دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۱۲:۲۱Mar 2018 19

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1396 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1396 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1396 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1396 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1396 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1396 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1396 خبرگزاری شبستان 30 آبان 1396 خبرگزاری شبستان 30 آذر 1396 خبرگزاری شبستان 30 دی 1396 خبرگزاری شبستان 30 بهمن 1396 خبرگزاری شبستان 1 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 2 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 3 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 4 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 5 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 6 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 7 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 8 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 9 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 10 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 11 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 12 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 13 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 14 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 15 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 16 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 17 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 18 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 19 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 20 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 21 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 22 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 23 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 24 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 25 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 26 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 27 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 28 اسفند 1396 
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: امسال 80 درصد از معتکفان جوان و زیر 29 سال هستند.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه نوروزگاه کردستان با اجرای آیین های سنتی نوروز از 27 فروردین در عمارت خسروآباد و آصف سنندج آغاز شد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: آیین باستانی نوروز، آیینی زیبا از تمدن باستانی ایران به شمار می رود که در آن ایرانیان آغاز دوباره بهار و رویش زندگی را جشن می گیرند و پیام عشق و مهرورزی خود را به همگان می رسانند.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی، پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هر چه بیشتر همکاری های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ...
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه 11 تهران گفت: قدیمی ترین ابزار آلات، تجهیزات، لباس ها و لوازم آتش نشانی طی ایام نوروز در نخستین ایستگاه آتش نشانی شهر تهران واقع در میدان تاریخی حسن آباد به نمایش گذاشته ...
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی مهمترین و به یادماندنی ترین جمله ایشان در سال 96 را به نظرسنجی گذاشت.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: استان لرستان به عنوان نگین انگشتری منطقه زاگرس آماده استقبال از مسافران نوروزی است.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: در مراسمی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کاخ موزه سبز مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازگشایی شد.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: طرح عیدانه کتاب ویژه ایام تعطیلات نوروزی توسط این اداره کل اجرا می شود.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: حضرت نبی خاتم، امام باقر(ع) را به عنوان کسی که حجاب جهالت را کنار می زند و گنج های علم و علوم انبیا را می شکافد و در اختیار مردم قرار می دهد، معرفی می کند.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مجله مکتوب نقد سینما، با پرونده ویژه محافظه کاری در سینمای ایران منتشر و در بازار مطبوعات عرضه شد.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: برنامه فرهنگی سینماپاتوق که اواسط زمستان 96 رسما آغاز به کار کرد در سال آینده قصد دارد فضای گسترده تری را در اختیار سینماگران قرار دهد.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مریدی زاده با بیان اینکه نمایشنامه روزهای کودکی یک پیامبر در مورد کودکی حضرت سلیمان است، گفت: حضرت سلیمان دردوران کودکی به حضرت داوود کمک فکری می کردند.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: آیت الله بهجت درباره ادعیه ماه رجب می فرمودند: شیعه را با داشتن این همه ادعیه مأثوره از اهل بیت(ع) غرق در نور می بینیم .
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 110 عنوان از آثار جدید خود را در پنجاه و پنجمین نمایشگاه کتاب بولونیا به مخاطبان معرفی خواهد کرد.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: رئیس تحالف ملی شیعیان عراق با اشاره به با میانه روی و گفتمان با کشورهای دوست و ایستادگی در برابر دشمنان ریست ها می توان از بحران عبور کرد ...
  ۴۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با انتقاد از سهم اندک فرهنگ و هنر در سبد خانواده ها، گفت: بایستی تلاش کنیم تا صنعت فرهنگی را در جامعه نهادینه سازی کنیم.
  ۴۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: چهارمین اعتکاف دانشجویی در مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: ویژه برنامه تحویل سال به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: برای رسیدن به شاخص استاندارد باید بالغ بر 34 هزارکلاس درس(حدود 5 میلیون مترمربع فضای آموزشی جدید ) در کشور ساخته شود.
