شنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۲۱May 2017 27

کاوشگران روابط عمومی (prr.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵    
مشکلات اصلی و فرعی روابط عمومی ها در فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس مورد بررسی قرار گرفته است و می توان گفت که یکی از مهمترین دغدغه ها در این عرصه این است که جایگاه اصلی روابط عمومی در کشور ما ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵    
ستاره ارتباط دولت در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی به محمدباقر توبخت معاون رییس جمهوری و سخنگوی دولت اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵    
علی دارابی معاون امور استان های صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ضمن کسب ستاره ماندگار روابط عمومی، تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۰    
سخنگوی دولت اظهار کرد: روابط عمومی در دولت دوازدهم منزلت رفیع تری پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۰    
با توجه به ابلاغ منشور حقوق شهروندی توسط دولت و لزوم تامین آن، انتظار می رود دولت دوازدهم نسبت به اصلاح و تقویت نظام ارتباطی و اطلاع رسانی خود اقدام کند و افراد متخصص ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۰    
باقر ساروخانی استاد ارتباطات و پدر علم جامعه شناسی ارتباطات در سخنانی در جشن ستارگان روابط عمومی : مهمترین عنصر توسعه پایدار روابط عمومی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
مجمع عمومی عادی نوبت دوم انجمن روابط عمومی ایران عصر روز سه شنبه 2 خرداد 96 در تهران با شرکت 103 عضو برگزار و اعضای جدید هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
نخستین گردهمایی مسئولین روابط عمومی شهرستانهای منطقه شمال و شمال شرقی استان اصفهان در سال 96 دیروز به میزبانی شهرستان نطنز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان گفت: وظایف روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی، انعکاس و تنویر افکار عمومی بسیار گسترده و سنگین است و این همایش ها به تسهیل فعالیت و هماهنگی روابط عمومی های کشور در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۰    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:روابط عمومی ها باید برای ایجاد نگاه مثبت مردم با سازمان باید به خوبی با مردم تعامل کنند و ضعف و مشکلات سازمان خود را به گوش مدیرانشان برسانند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵    
سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان گفت: حفظ و صیانت از برند سازمان، یکی از وظایف اصلی و مدرن روابط عمومی ها در سازمان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت روابط عمومی بدون رسانه را ناقص دانست و گفت: یک روابط عمومی بدون استفاده صحیح از ابزار رسانه هرگز در کار خود موفق نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵    
قائم مقام وزیر نیرو گفت: باید در حوزه آب بین وزارت نیرو و استانداری اصفهان کارهای کارشناسی برای پیشبرد برنامه های بلند مدت انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۵    
دوازدهمین جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان روز چهارشنبه با معرفی روابط عمومی های برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از راه اندازی سامانه اینترنتی به منظور استفاده تمامی شهروندان برای دسترسی به اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
فهرست خبرنگاران خارجی 27 کشور جهان که اردیبهشت ماه به ایران آمده اند، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۵    
اگر کسی کارت خبرنگاری خواست، لطفا با من تماس بگیره. مدیر مسؤول مجله ...! ؛ از چند روز گذشته این پیام در برخی از کانال های تلگرامی و صفحه های اینستاگرم دست به دست می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۵    
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و ارتباطات مردمی وزارت نیرو تاکید کرد که دولت تدبیر و امید در تمامی حوزه ها بویژه حوزه های اطلاع رسانی پاسخگوترین دولت بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰    
مشاورمدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: هفته روابط عمومی فرصت مناسبی برای مرور مسائل و مشکلات حوزه روابط عمومی و چاره اندیشی و رفع آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۰    
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، اولین همایش مسئولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و هیأت های ورزشی استان طی سال 96، در کرمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۵    
دبیر شورای اطلاعی رسانی استان قزوین گفت: رویکرد دولت تکریم واقعی رسانه ها و تقویت روابط عمومی هاست لذا هیچ رسانه و خبرنگاری در استان تاکنون با شکایتی به دادگاه نرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۵    
معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمان از برگزاری دوره آموزشی و توجیهی ویژه مسئولان فرهنگی و روابط عمومی حوزه های قضایی استان با حضور اساتید برجسته کشوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان عنوان کرد که روابط عمومی به عنوان قلب تپنده سازمان ها و نهادها عمل می کند و به عنوان چشم بینای دانشگاه مطرح می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۰    
