شنبه ۲۹ دیساعت ۱۱:۵۱Jan 2019 19
 

رهیافته (rahyafteha.ir)

رهیافته 1 مرداد 1397 رهیافته 31 شهریور 1397 رهیافته 1 مهر 1397 رهیافته 1 آبان 1397 رهیافته 2 آذر 1397 رهیافته 1 دی 1397 رهیافته 2 دی 1397 رهیافته 3 دی 1397 رهیافته 4 دی 1397 رهیافته 5 دی 1397 رهیافته 6 دی 1397 رهیافته 8 دی 1397 رهیافته 9 دی 1397 رهیافته 10 دی 1397 رهیافته 11 دی 1397 رهیافته 12 دی 1397 رهیافته 13 دی 1397 رهیافته 14 دی 1397 رهیافته 15 دی 1397 رهیافته 16 دی 1397 رهیافته 17 دی 1397 رهیافته 18 دی 1397 رهیافته 19 دی 1397 رهیافته 20 دی 1397 رهیافته 21 دی 1397 رهیافته 22 دی 1397 رهیافته 23 دی 1397 رهیافته 24 دی 1397 رهیافته 25 دی 1397 رهیافته 26 دی 1397 رهیافته 27 دی 1397 رهیافته 28 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۶    
بخش رهیافتگان در سال 92 برترین بخش نمایشگاه قرآن بود که مورد استقبال مردم و مسولان قرار گرفت. این بخش توسط انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی تاسیس و اداره می شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۶    
پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به میزبانی مرکز اسلامی هامبورگ و با حضور 45 نماینده از دانشجویان و فعّالان انجمن های اسلامی کشورهای مختلف اروپایی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۶    
حکمت العرشیه، نوشته ملاصدرا، فیلسوف ایرانی است، این کتاب توسط پروفسور رونالد پیچ در آلمان ترجمه و روانه بازار نشر این کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۶    
52 درصد از مردم دانمارک با قانون ضداسلامی جدید دولت راست گرای کپنهاگ که دست دادن با شهردار در مراسم اعطای شهروندی در این کشور را بویژه برای مهاجران مسلمان اجباری می کند، مخالف هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۶    
تصویری از تصویری از مرضیه هاشمی بر سر مزار همسرش در نیاسر کاشان ( همسر مرضیه هاشمی 17 سال قبل درحالی که برای کمک به دوستش در اسباب کشی رفته بود در تصادفی در امریکا به رحمت خدا رفت) در نیاسر کاشان ( ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱    
درسنامه مهدوی فرهنگ مهدویت و انتظار به همت موسسه فرهنگی هنری موعود(عج) در هفت جلد و به قلم ابراهیم شفیعی سروستانی به رشته تحریر درآمده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
مدیرمسئول روزنامه صحافت هند در دیدار با مسئول خانه فرهنگ ایران در بمبئی گفت: این روزنامه اردو زبان تنها روزنامه متعلق به شیعیان است که با تیراژ بالا در میان جامعه هند نشر و توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
نمایشگاه بسم الله مسکو با همکاری رایزنی فرهنگی ایران و با حضور و استقبال گسترده رهبران دینی و فرهنگی روسیه در این کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
به خاطر حجابم هم دانشجویان با من برخورد بدی داشتند و هم مسئولان کالج. دلیل مسئولین آموزش هم این بود که می گفتند من با حجاب باعث ناراحتی بیماران می شوم. درکل به خاطر رعایت حجاب تبعیضات زیادی دیدم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
نرم افزار کاربردی جدید با عنوان سیاره سلام با همکاری یک شرکت دانمارکی راه اندازی شده و قرار است تا پایان سال در بازارهای بریتانیا، پاکستان، آمریکا و استرالیا ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۱    
یک مبلغ مذهبی مسیحی که پس از آشنایی با اسلام، مسلمان شده بود، با به جای گذاشتن کتب مذهبی زیادی در خصوص هر دو دین اسلام و مسیحیت، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
علاوه بر اجرای بخش های خبری، تحلیل گر هم هستم. در یکی از برنامه ها هم علاوه بر اجرا نویسندگی را هم به عهده دارم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۱    
دستگیری مرضیه هاشمی، خبرنگار شبکه پرس تی وی که به دیدار برادر بیمار خود در آمریکا رفته بود آن هم بدون هیچ دلیل مشخصی نشان داد که مدعیان آزادی بیان هنوز هم تاب بیان حقیقت را ندارند
