پنجشنبه ۰۴ خردادساعت ۰۷:۳۰May 2017 25

سبزوار نیوز (sabzevarnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سبزوار نیوز/ شهرستان سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار در پیامی از مردم شریف دیار دارالمومنین سبزوار برای حضور و نمایش آگاهانه آنان قدردانی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار 50 سانتی متری در یکی از منازل محله باهنر این شهر زنده گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۴    
سبزوار نیوز/پس از اعلام نتایج دوازدهم دوره انتخابات ریاست جمهوری مردم وهوادران حجت الاسلام حسن روحانی شنبه شب در این شهرستان کارناوال شادی به راه انداختند و به جشن وسرور پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۴    
سبزوار نیوز/سبزواری ها در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به حسن روحانی رای قاطع دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۴    
سبزوارنیوز/منتخبان شورای اسلامی شهر سبزوار معرفی و مشخص شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/هواداران حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، سه شنبه شب با به راه انداختن کارناوال شادی به جشن و سرور و تبلیغات پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/سبزوار از روزگاری به عنوان گهواره علم و دانش در دنیا مطرح بوده است. قرارگیری این دیار در مسیر جاده بین المللی ابریشم سبب شد تا در دوران کهن بزرگان و دانشمندان زیادی از منطقه عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
سبزوار نیوز/سخنگوی ستاد انتخاباتی حزب اعتدال وتوسعه گفت: مردم از فضای مجازی و سامانه های پیام رسان برای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سبزوارنیوز/معاون استاندار و فرماندای ویژه سبزوار گفت: 90 روستای بالای 50 خانوار شهرستان با جمعیت 46 هزار نفر از نعمت راه آسفالته بهره مند هستند که از این تعداد 42 روستای شهرستان در سه سال اخیر از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سبزوار نیوز/معاون مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 سبزوار گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان وانت با سواری پژو پارس در جاده سبزوار –بردسکن هفت نفر مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/نخستین مرکز گیاه پزشکی غرب خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان شهری و انتظامی سبزوار به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکرسبزوار گفت: نهادهای اداری و فرهنگی شهرستان جعت کاهش آسیب های اجتماعی، امنیتی واقتصادی جامعه نسبت به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاه نمایی و غیر واقعی نشان دادن واقعیت ها در ایام منتهی به برگزاری انتخابات بی حرمتی و توهین به کرامت ملت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار نیز گفت: سازمانهای مردم نهاد با موضوع اجتماعی و فرهنگی نقش موثری در نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر به یک گفتمان عمومی در جامعه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: حفظ مبلمان شهری برای مردم اهمیت دارد و کاندیداها تلاش کنند تا فضای مبلمان شهری را کثیف نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 6 پایگاه پژوهشی در سطح این استان در حال فعالیت است که پایگاه پژوهشی شهر تاریخی سبزوار به عنوان هفتمین پایگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: تصویب شش قطعنامه بین المللی در دولت گذشته گردشگری کشور را به نابودی کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت گردشگری ایران در سال گذشته بیش از 8 میلیارد دلار درآمد داشت که نسبت به سال های گذشته رکورد خوبی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیرکل امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز در این مراسم گفت:در طول سه سال گذشته 2 هزار و 216 اثر تاریخی در سطح کشور مرمت و بهسازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت: با بهره برداری از این پایگاه زمینه برای رونق گردشگری و معرفی آثار تاریخی سبزوار به سایر گردشگران فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوارنیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار 70 سانتی متری در یکی از منازل محله قلعه نو میدان این شهر زنده گیری شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: ظهر امروز فردی 65 ساله به دلیل سقوط در یک چاه هفت متری فاضلاب جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۰    
سبزوار نیوز/هفتمین پایگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان کشوری، استانی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان این شهرستان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنجمین سفرش به اتفاق شماری از معاونان و مسئولان این وزارتخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۴    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم در سه سال گذشته توجهات زیادی به توسعه بهداشت و درمان در مناطق محروم داشت
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۴    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوارگفت: دولت یازدهم گام بزرگی در اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در کشور انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افرادی که دروغ می گویند و تهمت میزنند از منتظران واقعی ظهور نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیشترین این طرح ها در محروم ترین مناطق کشور اجرا شده که این موضوع نشان می دهد دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
