یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۱۳Feb 2018 25

رکنا (rokna.ir)

  ۳ ساعت پیش    
رکنا: رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی گفت: برند بزرگ هوآوی که حدود 25 درصد از سهم بازار ایران را دارد و نوکیا که اخیرا با چند مدل موبایل وارد بازار شده است در تاریخ 19 اسفند ماه وارد طرح می شود ...
  ۳ ساعت پیش    
رکنا: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با بیان این که بر نحوه خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی نظارت می شود ...
  ۴ ساعت پیش    
رکنا: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی آخرین اقدامات برای تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسات مالی با حضور رئیس بانک مرکزی در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: تا پایان پاییز سال جاری به ترتیب در استان های خراسان رضوی، یزد و فارس بیشترین و در استان های خراسان شمالی، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام کمترین میزان جواز تاسیس صنعتی صادر شده است.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: مجری طرح برق روستایی کشور گفت: تا پایان سال با برق رسانی به 385 روستا، همه روستاهای کشور از نعمت برق بهره مند می شوند.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: وزیر ارتباطات گفت که رفع فیلتر توئیتر را به دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی ارجاع داده و این مسئله در آنجا در حال بررسی نهایی است.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی با اعلام قیمت مصوب پنج نوع شیرینی ایام عید گفت: بازرسین اتحادیه برای نظارت بیشتر بر واحدهای صنفی نظارت می کنند.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: بازار سکه که در روزهای اخیر با روند نزولی همراه شده بود مجددا از روز قبل در جهت افزایش قیمت قرار گرفته و و امروز هم به همین روند ادامه داده است که به نظر می رسد این افزایش مجدد قمیت سکه واکنشی ...
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: با آغاز موج جدیدی از بارش ها در نقاط مختلف کشور وضعیت تعدادی از فرودگاه ها به دلیل کاهش دید افقی به مرحله ای رسیده که امکان برقراری بعضی از پروازها در آن وجود ندارد.
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه از افزایش 5 تا 10 درصدی حجم مبادلات تجاری ایران و روسیه نسبت به سال گذشته خبر داد و همچنین اظهار کرد که در زمینه صادرات دام به روسیه با محدودیت هایی مواجه ...
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بازدید از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی از تحقق "98.5" درصدی برنامه تولید گاز در این منطقه در سال جاری و مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس ...
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: این هفته قیمت خودروهای وارداتی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است.
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: در هر زمانی نرخ تعادلی برای ارز نشأت گرفته از متغیرهای اصلی اقتصادی است اما وقتی ببینیم آن شرایط متعادل ایجاد شده، آن وضعیت باید استمرار پیدا کند.
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: آخرین وضعیت رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه منحل شده "آرمان" از تعیین تکلیف حدود 280 هزار سپرده گذار حکایت دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رکنا: مدیرعامل تامین اجتماعی با اعلام پرداخت عیدی بازنشستگان تا 15 اسفندماه، از دریافت 6 هزار میلیارد تومان از مطالبات این سازمان از دولت در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رکنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه منابع طرح های عمرانی از21هزار میلیارد به42هزار میلیارد افزایش پیدا کرد از تخصیص30هزار میلیارد از منابع ریالی و اوراق مالی برای طرح های عمرانی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۴    
رکنا: حدود 4 میلیون و 500 هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی، مبلغی بالغ بر 240 میلیارد تومان سود سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی سازی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۹    
رکنا: معاون سازمان خصوصی سازی گفت: 49 شرکت به صورت قطعی برای سهام عدالت اختصاص یافته و این شرکت ها هیچگونه تغییر دیگری نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۹    
رکنا: رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به ضرب سکه های جدید برای سال 97 ، گفت: وقفه توزیع سکه به بازار باعث رشد قیمت ها شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۹    
رکنا: روز گذشته بیش از 140 وب سایت داخلی هک شدند که همگی برروی یک میزبان اشتراکی قرار داشته و دسترسی برقرار شده بصورت محدود و تنها شامل بارگذاری یک فایل متنی بوده است
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴    
رکنا: آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، در هر ماه حدود 3800 میلیارد تومان بین خانوارها توزیع نقدی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۴    
رکنا: رییس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تولید و عرضه شیرینی شب عید وجود ندارد و افزایش قیمت نیز نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۹    
رکنا: معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت:مشروط به تدوین رویه ای مشخص می توانیم پیشنهاداتی نظیر عرضه بنزین به نرخی کمتر از هزار تومان را در برخی جایگاه ها بررسی کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۹    
