سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۱۹:۲۰Jun 2018 19
 

رکنا (rokna.ir)

رکنا 30 اسفند 1395 رکنا 1 فروردین 1396 رکنا 31 فروردین 1397 رکنا 31 اردیبهشت 1397 رکنا 1 خرداد 1397 رکنا 2 خرداد 1397 رکنا 3 خرداد 1397 رکنا 4 خرداد 1397 رکنا 5 خرداد 1397 رکنا 6 خرداد 1397 رکنا 7 خرداد 1397 رکنا 8 خرداد 1397 رکنا 9 خرداد 1397 رکنا 10 خرداد 1397 رکنا 11 خرداد 1397 رکنا 12 خرداد 1397 رکنا 13 خرداد 1397 رکنا 14 خرداد 1397 رکنا 15 خرداد 1397 رکنا 16 خرداد 1397 رکنا 18 خرداد 1397 رکنا 19 خرداد 1397 رکنا 20 خرداد 1397 رکنا 21 خرداد 1397 رکنا 22 خرداد 1397 رکنا 23 خرداد 1397 رکنا 24 خرداد 1397 رکنا 25 خرداد 1397 رکنا 26 خرداد 1397 رکنا 27 خرداد 1397 رکنا 28 خرداد 1397 رکنا 29 خرداد 1397 
  ۲۰ دقیقه پیش    
رکنا: گرانی های غیرقابل کنترل ایران در سرنوشت بورس بازان چه تاثیری دارد؟
  ۳ ساعت پیش    
رکنا: آمارها حاکی از افزایش بازدید کانال های تلگرامی پس از استفاده از فیلترشکن ها است.
  ۴ ساعت پیش    
رکنا: نجفی منش، با بیان اینکه این بار آمریکا خودروی ایران را تحریم نکرده است، گفت: محدودیت های سختی برای قطعات و مواد اولیه در نظر گرفته شده است.
  ۷ ساعت پیش    
رکنا: قیمت هر مترمربع مسکن 32 درصد افزایش یافت.
  ۷ ساعت پیش    
رکنا: وزیر دارایی فرانسه می گوید در صورت روبه رو شدن احتمالی با تحریم های ثانویه از سوی آمریکا بیشتر شرکت های فرانسوی نمی توانند در ایران بمانند.
  ۷ ساعت پیش    
رکنا: در حالی که بالا گرفتن اختلافات تجاری میان آمریکا و چین سرمایه گذاران را نگران ساخته است، قیمت طلا امروز با افزایش مواجه بود.
  ۸ ساعت پیش    
رکنا: وزارت بازرگانی چین اعلام کرد در صورتی که آمریکا تعرفه های وارداتی جدید روی محصولات چینی اعمال کند، پکن به شدت به آن واکنش نشان خواهد داد.
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: فربد زاوه کارشناس صنعت خودرو که معتقد است اعلام خبرهایی که این روزها از سوی غول های فرانسوی در رابطه با رفتن و ماندن بیشتر جوسازی رسانه ای برای گرفتن امتیاز بیشتر است ...
  ۹ ساعت پیش    
رکنا: خروج آمریکا از برجام و مواضع برخی شرکت های خارجی، سرنوشت خودروهای مشارکتی تولیدی در ایران را در ابهام قرار داده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رکنا: بعد از تحولات بازار سکه و نوسان قیمتی که در چند ماه گذشته در آن اتفاق افتاد، این روزها قیمت سکه تا مرز دو میلیون و 600 هزار تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۷:۵۱    
رکنا: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اخیراً دو سند به دست ما رسیده که نشان می دهد ثبت سفارش هایی برای واردات خاک برای بستر خواب گربه و همچنین سطل آشغال از آلمان با دلار 4200 تومانی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۱    
رکنا: توکلی از اعلام جرم علیه 6 مقام ارشد فعلی و سابق بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۱    
رکنا: وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش این وزارتخانه را تکذیب کرد و ضمن تایید تخلف در ورود 6481 خودرو به گمرکات کشور، از پیگیری برای برخورد قانونی با متخلفان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۶    
رکنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از وضعیت آشفته و ملتهب بازار خودرو در کشور یاد کرد و گفت: هنوز دلار 4200 تومانی به دست خودروسازان نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۱    
رکنا: معاون وزیر نیرو گفت: با توجه به وضعیت برق تابستان امسال هیچ گونه خاموشی گسترده و با برنامه ای در هیچ نقطه ای از کشور نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رکنا: مشاور رئیس سازمان خصوص سازی گفت: تنها دفاتر منتخب پیشخوان دولت امکان انجام مراحل واگذاری سهام عدالت را به وراث دارد که از روز 16 تیر که همان روز آغاز اجرای این طرح است این دفاتر هم از طریق دفتر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رکنا: بازاری ها معتقدند گرانی افسارگسیخته کالاهای فناوری و موبایل مهار نمی شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۱    
رکنا: قرار است تمامی نازل ها در سراسر کشور به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز شوند تا شهروندان بتوانند از طریق خدمات بدون کارت یا با وارد کردن کارت های بانکی خود و حتی از طریق موبایل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۱    
رکنا: رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی با بیان این که موضع اخیر رنو مبنی بر باقی ماندن در ایران علی رغم تحریم های آمریکا، تاثیرات مثبتی بر دیگر شرکت ها دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۶    
