چهارشنبه ۰۷ تیرساعت ۲۱:۵۷Jun 2017 28

سبزوار نیوز (sabzevarnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/تنگلی کتابی که در آن ضربت المثل های سبزواری در قالب داستان برای کودکان نوشته شده با حضور مسولان ملی و شهرستانی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه سواری سمند در جاده سبزوار-نیشابور پنج مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/ نویسنده کتاب تنگلی نیز در این مراسم گفت:کتاب تنگلی با رویکرد آشنایی کودکان با ضرب المثل های سبزواری نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/دادستان عمومی و انقلاب سبزوار با تأکید بر اینکه برگزاری جشن گلریزان و دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد یک کار ارزشمند و جهادی است گفت: گلریزان ریشه در اعتقادات اسلامی و شیعی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/بزرگترین مرکز گیاه پزشکی غرب خراسان رضوی روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان سبزوار به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوارنیوز/استیو جابز و واز در پارکینگ خانه شان کار می کردند و از راب جانوف که دیزاین خوانده بود، خواستند لوگویی را برای نخستین محصولات اپل طراحی کند. جانوف با اتود نهایی کار پیش استیو جابز رفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار گفت: 55 باشگاه کتابخوان در کتابخانه ها و کانونهای پرورش فکری کودک و نوجوان این شهرستان فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار خواستار تشکیل سازمان های مردم نهاد در جهت آزاد سازی زندانیانن جرائم عمد در این شهرستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/مشاور فرهنگی و رسانه ای رئیس دولت اصلاحات گفت: دکتر علی شریعتی در طول دوران زندگی و فعالیت های سیاسی واجتماعی اش میان روشنفکران و دین گرایام پیوند عمیقی ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوارنیوز/رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: تسهیلات ویژه اشتغال زنان روستایی در سطح این شهرستان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/ رئیس دادگستری سبزوار گفت: نگاه دستگاه قضا برکاهش جمعیت زندانیان در زندان ها و اندرزگاه ها است و در این زمینه تلاش شد تا با کمک خیران از ورود محکومان جرائم مالی به زندان ها جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری از امضاء تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و سازمان انرژی اتمی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰    
سبزوار نیوز/معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی ایران مرهون اندیشه های امام خمینی، شهید هاشمی نژاد، شهید مطهری و دکتر علی شریعتی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوارنیوز/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: زیر ساخت های لازم برای ایجاد بنیاد بین المللی استاد حمید سبزواری در محل زادگاه ایشان سبزوار فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: اشعار و سروده های مرحوم استاد سبزواری شناسنامه منظوح انقلاب اسلامی است و در برگیرنده تمام حوادث این دوران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: واژگونی جرثقیل در منطقه میدان دروازه عراق این شهر سبب مصدومیت یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/ فرماندار سبزوار گفت: مشکلی در زمینه واگذاری خانه هنر آبشار برای ایجاد موزه و بنیاد بین المللی استاد سبزواری وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۵    
سبزوارنیوز/رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار گفت: اسماعیل صابریان جانباز 70 درصد سبزواری پس از تحمل سالها بیماری و رنج جراحتهای شیمیایی شب گذشته به خیل کاروان شهدای انقلاب اسلامی پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/ با خانواده مرحوم استاد سبزواری، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مسئولان شهری زنگ ادبیات انقلاب اسلامی در سبزوار به صدا درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/با حضور مسئولان استانی نشان "حمید" به شاعران برتر کشور اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/کنگره بزرگداشت استاد حمید سبزواری با پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور خانواده استاد سبزواری، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/ فرزند ارشد استاد سبزوار در این مراسم اظهارداشت: پدرم از همان روزهای اول شکل گیری انقلاب اسلامی تا آخرین روزهای حیات را وقف مردم و کشور کرده بود
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم گفت: شعر استاد سبزواری جلوه گر ادبیات انقلاب اسلامی است
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون فنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه سواری تریلی یدکش حامل خودروی سواری در جاده سبزوار –مشهد 2 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/جانبار سرافزار حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی عباس نظریان جمعه شب در ورود به زادگاهش شهر سبزوار مورد استقبال امام جمعه، مسئولان، خانواده شهدا، جانبازان و اقشار مختلف مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران گفت: یقینا دستگاه های امنیتی و نظامی کشور، پاسخ محکم و کوبنده ای به تروریست های داعشی خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوارنیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: صبح امروز سارقان کابل ها و سیم های برق روستاهای این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سبزوار گفت:امسال از محل اعتبارات تملک و دارایی هشت میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های شهرک های صنعتی شماره یک و 2 این شهرستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم گفت: حادثه تروریستی تهران بصیرت و اهمیت فعالیت شهدا و رزمندگان مدافع حرم را برای همه آشکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/درجلسه شورای معاونین طرح های شهرداری در حوزه های مختلف بررسی و بر تسریع روند اجرایی آن تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: هلاکت عوامل تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی با کمترین شهید بیانگر اقتدار نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی است
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک باب فروشگاه لباس های کهنه در این شهرستان طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیر جهاد کشاورزی سبزوار از اختصاص 38 میلیارد ریال اعتبار به مکانیزاسیون بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار از اجرای 176 هزارمترمربع عملیات تراش، روکش و آسفالت معابر شهری با صرف 22 هزارتن آسفالت طی 7 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/رئیس اداره محیطی زیست سبزوار از شناسایی 17 گونه مار در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/ آنجه که باید درباره سیستم های عامل گوشی تلفن همراه بدانید
