چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۹:۵۰Apr 2020 8

رادیو سهام (radiosaham.ir)

 
رادیو سهام 18 اسفند 1394 رادیو سهام 28 اسفند 1398 رادیو سهام 2 فروردین 1399 رادیو سهام 3 فروردین 1399 رادیو سهام 4 فروردین 1399 رادیو سهام 5 فروردین 1399 رادیو سهام 6 فروردین 1399 رادیو سهام 7 فروردین 1399 رادیو سهام 8 فروردین 1399 رادیو سهام 9 فروردین 1399 رادیو سهام 10 فروردین 1399 رادیو سهام 11 فروردین 1399 رادیو سهام 12 فروردین 1399 رادیو سهام 13 فروردین 1399 رادیو سهام 15 فروردین 1399 رادیو سهام 16 فروردین 1399 رادیو سهام 17 فروردین 1399 رادیو سهام 18 فروردین 1399 رادیو سهام 19 فروردین 1399 رادیو سهام 20 فروردین 1399 
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت سکه بهار آزادی با 120 هزار تومان کاهش به 6 میلیون و 340 هزار تومان کاهش یافت و هر گرم طلا 18 عیار نیز به 635 هزار تومان رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام به نقل از ایلنا، سید علی حسینی درباره برنامه های بورس انرژی برای سال 99 اظهار داشت: با توجه به اینکه سال 99 سال جهش تولید نامگذاری شده ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو انجمن همگن قطعه سازی گفت: قطعا 30 الی 70 درصد قیمت خودروها در خود کارخانه افزایش می یابد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مطلب زیر قصد دارد در یک تحلیل کوتاه اما موشکافانه به بررسی این موضوع بپردازد که عرضه های اولیه چه تاثیری روی بازار سهام خواهد داشت. در این دوگانه، واکنش بازار هم به آن چه خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش    
بانک اقتصادنوین در سال 1398 با حدود 500 میلیارد تومان زیان از محل کسری سود پرداختی به سپرده ها و سود دریافتی از وام ها مواجه شده، که نشان دهنده میانگین زیان ماهانه 41 میلیارد تومانی این بانک است.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با پیش بینی تداوم رشد شاخص بورس و کلیت بازار سهام در سال جدید گفت: یکی از دلایل اصلی این اتفاق، خوش بینی است که سرمایه گذاران نسبت به بازار سهام دارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
نوبخت شرایط دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی را برای یارانه بگیران اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استعفای شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی پذیرفته شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اختلال در هسته معاملات بازار سرمایه، صدای بسیاری از سهامداران را درآورده است و برای حل مشکل، از امروز چهارشنبه 20 فروردین، قرار است محدودیت های تازه ای برای ورود سرمایه گذاران برقرارشود.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در پتروشیمی خراسان علی رغم 21 روز تعطیلی سقف تولید در سال گذشته شکسته شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بورس تهران مسیر صعودی خود را پس از اصلاح یک روزه قیمت ها بازیافت. نماگر اصلی این بازار طی معاملات روز سه شنبه رشد 14 کانالی را تجربه کرد و ضمن جبران افت خود در معاملات روز دوشنبه ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با اعلام خبر بورسی شدن این شرکت در آینده نزدیک جزئیات بیشتری را از عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری صبا تامین تشریح کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
فرابورس قصد دارد در سال جدید تقریبا هر هفته یک سهم جدید را برای عرضه اولیه در دستور کار قرار دهد. حالا بعد از عرضه اولیه امروز، قرار است هفته آینده چه سهمی عرضه شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران درحالی سال 98 را با رکوردهای قابل توجهی پشت سر گذاشت که ثبت بازدهی 187درصدی، پیشتازی این بازار را در میان دیگر بازارهای موازی رقم زد.
