پنجشنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۱:۳۵Aug 2017 24

سبزوار نیوز (sabzevarnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار در نشست مراسم تحلیف و آغاز به کار شورای های اسلامی شهر و روستا در سبزوار گفت: شورا فردی کاردان برای شهرداری سبزوار انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون عمرانی فرمانداری سبزوار گفت: ظهر روز چهارشنبه زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر در عمق 9 کیلومتری منطقه عشایری بخش روداب شهرستان سبزوار را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: برگزاری نشست انتخاب هیات رئیسه و شهردار سبزوار به وقت دیگری موکول شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: حضور مردم در انتخابات گذشته لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۲    
سبزوارنیوز/معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک حلقه مار یک متری در یکی از منازل این شهر زنده گیری شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۲    
سبزوار نیوز/براساس اعلام سخنگوی شورای پنجم یکم شهریور، شهردار آینده سبزوار همزمان با رسمیت یافتن این شورا تعیین و معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزوارگفت: نخستین سرعتکاه مجازی هوشمند کشور توسط شرکت آریا صنعت هوشمند اسپاد مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حکیم سبزواری در بجنورد راه اندازی شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز آموزشی درمانی واسعی از نصب، راه اندازی وشروع اعمال جراحی لاپاراسکوپی در مرکزآموزشی درمانی واسعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و محل تجمع فروشندگان مواد مخدر در سطح این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار گفت:همزمان با هفته دولت 102 پروژه عمرانی با 540 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان به بهره برداری می رسد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوارنیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برخورد یک دستگاه سواری پراید با کامیون در محور سبزوار - نیشابور پنج مصدوم برجای گذاشت
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/فرمانده پلیس راه سبزوار گفت: سه دستگاه خودروی سواری شامل پراید، سمند و پژو با 110 میلیون جریمه توسط پلیس راه سبزوار توقیف شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: نخستین کارخانه فرو سلیکو منگنز غرب خراسان رضوی با سرمایه گذاری خارجی در این شهرستان احداث می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۴    
سبزوار نیوز/امروز پارلمان شهر سبزوار میزبان سید علی کوشکی شهردار فعلی این شهر بود. مردی که برخی وی را به دلیل تقبل 10 ماه کار در شهرداری آن هم در پایان عمر شورای چهارم وی را اهل جهاد می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۴    
به گزارش سبزوار نیوز ، پارلمان شهر سبزوار میزبان محمود پسندیده از فعالان سیاسی اجتماعی برای تصدی گری پست شهرداری سبزوار بود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۴    
سبزوار نیوز/نخستین نشست انتخاب شهردار سبزوار با حضور دکتر بهرام سیاوش پور برگزار شد. مردی که شنیده ها ازهمراهی اکثریت اعضاء شورای پنجم با او حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۴    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: مشکلات کشور با وحدت و همدلی مسئولان، مردم و تکیه بر اقتصاد مقاومتی وتوان داخلی برطرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۴    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: پلیس شهرستان سبزوار یک زوج جوان سارق موتور سیکلت در این شهرستان را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۴    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: هفته دولت به عنوان نماد خدمتگزاری به مردم و برقراری ارتباط صمیمانه بین دولت و ملت است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: سالانه یک میلیون و 500 هزار پرونده قضایی در این استان تشکیل می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان سبزوار در بازرسی از جاسازی ماهرانه یک دستگاه تریلی هوو 50 کیلوگرم تریاک کشف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری نیز گفت: کنگره نکوداشت آیت الله شیخ عباسعلی اسلامی در سه محور علمی-پژوهشی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
سبزوار نیوز/ا تلاش های بی وقفه و موثر جامعه خبر سبزوار بالاخره شورای پنجم به نتیجه رسید که نشست های انتخاب شهردار را به صورت علنی برگزار نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
سبزوار نیوز/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: زمینی درمان بیماران نیازمند توسط افراد نیک اندیش و خیران وقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با اتوبوس در جاده سبزوار-شاهرود هفت مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/ با تلاش های بی وقفه خبرنگاران و اصحاب رسانه در سبزوار نشست های انتخاب شهردار این شهر به صورت علنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴    