رکنا: بانک مرکزی حراج سکه را که از حدود دو ماه پیش در بانک کارگشایی آغاز شده بود، از امروز (شنبه)و تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۹    
رکنا: نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به بهمن ماه 1396 نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن ماه 1395 معادل 9.9 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۴    
رکنا: مذاکرات نفتی در فضای پسابرجام و معرفی قراردادهای جدید نفتی(IPC) از سوی وزارت نفت بعد از سال ها رنگ و بوی جدیدی به خود گرفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹    
رکنا: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت تلاش می کند تا به همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 97 توجه شود و در این راستا از ابتدای سال با لحاظ تحقق کامل درآمد 3400 میلیارد تومانی برای ترمیم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹    
رکنا: وزیر ارتباطات با بیان این که دسترسی به IP مشترکان می تواند باعث انجام سوء استفاده هایی شود، گفت: مردم بدانند که اگر گزارشی را برای ما ارسال کنند، آن موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۴    
رکنا: معاون مسافری راه آهن از فروش 15 درصد بلیت های پیش بینی شده در ایام نوروز در مسیر های مختلف خبر داد و گفت: ظرفیت صندلی های قطار های نوروزی نسبت به سال گذشته 13.8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۴    
رکنا: قیمت هیوندای النترا 2018 به شکلی بسیار عجیب، حدود 43 میلیون تومان از سوی آسان موتور افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴    
رکنا: سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه ها در پاسخ به برخی ابهامات مطرح شده درباره نبود امکانات لازم در فرودگاه یاسوج برای کنترل هواپیمای سقوط کرده اعلام کرد که در هیچ جای دنیا مرسوم نیست در تمامی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴    
رکنا: طی هفته اخیر بعد از یک دوره جهش قیمت، دلار حدود 200 تومان و سکه تمام نزدیک به 100 هزار تومان در بازار ارزان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
رکنا: نقاط خوردگی بالای 45 درصد شناسایی شده توسط پیگرانی هوشمند خط 26 اینچ حدفاصل بندرعباس – رفسنجان ترمیم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۹    
رکنا: وزیر نفت هند عربستان سعودی را دعوت کرد در برنامه ذخایر نفت استراتژیک این کشور مشارکت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۴    
رکنا: گروه خودروسازی سایپا با ثبت نام 7 هزار و 500 دستگاه خودرو ساندرو استپ وی در مدت زمان دو ساعت و نیم ، رکورد فروش اینترنتی در کشور را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۹    
رکنا: در بیانیه کارگروه ویژه اقدام مالی، آمده است این گروه تصمیم گرفته است تعلیق ایران را تا ماه ژوئن 2018 تمدید کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۹    
رکنا: در 10 ماهه اول امسال یک میلیارد و 868 میلیون دلار میوه های خوراکی، پوست مرکبات یا پوست خربزه صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۹    
رکنا: بررسی ها نشان می دهد با مصوبه مجلس، سال آینده به طور قطعی 58 میلیون نفر یارانه دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۴    
رکنا: عضو هیأت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار کشور با تشریح جزئیات ویژگی های دستمزد سال 97 کارگران، گفت: افزایش دستمزد سال آینده بر اساس تورم یک اشتباه بزرگ است و باید سبد معیشت مدنظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴    
رکنا: وزیر کار با بیان اینکه مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند، گفت: افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم سیاست دولت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رکنا: دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو گفت: پیش بینی می شود که در روز های پایانی سال این امکان فراهم شود که عرضه کنندگان خودرو های خارجی چه از سوی نمایندگی ها و چه از سوی شرکت های غیر نمایندگی بتوانند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رکنا:152 میلیارد ریال سود و متفرعات تسهیلات بیش از چهار هزار و 75 نفر بدهکار بخش کشاورزی استان توسط بانک کشاورزی بخشوده شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۵    
رکنا: وزیر نیرو گفت: پساب مطمئن ترین منبع برای استفاده در بخش صنعت و کشاورزی شهرستان پردیس محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
رکنا: رئیس اتحادیه قالیشویان با بیان اینکه نبود نرخ مشخص برای قالیشویان طی یک سال گذشته عامل سرگردانی در این بازار بوده است، اعلام کرد: در حال حاضر به دلیل نزدیک شدن به شب عید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
رکنا: حجم مبادلات ایران و فرانسه 3.8 میلیارد یورو شدخزانه داری فرانسه وابسته به وزارت اقتصاد این کشور در گزارشی، مبادلات تجاری فرانسه و ایران در سال 2017 را 3.8 میلیارد یورو اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
رکنا: میانگین مصرف بنزین کشور از ابتدای سال تا 30 بهمن ماه 80 میلیون و 200 هزار لیتر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (74 میلیون و 300 هزار لیتر) 8 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۰    
رکنا:لیست قیمت انواع کولر گازی سامسونگ براساس جدول مدل ها به شرح زیر است :