رکنا: مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: اگر وزارت نیرو حقابه دریاچه را داده چرا باید تنها 2.2 میلیارد مترمکعب آب در دریاچه باشد و 290 میلیون مترمکعب آب پشت سدها بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۱    
رکنا: نقدینگی پس از درنوردیدن تمام بازارها به بورس رسید
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۶    
رکنا: سخنگوی دولت فرانسه اعلام کرد اگر شرکت جنرال الکتریک به تعهد خود هنگام خرید بخش انرژی شرکت آلستوم پایبند نباشد، باید جریمه پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۱    
رکنا: معاون فروش ایران خودرو با اشاره به این که از امروز به تدریج عرضه 113 هزار و 500 دستگاه خودرو به طور فروش قطعی آغاز شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۱    
رکنا: افغانستانی ها تا پایان سال 96، 44.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در خراسان رضوی انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۱    
رکنا: بانک صادرات ایران چک های طرح قدیم (غیر صیادی) سایر بانک ها را تنها تا پایان مرداد ماه 97 پذیرش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۶    
رکنا: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بانک مرکزی از ارز دیجیتال غفلت کرده درحالی که ارز دیجیتال دور زدن تحریم و حذف سیطره دلار بر اقتصاد ما است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۶    
رکنا: مراجعه گسترده متقاضیان برای خرید مرحله دوم فروش محصولات ایران خودرو سایت فروش این شرکت را با کندی مواجه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۶    
رکنا: رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: وارثان صاحبان سهام عدالتی که در 10 سال گذشته فوت شده اند می توانند از 16 تیر سود و اصل سهام این افراد را دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۱    
رکنا: سکه طرح جدید با قیمت دو میلیون و 318 هزار تومان در حالی به فروش می رسد که با کاهش قیمت نسبت به روز های گذشته مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۶    
رکنا:عذرخواهی شرکت رجا بابت لغو حرکت قطارهایشدر پی تماس های مکرر مردم مبنی بر لغو حرکت قطارهای رجا طی هفته های اخیر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا از مردم عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۰    
رکنا: در حالی که معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرده است که پیش فروش خودرو از امروز ساعت 10 صبح جهت انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو و تامین نیاز مصرف کنندگان حقیقی آغاز می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
رکنا: معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت که فروش اوراق سکه در بازار بورس به طور حتم پایین تر از نرخ روز دربازار سکه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۶    
رکنا: در حال حاضر بازیگران بازار سرمایه شاهد رشد بی سابقه نماگر اصلی بازار تا کانال 102 هزار واحدی هستند به طوری که در بیشتر گروه ها صف های پایدار خرید به وجود آمده و قیمت سهم ها لحظه به لحظه در حال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۶    
رکنا: در حالی چندی پیش مدیرعامل ایران ایر در سخنانی خوشبینانه از تحویل 3 هواپیمای ایرباس به هما در سال جاری میلادی خبر داده بود که مقام مسئول این شرکت فرانسوی آب پاکی را روی دست شرفبافی ریخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۱    
رکنا: با تصمیم جدید دولت، قرار بر این است که در سامانه جدیدی که قرار بود بر اساس بخشنامه جهانگیری طراحی شود، نرخ سومی نیز به عنوان ارز متقاضی به نرخ 3800 تومانی و 4200 تومانی اضافه شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۶    
رکنا: دبیرکل بانک مرکزی به خریداران سکه های پیش فروش اطمینان داد که تمام سکه هایشان راتحویل می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۱    
رکنا: افزایش حقوق کارکنان بر اساس تورم میانگین، موجب رونق سبد کالایی مردم نشده است، زیرا زور تورم نقطه به نقطه برخی کالا ها به خرید مردم می چربد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۱    
رکنا: دولت مصر در دومین روز عید فطر، با افزایش بهای بنزین و مواد سوختی به میزان 17.4% تا 66.6% شهروندان این کشور را شوکه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۶    
حوادث رکنا: شرکت هواپیماسازی ایرباس انتظار دارد تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، به قرارداد این شرکت با ایران خاتمه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۶    