  ۹ ساعت پیش    
سرمایه گذاری صبا تامین که اولین عرضه اولیه سال 99 است سال مالی منتهی به اردیبهشت دارد و در دوره 9 ماهه توانسته به ازای هر سهم سود خالص 180٫5 تومانی محقق کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین عقبگرد قیمتی دلار در صرافی های بانکی و بازار در سال 1399 ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام به نقل از خودروبانک، سعید موتمنی رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو پایتخت در ادامه صحبت های خود اضافه می کند که سال گذشته فقط در اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس توافق مدیران عامل بانک ها، نرخ سود بانکی 2 نرخی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 13 هزار و 925 واحد روبرو شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت رایان هم افزا از ریشه یابی و رفع کامل اختلال در ارسال سفارشات به خصوص در نمادهای فرابورسی خبر داد و گفت: اشکال صبح امروز ارتباطی با هسته معاملات یا خدمات شرکت مدیریت فناوری نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵    
گروه دارویی تامین (تی پی کو) هم زمان با روز جهانی بهداشت (7 اپریل) و با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در محل کارخانجات داروپخش از محصول جدید دارویی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در حال حاضر 14 درصد مردم دارای کد معاملاتی بورسی هستند و سرمایه گذاری در بورس در بازه سه تا پنج ساله بیش تر از بازار طلا و ارز بازدهی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۵    
در حالی که سهام ایران خودرو و سایپا در روزهای پایانی سال 98 به منظور برگزاری مجمع افزایش سرمایه متوقف شده بود، از زمان توقف این نمادها گروه خودرو مسیر صعودی پرشتاب را تجربه کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: عملا شیوع ویروس کرونا باعث شد که روند معاملات مسکن در فروردین به صفر برسد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵    
با بهبود اوضاع در بازارهای جهانی تحت تاثیر خبرهایی مبنی بر کنترل کرونا و تبدیل شدن روند شیوع آن به خط افقی بازارهای سهام آمریکا، اروپا و آسیا به مدار صعود بازگشته اند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک سرمایه با انتشار اطلاعیه ای در خصوص نرخ تسعیر ارز اقدام به شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اعلام خبر بورسی شدن این شرکت در آینده نزدیک گفت: حداکثر تا هفته اول اردیبهشت ماه سال جاری نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
کدام آینده را برای بورس متصور خواهیم بود، آیا باید به آینده خوش باور باشیم یا اینکه ممکن است همه رشته های بورس بازان به یکباره پنبه شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بازار و بازرسی فرابورس اعلام کرد: کدهای معاملاتی که سفارش های نامتعارف ارسال می کنند با محدودیت دائم مواجه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تازه ترین اطلاعیه ها در خصوص افزایش سرمایه شرکت ها در سال 99 منتشر شد. تحلیلگران با وجود تعطیلات نوروز در شرایط کرونایی، روزهای نخست امسال را پُرهیجان برای افزایش سرمایه ها ارزیابی می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با ریزش بیش از 4000 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 569 هزار و 761 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
بهادر بیژنی معتقد است که با توجه به اقدامات بورس کالای ایران در حوزه بین المللی، امضای توافقنامه ها و تعریف پروژه های مشترک با بورس دیگر کشورها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بهتر است مالکان و سازنده ها سبک معاملاتی خود را عوض کنند و وارد بازار اجاره بها شوند و با قیمت های منصفانه تری املاک خود را به پول نقد نزدیک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
روحانی در تشریح مصوبات جدید دولت برای کرونا گفت: اعتبار یک میلیون تومانی قرار است به تمام سرپرستان خانوار یارانه بگیر پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته شبکه اول سیما، در اقدامی کم سابقه موضوع یکی از پربیننده ترین برنامه های اقتصادی خود را به بازار سهام اختصاص داد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
