یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۲۳:۳۹Nov 2017 19

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی (rezaee.ir)

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 28 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 28 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 31 فروردین 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 29 اردیبهشت 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 30 خرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 31 تیر 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 29 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 30 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 29 مهر 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 1 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 2 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 4 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 5 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 7 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 8 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 9 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 13 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 14 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 15 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 16 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 20 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 22 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 23 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 24 آبان 1396 پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی 27 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۳    
دکتر محسن رضایی شامگاه شنبه 27آبان ماه با سفر به مشهد مقدس، ضمن زیارت از بارگاه نورانی امام هشتم(ع)، در مراسم عزاداری شب شهادت علی بن موسی الرضا(ع) در حسینیه آیت الله هاشمی شاهرودی شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۳    
سوگواری پیامبر(ص) و گرامیداشت سرلشگر طهرانی مقدم به میزبانی خانواده های شهدای میرقائد در مسجدسلیمان
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۳    
سومین قرارگاه ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور در کرمانشاه با هدف ساماندهی کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین به آسیب دیدگان در کرمانشاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که عصر روز دوشنبه 22آبان ماه به استان کرمانشاه سفر و در جلسه ستاد مدیریت بحران این استان شرکت کرده بود، به بازدید از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب رفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۳    
در موضوع هسته ای مذاکره کردیم، زیرا قصد ساختن بمب را نداشتیم؛ اما درموضوع موشک، قصد ساختن موشک را برای دفاع از خود را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز دوشنبه 22آبان ماه به استان کرمانشاه سفر و در جلسه ستاد مدیریت بحران این استان شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۳    
در وهله نخست، رویکرد نظامی از سوی این رژیم متجاوز پیش بینی نمی شود؛ ولی انتظار می رود سرمایه های کویتی، اماراتی و عربستانی را از بانک ها و پروژه های لبنانی خارج کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳    
پیام کربلا، پیام کودکان، زنان و مردان مظلوم و بی گناهی است که هرروز در گوشه و کنار دنیا کشته می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳    
داعش با همه جنایاتی که همانند پدران خود در کربلا مرتکب شده است، درنهایت ذلت، دفن می شود. اینجاست که باید گفت: فاعتبروا یا اولی لابصار
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳    
عربستان، امارات و اسراییل با حمایت وچراغ سبز امریکا تصمیم به بر هم زدن ثبات وامنیت لبنان گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۳    
جای خالی نهادی مستقل برای دیده بانی و رصد وعده های مدیران و مسئولان یش ازپیش احساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۴۳    
آل سعود به فتنه ای منطقه ای تبدیل شده است و تنها راه امنیت وثبات منطقه سقوط آن است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
درکشور ما انضباط ضعیف شده است. دولتی ها و مجلسی ها به جای این حجم از اظهار نظر، باید نظم و انضباط را در کشور برقرار کنند. بدون اقتدار قانونمند و انظباط آهنین کاری از پیش نمی رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
اطلاعات به دست آمده، از شروع یک ماجراجویی جدید توسط عربستان ، رژیم صهیونیستی و آمریکا حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
روز دانش آموز با روز مبارزه با استکبار یکی شده است و این یعنی ملت ایران از نوجوان تا پیر با استعمار و شیطان بزرگ سر سازش ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
ایران می تواند با عراق، سوریه، لبنان، روسیه، ترکیه و چند کشور دیگر پیمان دوجانبه ارزی ببندد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۵    
اگر مقامات مسؤول وظیفه خود را درست انجام دهند، جمهوری اسلامی بن بست ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۰    
دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت پدر سردار قاسم سلیمانی، فرمانده پرافتخار نیروی قدس را به وی و دیگر بازماندگان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۱:۳۰    
مسؤولان از استعدادیابی و میدان دادن به نسل جوان امروز غافل نشوند و قابلیت های جوانان را باورکنند .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۰    
دولت و مجلس برنامه روشنی به ویژه در مقابله با تحریم ها آماده کنند که معیشت مردم آسیب نبیند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۰    
اقتدار دفاعی ایران به مذاق آمریکا -که به شدت از موفقیت های جبهه مقاومت عصبانی است -خوش نیامده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۱    
تکیه بر نفت به معنی فروش ثروت و اتکا به ارز خارجی است؛ در حالی که اقتصاد امن، با تکیه به خود و حضور در بازارهای خارجی پدید می آید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۱    
