یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۵:۵۲May 2019 26

رادیو سهام (radiosaham.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه سرپرست معاونت بازار بورس اوراق بهادار تهران، با توجه به برنامه ادغام بانک انصار در بانک سپه، نحوه و زمان فروش سهام از سوی سهامداران بانک انصار اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 854 واحدی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
موجران شیوه های جدیدی را برای دور زدن مالیات پیدا کرده اند به طوریکه به جای ثبت قرارداد در بنگاه، با قیمتی توافقی قرارداد را در دفترخانه های اسناد رسمی ثبت می کنند. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که خودروسازان تا زمان تحویل تعهدات خود حق پیش فروش جدید ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سیمان خوزستان عملکرد اردیبهشت را طی روزهای اخیر در سامانه کدال منتشر کرد. این شرکت در دومین ماه از سال موفق به ثبت فروش 30 میلیارد تومانی شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴    
شرکت لوله و ماشین سازی ایران در اردیبهشت ماه توانسته هزار و 346 تن محصول به فروش برساند و درامد 12 میلیارد تومانی محقق سازد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نوید قدوسی: در سال 98 با رشد حدود 25 درصدی در دلار نیمایی مواجه بودیم که عدد قابل توجهی است. بر این اساس، مهمترین پتانسیل بازار سرمایه هنوز به طور کامل آزاد نشده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: در آستانه شب های قدر هستیم. به نظر می رسد که قیمت طلا تا پایان این هفته ثابت باقی بماند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۶۵ سایت دیگر  
مدت هاست رکود بازار مسکن بر بازار اوراق تسهیلات مسکن فرابورس نیز اثر گذاشته و تقاضا را برای این اوراق کاهش داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر و برخورد با دلالان فضای مجازی باعث کاهش قیمت خودرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاران طلا ممکن است از عملکرد ضعیف طلا عصبانی شده باشند، اما با موفقیت طلا در حفظ رشد اخیر قیمتش، هنوز حاضر نیستند از خوش بینی به این فلز ارزشمند دست بکشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۴    
شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در سال 97 مبلغ 161 میلیارد تومان درآمد ساخته است و سود خالص 21 میلیارد تومانی شناسایی کرده است. سود هر سهم کلوند با رشد 150 درصدی به 534 ریال رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صنایع شیمیایی سینا در صورت های مالی 12ماهه خود حکایت از رشد سود انباشته در پایان دوره دارد که در این دوره نسبت به سال گذشته رشد 555درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سال گذشته به عنوان نخستین سال از اجرای طرح های ویژه بیمه معلم طرح های مذکور عارضه یابی و سپس براساس این فرآیند، اشکالات آن ارزیابی و اصلاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 100 درصدی شرکت ارتباطات سیار ایران از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نوسانات حاکم بر بازار سهام طی هفته گذشته، بازدهی حدود دو درصدی شاخص کل را رقم زد. در این شرایط بازیگران خرد بازار در ادامه روند خریدهای پرحجم خود که از ابتدای سال جاری آغاز شده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کلیت طرح تعیین سقف اجاره بهای مسکن خوب است، اما باید جزئیات این لایحه به دقت بررسی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹    
مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع (50 درصد)، برگزار نشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ژلاتین کپسول ایران در آستانه عرضه اولیه این شرکت گفت: افزایش فروش و کاهش قیمت تمام شده محصولات ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ریزش یک هفته ای نرخ دلار ، این شائبه را در میان فعالان، دست اندرکاران و افکار عمومی ایجاد کرده بود که اتفاقی در راه است از این رو ریزش ها در بازار ارز و سپس بازار طلا و سکه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگران بر این باورند که افزایش ارزش دلار آمریکا بار دیگر فشار زیادی را بر قیمت طلا و سایر فلزات گرانبها وارد کرده است. این مساله می تواند قیمت جهانی هر اونس طلا را به کمتر از 1269 دلار کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
پتروشیمی امیرکبیر مبلغ 225٫3 تومان سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت بین المللی محصولات پارس در دوره مالی 6ماهه خود سود هرسهم را 246ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد بسیار بالایی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر اهمیت راه اندازی بازار مشتقه ارزی تاکید کرد و وجود اطلاعات مالی شفاف را یکی از الزامات اساسی کارآیی بازار سرمایه دانست و گفت با متخلفان در این بازار برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
25 صاحب نظر حوزه اقتصاد مسکن با شرکت در نظرسنجی دنیای اقتصاد ، به پرسش های مرتبط با آینده بازارهای معاملات ملک و ساخت وساز پاسخ دادند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
خودرو، چه داخلی و چه وارداتی با سرعت زیاد در جاده قیمت به جلو حرکت می کند. افزایش افسارگسیخته قیمت ها در بازار، علاوه بر اینکه فعالان بازار و مصرف کنندگان را دچار سردرگمی کرده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹    
