چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۷:۱۰Dec 2018 12

رکنا (rokna.ir)

رکنا 30 اسفند 1395 رکنا 1 فروردین 1396 رکنا 31 فروردین 1397 رکنا 31 اردیبهشت 1397 رکنا 31 خرداد 1397 رکنا 31 تیر 1397 رکنا 31 مرداد 1397 رکنا 31 شهریور 1397 رکنا 30 مهر 1397 رکنا 30 آبان 1397 رکنا 1 آذر 1397 رکنا 2 آذر 1397 رکنا 3 آذر 1397 رکنا 4 آذر 1397 رکنا 5 آذر 1397 رکنا 6 آذر 1397 رکنا 7 آذر 1397 رکنا 8 آذر 1397 رکنا 9 آذر 1397 رکنا 10 آذر 1397 رکنا 11 آذر 1397 رکنا 12 آذر 1397 رکنا 13 آذر 1397 رکنا 14 آذر 1397 رکنا 15 آذر 1397 رکنا 16 آذر 1397 رکنا 17 آذر 1397 رکنا 18 آذر 1397 رکنا 19 آذر 1397 رکنا 20 آذر 1397 رکنا 21 آذر 1397 
  ۵ ساعت پیش    
رکنا: زمان تقدیم لایحه بودجه به مجلس فرار رسیده است و همین موضوع اظهارنظرها در خصوص بودجه کشور را در روزهای اخیرافزایش داده است.
  ۵ ساعت پیش    
رکنا: خانواده 206، اچ سی کراس محصول تازه وارد ایران خودرویی ها و سمند ال ایکس که به نام خودروی ملی شناخته می شود، در بازار خودرو رکورد قیمت زدند.
  ۵ ساعت پیش    
رکنا: SMEs ، به معنای کسب و کارهای کوچک و متوسط شرکت های مستقلی هستند که در آنها حد نصابی برای تعداد کارکنان وجود دارد. این تعداد در سیستم آماری کشورهای مختلف، متفاوت است.
  ۵ ساعت پیش    
رکنا: تحریم های جدید امریکا که مرحله اول آن از 15 مرداد کلید خورد، یک تفاوت اساسی با دوره های قبل دارد، این بار اروپا و بسیاری از کشورهای بزرگ امریکا را همراهی نمی کنند و حتی دربرابر آن ایستاده اند.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: مرجع تقلید شیعیان گفت: عده ای موش صفت فقط در حال ذخیره کردن ذخایر طلا و ارز هستند.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: با افزایش تنش های میان پکن و اتاوا به دلیل بازداشت مدیر ارشد هوآوی به بهانه نقض تحریم های ضدایرانی آمریکا، چین امروز یک دیپلمات سابق کانادایی را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رکنا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر از راه اندازی سایت سکه و طلا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رکنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در حاشیه بهره برداری از این طرح گفت: این طرح با سرمایه گذاری 2 هزار و 600میلیارد ریالی بخش خصوصی و با ظرفیت 20 هزار مترمکعب در شبانه روز اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رکنا: تصویر جاسوسی جدیدترین شاسی بلند لندویند در فضای مجازی قبل از رونمایی رسمی انتشار یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رکنا: فورد موستانگ الکتریکی با قدرت 840 اسب بخار عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۵    
رکنا: "کریستین کوتز اولریشسن" از کارشناسان امور خاورمیانه در "موسسه سیاست عمومی بیکر" وابسته به دانشگاه "رایس" در هوستون آمریکا روز سه شنبه در تحلیل خود آورد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
رکنا: درآمد ماهیانه را می توان با ساده ترین راهکارهای اقتصادی چند برابر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۵    
رکنا: مدیرعامل میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین با قیمت 28 هزار تومان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵    
رکنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که عرضه خودروهایی که مشمول قیمت گذاری شورای رقابت نیستند با نرخ پنج درصد زیر قیمت بازار، شروع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵    
رکنا: سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران با بیان اینکه قیمت لاستیک رادیال 20 درصد وتایرهای نخی 32 درصدی افزایش پیدا کرد،گفت: اعمال قیمت های جدید باعث شده تا فروش حواله ای لاستیک توقف کوتاهی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵    
رکنا: قیمت دلار تزریقی در صرافی های دولتی نسبت به صبح روز گذشته 240 تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵    
رکنا: جدیدترین بوئینگ 777 ایکس نصف دنیا را بدون سوختگیری دور می زند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۵    
رکنا: حمله سایبری در خاورمیانه علیه یک شرکت نفتی تایید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۵    
