چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۰:۱۷Mar 2017 29

سلام دنا (salamdena.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۹    
عملیات کلنگ زنی بیمارستان چرام با حضور دکترایلامی، سرپرست دانشگاه علم پزشکی استان، استاندار، نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۴    
دکتر اورنگ ایلامی؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر غلامعباس سبز را به سمت سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۴    
مسئول تیم هماهنگی کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اعضای بدن دختر 20 ساله گچسارانی به بیماران نیازمند اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی دو کانون دیگربیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۵    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام بیماران مراکز متادون درمانی دولتی و مراکز درمانی گذری DIC این استان تحت حمایت بیمه درمانی سلامت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
بامداد امروز ساعت 2:40 دقیقه ساختمان ایران خودرو دهراب پور یاسوج توسط افراد ناشناس به رگبار بسته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: میزان آلودگی هوای این شهرستان در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد به دلیل پدیده ریزگردها به بیش از سه و نیم برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 300 زندانی غیر عمد در سه زندان این استان چشم انتظار کمک افراد نیکوکار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶    
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که سرزمینشان به دیار آریوبرزن مشهور است در قبل و بعد از نوروز همچون دیگر نقاط کشور آیین هایی دارند که برخی مشترک و بعضی نیز خاص است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶    
شهردار یاسوج گفت که صدور پروانه ساخت و ساز در مناطق شرف آباد و بخشی از نجف آباد و اکبرآباد برای نخستین شروع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۶    
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت اعلام کرد: این بیمارستان در حوزه ترویج زایمان طبیعی در ردیف برترین بیمارستان های کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه آبیاری تحت فشار دو هزار و 240 هکتار از اراضی شهرستان گچساران افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از بیست و سومین زایمان موفق در آمبولانس های اورژانس 115 استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
مشارکت خودجوش گروه های مختلف اجتماعی از طرح های درختکاری در هفته منابع طبیعی، نویدبخش طبیعت سبز در کهگیلویه و بویراحمد است
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۶    
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بویراحمد گفت: فاز نخست مجتمع عظیم پتروشیمی بویراحمد با یکهزار و 300 شغلی یک تحول اقتصادی خوبی را برای مردم منطقه به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بکارگیری بازنشسته ها در دستگاه های اجرایی این استان جز در مواردی که قانون مشخص کرده، ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس واحد استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت که نتایج مرحله نخست المپیادهای علمی دانش آموزان این استان اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۸    
دبیرخانه ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور رئیس و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد به طور رسمی آغاز به کارکرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۸    
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، رئیس دانشگاه یاسوج در یک اقدام جالب یک درخت را به یاد مرحوم دکتر عسکریان بنیانگذار دانشگاه یاسوج غرس کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۸    
دکتر رحیم استوار در سفر یک روزه ای به شهرستان بهمئی ضمن کلنگ زنی دو پروژه مهم برای این شهزستان، بازدید از پروژه های مهم عمرانی نیز انجام داده و تاکید نمود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
مدیر گروه سلامت محیط کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در سطح استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
نمایشگاه دائمی گل و گیاه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۴    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه گفت: 498 هزار متر مربع از زمینهای ملی این شهرستان در 11 ماهه سال جاری از دست متخلفان رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 336 کلاس درس در مناطق مختلف این استان برای اسکان مسافران نوروزی مشخص شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۴    
روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش بیش از 15 درصدی پرونده های نزاع در 11 ماهه سال جاری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۴    
این جشنواره برای نخستین بار در کشور و به طبع آن شهرستان به مناسبت فرارسیدن سال جدید برگزار شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۴    
مدیرحقوقی شهرداری یاسوج گفت: آگاهی شهروندان یاسوجی از وظایف شهرداری ها اندک بوده و نیازمند ارتقاء است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۴    
دکتر رضا چمن به سمت مدیرامور پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۴    
معاون اول رئیس جمهوری از قطعه دوم جاده ملی پاتاوه-دهدشت و بخش لوداب بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۹    
یادواره حسین پناهی هنرمند فقید سینما و تلویزیون و شاعر و ادیب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور خانواده وی در دانشگاه یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹    
پایگاه خبری کینانیوز در یادداشتی به قلم کریم رضائی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان باشت راهکارهایی برای جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کهگیلویه و بویراحمد ارائه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹    
پسر شیشه ای که مادر و پسردایی 10 ساله اش را به قتل رسانده بود، برای مشخص شدن سلامت روحی و روانی اش به پزشکی قانونی معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۹    
مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری فردا/شنبه/ چهاردهم اسفند سال جاری به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۹    