سبزوار نیوز/استاندار خراسان رضوی در حاشیه سفر وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهرستان سبزوار گفت: در دولت یازدهم شاخص تخت های بیمارستانی در این استان به بیش از 28.7 درصد رشد پیدا کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۴    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت:برخی در ایام نزدیک به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بر طبل نا امیدی می کوبند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۴    
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: ناجا انتقام سختی از تروریست ها می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوارنیوز/مسئول آموزش و مشارکت مردمی سازمان محیط زیست خراسان رضوی نیز گفت: 47 سازمان مردم نهاد محیط زیست محیطی در این استان به ثبت رسیده است که اکنون از این تعداد 23 سمن فعالند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوار نیوز/یک استاد دانشگاه: تجاری سازی موسسات آموزش زبان انگلیسی یک آسیب مهم در این عرصه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: همزمان با فصل زاد و ولد آهوان یک واحد محیط بانی در پناهگاه حیات وحش شیر احمد سبزوار فعال شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره هواشناسی سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان بارش در شهرستان سبزوار 3 نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۴    
سبزوار نیوز/ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سبزوار گفت:پایگاه علمی پژوهشی سبزوار راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۶    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: اگر موضوع ارتقا فرهنگ و کاهش آسیب های اجتماعی در دانشگاه و آموزش و پرورش مورد توجه قرار نگیرد نمی توان به مردم در سر چهار راه ها به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۶    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: 2 واحد جدید فناور امسال در مرکز رشد این دانشگاه ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
سبزوار نیوز/در آستانه فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از 56جوان برتر شهرستان سبزوار تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
سبزوار نیوز/همزمان با هفته مشاغل نمایشگاه دستاوردها و توانمندیها ی دانش آموزی هنرستانهای سبزوار با حضور معاون استاندارو فرماندار ویژه سبزوار در محل دائمی نمایشگاههای این شهرستان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
سبزوار نیوز/ با حضور جمعی از مسئولان شهری فرمانده انتظامی و فرماندار ویژه سبزوار کلنگ ساختمان معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی این شهرستان به زمین خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
سبزوار نیوز/رئیس اداره زیباسازی شهرداری سبزوار از تعیین اماکن تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۶    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت:عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با جرام خشن ستودنی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶    
سبزوارنیوز/مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: بارش تگرگ در 2 روز گذشته 270 میلیارد ریال به بخش کشاورزی این شهرستان شامل باغات و مزارع خسارت وارد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶    
سبزوار نیوز/ برخی کاندیداهای شورای اسلامی شهر سبزوار با وعده های دروغین وظایف نیروهای خدوم شهرداری سبزوار با زیر سوال می برند که این موضوع واکنش روابط عمومی شهرداری را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار یک متری س در یکی از منازل این شهر زنده گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: امروز 2 حلقه مار 90، 40 سانتی متری و یک جغد از یک سواری پژو 405 و یک منزل مسکونی در این شهر زنده گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶    
سبزوار نیوز/مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: 24 درصد جمعیت روستایی این استان در قالب 128 هزار خانوار کشاورز روستایی و عشایری زیر پوشش این بیمه قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶    
فرماندار ویژه سبزوار گفت: دولت یازدهم با توجه به توسعه پایدار روستایی خدمات کم نظیری به روستاییان ارائه کرده است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۴    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: نامزدها حمایت از محرومان و مظلومان را با وعده های پوچ وسیله ای برای کسب آرای بیشتر قرار ندهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۴    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: سارق حرفه ای که از مغازه ها و سوپر مارکت های این شهر سرقت می کرد دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۴    
سبزوار نیوز/ شهرستان سبزوار با پیشینه بیش از هفت هزارسال از جمله شهر های کویری در کشور محسوب می شود.مردم این منطقه درقرن های گذشته برای استفاده بهینه از آب آشامیدنی به سمت ایجاد قنات هایی در دل زمین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۴    
سبزوار نیوز/دومین همایش ملی آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی در ایران روز چهارشنبه با حضور معاون دانشگاه فرهنگیان کشور، استادان و دانشجویان در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۴    