صادرات 18 نوع ماده غذایی شامل انواع حبوبات و کره خوراکی با اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۵    
رکنا: رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران از کاهش قیمت 10 تا 15 درصدی چهار برند معروف تولید کننده لوازم خانگی داخلی و خارجی خبرداد و گفت: قطعا دیگر تولیدکنندگان هم به این 4 برند خواهند پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۵    
رکنا: صفحه طنز روزنامه قانون کاریکاتوری را در باره حقوق کارمندان طرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۵    
رکنا: درگیری شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه -که تحت حمایت آمریکا قرار دارند- با عناصر داعش در استان دیرالزور همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
رکنا: هرکیلو گوشت گوساله 9 سال پیش یعنی در سال 1388 با قیمت 10 هزار و 500 تومان در بازار فروخته می شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
رکنا: سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: در 8 ماهه امسال صادرات غیرنفتی از مرز 31 و نیم میلیارد دلار عبور کرده و 13 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۵    
رکنا: گوشی هوشمند با 3 دوربین و با یک حفره در نمایشگر رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۵    
رکنا: یارانه آذر ماه بامداد دوشنبه 26 آذر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵    
رکنا: رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر در خصوص تخلفات صورت گرفته در مرکز خرید پالادیوم گفت: رای نهایی2 تا 3 هفته آینده صادر می شود و در حال حاضر مالک اعتراض کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵    
رکنا: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، آثار مثبت و منفی آزادسازی قیمت خودروهای غیرپرتیراژ توسط ایران خودرو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۲۵    
رکنا: نایب رییس هیات مدیره سندیکای قطعه سازان موتورسیکلت و دوچرخه تصریح کرد: شاهد پدیده ای هستیم که با تغییر موتورسیکلت انژکتوری به کاربراتوری، آن را تا 700 هزار تومان گران تر در بازار می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۱:۴۰    
رکنا: حسن روحانی، صبح روز گذشته به وزارت راه و شهرسازی رفت تا در جمع مدیران ارشد این وزارتخانه به اقتصاد سیاسی حاکم بر پروژه های کشور اشاره کرده و برخی از موانع توسعه نیافتگی در کشور را بیان کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۱:۴۰    
رکنا: چه شد که صنعت خودرو محبوبیت کمی هم که داشت را از دست داد. صنعتی که زمانی از آن به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور یاد می شد اکنون به نظر اقتصاددانان تنها سوگلی سیاستگذاران است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۱:۴۰    
رکنا: کله پاچه قبلاً خوراک فقرا بود و الان خوراک اغنیا. این جمله را قاب گرفته و پشت سرش روی دیوار چسبانده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۱    
رکنا: کمیته امداد استان کرمانشاه نسبت به تحویل دو هزار واحد مسکونی مددجویی در مناطق زلزله زده روستایی تا پایان اسفندماه اقدام خواهد کرد
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۱    
رکنا: رئیس اتحادیه قنادان تهران می گوید که به علت افزایش نرخ کاغذ از چند ماه گذشته تصمیم گرفته اند که قیمت جعبه را هم در قنادی ها همراه با شیرینی منظور کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۱    
رکنا: قیمت خودرو حکایت از بلاتکلیفی بازار خودرو و افزایش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروها در بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۱    
رکنا: تحلیلگران به تازگی برآورد کرده اند که فروش گوشی های آیفون در سال آینده میلادی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۱    
رکنا: بندپی توضیحاتی در خصوص فرآیند توزیع بسته حمایتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۱    
رکنا: قطر برای اولین بار در نوامبر ( آبان ماه) جایگاه بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی مایع جهان را از دست داد و استرالیا جایگاه این کشور را بدست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۰    
رکنا: خزانه دار شورای شهر تهران از وصول 120 میلیارد تومان طلب شهرداری تهران از دستگاه های دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۰    