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۱    
مرضیه هاشمی مجری و گوینده شبکه پرس تی وی که پس از آشنایی با دیدگاه های امام خمینی(ره) به دین اسلام گرایش پیدا کرد، یکشنبه از سوی پلیس امریکا بازداشت شد و این روزها در شرایط نامناسبی به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱    
ماتیاس دروبینکسی در روزنامه زود دویچه تسایتونگ نوشت: این سؤال که آیا اسلام به آلمان تعلق دارد یا خیر، از ریشه غلط است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
نشست های پیرامون مباحث اسلامی و مسلمانان که هر دو هفته یک بار توسط اعضای انجمن اسلامی در مرکز اسلامی تمپه در آریزونا برگزار می شود، نه تنها توجه مسلمانان بلکه غیرمسلمانان را نیز جلب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
مرکز اسلامی الزهرا در ریچموند کانادا، مراسم سالانه ای با عنوان سفری به اسلام را برگزار می کند. که امسال با نمایشگاه هنری با موضوع نقش زنان در اسلام همراه می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
سازمان خیریه اسلامی با نام معروف اخیرا در شهر میلواکی در ایالت ویسکانسین آمریکا ، اقدام به راه اندازی یک مرکز جوانان کرده که هدف آن دور نگه داشتن نسل جوان از خیابان ها و افتادن در مسیرهای غلط بوده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
مسئولان ایالت راینلاند-فالتس آلمان به تازگی اعلام کرده اند که در این ایالت بیش از 95 مسجد وجود دارد و حدود 200 هزار مسلمان در آن زندگی می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۱    
پوشاندن موهایم نه تنها کاری عفیف و محجوبانه است، بلکه زیبا، راحت و کاربردی هم می باشد. دیگر مجبور نیستم مدام نگران حالت دادن به موهایم باشم تا قضاوت های سطحی افراد جامعه را فروبنشانم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱    
جامعه اسلامی آمریکایی که مسجد آن در شهر دیربورن در میشیگان، دومین مسجد تاریخی ایالات متحده بوده و در سال 1937 بنا شده، قرار است هشتادمین سالگرد تاسیسش را جشن بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱    
رایزنی فرهنگی ایران در کنیا با همکاری برخی دانشگاه ها و نهادهای اجتماعی مردمی این کشور، همایش نقش زنان بر اساس ایمان برای ایجاد صلح را در محل دانشگاه تانگازا کنیا برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱    
بسیاری از گردشگرانی که در خیابان های شهر قدیمی بامبرگ آلمان قدم می زنند، نمی دانند که پشت دیوار یکی از قدیمی ترین عمارت ها در قلب شهر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱    
کالج اسلامی لندن پنجمین همایش سالانه مطالعات شیعی را اردیبهشت سال آینده برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱    
مرکز خیریه اهتمام به قرآن در استان الخرج عربستان، اقدام به ترمیم قرآن های دارای چاپ قدیمی، پاره و توزیع رایگان آن در 35 کشور جهان کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۰    
دبیرکل وزارت توسعه اسلامی مالزی ضمن اعلام اینکه متقلبان در صنعت حلال جریمه های سنگینی می شوند اعلام کرد که ارتکاب این جرم از نظر مسلمانان بسیار اهانت آمیز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۰    
رایزن فرهنگی ایران در تایلند از مسجد امام علی(ع) بانکوک، بزرگ ترین مسجد شیعیان این کشور بازدید و با الیاس کیتارای، مدیر و متولی این مسجد درباره گسترش همکاری های مشترک فرهنگی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۰    
مجموعه گروه تبلیغاتی MC Group آلمان به پیشنهاد رایزنی فرهنگی ایران در این کشور، پیش طرح ایجاد گردشگری مذهبی برای شناخت فرهنگ شیعه را بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۰    
سلسله کتاب های 14 جلدی آشنایی با اهل بیت(ع) به زبان آلمانی به همت مرکز اسلامی امام علی(ع) وین در اتریش چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۰    
