سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۳Oct 2019 22

رهیافته (rahyafteha.ir)

رهیافته 23 اسفند 1397 رهیافته 30 اردیبهشت 1398 رهیافته 1 خرداد 1398 رهیافته 1 تیر 1398 رهیافته 2 مرداد 1398 رهیافته 31 شهریور 1398 رهیافته 2 مهر 1398 رهیافته 3 مهر 1398 رهیافته 4 مهر 1398 رهیافته 5 مهر 1398 رهیافته 6 مهر 1398 رهیافته 7 مهر 1398 رهیافته 8 مهر 1398 رهیافته 9 مهر 1398 رهیافته 10 مهر 1398 رهیافته 11 مهر 1398 رهیافته 12 مهر 1398 رهیافته 13 مهر 1398 رهیافته 14 مهر 1398 رهیافته 15 مهر 1398 رهیافته 16 مهر 1398 رهیافته 17 مهر 1398 رهیافته 18 مهر 1398 رهیافته 19 مهر 1398 رهیافته 20 مهر 1398 رهیافته 21 مهر 1398 رهیافته 22 مهر 1398 رهیافته 23 مهر 1398 رهیافته 24 مهر 1398 رهیافته 25 مهر 1398 رهیافته 26 مهر 1398 رهیافته 27 مهر 1398 رهیافته 28 مهر 1398 رهیافته 29 مهر 1398 رهیافته 30 مهر 1398 
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کامبوج در دیداری که با وزارت تجارت ترکیه داشت، خواستار مساعدت برای تقویت تجارت حلال در کشورش شد و افزود که صنعت حلال در کامبوج هنوز نوپا بوده اما پتانسیل های زیادی برای آن وجود دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن فوتبال فرانسه به راستگرایان تندروی فرانسه به دلیل مواضع ضد اسلامی شان حمله کرد و از دین اسلام در این کشور دفاع کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بین آنچه در رسانه ها درباره اسلام مطرح می شود با آنچه واقعیت است فاصله بسیار وجود دارد؛ زمانی که به ایران آمدم و رفتار مسلمانان را مشاهده کردم حقیقت برای من آشکار شد.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) متن شعر این است: بر تن مکن این خرقه را چون عشق در جان تو نیست این حجره داران را مبین این جامه دکان تو نیست از هر چه تزویرت کند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز هفته خیریه اسلامی در انگلیس، مسلمانان این کشور اقدام به جمع آوری و اهدای کمک های خود به نیازمندان می کنند
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آلماز عادل بیگ ، مهندس قزاقستانی، نرم افزار نماز ویژه گوشی های همراه را در این کشور طراحی و تولید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۹    
این تالاب علاوه بر شادگان نام های دیگری هم دارد مانند “هور الدورق” یا “هور الفلاحیه” که برگرفته از اسم قبایل ایلامی ست که از دیرباز در این منطقه سکونت داشتند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۹    
از طریق رهگیری آنلاین در سامانه مدیریت اطلاعات و اشیایی که گم شده اند، رهگیری این مدارک و لوازم را می توان انجام داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
باری، به محض رسیدن دریانوردان مسلمان به سُفاله زنگ یا همان آخرین شهر مملکت زنگ ، کشتی های زنگیانِ آدمخوار، گرداگرد آن ها را احاطه می کنند و این دریانوردانِ تاجر پیشه از ترس فراوان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک اسلامی زمزم در اتیوپی ماه ها پس از فروش سهام خود توانسته است بیش از 600 میلیون بیر (واحد پول اتیوپی) از سرمایه های مردمی را جمع کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شیعیان کانادا از جمله فعال ترین اقلیت های دینی این کشور در زمینه فعالیت های اجتماعی، دینی و خدمات عام المنفعه به شمار می روند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۹    
انجمن شهید ادواردو آنیلی در اربعین 98 در کوکب 1404 در کربلا حضور فعال داشت این انجمن تنها NGO فعال در حوزه تازه مسلمانها در ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۹    
یک شرکت انگلیسی فعال در زمینه همسریابی مسلمانان، قصد دارد ماه آینده میلادی جلسات آشنایی داوطلبان ازدواج را در چند شهر انگلیس برگزار کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
به گزارش سایت رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) در فضای مجازی شایعاتی منتشر میشود که پاسخ به آنها نیازمند داشتن اطلاعات دقیق تاریخی است. حال به یکی از این شایعات می پردازیم. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت جهانی الرحمه کویت، یک مرکز اسلامی را به منظور گسترش دین اسلام در اندونزی افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
تایلندی های شیعه هر سال در کربلا موکب مخصوص به خود را برپا میکنند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
خییری که سالهاست آیات قرآنی را به دیوار ادارات و سازمانها و وسایل حمل و نقل عمومی میزند در اقدامی جدید کلیپهای این آیات را به سه زبان تولید کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