سبزوار نیوز/رئیس ستاد انتخاباتی حج الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در سبزوار گفت: برخی از گروه ها، افراد و جریان های سیاسی به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۴    
سبزوارنیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: 2 سارق حرفه ای متجاوز به عنف در طی تحقیقات و یک سری عملیات پلیسی توسط ماموران اداره آکاهی این فرماندهی دستگیری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۴    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در این نشست افزود: از ابتدای سال 1393 تاکنون 110 اقدام در پنج محله و بافت ناکارآمد این شهرستان اجرا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۴    
سبزوارنیوز/ مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی گفت: دولت یازدهم رویکرد ارائه خدمات به سکونتگاه های غیر رسمی و مناطق حاشیه نشین را تغییر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۴    
سبزوارنیوز/انتخابات نماد دموکراسی در هر کشوری محسوب می شود . در انتخابات هدف بر اصل حضور و مشارکت عمومی افراد برای تعیین سرنوشت کشور و تعیین حاکمان است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۲    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار نیز در این نشست گفت: رسانه ها در راستای ایجاد شور و نشاط در ایام انتخابات تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۲    
سبزوارنیوز/دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت:هرگونه سیاه نمایی و غیر واقع نشان دادن برخی امور در روزهای انتخابات جرمحسوب شده با مجرم برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۲    
سبزوار نیوز/معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم گفت: انتخابات در کشور ما تزیینی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۲    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز شوراها در شهرستان خوشاب افزود: در طول مدت فعالیت دولت یازدهم میزان گاز رسانی به روستاها به بیش از 2 برابر افزایش یافت
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۲    
سبزوار نیوز/نخستین ستاد مردمی دکتر حسن روحانی با حضور سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، اصناف، خانواده معظم شهدا و ایثارگران،اساتید دانشگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۲    
سبزوارنیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش های دولت تدبیر وامید سبب شد تا اجماع جهانی نسبت به جمهوری اسلامی کند و ایران شناسی را جایگزین ایران هراسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۲    
سبزوار نیوز/معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دانش آموزان سبزواری با کسب 63 رتبه برتر رتبه نخست ششمین جشنواره استانی نوجوان سالم را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۲    
سبزوار نیوز/با حضور نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ستاد مردمی حامیان حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی درسبزوار گشایش میابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۲    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به جای توجه به شعارهای انتخاباتی سخنان علمی و کار کارشناسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را ملاک انتخاب خود قرار دهند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۲    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: حریق انبار ضایعات در این شهرستان منجر به مصدومیت یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۲    
سبزوار نیوز/رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار گفت: ظرف سال گذشته 55 باشگاه کتابخوان در کتابخانه ها و کانونهای پرورش فکری کودک و نوجوان این شهرستان فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۷    
سبزوارنیوز/فرماندهی انتظامی شهرستان رتبه برتر ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان خراسان رضوی و کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۷    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: سیاه نمایی نسبت به خدمات دولت و غیرواقعی نشان دادن وضعیت کنونی کشور احجاف در حق مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۷    
سبزوار نیوز/ مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: از آغاز سال جاری تاکنون خیرین مدرسه ساز پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش این شهرستان کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۷    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار گفت: 110 طرح نیمه تمام از ابتدای استقرار دولت تدبیر و امید در این شهرستان تکمیل و بهره برداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۷    
سبزوار نیوز/سرهنگ عباس علی آبادی به عنوان جانشین فرمانده فرماندهی انتظامی سبزوار منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۷    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری در روزهای تبلیغات اخلاق اسلامی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
سبزوار نیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: مهمترین تاکید مسئولان نظام جمهوری اسلامی برحضور آگاهانه و مشارکت عمومی در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
