پنجشنبه ۳۰ آبانساعت ۱۵:۲۵Nov 2019 21

پیک هشت رود (peykehashtrood.ir)

پیک هشت رود 27 اسفند 1395 پیک هشت رود 28 اسفند 1396 پیک هشت رود 27 اسفند 1397 پیک هشت رود 31 فروردین 1398 پیک هشت رود 1 اردیبهشت 1398 پیک هشت رود 30 خرداد 1398 پیک هشت رود 31 تیر 1398 پیک هشت رود 31 مرداد 1398 پیک هشت رود 1 شهریور 1398 پیک هشت رود 29 مهر 1398 پیک هشت رود 2 آبان 1398 پیک هشت رود 3 آبان 1398 پیک هشت رود 4 آبان 1398 پیک هشت رود 6 آبان 1398 پیک هشت رود 7 آبان 1398 پیک هشت رود 8 آبان 1398 پیک هشت رود 11 آبان 1398 پیک هشت رود 12 آبان 1398 پیک هشت رود 13 آبان 1398 پیک هشت رود 15 آبان 1398 پیک هشت رود 16 آبان 1398 پیک هشت رود 17 آبان 1398 پیک هشت رود 18 آبان 1398 پیک هشت رود 19 آبان 1398 پیک هشت رود 20 آبان 1398 پیک هشت رود 21 آبان 1398 پیک هشت رود 22 آبان 1398 پیک هشت رود 23 آبان 1398 پیک هشت رود 26 آبان 1398 پیک هشت رود 27 آبان 1398 پیک هشت رود 28 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
پورمحمدی گفت: در میان دستگیرشدگان جریان های اخیر تعدادی از آشوبگران غیربومی بودند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۳    
حجت حسین پور از تعطیلی استخر هشترود بدلیل رفع نواقصات و نصب سیستم گرمایشی از سوی پیمانکار تاسیسات تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۳    
پیک هشترود در پیام رسان های داخلی ادامه فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۳    
بدلیل بارش برف و برودت هوا کلیه مدارس شهری و روستایی چاراویماق در روز سه شنبه 28 آبان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۳    
نمایشگاه کتاب در هشترود بمناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین محلی در سالن اداره میراث فرهنگی و گردشگری افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به طور مشخص کانال های تلگرامی کلمه، فاکس نیوز و امتداد از حدود ساعت 21 دیشب تا این لحظه به روز نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، در درس خارج فقه امروز خود، سخنانی را درباره مدیریت مصرف سوخت مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پیک هشترود به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رامبد جوان بازیگر، کارگردان و تهیه کننده که در ماه های اخیر به دلیل سفر به کانادا برای تولد فرزندش خبر ساز شده و حاشیه های زیادی را به دنبال داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی آخر همین هفته و به مناسبت میلاد حضرت رسول(ص) در 2 قسمت از تلویزیون پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سیدبشیر حسینی یکی از چهار داور اصلی برنامه عصر جدید ضمن تشریح جزییاتی از فصل دوم این برنامه، بر ادامه غافلگیری ها و جذابیت های پنهان فرآیند کشف استعدادهای تازه در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا| 34 درصد خانواده های نیویورکی نگهداری از سگ را به فرزند ترجیح می دهند! به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پدیده “سگ فرزندی” در ایالت “نیویورک” آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
یک تاجر عراقی اعلام کرده به هر بازیکنی از تیم ملی فوتبال کشورش که به ایران گل بزند، یک آپارتمان در مرکز بغداد هدیه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۹    
شاید شما نیز برخی از کودکان را دیده باشید که نسبت به همسالان خود رفتار های غیر عادی دارند ، برای مثال بسیار بی قرار هستند و دیگران را اذیت می کنند ، در یک چشم به هم زدن همه چیز را بهم می ریزند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
برنامه سلام صبح بخیر امروز میزبان سعید سلطانی و فریبا نادری بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، جدیدترین استفتائات از ایشان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ردایی درباره اکران های دانشگاهی سال دوم دانشکده من و حاشیه های بوجود آمده برای همخوانی در این فیلم توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۹۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه دستگیری سرشبکه کانال آمدنیوز را محصول یک برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه دانست که امید و امنیت را بیش از پیش در دل مردم زنده کرد و هراس را در دل دشمنان ایران اسلامی انداخت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در کنفرانس خبری کاخ سفید گفت: نامه ای را که ترامپ پیش از حمله نظامی آنکارا به شمال سوریه به او ارسال کرده بود به سطل زبانه نینداخته، بلکه آن را بازگردانده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اتحادیه اروپا خواست به جای این رژیم، ایران را تحریم کند!