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیرجهاد کشاورزی سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 رشته قنات در سطح این شهرستان با اعتبار چهار میلیارد ریال مرمت و بهسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/موضوع توسعه خدمات بهداشت و درمان از مهم ترین اقدام های دولت یازدهم است. یکی از مهم ترین برنامه های دولت کاهش خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق روستایی و حاشیه شهرهاست که از کمترین امکانات ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۶    
سبزوار نیوز/ امام خمینی در روز بیستم جمادی الثانی 1320 هجری قمری مطابق با 30 شهریور 1281 هجری شمسی ( 24 سپتامپر 1902 میلادی ) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ایران در خانواده ای اهل علم و هجرت و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۵    
سبزوارنیوز/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک قلاده بزمجه 95 سانتی متری در این شهرستان زنده گیری و در طبیعت رها شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۵    
سبزوارنیوز/مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با حضور جمعی از مسئولان شهری، نظامی و انتظامی در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۵    
سبزوارنیوز/امام جمعه سبزوار گفت: نمی توان از ارادت به حضرت امام خمینی(ره) دم زد ولی به شاخص های مکتب سیاسی ایشان بی اعتنا بود بلکه حرکت جامعه اسلامی باید بر اساس پیام ها و رهنمودهای آن حضرت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶    
سبزوار نیوز/رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: یک واحد صنفی عرضه گوشت مرغ و مواد پروتیینی به دلیل تخلف بهداشتی در نگهداری و عرضه گوشت مرغ با پیگیری دامپزشکی و دستور مقام قضایی این شهرستان پلمب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶    
سبزوار نیوز/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 2 وقف به ارزش 550 میلیون ریال به نیت تعزیه اهل بیت (ع) در شهرستانهای سبزوار و خوشاب در سامانه جامع موقوفات ثبت شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۶    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: سه باند بزرگ سرقت از منزل در این شهرستان کشف، شناسایی و متلاشی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
سبزوار نیوز/معاون سیاسی، امنیتی، سیاسی فرمانداری سبزوار گفت: صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سبزوار به تایید هیات نظارت این شهرستان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار توسط اعضاء شورای اسلامی این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: بیش از 2 هزار و 500 مبلغ و مبلغه در ایام ماه مبارک رمضان به روستاهای سطح این استان اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالای این شهرستان موفق به کشف بزرگترین محموله قاچاق کالا در این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/مدیر کل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت:450 میلیارد ریال از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی به صورت بی. او.تی برای اجرای طرح تصفیه خانه توحید شهر سبزوار اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت:30 درصد از هدر رفت آب در سبزوار مربوط به فرسودگی شبکه های انتقال است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/ مدیر عامل آب و فاضلاب شهری سبزوار گفت: مجهزترین ساختمان مشترکان خراسان رضوی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶    
سبزوارنیوز/معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزِی گفت: پارسال 110 میلیارد دلار درآمد از محل صادرات محصولات دامی و پروتئینی نصب این استان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶    
سبزوارنیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: توجه دولت یازدهم به حوزه کشاورزی کم نظیر است
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶    
سبزوار نیوز/بزرگترین مچتمع دامپروری غرب خراسان رضوی در سبزوار بهره برداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶    
سبزوارنیوز/توسعه صنعتی از شاخصه های مهم رشد اقتصادی در یک منطقه محسوب می شود. هرچه میزان رشد صنعتی دریک منطقه افزایش یابد، نشان از جذب سرمایه و رغبت سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۱:۰۷    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: مردم از ماه مبارک رمضان برای رسیدن به معنویت بیشتر استفاده کنند و در این ماه به سمت کارهای نیک و خیر بروند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۲    
فرمانده انتظامی سبزوار در پیامی از حضور و مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۲    
سبزوار نیوز/جشن بزرگ" سپاس" به پاس حماسه آفرینی مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب آقای روحانی در سبزوار برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۲    
سبزوار نیوز/ معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: جسد یک زن در یکی از محلات این شهرستان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۲    
سبزوار نیوز/ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: 64 میلیارد و 402 میلیون ریال تسهیلات پارسال برای رونق و توسعه اشتغال در این شهرستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۲    
سبزوار نیوز/قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: حدود 76 درصد از دشت های این استان در وضعیت بحرانی آب قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۲    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: مردم ایران با برگزیدن گفتمان اعتدال و توسعه ثابت کردند که خواستار توسعه و پیشرفت کشور و رسیدن به قله های ترقی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۲    
امام جمعه سبزوار گفت: مدیران و مسولان شهرستان در مراسمات مذهبی و ملی حضوری فعال داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سبزوار نیوز/ شهرستان سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار در پیامی از مردم شریف دیار دارالمومنین سبزوار برای حضور و نمایش آگاهانه آنان قدردانی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار 50 سانتی متری در یکی از منازل محله باهنر این شهر زنده گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴    
