دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۸:۳۲Jul 2019 22

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1398 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1398 خبرگزاری شبستان 1 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 2 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 3 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 4 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 5 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 6 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 7 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 8 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 9 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 10 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 11 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 12 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 13 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 14 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 15 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 16 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 17 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 18 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 19 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 20 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 21 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 22 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 23 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 24 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 25 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 26 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 27 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 28 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 29 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 30 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1398 
  ۲۶ دقیقه پیش    
حجت الاسلام نوایی بر لزوم آموزش فقه تربیت فرزند، عائله و خانواده و همسرداری به خواهران طلبه در حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: بانوان نقش کلیدی در تحکیم بنیان خانواده برعهده دارند.
  ۲۶ دقیقه پیش    
آسمانی مقدم گفت: هم اکنون 275 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسکن محرومان به استان ابلاغ و آماده پرداخت به متقاضیان است.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سالار عقیلی در آلبوم نگار برای اولین بار قطعه ای را با گیتار الکتریک اجرا کرده است.
  ۳۶ دقیقه پیش    
به همت اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام، کارگاه آموزشی ازدواج و زندگی مشترک پایدار " ویژه بانوان" با سخنرانی سرکارخانم دکتر حاجی عبدالباقی برگزار می گردد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
طی مراسمی هادی عرب به عنوان دادستان جدید سرایان معرفی شد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان، بر ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی از مبدا میدان مرکزی تره بار باتوجه به نبود زیرساخت های لازم در این زمینه و ساماندهی زنجیره های ...
  ۴۶ دقیقه پیش    
خرمدل سلبریتی ها را شخصیت بادکنکی دانست و گفت: الگوی جوانان ما فرهیختگان و شخصیت های ایران اسلامی است.
  ۴۶ دقیقه پیش    
ویژه برنامه شب زیارت خاصّه حضرت امام رضا (ع) در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می گردد.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد مازنی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی و هنری مجتمع ابوالفتوح رازی قرار گرفت.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اکبری با اشاره به برداشت سالانه بیش از 10 میلیارد مترمکعب آب از 400 هزار حلقه چاه غیرمجاز کشاورزی، گفت: کمتر از 65 درصد آب در بخش کشاورزی مصرف می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه برنامه تابستان، آموزش، نشاط و سرگرمی را در ایستگاه منتخب مترو برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فضای مسجد فضای همدلی و ارتقاء شخصیت انسان است تصریح کرد ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: وزش طوفان و گرد و خاک شدید در شهرستان سربیشه به 50 درصد محصولات کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
  ۱ ساعت پیش    
طالبیان گفت: انتقال جاده ترانزیتی پارک ملی گلستان، مبارزه با قاچاق چوب، تجهیز پایگاه های ملی جنگل های هیرکانی به تکنولوژی روز از اقدامات انجام شده برای حفظ جنگل های هیرکانی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 99-1398 اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد اعطا می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردکانیان با بیان اینکه در چهار ماه گذشته هیچ گونه اعتباری برای طرح های توسعه منابع آب و احداث شبکه های آب اختصاص نیافته است ...
  ۱ ساعت پیش    
نشست نقش و کارکرد ارتباطات و رسانه در تقریب مذاهب اسلامی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
زندی فر گفت: 252 دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی پیش بینی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
اکرمی گفت: تدابیر لازم برای ارایه خدمات هر چه بهتر به زائران اربعین حسینی اندیشیده شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیراجرایی بنیاد بین المللی غدیر همدان از برگزاری اطعام گسترده در این استان همزمان با عید غدیر خبر داد و گفت: موضوع بصیرت افزایی در برنامه های این ایام مورد توجه قرار می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
سناریو وجود سگ های ولگرد در خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهر آستارا سبب رعب و وحشت شهروندان شده و نارضایتی آنان را به دنبال داشته است.