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۸    
امین امینیان گفت: مساجد قدیمی شهرستان هشترود ساماندهی می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۸    
با نزدیک شدن به 10 آذر و آغاز رسمی ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مجلس، گزینه های مختلفی هم در بین مردم شایع می شود که یکی از مهمترین شایعاتی که نقل محافل کنونی هشترودی ها و چاراویماقی ها حتی در کل ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۸    
شنیده شده غفار اسماعیلی نماینده چهار دوره هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی سودای کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهرستانهای بهارستان و رباط کریم را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
تقریبا در هر پرونده کلان مفاسد اقتصادی که رسیدگی به آن از سوی دستگاه قضا کلید خورده، یک پای ماجرا به مسؤولان نظارتی و مستقیم آن ختم شده یا دست کم قصور و کوتاهی آنها مشهود بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ناصر رادوند از توقیف 3 محموله چوب فاقد مجوز در حوزه استحفاظی این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد نجفی گفت: بیشتر مدارس قدیمی شهرستان های میانه، سراب و هشترود در اثر زلزله آسیب دیده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هشترود ازبرخورد سواری کیا و ام وی ام و کشته شدن یک نفر و مصدومیت 2 نفر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات چپ و راست درباره اقدامات مثبت انجام شده در قوه قضاییه نشان دهنده عملکرد مناسب این دستگاه است که از طرفی نیز باعث شیرین شدن کام مردم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸    
مهندس اکبر فرج نیا گفت: برای پرداخت الکترونیکی هزینه قبض برق 10 روش پیش بینی شده است که مردم به راحتی هر چه تمام می توانند از این روش ها صورتحساب خود را پرداخت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸    
پوستری در همراهی با مصیبت زدگان زلزله میانه.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۸    
125 دانش آموز دختر مدارس هشترود و نظرکهریزی در قالب اردوی راهیان نور و با بدرقه جمعی از مسئولین محلی عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸    
دکتر اکبر انبارته گفت: تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان سال 58 زمینه ثبیت انقلاب را فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی از پرواز دختربچه ای دو ساله در کسوت خلبان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد نماز جمعه هشترود از ارسال کمک های جمع آوری شده از سوی این ستاد به مناطق زلزله زده شرق آذربایجان شرقی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اسفندیار حسین نژاد گفت: تاکنون برای 146 موقوفه شهرستان سند اخذ شده و 121 موقوفه نیز در دست اقدام است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
امین امینیان با بیان اینکه آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شهرستان مشاهده و گزارش نشده است گفت: با این وجود خرید و فروش طیور در بازار هفتگی هشترود تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
آمارهای حاکی از تحلیل ها و تحقیقات پایگاه های معتبر نشان از کاهش مهاجرت استعدادهای ایرانی به کشورهای دیگر دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک روانشناس گفت: اضطراب حالتی از نا آرامی و تشویش است، تمرکز روی احتمال شکست، خطر یا بدبختی، که باعث پریشانی شما می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی دونالد ترامپ، مجتبی خامنه ای فرزند رهبر انقلاب را تحریم کرده است که یکی از نویسنده های کشور با انتشار پستی در صفحه اینستگرام خود نسبت به آن واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه مدعی است چهارمین گام برجامی به منزله اعلام تمایل ایران برای خروج از توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزه با رشد شبکه های مجازی و قوی تر شدن ارتباط های اینترنتی، اقشار مختلف جامعه درگیر فعالیت ها و رفتارهایی شده اند که هیچ گاه ارتباطی با شخصیت واقعی شان ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۷    