استاندار قزوین گفت: روابط عمومی ها پل ارتباطی مدیران و دستگاه ها با مردم و رسانه های جمعی هستند از این رو جایگاه آنها در هیچ دستگاهی نباید کوچک شمرده شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۵    
روابط عمومی در محیط هایی می تواند توسعه یابد که رقابت در آن جریان داشته، در کشور ما هم هر جا رقابت ایجاد شده روابط عمومی ها قوی تر ظاهر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۵    
دست به سینه بودن یا انداختن یک پا روی پای دیگر، موانعی فیزیکی هستند که نشان می دهند شخص مقابل، آنچه می گویید را نمی پذیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل زندان های استان یزد در جمع مسئولین روابط عمومی زندان های استان گفت: روابط عمومی باید با صداقت و شفافیت، حافظ دستگاه و دستاوردهای سازمان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۰    
استاد حوزه ارتباطات گفت: روابط عمومی پویا و هوشمند روابط عمومی است که برای حل مشکلات ارتباطی سازمان، برنامه ارتباطی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵    
مشاور امور بین الملل استانداری همدان از افزایش تعداد اعضای مجمع عمومی روابط عمومی های این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵    
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تبلیغ و دفاع دو وظیفه مهم روابط عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:روابط عمومی ها با توجه به میزان ارتباط بالایی که در سازمان و بیرون سازمانی دارد می تواند داده های خوبی برای تصمیم گیری مدیران فراهم کند
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: روابط عمومی باید ایجاد امید و آینده نگری در پرسنل کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۰    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: روابط عمومی باید پیام ها، انتظارات و نیازهای جامعه را به موقع و مناسب دریافت و تلاش کند با برنامه ریزی و اقدام مناسب پاسخگوی این نیازها و انتظارات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۰    
شماره 42 نشریه کارگزار روابط عمومی با سه پرونده و موضوع؛ مثبت اندیشی، اخبار جعلی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۰    
مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ارتباطات مهم ترین دلیل پیشرفت بشر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: روابط عمومی مدرن باید مشتری مدار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۵    
مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان طبس در همایشی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در محل سالن اجتماعات معاونت استانداری و فرمانداری ویژه این شهرستان شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۵    
رئیس انجمن روابط عمومی استان فارس با بیان اینکه تعامل دو سویه روابط عمومی ها با رسانه ملی دنبال می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
در همایش روز ملی ارتباطات وروابط عمومی از فعالان روابط عمومی حوزه بهداشت ودرمان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۰    
در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران که فردا با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت ، خانم دکتر بروجردی رئیس کتابخانه ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
دوازدهمین جشنواره روابط عمومی همراه با معرفی و تجلیل از آثار برتر روابط عمومی های استان در سالن اجلاس اتاق بازرگانی برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با یادآوری این مطلب که هنر ارتباط با رسانه ها باید توسط روابط عمومی ها مشق شود، گفت: رسانه ضعیف نمی تواند استان را پیش ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵    
طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک سپه، سیدعلیرضا هاشمی به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۰    
موفقیت هر کمپین بازاریابی به میزان زیادی به فراخوانی که ارائه داده است، بستگی دارد. در بازاریابی پیامکی نمی توان گزینه جذاب و فریبنده ای قرار داد تا مشتری روی آن کلیک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۰    
همانگونه که می دانید محتوای ویدیویی یکی از تاثیرگذارترین نوع محتوا است. از این رو انتشار محتوای ویدیویی در شبکه های اجتماعی نیز می تواند تاثیر مثبتی بر روی کسب و کارها داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۰    
در مورد سمپل و اینکه تا چه حد موفق بوده است هم تنها راه ممکن، محاسبه متوسط هزینه تبلیغات به ازای هر مشتری است. این تنها روش راستی آزمایی موفقیت هرگونه هزینه تبلیغاتی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۰    
فرآیند تقسیم بازار به گروه های کوچک تر با نیازهای محصول مشابه یا ویژگی های قابل شناسایی، با هدف انتخاب بازارهای هدف مناسب Segmentation یعنی تقسیم بازار به گروه های کوچک تری از خریداران که نیازها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۵    
همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات نشست صمیمی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد با کارکنان دفتر روابط عمومی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵    
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت ماه) در آیینی با حضور قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از کارکنان روابط عمومی این شرکت تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۰    
