پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۴:۰۶May 2019 23

رکنا (rokna.ir)

  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که ترکیه، ژاپن، چین، هند و برخی کشورهای دیگر برای تمدید معافیت جهت خرید نفت ایران مذاکراتی با آمریکا داشته اند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا: قیمت هر اونس طلا پس از کاهش بیش از یک درصدی در روز پنجشنبه امروز حدود 0.1 درصد رشد داشت و به 1293 دلار و 19 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: عضو ستاد پشتیبانی از مناطق سیل زده وزارت صمت گفت: در 6 استان سیل زده 382 واحد صنعتی و 8 هزار و 727 واحد صنفی خسارت دیدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: در این مطلب مصاحبه ای جذاب و خواندنی با امپارتو رئیس هیئت مدیره پژو را خواهید خواند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از شاهدان عینی گزارش داد تیراندازی در مقر فرماندهی ارتش سودان در شهر خارطوم صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
رکنا: فروشندگان علاءالدین می گویند نشان های تجاری بزرگ در حال بستن نمایندگی هایشان در ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رکنا: گروه خودروسازی سایپا تحویل خودروهای فروش نقدی با موعد تحویل در بهمن ماه 97 را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست سازمان تامین اجتماعی جزئیاتی از افزایش حقوق بازنشستگان حداقلی بگیر، سایر سطوح درآمدی و زیرحداقلی بگیران اعلام و درباره آخرین روند همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت بدهی دولت به تامین ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مشکلات بوجود آمده در توزیع کالاهای اساسی که از ارز 4200 تومانی استفاده می کردند باعث شد تا دولت طرح تازه ای برای جلوگیری از سوء استفاده ها و اصابت دقیق یارانه ها با جامعه هدف تدوین کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش اعلام کرد نرخ تورم ایران در سال 2018 به 29.6 درصد افزایش یافته و رتبه اش در میان پرتورم ترین کشور های جهان به 6 رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: وزارت صنعت، معدن و تجارت صادرات سیب زمینی و پیاز را ممنوع و صادرات گوجه فرنگی و محصولات وابسته به آن را آزاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: بازار سکه تهران امروز همسو با کاهش بهای ارز، با روند نزولی سپری شد. این در حالی است که در روز های گذشته، بازار با التهاب همراه بود و تحت تاثیر خبر های غیراقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: دژپسند گفت: برای جذب منابع مالی از خارج به داخل کشور نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
رکنا: بانک ها درپی جدیدترین تحریم ایران از سوی آمریکا بیانیه مشترکی منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بانک استاندارد چارترد انگلیس به اتهام نقض تحریم های ایران و نداشتن کنترل کافی بر اقدامات مالی غیرقانونی، مبلغ 1.1 میلیارد دلار به آمریکا و 102 میلیون پوند به انگلیس جریمه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
رکنا: دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار ایران، با اشاره به کاهش قیمت شدید قیمت تخم مرغ گفت: روزانه 200 تن تخم مرغ مازاد در کشور داریم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۷۷ سایت دیگر  
رکنا: قیمت هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن حدود 50 هزار تومان است؛ به طوری که هزینه وام مسکن به علاوه هزینه وام جعاله برای زوج های تهرانی 12 میلیون تومان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: 22 کیلومتری شمال غربی شهرستان اندیمشک در استان خوزستان، سدی به نام کرخه قرار دارد که این روزها برخی نگران ترک خوردن آن هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دولت برنامه خود را برای تحقق شعار سال جاری با عنوان رونق تولید اعلام کرد. روزگذشته رئیس سازمان برنامه و بودجه از دو برنامه توسعه، تولید و اشتغال پایدار و اصلاح ساختار بودجه رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت و هر بشکه نفت برنت به 71 دلار و 18 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: امروز سه شنبه 20 فروردین ماه "قیمت دلار" با 490 تومان افزایش نسبت به نرخ های پایانی شنبه، 14 هزار و 180 تومان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رکنا: اسفندماه سال گذشته دام زنده برای کنترل و کاهش قیمت در بازار گوشت به کشور وارد شد که به گفته رئیس اتحادیه طباخان، کشتار دام زنده در کشور و عرضه آلایش آن همچون کله و پاچه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رکنا: به گفته دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال 1398 وجود ندارد، هرچند که این مسئله به ثبات نرخ ارز بستگی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: نهادهای جهانی در