گاهی برای خوشبخت شدن به هر دری می زنیم تا ثروتمند شویم، در صورتی که ثروت به تنهایی عامل خوشبختی نیست. تلاش برای رسیدن به قل? خوشبختی شایسته است، اما تنها عامل خوشبختی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
سران قبائل کربلا از ملت و دولت ایران عذرخواهی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رویارویی آمریکا با ایران در عرصه نظامی یک ویژگی بارز دارد که اکنون کلید بازدارندگی و امنیت پایدار کشور است و آن ویژگی شکست همیشگی آمریکا در تقابل با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مردم بصیر و ولایت مدار هشترود در راهپیمائی روز 13 آبان با سر دادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر منافق” حماسه ای دیگر خلق کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۷    
محبعلی پور گفت: جامعه علمی و دانشگاهی کشور همچون گذشته در راهپیمائی روز 13 آبان مشارکت جدی خواهد داشت و با مشت های گره کرده پاسخ یاوه گوئی های دشمنان را خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۷    
بهروز عبدیلی گفت: اصناف و بازاریان این شهرستان برای همبستگی بیشتر با دیگر اقشار به صورت منسجم، در راهپیمایی حضور خواهند یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۷    
سرهنگ جعفر غیابی گفت: تبیین 13 آبان در بین دانش آموزان نه فقط به عنوان یک واقعه تاریخی بلکه به عنوان نقطه عطفی که به رهبری امام (ره) مانع از انحراف جامعه از مسیر اصلی و دینی خود شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۷    
بهمن اقدمی گفت: در روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار دانش آموزان هشترودی با حضور در راهپیمایی و شعار مرگ بر آمریکا حضور خود در کنار نظام وانقلاب را به نمایش خواهند گذاشت و انزجار خود از استکبار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۷    
جلسه شورای اداری شهرستان هشترود با حضور دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان های کشور و جمعی از مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۷    
مراسم تجلیل از سفیران علمی و فرهنگی (برترین های کنکور سراسری در سال 98 ) توسط شهردار و اعضای شورای شهر هشترود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۷    
مانور مقابله با شورش دشمن فرضی و عملیات امداد و نجات در رزمایش اقتدار عاشورائی گردان های بیت المقدس بسیج سپاه هشترودبرگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۷    
سرهنگ جعفر اسماعیل نژاد گفت: امروز یکی از مهمترین نیازهای کشور آشنایی دانش آموزان و تربیت کردن آنها در تراز انقلاب اسلامی برای انتقال مفاهیم آن با استفاده از ابزارهای جدید به سراسر دنیا است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد شیرجنگ گفت: نفر که اغلب به دلیل اینکه جزو ساکنین مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر 20000نفر هستند از خدمات برنامه پزشک خانواده روستایی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آمریکایی ها ،گروه های تروریستی را برای رسدن به اهداف خودشان تاسیس می کنند و رهبران آنها را درست زمانی که نیاز به تقویت شخصیت سیاسی در کشورشان دارند،به گفته ی خودشان مثل سگ! می کشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرخ اسداللهی از کاهش 50 درصدی سرقت در این شهرستان در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار هشترود با بیان اینکه برای تکمیل هزار هکتار از پایاب سد سهند 27.5 میلیارد تومان نیاز است، گفت: این طرح تا پایان امسال بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز درحالی برخی سعی دارند در قالب سلبریتیسم خود را نماد زندگی موفق معرفی کنند که بیش از 1400 سال قبل خداوند آب پاکی را روی دست همه انسان ها ریخته و پرده از چهره ای برداشت که تبعیت و پیروی از او ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین کانون تندرستی و حرکات اصلاحی دانش آموزان با هدف توسعه سلامت جسمی و روانی در هشترود افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷    
