یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۷:۳۰Jul 2018 22

پیک هشت رود (peykehashtrood.ir)

  ۴ ساعت پیش    
یازده پاسدار وطن لب مرز تن شان را سپر گلوله ها می کنند تا پای تروریست ها به شهر و تیرشان به مردم نرسد، اما همین مردم نه کمپین به راه می اندازند و نه هشتگ وطنم تسلیت می زنند، سلبریتی ها هم که خوابند ...
  ۵ ساعت پیش    
فرماندار هشترود در جلسه شورای حفاظت از منابع آب، گفت: کشاورزان باید مصرف آب را رعایت و نسبت به نصب کنتورهای هوشمند در چاه های خود اقدام کنند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی هشترود گفت: طرح 67 هکتاری آبیاری تحت فشار اراضی روستای ترخانلار این شهرستان با 7 میلیارد و 971 میلیونی ریال اعتبار افتتاح شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر پروژه های آزادراه های شمالغرب کشور با اشاره به فعال بودن قطعات پنج گانه آزادراه مراغه – هشترود گفت: این طرح هم اکنون به طور متوسط 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۱    
همزمان با آغاز برداشت گندم و به همت جهادکشاورزی هشترود جشن برداشت گندم در روستای قوپوز از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۱    
همزمان با آغاز جشن های دهه کرامت، خادمین و پرچم متبرک بارگاه حرم رضوی در شهرستان هشترود حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۱    
فرماندار شهرستان هشترود گفت: ایجاد شعبه قاچاق کالا و ایستگاه های بازرسی در هشترود ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۱    
تردد وسایط نقلیه سنگین در محور مراغه – هشترود به منظور کاهش تصادفات محدود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۱    
وزیر ورزش گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای هیات دولت فرمودند: از تیم اقتصادی دولت می خواهم مثل تیم ملی که در جام جهانی دلاورانه جنگیدند و به ویژه دروازه بان خوب تیم، برای حل مشکلات تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۷    
مدیر آموزش و پرورش هشترود از آغاز طرح سنجش سلامت دانش آموزان در هشترود خبر داد و گفت: تاکنون 170 نفر در بدو ورود به دبستان موردسنجش قرارگرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۷    
سرهنگ تقی پور خبر داد: پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) روزهای 24 و 25 تیر میهمان مردم هشترود خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی گفت: ازدواج های زیر 15 سال ( 10 تا 15 سال) در شهرستان های آذرشهر، بناب، ملکان، هشترود صورت گرفته و هشت ازدواج نیز زیر 10 سال صورت گرفته و ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
جسد فرد غرق شده در سد سهند هشترود پس از تلاش 4 روزه نیروهای امداد و نجات و غواصی پیدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
فرماندار هشترود گفت: هشترود بیشترین وسعت اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت:بخش خصوصی در این چندماه با نوسانات ارزی بسیاری مواجه بود، پس حالا باید ارزش وقت را بداند و کار امروز را به فردا نسپارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲    
وقتی دامن خبرگزاری های معتبر نیز از آلودگی دنیای سیاست در امان نمی ماند...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲    
نخستین نمایشگاه تخصصی گرافیکی ایمنی و ترافیکی آذربایجان شرقی با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی در هشترود گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۷    
انتخابات هیئت امنای جدید آرامستان های هشترود با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از داوطلبین برای کاندیداتوری هئیت امناء آرامستان ها در محل شورای اسلامی هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۷    
فرماندار هشترود از سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت پل معلق در قلعه ضحاک این شهرستان خبر داد و گفت: این قلعه با قدمت چندین هزار ساله مورد کم لطفی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۷    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از غرق شدن مرد جوانی در سد سهند هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۲    
سرهنگ احمد تقی پور گفت: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای آشنایی بهتر با حماسه آفرینی و جانفشانی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی حاکم باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۲    
فرماندار شهرستان هشترود گفت: میزان مصرف برق در کشور ما 3.5 برابر شاخص جهانی است لذا بدون شک تامین میزان مصرف برق نیازمند همکاری مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۳    
