یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۳:۴۹Jul 2020 12

پایگاه اطلاع رسانی رادیو (radio.ir)

 
پایگاه اطلاع رسانی رادیو 29 اسفند 1397 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 29 اسفند 1398 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 31 فروردین 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 28 اردیبهشت 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 1 خرداد 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 1 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 2 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 3 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 4 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 5 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 6 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 7 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 8 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 9 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 10 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 11 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 13 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 14 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 15 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 16 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 17 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 18 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 19 تیر 1399 پایگاه اطلاع رسانی رادیو 21 تیر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "روبه راه" در رادیو معارف اهمیت نقش عفاف و حجاب در سلامت جامعه را واکاوی می کند
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی "یار مهربان" با معرفی کتاب "کمی تا آخر دنیا" مخاطبان خود را به مطالعه آن فرا می خواند
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و یکم تیر با حضور کارشناسان موضوع بایدها و نبایدهای بورس مسکن را بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پنج شنبه این هفته افسانه ایرانی سنگ صبور در برنامه افسون افسانه رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر در این روزها مردم دست به دست هم ندهند و برای کنترل بیماری به نکاتی که از طریق صدا و سیما اطلاع رسانی می شود توجه نکنند بدون تردید با یک فاجعه مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنرانی آیت الله امامی کاشانی در شرایطی که نماز جمعه تهران برگزار نمی شود، از رادیو تهران به سمع مخاطبان می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: سه راهبرد برای جدا کردن بازار مصرف از بازار سوداگری مسکن وجود دارد که به عنوان راهبردهای کلیدی وزارت خانه مطرح شده و برای هر کدام از این راهبردها به زودی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه "گلخونه" چهارشنبه 18 خرداد، مهدی خوبی، متخصص فیزیولوژی ورزشی درباره ترشح زیاد اسید معده توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
هنرمندان رادیو نمایش با حمایت از پویش من ماسک می زنم از مردم دعوت کردند تا آنها را در این مهم آنها یاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تقریبا از هر 3 یا 4 نفر یک نفر کبد چرب دارد که دلیل عمده آن بیشتر به الگوی غلط زندگی برمی گردد که دنیای صنعتی برای ما به ارمغان آورده است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هم و غم نمایندگان مجلس شورای اسلامی مشکل مسکن مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر رادیو معارف از اعلام این رسانه دینی برای همکاری با موسسات فرهنگی در برگزاری هر چه باشکوه تره برنامه های دهه ولایت خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سلبریتی ها نیز قبل از نشر هر مطلبی درفضای مجازی باید مطالعه و دقت کنند .شخصیت های مطرح جامعه نیز نیازمند سواد رسانه ای هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده دولت اسلامی، طرفداران وطراحان "شورای رهبری" را نمونه بارزعملکرد برخی مسئولان نفوذی دانست وگفت: این عده تلاش دارند رابطه امام-امت را به رهبری-ملت تبدیل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رادیو معارف و موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی در قم طی نشستی از همکاری یکدیگر در جهت نشر اندیشه ها و آثار مقام معظم رهبری خبر دادند
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن قطعه سازان ادعای رسانه ای شده عضو کمیسیون صنایع مجلس درخصوص انحصار 7دانه درشت اقتصادی در امر واردات قطعات خودرو را رد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه سفره خانه رایو فذهنگ این هفته داستان سیامک،دومین پادشاه جهان خوانش و بررسی می شود .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تعرفه ی قیمت اینترنت موبایل از سوی دو اپراتور بزرگ کشور و اعتراضات مردم و سازمان تعزیرات حکومتی سبب عقب نشینی اپراتور دوم از قیمت های اعلامی خود شده و مبالغ را به گذشته بازگرداند اما همراه اول ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
داستان دومین پادشاه جهان این هفته در سفره خانه روایت می شود
