یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۳۱Oct 2019 20

رادیو سهام (radiosaham.ir)

رادیو سهام 18 اسفند 1394 رادیو سهام 31 اردیبهشت 1398 رادیو سهام 1 خرداد 1398 رادیو سهام 31 تیر 1398 رادیو سهام 31 مرداد 1398 رادیو سهام 1 شهریور 1398 رادیو سهام 1 مهر 1398 رادیو سهام 2 مهر 1398 رادیو سهام 3 مهر 1398 رادیو سهام 5 مهر 1398 رادیو سهام 6 مهر 1398 رادیو سهام 7 مهر 1398 رادیو سهام 8 مهر 1398 رادیو سهام 9 مهر 1398 رادیو سهام 10 مهر 1398 رادیو سهام 11 مهر 1398 رادیو سهام 12 مهر 1398 رادیو سهام 13 مهر 1398 رادیو سهام 14 مهر 1398 رادیو سهام 15 مهر 1398 رادیو سهام 16 مهر 1398 رادیو سهام 17 مهر 1398 رادیو سهام 18 مهر 1398 رادیو سهام 19 مهر 1398 رادیو سهام 20 مهر 1398 رادیو سهام 21 مهر 1398 رادیو سهام 22 مهر 1398 رادیو سهام 23 مهر 1398 رادیو سهام 24 مهر 1398 رادیو سهام 25 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
تحلیلگران بانک استاندارد چارترد پیش بینی کردند سرمایه گذاران خرده پا موج بعدی رشد قیمت طلا را هدایت خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گروه صنایع سیمان کرمان در صورت های مالی میان دوره ای 9ماهه سود هرسهم را 502ریال اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های توکا ریل، عمران و توسعه شاهد و معدنی و صنعتی چادرملو در اطلاعیه ای آخرین اخبار مربوط به افزایش سرمایه خود را منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران با ثبت دومین هفته متوالی منفی و افت یک درصدی شاخص کل، از فضای مثبت پردامنه شهریور و نیمه اول مهر ماه فاصله گرفت تا دماسنج بازار سهام که تا فتح قله 330 هزار واحدی پیش رفته بود اینک تا کانال ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بازار خودروی کشور در شرایطی از اوایل مهرماه با روند صعودی قیمت ها مواجه بود که در هفته جاری، حباب قیمتی بسیاری از محصولات تخلیه و بازار به ثبات نسبی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷    
شرکت سبحان دارو در نیم سال اول 98 برای هر سهم سود 478 ریالی شناسایی نموده است که نسبت به دوره سه ماهه منتهی به خرداد 98 رشد 298 ریالی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
لایحه حمایت از سهامداران خرد در هیات دولت تصویب شد. بر مبنای جزییات این لایحه، سهامداران خرد بیش تر مورد حمایت قرار می گیرند و مقوله حاکمیت شرکتی باید در شرکت ها اعمال شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس بعد از سنگین ترین ریزش 50 سال اخیر در چهارمین روز معاملاتی هفته، روز جاری با رشد 667 واحدی در پایان معاملات به 309 هزار و 646 واحد رسید تا اندکی آرامش در این بازار حاکم شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
اقبال معامله گران و تجار بین المللی از عرضه انواع فرآورده های نفتی پالایش و پخش در بورس انرژی فرصت طلایی برای شرکت ملی نفت ایران بوجود آورده تا گازوئیل و نفت کوره خود را نیز روانه این بازار کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سیمان آرتا اردبیل در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود یک هزار و 86 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 550 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
درآمد شرکت صنایع ماشین های اداری ایران در نیم سال اول 98 به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات بالا رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: از مولفه هایی که می تواند برای بازار سهام و سرمایه گذاران آن مورد توجه باشد، انتشار گزارش های شش ماهه شرکت ها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: تعداد زیادی از مشاغل با حوزه مسکن در ارتباط هستند و ما برای نجات بازار مسکن از رکود فعلی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به اطلاع متقاضیان محترم میرساند، شرایط فروش اقساطی محصولات شرکت سایپا روز چهارشنبه 24 مهرماه ساعت 10 صبح به صورت روزانه و صرفا به صورت اینترنتی جاری می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رادیوسهام : به طوری که حتی سهامداران معترض دست به دامان نمایندگان مجلس شده اند تا سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت به زیانی که متحمل شده اند، پاسخگو باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، به این ترتیب، بدترین عملکرد روزانه بازار سهام طی 5 ماه اخیر به ثبت رسید. به زعم کارشناسان، بازدهی چشمگیر سهام از ابتدای سال که با ورود بازیگران جدید میسر شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع کشت و صنعت چین چین در دوره 3 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 665 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 376 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صنعتی و معدنی چادرملو به عنوان پیشتاز شرکت های بزرگ کالایی صورت های مالی نیمه نخست سال را روانه کدال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح ملی مسکن تا پایان سال به طور کامل عملیاتی می شود،گفت: منابع بانک ها برای تولید مسکن در اختیار سازندگان قرار خواهد گرفت و پس از آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است: من بازار بورس ایران به دلایل اقتصاد کلان همانند تعدیل با قیمت ارز ، تعدیل با تورم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح فروش 3 محصول ایران خودرو با عرضه اعتباری فردا 24 مهرماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، در سومین روز هفته، قیمت دلار از محدوده 11 هزار و 400 تومانی خارج شد و سکه تمام بهار آزادی برای سومین روز متوالی زیر مرز 4 میلیونی نوسان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰    