  ۲ ساعت پیش    
همایش همگام با گام دوم انقلاب در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رهبران ادیان الهی در ایران در همایش تحریم در تقابل با صلح جهانی، از نگاه ادیان با صدور بیانیه ای بر دفاع از عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران و بر محکومیت سیاست های خصمانه و قهرآمیز یکجانبه ایالات ...
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
موسایی گفت: مقبره شهدای مدفون در قبرستان ستارخان مسقف و مستحکم سازی می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پلارک با بیان اینکه اربعین ویژه ای در پیش داریم از مردم، خیران و هیات های مذهبی دعوت کرد با همت بیشتری نسبت به سال های گذشته از موکب های ایرانی حمایت مالی و پشتیبانی کالایی کنند.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر نیرو در مورد اعمال مدیریت علمی و عملی در امور آب کشور قانع شد.
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام موسوی، ازتشکیل کارگروه شهرستانی طرح ملی سفیران اجتماعی با حضور دستگاه های مشارکت کننده در طرح در شهرستان میامی خبرداد.
  ۲ ساعت پیش    
حسینی گفت: با محوریت بسیج جامعه پزشکی 120نفر در مسجد حضرت ولیعصر(عج) دهستان طاهرگوراب ویزیت رایگان شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خورشیدیان با بیان اینکه ما ملت واحده هستیم و همیشه هم خواهیم ماند و دل های ما با هم است، هرچند که شاید در طریقت و شریعت با هم اختلاف داشته باشیم، تاکید کرد: باید تعامل ادیان را جایگزین تقابل کنیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مدعی شد: حالا که معلوم نیست در نوشیدنی ها و پودرهای گیاهی چه چیزهایی مخلوط شده؛ بهتر است مردم به مراکز بهداشتی مراجعه و دارو های با قیمت مناسب تهیه کنند!
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام تسخیری گفت: دین در حیات اجتماعی بشر و دستیابی به صلح مبتنی بر سعادت دنیوی و اخروی نقش سازنده و مهمی دارد ...
  ۲ ساعت پیش    
اردکانیان با بیان اینکه 75 درصد مخازن سدهای کشور پر است، گفت: در بحث استقرار مدیریت بهم پیوسته منابع آب اقدامات خوبی از طریق وزارت نیرو انجام شده است.
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسینی گفت: حسینیه بقعه شاه حسین ولی تبریز در مساحتی بالغ بر 400 متر مربع در دست ساخت است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
آیت الله رییسی گفت: وزرا، نمایندگان مجلس و مسئولان کشور اگر متوجه وقوع فسادی شدند، چه این فساد قبل از دوره مسئولیت آنها بوده و چه در زمان آنها شکل گرفته است ...
  ۲ ساعت پیش    
ابراهیمی ترکمان با اشاره به اقبال مردم جهان نسبت به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: گاهی انسان ها تمام قدرت را از بیرون کسب می کنند و گاهی در درون خود چنان عظمتی دارند که بر دیگران اثر می گذارند.
  ۲ ساعت پیش    
پس از گذشت دو سال از عملیات پاکسازی نظامی علیه مسلمانان در روهینگیا که منجر به فرار بیش از 745 هزار روهینگیایی به بنگلاش شده است حالا بحران انسانی در این زمینه به بالاترین و عنان گسیخته ترین حد خود ...
  ۲ ساعت پیش    
دولت نیوزلند در دور دوم اصلاحات قوانین اسلحه در پی حمله به مساجد کریستچرچ که منجر به کشته شدن 51 نمازگزار مسلمان شد ،طرح های جدیدی را برای ثبت ملی سلاح های گرم ارائه داد.
  ۲ ساعت پیش    
جایزه بین المللی آزادی ادیان امسال به یک روحانی مسلمان نیجریه ای به خاطر نجات زندگی 262 مسیحی اعطا شد.