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: کنارگذر آران و بیدگل تامین کننده منافع هر دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل است.
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: شهردار کاشان گفت: فضاهای ورزشی بستر تقویت روحیه مشارکت پذیری اجتماعی هستند و اگر به دنبال پویایی جامعه هستیم ناگزیر باید بسترهای ارتقای سلامت ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون گیلان از اجرای طرح عیدانه کتاب هم زمان با ایام نوروز سال 1397 در استان خبرداد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: یکی از اعضای جریان حکمت ملی و فعالی سیاسی عراقی با اشاره به اینکه سیاست خارجی دولت فعلی عراق مبتنی بر این است که با سایر همسایه های خود بتواند روابط متعادل و خوبی را ایجاد کند ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، مراسم لحظه تحویل سال نو در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان با حضور باشکوه مردم برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: کارگاه آموزشی بررسی روش های کسب درآمد با رایانه با رویکرد کارآفرینی و اشتغالزایی در شهرستان بیله سوار برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به این که تبریز به عنوان مرکز مطالعات جاده ابریشم انتخاب شده است ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی تحویل سال نو در کنار امامزاده های شاخص این استان خبر داد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: نوروزخوانی آئینی که در باورهای دینی مازنی ها ریشه دارد و نوروزخوانان در چند روز مانده به سال نو با حضور در خیابان ها، نشاط آمدن بهار را به مردم مژده می دهند.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مراسم ویژه عید نوروز در کانون های فرهنگی و هنری مساجد غرب مازندران با محوریت گردهمایی مردم در خانه های خدا بر زمین برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی خبرگزاری شبستان در مازندران، سرو کار داشتن با تفکر و اعتقاد مردم را امتیاز این خبرگزاری نسبت به خبرگزاری های دیگر دانست و گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی خبر داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فروردین ماه سال آینده به خراسان شمالی سفر می کند.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندر آستارا از برگزاری مراسم تحویل سال نو در مزار شهدای این شهرستان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی از اجرای طرح هفت سین خواندنی در نوروز 97با فعالیت های فرهنگی، هنری و کتابخوانی در کانون خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از برگزاری مراسم تحویل سال نو در جوار قبور شهدای گمنام خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان تأکید کرد: از فرصت معنوی سه روزه اعتکاف که امسال مصادف با تعطیلات نوروز هم هست ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: کمک به نیازمندان در فرهنگ ما ایرانی ها اهمیت بسزایی دارد ولی آنچه در این بین مهم است توانمند کردن فرد نیازمند است یعنی آموزش ماهیگیری به جای ماهی دادن و این مفهوم امروز در کمیته ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی گفت: اولین اولویت استان در سال آینده تامین آب از هر طریق و از هر راهی است و تا جایی که امکان داشته باشد برای این مسئله مهم مطالبه گری و پیگیری خواهم کرد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: فرمانده پلیس راه بندر آستارا از آغاز طرح نوروزی پلیس راه این شهرستان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی خطاب به اصحاب رسانه پیام تبریک منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و ارتباط موثر با مخاطبان و علاقمندان سایت لبیک، طرح عیدانه را برگزار می نماید.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رییس شبکه دامپزشکی بندر آستارا از تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی این شهرستان در عید نوروز 97 خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: روزهای پایانی سال 96، هوای تهران سالم خواهد بود. لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این باره گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان:یزدانی: شهرداری تهران به دنبال ایجاد تفکیک پسماند از منازل است و از اردیبهشت ماه 97 در مناطق 2 و 22 تفکیک پسماند از منازل آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: همزمان با اجرای طرح با قرآن در زلال اعتکاف ویژه مساجد منتخب استان البرز، ثبت نام از علاقمندان به منظور حضور در ایام اعتکاف در مساجد و مصلی های نماز جمعه استان البرز آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه برنامه های این دو پایگاه برای ایام نوروز را تشریح کرد و در این میان از سورپرایزهای ویژه ای نیز نام برد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام بیش از 60 کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات در نوروز 1397 خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار گفت: محور برنامه های نوروز ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش شادی در جامعه توام با رونق کسب و کارهای خرد به منظور توسعه گردشگری است.