چهارشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۰۲Jul 2017 26

سلام دنا (salamdena.ir)

  ۵ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح و بهره برداری بیمارستان 32 تختخوابی باشت تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
نشست سراسری معاونین صدای مراکز استان های صدا و سیما هفتم مردادماه به مدت دو روز و به میزبانی شهر یاسوج برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد که برخورد با انشعاب های غیرمجاز برق در این استان نسبت به گذشته شدت بیشتری به خود خواهد گرفت.
  ۹ ساعت پیش    
دو فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد رتبه های برتر قرآنی مسابقات قرآن_عترت ونماز فرهنگیان کشور را کسب کردند.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف بیش از 39 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
نمایشگاه کتاب با 20 هزار عنوان کتاب در دهدشت؛ مرکز شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره ملی آیین های نمایشی در فرهنگ رضوی به میزبانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش    
از محل اعتبارات27 صدم درصد مالیات برارزش افزوده بیش از 15طرح عمرانی در آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
ایران قرارداد خرید 12 فروند هواپیمای پیشرفته مسافربری سوخو سوپرجت 100 را با روسیه امضا کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد قرارگیری در معرض داروهای ضدافسردگی در رحم، کودک را در معرض ریسک بالای ابتلا به اوتیسم قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه وبویراحمد گفت: فاز دو آبرسانی گچساران از سد کوثر( رینگ مخازن) با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال از محل ملی و استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۳    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: مقدمات و تمهیدات لازم برای ساخت 6450 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در استان فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان 12 درصد روان آب کشور را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: پرداخت بیش از 1100 میلیارد تومان وام اشتغال در سال 95 محقق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۳    
شهردار یاسوج گفت: همزمان با دهه کرامت سه پروژه عمران شهری در این شهر گردشگری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۱    
نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: روز خوبی را در شهرستان کهگیلویه بزرگ با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گذراندم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۱    
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی تاکید کرد که استفاده از ظرفیت عظیم و تاثیر گذار ائمه جمعه یکی از ضرورت های مهم در تبیین جایگاه و نهادینه شدن حقوق شهروندی است و دولت در این راستا از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۱    
برخی از رسانه های کهگیلویه و بویراحمد مطالبی را مبنی بر تخلف برخی داوطلبان در کنکور سراسری کهگیلویه و بویراحمد با همکاری بعضی عوامل اجرایی این کنکور منتشر کردند که این خبر از سوی مسئولان مربوطه تکذیب ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۱    
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: با برکناری مسؤولان نالایق باید در جهت رفع مشکلات اقدام کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰    
سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، برنامه های هفته خوابگاه ها را در این دانشگاه تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشریح اهداف سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان گفت: افتتاح چند پروژه مهم در حوزه سلامت استان از جمله دستاوردهای این سفر بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۴    
راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است راهی که می خواهیم انتخاب کنیم احترام به حقوق شهروندی است. ما جدایی و شکاف بین ملت را نمی پذیریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۱:۴۴    
آخرین مناظره جنجالی ترین آنها بود، قالیباف کمرهمت بسته بود که بگوید جهانگیری و قالیباف املاک نجومی بگیر بوده اند و آن دو نیز، همه اموالی که شهردار تهران مدعی بود متعلق به آنهاست را به خودش بخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۱:۱۴    
شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه پاسخ مسائل مطرح شده و ادبیات دور از انتظار نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده را با انتشار جوابیه ای ارائه و در آن تاکید نمود: ضمن احترام به نماینده محترم مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۴    
امام جمعه یاسوج گفت: دشمن با حربه اقتصاد به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سرمایه گذاری برنامه ای بلندمدت است، گفت: لازمه دستیابی به حدود یک میلیون شغل در سال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
این کارگران اتباع خارجی پس از اتمام کار خود قصد آبتنی در این رودخانه را داشتند که به دلیل آشنا نبودن با فنون شنا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
فعالیت های چهارساله دولت یازدهم، سایه بحران های اقتصادی را از سر ایران دور ساخته اما مشکلاتی در این حوزه همچنان باقی است و سبب شده تا برخی نامزدهای ریاست جمهوری برای رفع این چالش ها و البته جلب آرا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۴    
ستاد تبلیغاتی آزیتا حکمتی اصل در یاسوج افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۴    
کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: یاسوج به شکل نامتقارنی رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۴    
روابط عمومی فرمانداری گچساران اسامی و کدهای نامزدهای نهایی انتخابات شهر دوگنبدان، مرکز این شهرستان را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۴    
وی، توسعه و عمران شهری را از مهمترین اولویت های عمرانی دولت یازدهم دانست و بیان کرد: بسیاری از طرح های حوزه شهری و روستایی تا قبل از دولت یازدهم به دلیل کمبود اعتبار تعطیل و برخی از شهرداری های استان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که مهمترین نقش و کارکرد شورای هماهنگی مدیران هم خانواده این وزارتخانه اصلاح برخی نگاه های سطحی و محدود نسبت به حوزه وظایف و ماموریت های این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۴    