رکنا: با وجود بحث هایی که در مورد احتمال افزایش یکسان حقوق در سال 1398مطرح است، دولت افزایش پلکانی حقوق را مانند امسال اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۰    
رکنا: وزیر دادگستری اسرائیل اعلام کرد: این کشور عضو گروه اقدام مالی مشترک (FATF) شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۰    
رکنا: ایالات متحده آمریکا که این روزها برای نخستین باردر 75 سال اخیر به صادرکننده نفت مبدل شده، از شناسایی بزرگترین منبع نفت و گاز این کشور تا به امروز خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۰    
رکنا: این بودجه در قالب لایحه پیشنهادی دولت باید در اختیار نمایندگان کنگره آمریکا قرار گیرد و قانونگذاران این قوه درباره تصویب یا عدم تصویب آن تصمیم گیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
رکنا: دلار با قیمت 10 هزار و 990 تومان به کانال 10 هزار تومان بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رکنا: نسل جدید نیسان GT-R50 تولیدی با قیمت 1.12 میلیون دلاری روانه بازار فروش جهانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۰    
رکنا: دومین پیکاپ پرشتاب تاریخ فورد F-150 لیمیتد است که از نظر سرعت بی نظیر عمل کرده و رقبا را شکست می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۰    
رکنا: علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از نوسان قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 62 تا 63 هزار به مغازه دار و 69 تا 70 هزار تومان به مشتری عرضه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۰    
رکنا: رشد قیمت نفت پس از توافق روز جمعه اوپک و متحدانش بر سر کاهش 1.2 میلیون بشکه ای تولید از ماه ژانویه، امروز هم ادامه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۰    
رکنا: نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بسیاری از کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ما این امکان را دارند که بتوانند در قالب مذاکرات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۰    
رکنا: واردات اسکناس ارز با رعایت مقررات بانک مرکزی و بدون ممانعت دستگاه های امنیتی، انتظامی و گمرک عملیاتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۱:۴۱    
رکنا: دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران عصر دیروز میزبان نشست امنیت اقتصاد - بررسی بحران بانکی در ایران با حضور حسین عبده تبریزی، سید علی مدنی زاده، استادان دانشگاه صنعتی شریف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۱:۴۱    
رکنا: از ابتدای امسال بخشنامه های متعدد ارزی مسبب فساد ارزی شد، بر خلاف تصورات عمومی، بخش خصوصی همیشه قربانی فساد است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۱:۴۱    
رکنا: کمتر کشوری را می توان یافت که بدون بهره مندی از سرمایه خارجی فرآیند رشد و توسعه اقتصادی را طی کرده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۳    
رکنا: متاسفانه مسئولین دولت به توان بخش خصوصی پوشاک اعتقادی نداشته و برخی اوقات وقتی صحبت از صادرات به کشوری نظیر آلمان به میان می آید مسئولین این اهداف را به تمسخر می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۳    
رکنا: دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی از کاهش قیمت لبنیات در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۳    
رکنا: مردم در حالی پشت در مغازه ای قدیمی در قسمت خشکبار فروشی های بازار تهران صف کشیده اند که قیمت پسته این مغازه 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۳    
رکنا: گمرک ایران رفع ممنوعیت صادرات رب گوجه فرنگی را به کلیه گمرکات اجرایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۳    
رکنا: عضو انجمن واردکنندگان تلفن همراه گفت: گوشی های تلفن همراهی که توسط مقام های قضائی توقیف شده اند، برای ورود به بازار باید در انتظار تعیین تکلیف نهایی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۳    
رکنا: گوشی نسل پنجم توسط چینی ها رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱    
رکنا: صادرات گاز به عراق که به دلیل آسیب دیدگی خط ششم سراسری انتقال گاز برای مدتی متوقف شده بود، با ترمیم این خط از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱    