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سال 97 مبلغ 9 هزار و 562 میلیارد تومان درآمد داشته و سود خالص چهار هزار و 390 میلیارد تومان شناسایی کرده است. سود هر سهم گل گهر با 73 درصد رشد به هزار و 220 ریال رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اولین روز خرداد را با رشد ناچیز 77 واحدی به پایان رساند. هرچند انتشار اطلاعات مالی مثبت به شفافیت معاملاتی و بهبود تقاضا در برخی گروه ها کمک کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
غشرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان که با نماد لوتوس در بورس تهران معامله می شود در نظر دارد تا سرمایه خود را از 500 میلیارد تومان فعلی به 1000 میلیارد تومان افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه حباب سکه سه شنبه به 540 هزار تومان رسیده است گفت: دادوستدها در بازار امروز کاهشی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت معادن بافق اعلام کرد که برای سال مالی 1397 سودی برای سهامدارن محقق نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹    
گروه کارخانه های تولید نورد آلومینیوم در سال 97 مبلغ 234 میلیارد تومان درآمد داشته و از این میزان درآمد سود خالص 12 میلیارد و 700 میلیون تومان شناسایی کرده است و برای هر سهم سود 189 ریالی در نظر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حسین عبدی معتقد است بازار می تواند تا انتهای تابستان روند رو به رشد و خوبی تجربه کند؛ البته این امر در صنایع مختلف متفاوت بوده و نمی تواند مانند گذشته برای همه صنایع مثبت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
شاخص بورس با 10716 واحد افزایش در اردیبهشت ماه امسال، رشد 5.24 درصدی را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اثرات متفاوت کاهش یا افزایش نرخ ارز بر بازار سهام گفت: تعادل در بازارهای مختلف به ویژه بازار ارز می تواند چشم انداز بازار سرمایه را تعیین کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رمز یکبار مصرف از امروز اول خرداد ماه به صورت انتخابی و اختیاری در دسترس مشتریان بانک ها قرار می گیرد و مشتریان می توانند از آن استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۶۹ سایت دیگر  
بررسی وضعیت قیمت خودروهای داخلی در بازار نشان می دهد که قیمت هر دستگاه پژو 206 تیپ 5 از 130 میلیون تومان در روزهای گذشته به 122 میلیون تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت زامیاد در صورت های مالی 1397 به ازای هر سهم 172ریال زیان شناسایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۵:۱۹    
مدیرعامل سرمایه گذاری بوعلی در مجمع سالانه این شرکت گفت: سرمایه گذاری بوعلی در سال مالی منتهی به 30 بهمن 97 توانست بالاترین بازدهی و ارزش بازار را در طول فعالیت این شرکت عاید سهامداران خود کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بازار سهام تنها بازاری است که علاوه بر سود نقدی، توانایی پوشش ریسک نوسان ارز ، تورم داخلی و جهانی را دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
بورس تهران در ماه اردیبهشت با رشد 2/ 5 درصدی، بیشترین بازدهی را بین بازارهای ارز ، سکه و سپرده بانکی به ثبت رساند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بازار خرید و فروش ارز در صرافی ها با دلار 13 هزار و 750 تومانی بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر دلایل کاهش قیمت سکه و طلا طی روزهای اخیر را تشریح کرد و حباب فعلی قیمت سکه را نیز 570 هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با بیان جزئیات جدید از طرح دولت برای ساماندهی بازار اجاره بهای مسکن، گفت: “کمیته ملی تعیین نرخ افزایش اجاره بها” با حضور تمام ذی نفعان از جمله بانک مرکزی، وزارت راه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
آمار نشان می دهد واحدهای 50 تا 70 متر مربع بیشترین تقاضا را در بازار مسکن پایتخت به خود اختصاص می دهند و در این بین، غفلت سیاستگذار از عرضه کافی، تقاضای بالا و معاملات مکرر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
غچین مجوز افزایش سرمایه دریافت کرد و حالا می تواند سرمایه خود را به میزان 80 درصد از محل سود انباشته افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تدپیکس در پایان معاملات امروز با افزایش 3220 واحدی روی عدد 215 هزار و 91 واحد ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یادم هست، وقتی قطعنامه 598 از سوی ایران پذیرفته شد، یعنی ایران و عراق صلح را قبول کردند، چهار صراف عربستانی در دوبی شروع به خریدن و جمع کردن تومان ایران کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
از آنجایی که فروش گاز CNG در جایگا ه های سوخت بر اساس واحد کیلوگرم انجام می شود، با تبدیل واحدها و بر مبنای مصوبه هیئت وزیران، قیمت فروش هر کیلوگرم سوخت CNG که هم اکنون 6000 ریال است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در جریان عرضه اولیه 10 درصد سهام شرکت کشت و صنعت شریف آباد در روزجاری، هر سهم این شرکت 420 تومان کشف قیمت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران پیشنهاد افزایش سرمایه 700 میلیارد ریالی، معادل 329 درصد را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عرضه اولیه 40 میلیون سهم معادل 20 درصد سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران به روش ثبت سفارش در نماد دکپسول1 روز یکشنبه هفته آینده پنج خردادماه در بازار دوم فرابورس ایران انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۴    