سبزوار نیوز/چندی پیش سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار در نشست خبری در جمع خبرنگاران سخن از انتخاب پنج گزینه نهایی برای تصدی کرسی شهرداری سبزوار براساس 34 معیار خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۵    
سبزوار نیوز/سخنگوی منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: بر اساس 34 معیار و امتیازبندی آقایان جواد برادران بنا، محمود پسندیده، بهرام سیاوش پور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۵    
سبزوار نیوز/مدتی است که در رسانه ها، کوچه، خیابان، درون تاکسی و ..... موضوع انتخاب شهردار سبزوار توسط شورای پنجم شنیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
سبزوار نیوز/صنایع خودروسازی از جمله مهمترین صنایع مادر در کشور محسوب می شود که اشتغال فراوانی را در پی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
سبزوار نیوز/وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر ابوالقاسم امیراحمدی را به سمت رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار حضرت زینب (س) منصوب کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/معاون امور فنی وعمرانی فرمانداری سبزوار گفت: زمین کشتارگاه صنعتی این شهرستان که قرار بود توسط بخش خصوصی در حاشیه جاده سبزوار-شاهرود احداث شود خلع ید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: از ابتدای امسال یک میلیون و 230 هزار متر مربع از اراضی ملی در این شهرستان از متصرفان بازپس گرفته شده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار با اشاره به تلاش دشمن در نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب گفت: بیان خدمات نظام به مردم وظیفه مسئولین است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز سه طرح صنعتی بزرگ با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریال در غرب خراسان رضوی از وزارت صنایع و معادن و وزارت نیرو اخذ شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار از دستگیری دو مزاحم تلفنی اورژانس سبزوار که بیشترین تماس را با اورژانس 115 داشتند ، خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۵    
سبزوار نیوز/معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: نقد منصافه عملکرد دولت از سوی رسانه ها یک فرصت و اثر بخش .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۸    
سبزوار نیوز/مسئول دفتر تاریخ شفاهی سبزوار گفت: این دفتر از سال 1388 فعالیت خود را در این شهرستان آغاز و تاکنون سه هزار ساعت مصاحبه در قالب تاریخ شفاهی را از هنرمندان و افراد موثر در انقلاب اسلامی در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۸    
سبزوارنیوز/عضو مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ انقلاب اسلامی از همان سال های آغازین انقلاب مورد غفلت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه برای حضور سرمایه گذاران مختلف در این شهرستان فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوارنیوز/معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به 6 هزار واحد صنعتی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در کشور تسهیلات ویژه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوارنیوز/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: میزان سرمایه گذاری در این استان از در سه سال گذشته بیش از 10 برابر افزایش یافته است
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوارنیوز/ امام جمعه سبزوار گفت: استخراج مواد خام و خام فروشی موادمعدنی و نفت به سایر کشورها از موانع جدی تحقق اقتصاد مقاومتی کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوارنیوز/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: روزانه 6 هزار قطعه انواع شیشه بالابر خودور سواری و کابل مورد نیاز در شرکت کابل خودرو سبزوار تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوار نیوز/معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تدابیر دولت یازدهم در اجرای طرح رفع موانع تولید و اختصاص تسهیلات مناسب به واحد های تولیدی و صنعتی سبب بازگرداندن نشاط و رونق به این بخش هاشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس 115 سبزوار گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و سواری پرایددر جاده سبزوار-شاهرود یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوار نیوز/عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:وضعیت صنعت کشور در دولت تدبیر و امید پس از چهار سال متحول شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۰:۵۳    
سبزوارنیوز/همرزم شهید آیت الله دکتر بهشتی و شهید زنده حادثه تروریستی هفتم تیرماه سال 1360 گفت: آیت الله دکتر شهید بهشتی بر مبارزه با آمریکا و رژیم صیونیستی تاکید زیادی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/تنگلی کتابی که در آن ضربت المثل های سبزواری در قالب داستان برای کودکان نوشته شده با حضور مسولان ملی و شهرستانی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه سواری سمند در جاده سبزوار-نیشابور پنج مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