بی توجهی به آثار ناشی از تغییر نرخ سود و ایجاد فشارهای سنگین به خانوارهای اقشار متوسط و ضعیف، بی عدالتی را گسترش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
در 25سال آینده اثری از اسرائیل ، آمریکا و تکفیری ها در منطقه وجود نخواهد داشت و در این مدت نیز مسلمانان اتحادی قویتر از اروپاییان با یکدیگر تشکیل خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
آقای بارزانی براثر مشورت های غلط و تحریک دستهای پنهان که مشکوک به اسراییل و عربستان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مشکل آمریکا با ایران اسلامی، از آغاز تا امروز، فناوری هسته ای، صنایع موشکی و حمایت از جبهه مقاومت نبوده است؛ بلکه همه این بهانه جویی ها پیامد یک واقعیت مهم و آن استقلال و عزت ملی و پیشرفت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
درود خدا بر روح بلند غیرتمندان و سلحشوران این آب و خاک.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۳    
دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در نشست خبری روز شنبه 29 مهرماه به سوالات خبرنگاران پیرامون مسائل سیاست داخلی و خارجی و اقتصاد به ارائه دیدگاه های خود پرداخت که موارد زیر اهم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۳    
دکتر محسن رضایی در نشست خبری روز شنبه 29 مهرماه گفت: هیأت عالی نظارت بر اجرای سیاست های کلی نظام نقش مهم و تعیین کننده ای خواهد داشت و مرجع نهایی رسیدگی به سیاست های کلی نظام خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳    
دکتر محسن رضایی در یادواره شهدای اطلاعات عملیات قرارگاه منطقه ای صاحب الزمان (عج) نیروی زمینی سپاه گفت: اکنون ما امیدوار و مستحکم هستیم و دشمن ما عصبانی و ناامید است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: درود خدا بر لسان الغیب، شاعر افتخار افرین ایران اسلامی. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۳    
آقای ترامپ! اگر رفتارت را عوض نکنی، ما نیروهای انقلاب یا زهرا خواهیم گفت و طوری سرجایت خواهیم نشاند که در تاریخ آمریکا بنویسند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۳    
دکتر محسن رضایی در دیدار میکائیل کلور برشتولد، سفیر آلمان در ایران گفت: اظهارات اخیر ترامپ نوعی اهانت و تمسخر سایر کشورها به ویژه 5 کشور دیگر طرف مذاکره ایران به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه توییتر ، نوشت: آقای ترامپ، شما را درک می کنیم؛گاهی موش قیافه گربه به خود می گیرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۸    
دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در نشست خبری پروژه ملی توسعه و توانمندسازی هزار مدیر خط مشی گذار بخش خصوصی به بیان دیدگاه های خود پرداخت که موارد زیر اهم محورهای سخنان ایشان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۸    
اکنون دیگر تحریم های نظامی، هدفمند و فلج کننده به تحریم های سایه بدل شده اند که با صحنه گردانی آمریکا و نقش آفرینی منفی عربستان علیه ملت ایران اعمال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۸    
چرا دولت ها بدون استثنا در چهار سال دوم فعالیت خود ارزش پول ملی را تضعیف کرده و قیمت ارز را افزایش می دهند؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۸    
آنها چشم هایشان را به روی حقیقت بسته اند و صدای مردم خود و مسلمانان یمن و بحرین را نمی شنوند؛ زیرا آنها پله برقی های سراشیبی را با پای خود طی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
عشایر و روستاییان، ذخایر انقلابند. تعهد و خدمات این مردم غیور و سربازان سلحشور به اسلام و انقلاب و رشادت های آنان در دفاع_مقدس فراموش ناشدنی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۸    
با نگاهی به تاریخ پرشکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو تأسیس می توان آثار دسیسه و فشار از سوی دشمنان استقلال و آزادی مردم ایران را مشاهده ساخت به قسمی که این توطئه ها روزبه روز افزایش یافته و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۲    
دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام، با انتشار پیامی، درگذشت مرحوم جلال طالبانی، رئیس جمهور سابق عراق را به دولت و ملت عراق ، علی الخصوص مردم کردستان عراق تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۷    
تا زمانی که این پرچم بلند با هر نسیم ، موج خون می زند و دلهای آزادگان جهان را بر می آشوبد، پاسداری از پیام ثارالله و حرم آل الله را رها نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۷    
اسرای ایرانی به تبعیت از کاروان کربلا، در سالهای دفاع مقدس و پس از آن، در اردوگاه های رژیم بعث عراق، با مقاومت، صبر و ایثار ، درس های بزرگی به زندانبانان و نظامیان عراقی دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۳:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه شب با حضور در هیأت عزاداران شهید بهنام محمدی در شهر اهواز در کنار دیگر اقشار مختلف مردم به عزاداری پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به منظور شرکت در مراسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) به استان خوزستان سفر کرده بود، در جمع عزاداران اهواز، دزفول لالی و مسجد سلیمان حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، امشب و فردا، همراه با مردم ولایتمدار خوزستان در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۲    
دومین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۲    
مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم، محسن حججی در میدان امام حسین (ع) تهران با حضور دکتر محسن رضایی دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲    
پنجمین مراسم سالانه جشن مهر به مناسبت آغازسال تحصیلی به همت مؤسسه خیریه زنده یاد احمدرضایی در مسجدسلیمان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز شنبه اول مهر در مراسم ترحیم آیت الله راستی کاشانی در مسجد اعظم قم شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۲    
دکتر محسن رضایی سامان بخشیدن شبه امر نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام را که مورد تأکید مؤکد رهبری معظم انقلاب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹    
در عظمت آیت الله راستی همین بس، که امام راحل(ره) در وصف ایشان فرمود: "آقای راستی کسی است که در نجف، مرا از غربت خارج کرد."