دکتر ظفر اقبال رندهاوا از روز ولنتاین به عنوان واردات غربی و خلاف آموزه های اسلامی یاد کرد و گفت: ما روز 14 فوریه را به عنوان روز خواهران جشن گرفته و به دانشجویان دختر این دانشگاه روسری و چادر هدیه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۸    
شما اگر می توانستید بعضی از پهلوان ها را دور خودتان جمع کنید، در حقیقت قشر عظیمی از جامعه را همراه خودتان کرده بودید. خب جذب اینها هم احتیاج به این داشت که با ادبیات خود اینها با آنان سخن بگوئید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۸    
من تقریبا پنج ماه بود که به اسلام علاقمند شده بودم ودرباره آن تحقیق می کردم
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۸    
کارشناسان برای نجات یک مسجد باستانی از تخریب در جمهوری نیجر، آن را به کتابخانه و مرکز فرهنگی تغییر کاربری داده و یک مسجد نوساز نیز روبروی آن ساختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۸    
فعالیت قرآنی در روسیه به عنوان پهناورترین کشور جهان که گرویدن به دین اسلام را از سالیان بسیار دور در خود تجربه کرده است، اگرچه دور از باور نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۸    
گفتی، زار زار بگریستی، پس گفتی: اگر این آیت از کتاب خدای نبودی و بدین امر نبودی، نخواندمی. یعنی می گویم (تو را می پرستم). و خود نفس می پرستم. و می گویم (از تو یاری می خواهم) ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۸    
ابن عباس از او حدیث کند و گوید: (( عقیله ما، زینب دختر علی (ع ) حدیث کرد... و این لقب بر او ماند؛ چنان که به عقیله معروف گشت و فرزندان وی را بنی عقیله گفتند. ))
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸    
تصمیم گرفتم به همراه یکی از دوستانم به مشهد بیایم و از نزدیک با اسلام و مسلمانان آشنا شوم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸    
خلق آثارگرافیکی و نشر آن در فضای مجازی در جنگ فرهنگی بسیار مهم است
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸    
انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت(ع) اقدام به انتشار نسخه الکترونیکی کتب خود پیرامون موضوع عفاف و حجاب کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۸    
در زمان غیبت، بدعت هایی در دین پدید می آید و احکامی از قرآن و اسلام طبق میل مردم، تأویل و تفسیر می شود. بعضی از حدود و احکام چنان فراموش می شود که گویی، اصلاً از اسلام نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۸    
هنگامی که از شهروندان آفریقایی پرسیدم “دین شما چیست؟”، گفتند “شکر خدا ما مسلمان پروتستان هستیم!”، از این مسئله تعجب کردم و پرسیدم “چگونه مسلمان پروتستان هستید؟!” ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۸    
درحالی که در تقویم تحصیلی امسال عید فطر با زمان فارغ التحصیلی دبیرستان های پورتلند مصادف شده است، مسلمانان خواستار تغییر این برنامه آموزشی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۸    
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) رهبر انقلاب به استفتائی پیرامون سجده و تیمّم بر سیمان و موزائیک پاسخ گفتند که تقدیم حضور علاقمندان می گردد. ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۸    
شیخ خالد بانتون رهبر صوفیان علوی مراکش گفت: توصیه بنده این است که مذاهب اسلامی با ایجاد تفرقه و بحث بر سر برخی فروعات دینی و اختلافات مکتب، آب در آسیاب دشمن نریزند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۸    
“جانی” گردشگر اهل کشور چین پس از مدت ها تحقیق درباره اسلام و حضور در جلسات متعدد، سرانجام هفته گذشته در مدرسه علمیه ناصریه اصفهان (مسجد جامع عباسی) مسلمان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۸    
خانم رودریگ پینرو، رئیس اتحادیه پوشاک و البسه فرانسه گفت: با توجه به افزایش قابل توجه جامعه مسلمانان اروپا و به ویژه در کشور فرانسه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۸    