سبزوار نیوز/پس از اعلام نتایج دوازدهم دوره انتخابات ریاست جمهوری مردم وهوادران حجت الاسلام حسن روحانی شنبه شب در این شهرستان کارناوال شادی به راه انداختند و به جشن وسرور پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۴    
سبزوار نیوز/سبزواری ها در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به حسن روحانی رای قاطع دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۴    
سبزوارنیوز/منتخبان شورای اسلامی شهر سبزوار معرفی و مشخص شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/هواداران حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، سه شنبه شب با به راه انداختن کارناوال شادی به جشن و سرور و تبلیغات پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/سبزوار از روزگاری به عنوان گهواره علم و دانش در دنیا مطرح بوده است. قرارگیری این دیار در مسیر جاده بین المللی ابریشم سبب شد تا در دوران کهن بزرگان و دانشمندان زیادی از منطقه عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اعتدال وتوسعه گفت: مردم از فضای مجازی و سامانه های پیام رسان برای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سبزوارنیوز/معاون استاندار و فرماندای ویژه سبزوار گفت: 90 روستای بالای 50 خانوار شهرستان با جمعیت 46 هزار نفر از نعمت راه آسفالته بهره مند هستند که از این تعداد 42 روستای شهرستان در سه سال اخیر از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سبزوار نیوز/معاون مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 سبزوار گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان وانت با سواری پژو پارس در جاده سبزوار –بردسکن هفت نفر مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/نخستین مرکز گیاه پزشکی غرب خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان شهری و انتظامی سبزوار به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکرسبزوار گفت: نهادهای اداری و فرهنگی شهرستان جعت کاهش آسیب های اجتماعی، امنیتی واقتصادی جامعه نسبت به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاه نمایی و غیر واقعی نشان دادن واقعیت ها در ایام منتهی به برگزاری انتخابات بی حرمتی و توهین به کرامت ملت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار نیز گفت: سازمانهای مردم نهاد با موضوع اجتماعی و فرهنگی نقش موثری در نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر به یک گفتمان عمومی در جامعه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: حفظ مبلمان شهری برای مردم اهمیت دارد و کاندیداها تلاش کنند تا فضای مبلمان شهری را کثیف نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 6 پایگاه پژوهشی در سطح این استان در حال فعالیت است که پایگاه پژوهشی شهر تاریخی سبزوار به عنوان هفتمین پایگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: تصویب شش قطعنامه بین المللی در دولت گذشته گردشگری کشور را به نابودی کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت گردشگری ایران در سال گذشته بیش از 8 میلیارد دلار درآمد داشت که نسبت به سال های گذشته رکورد خوبی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیرکل امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز در این مراسم گفت:در طول سه سال گذشته 2 هزار و 216 اثر تاریخی در سطح کشور مرمت و بهسازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: با بهره برداری از این پایگاه زمینه برای رونق گردشگری و معرفی آثار تاریخی سبزوار به سایر گردشگران فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار 70 سانتی متری در یکی از منازل محله قلعه نو میدان این شهر زنده گیری شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: ظهر امروز فردی 65 ساله به دلیل سقوط در یک چاه هفت متری فاضلاب جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۰    
سبزوار نیوز/هفتمین پایگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان کشوری، استانی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان این شهرستان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنجمین سفرش به اتفاق شماری از معاونان و مسئولان این وزارتخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۴    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم در سه سال گذشته توجهات زیادی به توسعه بهداشت و درمان در مناطق محروم داشت
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۴    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوارگفت: دولت یازدهم گام بزرگی در اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در کشور انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افرادی که دروغ می گویند و تهمت میزنند از منتظران واقعی ظهور نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیشترین این طرح ها در محروم ترین مناطق کشور اجرا شده که این موضوع نشان می دهد دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/استاندار خراسان رضوی در حاشیه سفر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهرستان سبزوار گفت: در دولت یازدهم شاخص تخت های بیمارستانی در این استان به بیش از 28.7 درصد رشد پیدا کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۴    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت:برخی در ایام نزدیک به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بر طبل نا امیدی می کوبند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۴    
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: ناجا انتقام سختی از تروریست ها می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوارنیوز/مسئول آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست خراسان رضوی نیز گفت: 47 سازمان مردم نهاد محیط زیست محیطی در این استان به ثبت رسیده است که اکنون از این تعداد 23 سمن فعالند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوار نیوز/یک استاد دانشگاه: تجاری سازی موسسات آموزش زبان انگلیسی یک آسیب مهم در این عرصه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: همزمان با فصل زاد و ولد آهوان یک واحد محیط بانی در پناهگاه حیات وحش شیر احمد سبزوار فعال شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره هواشناسی سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان بارش در شهرستان سبزوار 3 نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۴    
سبزوار نیوز/ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت:پایگاه علمی پژوهشی سبزوار راه اندازی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...