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
رکنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: چگونه می توان حساب و تراکنش مالی 80 میلیون نفر را بررسی کرد؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۴    
رکنا: پژو 208 هاچبکی است که در آینده ای بسیار نزدیک توسط شرکت مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ) در ایران تولید و عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۹    
رکنا: نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی از احتمال بازگشت ایران به لیست سیاه پولشویی بین المللی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۹    
رکنا: بعد از افزایش قیمت غیرقانونی برخی واحدهای تولیدکننده لبنیات، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت ها به میزان قبل خبر داد و از مردم خواست موارد گران فروشی را گزارش کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۴    
رکنا: دلار در بازار امروز -چهارشنبه 2 اسفند- با قیمت 4525 تومان نسبت به روز گذشته مقدار کمی کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۴    
رکنا: تمامی افرادی که تا پایان سال 1394 در طرح توزیع سهام عدالت ثبت نام شده اند، مشمول نهایی سهام عدالت محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۹    
رکنا: دلار مبادله ای در نخستین روز از اسفند ماه با 25 ریال افزایش نسبت به دیروز به 37 هزار و 175 ریال رسید و در مقابل نرخ پوند با 157 ریال کاهش به 51 هزار و 992 ریال و یورو با 295 ریال کاهش به 45 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۰    
رکنا: نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: با توجه به اینکه بیش از 70 درصد کارگران در کشور حداقل بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۵    
رکنا: رییس کل بانک مرکزی بیان داشت: طی روزهای آینده وضعیت با ثبات در بازار ارز مستقر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰    
رکنا: نمایندگان مجلس در مصوبه ای اختصاص 350 میلیارد تومان از محل بیمه شخص ثالث به دیه محکومان معسر با اولویت زنان را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۵    
رکنا: عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خرید کالایی تحت عنوان "لاک طلا" گفت: به هیچ وجه در لاک هایی تحت این عنوان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۵    
رکنا: بدهی دولت به بانک مرکزی تا بیش از 63 هزار میلیارد تومان رشد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۵    
رکنا: مرکز آمار ایران تورم کل بهمن ماه را 8.3 درصد اعلام کرد در حالی که تورم مناطق شهری نیز 8.2 درصد اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۶    
رکنا: رئیس اتحادیه بارفروشان از کشف محموله میوه قاچاق در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱    
رکنا: از یمارس ریمسویچ خواسته شده است در زمان انجام تحقیقات، موقتا از سمتش کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
رکنا: وزارت صنعت، معدن و تجارت از شناسایی تمامی خودروهایی که از مبادی غیرقانونی و روش های نامتعارف ثبت سفارش شده اند خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
رکنا: قیمت دلار در بازار امروز نسبت به قیمت 7 روز پیش خود که در مرز 4950 و 5050 تومان رسید با قیمت 4540 تومان، 500 تومان ارزان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
رکنا: سرپرست دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی کشور از واردات 45 هزار تن تخم مرغ از کشور ترکیه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷    
رکنا: بر اساس آخرین آمار ارایه شده از قیمت زمین در شهر تهران برخلاف تصور، منطقه یک در رتبه ی دوم قرار دارد و منطقه 3 رکورددار بالاترین میانگین قیمت زمین بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۸    
رکنا: قیمت دلار در ادامه روند کاهشی خود 111 تومان دیگر هم پایین آمد و سکه تمام طرح جدید نیز با کاهش نامحسوس 3000 تومانی به رقمی معادل یک میلیون و 497 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۸    
رکنا: براساس اعلام بیمه ایران هواپیمای ATR پرواز تهران - یاسوج تحت پوشش بیمه ایران بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
رکنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 جزئیات حذف یارانه پردرآمدها در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۸    
رکنا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از فعالیت 3000 استارت آپ در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۸    
رکنا: مشاهدات از بازار ارز و سکه نشان می دهد که التهابات بازار فروکش کرده است و با افت قیمت ها وضعیت تقاضا نیز متعادل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۸    
رکنا: استاندار مازندران حمل و نقل ترکیبی را از نیازهای استان برشمرد و گفت: متروی تهران به استان وصل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۸    
رکنا: 13 هزار و 234 قطعه سکه از ابتدای ساعت کاری بانک ملی تا ساعت 15:45 دقیقه پیش فروش قطعی شد و 5 هزار و 249 قطعه سکه در صف فروش و انتظار واریز وجه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸    