صفحه فیس بوک آکادمی آموزش و تحقیقات اسلامی بریتانیا (ایرا) در صفحه فیس بوکش اعلام کرد که یک زن سالمند 90 ساله با همکاری یکی از فعالان این سازمان، به دین اسلام گرویده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۸    
به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) منبع:گالری نماز انجمن شهید ادواردو
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۸    
در منطقه ی ما زنانی که از حجاب استفاده می کنند ده نفرند که دو نفر از آنها دختران من هستند که به دانشگاه هم می روند و هیچ مشکلی در استفاده از حجاب ندارند و هیچ کس به این خاطر آنها را اذیت نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۸    
کانادا شاهد میلاد نخستین حزب اسلامی در این کشور با هدف اجرای شریعت اسلامی در استان انتاریو است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۴    
ازبکستان در تمام ایستگاه های راه آهن و فرودگاه های بین المللی این کشور نمازخانه تأسیس می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۴    
حجاب تاج سر و باارزش ترین جواهر من است و درعین حال به من یادآوری می کند بسیار خاضع و فروتن باشم. حجاب چیزی نیست که من می پوشم، بلکه آن چیزی است که من هستم
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۴    
سمینار علمی نقش آموزه های دینی در همزیستی مسالمت آمیز به همت مرکز مطالعاتی و پژوهشی شرق و غرب آسیا در کوالالامپور، پایتخت مالزی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۴    
یک مرکز آموزشی اسلامی نوین با امکانات متعدد در شهرک تامالی در استان شمالی غذا ساخته می شود. هدف این مرکز آموزش دادن به مدرسان دینی اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۴    
سال 2018 برای مسلمانان در آلمان سالی پر از فرازونشیب بود و موضوعات و ممنوعیت های زیادی مدت ها صفحات اصلی روزنامه ها و سایت های خبری آلمان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۴    
جوان آلمانی بعد از سالها تحقیق درباره ادیان متاثر از سفری که دو سال قبل به مشهد داشته مسلمان شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۳    
وی می گوید: اولین بار از پیراهنی که “عبدالله حسین “، مبلغ اوگاندایی در سال 1966 به وی هدیه کرده تحت تاثیر قرار گرفته و مسلمان شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۳    
کتاب توحید ذاتی و وحدت وجود از نگاه کلام اثر حجت الاسلام محمدحسن قدردان قراملکی را پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۳    
گزارش جدید منتشر شده در رابطه با رشد اقتصادی حلال مربوط به سال 2018، از افزایش 14.6 درصدی اقتصاد اسلامی جهانی در این یک سال گذشته میلادی خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۳    
بیست و دومین کنفرانس بین المللی غزالی و اسلام، در توکیو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۳    
در پایتخت برخی شهرهای اروپایی از جمله پاریس، برلین، رُم، وین، تیرانا و...مساجد تاریخی ارزشمندی وجود دارد که از آن ها به عنوان شاهکارهای معماری زوال ناپذیر تعبیر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۳    
-سلمان فرمود: به کدام عملت با تو اینگونه رفتار می شود؟ -جواب داد: به محبت امیرالمومنین (علیه السلام) و به عشق آن خلیفه الله. یا سلمان! اگر یک روز آن حضرت را نمی دیدم هلاک می شدم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
مسجدی در غرب جورون در کشور سنگاپور، در اقدامی میان ادیانی و خیرانه اقدام به دادن شربت و آبمیوه رایگان و نذری به رهگذران کرده که این عمل تحسین های گسترده ای از سوی کاربران اینترنتی را منجر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
همایش بین المللی اقتصاد اسلامی و امور مالی با عنوان سازگاری و قابلیت اعتماد پذیری: نوآوری های شرقی و تجربی در امور مالی اسلامی روز گذشته در دانشگاه منهاج در لاهور آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