سبزوار نیوز/ نویسنده کتاب تنگلی نیز در این مراسم گفت:کتاب تنگلی با رویکرد آشنایی کودکان با ضرب المثل های سبزواری نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/دادستان عمومی و انقلاب سبزوار با تأکید بر اینکه برگزاری جشن گلریزان و دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد یک کار ارزشمند و جهادی است گفت: گلریزان ریشه در اعتقادات اسلامی و شیعی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/بزرگترین مرکز گیاه پزشکی غرب خراسان رضوی روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان سبزوار به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوارنیوز/استیو جابز و واز در پارکینگ خانه شان کار می کردند و از راب جانوف که دیزاین خوانده بود، خواستند لوگویی را برای نخستین محصولات اپل طراحی کند. جانوف با اتود نهایی کار پیش استیو جابز رفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
سبزوار نیوز/رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار گفت: 55 باشگاه کتابخوان در کتابخانه ها و کانونهای پرورش فکری کودک و نوجوان این شهرستان فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار خواستار تشکیل سازمان های مردم نهاد در جهت آزاد سازی زندانیانن جرائم عمد در این شهرستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/مشاور فرهنگی و رسانه ای رئیس دولت اصلاحات گفت: دکتر علی شریعتی در طول دوران زندگی و فعالیت های سیاسی واجتماعی اش میان روشنفکران و دین گرایام پیوند عمیقی ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوارنیوز/رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: تسهیلات ویژه اشتغال زنان روستایی در سطح این شهرستان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۰    
سبزوار نیوز/ رئیس دادگستری سبزوار گفت: نگاه دستگاه قضا برکاهش جمعیت زندانیان در زندان ها و اندرزگاه ها است و در این زمینه تلاش شد تا با کمک خیران از ورود محکومان جرائم مالی به زندان ها جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰    
سبزوار نیوز/رئیس دانشگاه حکیم سبزواری از امضاء تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و سازمان انرژی اتمی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰    
سبزوار نیوز/معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی ایران مرهون اندیشه های امام خمینی، شهید هاشمی نژاد، شهید مطهری و دکتر علی شریعتی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوارنیوز/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: زیر ساخت های لازم برای ایجاد بنیاد بین المللی استاد حمید سبزواری در محل زادگاه ایشان سبزوار فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: اشعار و سروده های مرحوم استاد سبزواری شناسنامه منظوح انقلاب اسلامی است و در برگیرنده تمام حوادث این دوران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: واژگونی جرثقیل در منطقه میدان دروازه عراق این شهر سبب مصدومیت یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/ فرماندار سبزوار گفت: مشکلی در زمینه واگذاری خانه هنر آبشار برای ایجاد موزه و بنیاد بین المللی استاد سبزواری وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۵    
سبزوارنیوز/رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار گفت: اسماعیل صابریان جانباز 70 درصد سبزواری پس از تحمل سالها بیماری و رنج جراحتهای شیمیایی شب گذشته به خیل کاروان شهدای انقلاب اسلامی پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/ با خانواده مرحوم استاد سبزواری، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مسئولان شهری زنگ ادبیات انقلاب اسلامی در سبزوار به صدا درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/با حضور مسئولان استانی نشان "حمید" به شاعران برتر کشور اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/کنگره بزرگداشت استاد حمید سبزواری با پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور خانواده استاد سبزواری، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/ فرزند ارشد استاد سبزوار در این مراسم اظهارداشت: پدرم از همان روزهای اول شکل گیری انقلاب اسلامی تا آخرین روزهای حیات را وقف مردم و کشور کرده بود
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم گفت: شعر استاد سبزواری جلوه گر ادبیات انقلاب اسلامی است
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون فنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه سواری تریلی یدکش حامل خودروی سواری در جاده سبزوار –مشهد 2 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/جانبار سرافزار حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی عباس نظریان جمعه شب در ورود به زادگاهش شهر سبزوار مورد استقبال امام جمعه، مسئولان، خانواده شهدا، جانبازان و اقشار مختلف مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حادثه تروریستی تهران گفت: یقینا دستگاه های امنیتی و نظامی کشور، پاسخ محکم و کوبنده ای به تروریست های داعشی خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوارنیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: صبح امروز سارقان کابل ها و سیم های برق روستاهای این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سبزوار گفت:امسال از محل اعتبارات تملک و دارایی هشت میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های شهرک های صنعتی شماره یک و 2 این شهرستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم گفت: حادثه تروریستی تهران بصیرت و اهمیت فعالیت شهدا و رزمندگان مدافع حرم را برای همه آشکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سبزوار نیوز/درجلسه شورای معاونین طرح های شهرداری در حوزه های مختلف بررسی و بر تسریع روند اجرایی آن تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: هلاکت عوامل تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی با کمترین شهید بیانگر اقتدار نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی است