ابتدای هر سال میلادی، گزارش های متعددی درباره خطرات پیش روی جهان منتشر می کنند و به پیش بینی اوضاع جهان می پردازند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: طرح بازآفرینی شهری که از سوی سیاستگذاران مسکن اصلی ترین برنامه در بخش ساخت و ساز اعلام شده است به کندی پیش می رود و هدف طرح که ساخت 100 هزار واحد در بافت های فرسوده بود سال گذشته محقق نشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: در حالی که تاکنون گوشت قرمز با ارز یارانه ای 4200 تومان وارد کشور می شد، معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی گفت: از این به بعد واردات گوشت قرمز با ارز نیمایی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
رکنا: با توجه به کاهش عرضه و افزایش قیمت گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار، بررسی ها از سطح شهر نشان می دهد که قیمت گوجه فرنگی درجه یک و دستچین به محدوده 8 تا 10 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: درحالی که بازار ارز برخلاف سال گذشته، نخستین روزهای سال 98 را با آرامش نسبی آغاز کرده است، رئیس کل بانک مرکزی از تلاش دشمنان و برخی از کشورهای منطقه برای بر هم زدن بازار ارز ایران خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: افزایش بارندگی هرچند برخی استان ها را دچار سیل زدگی کرد و خساراتی بویژه در بخش کشاورزی بر جای گذاشت اما شرایط مطلوبی نیز در بیشتر استان ها ایجاد کرده که افزایش تولید در این استان ها را رقم ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۷   + ۵۶ سایت دیگر  
رکنا: از 25 اسفند سال 1397 افزایش 20 درصدی قیمت بلیت اتوبوس اعمال شد، اما با اتمام تعطیلات نوروزی با وجود اظهارنظرهای مختلف شاهد کاهش قیمت ها بر مبنای نرخ های تعیین شده در سال گذشته هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس در خصوص وضعیت بازار مسکن در سال 98 توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
رکنا: گوجه فرنگی از حدود دو روز پیش رشد قیمت دو برابری را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتحادیه بارفروشان از به نصف رسیدن قیمت پیاز پس از ممنوعیت صادرات آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
رکنا: دو دولت ایران و عراق برای افزایش مبادلات تجاری به 20 میلیارد دلار تا سال 1400 به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: تسلا توانسته است در ماه فوریه 2019 بالغ بر سه هزار دستگاه خودروی مدل 3 را در اروپا به فروش برساند که از سایر رقبای اروپایی خود نیز فراتر رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا: طرح رجیستری یا شناسنامه دار کردن تجهیزات سیم کارت خور که در طول سال های گذشته، چندین بار اجرای ناموفقی داشت، بالاخره به صورت کامل برای گوشی ها اجرایی شد و به گفته مسؤولان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا: یارانه فروردین 98 بامداد دوشنبه 26 فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۹۶ سایت دیگر  
رکنا: صرافی های بانک ها امروز قیمت فروش دلار را 13 هزار و 500 تومان اعلام کردند. همچنین نرخ خرید دلار در این صرافی ها 13هزار و 400 تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رکنا : رئیس بنیاد مسکن گفت: برای ساخت واحد های شهری تخریب شده 50میلیون تومان تسهیلات ارزان و روستایی 40میلیون تومان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: با اجرایی شدن قانون رفع موانع تولید، چرخ اقتصاد و تولیدات داخلی با سرعت بیشتری خواهد چرخید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۰۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: از 29 اردیبهشت ماه سال جاری فرایند ادغام بانک های وابسته به نهادهای مسلح در سپه به مراحل پایانی خود نزدیک می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: سیل 6 هزار و 166 میلیارد تومان تا روز گذشته به کشاورزی 16 استان خسارت زد. این عدد نه تنها بسیار بزرگ، بلکه ترسناک و دامنه تبعات آن برای اقتصاد کل کشور گسترده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: اواخر زمستان 1397 مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی یک نشست خبری گذاشت و از آمادگی این شرکت برای تأمین سوخت در تعطیلات نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: بانک مرکزی خبر منتشر شده مبنی بر ابطال چک های عادی پشت نویسی شده را تکذیب کرد و از تداوم اعتبار این چک ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس مصوبه شورای عالی کار، حداقل حقوق کارگران برای سال جاری یک میلیون و 516 هزار تومان تعیین شد؛ هم چنین افزایش حقوق سایر سطوح مزدی 13 درصد به علاوه 261 هزار و 118 تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رکنا:طبق تصویب شورای عالی اقتصاد و پول کشور چک های پشت نویسی شده از روز شنبه 17 فروردین 98 از درجه اعتبار ساقط است و دیگر هیچ ارزش بانکی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رکنا: سکه طرح جدید امروز، 17فروردین98 به 4میلیون و 427هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا: کرکره صرافی ها با دلار 13200 تومانی بالا رفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: اموال جمعیت هلال احمر از مردم است و باید به افرادی که نیازمند واقعی هستند تحویل داده شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: پس از بارش های مکرر و شدید در سه هفته اخیر حالا سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در ساعات پایانی جمعه و در روز شنبه (17 فروردین) خبر می دهد
