سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۵۲Sep 2018 25

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

  ۹ ساعت پیش    
رئیس انجمن موسیقی فارس گفت: مقصر اینکه برخی مداحان هرچی می خواهند، می خوانند، ما هستیم و چون اسم مداحی روی کار آنان است هیچ نظارتی بر کارشان نیست، هرچه دلشان می خواهد می خوانند.
  ۱۰ ساعت پیش    
پیشکسوت تئاتر و سینمای فارس گفت: سینه زنی و عزاداری امروز به مسابقه خرید طبل مبدل شده است و طبلی می خرند که 2 برابر قامت طبال بود و اعتقاد دارم عزاداری و تعزیه امروز نیاز به آسیب شناسی دارد و در هر ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: مقام اول کشور در مجموع فعالیت های کمیته امداد دارد و مبلغ زکات جمع آوری شده در پنج ماه نخست، در فارس میزان 153 میلیارد و 510 میلیون ریال بوده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: کمیته ویژه اقتصادی استان با حضور صاحبنظران تولید و تجارت استان فارس در اتاق بازرگانی فارس تشکیل شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: برای افزایش دانش جامعه، هماهنگی بین بخشی، گسترش تعاملات بین بخشی در برابر معضل مواد مخدر باید تمام دستگاه ها وارد عرصه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۶    
مسئول کمیته اطلاع رسانی موکب احمد بن موسی (ع) از راه اندازی بخش بین المللی این موکب خبر داد و گفت: تقریبا پنج سال از فعالیت این موکب در کربلای معلی می گذرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۶    
روحانی با اشاره به اینکه ماندلا از دوستان نزدیک جمهوری اسلامی بود، گفت:برخورد ماندلا با دشمنان به نحوی بود که در دل آنها بذر محبت را کاشت. دولت مردان بزرگ به جای دیوار پل می سازند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۶    
مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان گفت: حدود 60 خانه عالم به همت سپاه نینوا استان گلستان ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۶    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شکایت قالیباف از وی گفت: بنده اکنون با کفالت آزاد هستم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۶    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: شکایت از شهرداری تهران بسیار زیاد است که بخشی از این شکایات مربوط به قراردادهای بین شهروندان و شهرداری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۶    
امام جمعه رودسر با بیان اینکه حوزه های علمیه باید طلبه های انقلابی تربیت کنند گفت: اگر نتوانیم طلبه های دشمن شناس و انقلابی تربیت کنیم علم آنها برای جامعه امروز مفید نبوده و از زمان خود عقب خواهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۶    
سخنگوی شورای شهر تهران از عدم دسترسی اعضای شورا به سامانه نظارتی هوشمند شهرداری تهران انتقاد کرد و گفت: دسترسی به سامانه هوشمند باعث نظارت قوی و قدرتمند در مدیریت شهری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۶    
اولین شب از سلسله نشست های در محضر صحیفه سجادیه که به میزبانی شهرستان باوی با موضوع بررسی دعای هشتم صحیفه سجادیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۶    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران شهرداری را یک نهاد غیردولتی عنوان کرد و گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل شهرداری نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۶    
اسماعیلی در توئیتی نوشت: روحانی جلسه با مدیران ارشد رسانه ای آمریکا: گفته شد جنایت تروریستها در اهواز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۶    
دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع از مجروحان حادثه تروریستی اهواز عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۶    
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، گفت: عاشورا آتشفشان نیمه خاموش است که هیچ گاه خاموش نمی شود و نه تنها خاموش نمی شود بلکه امروز همه جریان های آزادی خواه متأثر از فرهنگ عاشوراست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۶    
محبی خبر منتشره به نقل از امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی را مبنی بر درآمدهای میلیاردی گردانندگان سایت های شرط بندی از داخل یکی از زندان های اطراف تهران را تکذیب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶    
رییس جمهوری کشورمان از ساعت 19 به وقت تهران در اجلاس صلح به مناسبت بزرگداشت نلسون ماندلا در نیویورک سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶    
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل تسامح نیست به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور دادکه علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶    
از ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد به وقت ایران نشست وزرای خارجه ایران و 4+1 در حاشیه هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۴    
ترامپ را به ایران راه نمی دهند سراغ رهبری را می گیرد!، تغییرات یکساله مخارج خانوار، همراهی اوپک و غیر اوپک با ایران، پشت پرده پاسکاری های داعش و الاحوازیه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۴    
