پنجشنبه ۰۲ آذرساعت ۱۴:۲۵Nov 2017 23

سلام دنا (salamdena.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۷    
متخصص عفونی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بو یراحمد گفت: هپاتیت یک بیماری شایع و به معنی التهاب کبد است، که به دلایل مختلفی از جمله علل عفونی و غیر عفونی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا گفت که افزون بر 42 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان 32 تختخوابی سی سخت در این شهرستان از محل اعتبارات استانی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزون بر 21هزارو300دانش آموزدرکهگیلویه وبویراحمد زیرپوشش برنامه راهبردی ایدز قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۰    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: برخورد شدید و مرگبار دو موتورسیکلت در فلکه نرگسی گچساران 3 کشته و مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۰    
رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت نام متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هجدهم و تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه پیام نور این استان در سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۰    
آب شرب 12 منطقه شهر یاسوج به دلیل انجام عملیات جابجایی خط انتقال آب فردا به مدت 10 ساعت قطع است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۰    
گاز شهر دوگنبدان و برخی روستا های اطراف امروز سه شنبه دوم آبان به مدت 30 ساعت قطع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان خبر داد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند تا تاریخ 30 آبانماه سالجاری گزارش، خبر، تیتر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت هم اکنون 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
نارضایتی افراد باعث می شود در زندگی احساس آرامش نداشته باشند، این درحالی است که با ترفند هایی ساده می توانند آرامش مطلوبی کسب کنند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵    
به همت بانک قرض الحسنه مهر ایران 1649 بسته آموزشی و بهداشتی بین دانش آموزان مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: طی 10 سال گذشته 3 میلیون تسهیلات قرض الحسنه در سراسر کشور توسط این بانک پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس آخرین آمار در تابستان سال 96 نرخ بیکاری در استان به 10.8 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از در دست اجرا بودن سامانه نوین آبیاری در سطح 2 هزار هکتار از اراضی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
معاون اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت:70درصد از عشایر این استان به 350 منطقه قشلاقی در شهرستان های گرمسیری بازگشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۵    
اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از فراخوان مسابقات مقدماتی المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۵    
امدادگران اورژانس هوایی گچساران بیمار عارضه قلبی را از مرگ حتمی نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۶    
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: 260 حلقه چاه آب غیرمجاز کشاورزی و صنعتی در این استان در سال های اخیر پلمپ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۱    
معصومی نایب رئیس هیئت کونگ فو استان از درخشش و کسب 31 مدال رنگارنگ توسط رزمی کاران کونفگو بانوان استان در رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نام نویسی از علاقمندان شرکت در اربعین حسینی در سامانه سماح آغاز و تا 16 آبان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۱    
سیر و عسل را می توانید با یکدیگر ترکیب کرده تا درمانی شگفت انگیز برای ارتقا سلامت شما شکل بگیرد. از این ترکیب می توان برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفلوآنزا، سمزدایی بدن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۱    
طلاق در لغت به معنی گشودن گره و رها کردن است و در زندگی زناشویی طلاق یعنی از هم پاشیده شدن زندگی یا از بین رفتن تعادل در زندگی و پدیدار شدن رنج و عذاب برای فرزندان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۶    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمارهایی بخصوص در زمینه دسترسی به تخت های بیمارستانی در مناطق مختلف استان گرفتم که آزار دهنده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۱    
امروز همزمان با اول مهر و بازگشایی مدارس، زنگ مهر در مدرسه دبیرستان دخترانه هیات امنایی فرهیختگان دوره دوم باشت با حضور مسولین استانی و شهرستانی نواخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۴    
انک توسعه تعاون یکی از بانک های دولتی ایران است. ادارات مرکزی و سرپرستی این بانک در تهران قرار دارند و شعب آن در تهران و سایر شهرهای ایران پراکنده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۴    
متخصص تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه تغذیه برای دانش آموزان از حساسیت خاصی برخوردار است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: بر اثر واژگونی خودروی پژو 405 در محور ارتباطی یاسوج-سپیدار، 7 نفر از سرنشینان این خودرو کشته و مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از کشته و زخمی شدن 6 نفر در سانحه برخورد دو خودروی پژو 405 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۸    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد، گفت: پروژه بیمارستان در حال احداث یاسوج از جمله پروژه های مهم و اولویت دار این دانشگاه بوده که خواستار تسریع در راه اندازی و تکمیل هرچه سریعتر ساختمان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۳    
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر قرار باشد جنگ جهانی دیگری رخ دهد، دلیل آغاز آن چه خواهد بود؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۸    
در پی انتصاب دکتر علی محمد احمدی استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد علی کرم شجاعی بخشدار بخش بوستان در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸    
