم حل کند
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴    
مجید احمدی از آغاز اجرای پلاک گذاری 60 دستگاه تراکتور کشاورزی در شهرستان هشترود خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۴    
بهمن مهرانی فر گفت: بعضی از بانکها متاسفانه برابر بخشنامه ابلاغی عمل ننموده و در اخذ تضامین سخت گیری میکنند که متاسفانه اکثرروستاییان بعلت مذکور توان اخذ تسهیلات را ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۴    
سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: در روز چهارشنبه پایان سال افرادی که باعث سلب آرامش مردم شوند با همکاری دستگاه قضایی تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت به سر می برند همچنین خودروهای مزاحم تا پایان تعطیلات ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۴    
بهمن اقدمی گفت: باشگاه فرهنگیان هشترود با ظرفیت 80 نفر و 3 مدرسه نیز آماده شده تا در صورت نیاز با ظرفیت 200 مسافر در خدمت باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۴    
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۴    
حمید غفارزاده گفت: شرکت آرد هشترود به کار جمعی اعتقاد دارد و وجود یک گروه فکری و کاری قدرتمند را در پیشبرد اهداف و توسعه کاری تاثیرگذار می داند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۴    
بمناسبت 15 اسفند روز درختکاری جمعی از مسئولان هشترود و به همت اداره منابع طبیعی شهرستان، در مزار شهدای گمنام درخت کاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۴    
40 دانشجوی دختر و پسر دانشگاههای آزاد و پیام نور هشترود در 2 گروه مجزا و درقالب کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۴    
زمین لرزه 3٫5 ریشتری در هشترود یک مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۴    
امام جمعه هشترود از مردم و خیران خواست تا در آستانه عید نوروز، از فقرا دستگیری کرده و کمک حال مستضعفان و نیازمندان باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴    
برنامه صندلی داغ پیک هشترود با حضور امینیان فرماندار جدید هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴    
تیمور امیرانلوی گفت: 4600 کیلومتر عملیات برف روبی در راه های اصلی ، فرعی و روستائی شهرستان هشترود توسط راهداران تلاشگر انجام گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴    
زلزله 3 و نیم ریشتری شهر نظرکهریزی هشترود را لرزاند
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۲    
هادی نوروریان گفت: سطح مسابقات خیلی بالا بود و من با دعای پدر و مادرم توانستم این مدال را کسب کنم و مدالم را تقدیم همشهریانم می کنم .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۲    
سرهنگ محمدتقی سلطانی از کشف 3419 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 52 میلیون ریال از یک دستگاه خودرو سواری در محور مراغه هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۲    
حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: ثبت نام از معتکفین از روز 18 اسفند سالجاری آغاز و تا روز 28 اسفند ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۹    
جلسه کمیته حمل و نقل خدمات سفرهای نوروزی در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود برگزار و بر ضرورت بسیج همه امکانات برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۹    
بخشدار مرکزی هشترود گفت: توجه به سلامت و بهداشت روستاها ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۹    
سرهنگ احمد تقی پور گفت: چهارمین محموله کمک های مردم این شهرستان در طول امسال به جبهه های مقاومت اسلامی ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۹    
مهندس مجید احمدی از توزیع 21 تن برنج هندی جهت تنظیم بازار شب عید در شهرستان هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۹    
روسای جدید ادارات راه و شهرسازی و میراث فرهنگی شهرستان هشترود معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۹    
هادی نوروزیان ورزشکار موی تای هشترودی به مدال طلا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
امام جمعه هشترود در خطبه های نمازجمعه این شهرستان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
فرماندار هشترود گفت: دستگاه ها باید توسط کارشناسان مربوطه خود با تولید محتوا مناسب و سالم و همچنین انعکاس آن در فضای مجازی از شیوع برخی ناهنجاری ها ی فکری که به ضرر جامعه هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
95 کیلوگرم تریاک از یک کامیون حامل گوجه فرنگی در محور هشترود به مراغه کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
سیدحمزه امینی گفت: پراکندگی و کثرت روستاهای حوزه انتخابیه نیز دشواری هایی را ایجاد کرده است و به همین دلیل اگر افزایش تعداد نمایندگان براساس وضعیت جغرافیایی باشد، من نیز رضایت خودم را اعلام می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۹    
جانشین فرمانده سپاه هشترود ظهر امروز در بدرقه کاروان دانش آموزان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب، اردوهای راهیان نور را بهترین راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۹    
دادستان هشترود از کشف تعداد یک هزار و 309 بطری مشروبات الکلی خارجی در هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۹    
مستند “سی سال جانبازی”مستندی مشترک با همکاری صداوسیمای استان و پیک هشترود درباره وضعیت وخیم جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس علی حسین کلانتری از روستای کله گرد هشترود به زودی پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۹    