شماره 36 روزنامه منطقه ای روزنما منتشر شد. به گزارش سلام دنا؛ این روزنامه که در چند ماه اخیر فعالیت خود را در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده است شماره جدید خود را منتشر نمود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۴    
نمایندگان سازمان های مردم نهاد مشکلات موجود و فعالیت های انجام شده را به تفصیل بیان و مصوب شد جلسات مستمر با حضور هیات رئیسه دانشگاه و سازمان های مردم نهاد به صورت فصلی برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۴    
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه ستاد انتخابات استان آمادگی کامل را در راستای برگزاری انتخاباتی حداکثری دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۴    
فرماندار بویراحمد طی اطلاعیه ای کد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج را اعلام کرد، متن این اطلاعیه بدین شرح است: به گزارش سلام دنا؛ در اجرای ماده 51 قانون انتخابات و ماده 56 آیین نامه اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماهانه بیش از 250 میلیارد ریال برای بیمه شدگان این استان هزینه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اولین سفره خانه سنتی همراه با فروشگاه طب سنتی در یاسوج راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان دارای بیش از 730 هزار نفر جمعیت است که 91 درصد این جمعیت از نعمت گاز بهره مند هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: کاربررسی هزارو 600 شکایت کارگری و کار فرمایی در مراجع قضایی حل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست منطقه ای دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر 6 استان کشور در یاسوج برگزار می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۹    
معاون اداره کل عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت که یکهزار و 760 خانوار عشایری این استان از سال 1392 تاکنون زیر پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۹    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فضای موجود زیست محیطی، یاسوج مرکز این استان ویژگی های لازم برای یک شهر راهبردی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۹    
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی یاسوج گفت که اهدای چهار عضو بدن پیمان ایزدی جوان 19 ساله اهل روستای سپیدار در 30 کیلومتری یاسوج در شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت که طرح آب رسانی به چهار شهر چرام، دهدشت، سوق، لنده و روستاهای این مسیر از سد کوثر گچساران پایان هفته جاری با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش سفیران سلامت دانش آموزی به مناسبت هفته سلامت در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
شهردار یاسوج گفت که نخستین پارک ویژه جانبازان و معلولان، پس از مطالعات کارشناسی در این شهر ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۷    
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی می گوید سرنوشت تمام اجزای نظام اسلامی با رای مردم رقم می خورد؛. نظامی که رای مردم در آن تشریفاتی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۷    
رئیس دولت یازدهم می گوید از امروز به بعد حفظ برجام یکی از مهمترین مسایل سیاسی داخلی و اقتصادی ملت ایران خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۷    
چهارمین روز نامنویسی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساعت 18 روز جمعه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۷    
رئیس مرکز اورژانس استان از انفجار یک واحد مسکونی در گچساران و مصدومیت 6 نفر از ساکنان آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۲    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت یارانه فروردین ماه 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۷    
اولین روز از ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز 22 فروردین ماه آغاز شد، حواشی نخستین روز را در این گزارش می خوانید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۷    
اعتکاف گریز از لذت گرایی و مهار حس خود محوری و برتری جوئی و بازگشت از قبله دنیاگرایان به سمت و سوی قلب و قبله هستی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۲    
وزیر راه و شهرسازی با انتشار نامه ای در یکی از شبکه های اجتماعی منسوب به خود، رسیدن به توسعه و رستگاری هر کشوری را به یارای گردش آزاد اطلاعات و وجود خبرنگارانی ازاده، مستقل و شجاع دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۲    
خبرگزاری فارس با انتشار تصویری از موحد و بزرگواری در کنار یکدیگر نوشت: همزمان با شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مرکز و تشکیل این جبهه در استان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۲    
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری از پذیرش استعفای حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جلسه امروز این هیأت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۷    
فایل دانلود روزنما را اینجا دریافت کنید
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۲    
.در این نوشتار،هفت ترانه را از هفت دریچه و نگاهی که به حق نو هست ،می بینیم؛امیداست که اشتباهات و اشکالات آن گوشزد یا به چشم خطا پوش خوانندگان و متخصصان بخشیده شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۹    
عملیات کلنگ زنی بیمارستان چرام با حضور دکترایلامی، سرپرست دانشگاه علم پزشکی استان، استاندار، نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۴    
دکتر اورنگ ایلامی؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر غلامعباس سبز را به سمت سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۴    
مسئول تیم هماهنگی کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اعضای بدن دختر 20 ساله گچسارانی به بیماران نیازمند اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی دو کانون دیگربیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۵    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام بیماران مراکز متادون درمانی دولتی و مراکز درمانی گذری DIC این استان تحت حمایت بیمه درمانی سلامت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