نخستین مرحله یارانه نقدی سال 99 ساعت 24 روز چهارشنبه (20 فروردین)، به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام به نقل از خودروبانک؛ دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در ادامه افزود: در شرایط فعلی و به دلیل شیوع ویروس کرونا، تقاضا برای خرید خودرو کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی با هدف همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری در واکنش به عرضه اولیه 12 درصد از سهام سرمایه گذاری صبا تامین در روز چهارشنبه 20 فروردین اعلام کرد ارزش این شرکت هم اکنون 25 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عمق کم بازار سرمایه و ظرف کوچک آن برای سیل خروشان پول های ورودی به تورم روزافزون قیمت ها منجر شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش قابل توجه ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی با بهره برداری از چند طرح توسعه ای در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵    
به گزارش رادیو سهام ، عرضه اولیه یک و نیم میلیارد سهم از صباتامین روز چهارشنبه انجام می شود. محدوده قیمتی عرضه 1100 تا 1200 در نظر گرفته شده است و با توجه به نقدینگی مورد نیاز حدود 1800 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان بورس تمدید 3 ماهه مهلت برگزاری مجامع را رسما ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یاسر فلاح به عنوان مشاور رییس سازمان بورس ساز و کار فروش و واگذاری سهام دولت به عموم مردم در دو مرحله را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵    
بررسی و مقایسه عملکرد شرکت های پتروشیمی اوره ساز و متانول ساز، عملکرد مطلوب تر اوره سازان در سال 98 را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از عرضه اولیه صبا، یک شرکت دیگر این بار در بازار پایه فرابورس (تابلوی نارنجی)، درج نماد و یک گام به عرضه اولیه نزدیک شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایمانی راد می گوید: قیمت ارز و بازار ارز همچنان پیشرو در اقتصاد ایران خواهد بود بنابراین تغییرات قیمتی بخش بورس، مستغلات، خودرو گروه های کالایی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 6 هزار و594 واحدی به رکورد جدیدی ظرف یک سال گذشته دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
پتروشیمی پارس رکورد تولید خود را در سال 98 شکست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۵    
در چند ماه اخیر، سازمان بورس تغییرات کوچک و بزرگ بسیاری را در نحوه انجام معاملات بازار سهام انجام داده که بسیاری از آنها مورد اعتراض فعالان بورسی قرار گرفته که تازه ترین این تصمیمات تغییر حداقل ارزش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
بعد از انتشار ابلاغیه کاهش نرخ سود سپرده های بانکی توسط یکی از بانک های خصوصی، بانک مرکزی اعلام کرد که برنامه ای برای تغییر در شرایط و نرخ سپرده ها ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
اگر یکسال به عقب برگردیم و نگاهی اجمالی به بازار عموما پرحاشیه خودرو بیندازیم، در می یابیم که در مجموع روند کاهشی در طول سال در این بازار جریان داشت و تنها در ماه اردیبهشت جنب و جوشی مشاهده شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
محمدی گفت: سهام شرکت های دولتی بورسی و فرابورسی با تخفیف به عموم مردم عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سید رضا علوی: بهترین جایی که نقدینگی می تواند کسب منفعت داشته باشد، بازار سرمایه است. البته سرمایه گذاران باید ریسک های احتمالی را با تشکیل سبدی از سهام در صنایع مختلف، کاهش دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۵    
مادیران در سال 98 افزایش 93 درآمد نسبت به سال 97 را ثبت کرد اما آخرین ماه فروش این شرکت در سال گذشته با افت 20 درصدی نسبت به بهمن ماه رو به رو بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر پایان رشد فعلی شاخص بورس برای مدتی کوتاه گفت: با توجه به اینکه شاخص بورس به سقف قبلی خود دست پیدا کرده است، بنابراین احتمال کاهش حدود 20 درصدی این شاخص وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1398، با افزایش 496 میلیارد و 203 میلیون ریال به 52 هزار و 524 میلیارد و 863 میلیون ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سال 1398 در بورس اوراق بهادار تهران در حوزه پذیرش و عرضه شرکت ها با برگزاری 19 جلسه هیئت پذیرش به پایان رسید و تعداد 9 شرکت در سال 1398 با سرمایه اسمی بیش از 4 هزار میلیارد ریال عرضه اولیه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵    