با اجرای سامانه صیاد صدور چک در همه بانکها و موسسات مالی و اعتباری مجاز کشور به صورت یکدست و استاندارد خواهد شد و وجه تمایز آنها نام بانک و آرم بانک است که بر روی هر برگ چک جداگانه درج خواهد شد و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸    
هاشمی پور اظهار داشت: این اعتبارات برای احداث سالن ورزشی چرام و ساخت سه چمن مصنوعی، 2 سالن ورزشی و یک مجموعه ورزشی در شهرستان بهمئی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۸    
چانه زنی مسئله درک چگونگی همکاری دو شخص است در شرایطی که همکاری آن ها به نتایج مطلوب نمی انجامد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۸    
وی ضمن ابزار خرسندی از شروع کار دولت جدید خواستار بهبود اقتصاد و موضوعات فرهنگی در کشور شد و اظهار کرد: دولت باید در چهار سال جدید برای اشتغال برنامه داشته باشند و از بازی های سیاسی بپرهیزد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۰:۳۳    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد، تصریح کرد: فعالیت 4 عضو هیئت علمی متخصص عفونی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از سری اقدامات مهم و پررنگ در زمینه ارائه خدمت به مردم استان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۳    
شهردار سابق باشت صبح امروز ساختمان شهرداری را ترک کرد وضمن خداحافظی از تمامی کارکنان خواست تا در سنگر خدمت وتلاش پرتوان حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۳    
آیین بزرگداشت روز بهورز در شهرستان باشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۳    
امروز از یک جهت خوشحال هستم که در خدمت انسان های بزرگی قرار گرفته ام که می دانم چگونه به این صنعت تعهد و تعصب داشتند و از سوی دیگر باید اعتراف کنم از رفتن شما ناراحت و امیدوارم نسل بعد از شما با ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای امسال تاکنون به دلیل وقوع 87 فقره آتش سوزی 500 هکتار از جنگل های استان طعمه حریق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۸    
به گزارش سلام دنا ، آیین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید کهگیلویه و بویراحمد با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سالن دکتر کنعانی یاسوج برگزار شد. انتهای پیام/ سحر حسینی
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین نوع تخلفات دفاتر ازدواج و طلاق در سطح استان را عدم توجه به آزمایش پزشکی زوجین تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰    
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: معدن فسفات چرام و بوکسیت سرفاریاب مجددا وارد چرخه فعالیت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۵    
دبیرکارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: 160میلیارد تومان اعتبار برای رونق بخش تولید و اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۵    
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان گفت: سیستم پمپاژ شناور در ایستگاه های پمپاژ آب شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
مدیر راه و شهرسازی شهرستان بهمئی گفت: با بهره برداری از جاده ارتباطی لیکک به جایزان، شهرستان بهمئی از بن بست خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۰    
جانشین سازمان وظیفه عمومی با رد شایعه معافیت سربازی به دلیل داشتن تتو بر روی نیمی از بدن، گفت: هیچیک از مشمولان خدمت وظیفه، به خاطر داشتن خالکوبی و تتو نیمی از بدن یا تمام بدن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۵    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 240 مدرسه فرسوده و غیر مقاوم با یک هزار و 398 کلاس درس در این استان نیازمند بازسازی و مقاوم سازی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۵    
طبیعی است اگر بخواهید پوست تان جوان تر به نظر برسد، افزایش سن ظاهر پوست را به طرز عجیبی تغییر می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۵    
پیکر شهید مدافع حریم امنیت سرگرد سید عبدالخالق فرزادیان با حضور باشکوه مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۵    
مدرسه 6کلاسه ابتدایی مادوان شهرستان بویراحمد روز دوشنبه با همت بانک آینده کشور و با حضور جمعی از مسئولان اجرایی استانی و محلی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۵    
آبشار یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده که یکی از مکان های گردشگری است اما در چند روز اخیر به علت ریزش کوه در بالای آبشار امکانات و زیر ساخت های گردشگری صدمه دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۰    
دانش پژوه برتر موسسه خلاقیت کودک و نوجوان یاسوج به مسابقات بین المللی سن پترزبورگ روسیه راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۵    
ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه وبوراحمد آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۰    
همزمان با عید غدیر خم مراسم ازداوجی آسان” ازدواج زوج شیعه و سنی ” توسط زوج متشکل از بانوی دیشموکی و پسر 26 ساله افغانی در دیشموک برگزار شد و داماد مذهب خود را از سنی به شیعه تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۰    
معاون آموزش و پرورش بویراحمد با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای آموزش و پرورش بویراحمد در همه زمینه ها به خصوص در حوزه پرورشی و تربیتی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰    
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز استخدام 735 نفر در دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد و گفت: تا پایان امسال 3 بیمارستان یاسوج ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۵    
نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته و دولت فعلی خدمات ارزشمندی به عشایر داده شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۵    
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: طبق قانون برنامه ششم توسعه در بند ب برای اولین بار عشایر کشور ازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده وعوارض معاف می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون یک هزار و 160کلاس درس در این استان هوشمندسازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۵    