بهمن اقدمی گفت: ثبت نام در مدارس هیات امنایی(نمونه سابق) صرفا بر اساس محدوده جغرافیایی و ظرفیت مدارس و بر اساس دستورالعمل ثبت نام بوده ومدیران مدارس نباید شرایط دیگری را اعمال نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۳    
منافقین نقشی جدی در پیروزی بنی صدر در انتخابات ریاست جمهوری نداشتند اما به مرور به بنی صدر نزدیک شدند و در نهایت توانستند دفتر رئیس جمهور را در اختیار خود بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: برای توسعه گازرسانی به مناطق محروم آذربایجان شرقی بیش از 273 هزار انشعاب گاز واگذار شده و 12 هزار و 189 کیلومتر شبکه گذاری گاز صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۳    
در حالیکه وضعیت اقتصادی کشور نابسامان است برای اینکه رئیس جمهور را ناراحت نکنیم و به ایشان ثابت کنیم مشکلی وجود ندارد می گوییم؛ حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۳    
آن برادر پزشک به آقای هاشمی و آقای احمد آقا گفت ایشان رادیو می خواهد، آیا به نظر شما مصلحت هست که به ایشان رادیو بدهیم؟ آنها در جواب گفتند نه. من پرسیدم چرا مصلحت نیست؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۳    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود از تجهیز بیمارستان این شهرستان به دو دستگاه آزمایشگاهی با هزینه کرد سه میلیارد و 200 میلیون ریال خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۳    
فرماندار هشترود در همایش پیشگیری از اعتیاد گفت: هر کدام از کار آفرینانی که بتوانند به عنوان پشتیبان معتادان پاک شده را بکارگیری کنند از وام کم بهره اشتغالزایی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۳    
بهمن مهرانی فر از آغاز عملیات آسفالت ریزی در 10 روستای شهرستان هشترود و به مساحت 40 هزار مترمربع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۱    
بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۱    
حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: قوه قضاییه در مبارزه با جرائم مختلف نقش مهمی دارد ولی به تنهایی نمیتواند در پیشگیری از جرم و مبارزه با تخلف و فساد، کاری انجام دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱    
معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی از برداشت 10 میلیون و 200 هزار تن گندم در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود در این همایش اعتیاد به مواد مخدر را یک بیماری دانست و گفت: متاسفانه این بیماری آسیب های اجتماعی زیادی را به دنبال خواهد داشت و گسترش این آسیب ها، آسایش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱    
بهمن اقدمی گفت: مقدمات تأسیس خانه ریاضی در شهرستان هشترود فراهم شده و از اول تابستان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱    
در گزارش محرمانه ساواک آمده است: در شهرهای مراغه، آذرشهر، بناب، میاندوآب، خلخال، هشترود، اردبیل، خوی مرتباً طلاب را به تهران می فرستند و از اوضاع و احوال و شخص [آیت الله] خمینی جویا می شوند و دراین ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱    
رحیم استادی گفت: شهدا به خصوص شهید بهشتی با اهدای جان خود به ما جان دوباره و سند رسوایی دشمنان را با خون خود امضا کرد و پرده از چهره منافقین برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۹    
تیمور امیرانلوی از آسفالت مسیر هشترود به قره چمن و ذوالبین به همت و تلاش راهداران با دستگاه های نگهداری شهرستان هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۹    
رهبر معظم انقلاب گفتند: امام فرمودند مجلس عصاره همه ی فضائل ملت است ، دقت کنید، نگفتند عصاره همه خصلت های ملت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۹    
این روزها یمن به دور از چشم رسانه ها در آتش و خون است، این قطعه شعر تقدیم به نوای مظلومیت شیعیان یمن می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹    
حجت الاسلام حسن جعفریان به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) هشترود معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۹    
قیمت محصولات یک شبه افزایش می یابد و هیچکس واکنشی نمی دهد تا اینکه بعد از چند روز همه با آن قیمت کنار می آیند و هیچ نمی گویند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۸    
اگر مدیری در تبریز را می شناسید که در طول مدیریت خود در عرض یک ماه روزانه 4 ساعت زمان برای دیدار با مراجعین اختصاص داده باشد، حتماً به ما نشان دهید!