رشید جعفرپور ازسوی رئیس سازمان بسیج اساتید به عنوان رئیس بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری منصوب شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۴    
مرکز دیپلماسی رسانه ای در گزارشی که امروز منتشر کرده، به 16 سوال رایج درباره ابهامات نحوه تعامل جمهوری اسلامی ایران با گروه ویژه اقدام مالی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۴    
سرلشکر حسنی سعدی با اشاره به اینکه ارتش ابتدا پیشرفت ارتش عراق را متوقف کرد و سپس آن را از کشورمان اخراج کرد، گفت: ارتش در یک سال اول جنگ تحمیلی توانست 54 گردان پیاده را تشکیل و سپس در سال دوم جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴    
رئیس دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان، نقش رسانه ها و عکاسان و نیروهای مسلح را دو برگ پرافتخار در حادثه تروریستی اهواز دانست و اظهار داشت: ملت ما آزموده این صحنه ها و میدان هاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴    
حضرت آیت الله خامنه ای حمله به افراد بی دفاع را کاری بزدلانه خواندند و گفتند: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴    
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به هزینه تمام شده حج سال آینده برای حجاج گفت: مهم ترین مسئله در هزینه تمام شده حج سال آینده مسکن حجاج است که تعیین کننده نرخ حج خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴    
حجت الاسلام و المسلمین قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی با سفر به استان خوزستان در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۴    
همایش ملی فقه و تربیت در چهار محور اصلی: تعامل دانش فقه و تربیت، فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت، فقه و فرآیند تعلیم و تربیت و فقه تربیتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۴    
دیدار با چهره های ارشد رسانه های آمریکایی و روسای جمهور برخی کشورها و مدیران سازمان های بین المللی و سخنرانی در اجلاس صلح برای بزرگداشت نلسون ماندلا از جمله برنامه های روز اول سفر به نیویورک رییس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۴    
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ملت ایران هیچگاه رشادت های جانبازان را فراموش نخواهندکرد و همیشه قدردان آنها بوده و احترام ویژه ای برای این عزیزان قائل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۴    
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه دولت در هر شرایطی کالا های اساسی و نیاز های مرتبط با دارو و درمان را تامین می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از موافقت و دستور وزیر کشور برای ابلاغ طرح ملی شناسایی و حل مشکلات 93 طرح و پروژه بزرگ اقتصادی کشور به استانداران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۴    
نماهایی از ایران کتابی از سرجان ملکم با ترجمه شهلا طهماسبی را انتشارات ققنوس چاپ و روانه بازار نشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۴    
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل اعلام کرد که نیم میلیون از کودکان به خاطر جنگی که در طرابلس در جریان است در معرض خطر فوری قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۴    
کتاب شیوه های جذاب سازی کلاس های معارف دین به قلم حسن محمودی و اصغر آیتی توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۴    
آیت الله سیدمحمود مجد؛ امام جماعت مسجد باقرالعلوم(ع) گفت: بسیاری از بانوان متدین که بضاعت مالی چندانی نیز نداشتند، در دوران دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۴    
کمیسیون علوم سیاسیِ کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی محورهای موضوعی دوره پنجم را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۴    
سردار عابدین خرم گفت: این تحرکات مذبوحانه نه تنها منجر به عقب نشینی ملت ایران نمی شود؛ بلکه موجب اتحاد و به هم پیوسته تر شدن صفوف یکپارچه مردم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۴    
849 مورد فعالیت عمرانی از جمله ساخت و بازسازی و تعمیرات مسکن مددجویی به مددجویان زلزله زده تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۴    
دستیار معاون اشتغال کمیته امداد در جلسه با مراکز کاریابی کردستان بسته های تشویقی این نهاد برای این مراکز و کارفرمایان را اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۴    
مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه جدول زمان بندی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی دولتی به هیچ عنوان حق ایجاد دفاتر پیشخوان را ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل زندانهای کردستان از راه اندازی کارگاه آموزش گیوه بافی در زندان مریوان خبر داد و گفت: راه اندازی این کارگاه موجب اشتغالزایی برای زندانیان و منبع درامدی برای آنها است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۴    
دو رئیس جمهوری سوریه و روسیه در تماس تلفنی تحولات سوریه را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
دومین نمایشگاه آثار چهره های ماندگار ایران با عنوان قاب تجلی جمعه 6 مهر در خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