شرکت ریخته گری ایران در نیم سال اول 98 درآمد 14٫5 میلیاردی ساخته است که بخش اصلی درآمد مربوط به تابستان 98 است. از این رو انتظار می رود زیان ناخالص شناسایی شده در بهار 98 جبران شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارش عملکرد مالی شهریور شرکت های سیمانی حاکی از آن است که اغلب نهادهای این گروه با رشد محسوسی نسبت به پنج ماه اول سال جاری مواجه شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آتیه داده پرداز مجوز افزایش سرمایه از محلی جذاب گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که از اوایل مهرماه سهامداران شلیا در انتظار بازگشایی نماد این شرکت هستند با گذشتن از نیمه مهرماه هنوز خبری از بازگشایی نیست در این راستا مدیریت ارتباطات فرابورس ایران دلایل عدم بازگشایی نماد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا کدیور: بازار سرمایه برای ادامه روند صعودی نیازمند ورود نقدینگی تازه و بیشتری نسبت به شش ماه گذشته است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین از شرایط عرضه بلوک 1.2 درصدی سهام تاپیکو خبر داد تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برای سال مالی منتهی به پایان خردادماه 98 در تاریخ 30 مهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید کاظم چاوشی مدیر امور مالی بانک ملت به شفاف سازی در خصوص علل انجام افزایش سرمایه این بانک پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نکته مهم درخصوص صف های فروش شکل گرفته دیروز که اهالی بورسی را به تغییر روند در آینده ای نزدیک امیدوار می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
زمان قطعی عرضه اولیه پانزدهمین شرکت جدید سال مشخص و مقرر شد 25 درصد از سهام سرمایه گذاری آوای نوین چهارشنبه هفته آینده در فرابورس واگذار شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به شهریور 98 از محل واگذاری سهام مبلغ 389 میلیارد تومان سود بدست آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰    
سهام شرکت های دارویی طی حدود 10 روز اخیر افت شدید قیمتی را تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فرآورده های غذایی و قند تربت جام در صورت های مالی 12ماهه از شناسایی زیان 288ریالی برای هرسهم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۰    
کارشناسان و تحلیل گران تکنیکال و بنیادی، نوسانات بازار سهام را گذرا دانسته و بر این باورند که شاخص کل بورس تا پایان سال، علاوه بر دارا بودن نوسانات ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نیرو کلر در صورت های مالی 12ماهه خود از سود سازی یک هزار و 254ریالی برای هرسهم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، سید مصطفی صفاری، مدیرعامل شرکت سبدگردان سرمایه ایرانیان، گفت: بازار سرمایه محل سرمایه گذاری های یک سال به بالا است و عدم توجه به این موضوع عامل اصلی نوسان های اخیر شاخص است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه) 6 هزار و 319 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم 319 هزار و 871 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سهام مولد نیروگاهی جهرم در معاملات امروز تا صف فروش سقوط کرد در ادامه اما این سهم با افزایش تقاضا از کف قیمتی فاصله گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت 24 پنج شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
نظر مسوولان دولتی و بانکی این است که افزایش سقف تسهیلات مسکن نمی تواند کمکی به متقاضیان بازار مسکن کند، لذا برای تامین مسکن خانواده ها باید برنامه ریزی در جهت کاهش قیمت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
شرکت کالبر در شهریور 98 درآمد 8٫7 میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به ماه قبل درآمد شرکت 700 میلیارد تومان افت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز خروجی سه بازار محصول، پول و دارایی ها است. استقراض دولت از بانک مرکزی بازار پول را متاثر می کند و باعث تورم می شود؛ یکی از تبعات آن این است که رکود را عمیق تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، بورس تهران در حالی هفته جاری را با روندی مثبت و بازگشت به مدار صعودی آغاز کرد که با ثبت رشد 2/ 4 درصدی در دو روز اخیر توانست بازدهی بالغ بر 5 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مصوبات و اصلاحات 8 بندی هیات مدیره سازمان بورس در خصوص دستورالعمل جدید بازار پایه فرابورس از امروز(دوشنبه) اعمال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای منتشره رسمی، بانک ها و موسسات اعتباری به عنوان سومین صنعت بزرگ بازار سهام از نظر ارزش معاملات معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران که معاملات روز گذشته خود را با رشد قابل توجه 7607 واحدی آغاز کرده بود، در ادامه با تشدید فشار فروش در غالب نمادهای معاملاتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵    