شاهرخ اسداللهی تراکمه گفت: هرگونه توهین به مقدسات جرم است و در مورد اخیری هم که یکی از افراد در فضای مجازی به ائمه اطهار (ع) توهین کرده بود نیز اعلام جرم و پرونده قضائی نیز تشکیل شده و در حال بررسی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان هشترود از اجرای نامناسب آسفالت در جاده هشترود – مراغه خبر داد و گفت: در حال حاضر عملیات آسفالت ریزی با رعایت استاندارد های لازم ادامه دارد و چنانچه شاهد تخلفی در این زمینه باشیم بدون هیچ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
2 حادثه مرگبار رانندگی در شهرستان هشترود با 3 کشته روی داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی هشترود از برداشت 50 هزار تن سیب از باغات هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
همایش جاماندگان اربعین حسینی با حضور پرشور مردم ولایتمدار و دستجات عزاداری بصورت عزاداری خیابانی و تجمع در مسجد جامع برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
متاسفانه روند استفاده از نام مبارک ائمه در فعالیتهای تبلیغاتی از انتخابات مجلس هفتم در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق آغاز شد و از آن زمان به بعد هریک از کاندیداها نام یکی از ائمه را برای شعار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنان وزیر بهداشت درخصوص گرانی برخی اقلام دارویی نشان می دهد که این اقدام برای حمایت از تولید داخل صورت گرفته و این داروها تحت پوشش بیمه قرار دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷    
با فرا رسیدن فصل سرما، به طبع استفاده از وسایل گرما زا افزایش پیدا میکند. در این حال رعایت چند نکته ایمنی قبل از در سرویس قرار دادن وسایل گاز سوز می تواند در حفظ جان شما و خانواده محترمتان بسیار کار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
امین امینیان با اشاره به اهمیت مشاغل خانگی در کمک به کاهش آمار بیکاری و تامین معیشت خانواده ها، از تخصیص 22 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در شهرستان هشترود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ترکیب قایق های بدون سرنشین و پهپادهای رادارگریز سپاه برای پاسخگویی به هر تهدیدی بویژه در حوزه دریا موجب خواهد شد تا نیروهای مسلح کشورمان تبدیل به نیرویی خاص در جهان با امکان اجرای عملیات هیبریدی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۷    
محمدرضا قهرمانپور گفت: برای ساماندهی مشاغل مزاحم در 4 نقطه از شهر هشترود متقاضی سرمایه گذاری داریم و تاکنون 12 سرمایه گذار اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد: نزدیک به 250 هزار مسئول باید اموال و دارایی هایشان را روشن و شفاف اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۹    
سرگرمی کودکان
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۹    
نکات مهم آشپزی
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زور زدن نوزاد می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله مهمترین دلایل آن می توان به عدم توانایی در دفع گازهای شکمی اشاره نمود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
جارن لانییر فیلسوف کامپیوتر و مخترع واقعیت مجازی ، از فاجعه ای می گوید که اینترنت را به جهنم تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۹    
وجود آهن در رژیم غذای کودکان، به تقویت عملکرد مغز آن ها کمک خواهد کرد. کم خونی خفیف در کودکان علائم کمی را بروز می دهد و یا حتی ممکن است هیچ علائمی را نشان ندهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجبیل یک درمان طبیعی برای کاهش درد عضلانی و مفصلی است
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به اربعین شهادت امام حسین (ع) هزینه حمل و نقل هر نفر در کشور عراق به شرح زیر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
زوار اربعین چگونه می توانند با در دست داشتن برگ تردد اربعین به صورت هوایی از کشور خارج شوند؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹    
طرح پلاک گذاری ماشین های کشاورزی هشترود اجرا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹    