امام جمعه یاسوج گفت: دامن زدن به اختلاف ها در جامعه راه نفوذ و ایجاد توطئه دشمنان را هموار می کند که حفظ وحدت، انسجام و همدلی مهمترین نیاز کشور در شرایط کنونی در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
در تازه ترین بررسی محققان بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد، مشخص شد که قهوه تاثیر مثبتی در پیشگیری از برخی بیماری ها دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم کارخانه سیمان مارگون با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت روز شنبه 14 اسفند بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۴    
فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به 13 روستای حومه شرقی دهدشت از مرداد ماه آغاز و تا خرداد 96 به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش سالانه جمعیت حاشیه نشین شهرهای استان، بر توسعه فضای آموزشی در این مناطق تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت که یک تیم ویژه عملیاتی اتفاقاتی این شرکت برای همکاری با پرسنل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در طرح ‘ ضربتی پاکسازی تجهیزات شبکه برق از ریزگردها ‘ به ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۹    
صبح امروز پیکر دو شهید گمنام فضای یاسوج را عطرآگین کرد و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسؤولان پیکر مطهر دو شهید گمنام در شهر یاسوج از مقابل کنگره شهدای استان تا میدان هفت تیر بر روی دستان مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۹    
اعضای بدن دختر نوجوان 14 ساله یاسوجی در بیست و پنجمین مورد اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری، جان پنج بیمار را نجات و آنان را به زندگی برگرداند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت که میزان مجوزهای صادر شده برای سقط جنین 6 درصد در این استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۱    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی تعداد بیش از 13 هزار پذیرفته شده نهایی رشته های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ساعت 20 امشب اعلام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۶    
پیکر پاک و مطهر 2 شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در آستانه شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و با استقبال با شکوه مردم و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویر احمد صبح امروز /سه شنبه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵    
مدیر شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت که این بانک برای کمک به رونق تولید و اشتغال پایدار از 2 سال گذشته تاکنون 350میلیارد ریال به واحدهای نیمه فعال و راکد تسهیلات پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس شرکت برق بویراحمد گفت: 30 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه ها برق در نقاط مختلف این شهرستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۵    
مراسم حرم تا حرم ((عزاداری از حرم امامزاده عبدالله(ع) یاسوج تا حرم امامزاده مختار(ع)) همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در یاسوج برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۰    
مدیر مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت که میزان مصرف انرژی برق در سال جاری تا آخر دی ماه در استان 7/19 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۰    
رئیس دامپزشکی کهگیلویه گفت: بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان واکسن و درمان ندارد و باید شهروندان دهدشتی مواظب افراد سودجو باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۸    
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: طبق قانون روز سی ام اسفند ماه تعطیل رسمی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۳    
آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۳    
زن تنها پس از 5 ساعت درگیری با پدرش، دست به جنایت خونینی در غرب تهران زد. تحقیقات درباره علت وقوع این حادثه از سوی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۳    
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته امداد استان توانست در زمینه توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت، رتبه نخست را در کشور کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: هوای گچساران هم چنان در مرز هشدار قراردارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۸    
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی گفت: شهرستان بهمئی در نیمه دوم اسفندماه، میزبان 2028 دانش آموز برگزیده قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: در عملیاتی موفقیت آمیز کودک محبوس شده در ماشین لباسشویی در این شهر از مرگ حتمی نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه گفت: 493 اثر به دبیر خانه جشنواره منطقه ای شعر ققنوس در این شهرستان در موضوعات مختلف ارسال شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با 242٫8 میلی متر از اول مهر ماه سال جاری تا اول اسفند رتبه ششم کشوری را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت که 336 دانش آموز پسر و دختر این استان برای نخستین سال به عنوان همیار گردشگر انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
مینیم نام شلوار جدید همه کاره ای است که در برابر عرق و آب مقاوم است و هم برای استفاده روزمره و هم برای ورزش و تفریح کاربرد دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
شهر ماچو پیچو در 70 کیلومتری شمال غربی کوسکو در بالاترین نقطه کوه ماچو پیچو و 2350 متر بالاتر از سطح دریا است که از مهم ترین آثار باستان شناسی در آمریکای جنوبی و پربیننده ترین جاذبه توریستی کشور پرو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به آسیب های جبران ناپذیر به مادران باردار توسط برخی متخصصان زنان، از اقدام وزارت بهداشت برای صدور مجوز نامرتبط به این متخصصان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۴    
فعالیت آزمایشی روزنامه روزنما در صفحه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۹    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های غیر واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غربالگری 100درصدی همه نوزادان از سال آینده با همکاری بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۴    