اسلام هراسی را ترس بیش از حد، نفرت و خصومت علیه اسلام و مسلمانان تعریف کرده اند. در سال های اخیر که برخی احزاب پوپولیست برای جلب آرای عمومی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۳    
چاپ جدید کتاب النص القرآنی و آفاق الکتابه (متن قرآن و افق های نگارش) اثر ادونیس از سوی انتشارات دارالتکوین منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۳    
یک مسیحی پروتست از کشور سوئد طی مراسمی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گروید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۲    
بی شک آگاهی و افزایش اطلاع مسیحیان از نگاه اسلام نسبت به مسیحیت موجب نزدیکی دوستی، همکاری و فعالیت های مشترک در سطح جوامع و جهان و در راستای آرمان های مشترک خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۲    
امام موسی صدر وقتی با جوانان بزهکار رفیق می شود در مقابل جوانان از موضع روشنفکر یا سیاسی وارد نمی شود بلکه از موضع دینی، صریح و آشکار وارد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۲    
بطریک یازجی گفت: به عنوان یک رهبر مسیحی، علاقمندانه و هر روز، آیاتی از قرآن را می خوانم و از کتاب مقدس مسلمانان استفاده می کنم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۲    
نخستین دور گفت وگوی دینی ایران و فرانسه با موضوع اهمیت محیط زیست در اسلام و مسیحیت کاتولیک 17 و 18 دی ماه به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۲    
دولت چین قانون جدیدی را وضع کرد که بر اساس آن اسلام باید تحت تاثیر قوانین و ارزش های چینی اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۲    
اسیرعلی تبریزی، معمار تبریزی در جنگ چالدران به اسارت عثمانی ها درآمد، وی آثار متعددی در استانبول و دیگر شهرهای عثمانی تا شبه جزیره بالکان از خود به یادگار گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۲    
روایت یک مسیحی تازه مسلمان از کتاب قصه دلبری در نوع خود جالب است، این کتاب توسط علی جعفری تالیف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۲    
چشمش به کتابی می خورد که زندگی نامه رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) را روایت می کند. بعد از مطالعه کتاب با اسلام آشنا می شود و با الگو از حمزه سیدالشهداء، مسلمان می شود
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۲    
مرکز آموزش قرآن نادی که در آن روش های نوین سمعی و بصری برای آموزش در نظر گرفته شده، در شمال برونئی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۲    
بنیاد مطالعات اسلامی ابن سینا در روسیه از همکاری این بنیاد برای برگزاری همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت در کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۲    
موزه هنرهای اسلامی میراج شهر ابوظبی، پایتخت امارات، با ایجاد هارمونی (تناسب) میان آثار هنری و موسیقی جلوه ای از شکوه و عظمت هنر و فرهنگ اسلام را در طول تاریخ به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۲    
محمد اوجی در سال 1947 و در خانواده ای شافعی مذهب به دنیا آمد وبعد از آشنایی با اندیشه های امام خمینی به مطالعه در زمینه مکتب اهل بیت(ع) پرداخت و شیعه شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۲    
دختر ایتالیایی که پدر و مادری مسیحی دارد اسلام را به جای مدل شدن و برهنگی انتخاب میکند
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۲    
در نخستین پروژه کمپین روز زیباسازی مساجد ، بیش از 50 جوان داوطلب شرکت کرده و اقدام به پاکیزه سازی و مرمت مساجد شهر کامپونگ در برونئی پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۲    
جایگاه انسان در نظام آفریننش ، سی و نهمین کتاب از سلسله موضوعات سیری در معارف اسلامی، تالیف حسین انصاریان است که چاپ جدید آن از سال گذشته در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲    
گروه بینش استراتژیک روسیه و جهان اسلام از گروه های فعال در روسیه است که در سال 2006 به رهبری آکادمی یوگنی پریماکف آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۳    