رکنا: بازار تره بار وضعیت باثبات تری نسبت به بازار میوه دارد و در این بخش کمتر قیمت غیرمنطقی به چشم می خورد. در این بازار برگ مو گران ترین و پیاز زرد ارزان ترین محصول هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۶    
رکنا: چین در واکنش به اقدام آمریکا در اعمال تعرفه های جدید بر کالاهای چینی اقدام به اعمال تعرفه 25 درصدی بر محصولات آمریکایی با ارزش 50 میلیارد دلار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۶    
رکنا: در حالی که خریداران کره ای نفت ایران به دلیل تحریم های جدید آمریکا قصد کاهش خرید نفت از این کشور را دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۶    
رکنا: مدیر مالی شرکت ایندین اویل هند گفت، پس از آنکه استیت بانک هند به پالایشگاه های این کشور اطلاع داده که پس از ماه نوامبر دیگر نقل و انتقال پول نفت خریداری شده از ایران را انجام نخواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۵    
رکنا: طرح همسان سازی حقوق بازنشسته ها فعلا می لنگد و بازنشسته ها منتظر اضافه حقوق بیشتر نباشند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۲۲:۰۵    
رکنا: مدیر اجرایی رنو می گوید به رغم تهدیدآمیز بودن تحریم های جدید آمریکا برای تجارت این شرکت با ایران، رنو قصد دارد در بازار ایران بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۰    
رکنا: مرکز آمار ایران از افزایش متوسط 37.7 درصدی قیمت مصالح ساختمانی طی نیمه دوم سال 96 در مقایسه با نیمه دوم سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۵    
رکنا:برخی سودجویان با صادرات اقلام بی کیفیت به کشورهای خارجی، اعتبار کشورمان را زیر سوال می برند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۵    
رکنا: آمارهای رسمی گویای آن است که در سال گذشته 257 میلیون و 400 هزار دلار نان شیرینی و بیسکویت از ایران به کشورهای مختلف صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۰    
رکنا: مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی البرز یکی از دلایل افزایش قیمت گوشت در بازار را کاهش عرضه عنوان کرد و گفت: علاوه بر کاهش تعداد دام های کشور در سال های اخیر و در نتیجه کاهش تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۵    
رکنا:معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی در مصاحبه با رادیو اظهار داشت: توزیع سود سهام عدالت مشمولانی که ثبت نام قطعی کرده اند، اما تا سال 95 از دنیا رفته اند از اول تیر ماه امسال آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۰    
رکنا: هشتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی خرداد ماه امشب واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰    
رکنا: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان از افزایش قیمت مبلمان، صندلی خانگی و اداری تا 70 درصد از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۰    
رکنا: وزارت صنعت از رشد 35 درصدی تولید خودرو در 2 ماه گذشته می گوید اتحادیه نمایشگاه داران از کمبود عرضه خودرو خبر می دهد قطعه سازان می گویند خودرو دیگر ارزان نمی شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۳:۰۵    
رکنا:داودخانی از بررسی لایحه ای در مجلس در خصوص آزادسازی سهام عدالت در قالب صندوق های قابل معامله خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۱:۵۱    
رکنا:همزمان با دیدار ترامپ و اون دلار شبانه در چهارراه استانبول معامله شد و دیروز قیمت اسکناس آمریکایی رکورد جدیدی را به ثبت رساند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۲۱    
رکنا:هیجان بازار خودروهای داخلی با توجه به انتظار برای تعیین قیمت که روز گذشته انجام شد و نیز کاهش مشتری در مسیر فروکش قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۶    
رکنا:بر اساس گزارش های منتشر شده، پل درشلر رییس کنفدراسیون امور صنعتی بریتانیا گفته است که در صورت خروج این پادشاهی متحده از اتحادیه ی گمرگی اروپا این امکان وجود دارد که بریتانیا با خطر نابودی صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۵۱    
رکنا:آژانس بین المللی انرژی چهارشنبه پیش بینی کرد که تولید نفت ایران و ونزوئلا کاهش چشمگیری داشته باشد و هشدار داد که بازار جهانی نفت از این کاهش تولید به شدت آسیب خواهد دید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۶    
رکنا:رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه و اخذ سود مرکب در بانک ها را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۶    