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مسئول موسسه فرهنگی میرداماد گرگان، گفت: عملکرد مسئولان و مدیران حکومتی، نقش بسیار مهمی در جذب مردم به ویژه جوانان به مساجد دارند ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: با ابزارهای قهری و حتی قانونی نمی توان در مورد شهرستان دیگر تصمیم گرفت، مگر آنکه مقدمات و پیش فرض های آن درست رعایت شده باشد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیر تعاون روستایی استان مرکزی گفت: میوه شب عید در 10 نقطه شهر اراک توزیع می شود.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مجموعه ورزشی شهدای لتحرکاشان توسط نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان و با حضور ستاره کاشانی تیم ملی والیبال به بهره برداری رسید.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد در بخش های تئاتر صحنه ای و تئاتر خیابانی و محیطی در خرداد سال 1397 برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: عضو هیات علمی دانشگاه تهران طی یادداشتی به بررسی غارت نفت ایران توسط امریکا بعد از کودتای 28 مرداد پرداخته و نشان داده است که چگونه بعد از کودتای امریکایی-انگلیسی از نفت ایران ملی ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی ابراز امیدواری کرد که حج سال آینده؛ حجی مطلوب باشد تا در نتیجه مقدمات سفرعمره نیز فراهم شود.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان، آئین افتتاح طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در محل پلیس راه همدان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: وجود 225 بقعه متبرکه و امامزاده واقع در مناطق روستایی و شهرهای مختلف استان همدان بهترین فرصت در راستای توسعه و تقویت گردشگری مذهبی در این استان به شمار می رود.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ثبت احوال استان همدان، از ثبت 14 هزار و 367 مورد ازدواج طی یازده ماهه سال جاری در استان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: ویژه نامه نوروزی مجله سینمایی 24 همراه با 20 سکانس ماندگار سینما و پرونده ای برای جشنواره فیلم فجر منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مسئول واحد سمعی بصری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی از صدور پروانه نمایش 5 فیلم در ایام نوروز در اراک خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی سبد کالا دریافت کنند.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: حمید محمدی در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت از آغاز جلسات آموزشی کاروان ها بلافاصله بعد از تعطیلات سال نو خبر داد و گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمانشاه، گفت: امام محمدباقر(علیه السلام) با تربیت چهار هزار شاگرد دانشگاه عظیم اسلامی در تاریخ اسلام را بنیان گذاری کردند.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون اداره کل اوقاف استان کرمان با توجّه به همزمانی شب شهادت امام هادی (علیه السلام) با آئین تحویل سال1397 ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بازرسی ومدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع فعالیت رسمی سامانه ثبت شکایات سازمان اوقاف خبر داد و تسریع در پاسخگویی مردم را از مزیتهای این سامانه برشمرد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: محمد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز (28 اسفند) از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان:معاونت تهذیب حوزه های علمیه استان تهران، گفت: معاونت تهذیب در راستای مشاوره، تهذیب، موضوعات قرآنی و احادیث، بصیرت افزایی طلاب برای دشمن شناسی فعالیت دارد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، بر ضرورت ارتقای شاخص های توسعه و رفاه استان در سال آینده با کمک و حمایت اصححاب رسانه تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه ترک گناه بالاترین عمل در ماه رجب است، گفت: سال عبودیت و بندگی فصل رویش معنویت با ماه رجب آغاز می شود ماه رجب نخستین گام برای عبودیت و بندگی خداوند به ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رجب ماه بزرگ خداست و ماهی در احترام و فضیلت به آن نمی رسد، کسی که یک روز از ماه رجب را روزه بدارد ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی گفت: مسئولان خدمت موثر به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و در انجام وظیفه بیش از هر امری حق الناسی را که در پذیرش مسئولیت برگردن دارند مد نظر داشته باشند.