از امام زمان(عج) خواستم که به ایران بیایم و مانند بانوان ایرانی باشم که همین هم شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصرعلی گفت: اقامه نماز جماعت، کمک به برپایی دسته جات عزاداری، تبلیغ سینه به سینه، کار با کودک و مترجمی، کارهای روزانه ما در موکب شهدای پاکستان مرز شلمچه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۹    
گروه وتر تحت حمایت مجموعه حجت الاسلام پناهیان مدتی است که اقدام به تولید ترانه های انگلیسی با صدای اقای کریم زاده می کنند. حرکت جالبی که امید است بانیان مذهبی در دیگر گروههای مذهبی نیز ان راترویج کنند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش هلند به مسئولان یک مدرسه اسلامی در آمستردام برای انتخاب مدیر جدید مهلت داد و گفت: باید مدیر مدرسه اسلامی مسلمان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ترجمه فارسی کتاب جدید حامد الگار محقق مسلمان آمریکایی با نام نقشبندیّه توسط نشر مولی منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۹    
طبعا وقتی از امامزاده ای به عنوان فرزند امام کاظم (شهادت 25 رجب 183) یاد می شود، می بایست این حکایت اواخر قرن دوم و اوائل قرن سوم رخ داده باشد؛ این در حالی است که اساسا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مراسم گشایش بخش مطالعات فقه جعفری و شافعی با حضور رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و هیئت همراه و به ابتکار این دانشگاه در دانشگاه رادن فتح اندونزی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک نظرسنجی که توسط شورای روابط اسلامی آمریکا، شعبه کالیفرنیا منتشر شد نشان می دهد که کودکان مسلمان بیشتر از دیگر دانش آموزان در معرض اذیت در مدارس هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
حسن توکلی تنها خواننده ایرانی انگلیسی جدید ترین ترانه خود برای امام حسین را رونمایی کرد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۹    
به گزارش سایت رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مسجد توکیو کامی که بزرگترین مسجد ژاپن محسوب می شود، هر هفته با صدها بازدیدکننده که قصد آشنایی بیشتر با اسلام را دارند مواجه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رافائل مائوریللو ، اسلام شناس ایتالیایی، اربعین را پدیده ای صلح آمیز و فرامذهبی می داند که باید با کار پژوهشی و رسانه ای، جذابیت های آن را برای غیرمسلمانان بیش از پیش تبیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۹    
یک روز برای گرفتن یک پروانه عزمم را جزم کردم ولی موفق به گرفتنش نشدم تا اینکه پروانه وارد مسجد شد و من که ذهنم فقط مشغول گرفتن پروانه بود ناخواسته وارد مسجد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید که توسط سازمان تحقیقات پیو انجام گرفت، نشان داد برخلاف تصورها، کشور دانمارک یکی از پذیراترین کشورها برای مسلمانان در اروپا محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۹    
سیدمجید بنی فاطمه می گوید: نوحه عموعباس نقطه عطف کار من و ابتدای این امر بود. یک خواننده گاهی اوقات کارهای خوبی انجام می دهد که ماندگار می شود اما بعد از آن مهم است که چه برنامه ای دارد و چه کارهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مقاله اربعین دریچه ای به یک سفر معنوی در وبلاگ انگلیسی زبان پیام حکمت سریلانکا به معرفی کتابی درباره اربعین اثر یکی از دانش آموختگان دانشگاه آکسفورد انگلیس پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک تازه مسلمان در جنوب لندن، در فعالیت های خیریه خود هر ماه ده ها کفش ورزشی گران قیمت در میان بی خانمان ها و جوانان بی بضاعت توزیع می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹    
خواندن سوره طه را ترک نکنید زیرا خداوند آن را دوست می دارد و هرکس آن را بخواند او را نیز دوست خواهد داشت و هر که بخواندن آن مداومت کند خداوند در روز قیامت نامه عملش را به دست راست او دهد و از کردار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹    
سید ظهیر الحسن نقوی مبلغ پاکستانی مقیم کالیفرنیا در دانشگاه امام صادق علیه السلام گفت: من خودم را ثمره انقلاب اسلامی ایران می دانم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۹    
با این انیمینش میتوان گفت موج جدیدی از مداحی و هنر را باید شاهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