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "همیشه با ورزش" سه شنبه 17 تیر با عباس ترابیان، سرپرست پیشین کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ایران درباره موانع فوتبال ایران در میزبانی جام ملت های آسیا به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مخاطبانی که علاقه مند هستند یکه تاز بازار تهران شوند، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز با رادیو تهران همراه شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران صدا به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان زندگینامه بابای قصه های خوب را منتشر کرد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بی قاب، بی نقاب کاری از رادیو گفت و گوست که به شفاف سازی چالش های موجود در حوزه های گوناگون با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی، هجدهم تیر موضوع تحلیلی بر نظم بین المللی پساکرونا را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه تحلیلی مسابقه نفس های طلایی ماهانه از سوی گروه تلاوت شبکه رادیویی قرآن، تولید می شود و هم اکنون دوره ششم نفس های طلایی در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مطالب صفحه رادیو در هفته نامه صدا و سیما در تاریخ 21 تیر 99 منتشر شد . علاقمندان می توانند با اسکن کد مربوطه ، اخبار صفحه رادیو را بشنوند .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه سعادت آباد پیوندی میان هویت محله های سنتی و سبک زندگی ایرانی اسلامی با دوران گذار شهرنشینی مدرن برقرار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از ویژگی های رسانه رادیو، میزان بالای اعتماد و احترام مردم بدان است. هنوز بسیارند مخاطبانی که صحت، وثاقت خبر و تحلیل های سیاسی و اجتماعی و... را با شاخص رادیو می سنجند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سومین برنامه به علاوه نمای نقره ای به فیلم صحنه های از یک جدایی ساخته وحید صداقت پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "افلاکیان" در رادیو معارف اهمیت رسیدگی به مشکلات مردم را با توجه به سیره مرحوم آیت الله العظمی شیخ عبدالکریم حائری یزدی بیان می کند
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون صرافان در گفتگو با مجری و کارشناس خبری تهران من، مواردی را در رابطه با ارز و علل افزایش قیمت آن در بازار برای مخاطبان رادیو تهران بازگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه "گلخونه" سه شنبه 17 تیر، دکتر سید ضیاءالدین مظهری، متخصص تغذیه و رژیم درمانی درباره رژیم غذایی پرفیبر توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زندگی زهرا نعمتی نخستین زن تاریخ ورزش ایران که موفق به کسب مدال طلا در سطح بازی های جهانی المپیک و پارالمپیک شده است از رادیو تهران و رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای پرونده ی 38 ساله ی سرنوشت حاج احمد متوسلیان از فرماندهان جوان ایران در سال های نخست جنگ تحمیلی و ادعای برخی از افراد که معتقدند حاج احمد هنوز زنده است و برخی دیگر نیز ادعا دارند ایشان شهید شده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه ی یک تهران گفت: متاسفانه تهران شاهد حادثه ی ناگواری بود و علت اصلی انفجار در کلینیک سینا اطهار شمال تهران در دست بررسی است و مقام قضایی و همکارانمان در سازمان آتش نشانی در حال تحقیق روی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند توجه به دغدغه افکارعمومی و محدود شدن به برخوردهای نمایشی، دستگاه قضا را از درمان ریشه ای مشکلات بازمی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کارگری هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی کشور با اشاره به تخصیص 5هزار میلیاردتومان برای پرداخت مقرری بیکاری خواستار تزریق پایدار منابع به صندوق بیمه بیکاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تماس با سامانه های فوریتی و رفع مشکلات بوجود آمده برای مردم از سوی این نهادها، موضوع 16 تیر برنامه ی "تهران تو" بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
با شکل گیری شورای نمایش معاونت صدا، دبیر و 7 عضو این شورا از سوی معاون صدا معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
برنامه سوفیا با ساختاری مجله ای و پرداختن به موضوع کارکردهای فلسفه در زندگی امروز از رادیو گفت و گو تقدیم مخاطبان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی، هفدهم تیر موضوع ابعاد نفوذ سیاسی_امنیتی و راهکارهای شناسایی و مقابله با آن را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 17 تیر، میزبان امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی بود و به موضوع برنامه اتحادیه جهانی کشتی برای مسابقات جهانی اختصاص داشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین مسافر آستانه دبیر سی و نهمین جشنواره تاتر فجرامروز در گفتگوی زنده با برنامه گیومه رادیو نمایش اعلام کرد مدیریت های قبلی این جشنواره برنامه نداشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تمدید مهلت ثبت نام واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات کرونایی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان دم نیوش این هفته با استاد مصطفی رحماندوست و استاد محمود پوروهاب پیرامون وضعیت شعر کودک و نوجوان گفتگو می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از پوشش تکمیلی افزایش ارزش وسیله نقلیه به دلیل نوسان قیمت در بیمه نامه بدنه خودرو در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز گفت: نصب شناسه رهگیری برای کالاها حتی تولید داخل هم الزامی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرگردانی ، سرخوردگی ،طلب زیبایی و دیده شدن در جامعه میتواند از علل گرایش به خالکوبی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ی ورزش و جوانان استان تهران گفت: در ارتباط با تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی شهر تهران دستور جدیدی از سوی ستاد کرونا دریافت نکردیم اما روز گذشته تمامی مراکز و فعالیت های ورزشی ورامین برای ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه "گلخونه" دوشنبه 16 تیر میزبان دکتر رضایی زاده، دکترای طب سنتی بود و به بحث نوشیدنی مفید برای ایام گرما پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتیاد صرفا یک بیماری فردی نیست و نمی توانیم چشم خود را بر روی آسیب های اجتماعی و خانوادگی که به جا می گذارد ببندیم و آنها را نادیده بگیریم .