استاندار ایلام، گفت: خون هر شهید موجب تزریق شجاعت، شهامت و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان و استواری ملت ایران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران مهلت ارسال آثار به سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را تا 20 مهر ماه تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان، چهارمین دوسالانه نقاشی گیلان را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
سی وچهارمین محفل اتفاق ترانه شنبه 7 مهرماه از ساعت 17 در سالن مهر حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
نخستین جشنواره سراسری معماری خشت فیروزه به عنوان جشنواره ملی معماری اسلامی ایرانی فراخوان خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
13 هزار و 928 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید راهی مدارس و دانشگاه ها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل بنیاد رودکی با جمعی از نوازندگان پیشکسوت ارکستر سمفونیک تهران دیدار کرد؛ این نوازندگان در زمان هشت سال دفاع مقدس برای رزمندگان به اجرای برنامه می پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
تئاتر خیابانی فرکانس به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دلیجان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
فرماندار آران و بیدگل گفت: در حال حاضر 12 موکب عزاداری اربعین در شهرستان آران و بیدگل دارای مجوز هستند که خدمات شایسته ای را به زائران اربعین حسینی در عراق ارائه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
چهارمین همایش منطقه ای آشنایی با کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره، روش شناسی علوم انسانی اسلامی با حضور صاحبنظران و به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن تجلیل از حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز، جنایت تروریستی حاشیه رژه نیروهای مسلح خوزستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
مراسم سوگواری دهه دوم محرم در مسجد موسی بن جعفر(ع)، چهارم مهرماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
تجربه نشان داده است که تربیت یافتگان مسجدی،بیشترین نقش را دفاع مقدّس ایفا کرده اند و اهالی مسجد، بهترین و مقاوم ترین نیروها را از نظر اخلاقی، اعتقادی و آمادگی رزمی، تحویل جبهه های جنگ داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
مسجد ویکتوریا که سال گذشته توسط یک جوان ساکن این شهر در آتش سوخت با اتمام بازسازی هفته آینده روز درهای باز برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
قطعه کجایید ای شهیدان خدایی که در سال های جنگ با هدایای عروسی هوشنگ کامکار ساخته و ماندگار شد، سال گذشته با همکاری ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر جوانان ایتالیا در رم نیز به صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰    
وزیر دفاع روسیه از مجهز کردن دمشق به سیستم دفاع هوایی S-300 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر و ارزش های دفاع مقدس استان لرستان، با تاکید بر ضرورت صیانت از دستاوردهای دفاع مقدس، افزود: دوران دفاع مقدس گنجینه معنوی و همیشگی برای ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۸    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: نگاه کارآفرینانه به اقتصاد دانش بنیان یک خصیصه ذاتی نخبه است و باید این مسئله در پارک های علم و فناوری دیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۸    
محمد بن سلمان در سخنان روز ملی عربستان دم از مبارزه با تروریسم می زند، درحالی که آل سعود از حامیان تروریسم و خالقان تروریست است و در هر وضعیتی برای مقابله با ایران تلاش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۶    
آثار احمدرضا درویش از فیلمسازان برجسته سینمای ایران همزمان با هفته دفاع مقدس در سالن سوره اصفهان اکران و تحلیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۲    
وضعیت اشتغال در گیلان با توجه به بهبود فضای کسب و کار در استان مطلوب نبوده و هر روز بر تعداد جوانان جویای کار افزوده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰    
رئیس ارتش میانمار گفت که سازمان ملل حق دخالت در امور داخلی این کشور را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی اندونزی، ظهر امروز (دوشنبه) پس از اقامه ی نماز ظهر و عصر با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مرحله استانی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی استان مازندران 17و18مهر در سالن پیامبر اعظم(صلی الله علیه وآله وسلم) شهرستان نوربرگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۸    
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: جوانان نخبه آذربایجان به عنوان سرمایه های اجتماعی و گنجینه علمی این خطه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد هیچگونه افزایش قیمت و یا کمبود سوخت در جایگاه های توزیع وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
مجموعه سه جلدی بر ساحل سخن اثر سید مرتضی صالحی خوانساری را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
رئیس شبکه دانشگاه های مجازی کشور های اسلامی گفت: مهم ترین هدف شبکه دانشگاه های مجازی کشورهای اسلامی بیان یک مفهوم و راهبرد در سطح عالی برای کشورهای اسلامی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