آریاساسول که زمزمه های عرضه اولیه آن در روزهای پایانی فروردین 99 به گوش می رسد در سال گذشته با درآمد 8984 میلیارد تومانی 53 درصد بیشتر از سال 97 درآمد ساخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: همچنان انتظار می رود درروزهای آتی جریان ورود نقدینگی از سوی حقیقی ها به بازار ادامه داشته باشد و گروه هایی با محوریت صنایع داخلی باعث رشد بازار خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازیگران بورس در سال 99 چه استراتژی را در پیش گرفتند و در این میان چرا خریداران سهام با عطش سیری ناپذیری روبه رو بودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی بورس تهران از برنامه عرضه های اولیه در سال 99 رونمایی کرد که فرابورس نیز از قطعی شدن یک عرضه اولیه در چهارشنبه هفته جاری و هفته بعد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بانک گردشگری در خصوص فروش سهام یک شرکت اقدام به شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
با رکوردهای جدیدی که بورس تهران همچنان در سال 99 نیز به جای میگذارد، پرسش اصلی باقی است: به آینده سهام خوش بین باشیم یا بدبین. تحلیلگران در خصوص رفتار این روزها چه می گویند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵    
گزارش عملکرد اسفند شرکت ایران خودرو درآمد 19,854 میلیارد تومانی برای کل سال 98 را نشان می دهد؛ این رقم در مقایسه با 13,996 میلیارد تومانی که در سال 97 به دست آمده بود افزایش 42 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در روز گذشته 16 فروردین شاهد ابطال معاملات در برخی نمادهای پس از پایان ساعت کاری بازار بودیم. در این خصوص محمود گودزی معاون بازار بورس تهران توضیحاتی را ارائه داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه جدید سازمان بورس و اوراق بهادار، از روز دوشنبه 20 فروردین، حداقل ارزش هر سفارش از طریق معاملات بر خط از 100 هزار تومان به 500 هزار تومان تغییر می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازار بورس اوراق بهادار گفته است که عرضه اولیه یک شرکت اگر شرایطش فراهم شود، اواخر فروردین در بورس تهران احتمالا اتجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با وجود آنکه دولت تمام تلاش خود را برای شکستن رکود و کنترل قیمت مسکن به کار گرفته، این بخش تحت تاثیر پنج متغیر هنوز از خطر رکود تورمی خلاص نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۵    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران می گوید: پیش بینی قیمت دلار سخت است اما با توجه به شرایط جدید در بخش اقتصاد معتقدم که قیمت دلار در سال جدید از 16 هزار تومان فراتر خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۵    
روند معاملاتی در صنایع مختلف طی نیمه نخست فروردین 99 نشان داد صنایعی مثل دارو، غذا، شوینده، پخش و آن هایی که کمترین آسیب را از شرایط رکود اقتصادی پیش آمده می گیرند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلای تهران می گوید: طبق پیش بینی کارشناسان بین المللی قیمت انس جهانی طلا در سال 99 به مرز یک هزار و 800 دلار خواهد رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بعضا این سوال مطرح می شود که اگر کرونا اثر منفی قابل توجهی را بر فعالیت بنگاه ها نه تنها در داخل ایران بلکه در کل جهان داشته است چرا رشد قیمتی سهام در بورس تهران قابل توجیه است؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سرمایه گذاران در زمان خرید سهام شرکت ها باید به چه نکته ای توجه کنند. موضوعی که رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در آستانه هفته سوم فروردین ماه به آن پاسخ میدهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در اسفند ماه با ثبت درآمد 520 میلیارد و 431 ریالی کل فروش خود در سال 98 را به بیش از 5 هزار میلیارد ریال رساند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی بخشنامه ای، تکالیفی همچون افزایش سرمایه شرکت ها و پذیرش و عرضه اولیه های بیشتر را برای بازار سرمایه در راستای حمایت از جهش تولید تعیین کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معامله طلای آب شده در بورس در سال 1398، وعده ای بود که اواسط تابستان سال گذشته توسط مسئولان داده شد اما این وعده به دلایل مختلف از جمله اینکه گفته شد استاندارد مشخصی برای ارزیابی طلا در بورس وجود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵    
کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ با درآمد 99 میلیارد تومانی در انتهای سال 98 توانست 371 درصد بیشتر از سال مالی 97 درآمد به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دل انگیزان می گوید: نمی توان پیش بینی دقیقی از قیمت دلار در سال 99 ارایه کرد، اما به نظر می رسد دولت علاقه ای به دلار زیر 15 هزار تومان ندارد و من پیش بینی می کنم دلار در کانال 15 تا 18 هزار تومان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون امور سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی درباره عدم واریز سود سهام عدالت برای برخی شهروندان توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با اشاره به کاهش ارزش پول ملی، رشد قیمت مصالح ساختمانی به خصوص آهن آلات و افزایش حدود 40 درصدی آن، افزایش قیمت مسکن در سال جاری را محتمل دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۸۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: بر اساس برآورد ما بیماری کرونا 15 درصد جامعه شاغل و تولید ناخالص ملی را تحت تأثیر قرار داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آسان پرداخت پرشین (آپ) با درآمد 535 میلیارد تومانی مجموع درآمد سال 98 را به 5262 میلیارد تومان رساند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار خودرو می گوید: با توجه به مولفه های موجود در سطح کلان پیش بینی ما این است که قیمت خودروهای خارجی در سال 99 تغییر چندانی نداشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناسان و تحلیلگران بازار مسکن پیش بینی می کنند با توجه به توقف خرید و فروش در بازار مسکن به دلیل شیوع بیماری کرونا، احتمالا قیمت مسکن کاهش پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تصمیم برخی اعضای اوپک برای افزایش عرضه نفت و شیوع ویروس کرونا در جهان سبب کاهش بیش از حد قیمت این کالا در بازارهای جهانی شد که آینده بازار نفت را در ابهام فرو برده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فهرست 50 شرکت فعال تر بورس تهران برای زمستان سال گذشته اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن تشریح وضعیت این شرکت بزرگ فولادی در سال گذشته به رکوردشکنی های ذوب در سال 98 اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با درج نماد معاملاتی صبا در فرابورس سهامداران به زودی شاهد اولین عرضه اولیه سال 99 خواهند بود. احتمالا این عرضه اولیه چهارشنبه هفته بعد یعنی 20 فروردین ماه باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
راه اندازی بازار برتر بورس، یکی از وعده هایی بود که از اوایل تابستان سال 1398 توسط بورسی ها داده شد اما سال به پایان رسید و وعده مذکور اجرایی نشد و به گفته مسئولان قرار است اصلاحاتی در تعریف بازار ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۹۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور، کفِ حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری 2 میلیون و 800 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا باعث شد که دبیر انجمن قطعه سازان خودرو به وزیر صمت، تمدید تعطیلی دو هفته ای خودروسازان تا اول اردیبهشت ماه را پیشنهاد بدهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۵    
در روزهایی که بازارهای مالی و موازی بازار سهام جذابیتی برای سرمایه گذاران ندارند و بورس به تنها گزینه مطمئن و پربازده برای جذب نقدینگی ها تبدیل شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1398، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 30 میلیارد و 991 میلیون ریال سود کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان بورس ضرایب جدید اعتباری تعدیل سهام و حق تقدم در محاسبه حساب تضمین معاملات اعتباری را به 108 شرکت کارگزاری ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه با افزایش 2012 واحد روبرو شد و شرکت های بورسی و فرابورسی امروز بیش از 8300 میلیارد تومان نقدینگی بازار را جمع آوری کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که نسبت به رانت در عرضه اولیه در چند روز اخیر انتقادهای بسیاری منتشر شده اما هنوز تصمیم جدیدی درباره روند عرضه اولیه نمادها گرفته نشده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۷۳ سایت دیگر  
شاخص دلار در جهان در آستانه فتح کانال جدیدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، امیر هامونی به شرکت های ارائه دهنده خدمات نهادهای واسط مالی که در زنجیره ارزش بازار سرمایه قرار دارند و سهام آن ها می تواند در بازار عرضه شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ دارویی تیپیکو با اعلام اقدامات نه ماه سال گذشته از اخذ 144 پروانه محصول جدید، عرضه اولیه 5 شرکت تابعه در فرابورس و کسب بازدهی 380 درصدی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...