شرکت بهمن دیزل در سال 97 مبلغ 461 میلیارد تومان درامد ساخته است و برای هر سهم سود خالص 715 ریالی در نظرگرفته است. درآمد شرکت در سال 97 کاهشی اما حاشیه سود خدیزل افزایشی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در سال مالی 97 به دلیل افزایش نرخ فروش اسلب در بازار داخلی و صادراتی درآمد فولاد هرمزگان به سه هزار و 726 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص سامان دهی بازار مسکن بیان کرد: دولت قبل از هر کاری باید دست دلالان را از بازار مسکن کوتاه کند زیرا آنان باعث آشفتگی در قیمت ها شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی به کمترین قیمت از اواسط فروردین ماه رسید و دلار پس از حدود 25 روز به کانال 13 هزار تومانی بازگشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
با بررسی عملکرد شرکت های معدنی و فلزی حاضر در بورس، فعالان و آگاه بازار از برآورد رشد فروش این شرکت ها در سال 98 خبر می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش فوری دو مدل پژو را از ساعت 10 صبح با موعد تحویل 30 روزه آغاز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سایپا آذین در سال 97 مبلغ 333 میلیارد درآمد داشته است اما نسبت به سال گذشته درآمد شرکت کاهش یافته و بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی افزایش یافته که در نهایت منجر به زیان ده شدن خاذین در سال مالی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بورس تهران در حالی معاملات روز گذشته را با کاهش تقریبی یک هزار واحدی شاخص کل سپری کرد که بررسی تغییر مالکیت های صورت گرفته در این بازار نشان از بازگشت سهامداران عمده پس از 5روز دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سبحان دارو و کارخانجات داروپخش سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 1397 دعوت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران روز گذشته با افت حدود 5/ 0 درصدی، به کانال 211 هزار واحد سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شفاف سازی شرکت سولیران بر روی تارنمای کدال منتشر شد. این شرکت اعلام کرده است که افزایش قیمت سهام فسلیر ناشی از افزایش تقاضا بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 3میلیارد و 656میلیون سهم و حق تقدم به ارزش یک هزار و 72میلیارد تومان در 275هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 979واحدی در ارتفاع 211هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مجمع شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه در روز جاری به صورت همزمان حضوری و الکترونیکی برای سهامدارانی که حضور فیزیکی نداشتند برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت شهد در صورت های مالی شش ماهه از رشد 50 درصدی سود هرسهم نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) در نظردارد تا تا قصد خود مبنی بر افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهام داران عملی کند و به این وسیله سرمایه خود را از سه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه سودجویان تمام زورشان را به کار گرفته اند تا توزیع کوپنی دیرتر اجرایی شود گفت: به نظر می رسد تا پایان نیمه نخست امسال ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که روز گذشته قیمت دلار در صرافی ملی 14 هزار و 650 تومان بود امروز با کاهشی بیش از 4٫5 درصدی به 13 هزار و 980 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی در گفت وگویی تاکید کرد: 70 درصد ارز حاصل از صادرات پتروشیمی ها به داخل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
دو مجموعه دولتی و یک دستگاه بخش خصوصی در نظر دارند موانع هفت ساله ای که به ابهامات قیمتی در بازار مسکن دامن می زد را کنار بزنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نفت، مستند به تکلیف مندرج در بند (و) تبصره (1) قانون بودجه سال 1398، شیوه نامه نحوه عرضه نفت خام و میعانات گازی در رینگ صادراتی بورس انرژی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لوله و ماشین سازی ایران در صورت های مالی 12 ماهه سود هر سهم را 24 ریال اعلام کرد که در مقایسه با سود سال گذشته 83 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۴    
شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) در سال 97، به دلیل افزایش بهای تمام شده و افزایش هزینه مالی و سایر هزینه های عملیاتی شرکت زیان چهار هزار و 835 میلیارد تومانی ساخته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیران بیمه کوثر مدعی اند سود سهامداران بیمه کوثر برای سال مالی97 افزایش چشمگیری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی امریکایی ها تلاش کردند با فشار درهمی بازار ارز ایران را تحت تاثیر قرار دهند که ورود پُر قدرت بانک مرکزی به بازار، این تلاش ها را خنثی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴    