  ۲ ساعت پیش    
مسجد جامع استقلال به دستور جوکو ویدودو ،رئیس جمهوری اندونزی مورد بازسازی قرار گرفته و انتظار می رود که این پروژه در مارس سال 2020 میلادی پایان بپذیرد.
  ۲ ساعت پیش    
مجید حبیبی نژاد با بیان این که فاز اول مرمت موزه هنرهای معاصر تهران اواسط اردیبهشت ماه 98 به پایان رسید ، گفت: فاز مرمت دوم از ابتدای خردادماه آغاز شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست تبیین گام دوم انقلاب، ویژه ائمه جماعات مساجد استان تهران و به منظور تشریح برنامه های امور مساجد در این زمینه برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ارکستر آکادمیک پایتخت به رهبری شهرام توکلی در تالار رودکی روی صحنه می رود.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ودیعی گفت: عملیات اجرایی شفت خط چهار قطار شهری مشهد به احتمال زیاد ظرف یک ماه آینده انجام می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد از تشکیل کارگروه تخصصی نابینایان با هدف هم فکری و هم افزایی در راستای بهبود و توسعه خدمات کتابخانه ای برای جامعه نابینایان کشور خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
پورمقدم از اجرای طرح پایدار جنگل از سال 99 در تمام مجموعه جنگل های هیرکانی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسین زاده، توسعه متوازن مناطق کم برخوردار به ویژه در حوزه آموزش و پرورش را در اولویت اقدامات استان دانست و گفت: علم آموزی از پایه های توسعه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
  ۲ ساعت پیش    
فاطمه عادلی، گفت: یکی از ابتکارهای این کانون، هفته ای یک روز کلاس های تفسیر قرآن کریم را در دل طبیعت و کوه برگزار می کند تا بچه ها با نگاه کردن به طبیعت به عظمت آفرینش پی ببرند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سردار کوثری با اشاره به اینکه تقابل با ایران به ضرر آمریکا و انگلیس است، گفت: اگر بخواهند ادامه دهند، قطع یقین آن ها ضرر خواهند کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نخستین همایش اقتصادی خزر در ترکمنستان طی روزهای 20 و 21 مرداد 1398، هیاتی متشکل از فعالان بخش خصوصی از سوی اتاق ایران به این کشور اعزام می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سفر ظریف به نیکاراگوئه، ایران به عنوان یک کشور ساحلی حق توقیف نفتکش انگلیسی را داشته است، انتصاب رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در دوشنبه 31 تیر است.
  ۳ ساعت پیش    
حسین زادگان با تاکید بر مشارکت مردم برای حفاظت از جنگل ها گفت: قاچاق چوب و پسماند دو مسئله ای است که باید برای حفظ جنگل ها به آن توجه شود.
  ۳ ساعت پیش    
وزارت اطلاعات ایران به تصاویر و مدارکی از تعدادی از افسران اطلاعاتی آمریکا دست یافته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: هدف غائی دشمن پشیمان کردن مردم از تمسک به کلام وحی است اما امروز مقاومت و اراده ملت عزیزمان تحت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) روز به روز مستحکم تر و استوارتر جلوه می ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حق شناس با اشاره به ثبت سه اثر جهانی در استان گلستان گفت: دیوار گرگان با 200 کیلومتر طول بزرگترین دیوار بعد از دیوار چین است که قابلیت ثبت جهانی دارد.
  ۳ ساعت پیش    
رامین با بیان اینکه اگر پژوهشگران غربی با تعریف دقیق دین آشنا شوند مخالفت با دین را رها می کنند، گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
رییس موزه هنرهای معاصر با بیان اینکه کتاب ایران مدرن جنبه سیاسی دارد تا جنبه هنری، گفت: این کتاب یکی از ضعیف ترین کتاب های هنری است.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عبداللهی از انعقاد 25 قرارداد همکاری در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید خبرداد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بندر ماهشهر، از راه اندازی شیفت شبانه برای تکمیل هر چه سریع تر پروژه های نیمه تمام شهرداری بندرماهشهر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه مدارس و دانشگاه های ما تحت تاثیر رویکرد ساختارگرایانه هستند، گفت: امروزه نگاه اقتصادی به بنگاه داری بر مدارس و دانشگاه های ما حاکم شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران از عضویت تاکنون 90 هزار تولید کننده و وارد کننده از سراسرکشور در این مرکز خبر داد و گفت : پایگاه داده ای با اطلاعات بیش از 3 ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حکمی سازی و بومی سازی لازمه تحول علوم انسانی هستند ...
