یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۲۲:۰۰May 2018 27
 

سبزوار نیوز (sabzevarnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۳    
سبزوار نیوز / معاون اول رییس جمهور گفت: مدتی است القا می شود که جمهوری اسلامی ایران در حال فروپاشی است در حالیکه مردم پای نظام ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۲:۵۲    
سبزوار نیوز / توحیدشهر به یک مکان فرهنگی تفریحی و گردشگری تبدیل خواهد شد و در حال انجام مطالعات و طراحی هستیم تا در صورت امکان قسمتی از خیابان فردوسی توحیدشهر را پیاده محور کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۵۲    
سبزوار نیوز / مهدی قاسم آبادی معاون جهاد کشاورزی جغتای گفت : سرمای چند روز گذشته حدود 290 میلیارد ریال خسارت به باغات این شهرستان وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۵۲    
سارق اینترنتی همسر مالباخته بود! ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۳:۵۵    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور: مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 5800 تومان برای عمده فروشی ها و 6200 تومان برای مصرف کنندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۳:۵۵    
سبزوار نیوز / واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 به دلیل خستگی و خواب آلدوگی راننده در محور "داورزن - سبزوار" 2 کشته و 4 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۲:۵۵    
چه افسانه زیبایی، زیباتر از واقعیت! راستی مگر هرگزی احساس نمی کند که نخستین روز بهار، گویی نخستین روز آفرینش است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۲:۵۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت به کارگیری سرباز معلمان در سال 97 اظهار داشت: ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۱:۳۹    
سبزوار نیوز / رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار از بهره برداری 3 پروژه عمرانی طی امسال بااعتباری حدود یک میلیارد و 22 میلیون ریال در بقعه متبرکه ابورفاعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۱:۳۹    
سبزوار نیوز / معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی نواحی صنعتی در دهستان های کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۱:۳۹    
با کانال سایت خبری تحلیلی" سبزوار نیوز" اخبار دقیق و آنلاین و موثق ایران و سبزوار را دنبال کنید. به دوستان خود پیشنهاد کنید لینک عضویت کانال : https://t.me/joinchat/AAAAAD3y2qCFFkmV5US3bA ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۰    
سبزوار نیوز/تا دهه 1370 مناطق اسکان غیر رسمی در شهرهای بزرگ به ویژه در مراکز استان های مطرح کشور شکل می گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه سبزوارگفت: توان موشکی و دفاعی جمهوری اسلامی خط قرمز نظام جمهوری اسلامی است و قابل مذاکره نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیرکل موزه ها و اسناد صنعت نفت ایران گفت: موزه نفت سبزوار مرمت و بهسازی می شود و در این راستا اعتبار ویژه ای برای این مسئله در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار نیز در این مراسم گفت: حدود 200 شی و اثر در موزه نفت سبزوار نگهداری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری کشور در بازدید از فرودگاه سبزوار اظهار داشت: فرودگاه سبزوار یکی از بهترین مجموعه های فرودگاهی کشور است که نقش بسزایی در توسعه استان خراسان رضوی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این مراسم به خبرنگار اقتصاد ملی گفت: تطویل باند، توسعه ترمینال ، برقراری پرواز های عتبات عالیات ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوارنیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در حاشیه این بازدید به خبرنگار اقتصاد ملی گفت: در گذشته زمین فرودگاه سابق سبزوار طی توافقی به فعالان بخش خدماتی شهرستان واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/رییس فرودگاه سبزوار نیز در این بازدید گفت: ظرف 2 سال گذشته 19 پروژه بهسازی در سطح فرودگاه سبزوار اجرا شده است
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز آموزشی درمانی واسعی سبزوار گفت: تخت های مراقبت های ویژه بیمارستان واسعی به 23 تخت براساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوارگفت: توسعه پدافند غیر عامل از زیرساخت های مدیریت بحران است
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/رایزن فرهنگی سفارت جمهور اسلامی افغانستان در ایران در همایش بزرگداشت روز بیهقی اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری نیز در این مراسم اظهارداشت: ثبت کتاب تاریخ بیهقی به عنوان میراث معنوی بین المللی از مطالبات مردم سبزوار است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی وفرماندار ویژه سبزوار نیز گفت: توجه به برگزاری نکوداشت برای بزرگان و فرهیختگان یک ضرورت مهم است و مسئولان دست اندرکار در حوزه فرهنگ وهنر بایستی در این زمینه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/دکتر مهر محمدی، ریاست دانشگاه فرهنگیان #کشور در مرکز علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان سبزوار حضور و از آن بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی وفرماندار ویژه سبزوار از بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور از بخش ششتمد سبزوار خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/مدیر بیماستان واسعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از نصب تابلو اخطار و روشنایی در محل انجام عملیات عمرانی در محدوده عملیات عمرانی این بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/رییس هیأت ووشو شهرستان از اعزام تیم ووشو آقایان به مسابقات قهرمانی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/با حضور سرپرست شهرداری ناحیه توحید شهر و مدیر اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مشاور فرهنگی شهردار جلسه هماهنگی تهیه برنامه جامع فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
سبزوار نیوز/رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: بانوی نیک اندیش، کیمیا روکی یک قطعه زمین مزروعی به ارزش 120 میلیون ریال و مساحت بیش از یک هکتار را با نیت هزینه های جاری و آموزشی دانشکده علوم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۵    
به گزارش سبزوار نیوز به نقل از وبدا آیین تکریم و معارفه معاون بهداشتی با حضور رئیس دانشگاه ، اعضای هیات رئیسه و مسئولین ادارات و مدیران معاونت بهداشتی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۵    
سبزوار نیوز، معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 921فرصت شغلی با سرمایه گذاری و تسهیلات 57 میلیارد و30 میلیون ریال در این شهرستان ایجاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار از کشف 420 کیلوگرم مواد مخدر تریاک از کامیون ایسوزو خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/به گزارش سبزوار نیوز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: مسابقات والیبال کارکنان واعضای هیات علمی مرد دانشگاه های منطقه 9 کشور با حضور 60 ورزشکار به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۵    
سبزوار نیوز/در بحث روابط ایران و آسیای مرکزی به طور کلی سیاست خارجی ایران در منطقه موضوع روابط ایران و تاجیکستان اهمیت زیادی مطرح شده و مورد توجه قرار دارد و این امر بیش از هر چیز به سبب پیوند های ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۵    
مدتی پیش بود که موضوع شهرستان شدن ششتمد به عنوان یکی از بخش های تابع سبزوار سر زبان ها افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۵    
سبزوار نیوز/دوران نمایندگی بسیار شیرین است.فرقی ندارد نماینده چه جایی باشی! نماینده مجلس، شورا، بیمه، خودرو، روستا.نماینده هرجا که باشی شیرین است و دلنشین.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۸    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندارویژه سبزوار گفت: امسال و از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی یک هزار و 200 قیر رایگان برای تکمیل طرح تعریض و آسفالت محور سبزوار روداب اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۸    
سبزوارنیوز/فرمانده پلیس راه سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور سبزوار-شاهرود یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۸    
سبزوار نیوز/غدیر، جشن بزرگ ولایت با حضور هنرمندان کشوری در سبزوار برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۸    
سبزوار نیوز/در چند روز گذشته رسانه ها اعم از کانال های تلگرامی وسایت های خبری نقدها و دفاعیات مختلفی را در انتقاد و حمایت از سیدجواد حسینی معاون سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: دیوار بین دانشگاه و مردم بایستی کوتاه تر شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سبزوار نیوز/اهدای اعضای کودک مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، موجب نجات و ادامه زندگی سه بیمار نیازمند به عضو شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سبزوار نیوز/رییس هیات کاراته سبزوار گفت: کاراته کاران سبزواری در مسابقات قهرمانی کشوری کاراته کای سبک شوتوکان شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: دولت تدبیر و امید به نقش بانوان در عرصه فعالیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: بانوان نقش مهمی در توسعه کشور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سبزوار نیوز/معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: ظرف یکسال گذشته 77 هزار تسهیلات ازدواج با کارمزد چهار درصد به زوج های جوان پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۳    
سبزوار نیوز/ روز گذشته خبری مبنی بر واژگونی یک سواری پیکان در حد فاصل سبزوار به داورزن به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیم های گشت پاسگاه انتظامی صد خرو به همراه نیروهای امدادی به محل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۴    
سبزوار نیوز، برادران بزرگ و کوچک اپل یعنی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس برای یک بار دیگر در دومین سه ماهه سال 2017 توانستند رقبای اندرویدی خود را کنار بزنند و جایگاه شماره یک و دو از لحاظ بیشترین محبوبیت را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۴    