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رکنا: قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: نخستین مرحله پرداخت غرامت کشاورزان خسارت دیده سیل در گلستان از روز پنجشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی های صورت گرفته صادرات گوجه فرنگی مجدد آزاد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رکنا: گوشت مرغ در بازار دونرخی شده و با وجود اینکه مردم آن را از بازار آزاد کیلویی حدود 16 هزار تومان می خرند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: وزیر نیرو گفت: وضعیت سد دز رصد می شود و در این زمینه جای نگرانی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱۱۶ سایت دیگر  
رکنا: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی بند الف. تبصره 16 قانون بودجه سال 97 درخصوص وام ازدواج را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: دلار در بازار امروز دهم فروردین به قیمت 13450 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: در جلسهٔ صبح امروز ستاد تنظیم بازار استان قزوین مقرر شد تا پس از تعطیلات نوروزی، مرغ با قیمت 11 هزار و 500 تومان به فروش برسد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: بارندگی های اخیر در استان های جنوبی دلیل اصلی گرانی قیمت پیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیر امور بهره برداری از سد الغدیر ساوه گفت: با بارش های اخیر و پرآب شدن سرشاخه های این سد، حجم آب ورودی آن به 24 متر مکعب در ثانیه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۲۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: بازارهای کشورهای اطراف ایران بر قیمت پیاز تاثیر گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: علت گرانی پیاز و سیب زمینی مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:آیا دائم به اشتباهات مالی تان فکر می کنید؟ اگر پاسختان مثبت است پس بدانید که این افکار مانع از پس انداز کردن شما می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کل بیمه مرکزی بابیان اینکه خسارت واردشده به خودروهای دارای بیمه درسیل پرداخت خواهد شد،گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: قیمت دلار نسبت به آخرین قیمت های روز کاری قبل 50 تومان کاهش داشته و به رقم 12 هزار و 950 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:در این بسته خبری می توانید مهم ترین رویداد های حوزه حقوقی و قضایی در تیرماه 97 در بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۳    
رکنا: نخستین کشتی پیشرفته مسافری و گردشگری ایرانی با ظرفیت انتقال 220 سرنشین شنبه شب سوم فروردین (23 مارس) به آب انداخته شد و به ناوگان حمل و نقل دریایی جزیره کیش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
رکنا: صرافی های بانک ها در اولین روز معاملات خود در سال 98 قیمت دلار را 12 هزار و 990 تومان اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: قیمت انواع تلفن همراه موجود در بازار، مورخ 3 فروردین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۸۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کل بانک مرکزی در گفت وگوی نوروزی به سوالاتی از جنس گرانی دلار کار خودتان است و ... پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، شمار واحدهای خسارت دیده ناشی از سیل در استان را شش هزار و 290 واحد اعلام کرد و گفت: 595 واحد تخریبی محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رکنا: صبح امروز شنبه صرافی های منتخب بانکی فعال خواهند بود ونیازهای ارزی هموطنان را تأمین خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رکنا: ثبت رکورد مصرف 135 میلیون و 800 هزار لیتر در یک شبانه روز، رکورد جدیدی در تاریخ ایران در خصوص مصرف بنزین است و تا امروز هیچ گاه در یک شبانه روز، این میزان مصرف بنزین در کشور ثبت نشده بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در رشته توئیتی در سال 98 از بسته شدن بودجه سال 97 بدون کسری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا:قیمت طلا در بازار جهانی روز پنج شنبه در واکنش به عدم افزایش نرخ های بهره آمریکا در سال میلادی جاری، به