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۸    
افزایش حقوق کارکنان بر اساس تورم میانگین، موجب رونق سبد کالایی مردم نشده است، زیرا زور تورم نقطه به نقطه برخی کالا ها به خرید مردم می چربد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸    
فرمانده انتظامی مراغه از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور این شهرستان به هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸    
فرماندار هشترود گفت: در سالجاری 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 39 نفر در این ارتباط دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸    
دادستان هشترود از کشف 20 قبضه کلت به همراه 240 عدد فشنگ جنگی از یک دستگاه خودروی سواری در محور این شهرستان به مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸    
فرمانده انتظامی هشترود از کشف 26 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پاسگاه نظرکهریزی در حین کنترل خودروهای عبوری موفق به کشف این محموله قاچاق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۸    
آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در هشترود با برگزاری مسابقه فینال و اهدای جام به تیم های برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۲    
زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با 8 هزار تومان معادل 3 کیلوگرم گندم یا 20 هزار تومان معادل 3 کیلوگرم برنج اعلام شده است که خانواده ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
همزمان با ایام پرفیض ماه مبارک رمضان، مراسم انس با قرآن در زندان هشترود برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
سلمان محمدی شهردار هشترود در جلسه کارگروه کنترل جمعیت سگ های ولگرد به عنوان دبیر این جلسه اعلام کرد: 500قلاده سگ ولگرد بی صاحب در سال 96 و97 به صورت زنده گیری جمع آوری شده که در سه ماهه اول سال جاری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
تقی یعقوبیان از آغاز توزیع برنج با قیمت هر کیلو 39 هزار ریال در فروشگاه تعاونی روستائی هشترود در قالب طرح ضیافت خبر از امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۲    
شمر زمان، نخست وزیر کودک کش رژیم اشغالگر می رود اروپا مظلوم نمایی می کند که بله ایران می خواهد ما را نابود کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۲    
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی تاکید کرد: خبرگان در سال 68 هیچ شبهه ای برای انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب نداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مجید احمدی گفت: براساس تکالیف مقرر در قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی و برنامه ابلاغی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، خرید گندم صرفا از کشاورزانی که اطلاعات آنها در سامانه جامع پهنه بندی ثبت شده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۲    
سیدحمزه امینی گفت: نمایان کننده و مظهر درک سیاسی و بینش عمیق مسلمانان، خصوصا ملت بزرگ ایران اسلامی و محوری برای اتحاد ملت های مسلمان و آزاده علیه رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۲    
مردم روز دار هشترود همزمان با سراسر جهان در روز جهانی قدس و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان ها آمدند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲    
مجید غفارزاده گفت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، جمعه این هفته از ساعت 12 ظهر و از میدان سپاه به طرف مصلی حضرت امام خمینی (ره) هشترود خواهد بود و سخنران راهپیمائی نیز سیدحمزه امینی نماینده مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲    
فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: در روز قدس امسال باردیگر، مردم روزه دار هشترود همپای سایر ملتهای مسلمان دنیا تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را همچنان اولویت اول جهان اسلام دانسته و جنایات زنان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲    
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هشترود به مناسبت فرارسیدن روزقدس با صدور پیامی از مردم برای حضور پرشور در راهپیمائی دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲    
مردم همیشه در صحنه هشترود با دفاع از مردم مظلوم فلسطین برای حضور پرشور در راهپیمائی روز قدس اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۲    