من در سال 1983 مسلمان شدم. وقتی در مطالعاتم متوجه شدم حضرت رسول (ص) از نسل حضرت ابراهیم (ع) است، خیلی تعجب کردم. ما این را نمی دانستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شورای مسلمانان بریتانیا کارگاه یک روزه ای را برای آموزش برخورد با رسانه های اسلام هراس این کشور برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین دوره نمایشگاه سبک زندگی اسلامی منچستر، با بیش از 120 غرفه دار از 15 کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته برگزار کنندگان هدف از برگزاری نمایشگاه حلال، رونق بخشیدن و سازماندهی تجارت و صنعت حلال و اسلامی در کانادا می باشد که در سال های اخیر رونق و رشد قابل توجهی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جوان روس که برای نخستین بار به حرم امام رضا(ع) مشرف شده بود، با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی مسلمان شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شیعیان سوئد راهپیمایی گسترده ای را به منظور یادآوری فاجعه کربلای معلی و به مناسبت اربعین امام حسین(علیه السلام) برگزار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی که یک چهارم جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند، در تلاش برای بهره بردن از بازار گردشگری اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی در شهر اسپرینگ فیلد، طی نشستی با حضور مردم، سیاستمداران، غیرمسلمانان و اعضای جامعه اسلامی، سی و دومین سالگرد روز اسلامی اوهایو را برپا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
موزه ای در بریتانیا نمایشگاهی از فرهنگ تاریخی مسلمانان شرقی و غربی را با نام الهام از شرق به نمایش گذاشته و هدف آن نشان دادن رابطه میان مسلمانان و دنیای غرب بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مرکز شیعی سید فاطمه با حضور نماینده مرجعیت عالی شیعیان در اروپا در آلمادای پرتغال افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دو کشور ایران و چین به منظور ایجاد صلح و ثبات میان ملت ها به دور از تعصب گرایی و افراط گرایی مذهبی در زمینه گفت وگوهای دینی همکاری می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر جانسون 52 ساله نمی دانست که یک روز به عراق می رود یا از شهر کربلا دیدن می کند و به زیارت عتبات مقدس مشرف می شود یا در صف داوطلبان کادر پزشکی به زائران اربعین امام حسین (ع) خدمت رسانی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پس از گفته های اسلام هراسی یکی از اعضای شورای شهر، مرکز اسلامی شهر فلمینتگون در نیوجرسی با برگزاری مراسم درهای باز، سعی در ایجاد شناخت در میان غیرمسلمانان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه اسلامی اندونزی، یک دانشگاه خصوصی در ماکاسار با برگزاری دوره آموزشی حلال برای کارکنان و دانشجویان، قصد دارد مسیر حرکت دانشگاه به سمت ورود به تجارت اسلامی و حلال را هموار سازد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تصویر نادرستی که رسانه های غربی از اسلام ارائه می کنند به افزایش اسلام هراسی و آزار و اذیت مسلمانان در این کشورها دامن زده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در تور پیاده روی آشنایی با تاریخچه مسلمانان که اخیرا در محله های هارلم و قدیمی نیویورک برگزار می شود، لیدر تور بانوی مسلمانی است و قصد دارد گذشته مسلمانان را زنده نگه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰    
انجمن شهید ادواردو آنیلی جهت استفاده عمومی در اربعین تصاویر ویژه ای را از شهید ادواردو برای کوله پشتی های زائران طراحی کرد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با امام جماعتی که قصد دارد یک دهکده اسلامی در لاس وگاس بسازد آشنا شوید. وی محله ای قدیمی در لاس وگاس را برای فعالیت هایش درنظر گرفته و قصد دارد آن را به محل باشکوهی برای مسلمانان تبدیل کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت روسیه به منظور تقویت فعالیت تجاری، صادرات حلال خود را به بازار امارات افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگی مسلمانان سراسر جهان در شهر شیکاگو در ایالت ایلی نوی آمریکا آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نشان خانواده پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، طی مراسمی در مانیل به تندیس تقوی، بانوی خوشنویس ایرانی، با هدف تقدیر از تلاش های وی در عرصه گفت وگوی ادیان اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه آمریکایی از نگارش کتاب تازه ای درباره مسلمانان لاتین تبار ساکن آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلد دوم نفس ، اثر بهزاد دانشگر در آینده نزدیک منتشر می شود. این اثر راوی زندگی افرادی است که دو نوع سبک زندگی را تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب شرح صلوات بر محمد و آل محمد نوشته حجت الاسلام وحید واحدجوان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به همت توسط انتشارات قائم آل علی(ع) به چاپ رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ترکبه به منظور جذب گردشگران بین المللی، 5 قطب گردشگری اسلامی به ویژه مربوط به تاریخ اسلام را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تمامی سؤالاتم پاسخ داده شده اند و در قلب خود میدانم که این حقیقت است. هیچ وقت با خودم این میزان آرامش را نداشتم و از زندگی که به من داده شده هیچ گاه این قدر راضی نبوده ام.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حلال یکی از زمینه های پرظرفیت، فعال و فراگیر برای وحدت اسلامی است و وحدت متعلق به آن در سه حوزه مهم “فقه حلال”، “برند حلال” و “زندگی ملموس حلال” انعکاس و حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶    