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب (چهارشنبه) با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از راهبرد و برنامه کشورمان در قبال سیاست های ضد ایرانی و ضد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۹    
واکنش توییتری دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به اظهارات سخیف و مضحک ترامپ و نتانیاهو
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۹    
آیا زمان آن نرسیده است که سازمان ملل در کارکرد موزه ای و نمادین خود تجدیدنظر کند و به راهکاری عملی برای جلوگیری از این فجایع تلخ بیندیشد؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
اشعار شهریار، روح حماسه های ایرانی و اسلامی را تجلی بخشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نشست هم اندیشی کمک به مردم یمن، عصر امروز با حضور محسن رضایی و حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن اختری در سالن جلسات مجمع جهانی اهل بیت(ع) در تهران برگزار شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۹    
سی و دو سال پیش در چنین روزی بنیانگذار جمهوری اسلامی ، با صدور حکمی تاریخی خطاب به فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به وی ماموریت داد که هر چه سریعتر سپاه پاسداران را مجهز به نیروهای زمینی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۹    
دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایام هفته دفاع مقدس امسال ،سفری به استان کرمانشاه و شهرستان گیلانغرب نخواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۹    
جشن تولد 50فرزند شهید مدافع حرم با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۰:۲۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شامگاه پنجشنبه در جمع خانواده های معزز شهدا در مسجد المهدی (عج) منطقه ستارخان تهران به بازخوانی برخی حوادث عبرت آموز در دهه شصت پرداخت و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۱    
دکتر محسن رضایی، با انتشار مطلبی در توییتر نوشت: سپاه رسول الله (ص) با اطلاع سازمان ملل می تواند مسلمانان میانمار را نجات دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۲    
دکتر محسن رضایی، با انتشار مطلبی در توییتر فاجعه خونین و وحشیانه در میانمار را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۲    
سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، انتصاب مجدد دکتر محسن رضایی توسط رهبر معظم انقلاب به سمت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۲:۲۲    
اغلب برای پاسخ به پرسش های مرتبط با زمان آینده باید پاسخ های مناسبی در خصوص گذشته وزمان حال داشته باشیم. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۲۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، روز دوشنبه، 13 شهریور96 در دیدار با نوری مالکی، معاون رئیس جمهوری عراق گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۷    
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به عراق سفر کرده است، با حضور در نشست خبری در محل دارالضیافه رئاسه الوزرا به پرسشهای رسانه های عراقی و تلویزیون های منطقه ای و بین المللی جهان اسلام پاسخ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۷    
عمار حکیم ،رئیس ائتلاف ملی عراق با آیت الله هاشمی شاهرودی و دکتر محسن رضایی، رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۷    
تولیت حرمین، آثار گلوله های رژیم بعث در سرکوب انتفاضه را که بر در و دیوار حرم و حتی در نزدیکی ضریح مطهر وجود دارد، حفظ و چند تابلوی کوچک با محتوای یادآوری این واقعه تاریخی در چند نقطه نصب کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی حادثه واژگون شدن اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی را که منجر به جان باختن و مصدوم شدن آن ها شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۷    
سفر آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر محسن رضایی، دبیر این مجمع به شهر مقدس کربلا در روز عرفه، با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم و گروه های بلندپایه سیاسی و اجتماعی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۷    
آیت الله هاشمی شاهرودی و دکتر محسن رضایی، رییس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در آستانه سفر به بغداد در فرودگاه مهرآباد با پدر شهید مدافع حرم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۷    
آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ،دکتر محسن رضایی ، دبیر این مجمع و هیأت همراه، ظهر امروز برای زیارت عتبات عالیات و گفت و گو با مقامات عراقی وارد بغداد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار ویدیویی در اینستاگرام نوشت: در هوای تشرف هیأت عالیرتبه سپاه به حج سال 71 خدایا! حلقۀ کعبه ست این یا حلقۀ مویت ؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۸    