سامانه جامع رسم المصحف به صورت آزمایشی راه اندازی شده و در دهه مبارک فجر به صورت رسمی رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۳    
در این دوره از نمایشگاه بین المللی حلال 2019 مالزی میهاس که قرار است 3-6 آوریل برگزار شود، انتظار می رود بیش از 1 هزار غرفه حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۳    
یک جوان مسلمان بریتانیایی در شهرک ویکام، برای کمک به بی خانمان ها به آنها پتوی مجانی داده و به اجازه می دهد به صورت رایگان از رخت شویخانه اش استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۳    
کتاب خمینی؛ انقلابیِ خدا درباره شخصیت و شیوه رهبری امام خمینی(ره) در ایتالیا به چاپ رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۳    
آمارها نشان می دهد که با آغاز سال 2050، بیشترین تعداد مسلمانان در جهان از ساکنان هند هستند و انتظار می رود که تعداد آنها به 300 میلیون نفر برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
انسان برای وصول به کمال نهایی خویش، نیاز به منبع دیگری، -غیر از حس و تجربه و عقل- دارد که تا با بهره گیری از آن بتواند در هر مورد راه درست را کاملاً بازشناسد و بر اساس این شناخت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
نرم افزار کاربردی آی سی که توسط گروه فناوری امین و یاسمین راه اندازی شده، نخستین نرم افزار کاربردی آموزش زبان اشاره با موضوعیت اسلام برای گوشی های همراه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
نشست علمی نظام حقوق زن در اسلام با حضور مسئول خانه فرهنگ کشورمان در هرات افغانستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
روزنامه دولتی نیوویژن اوگاندا نوشت: قزلسفلی که مردی برای همه فصول سال و یک صلح طلب است، می گوید که در ایام کریسمس بسیار فعال بوده و تلاش می کند جایگاه با عظمت حضرت عیسی(ع) و حضرت مریم(س) را از منظر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
الازهر گفت: رد و بدل شدن هدیه میان مسلمان و مسیحی و تبادل تبریک اعیاد و شادی ها و مناسبت ها میان آنها از امور مشروع و بلکه مستحب است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳    
موسس نخستین دانشگاه اسلامی ایتالیا، معتقد است در شرایطی که در سال های اخیر اسلام هراسی در ایتالیا تشدید شده و ورود موج پناهجویان از آفریقا و خاورمیانه به این کشور نگرانی هایی برانگیخته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
مسلمانان در سال گذشته میلادی برای بهتر شنیده شدن صدای خود، بیش از گذشته به شبکه های اجتماعی روی آوردند و هشتگ های پر بازدیدی را ایجاد کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
سازمان اسلامی آموزشی علمی و فرهنگی آیسسکو (ISESCO) سال 2019 را به عنوان سال میراث جهان اسلام معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
مرکز جامعه جعفری در شهرک وان در کانادا، با تشکیل گروهی از داوطلبان با عنوان شبکه حمایتی نیازهای خاص به کمک معلولان ذهنی، مبتلایان به بیماری های سندرم داون و اوتیسم شتافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳    
زینبیه یکی از شبکه های تلویزیونی شیعیان هند است که برنامه های گوناگونی به زبان های اردو، انگلیسی، گجراتی و هندی پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۳    
یک روزنامه فرانسوی زبان بلژیکی مدعی شده که از 256 قصابی در شهر بروکسل، 141 مغازه رسما گوشت را با مارک حلال می فروشند و به این ترتیب 55% قصابی ها و اکثریت آنان فروشنده گوشت با ذبح شرعی اسلامی می باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۹    
مسجد نیوجی قدیمی ترین مسجد پکن، پایتخت چین و یکی از مهمترین مساجد شمال چین است. این مسجد در منطقه پوانگ انمن واقع و در سال 996 ساخته شد که بعدها بازسازی و در سال 1696 در دوره سلسله کوینگ توسعه یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...