تازه مسلمان اوکراینی که در پانزده سالگی از مسیحیت به اسلام گروید
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک فارغ التحصیل رشته پزشکی، از زمان حادثه 11 سپتامبر تاکنون، به جای اینکه به دنبال شغل پردرآمد خود به عنوان متخصص بیهوشی برود تصمیم گرفت به تبلیغ پیام صلح و آشتی اسلامی مشغول شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان مقالات همایش بین المللی جامعه و فرهنگ در جهان اسلام از سوی دانشگاه علامه طباطبائی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسلمان یک مدرسه ابتدایی اسلامی در شهرستان کوچکی در همسایگی شیکاگو، موفق شد یکی از 4 برنده جایزه ملی مدیران برجسته در سرتاسر ایالات متحده شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست زندگی مشترک در اسلام به همت سازمان بین المللی فارغ التحصیلان الازهر شعبه اندونزی و با همکاری دانشگاه شافعیه، چهارشنبه، 17 مهرماه، در جاکارتا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جماعت مسجد آبی که در شهر آمستردام واقع شده در جلسه ای با همسایگان، ضمن گفتگو درباره اهمیت پخش اذان هنگام ساعات نماز، اعلام کرد که این مسجد قصد دارد از این پس اذان را از بلندگوهایش پخش کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کانال یوتیوپ کودکانه با نام جمیل و جمیله که اخیرا توسط شبکه نیلا مدیا در تورنتوی کانادا راه اندازی شده، کارتن ها و آهنگ هایی با محتوای اسلامی برای کودکان مسلمان منتشر خواهد ساخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جوان 19 ساله آلمانی از راه رسیدن به اسلام تعریف می کند و اینکه چگونه ورود پناهندگان از کشورهایی چون سوریه و لبنان سبب شد او یک روز اسلام را پیدا کند و مسلمان شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا قزلسفلی، رایزن فرهنگی ایران در اوگاندا با حضور در رادیو بلال این کشور به بررسی جایگاه وطن دوستی در اسلام پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک موسسه خیریه اسلامی در ایرلند قرار است یک نمایشگاه فرهنگ اسلامی را به منظور گسترش فرهنگ اسلامی در جامعه ایرلند و تصحیح مفاهیم اشتباه درباره اسلام برگزار کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ترانه انتخاب با صدای علی اکبر قلیچ و شعری از قاسم صرافان به مناسبت اربعین حسینی در موسسه منتظران منجی تولید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک کلیسا و مسجد مرزی در سن دیگو خواستار برگزاری روز دعای وحدت ملی در پارک دوستی شدند؛ مکانی که خانواده های مهاجران در منطقه مرزی ایالات متحده با مکزیک با هم دیگر ملاقات می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در راستای برنامه اقدام مشترک مالدیو که قرار است براساس آن گردشگری حلال در این کشور توسعه یابد، دولت جزایر را برای ایجاد اقامتگاه های مسلمان پسند اجاره می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حدود 5500 نفر از بومیان مایایی مکزیک در ایالت چیاپاس در جنوب این کشور از سال 1989 تاکنون مسلمان شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سفیر اسبق کشورمان در استرالیا و مکزیک در مراسم رونمایی از اثر ویژه اربعین انجمن شهید ادواردو آنیِلی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اثر اربعین انجمن شهید ادواردو آنیِلی 16 مهرماه، طی مراسمی در مجمع اساتید بین الملل در تهران رونمایی شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته اعضای کمیته برگزاری جشنواره، امسال نیز مانند سال های گذشته هدف از برگزاری جشنواره ترویج مدارای مذهبی و کمک به نیازمندان بوده و بین 1000 تا 1500 بازدیدکننده داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سمینار فرهنگی امام هادی(علیه السلام)، علم و عمل، جهاد و بخشش در مسجد جامع امام هادی(علیه السلام) واقع در شهر صعده یمن برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت تولید لباس و روسری در مالزی، به مناسبت آغاز به کار خود، 10 هزار روسری رایگان به زنان مسلمان هدیه می دهد
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
انستیتو معارف اندونزی در سال 2002 میلادی تأسیس شد، این مؤسسه برای ارتباط با جامعه و نسل جوان اندونزی فعالیت های متنوعی انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پسر 15 ساله دبیرستانی در آمریکا، در مصاحبه ای تعریف می کند که چگونه از طریق یک دوست مسلمان با نام علی، که صبورانه پاسخ پرسش هایش را درباره اسلام داده بود، حقیقت دین را پیدا کرده و مسلمان شده است..