رکنا:فرماندار مریوان گفت: فعالیت تجاری در بازارچه مرزی خانم شیخان در این شهرستان با تصویب هیات وزیران از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۵۱    
رکنا:در نشست مشترک معاون علمی و فناوری رییس جمهور با مسؤولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد که به منظور رسیدگی تخصصی به امور بیمه ای شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۱    
رکنا:گفته می شود مذاکرات پیمانکاران با برخی از مسئولان بانک مسکن در حاشیه این اجتماع به دلیل عدم حضور مسئولان اصلی تصمیم گیرنده بانک نتیجه موثری نداشته و قرار است روز یکشنبه آتی دوباره پی گیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۶    
رکنا: زوج جوان مراغه ای با ایجاد مزرعه پرورش عقرب تولید گران ترین مایع جهان را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۰    
رکنا: ثبت نام خرید قسطی خودرو از سایت ایران خودرو در حالی از ساعت 10 صبح امروز(چهارشنبه) آغاز شد که مراجعه کنندگان در همان دقایق اولیه ورود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۰    
رکنا: قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن در طی معاملات این هفته فرابورس ایران حدود 3000 تومان افزایش یافته و هر برگ از این اوراق به قیمت حدودی 67 تا 68 هزار تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۰    
رکنا: وزیر نیرو گفت: هیچ طرح و برنامه ای برای انتقال آب به خارج از مرزهای کشور نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰    
رکنا: در بازار امروز طلا و سکه، طرح امامی با 66هزار تومان افزایش به دومیلیون و 600 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۰    
رکنا: واردات نفت هند از ایران در مه سالجاری (اریبهشت - خرداد) به 705 هزار بشکه در روز افزایش یافت که این میزان بالاترین میزان از سال 2016 تاکنون بوده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۰    
رکنا: مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: منتظر دستور وزارت نیرو برای رها سازی آب در دریاچه ارومیه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رکنا: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: در فاز نخست اینترنت رسانی به روستاها، یکهزار و 245 روستای این استان به اینترنت پرسرعت تجهیز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رکنا: مقرر شده بود دولت برای قیمت نان، بعد از ماه رمضان تصمیم گیری کند که رئیس اتاق اصناف ایران از احتمال افزایش نیافتن قیمت نان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رکنا: با وجودی که متقاضیان فاز 5 مسکن مهر پردیس می گویند هم چنان واحدهای آنها قفل و زنجیر است، پیمانکار این پروژه خبر داد که تا دو هفته ی آینده با دریافت 8 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۰    
رکنا: قطار مسیر تبریز - وان تا پایان خرداد یا نهایتا 15 روز آینده راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۵    
رکنا: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: با توجه به خشکسالی های چند ساله اخیر و کاهش منابع آبی، کشت برنج از امسال در این استان ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۰    
رکنا: میوه در بازار تهران گرفتار قیمت های عجیب و غریب شده است و بسیاری واسطه ها را مقصر می دانند
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۵    
رکنا: سامانه نقشه یاب جهانی برای ایرانی ها مسدود شد و آینده ویز هم در ابهام است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۰    
رکنا: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مسکوت ماندن 6ماهه طرح ساماندهی بازار خودرو با رای موافق اعضای این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۰    
رکنا: در حالی که اقتصاد و فوتبال ایران در یک برهه طولانی مدت روندی نزدیک و مشابه یکدیگر را طی می کردند، اخیرا این دو فاکتور از هم دور شده اند و بر خلاف هم حرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۵    
رکنا: معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت مبنی بر شناخته شدن بندر کاسپین به عنوان مرز دریایی برای تردد کالا و مسافر را، به وزارت راه و شورای عالی مناطق آزاد ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۶    
رکنا: در چند هفته اخیر فاصله بین قیمت کارخانه و بازار خودروها به شدت افزایش یافته و هیچ مقامی هم پاسخگو نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۷    
رکنا: رییس کل بانک مرکزی گفت: بابت تعادل عرضه و تقاضای بازار سکه مشکلی نداریم ضمن اینکه منابع کلان بانک مرکزی هم وضع مطلوبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۷    