آسیب کبدی می تواند به هر دلیلی از وراثت گرفته تا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و ویروس ها و یا بیماری های طولانی مدت، خود را نشان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۹    
معلمی در شهرستان رودبار جنوب با فرو کردن مداد در سر دانش آموز او را تنبیه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۹    
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که داده های شما در فضای ذخیره سازی ابری دقیقاً کجا ذخیره می شوند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۳    
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت گفت: 65 درصد زایمان های انجام شده طی 10 ماه گذشته در این مرکز درمانی به صورت طبیعی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۸    
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: معلمان شاغل که تا 31 شهریور 95 دارای 5 سال سابقه تجربی هستند می توانند با دریافت فرم انتخاب معلمان نمونه از فردا با رعایت شرایط و ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۳    
آن طور که رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داده، حقوق و عیدی کارکنان قبل از اتمام بهمن ماه واریز می شود. در عین حال که تسویه کامل حقوق در سال جاری تا 20 اسفند انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت که بارندگی شبانه روز گذشته سبب ریزش کم حجم کوه و سنگ در نقاطی از جاده اصلی یاسوج -شیراز شده که راهداران و نیروهای امدادی همچنان مشغول پاکسازی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد، دستگاه های برتر حوزه پدافند غیرعامل استان در سال 1395 را معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۳    
مدیر امور بیمارستان های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: که 20 هزار زایمان طبیعی و رایگان از زمان آغاز طرح تحول سلامت (اردیبهشت 93) تاکنون در این استان انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۳    
شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد امروز /یکشنبه/ 24 بهمن در آیینی با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در یاسوج گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۸    
معاون فرماندار کهگیلویه با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب شدید در این شهرستان بر آمادگی دستگاه های متولی برای مقابله با سیلاب احتمالی تأکید کرد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۸    
آیین تکریم و معارفه معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونین این دانشگاه در سالن دکتر کنعانی دانشکده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۳    
رییس انجمن عفونی اطفال ایران انواع گلودرد در کودکان را شرح داد و در عین حال گفت: خانواده ها باد بدانند گلودردی که علائم سرماخوردگی را به همراه نداشته باشد، خطرناک است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۳    
سال ها ایستاده در زیر باران، حکایت امام زاده ای با کمترین امکانات است که حدود پنج کیلومتر با مرکز شهر یاسوج فاصله دارد و گرداگردش حتی یک دیوار هم ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۸    
رئیس آب و فاضلاب شهری کهگیلویه گفت: برای تکمیل و بهره برداری طرح فاضلاب دهدشت مرکز این شهرستان 520 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۸    
زن جوان 23 ساله اوکراینی بخاطر اختلاف خانوادگی همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پس از آن راهی مصر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۳    
اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای هشدار داد که براساس آخرین مدلهای پیش یابی هواشناسی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۸    
مردم شهرستان کهگیلویه در راهپیمایی 22 بهمن سال 95 سرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۸    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان صبح امروز گفت: تمام مدارس و مراکز آموزش عالی در نوبت صبح، ادارات و بانک ها در شهرستان های اهواز، کارون، باوی، حمیدیه، هندیجان، دشت آزادگان، شادگان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۸    
کار نشد ندارد! پای کار هستیم و ان شاء الله برای محو محرومیت، توسعه و آبادانی کمر همت را بستیم. فراموش نمی کنیم روزهای تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و همیشه به یاد خواهیم داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۳    
صدای بلند پرهام زندگی مشترکش را به نابودی کشاند. زهره که از فریادها و صدای همیشه بلند شوهرش خسته بود، وقتی دید که با هر تلنگری باید صدای داد و فریاد همسرش را بشنود تصمیم به جدایی گرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۸    
پزشک خیّری که خود دچار معلولیت جسمی است، 4 دهه است که مردم روستا را معاینه می کند و آنهایی را که توان آمدن به مطب او را ندارند به دیدنشان می رود و در منزل خودشان درمانشان می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۳    
گران ترین عمارت آمریکا با ارزش بیش از 250 میلیون دلار تنها 50 میلیون از برج 65 طبقه ای ترامپ در نیویورک ارزان تر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۸    
چند ساعت بیشتر به مراسم خواستگاری پیام نمانده بود که ناگهان ماموریت مهمی پیش آمد. برف شدیدی که از دو سه روز پیش ارتفاعات کردستان را سفیدپوش کرده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۸    
عصر امروز با حضور امام جمعه قلعه رئیسی، مدیرکل ارشاد و اسلامی چاروسا، بخشدار و مسوولین محلی به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر جشن فرهنگ و هنر در قلعه رئیسی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت که براساس آخرین مدلهای پیش یابی هواشناسی، سامانه فعال بارشی روز یکشنبه وارد این استان خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۸    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: سزاوار نیست مردمی که در برهه های مختلف در صحنه حاضر بودند اکنون در محرومیت به سر برند، گفت: فاصله توسعه این استان با سایر استان ها زیاد است و باید کاهش یابد.
مشاهده نتایج بیشتر...