بالاترین حد در سه هفته گذشته صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رکنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بر اساس برنامه ریزی ها، سهم درآمدهای نفتی کشور در سال 1397 به یک سوم رقم کل منابع عمومی دولت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: در سال 1397 چهار گروه مشمول سهام عدالت سود سال مالی 1396 را دریافت کردند و قرار است در ماه های ابتدایی سال 1398 سود سهام عدالت گروه پنجم به حسابشان واریز شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا: بازرسی اتاق اصناف اعلام کرد، با توجه به اینکه قیمت مرغ در میدان بهمن تهران (عمده فروشی) 10 هزار و 50 تومان است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: شرکت اپل بی سروصدا از تبلت آی پد ایر 10.5 اینچی جدید خود و نیز آی پد مینی به روزشده ای رونمایی کرده است. هر دو محصول با قلم هوشمند این شرکت سازگاری دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شهروند از احداث فروشگاه شهروند در 7 استان کشور در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رکنا: قیمت دلار امروز در شعب ارزی بانک ها 12 هزار و 518 تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: شعب منتخب بانکی امروز قیمت ارز مسافرتی را بدون کارمزد 14 هزار و 919 تومان اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: میرشفیع از مجهز شدن تمام آزادراه های کشور به سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض تا تیرماه سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: خبرگزاری تسنیم به صورت هفتگی قیمت میوه و تره بار و انواع مواد پروتئینی در سطح بازار شهر ایلام را منتشر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: یک مقام مسئول گفت: براساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار، کالا های پرمصرف شب عید همچون برنج، شکر و میوه به میزان کافی تأمین و توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح که از روز 11 اسفندماه سال جاری به طور رسمی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: در آخرین روزهای سال 1397 خبر خوش از صنعت خودرو شنیده شد. شرکت های خودروسازی بعد از مدت ها کاهش تولید، توانستند تولید روزانه خود را بیش از 800 دستگاه افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسأله آب را می شود بخش مهمی از گفتمان دولت حسن روحانی در نظر گرفت. کمتر پیش می آید که رئیس جمهوری و معاون اول او به استانی سفر کنند و سخنی از چالش آب و توجه ویژه دولت بر آن به میان نیاید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز به کار چهار سامانه دریافت عوارض الکترونیکی آزادراه ها از امروز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رکنا: مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افزایش قیمت سی ان جی به میزان 10 درصد از سال آینده گفت: طبق مصوبه هیئت دولت، قیمت این سوخت تا 5 سال آینده ثابت خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: زنجیره توزیع سوخت در جاده پرتردد چالوس - کرج با افتتاح جایگاه کلیدی امیرکبیر در آستانه فرارسیدن تعطیلات سال جدید تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: طبق گزارش های مختلف شرکت شیائومی موبایل تاشو خود را با قیمت 999 دلار عرضه می کند که بسیار پایین تر از تلفن های هوشمند تاشوی سامسونگ و هواوی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: حجت از کاهش 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها 14 هزار و 800 تا 16 هزارتومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: میزان ارز مجاز همراه هر مسافر خروجی از طریق مسیرهای هوایی از کشور بدون ارایه اسناد و مجوزهای لازم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رکنا: آخرین روز امسال (29 اسفند) مصادف شده با روز پدر. جوراب که تاکنون به عنوان کادوی ویژه این روز از آن یاد می شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رکنا: روز گذشته خبری از قطع شدن سامانه رجیستری تلفن همراه منتشر شد که از سوی سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۵    
رکنا: بانک مرکزی امروز نرخ 47 ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 14 ارز ثابت ماند، 9 ارز کاهش و 24 ارز افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: با تصمیم کارگروه تنظیم بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت شکر در ایام پایانی سال، ذخایر استراتژیک این محصول به 500 هزار تن افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: وقوع سانحه ریلی در هنگ کنگ موجب اختلال در رفت و آمد مسافران در قطب اقتصادی آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا: در حالی که بازار نفت نگران کندشدن رشد تقاضا به دلیل افت اقتصاد جهانی است قیمت نفت امروز شاهد کاهش بود ...
مشاهده نتایج بیشتر...