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک باب فروشگاه لباس های کهنه در این شهرستان طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیر جهاد کشاورزی سبزوار از اختصاص 38 میلیارد ریال اعتبار به مکانیزاسیون بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۵    
سبزوار نیوز/رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار از اجرای 176 هزارمترمربع عملیات تراش، روکش و آسفالت معابر شهری با صرف 22 هزارتن آسفالت طی 7 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/رئیس اداره محیطی زیست سبزوار از شناسایی 17 گونه مار در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۵    
سبزوار نیوز/ آنجه که باید درباره سیستم های عامل گوشی تلفن همراه بدانید
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/مدیرجهاد کشاورزی سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 رشته قنات در سطح این شهرستان با اعتبار چهار میلیارد ریال مرمت و بهسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۵    
سبزوار نیوز/موضوع توسعه خدمات بهداشت و درمان از مهم ترین اقدام های دولت یازدهم است. یکی از مهم ترین برنامه های دولت کاهش خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق روستایی و حاشیه شهرهاست که از کمترین امکانات ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۶    
سبزوار نیوز/ امام خمینی در روز بیستم جمادی الثانی 1320 هجری قمری مطابق با 30 شهریور 1281 هجری شمسی ( 24 سپتامپر 1902 میلادی ) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزی ایران در خانواده ای اهل علم و هجرت و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۵    
سبزوارنیوز/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک قلاده بزمجه 95 سانتی متری در این شهرستان زنده گیری و در طبیعت رها شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۵    
سبزوارنیوز/مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با حضور جمعی از مسئولان شهری، نظامی و انتظامی در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۵    
سبزوارنیوز/امام جمعه سبزوار گفت: نمی توان از ارادت به حضرت امام خمینی(ره) دم زد ولی به شاخص های مکتب سیاسی ایشان بی اعتنا بود بلکه حرکت جامعه اسلامی باید بر اساس پیام ها و رهنمودهای آن حضرت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶    
سبزوار نیوز/رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: یک واحد صنفی عرضه گوشت مرغ و مواد پروتیینی به دلیل تخلف بهداشتی در نگهداری و عرضه گوشت مرغ با پیگیری دامپزشکی و دستور مقام قضایی این شهرستان پلمب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶    
سبزوار نیوز/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 2 وقف به ارزش 550 میلیون ریال به نیت تعزیه اهل بیت (ع) در شهرستانهای سبزوار و خوشاب در سامانه جامع موقوفات ثبت شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۶    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی سبزوار گفت: سه باند بزرگ سرقت از منزل در این شهرستان کشف، شناسایی و متلاشی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
سبزوار نیوز/معاون سیاسی، امنیتی، سیاسی فرمانداری سبزوار گفت: صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سبزوار به تایید هیات نظارت این شهرستان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
سبزوار نیوز/فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار توسط اعضاء شورای اسلامی این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: بیش از 2 هزار و 500 مبلغ و مبلغه در ایام ماه مبارک رمضان به روستاهای سطح این استان اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
فرمانده انتظامی سبزوار گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالای این شهرستان موفق به کشف بزرگترین محموله قاچاق کالا در این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/مدیر کل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت:450 میلیارد ریال از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی به صورت بی. او.تی برای اجرای طرح تصفیه خانه توحید شهر سبزوار اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت:30 درصد از هدر رفت آب در سبزوار مربوط به فرسودگی شبکه های انتقال است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶    
سبزوار نیوز/ مدیر عامل آب و فاضلاب شهری سبزوار گفت: مجهزترین ساختمان مشترکان خراسان رضوی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...