این تحقیق همچنین بیان می کند که 93 درصد مادران، استفاده از رسانه های اجتماعی و 62 درصد آنها دسترسی به شبکه های اجتماعی را به عنوان اهداف خود برای اتصال چندین باره در روز به اینترنت مطرح کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری روس بیزنس با روزنامه های کامسامولسکایا پراودا و مترو ادغام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: مدیران روابط عمومی استان با اتکا به عملکرد مناسب و پویایی در یک سال گذشته توانسته مهمترین مشخصه روابط عمومی کارآمد را به نمایش بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
این نکته را به یاد داشته باشید که کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام معمولا علاقه ای به خواندن ادامه کپشن در قسمت بیشتر بخوانید ندارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: در این مقطع روابط عمومی نمی تواند فقط به نصب بنر و برگزاری مراسم خلاصه شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵    
استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی ها یک تخصص هنرمندانه و مهم دارند و تلاش آنها باید برای رفع سوء ظن ها نسبت به دستگاه های اجرایی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۵    
به یاد داشته باشید که رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین منابع دستیابی به اطلاعات کاربران و دریافت بازخورد از آنها است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰    
صفحه درباره فرصتی فوق العاده برای نشان دادن وجوه منحصربه فرد شخصیت شما یا برند شما است. اجازه دهید صدای برند در نوشته شما بدرخشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰    
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت همزمان با سالروز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات الی بیت المقدس برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۵    
رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: روابط عمومی کار درجه دو یا سه نیست بلکه زبان گویا مغز متفکر یک سازمان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۰    
طبق گفته شرکت تلگرام، به روزرسانی نسخه 4.0 این برنامه به عنوان مادر تمام نسخه های تلگرام شناخته می شود و قابلیت های پیغام ویدئویی (Video message)، تلسکوپ (Telescope) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۰    
نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی گفت: حامیان آقای روحانی یک رای بین نسلی دادند و در اصل نه به امروزشان، بلکه به فرداها و آینده نسل های بعدشان رای دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
یکی از رسالت های مهم شرکت گاز استان گلستان در بخش روابط عمومی، اهتمام به اطلاع رسانی مطلوب و بموقع است که می تواند اقدامات و خدمات انجام شده سازمان متبوع خود را به موقع به مردم منعکس کرده تا ضمن شفاف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
در واقع بسیاری از بازاریابان فقط یک برگه پر از افرادی را که نیاز به پی گیری دارند پر می کنند و موقع پیگیری دچار سردرگمی می شوند و از مشتری ها غافل می مانند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
استراتژی بازار عمدتا همراه با رقابت است. ما باید بدانیم که در عرصه رقابت، حتما سرمایه بیشتر، بهتر نیست! حتما بهره مندی از نیروهای انسانی بهتر، موفقیت به همراه نمی آورد! حتما کیفیت بهتر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵    
امروزه یکی از تعاریف پذیرفته شده و مورد توافق درباره روابط عمومی این است که روابط عمومی مدیریت ارتباطات بین سازمان و گروههای اجتماعی مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۵    
حسین انتظامی با اشاره به سهم انکارناشدنی رسانه ها که مسئولانه، رویدادهای ملی را روایت می کنند و در ایجاد آگاهی و شور موثرند، از همه رسانه ها قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۵    
آنچه همواره جایگاه روابط عمومی ها را متزلزل کرده است عدم وجود "استراتژی ارتباطی در دولتها" است و آنچه همواره حلقه مفقوده روابط عمومی های ماست، نبود چشم انداز ارتباطی سازمانی است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۰    
فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس شورای اسلامی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۰    
سرپرست مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر:مجموعه ابزار های روابط عمومی عموماً دارای ارتباطات دوسویه در فرایند پیام رسانی هستند به این معنا که کانالهای موجود قابلیت دریافت بازخور پیام به صورت لحظه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۰    
مروری بر نقش دوسویه روابط عمومی دستگاه های اجرایی در ' انعکاس عملکرد دولت یازدهم به مردم' و ' نیازهای مخاطبان به مسئولان ' ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی 27 اردیبهشت روز روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
عضو هیات رئیسه شورای اطلاع رسانی استان سمنان گفت: پیشرفت فناوری به خصوص در عرصه شبکه های اجتماعی مجازی باعث شده است تا رویکرد روابط عمومی بسیار متفاوت تر از گذشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
سومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی روز چهارشنبه 27 اردیبهشت در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