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از دانشجویان مسیحی مدرسه ادیان شرقی فیلیپین با ارسال پیام هایی به رایزنی فرهنگی ایران در مانیل از برنامه قرآنی اخیر کشورمان در این مدرسه قدردانی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار اندرویدی اربعینیان با در دو نسخه عمومی و ویژه مبلغان توسط بخش انجمن گفتگوی دینی مرکز به روز رسانی و عرضه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۶    
اگر از سایت سازهای مانند سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید، با نصب افزونه Digits تم فور (دیجیتس) می توانید به راحتی قابلیت ورود و عضویت در وب سایت خود را فراهم کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مسلمانان بسیاری علاقمند به سفر به روسیه هستند و باوجود نبود گردشگری حلال در روسیه، برخی از هتل ها و رستوران های این کشور برای جلب نظر مسلمانان به گردشگری حلال روی آوردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی روز حسین(ع) 20 مهرماه در شهر سان فرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶    
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) نقشه ی حرم امام علی (علیه السلام) http://www.eslam.de/begriffe/i/imam_ali_moschee_plan_nadschaf.htm نقشه ی مسجد کوفه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
باید بتوانیم در دنیای امروز با داشتن این همه کشور که مردم آن تشنه حقایق هستند بگوییم اسلام دینی برتر است که در رفعت و بلندی قرار دارد و این مطلب را با گفتار و عمل خود جا بیاندازیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ترک زبان ینی شفق نوشت: یک زندانی اهل ترکیه با اراده ای قوی توانست در مدت 15 ماه کل قرآن کریم را در زندان حفظ کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فضا علاوه بر همه چیزهایی که در خود دارد یک معنویت بزرگ دارد و انسان را مجبور به تفکر می کند و در هر سه پروازم با خودم قرآن به همراه داشتم ولی رسانه ها به آن نپرداختند چون رسانه ها تحت سلطه غرب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
او اخلاق و دیدگاه من را تغییر داد. من به خاطر این بازیکن به مطالعه اسلام روی آوردم و با مسلمان زیادی آشنا شدم. به خوبی متوجه شدم که صلاح هدیه ای از سوی خداوند برای من است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مؤسسه الهیات اسلامی هومبولت برلین نخستین مؤسسه الهیات اسلامی در برلین و اولین مؤسسه در یک دانشگاه آلمانی است که به تدریس الهیات شیعه و سنی می پردازد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سلسله سخنرانی های فهم اسلام به مدت هفت هفته متوالی در دانشگاه سیراکیوس برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم اسلامی مالزی برای افراد ناشنوا یک اپلیکیشن آموزش قرآن طراحی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶    
مراسم رو نمایی از اثر ویژه اربعین انجمن شهید ادواردو انیلی و مجموعه رهیافته با حضور خالق این اثر خانم فهمیمه نیکو منظر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۷:۱۶    
یکی از آیات سوره ی بقره را خیلی دوست دارم که می فرماید: یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا استَعینوا بِالصَّبرِ وَالصَّلاهِ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصّابِرینَ . این آیه خلاصه و چکیده ی ایمان است ...
مشاهده نتایج بیشتر...