همزمان با روز 14 خرداد سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) مراسم عزاداری هیات رزمندگان اسلام شهرستان هشترود در حسینیه ثارالله سپاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۲    
هیات مذهبی شهرستان هشترود در سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و روز 19 رمضان با برگزاری عزاداری خیابانی در مسجد جامع شهرستان بصورت متحد عزاداری کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۰    
عصر روز گذشته فوریت های پزشکی 115 هشترود تماسی مبنی بر واژگونی موتور سیکلت دریافت کرد و کارشناسان 115 هشترود بلافاصله به محل حادثه در جاده علی آباد -خراسانک و در 10 کیلومتری هشترود اعزام شده و با ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۰    
شهردار هشترود گفت: ساماندهی دستفروش ها و میوه فروشان سد معبرکننده در برنامه شهرداری هشترود گنجانده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۰    
در شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۰    
امین امینیان گفت: متاسفانه از ورودی شهر سدمعبر ها شروع می شود و فروشندگان وسایل خود را علاوه بر پیاده رو در خیابان ها نیز پهن می کنند و نظم عمومی شهر را به هم می زنند که شهرداری باید نسبت به جمع آوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰    
حجت الاسلام میرعلی جاهد گفت: آثار روزه داری بایستی در تمامی اعمال، رفتار و گفتار مؤمنان تجلی یابد، چنانکه حضرت علی(ع) می فرمایند؛ روزه قلب بهتر از روزه زبان و روزه زبان بهتر از روزه شکم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۸    
امین امینیان در جلسه ستا ساماندهی امور جوانان و کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان هشترود از کاهش 29٫7 درصدی طلاق در هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۸    
فرمانده انتظامی مراغه از کشف دو محموله میلیاردی کالای قاچاق درمحور هشترود – مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۸    
سیده زهرا طاهرموسوی گفت: هشت طرح عمرانی با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال در سه ماهه نخست سالجاری در شهرداری هشترود تصویب و به مرحله اجرایی در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۸    
سرهنگ امیر شاهمحمدپور گفت: نسل نو مدیران آینده هستند که باید از انقلاب و دفاع مقدس الهام بگیرند و همین دانش و آگاهی، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۸    
حجت الاسلام سیدجعفر موسوی گفت: ثمره یک ماه عبادت و روزه داری خالصانه ایجاد تحول و دگرگونی در رفتار کردار و دستیابی به کمال عبودیت و بندگی در راه خداست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۸    
امین امینیان گفت: بسته سرمایه گذاری شامل 74 طرح در بخش های مختلف آماده ارائه به سرمایه گذاران است و کلیه طرح ها در کارگروه های تخصصی بررسی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
شهرام آسیابی گفت: در جشن گلریزان ویژه مددجویان، خیرین بالغ بر 90 میلیون ریال به صورت نقدی به نیازمندان شهرستان هشترود اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
سپاه و بسیج رسالت محور است و خود را موظف به دفاع از نظام در هر شرایط می داند. رسالت محوری و فرهنگ پاسداری حاکم بر این مجموعه به ذائقه مخالفان خوش نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
به همت اداره ورزش و جوانان هشترود، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور پرشور خانواده ها در مسیر بین اداره ورزش و جوانان تا بوستان نماز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۰    
سرهنگ احمد تقی پور گفت: همانطوریکه در طول هشت سال دفاع مقدس تنها با مقاومت توانستیم در مقابل دشمنان این نظام ایستادگی کنیم الان هم باید در خصوص مسئله برجام مقاومت کنیم و نگذاریم حقی از جامعه و مملکت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۰    
با حضور مردم و مسئولان مزار شهدای گمنام هشترود بمناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۰    
به همت بسیج دانشجوئی سپاه و دانشگاه آزاد شهرستان هشترود مراسم گرامیداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر با حضور رزمندگان و ایثارگران، خانواده های شهدا و دانشجویان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