رئیس فراکسیون روابط عمومی مجلس گفت: هدف ما از بررسی پیش نویس قانون جامع روابط عمومی در مجلس برجسته سازی این جایگاه است و می کوشیم آسیب های این حوزه را کاهش دهیم ضمن اینکه نباید روابط عمومی ها کاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
این فرمایش مقام معظم رهبری است که"فکر اینکه برادران یک بخش مشابه در ارگان های کشور را مثل روابط عمومی ها گردهم آوردند فکر خوبی است. ما در نظام خود احتیاج به یک انسجام حقیقی از هر طریق ممکن داریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۰    
همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی کتاب سال 95 روابط عمومی ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۰    
پدر فناوری اطلاعات ایران، گفت: بهتر است روابط عمومی ها تمام انرژی خود را بر روی شهروند روابط عمومی قرار داده و به شبکه های اجتماعی فکر کنند چرا که هم اکنون بیش از 40میلیون گوشی تلفن همراه هوشمند در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۰    
روابط عمومی بانک مرکزی و دبیران کمیسیون هماهنگی روابط عمومی بانکهای دولتی و خصوصی با صدور بیانیه ای مشترک به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
در حال حاضر مهم ترین مسئله ای که درباره روابط عمومی ها عنوان می شود، رعایت اصول اخلاق حرفه ای و تاکید بر منشور اخلاقی روابط عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، با صدور پیامی این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت و بر رویکرد ارتباطی هوشمند و یکپارچه در دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
چهارمحال و بختیاری - استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه تبریک گفت
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان گفت: روابط عمومی ها با رعایت اصولی چون صداقت و انتقال سریع اخبار، نقش تعیین کننده و تاثیرگذاری در تقویت سرمایه اجتماعی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
پس روابط عمومی ها نیز باید به دنبال تولید باشند . "تولید رابطه " ، "تولید آگاهی " ، "تولید اعتبار " و "تولید اعتماد " ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: روابط عمومی ها مهمترین و مظلوم ترین پست سازمانی در نهاد و دستگاه ها به شمار می روند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰    
استاندار یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی این روز را به تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰    
ارتباطات به عنوان شریانی حیاتی در دستیابی به توسعه، زمینه برنامه ریزی های موفقیت آمیز و تحقق هدف های مدیریتی را فراهم می سازد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰    
جواد کارگران مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت امروز 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی این روز را به همه جامعه رسانه ای و روابط عمومی ها تبرک گفت .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰    
مسؤول روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: مسوولان روابط عمومی یکی از مهم ترین عوامل برتری سازمان ها به شمار می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
رییس روابط عمومی بنیاد مرکزی گفت: روابط عمومی بهترین سخنگوی هر نهاد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
نشست مسئولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های استان تهران، ظهر (سه شنبه) با حضور گل محمدی مدیر کل در سالن آمفی تاتر اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت افزایش سواد رسانه ای و قلم فرسایی حرفه ای برای اطلاع رسانی هوشمندانه، شفاف و صحیح تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: کار روابط عمومی ها در دولتی که بر پرهیز از غوغا سالاری و شفاف سازی تاکید دارد، کار سختی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
در سازمان های خیریه خلق ارزش برای دو گروه از مخاطبان سازمان باید ایجاد شود. بنابراین در محک نیز به عنوان یک سازمان خیریه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
استاندار سیستان و بلوچستان فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را به همه تلاشگران و فعالان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
مدیر روابط عمومی و تبلیغات ناحیه بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز گفت: مجموعه روابط عمومی ها به عنوان یک معاونت مهم و اثربخش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
استاندار خراسان رضوی 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران و فعالان این عرصه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
شهرداری خرمشهر به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات از مسئولان واحدهای روابط عمومی ادارات این شهرستان تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۵    
استاندار قزوین با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان، دست اندرکاران و علاقمندان این حوزه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۵    
عباس احدپور بمناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان و رابطین روابط عمومی تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۵    
مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز تأکید کرد که در دنیایی که رسانه های معاند برای هجمه به انقلاب اسلامی چیزی کم نمی گذارند، روابط عمومی های انقلابی نگر ...
مشاهده نتایج بیشتر...