رکنا: بانک مرکزی از دیروز محدودیت جدید تراکنش های بانکی را برای هر شماره ملی اجرایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱    
رکنا: بازار ارز با اینکه هفته هاست روند کاهشی آن هم با شیب ملایم را آغاز کرده اما نرخ ارزهای عمده همچنان راضی کننده نیست و هنوز انتظار می رود قیمت ها بیش از این کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۷    
رکنا: وزارت انرژی جمهوری آذربایجان اعلام کرد که این کشور از سال آینده میلادی حجم استخراج نفت را 20 هزار بشکه در روز کاهش می دهد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷    
رکنا: شارژرهای خودروهای برقی در کالیفرنیا نصب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۷    
رکنا: در خصوص افزایش قیمت 4 خودرو تولید داخلی که اخیرا اعلام شده، بررسی های لازم صورت می گیرد و اگر این افزایش غیر منطقی و غیر قانونی باشد با عاملان آن برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: ایستادگی ژنرال نفت، ایران را پیروز اجلاس 175 اوپک کرد. ، دیپلماسی نفتی زنگنه جواب داد. ، اوپک به نامدار، نه نگفت. ، پیروز اجلاس 175 اوپک ایران بود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: خوشبختانه اوپک تولید نفت را در همین سطح حفظ خواهد کرد و آن را محدود نمی کند. جهان نه نیاز دارد و نه می خواهد که قیمت های بالاتری برای نفت ببیند! دونالد ترامپ 5 دسامبر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: وزیر راه وشهرسازی با توجه به مشکلات شرکت های هواپیمایی برای تأمین ارز مورد نیاز خود از بانک مرکزی گفت: مشکل این شرکت ها برای دریافت ارز از سامانه نیما برطرف شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: گام اول اصلاح قیمت خودروها در سه محصولی که مشتری زیادی ندارند، آغاز شد. اصلاح قیمت ها به مشتریان ثابت کرد که قیمت فعلی کارخانه ها ادامه دار نخواهد بود و دیگر متقاضیان خرید خودرو نباید قیمت های ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: لایحه بودجه 98 درحالی در دولت نهایی شده است که تحریم های امریکا درکنار کمبود منابع مهم ترین تنگنای آن محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: بودجه نویسی برای سال 1398 یکی از سخت ترین ها خواهد بود. چراکه نه میزان صادرات نفت خام ایران در سال آتی مشخص است و نه قیمت آن ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: اصلاح سیستم بانکی مطالبه ای است که این روزها بیش از هر زمان دیگری شنیده می شود. شاید حاشیه های عجیبی که مؤسسات مالی در فضای نظام پولی کشور آفریدند و از آن سو افزایش نقدینگی به همراه چالش های ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۱:۵۶    
رکنا: بازداشت منگ وانژو مدیر مالی هوآوی در ونکوور کانادا به اتهام دور زدن تحریم های امریکا علیه ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۶    
رکنا: علی بهره مند رئیس اتحادیه صنف دارندگان قنادی، میوه فروشی و کافه قنادی تهران امروز در نشست خبری اولین نمایشگاه تخصصی قنادان کشور اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۶    
رکنا: تغییرات نرخ ارز باعث شده مخابرات که هزینه ها ارزی و درآمدها ریالی است، با مشکل مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۶    
رکنا: ارز مسافرتی امروز با افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته به 13 هزار و 391 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۶    
رکنا: یک شیرینی فروشی است که می گویند به دلیل قیمت های ارزان جریمه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۶    
رکنا: رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیران عامل بانک ها تقویت پول ملی و تامین سرمایه در گردش بنگاه های تولیدی را، 2 اولویت اصلی بانک مرکزی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۶    
رکنا: قیمت امروز (شنبه) طلا و سکه برخلاف روند کاهشی دو هفته گذشته دو باره روند سعودی یافته و با افزایش قیمت مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۶    
رکنا: در جلسه خودروسازان و قطعه سازان با رئیس مجلس شورای اسلامی مقرر شد خودرو رسما گران شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶    