رکنا: در حالی بورس تهران امروز شاهد روند ملایم افزایش قیمت سهم ها بود که بانک ها شروع به انتشار گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رکنا: رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران نرخ واقعی دلار را حدود 4000 تومان عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه عرضه و تقاضای اسکناس دلار بهم ریخته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رکنا: دی ماه امسال تولید سه مدل سواری متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رکنا: فروش اسکناس یورو به صورت عمده تا سقف 50 هزار یورو در صرافی های منتخب بانک مرکزی برای تنظیم بازار ارز امروز (شنبه) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رکنا: از 27 بهمن ماه سال گذشته تا 27 بهمن ماه سال جاری، پیک مصرف برق کشور بیش از 1700 مگاوات افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸    
رکنا: سقف منابع حاصل از ارزش صادرات نفت، میعانات گازی و خالص صادرات گاز افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۸    
رکنا: قیمت دلار در بازار امروز -شنبه 28 بهمن- با 4729 تومان نسبت به آخرین هفته گذشته کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
رکنا: حداقل عیدی برای کارکنان مشمول قانون کار در سال جاری حدود یک میلیون و 860 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز 2 میلیون و 790 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
رکنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره خصوصی سازی ایران خودرور و سایپا گفت: چالشی مقابل خصوصی سازی سایپا و ایران خوردو وجود ندارد و به بورس هم دراین زمینه پیشنهاداتی داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
رکنا: با مشخص شدن عوارض سیگار تولیدی و وارداتی در سال 97، عملا قیمت سیگار در سال آینده افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸    
رکنا: بانک مرکزی روسیه نام بانکی را که مورد حمله سایبری قرار گرفته، اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رکنا: رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس مهندسی حمل ونقل و ترافیک گفت: کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک تنها کنفرانس تمام عیار مهندسی حمل ونقل ترافیک در کشور است که در طول زمان بر کمیت و کیفیت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۸    
رکنا: محصولات گروه خودروسازی سایپا در چهارمین دوره نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد مورد استقبال عراقی ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۸    
رکنا: معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی با تاکید بر پرداخت عیدی کارمندان دولت با حقوق بهمن ماه گفت: دولت پیشنهاد افزایش ضریب عیدی کارمندان دولت را پیشنهاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۲:۴۸    
بیمه ایران اعلام کرد خسارت ناشی از فرود اضطراری هواپیمای قشم ایر در مشهد را دراسرع وقت جبران می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۸    
رکنا: رئیس شرکت نفت لوک اویل روسیه ابراز امیدواری کرد که در طول 4 ماه آینده با ایران قراردادی برای بهره برداری از چند چاه نفتی امضا کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸    
رکنا: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که نقش آمریکایی ها در افزایش نرخ ارز در ایران وجود دارد گفت: آمریکایی ها سعی می کنند از هر روزنه ای برای برهم زدن نظم اجتماعی کشور ورود کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۸    
رکنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر توسعه چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور، از کاستی های حوزه اینترنت ثابت گفت که باید فناوری ADSL را با VDSL و FTTH جایگزین کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۳    
رکنا: رئیس کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: با توجه به افزایش قیمت دلار، در سالی که باید اشتغالزایی افزایش یابد، به احتمال زیاد شاهد تعدیل نیرو خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۳    
رکنا: رئیس کل بانک مرکزی با اعلام راه اندازی سامانه جدید ارزی خاطرنشان کرد: این سامانه از روز شنبه 28 بهمن 1396 به صورت آزمایشی شروع به کار خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۳    
رکنا: به گفته معاون خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، سود تسهیلات بانکی ارائه شده به بخش تولید در اروپا تا 0.5 و در ایران تا 24 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۳    
رکنا: دلار در بازار امروز -پنج شنبه 26 بهمن- نسبت به روز گذشته با قیمت 4751 تومان ، 60 تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۳    
رکنا: قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز -پنج شنبه 26 بهمن- نسبت به روز گذشته با قیمت 149,300 تومان ، 6 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۳    
رکنا: سارقانی که با خودروی ون، دستگاه خودپرداز را از جای خود خارج کردند، در بیرون آوردن پول ها از دستگاه ناکام ماندند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۰    
رکنا: رئیس کل دادگستری گلستان در جمع کارکنان قضایی و اداری گنبد کاووس گفت : رسیدگی به پرونده های مسن به ویژه پرونده هایی که محکومان زندانی دارند را در اولویت کاری خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۰    
رکنا: یک عابر پیاده بر اثر برخورد خودرو پژو در محور فومن - سراوان در استان گیلان، جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۷    
رکنا: رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نوزاد دختر در آمبولانس اورژانس 115 پایگاه 2 شهری دوگنبدان متولد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...