بهروز عبدیلی از تشکیل تیمهای نظارتی برای کنترل قیمت اقلام مورد نیاز شهروندان در بازار شهرستان هشترود در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۰    
سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: سالن های غذاخوری و مراکز ارائه غذای گرم که قصد ارائه خدمات دهی در طول روز ایام ماه رمضان را دارند باید مجوز لازم را از نهاد مربوطه دریافت کنند اما این سالن ها باید از طریق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۰    
یک کارشناس امور مذهبی گفت: امروزه دشمن به دنبال این است تا ذائقه و رفتار مردم وجوانان ما را تغییر دهد و باید از فرصت های این ماه استفاده کرد و باورهای دینی خود را براساس آموزه های دینی و قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۰    
فرماندار شهرستان هشترود گفت: در 5 سال اخیر با عنایات دولت تدبیر و امید بیش از 140 میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان تخصیص داده شده که این مبلغ در 10 سال قبل از آن فقط 40 میلیارد ریال بود که در این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۰    
کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد و 400 میلیون ریال در جاده مراغه – هشترود کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۰    
اسدالله حیدری گفت: 3 مورد از طرح ها و ایده های نخبگان هشترودی و چاراویماقی تحت حمایت پارک علم و فناوری استان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۰    
سیدحمزه امینی گفت: وضعیت محورهای پرتردد از جمله ذوالبین و آتش بیگ مناسب نیست و باید این مسیرها در اولویت کاری دولت قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۰    
مهندس مجید احمدی گفت: سهمیه برنج شهرستان در قالب طرح ضیافت 20 تن و از نوع هندی و تایلندی می باشد و به قیمت هر کیلو 27 هزار ریال بصورت خرده فروشی در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۰    
حجت الاسلام علی علی اکبری سخاوت را پوششی برای عیوب انسان ها دانست و اضافه کرد: سخاوت آبروی انسان را حفظ می کند و دشمنان و بدخواهان را عقب می راند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰    
سلمان زاده گفت: تاکنون مناقصه زیادی برای تعیین پیمانکار آسفالت این محور در استان انجام شده است ولی متأسفانه هیچ شرکتی در این مناقصه شرکت نکرده و تلاش می کنیم در کمترین زمان ممکن با استفاده از شرکت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰    
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: بیش از90درصد راه های روستایی این شهرستان تخریب شده است و این منصفانه نیست که این شهرستان را به نسبت جمعیت بسنجیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰    
حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: در ایام ماه مبارک رمضان تاکید بر برگزاری جلسات جزء خوانی در مساجد شهری و روستائی است و این برنامه در 13 خانه و موسسه قرآنی شهرستان با عنوان “قرآن در زلال رمضان” برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۰    
آمارها نشان می دهد بعضی از اقلام خوراکی با نزدیک شدن ماه رمضان افزایش یافته و مردم از این وضعیت گلایه مند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
معاون توسعه امور پیشگیری بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: از تعداد 50 هزار معتاد استان، 10 درصد را زنان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
فرماندار هشترود در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان، گفت: 50 درصد صندلی ها و میزهای کتابخانه های هشترود فرسوده و نیاز به بازسازی و تعویض دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی در مراغه گفت:امسال 90 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی و آسفالت جاده مراغه – هشترود تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در همایش خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار هشترود گفت: سال گذشته خیرین 750 میلیارد ریال در استان به مدرسه سازی کمک کردند که این میزان امسال به 800میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
مدیر مؤسسه قرآنی امام حسن مجتبی (ع) هشترود، با بیان اینکه 200 قرآن آموز در کلاس های آموزشی این مؤسسه حاضر می شوند، گفت: روخوانی، روانخوانی، تفسیر، حفظ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
️برخورد خودروی نیسان با خاور در محور هشترود- مراغه سه راهی برج(درین سو ) حادثه آفرید.
مشاهده نتایج بیشتر...