رکنا: رقیب بوگاتی شیرون در حال طراحی و ساخت خودرویی عجیب است که بوگاتی را از دور رقابت ها خارج می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶    
رکنا: خرید ارزان ترین مک لارن آمریکا که در سال 2011 تولید شده بود دردسرهای جدیدی را رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶    
رکنا: قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 970 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶    
رکنا: کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با انتشار یک گزارش سیاستی تحت عنوان تخصیص سهمیه بنزین به هر نفر بر بستر کد ملّی خانوار پیشنهادی در خصوص سهمیه بندی بنزین ارائه کرد که براساس آن سهمیه بنزین یارانه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۷:۳۶    
رکنا: سخنگوی سازمان تعزیزات حکومتی افزایش قیمت تعدادی از محصولات شرکت ایران خودرو را غیرقانونی و گران فروشی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۷:۲۶    
رکنا: هواپیماهای پسابرجامی یکی از دستاوردهای این توافق جهانی اند. دستاوردی که با توجه به خروج آمریکا از برجام نارس ماند و هنوز که هنوز است مورد انتقاد بسیاری از تحلیل گران این حوزه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۳۶    
رکنا: درغیاب نمایندگان مجلس که برای یک تعطیلات 10 روزه برای سرکشی به حوزه های انتخابیه خود رفته اند، صبح روز پنجشنبه محمدباقر نوبخت درکنار معاونان خود لایحه نهایی بودجه 98 را در ساختمان میدان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۶    
رکنا: حال صنعت در ایران خوب نیست. کارگاه های بسیاری نیمه تعطیل یا تعطیل شده اند. سال هاست که شکوفایی و بالندگی در صنعت مشاهده نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۶    
رکنا: اوپک یکی از پیچیده ترین و نفسگیرترین نشست های خود را در دو روز اخیر تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۶    
رکنا: چابهار، قطب توسعه جنوب شرق ایران، پنجشنبه هفته گذشته مورد حمله تروریستی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۳:۰۶    
رکنا: یک عضو ارشد دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا امروز جمعه از دستگیری یک مدیر ارشد شرکت فناوری هوآوی در کانادا به بهانه نقض قوانین تحریم ها علیه ایران دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۶    
رکنا: سخنگوی سازمان تعزیزات حکومتی افزایش قیمت تعدادی از محصولات شرکت ایران خودرو را غیرقانونی و گران فروشی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۶    
رکنا: رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شرط های که بر اساس آن قیمت خودروها افزایش می یابد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۶    
رکنا: یک تحلیل گر اقتصادی درباره بحث های مطرح شده ای مبنی بر معافیت بندر چابهار از تحریم و ارتباط این موضوع با حمله تروریستی روز گذشته توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۶    
رکنا: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی شهرستان و حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک از توابع شهرستان دیر استان بوشهر در محل حوزه مقاومت افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۷    
رکنا: صادرات آمریکا به ایران در پی بازگشت تحریم ها 7 برابر رشد کرد و به 109.2 میلیون دلار در ماه اکتبر 2018 رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۷    
رکنا: کانادا امروز جمعه در مورد آزادی به قید وثیقه یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوی چین که به اتهام نقض تحریم های ایران، در کانادا بازداشت شده تصمیم گیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۷    
رکنا: یک مقام ارشد بخش انرژی عراق گفت: کشورش برای افزایش تولید گاز خود و توقف واردات گاز از ایران برای تامین سوخت نیروگاه های برق این کشور، حداقل 2 سال دیگر زمان لازم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
رکنا: قیمت طلا روز جمعه تحت تاثیر افت ارزش دلار آمریکا افزایش یافت و در مسیر ثبت بزرگترین افزایش هفتگی در 15 هفته اخیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
رکنا: در حالی که اوپک تصمیم نهایی خود در مورد کاهش تولید نفت را به نظر روسیه منوط کرده است، قیمت نفت روز جمعه کاهش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...