  ۳ ساعت پیش    
صدوق با بیان اینکه تعلیم و تربیت را نمی توان جدای از آموزه های دینی دانست، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی می تواند با افزایش حمایت های خود از مطالعات در حوزه تحول علوم انسانی زمینه رشد نظریات مبتنی بر ...
  ۳ ساعت پیش    
آئین رونمایی از نظریه اسلامی رشد انسان تالیف جمیله علم الهدی با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خانی گفت: سازمان امور مالیاتی قصد دارد در بحث فرار مالیاتی به یکسری مشاغل خاص ورود کند. اخیرا در قضیه سکه و ارز نیز این مسئله را مشاهده کردیم.
  ۳ ساعت پیش    
موسی خلیل اللهی ، دادستان پیشین عمومی و انقلاب تبریز، به عنوان رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماهنگ سرنوشت با آهنگسازی سعید کرمی منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
زارعی گفت: مزیت گلخانه ها نسبت به زمین های کشاورزی و فضای باز این است که ما عملکرد بالا و افزایش تولید در واحد سطح را داریم در یک هکتار گلخانه حداقل 10 برابر فضای باز محصول تولید می کنیم ...
  ۳ ساعت پیش    
هنیه خطاب به مسئولان آمریکایی گفت: فلسطین شش اولویت دارد که هیچ کدام در معامله قرن گنجانده نشده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی با اشاره به پیشرفت 60 درصدی مرمت موزه هنرهای معاصر، از تغییر پیمانکار برای اتمام مرمت موزه خبرداد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
غریب پور با اشاره به اینکه ایمیدرو ظرفیت تبدیل شدن به توانمندترین سازمان توسعه ای را دارد، گفت: قرار است ایمیدرو به عنوان توانمند ترین سازمان توسعه ای کشور مطرح و در این راستا ...
  ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام عاملی گفت: ما نمی توانیم تجارب علوم غربی را نادیده بگیریم ولی خسارت بزرگی است اگر مطالعات تعلیم و تربیت جدای از دین باشد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بیش از 6 هزار فعال اقتصادی در نامه به رهبر انقلاب، خواستار پی گیری معظم له از مسؤولان مربوط در راستای اصلاح قانون ماده 32 آیین دادرسی مدنی یا همان قانون وکالت اجباری شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صادقی از تلف شدن 27 و زخمی شدن 15 رأس گوسفند بر اثر طوفان شدید در این شهرستان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب سیدپرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.
  ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام دانشی، نماز جمعه را کانون وحدت و آگاهی بخشی دانست و گفت: برای تقویت فرهنگ دینی، ساماندهی مساجد ضروری است.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دیوارنگاره کلیدواژه های گام دوم انقلاب دربردارنده 12 سرفصل گام دوم انقلاب اسلامی است که به عنوان یک محصول تولیدی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رونمایی شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
صلواتی از قرار گرفتن طرح احداث 800 کیلومتر خط انتقال گاز در دستور کار این شرکت خبر داد و گفت: راه اندازی ایستگاه های تقویت فشار گاز روی خطوط نیز از مهم ترین برنامه های این شرکت است.
  ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام شکری، همراهی و هم افزایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد را مهم خواند و گفت: برنامه محوری شرط تخصیص اعتبارات لازم برای کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
  ۳ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
در جریان سفر نایب رئیس دفتر سیاسی حماس و هیئت همراه به تهران تابلویی حکاکی شده تقدیم رهبر انقلاب شد.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام انصاری بر ضرورت استفاده از ظرفیت های تمام اقشار جامعه برای فعالیت های فرهنگی تاکید کرد و همکاری و کارگروهی را عامل اصلی موفقیت طرح های فرهنگی و هنری عنوان کرد.
  ۴ ساعت پیش    
شاهزاده سعودی با حمله به حکام عربستان اعلام کرد: به زودی می شنویم که نوشیدنی های الکلی در عربستان حلال است.
  ۴ ساعت پیش    
ابتکار گفت: اختلال ارتباطی از مسائل جدی خانواده ایرانی است و در ایران 10 سال، پیش 2 ساعت گفتگو در خانواده ها وجود داشت که این عدد اکنون به 20 دقیقه رسیده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دژپسند اعلام کرد: سازوکار و قوانین استخراج رمز ارزها بعد از نهایی شدن در دولت ابلاغ خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
جنبش اسلامی نیجریه به اظهارات ریاست جمهوری این کشور در خصوص ادامه بازداشت شیخ زکزاکی ،رهبر شیعیان نیجریه پاسخ داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه ادیان آسمانی و الهی دارای فلسفه و کلام مشترک هستند، گفت: حضور ایران بود که جبهه داعشیسم را به عقب راند ...
  ۴ ساعت پیش    
چندرسانه ای 1398/4/31 - 14:15 812984 وزارت اطلاعات منتشر کرد: خبرگزاری شبستان: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران موفق به شناسایی و دستگیری 17 جاسوس سیا در کشورمان شده که جزئیات این عملیات در ...
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار به همراه جمعی از مسئولان به صورت سرزده از بازار هفتگی صومعه سرا بازدید به عمل آورد.
  ۴ ساعت پیش    
احسان پور گفت: کشف استعداد، هدایت و راهنمایی افراد مستعد و کمک به شاعران طنزپرداز برای خلق آثار ماندگار و تأثیرگذار، چشم انداز کارگاه های تخصصی تابستانی کانون پرورش فکری است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ورامین گفت: باید توجه داشت که نباید تجلیل از ایثارگران و خانواده شهدا مختص دیدار با آنان باشد، بلکه ایثارگران باید در ادارات مورد تکریم قرار گیرند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سروش صحت امسال نیز به عنوان دبیر هنری بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اول مرداد 1398 هر روز سه نمایش را به روی صحنه می برد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
جهانگیری به محدودیت منابع آب در استان یزد اشاره کرد و گفت: جهت گیری توسعه این استان باید از طریق صنایع دانش بنیان و فعالیت های مبتنی بر علم و فناوری دنبال شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره غله جنوب شرق استان تهران گفت: ورامین تنها مرکز خرید کلزا در شرق استان تهران بود که از زمان برداشت تاکنون 1130 تن کلزا و دانه های روغنی خریداری کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالحمید قره داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر با حفظ سمت به عنوان معاون اداری مالی حوزه هنری منصوب شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از شاعران طنزپرداز کشور، عصر پنج شنبه 27 تیرماه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه درگذشت مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی را تسلیت گفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، گفت: شناسایی و معرفی ظرفیت های بومی بستر توسعه صنعت گردشگری در استان است.
  ۴ ساعت پیش    
عبدالله که سابق بر این به عنوان دبیر کل سابق حزب عدالت و توسعه فعالیت می کرد، در بیانیه ای تصویب قانون جدید آموزشی در پارلمان مراکش را مورد انتقاد قرار داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته امام جمعه زنجان، دشمنی های 40 ساله استکبار جهانی با نظام اسلامی برکسی پوشیده نیست و اقتدار امروز انقلاب اسلامی در منطقه و جهان؛ ابهت غرب را شکسته است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سالن های برگزاری نمایش های چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی مشخص شدند
مشاهده نتایج بیشتر...