بامداد امروز ساعت 2:40 دقیقه ساختمان ایران خودرو دهراب پور یاسوج توسط افراد ناشناس به رگبار بسته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: میزان آلودگی هوای این شهرستان در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد به دلیل پدیده ریزگردها به بیش از سه و نیم برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 300 زندانی غیر عمد در سه زندان این استان چشم انتظار کمک افراد نیکوکار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶    
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که سرزمینشان به دیار آریوبرزن مشهور است در قبل و بعد از نوروز همچون دیگر نقاط کشور آیین هایی دارند که برخی مشترک و بعضی نیز خاص است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶    
شهردار یاسوج گفت که صدور پروانه ساخت و ساز در مناطق شرف آباد و بخشی از نجف آباد و اکبرآباد برای نخستین شروع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۶    
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت اعلام کرد: این بیمارستان در حوزه ترویج زایمان طبیعی در ردیف برترین بیمارستان های کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه آبیاری تحت فشار دو هزار و 240 هکتار از اراضی شهرستان گچساران افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از بیست و سومین زایمان موفق در آمبولانس های اورژانس 115 استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
مشارکت خودجوش گروه های مختلف اجتماعی از طرح های درختکاری در هفته منابع طبیعی، نویدبخش طبیعت سبز در کهگیلویه و بویراحمد است
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۶    
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بویراحمد گفت: فاز نخست مجتمع عظیم پتروشیمی بویراحمد با یکهزار و 300 شغلی یک تحول اقتصادی خوبی را برای مردم منطقه به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بکارگیری بازنشسته ها در دستگاه های اجرایی این استان جز در مواردی که قانون مشخص کرده، ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس واحد استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت که نتایج مرحله نخست المپیادهای علمی دانش آموزان این استان اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۸    
دبیرخانه ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور رئیس و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد به طور رسمی آغاز به کارکرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۸    
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، رئیس دانشگاه یاسوج در یک اقدام جالب یک درخت را به یاد مرحوم دکتر عسکریان بنیانگذار دانشگاه یاسوج غرس کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۸    
دکتر رحیم استوار در سفر یک روزه ای به شهرستان بهمئی ضمن کلنگ زنی دو پروژه مهم برای این شهزستان، بازدید از پروژه های مهم عمرانی نیز انجام داده و تاکید نمود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
مدیر گروه سلامت محیط کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در سطح استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
نمایشگاه دائمی گل و گیاه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۴    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه گفت: 498 هزار متر مربع از زمینهای ملی این شهرستان در 11 ماهه سال جاری از دست متخلفان رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 336 کلاس درس در مناطق مختلف این استان برای اسکان مسافران نوروزی مشخص شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۴    
روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش بیش از 15 درصدی پرونده های نزاع در 11 ماهه سال جاری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۴    
این جشنواره برای نخستین بار در کشور و به طبع آن شهرستان به مناسبت فرارسیدن سال جدید برگزار شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۴    
مدیرحقوقی شهرداری یاسوج گفت: آگاهی شهروندان یاسوجی از وظایف شهرداری ها اندک بوده و نیازمند ارتقاء است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۴    
دکتر رضا چمن به سمت مدیرامور پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۴    
معاون اول رئیس جمهوری از قطعه دوم جاده ملی پاتاوه-دهدشت و بخش لوداب بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۹    
یادواره حسین پناهی هنرمند فقید سینما و تلویزیون و شاعر و ادیب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور خانواده وی در دانشگاه یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹    
پایگاه خبری کینانیوز در یادداشتی به قلم کریم رضائی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان باشت راهکارهایی برای جلوگیری از گسترش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کهگیلویه و بویراحمد ارائه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹    
پسر شیشه ای که مادر و پسردایی 10 ساله اش را به قتل رسانده بود، برای مشخص شدن سلامت روحی و روانی اش به پزشکی قانونی معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۹    
مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری فردا/شنبه/ چهاردهم اسفند سال جاری به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۹    
امام جمعه یاسوج گفت: دامن زدن به اختلاف ها در جامعه راه نفوذ و ایجاد توطئه دشمنان را هموار می کند که حفظ وحدت، انسجام و همدلی مهمترین نیاز کشور در شرایط کنونی در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
در تازه ترین بررسی محققان بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد، مشخص شد که قهوه تاثیر مثبتی در پیشگیری از برخی بیماری ها دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاز دوم کارخانه سیمان مارگون با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت روز شنبه 14 اسفند بهره برداری می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...