رکنا: شورای رقابت مجوز افزایش 5.6 تا 7.1 درصدی قیمت محصولات 3 شرکت خودروسازی ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو از اول تیر را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رکنا: مدیرکل صنایع خودروی وزارت صنعت اعلام کرد: با اقداماتی که در خصوص پیش فروش خودرو شده تا کمتر از یکماه دیگر بازار خودرو آرام می شود و قیمت های حاشیه بازر از بین خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رکنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز کشور با مشکلاتی در زمینه آب و تغییر کاربری اراضی روبروست، گفت: برنامه توسعه فضایی کشور باید در خدمت رفع این مشکلات قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رکنا: مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح گندم گفت: امسال نیز در تولید گندم خودکفا خواهیم بود و نیازی به واردات این محصول استراتژیک نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۷    
رکنا: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت : شرکت های خودروساز آلمان، کره و چین نیز از تحریم های آمریکا اطاعت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۸    
رکنا: پس از انعقاد برجام بود که برخی شرکت ها در بوق کرنا کردند که فلان خودروساز کره ای یا فلان خودروساز اروپایی یا فلان خودروساز ژاپنی قرار است به ایران بیاید و نه تنها به سایق قبل خودروهای خود را در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۸    
رکنا:برق ایستگاه راه آهن تهران به دلیل بدهی این مجموعه به وزارت نیرو از 10 صبح امروز قطع شده است. امور مسافرین با استفاده از برق اضطراری در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۳    
رکنا: 30 درصد بازار ایران در تسخیر سه محصول پرفروش پژو است بلافاصله پس از خداحافظی پژو قیمت پرشیا 206 و 405 تا 15 درصد افزایش داشته است قطعات چینی مراجعه پژو به تعمیرگاه های ایران را زیادتر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۳۴    
رکنا: تندر 90 پلاس اتوماتیک در بازار با قیمت 70 میلیون تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۹    
رکنا:به دنبال اعلام یک سرقت سایبری از یک صرافی ارزهای رمزنگاری شده در کره جنوبی، نگرانی ها از امنیت تبادلات ارزهای مجازی موجب شد تا ارزش بیت کوین به شدت افت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۴    
رکنا: رییس سازمان توسعه و تجارت گفت: صادرات کالا طی دو ماهه سال 97 با احتساب میعانات گازی به 18 هزار و 768 هزار تن و 7739 میلیون دلار رسیده است که نسبت به سال گذشته 4 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۹    
رکنا: رئیس انجمن صنفی تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور با بیان این که ران گوسفندی با قیمت هرکیلو 43 هزار تومان و سردست 42 هزار تومان در فروشگاههای زنجیره ای عرضه می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۴    
رکنا: اگر می خواهید سکه طلا بخرید یک اشتباه اساسی می تواند همه سرمایه تان را به باد بدهد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۴    
رکنا: محمد شریعتمداری در نامه ای به ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی فهرست اقلام پتروشیمی و معدنی که صادرکنندگان آن ملزم به واریز ارز صادراتی به سامانه نیما هستند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۹    
رکنا: تولید انواع خودرو در اردیبهشت ماه 39.8 درصد افزایش یافت.در این مدت تولید انواع خودرو از 104 هزار و 684 دستگاه در اردیبهشت ماه سال گذشته به 146 هزار و 307 دستگاه افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴    
رکنا: واریز 32 هزار میلیارد ریال سود سهام عدالت تاکنونسازمان خصوصی سازی از واریز 32 هزار میلیارد ریال سود سهام عدالت برای بیش از 38 میلیون و 800 هزار مشمول این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۹    
رکنا: بهای 33 ارز در بانک مرکزی افزایش یافتنرخ های اعلامی امروز (دوشنبه) بانک مرکزی از رشد ارزش 33 ارز همچون دلار آمریکا، یورو و پوند انگلیس، کاهش بهای پنج ارز و تثبیت قیمت یک ارز حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۴    
رکنا: رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بوئینگ هیچ تعهدی در برابر ایران نداشت، گفت: برخلاف انچه اعلام شد که شرکت بوئینگ متعهد است خدمات پس از فروش ارایه و قطعات مورد نیاز را در اختیار ایران قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۹    
رکنا: سه خودروی قاچاق کالا در لارستان توقیف شد.
مشاهده نتایج بیشتر...