گزارش عملکرد سیمان مازندران در دوره منتهی به شهریور 98 منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است: کاهش قیمت دلار پیش بینی نمی شود؛ مگر توافق سیاسی مهمی شکل بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) به مبلغ 7,500 میلیارد ریال از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران طی روزهای آتی عرضه عمومی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵    
مجتمع فولاد خراسان در نیم سال اول 98 درآمد بیش از 2 هزار میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به مدت مشابه سال رشد دو برابری داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه بااشاره به این که سرمایه گذاری در بازار سهام فرایندی میان و بلندمدت است، گفت: چشم انداز سودآوری در بازار سهام تا پایان سال بیشتر از سایر بازارها خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰    
وپست در شهریور 98 درآمد 92 میلیارد تومانی ساخته است و انتظار می رود با روند افزایش سپرده های دریافتی و تسهیلات اعطایی، درآمد ماه های آتی روند صعودی خود را حفظ نماید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
آیین راه اندازی معاملات قراردادهای آتی پسته فندقی در حالی امروز در بورس کالا برگزار می شود که از زمان شروع معاملات گواهی سپرده این محصول 23.5 هزار گواهی سپرده پسته معادل بیش از 23 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که جهش بیش از 200 درصدی قیمت مسکن طی دو سال گذشته به کاهش شدید قدرت خرید متقاضیان واقعی منجر شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قرار است روز دوشنبه در جلسه شورای عالی استاندارد، درباره خودروهایی که استانداردهای 85 گانه را ندارند تصمیم گیری کنند تا بر این اساس تولید برخی خودروها متوقف شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بانک بی ان پی فرانسه در تازه ترین تحلیل خود نوشت: گرچه فدرال رزرو آمریکا دوست ندارد به این واقعیت اذعان کند که سیاست های انبساطی پولی را طی ماه های آینده نیز در پیش خواهد گرفت ولی این یک واقعیت روشن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
اسامی بزرگترین صنایع بورسی و فرابورسی از نظر ارزش معاملات توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته افت 4 درصدی را تجربه کرد. از جنبه های مختلف می توان به نوسانات احتمالی سهام طی روزهای آینده پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت صنعتی پارس مینو پیشنهاد افزایش سرمایه 5 هزار و 440 میلیارد ریالی، معادل 431 درصد را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس هفته جاری را با رشد قاطع نماگرهای اصلی آغاز کرد. شاخص کل توانست در اولین جلسه معاملاتی هفته با رشد 9 هزار واحدی در فاصله 5 کانالی از سقف تاریخی به کار خود پایان دهد تا امکان رکوردشکنی دوباره را ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
لحظاتی دیگر عرضه اولیه نماد دتوزیع در بازار سهام آغاز خواهد شد. آیا این بار هم سهامداران می توانند به یک عرضه اولیه بورسی اعتماد کنند؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت قاسم ایران در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهیور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 943 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 26 ریال اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵    
هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان پیشنهاد افزایش سرمایه 150 میلیارد ریالی، معادل 60 درصد را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵    
اخبار پیرامون تسعیر ارز بانک ها اثر قابل توجه را بر سهام این گروه به خصوص سهام بانک ملت داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
در شرایطی که بازار مسکن دو افت ماهیانه قیمت را تجربه کرده، وزیر راه و شهرسازی آینده بازار نزولی ارزیابی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵    
بر اساس تازه ترین نظرسنجی کیتکو که در یازدهم اکتبر انجام شده، اکثریت تحلیلگران وال استریت پیش بینی می کنند که در هفته پیش رو بازار طلا روند نزولی خواهد داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال استقبال مشتریان از طرح پیش فروش این شرکت، ویژه مهرماه سال جاری مجدد طرح پیش فروش محصولات خود را روز یکشنبه 21 مهرماه با ظرفیت محدود برای برخی از محصولات خود آغاز خواهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰    
شرکت پارس سرام در سالی مالی منتهی به شهریور 98 درآمد 23 میلیاردی ساخته است که نسبت به سال مالی قبل درآمد شرکت رشد 3 میلیارد تومانی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد، موقعیت فعلی بازار را برای ورود به سهام پرپتانسیل، مناسب ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (شنبه) با کاهش حدود 20 هزار تومانی قیمت به بهای سه میلیون و 995 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهمترین برنامه راهبردی که مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی آن را مدنظر قرار داده تلاش برای بهینه سازی و کاهش سهام “وپترو” در برخی شرکت ها تا سطح پنجاه درصد بعلاوه یک سهم است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) بیش از 9 هزار واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم 322 هزار و 59 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس خبر داد در صورت اتمام فازهای سه گانه پالایشگاه در سال آینده می توانیم برای درج نماد ستاره در بورس اقدام کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دشت مرغاب در صورت های مالی 12ماهه خود اعلام کرد برای هرسهم توانسته 374ریال سود بسازد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۲    