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر صادقی راد، معاون تأمین خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی در گفتگو با تهران کلینیک مواردی را درباره داروهای تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و هزینه های بیماران مبتلا به کرونا مطرح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: منتقدان به سند همکاری ایران و چین تنها با همکاری این دو کشور مخالفند زیرا آنان از مفاد قراردادهای همکاری این دو کشور بی اطلاعند و قطعا انتقادشان بر سر فعالیت هایی که ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره ی دهم ریاست جمهوری در ارتباط با جایگاه فرهنگ در جامعه و نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از فعالیت های فرهنگی با پشت صحنه ی رادیو تهران صحبت کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پارک شهر 16 تیرماه با جوان فداکار رامهرمزی ناجی 11 نفر از حادثه دیدگان مرکز پزشکی سینا اطهر گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
1399/04/16 ساعت 13:42 معاون عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در استان تهران در این باره گفت: در تمامی کشورهای دنیا که از لحاظ اقتصادی بسیار قدرتمند بودند و قوانین سختی را با اجرای قرنطینه های اجباری ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سالمند سالم به معنای سالمند بدون بیماری نیست. سالمندی که بیماری زمینه ای دارد هم می تواند سالمند سالمی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به پیشرفت و تخصصی تر شدن دانش، مشاغل و کسب و کارها امروزه مشاوره تحصیلی در هر حوزه تحصیلی اهمیت زیادی پیدا کرده است و هر کسی در زندگی تحصیلی خود با گزینشهای زیادی روبروست که باید درست ترین و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه "همیشه با ورزش" یکشنبه 15 تیر با دکتر ستوده، پزشک باشگاه استقلال در ارتباط با وضعیت بازیکنان از نظر ابتلا به کرونا ویروس گفتگویی انجام داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه میزگرد نظرها و دیدگاه کودکان را درباره مقوله "شایسته سالاری" جویا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: صندوق های زمین و مسکن از این لحاظ مهم است که از بازار سرمایه تامین مالی می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
برنامه "زلال تاریخ" به تبیین دوران کودکی حضرت علی علیه السلام در خانه نبی اکرم (ص) می پردازد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس نظارت نماد اعتماد الکترونیکی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت بر ضرورت اعلام به روز قیمت و موجودی کالا درفروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شبکه رادیویی پیام برای تعامل بیشتر با مخاطبان وکشف استعدادهای نویسندگی برای رادیو طرح ملی "پیام نگار " را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
احمدرضا اسعدی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که بسیاری از جوانان امروز با او و فیلم هایش خاطرات خوبی دارند امروز مهمان برنامه وقتی خیال در می زند رادیو فرهنگ می شود .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری، اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از فعالیت 19 بازارگاه حمل و نقل کالا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه با کاروان شعر و موسیقی با پخش قطعه بهشت پنهان و یا تو ای پری کجایی این اثر را بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون اولویت این کمیسیون در حوزه مالیات بر عایدی سرمایه بخش املاک و مستغلات است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
برنامه رادیویی در جستجوی معنا با موضوع عشق، تنهایی و معنای زندگی با حضور امیرعباس علیزمانی دوشنبه ها ساعت 21 از رادیو فرهنگ پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران تو بعد از اجرای دو برنامه در رابطه با رسیدگی به شکایات مردمی از سوی سامانه های 135 و 124 که متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی و بخش نظارت وزارت صمت است با معاون بازرسی و نظارت وزارت صمت استان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه "از فوتبال چه خبر" یکشنبه 15 تیر در گفتگو با دکتر علیرضا ناجی، رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی آزمایشگاه ویروس شناسی مسیح دانشوری به موضوع تست کرونای اعضای تیم استقلال اختصاص داشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در برنامه زنده رادیویی گیومه رادیو نمایش، هنرمندان مطرح سینما ، تلویزیون و تأترکشور از خاطراتشان با زنده یاد سیروس گرجستانی گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورایعالی بورس و نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بورس املاک هنوز در کشور تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه نقد امروز رادیو فرهنگ امروز به موضوع بایدها و نبایدهای خصوصی سازی تعلیم و تربیت می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه ی مجلس شورای اسلامی گفت: بحث سوال از رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی بحثی جدی است منتها اینکه چه نتایجی قرار است از این سوالات بگیریم باید مورد توجه مجلسی ها باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در استودیو هشت رادیو نمایش با اشاره به شیوع موج دوم کرونا ، بر این موضوع که سالن های تأترو سینما تعطیل نمی شوند، تأکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه زیر گذر طنز کتاب "شوخی های دختران حوا" را در قالب طنز معرفی و بخش هایی از آن را روایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پنجشنبه ها ساعت 3 بعدازظهر در رادیو جوان قرار است از چیزی فراتر و عمیق تر از کلام دم بزنیم و نیوش جان کنیم...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شنونده گزارش هیجان انگیز رقابت تیم های بارسلونا و ویارئال از رادیو ورزش روی موج FMردیف 92 مگاهرتز باشید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی و ایوب آقاخانی بازیگر و کارگردان که میهمانان برنامه امروز تئاتر بودند درباره بازگشت سالن های تأتر نکاتی را مطرح کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق کالا وارز بابیان اینکه قاچاق دراروپا هم اتفاق می افتد و فیلمهای مستند آن درستاد موجود است، گفت: وظیفه ما اجرای قانون نیست وتنها برحسن اجرا نظارت داریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رادیو معارف در برنامه" فقه پویا"احکام فقهی حقوقی نظام ورشکستگی در شرایط بحرانی را واکاوی می کند
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: شرکت های سرمایه گذاری استانی مدیران و کارشناس خوبی را در اختیار دارند و می توانند با روش های بهتری سهم های مردم را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و فرهنگ سازی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با اشاره به یک نتیجه تحقیق گفت: از میان 7 شرکت بزرگ حاضر در بورس با وجود تحریم ها 5 شرکت افزایش تولید داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایند گان اتاق بازرگانی ایران گفت: اختصاص ارز چهار و 200 تومانی موجب ایجاد فساد و رانت در جامعه می شود که باید بساط آن برچیده شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با کالا و ارز گفت: متاسفانه متولی خاص تجارت خارجی کشور هنوز مشخص نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فن آوری وزارت بهداشت گفت: متاسفانه بیماری کرونا در مناطق حومه و روستایی کشور که آمار بسیار کمی داشت گسترده شده و تنها راه پیشگری از شیوع بالای آن رعایت دستورالعمل های مهم بهداشتی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت و آثار زنده یاد عباس کیارستمی دربرنامه زنده گیومه رادیو نمایش بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وطن فارسی، امروز 15 تیر با موضوع بررسی اشتراکات زبانی بین ایران و افغانستان از رادیو فرهنگ پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سالمندان باید منابع حیوانی پروتئینی چون انواع گوشت ها، تخم مرغ، شیر و لبنیات و منابع گیاهی چون حبوبات را در برنامه غذایی خود بگنجانند و تحرک داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
برنامه "یار مهربان" با معرفی کتاب "زندگی زیباست" راوی زندگی شهید قلم سید مرتضی آوینی می شود
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رادیو فرهنگ یکشنبه 15 تیرماه در برنامه خنیاگران ، همراه با زهرا حبیبی زاد کارشناس در حوزه موسیقی، با نگاهی به مستندات مکتوب تاریخچه موسیقی پاپ را بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حضور چنگیز حبیبیان، در برنامه ی صحنه ی رادیو تهران و گفتگو با این خواننده ی پاپ سبب شد تا پیامک های بسیاری از سوی مخاطبان رادیو تهران به این برنامه ارسال شود که اجرای زنده ی آهنگ "بی تانم" را از ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به مدت یک هفته ، رمان بانوی دریاچه اثر ریموند چندلردر برنامه نقد و نمایش رادیو نمایش،بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: مهمترین مشکل شهرداری های کوچک و میانی در کشور نبودن درآمد است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رادیوجوان برای جذب جوانان چند مسابقه با رویکرد سرگرمی یا رقابتی را طراحی و روانه آنتن کرده تا تعاملش با مخاطبان بیش از پیش باشد. ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تمرین دو نمایش پلیسی رادیویی به کارگردانی جواد پیشگر در رادیو نمایش آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: لجام گسیختگی و رها شدن بازار مسکن بدون متولی مهمترین دلیل بروز مشکلات فعلی در بازار مسکن است که سبب بالا رفتن قیمت زمین و ملک و افزایش غیرمنطقی اجاره ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون صدا در آیین نکوداشت اسماعیل آذر گفت: یکی از رسالت های رسانه پاسداشت زبان و ادبیات فارسی است که علاوه بر برنامه سازی در رادیو در فضای مجازی نیز باید این مهم مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور از همه سهامداران سهام عدالت و اعضای شرکت های تعاونی خواست سهام خود را نفروشند.
مشاهده نتایج بیشتر...