آدرس موکب شهدای آذربایجان (شهدای هشترود) در شهر کربلا اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرطرفداری است که ویتامین های ای و ث را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
یک روانشناس درباره تأثیر توجه زوجین به روزهای مهم زندگی مانند روز عقد، تولد همسر و غیره بر زندگی مشترکشان توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اتهامات دختر نعمت زاده، وزیر صنعت دولت اول روحانی در دادگاه ها در حال بررسی است که از اخلال در بازار داروهای آنتی بیوتیک تا داروهای ضدسرطان گسترده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر حضور نظامی کشورش در غرب آسیا را نادرست خواند و گفت جنگ های بی پایان احمقانه برای آمریکا رو به اتمام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۹    
نرخ عوارضی اتوبان در مسیر هشترود بستان آباد به 4 هزار و بستان آباد تبریز به 3 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۹    
محمد شکریفرد شاعر ارزشی و جوان هشترودی جدیدترین سروده خود را نذر عمه سادات کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۹    
بنا به اعمال محدودیت در تعداد کارت های سوخت فعال و همچنین کاهش میزان سوختگیری در هر نوبت به 20 لیتر، لذا از رانندگان خواهشمندیم برای جلوگیری از ایجاد صف در جایگاه ها و همچنین تسریع در امر سوخت گیری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور مهمترین مسائل کنکوری و پذیرش دانشجو را اعلام کرد و از برنامه ریزی برای حذف آزمون متمرکز دکتری و سرنوشت تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
بهمن اقدمی گفت: توسط خیرین این شهرستان بیش از 100 میلیون تومان وسایل ورزشی، کفش و لباس بین دانش آموزان در طول 2 سال اخیر توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۹    
دکتر اکبر انبارته گفت: مشارکت خانواده ها امری ضروری در حل مشکلات آموزش و پرورش می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۹    
محمدرضا شقاقی پور گفت: دومین قسطِ طرحِ احداث دیواره ساحلی از طرف اعضای شورای شهر از وزارت کشور در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مهدی پورصادق از تیم داری در رشته تکواندو خبر داد و گفت: با توجه به المپیکی بودن این رشته رزمی و وجود نام آورانی از دیار هشترود همچون مهدی نوایی و اکبر اسدی که از قهرمانان بنام ایران در مجامع بین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۹    
رئیس دادگستری و دادستان هشترود از نحوه اجرای عملیات آسفالت ریزی محور سه راهی قویونقشلاقی به نظرکهریزی بازدید و به پیمانکار طرح برای آسفالت ریزی استاندارد و تسریع در اجرای پروژه تذکر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امین امینیان از انتخاب روستاهای ذوالبین، آتش بیگ و بسیط شهرستان هشترود به عنوان روستاهای هدف در طرح توسعه و اشتغال پایدار خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مجید احمدی گفت: 2 واحد تولید بذر اصلاح شده گندم با ظرفیت تولید سالانه 6 هزار تن در این شهرستان فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۹    
همایش عظیم 3 ساله های حسینی به یاد حضرت رقیه (س) به همت هیات رزمندگان عترت بانوان و بسیج خواهران هشترود در سالن شهیدباکری برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدباقر موسوی هاشمی گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در طرح آبرسانی به هشترود و ساخت تصفیه خانه فاضلاب این شهر سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خودداری مردم عراق از ادامه تظاهرات و بازگشت آرامش به خیابان های این کشور، باعث شد که توطئه سعودی- صهیونیستی برای ایجاد هرج و مرج و سرنگون کردن دولت بغداد، ناکام بماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
متاسفانه با گذشت 14 سال از تصویب قانون تسهیل ازدواج جوانان در مجلس، هنوز این قانون اجرایی نشده است و به قولی این قانون در گوشه ای مانده و خاک می خورد و سران سه قوه باید در خصوص این موضوع پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امین امینیان گفت: در آینده نزدیک جمعیت سالخورده هشترود با 6 درصد رشد به 30 درصد می رسد و در مقابل جمعیت جوانان نیز 15 درصد کمتر می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...