مجمع انتخابات هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان شامگاه سه شنبه با حضور رئیس فدراسیون شنای کشور برگزار و در این مجمع پژمان بارون زاده به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۰    
ئیس اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد گفت:دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۵    
معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرمت 10 بنای تاریخی مهم این استان در شهرستانهای مختلف در دست اجراست که فعالیت اجرایی آنها در مراحل پایانی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۰    
فرمانده انتظامی گچساران گفت: 226 هزار و 800 نخ سیگار خارجی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۵    
فوق تخصص گوارش دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: کبد چرب نشانه ای از اختلالات متابولیسمی در بدن است که بر اثر بسیاری از بیماری ها و یا الگوی غذایی نامناسب در بدن ایجاد می شود که اکثر مواقع ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع کتاب های درسی در این استان آغاز شده و تا اواخر شهریور سال جاری نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۵    
دبیر علمی ششمین کنگره بین المللی انجمن علمی راینولوژی ایران با اشاره به عوارض جراحی بینی عروسکی، تزریق ژل در لب و گونه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۵    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: با بهره برداری از بیمارستان های در دست ساخت استان تخت های فعال بیمارستان ها به حدود 1000 مورد می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۵    
مدیر امور آبفای شهری دهدشت گفت: استقبال اهالی شهر دهدشت نسبت به نصب انشعاب فاضلاب رو به رشد است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 پروژه با پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به 100 درصد در حوزه ورزش استان در دست اجرا است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۵    
رئیس هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد از میزبانی شهر یاسوج در مسابقات دسته سوم جوانان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان گفت: عمر مفید پل نخست بشار 40 سال است که هم اکنون 43 سال از بهره برداری این پل می گذرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۵    
مهربانی یک احساس تمام عیار و پاک قلبی ست برای خود و دیگران!
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۵    
پژوهشگر واحد علوم و تحقیقات موفق به ابداع روشی جدید برای درمان سرطان به خصوص درمان سلول های سرطانی ریه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۵    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: عملیات اجرایی طرح گردشگری در روستای قلات بویراحمدبا اعتبار 80میلیون تومان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۵    
معاون اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 21 اثر متقاضی شرکت در بیست و نهمین جشنواره تأتر استان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش بانوان ولایی در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت 560 میلیون تومان وام به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد در دهه امامت و ولایت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۵    
رئیس هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تازه ترین موفقیت تیم فوتسال جوانان استان ما توانسته در مسابقات دسته اول کشور درخشش خوبی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۵    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس پیش بینی های کارشناسی، یک هزار تن عسل طبیعی از 100 هزار کلنی زنبور عسل استان تا پایان تابستان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مرکز خدمات سرمایه گذاری این استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۵    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت کارکنان صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد به قله 4400 متری دنا صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 8 میلیارد ریال در حوزه صنایع دستی تسهیلات پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 1160 کلاس درس در استان هوشمندسازی شده، گفت: برای هوشمندسازی هر کلاس درس نیازمند 70میلیون ریال است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
مسؤول حوزه مقاومت بسیج ادارات کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکلات روستای سریز بویراحمد در اردوی جهادی که با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی برگزار شد مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
در نشست شورای اسلامی شهر قلعه رئیسی، سرپرست شهرداری و هیأت رئیسه قلعه رئیسی مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: شکل گیری گروهک داعش نتیجه بی توجهی به فلسفه غدیر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۵    
جلسه هماهنگی در خصوص امور ارزی برای صدور روادید زائران اربعین با حضور مسئولان سازمان حج و زیارت، نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۵    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اولین پرواز بازگشت حجاج ایران به کشور در اولین ساعت فردا چهاردهم شهریور ماه از فرودگاه جده انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و در صورت تامین اعتبار جاده ” پاتاوه-دهدشت” پایان تابستان سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت گفت: مادر 37 ساله دهدشتی و نوزادش در بیمارستان دهدشت جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۵    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازدید سرزده از دستگاه های اجرایی خبر داد و گفت: این استان در زمینه کاهش آمار بیکاری جزء نخستین استان های کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۵    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاروان سلامت امید با هدف درمان رایگان بیماران نیازمند به صورت ادواری به مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۵    
نماینده ی شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات ساختمان سازی و خرید تجهیزات بیمارستان283 تختخوابی شهر یاسوج تا دوماه اینده به پایان می رسد.
مشاهده نتایج بیشتر...