سبزوارنیوز/دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت: شعبه ویژه برخورد با تخلفات انتخاباتی در این شهرستان تشکیل شد و که باهمکاری ضابطان قضایی با متخلفان برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
سبزوارنیوز/فرمانده انتظامی سبزوار نیز گفت: اجازه ترویج بی بند وباری به افراد به بهانه برگزاری انتخابات به کسی داده نمی شود و با ستادهای انتخاباتی که اقداماتی در این زمینه انجام دهند برخورد قاطع می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۷    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت:استقرار اورژانس هوایی گام مهمی در ارائه خدمات امدادو نجات به زائران، مسافران بیماران در مناطق صعب العبور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۷    
سبزوار نیوز/رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: جمعیت آهوان منطقه حفاظت شده شیراحمد این شهرستان ظرف یک سال گذشته از 350 رأس به حدود 900 رأس افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۷    
سبزوار نیوز/مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: سال گذشته در راستای توسعه گلخانه ای درشهرستان 180 میلیارد ریال تسهیلات تخصیص یافت که از این میزان 22 میلیارد ریال به متقضیان پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
سبزوارنیوز/نمایشگاه سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز یکشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان در این شهر گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
سبزوارنیوز/سکته مغزی سومین علت مرگ و یکی از شایع ترین دلایل بستری در بیمارستان ها در دنیا محسوب می شود .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: برخی جریان های سیاسی قائل به برگزاری انتخابات، رای و مشارکت عمومی مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷    
سبزوار نیوز/معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک کارگر ساختمانی امروز به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی در حین کار در یکی از ساختمان های سطح این شهر مصدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷    
سبزوارنیوز/مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: ظرف یک سال اخیر 13 طرح هادی روستایی در شهرستانهای سبزوار، داورزن و خوشاب با هزینه 35 میلیارد و 110 میلیون ریال اجرا و تکمیل شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷    
سبزوار نیوز/معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در راستای اجرای طرح تحول سلامت دهان و دندان مدارس شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن تحت پوشش 97 درصدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۷    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: جوان 21 ساله سبزواری جان خود را در استخر آب کشاورزی از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
سبزوار نیوز/عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: 160 هزار میلیارد تسهیلات به 23 هزار واحد نیمه فعال صنعتی کشور اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
سبزوارنیوز/ فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان 920 کیلوگرم انواع مخدر طی یک سال اخیر در مسیر جاده های این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
سبزوار نیوز/محسن گلستانی زاده قهرمان چند دوره ورزش های باستانی و پهلوانی بعنوان رییس کمیته مربیان منطقه یک کشور در رشته پهلوانی و زورخانه ای انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۷    
سبزوار نیوز/امام جمعه موقت سبزوار گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری دشمن را مایوس می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۷    
سبزوار نیوز/ شنیده ها حاکی از رد صلاحیت برخی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۷    
سبزوار نیوز/همایش ملی نکوداشت عطاملک جوینی چهارشنبه عصر با پیام حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در سبزوار آغاز شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
سبزوار نیوز/ مجید نیکفر مشاور امور فرهنگی و جوانان معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار استعفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۷    
سبزوار نیوز/ رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خراسان رضوی گفت:بیش از 2500 خیر مدرسه ساز در این استان شناسایی شده اند که حدود هزار میلیارد ریال کمک از طریق خیران برای ساخت مدرسه و فضاهای آموزشی در سطح ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۷    
سبزوارنیوز/ مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: حدود 40 درصد از فضاهای آموزشی در سبزوار فرسوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۷    
سبزوار نیوز/ضرورت توجه به بهداشت دهان و دندان از موضوعاتی است که با سلامت افراد ارتباط مستقیم دارد. از مهم ترین چالش های حوزه سلامت دهان و دندان گرانی تجهیزات و مواد موردنیاز برای درمان افراد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۷    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس 115 سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده سبزوار-شاهرود در مجموع 11 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۷    
سبزوار نیوز/معاون دهیارهای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور وزارت کشور گفت: نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی کشور در دولت یازدهم اصلاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...