دکتر محسن رضایی، با انتشار مطلبی در اینستاگرام شهادت ابراهیم خلیلی را تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۸    
دکتر محسن رضایی با صدور پیامی، انتصاب امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی را به فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۸    
امیدواریم دولتمردان کشور در پاسخگویی به انتظارات مردم و بهبود وضعیت معیشتی آنان موفق باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از نگارش شمارگان بعدی کتاب خود با عنوان "راه" خبر داد و گفت: این کتاب مربوط به دوران نا امنی هایی است که دشمنان برای ایران به وجود آوردند. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۰۱:۰۸    
دکتر محسن رضایی، در بیست و ششمین یادواره شهدای مسجد اعظم همدان گفت: هر کس ارزش های انقلابی را تضعیف کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۸    
دکتر محسن رضایی صبح روز پنجشنبه، دوم شهریور با آیت الله محمدی، نماینده ولی فقیه در استان همدان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۰:۰۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از نیروها و کارکنان مرکز تحقیقات استراتژیک نیز با توجه به تخصص و تجربه آنها در امور مرتبط و در دبیر خانه استفاده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۰    
سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی انتصاب مجدد دکتر محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۰    
سرلشکر رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) طی پیامی انتصاب مجدد دکتر محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۰    
چرا باید به جای تکیه به ملت ها به قدرت های غیر قابل اعتماد تکیه کرد؟ اگر به مردم تکیه نکرده بودیم،تا به حال چند بار استبداد برگشته بود؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۵    
مدیر حوزه های علمیه درپیامی، انتخاب دکتر محسن رضایی به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مقام معظم رهبری را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۶    
دکتر محسن رضایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار تصویری از همسر صبور شهید مدافع حرم محسن حججی و فرزند دو ساله او، وعده داد به زودی پاسداران انقلاب انتقام سختی از داعش خواهند گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شنبه ، 21 مرداد با خانواده شهید حججی تلفنی گفت و گو کرد و شهادت این جوان مدافع حرم را به خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۶    
دکتر محسن رضایی با انتشار تصاویری از شهید مدافع حرم محسن حججی و نکوداشت یادش اعلام کرد بزودی انتقام این شهید را از داعش خواهیم گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران مجمع جهانی اهل بیت (ع) ، خیرین و یاری رسانان به مردم یمن گفت: کمک ملت ما به مردم یمن در این جهاد بزرگ، مجاهدتی تاریخی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۶    
روز گذشته و به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 مستندی با عنوان اتاق جنگ از شبکه مستند سیما پخش گردید و قسمت هایی از این برنامه که مرتبط با سقوط فاو در مصاحبه با آقایان هاشمی، روحانی و رضایی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۰:۵۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش رزمندگان اسلام در سالگرد حماسه بزرگ عملیات پیروزمند مرصاد در شهرستان شهریار گفت: امروز هنگام ناامید کردن آمریکا ست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، به مقام شامخ شهدای شهرستان شهریار ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۵    
در دیدار سفیر روسیه با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بر تعمیق همکاری های استراتژیک در عرصه های اقتصادی و امنیتی منطقه تأکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتری نسبت به رفتار زننده دولت کویت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
آل سعود دیوانه وار سر به دیوار می کوبد تا روابط ایران را با کشورهای منطقه قطع کند. این رفتارها از کینه ای دیرینه نسبت به جمهوری اسلامی حکایت دارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۰    
مرگ ناگهانی مریم میرزاخانی ، نابغه ریاضیات ایران و جهان بسیاری از دوستداران دانش و معرفت ایرانی را ناراحت کرد و تعداد زیادی از مقام های سیاسی و ملی کشور را همسو با آحاد مختلف مردم به واکنش واداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیش از ظهر امروز جمعه 23 تیرماه از خیریه انصار الهادی در مشهدمقدس دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۵    
سرلشکر محسن رضایی با خانواده سردار شهید ابوالفضل رفیعی ملقب به علمدار خیبر دیدار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...