شرکت مهر کام پارس در دوره شش ماهه منتهی به شهریور 98 درآمد 220 میلیارد تومانی ساخت که به دلیل افت شدید در تعداد فروش، درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رشد بی وقفه بازار سهام سرانجام هفته گذشته متوقف شد و بورس تهران در نهایت به یک اصلاح طولانی و سنگین رسید که در آن شاخص کل نزدیک 4 درصد عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نشریه اقتصادی نیلسون ریپورت که بیش از 47 سال به صورت اختصاصی در زمینه سیستم های پرداخت در دنیا منتشر می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
پیش از این مواردی از گران تر بودن حق تقدم از خود سهم، در بازار مشاهده شده بود که بعضا در این گزارش هم مورد اشاره قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روز یکشنبه 60 میلیون سهم توزیع داروپخش از زیرمجموعه های هلدینگ داروپخش در فرابورس عرضه می شود. 90 درصد از سهام این شرکت به وپخش اختصاص دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: عرضه خودروهای جایگزین پراید و پژو 405 قرار است سال آینده انجام شود. در مورد جایگزین ها نیز دنا می تواند به جای پژو 405 قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۷    
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: امسال قیمت مسکن بیش از 100 درصد رشد داشت. با عمیق تر شدن رکود قیمت خانه در فصل پاییز و زمستان ارزان تر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس از ابلاغ مصوبات جدید با موضوع بازار پایه فرابورس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در هفته جاری شاهد بیشترین افت هفتگی شاخص کل بورس تهران از هفته آخر آذرماه سال گذشته بودیم که 2 عامل رکود بازارهای جهانی و ثبات قیمت دلار در داخل کشور بر روی اغلب نمادهای کامودیتی محور بازار سهام نقش ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
طبق آن چه رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش متوسط 15 درصدی حقوق در سال آینده اعلام کرده است، رشد حقوق کارکنان با کاهش پنج درصدی در مقایسه با سال جاری همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
بررسی وضعیت گروه خودرو در بورس نشان دهنده روند مطلوب این گروه در کنار دیگر سهم های بزرگ بازار مانند بانکی هاست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷    
امروز عرضه اولیه دیگری در بورس تهران در حال انجام است. کویر در گروه فلزات اساسی عرضه می شود. این موضوع بهانه ای شد تا به بررسی عرضه های اولیه از ابتدای 97 پرداخته شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت گلوکوزان پیشنهاد افزایش سرمایه 6 هزار و 54 میلیارد و 491 ریالی را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سهام اظهار اعلام کرد: پس از ورود شاخص کل به کانال 300 هزار واحد، اصلاح دور از انتظار نبود و این امر طبیعی است، از طرفی با توجه به حجم نقدینگی وارد شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران گفت: فعالیت پسته در بورس کالای ایران با اجرای گواهی سپرده از هفته گذشته آغاز شده است و معاملات این محصول از هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۷    
شرکت صنایع غذایی مینو شرق در نیم سال اول جاری با رشد 107 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل درآمد 60 میلیارد تومانی ساخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فروش محصول های فولاد خراسان در 6 ماه اول سال جاری از مرز 2٫1 هزار میلیارد تومان گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۷    
تجربه های عرضه اولیه های پیش از این بورس نشان داده که معمولا سهامداران مشارکت کننده در عرضه اولیه بازدهی مطلوبی را کسب می کنند، اما آیا وضعیت عرضه اولیه کویر هم همین طور است؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ظرفیت سرمایه گذاری در بازار سرمایه یک فرصت بی نظیر برای حل مشکل نقدینگی سرگردان در جامعه ،اشتغالزایی و افزایش ثروت مردم است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های ماهانه صنایع و گروه های بزرگ بازار نشان از بهبود یا ثبات در عملکردشان نسبت به سه ماهه نخست سال دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۷    
سیمان فارس نو در شش ماه اول 98 درآمد 110 میلیارد تومانی ساخت که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 54 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: در حال حاضر ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی معامله حدود 5 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دیروز شاخص سهام با افت دسته جمعی قیمت ها تن به اصلاح بیش از 2 درصدی داد. به این ترتیب، میزان رشد شاخص کل از ابتدای سال به 76 درصد محدود شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه، اصلاح شاخص پس از چند روز روند صعودی را امری طبیعی دانست و بیان داشت: سرمایه گذاران باید پرتفوی خود را با دقت اصلاح و سهم های قوی خود را حفظ کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...