نوری با بیان اینکه استقلال همیشه در دربی ها بازی های خوبی به نمایش گذاشته و مشکلی نداشته است، گفت: با توجه به اینکه تیم استقلال از جام باشگاه های آسیا حذف شد لذا پیروزی در مقابل پرسپولیس در تقویت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم میهمانی لاله ها با حضور مردم و مسئولان در 72 گلزار شهید استان قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۸    
همایش ملی عقود بانکی با شعار ماهیت تا عمل به میزبانی دادگستری استان کرمان و با حضور معاون قوه قضائیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان تضعیف نظام اسلامی و ولایت فقیه را از اهداف اصلی دشمنان عنوان کردوگفت: همه باید نسبت به اهداف و دسیسه های دشمن به خوبی آگاهی پیدا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از پایان پروژه احداث کتابخانه عمومی ابوزیدآباد با یک هزار و 500 متر مربع وسعت و 750 متر مربع زیربنا با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و یکصد میلیون ریال خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می شود 22 هزار زائر از استان خراسان جنوبی امسال در پیاده روی اربعین شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۸    
فرمانده قرارگاه محرمیت زدایی سپاه پاسداران گفت: 110 هزار پروژه عمرانی و 83 هزار پروژه غیر عمرانی توسط قرارگاه محرومیت زدایی و سپاه استانی در کشور اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۸    
دوره های آموزش اختصاصی کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در سه دوره اختصاصی از 30 شهریور تا 5 مهر امسال در محل اداره کل در حال اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۷    
وزیر اطلاعات، با بیان اینکه این گونه اقدامات دشمن باعث وحدت بیشتر مردم در برابر استکبار جهانی می شود و فرزندان ایران اسلامی در برابر این جنایت ها سکوت نخواهند کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: آیین چهل سالگی انقلاب اسلامی فرصتی مغتنم برای تبیین دستاوردهای نظام و پاسخ به شبهات تفرقه افکنانه دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۱    
رئیس انجمن خوشنویسان فارس با اشاره به اینکه خوشنویسان بداهه نویسی واقعه عاشورا را اجرایی می کنند، گفت: هنرمندان خوشنویس نی ریزی مقیم شیراز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
فیلم کوتاه ذبح اولین همکاری و کارگردانی مشترک سامان حسین پور و آکو زندکریمی به تهیه کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان دفتر سنندج و حوزه هنری کردستان به چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری نخستین کنگره کشوری آیین های عاشورایی در شهرستان قروه خبر داد و گفت: این کنگره همزان با 28 و 29 مهر امسال در سه بخش برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
فرماندار کرمان با اشاره به اینکه مجموعه عظیم باغ موزه دفاع مقدس به عنوان یکی از یادگارهای مهم کنگره اول شهدای استان دانست و بر ضرورت اقداماتی اینچنین در کنگره دوم تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت:بیش از 28 هزار دانش آموز، طلبه و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان از امروز راهی مدارس، حوزه های علمیه و دانشگاه ها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
مسئول انجمن راویان کنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس از معرفی شهدای این استان به زبان های مختلف در موکب های این استان و همچنین مسیر پیاده روی اربعین حسینی در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
مرعشی از به کارگیری 30 دستگاه آمبولانس و 7 دستگاه اتوبوس آمبولانس برای ارائه خدمات به زائران در خاک عراق در اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
دبیر تشحیص مصلحت نظام، جدایی خوزستان از ایران را خواب و رویایی دست نیافتنی برای دشمنان دانست و اظهار داشت: در مقابل هر اقدام دشمنان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
بازیگر سینمای کشور با اشاره به اینکه از وضعیت کنونی مسجد نو و مسجد عتیق ناراحت هستم، گفت: در رابطه با معرفی عاشورا کم کار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
صدها شهرک نشین صبح امروز به مسجدالاقصی یورش بردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
غرفه آموزشی مبانی1888 با هدف آشنایی هرچه بیشتر شهروندان در مسجد امام حسین(ع)برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
نشست توجیهی تبیینی طرح شبی با نهج البلاغه در مسجد اعظم تجریش برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
این شاعر آئینی با تاکید بر اینکه سرچشمه کربلا هنرست و اوج اندیشه و عاطفه از کربلا بر می آید، گفت: ماندگاری کربلا هم به گواه تاریخ به خاطر خطیب ها و شعرای بزرگی است که این واقعه را ماندگار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
حکایت اعلام آمادگی رئیس جمهور آمریکا برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی حکایت همان ضرب المثلی است که می گویند فرد را به ده راه نمی دادند سراغ کدخدا را می گرفت!
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
دبیر هیئت امنای هیئت هنرمندان با اشاره به هیئت هنرمندان برای ایجاد فضایی بین هنرمندان در راستای هم افزایی اجرای کارهای هنری اسلامی راه اندازی شده است، گفت: اهل بیت (ع)، سراسر زندگیشان خیر بوده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...