سبزوار نیوز/باحضور معاون عمرانی فرمانداری و رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار سه طرح صنعتی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۴    
سبزوار نیوز/به گزارش سبزوار نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: امسال 270 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه انتقال آب در سطح استان خراسان رضوی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۴    
سبزوار نیوز/با حضور جمعی از مسئولان شهری، مدیرکل دفتر روستایی استانداری خراسان رضوی ماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی کلنگ گاز رسانی به هشت روستای بخش ششتمد سبزوار به زمین خورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۴    
سبزوار نیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: امسال و در راستای برنامه اقتصاد مقاومتی 15 میلیارد دلار تسهیلات برای جذب سرمایه گذاران خارجی به کشور در نظر گرفته شد که از این ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری خراسان رضوی با اشاره به رشد 10 برابری پروانه های بهره برداری صنعتی در این استان اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۴    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در این شهرستان با کسی تعارف نداریم و مسئولان باید تمام موانع پیش روی سرمایه گذاران را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۴    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: قربان عید بندگی، قربانی کردن گناهان و معصیت هاست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۶    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: پاسخگویی مستقیم مسئولان به مردم یک وظیفه و تکلیف قانونی و شرعی است و به همین منظور درب اتاق مسئولان شهرستان به روی مردم بایستی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۶    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: هفته دولت فرصتی ارزشمند برای ارائه خدمات انقلاب و نظام اسلامی به مردم است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۶    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت جوادث و فوریت های پزشکی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی سواری پراید در محور سبزوار-نیشابور هفت مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۶    
سبزوار نیوز/معاون برنامه ریزی فرمانداری سبزوار با اشاره به معرفی ظرفیت های گردشگری این شهرستان در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۲۶    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: ساده زیستی دولت شهید رجائی و باهنر با حقوق های نجومی فاصله دارد و موضوع حقوق های نجومی نباید در دولت دوازدهم تکرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار در نشست مراسم تحلیف و آغاز به کار شورای های اسلامی شهر و روستا در سبزوار گفت: شورا فردی کاردان برای شهرداری سبزوار انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون عمرانی فرمانداری سبزوار گفت: ظهر روز چهارشنبه زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر در عمق 9 کیلومتری منطقه عشایری بخش روداب شهرستان سبزوار را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: برگزاری نشست انتخاب هیات رئیسه و شهردار سبزوار به وقت دیگری موکول شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: حضور مردم در انتخابات گذشته لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۲    
سبزوارنیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار یک متری در یکی از منازل این شهر زنده گیری شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۲    
سبزوار نیوز/براساس اعلام سخنگوی شورای پنجم یکم شهریور، شهردار آینده سبزوار همزمان با رسمیت یافتن این شورا تعیین و معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزوارگفت: نخستین سرعتکاه مجازی هوشمند کشور توسط شرکت آریا صنعت هوشمند اسپاد مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری در بجنورد راه اندازی شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز آموزشی درمانی واسعی از نصب، راه اندازی وشروع اعمال جراحی لاپاراسکوپی در مرکزآموزشی درمانی واسعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و محل تجمع فروشندگان مواد مخدر در سطح این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار گفت:همزمان با هفته دولت 102 پروژه عمرانی با 540 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری می رسد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوارنیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برخورد یک دستگاه سواری پراید با کامیون در محور سبزوار - نیشابور پنج مصدوم برجای گذاشت
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/فرمانده پلیس راه سبزوار گفت: سه دستگاه خودروی سواری شامل پراید، سمند و پژو با 110 میلیون جریمه توسط پلیس راه سبزوار توقیف شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: نخستین کارخانه فرو سلیکو منگنز غرب خراسان رضوی با سرمایه گذاری خارجی در این شهرستان احداث می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۴    