سیدحمزه امینی گفت: عملکرد دولت در بخش گازرسانی، توسعه روستائی و اجرای طرح های نیمه تمام که بیش از 5 سال بود راکد مانده بودند رضایت بخش است اما در حوزه اشتغال و تحقق شعار سال، نمره دولت قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۹    
مجمع بسیج شهرستان هشترود با حضور بسیجیان این شهرستان در حسینیه ثارالله سپاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۹    
رئیس پلیس فتا ناجا گفت: بیش از 46 درصد جرائم در تلگرام، 20 درصد در اینستاگرم و بقیه در 930 سایت فعال کشور به وقوع می پیوندد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۹    
سلمان محمدی گفت: انعکاس اخبار و انتقادات صادقانه از طریق رسانه های جمعی و پیگیری شهروندان در خصوص مطالیات بحقشان این شهرداری را در جهت انجام وظایف ذاتی خود یاری خواهد نمود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۴    
مخارجی مانند هزینه خرید یا اجاره مسکن و تهیه جهیزیه از جمله هزینه هایی است که صفرهای بیشتری به مخارج ازدواج اضافه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۷    
حجت الاسلام علی رحیمی گفت: مسئولان باید از اشرافی گری دوری کنند زیرا توجه نکردن مسئولان به مردم و فقرا، ظلم است و بازخورد آن خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۷    
تیمور امیرانلوی از سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۷    
امین امینیان گفت: با تشکیل 10 کمیته متشکل از ادارات مختلف درصدد استقبال مناسب از بهار و مسافران نوروزی هستیم و در این راه قرار است به کمک مسئولان و مردم در روز 25 اسفند پاکسازی عمومی در سطح شهر داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۷    
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: سپاه، ستون خیمه انقلاب اسلامی است که امروز تداوم انقلاب اسلامی به وجود آن وابسته است، اما برخی به بهانه های واهی و استدلال های ضعیف می خواهند آن را حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۱    
مراسم عزاداری شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجدجامع هشترود با حضور اقشار مختلف مردم و هیات مذهبی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱    
امین امینیان گفت: امر مبارزه با مواد مخدر بزرگترین وبالاترین آسیب های جامعه است و سیاستهای مقام معظم رهبری دررابطه با امر مبارزه با مواد مخدر کاملا واضح وآشکار بوده و لذا در این خصوص باید هر دستگاه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱    
ایام فاطمیه زمان مناسبی است برای اینکه اطلاعات جامعی را درباره چگونگی شهادت فاطمه (س) بدست آوردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱    
پایگاه خبری و تحلیلی پیک هشترود سانحه برخورد هواپیمای پرواز تهران – یاسوج با کوه دنا و جان باختن سرنشینان آن را به بازماندگان و عموم مردم تسلیت می گوید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۱    
شهرام آسیابی از پرداخت 36 میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان تحت حمایت این کمیته در شهرستان خبرداد و اضافه کرد: این تسهیلات در سالجاری به 155 نفر از مددجویان و از محل تبصره 16 پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۱    
شرکت ایتالیایی- فرانسوی ATR سومین کمپانی هواپیماسازی است که پس از امضای برجام به طرف قرارداد کشورمان برای نوسازی ناوگان فرسوده خطوط هواپیمایی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۱    
صبح امروز جمعی از مسئولان محلی هشترود از مصدومان حادثه واژگونی بامداد روز گذشته اتوبوس در اتوبان پیامبر اعظم که منجر به کشته شدن نفر و مصدوم شدن نفر گردید در بیمارستان امام حسین(ع) بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۹    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس ساعت 2:50 دقیقه بامداد یکشنبه در 40 کیلومتری بستان آباد به هشترود (آزادراه تبریز – تهران) چهار نفر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۹    
رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً 22بهمن امسال در سرتاسر کشور، 22بهمن متفاوتی بود. بعد از 39سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
بزرگمردی که با اخلاق، تواضع،گشادهدرویی و مردمی بودنش محبوب دلهای مردم آذربایجان شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
متاسفانه بسیاری از ارزش ها و هنجارهای ملی و دینی در جامعه کمرنگ شده و اخلاق و احترام از متن زندگی مردم به حاشیه کشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
تیم استان آذربایجانشرقی با حضور ورزشکاران هشترودی در مسابقات کشتی سنتی آشیرما در استان آذربایجان غربی در شهرستان خوی که با شرکت 7تیم برگزارشد به مقام نائب قهرمانی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹    
امام جمعه موقت هشترود گفت: مردم علاقمند به نظام و رهبری، هرگاه احساس تکلیف کنند با حضور خود در صحنه های مختلف همچون راهپیمایی 22 بهمن جواب یاوه گویی های سردمداران آمریکا و دشمنان داخلی و خارجی را می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹    
بهمن مهرانی فر گفت: وام های مسکن به ازای هر واحد به مبلغ 18میلیون تومان با سود 5درصد و مدت زمان بازپرداخت 15ساله توسط بنیاد مسکن به متقاضیان واجد شرایط در سه مرحله و حسب پیشرفت فیزیکی و با نظارت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸    
سلمان محمدی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر ، تمهیدات لازم برای مقابله با هر گونه حادثه احتمالی ناشی از بارندگی اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸    
امین امینیان گفت: تمامی روسای ادارات باید پاسخگو و انتقاد پذیر باشند و سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری درست راهنمایی کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...