خوش بینی به آینده طلا به دلیل پایان محتمل روند انقباضی بانک های مرکزی و خرید پرشتاب بانک مرکزی چین و سایر بازارهای نوظهور از دلایل ایجاد دیدگاه افزایشی نسبت به طلا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: یکی از مسئولان سایپا اعلام کرده است پرایدی که 38 میلیون تومان قیمت گذاری شده برای این شرکت 43 میلیون تومان تمام می شود که شورای رقابت آن را باید بررسی کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پگاه آذربایجان غربی در سال 97 شاهد افزایش 55 درصدی سود شرکت در مقایسه با سال مالی 96 بود. برآوردها البته حکایت از تداوم افزایش سودآوری و تولید غشاذر در سال جاری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشت و صنعت شریف آباد در سال مالی منتهی به اذر 97 مبلغ 104 میلیارد تومان درامد ساخته است که با این میزان درآمد در سطح شرکت های با درآمد بالا گروه کشت و زراعت قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاملات بورس تهران طی روز گذشته با برآیند نزدیک به صفر شاخص کل به پایان رسید. با وجود این، برتری تقاضا در سهم های کوچک و متوسط سبب شد تا نماگر هم وزن ضمن حفظ اختلاف بازدهی خود از شاخص کل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کشتیرانی خزر به دلیل نوسان 50 درصدی قیمت سهام کنفرانس اطلاع رسانی برگزار و در این مورد توضیحاتی ارایه داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تامین سرمایه لوتوس پارسیان موافقت اصولی انتشار اوراق صکوک مرابحه برای سایپا را از سازمان بورس دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴    
شرکت مجتمع فولاد خراسان در سال 97، دو میلیون و 988 میلیارد تومان درآمد داشته است که از این میزان درآمد سود خالص 471 ریالی برای هر سهم در نظر گرفته است نسبت سال گذشته رشد 132 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تدپیکس در پایان معاملات امروز با 103 واحد افزایش به عدد 212 هزار و 851 واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با افزایش 400 واحدی عدد 47 هزار 148 واحدی را نشان داد و شاخص بازار اول روی عدد 159 هزار و 936 واحد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۴    
هیئت مدیره شرکت آتیه داده پرداز در مجمع عمومی فوق العاده این شرکت که صبح امروز 29 اردیبهشت ماه 98 برگزار شد، در 8 بند، اساسنامه شرکت را اصلاح و تصویب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های افست و کارخانجات داروپخش از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۵۱ سایت دیگر  
پنج میلیون مشمول سهام عدالت، برای گرفتن سودهای خود هیچ اقدامی انجام نداده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: بازار سرمایه خبرهای سیاسی منفی را که هفته گذشته منتشر شده بود، هضم کرده و دیگر نسبت به آنها واکنش منفی نشان نمی دهد. ** انتشار اخبار سیاسی و آثار آنها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱۰۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران و صنایع مجلس گفته است که به زودی سهام دولت در دو شرکت سایپا و ایران خودرو واگذار می شود و از آن به عنوان یک تحول بزرگ در صنعت خودروسازی یاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع غذایی مینو شرق در یکسال مالی سود هرسهم را 539 ریال اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج بررسی حسابرس و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس بر روی تارنمای کدال حاکی از موافقت این مقام با افزایش سرمایه 50 درصدی شرکت از محل سود انباشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
درآمد پتروشیمی مارون در سال 97 با رشد سه هزار میلیارد تومانی به هشت هزار و 180 میلیادر تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه میزان حباب سکه 500 هزار تومان است، قیمت سکه جدید را چهار میلیون و 965 هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نمادهای خلیبل ، ختراک ، سغرب ، فولای ، سقاین ، وخاور ، بنیرو ، غشهد ، خوساز ، و سفارود روز گذشته در سامانه کدال اطلاعاتی را منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سونامی گرانی در بازار خودروهای داخلی و وارداتی در حالی روزبه روز شدیدتر می شود که با در سال گذشته بر اساس تصمیم سران قوا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در شرایطی که عملکرد شش سال گذشته دولت روحانی در حوزه مسکن موجب کاهش شدید عرضه و گرانی آن شده، این سؤال در افکار عمومی شکل گرفته که گره گشایی مسکن از چه راه هایی امکان پذیر است؟ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زمان عرضه اولیه دومین شرکت بازار مشخص و مقرر شد 10 درصد از سهام کشت و صنعت شریف آباد سه شنبه این هفته در بازار دوم معاملات فرابورس واگذار شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد عزیزی گفت: بارها وزیر صنعت در کمیسیون صنایع مجلس حاضر شده است و آنچه که هرباره از صحبت های وزیر استنباط می شود این است که دولت هیچ برنامه ای در خصوص ساماندهی بازار خودرو ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۴۳ سایت دیگر  
پس از نوسانات دو ماهه بازار مسکن ، دفاتر املاک از توقف رشد قیمت مسکن در هفته اخیر خبر می دهند و خطر صعود مجدد را تهدید رکودزای این بازار تلقی می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...