سبزوار نیوز/امروز پارلمان شهر سبزوار میزبان سید علی کوشکی شهردار فعلی این شهر بود. مردی که برخی وی را به دلیل تقبل 10 ماه کار در شهرداری آن هم در پایان عمر شورای چهارم وی را اهل جهاد می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۴    
به گزارش سبزوار نیوز ، پارلمان شهر سبزوار میزبان محمود پسندیده از فعالان سیاسی اجتماعی برای تصدی گری پست شهرداری سبزوار بود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۴    
سبزوار نیوز/نخستین نشست انتخاب شهردار سبزوار با حضور دکتر بهرام سیاوش پور برگزار شد. مردی که شنیده ها ازهمراهی اکثریت اعضاء شورای پنجم با او حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۴    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: مشکلات کشور با وحدت و همدلی مسئولان، مردم و تکیه بر اقتصاد مقاومتی وتوان داخلی برطرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۴    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: پلیس شهرستان سبزوار یک زوج جوان سارق موتور سیکلت در این شهرستان را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۴    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: هفته دولت به عنوان نماد خدمتگزاری به مردم و برقراری ارتباط صمیمانه بین دولت و ملت است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: سالانه یک میلیون و 500 هزار پرونده قضایی در این استان تشکیل می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان سبزوار در بازرسی از جاسازی ماهرانه یک دستگاه تریلی هوو 50 کیلوگرم تریاک کشف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری نیز گفت: کنگره نکوداشت آیت الله شیخ عباسعلی اسلامی در سه محور علمی-پژوهشی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
سبزوار نیوز/ا تلاش های بی وقفه و موثر جامعه خبر سبزوار بالاخره شورای پنجم به نتیجه رسید که نشست های انتخاب شهردار را به صورت علنی برگزار نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: زمینی درمان بیماران نیازمند توسط افراد نیک اندیش و خیران وقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با اتوبوس در جاده سبزوار-شاهرود هفت مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/ با تلاش های بی وقفه خبرنگاران و اصحاب رسانه در سبزوار نشست های انتخاب شهردار این شهر به صورت علنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/چندی پیش سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار در نشست خبری در جمع خبرنگاران سخن از انتخاب پنج گزینه نهایی برای تصدی کرسی شهرداری سبزوار براساس 34 معیار خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۵    
سبزوار نیوز/سخنگوی منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: بر اساس 34 معیار و امتیازبندی آقایان جواد برادران بنا، محمود پسندیده، بهرام سیاوش پور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۵    
سبزوار نیوز/مدتی است که در رسانه ها، کوچه، خیابان، درون تاکسی و ..... موضوع انتخاب شهردار سبزوار توسط شورای پنجم شنیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
سبزوار نیوز/صنایع خودروسازی از جمله مهمترین صنایع مادر در کشور محسوب می شود که اشتغال فراوانی را در پی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
سبزوار نیوز/وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر ابوالقاسم امیراحمدی را به سمت رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار حضرت زینب (س) منصوب کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/معاون امور فنی وعمرانی فرمانداری سبزوار گفت: زمین کشتارگاه صنعتی این شهرستان که قرار بود توسط بخش خصوصی در حاشیه جاده سبزوار-شاهرود احداث شود خلع ید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: از ابتدای امسال یک میلیون و 230 هزار متر مربع از اراضی ملی در این شهرستان از متصرفان بازپس گرفته شده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به تلاش دشمن در نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب گفت: بیان خدمات نظام به مردم وظیفه مسئولین است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز سه طرح صنعتی بزرگ با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریال در غرب خراسان رضوی از وزارت صنایع و معادن و وزارت نیرو اخذ شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار از دستگیری دو مزاحم تلفنی اورژانس سبزوار که بیشترین تماس را با اورژانس 115 داشتند ، خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: نقد منصافه عملکرد دولت از سوی رسانه ها یک فرصت و اثر بخش .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۸    
سبزوار نیوز/مسئول دفتر تاریخ شفاهی سبزوار گفت: این دفتر از سال 1388 فعالیت خود را در این شهرستان آغاز و تاکنون سه هزار ساعت مصاحبه در قالب تاریخ شفاهی را از هنرمندان و افراد موثر در انقلاب اسلامی در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۸    
سبزوارنیوز/عضو مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ انقلاب اسلامی از همان سال های آغازین انقلاب مورد غفلت قرار گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...