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: امام صادق (ع)، وارث تلاش هایی است که امام باقر (ع) صورت دادند. می توان گفت امام باقر (ع) بنیانگذار مکتب اهل بیت(ع) و روش های اداره دین است.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: تا نو شدن سال و ایجاد تحولی بزرگ در طبیعت تنها دو قدم دیگر باقی مانده و از همین رو نیز بندرعباس به عنوان مهمترین مقصد گردشگری نوروزی کشور ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر مشهد گفت :رسانه های نقش به سزایی در شناخت مردم از کارهای شهرداری مشهد در هفته خانه تکانی دارند
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: طی احکامی جداگانه توسط استاندار گیلان 6 انتصاب جدید در حوزه های مختلف استانداری گیلان صورت گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با بیان اینکه طی امسال 62 وقف جدید به ثبت رسیده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته به لحاظ کمی کاهش یافته است.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: تالار شهیدان نژاد فلاح میزبان قدوم کارگران زحمت کش و خدوم شهرداری کلانشهر کرج شد، آنان که همواره بی منت در گرم ترین و سردترین ایام برای نظافت شهر همت گماشتند.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی ایران در استان خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت: برنامه مورد نظر ما در ایام نوروز این است که 8 ویژه برنامه تلویزیونی و 6 عنوان برنامه رادیویی در استان روی آنتن می رود.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از منطقه گردشگری باراجین شهر قزوین بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مراسم هفتمین شب ارتحال آیت الله نصرالله شاه آبادی با حضور برخی مراجع، اساتید و طلاب حوزه علمیه در مسجد اعظم قم برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: حسن روحانی رییس جمهور قانون بودجه 1397 کل کشور را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: او آغاز دوبارۀ بدر اسلام و منتقم عاشورا است و هر کس می تواند با انتظار مصلحانه این امید را در دل بپروراند که در محضر او و در رکابش حاضر شود و حجاب زمان و مکان مانع از حضور و همراهی ...
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: امام باقر(ع) ویژگی باقرالعلوم بودن را به شاگردان و دوستداران خود هم انتقال دادند و شاگردان بنامی را تربیت کردند ...
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: امام باقر(ع) می فرمایند: موسی بن عمران نظری کرد و در نگاه اول آنچه را که به قائم آل محمد(ص) داده می شود را دید لذا به خداوند عرض کرد خداوندا مرا قائم آل محمد قرار بده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۲:۴۹    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور در جریان بازدید از مراکز گردشگری استان البرز در کارونسرای ینگه امام از خدمت رسانی 19 دستگاه اجرایی و 500 هزار نفر به مسافران نوروزی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۲:۴۹    
خبرگزاری شبستان:رئیس هیئت مدیره نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: اولین نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد از 4 الی 11 فروردین 97 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در جریان بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح جامع گردشگری البرز از بسترهای مهم اشتغالزایی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی ارومیه گفت: اتاق ارومیه برای آزادی زندانیان در سال جاری، 850 میلیون ریال کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمبود آب باعث ایجاد ریزگردها در استان خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار داشت: سالانه بیش از 900 یادواره شهدا در گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان گفت: در سال آینده مراسم معرفی چهره های ماندگار پیشکسوت دفاع مقدس گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۷    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه کار برای ترویج یاد و نام و مسیر شهدا ارزشمند است گفت: تجمیع برگزاری مراسم یادواره شهدا مبتنی بر رضایت اعضای شورای ترویج ایثار و شهادت گیلان و البته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۶    
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: در حوزه درآمد مالیاتی گلستان نسبت به سرانه کشور به سرانه متوسط کشور هشت درصد جلوتر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان:معاون اول قوه قضاییه گفت: مشکل کمبود آب از دغدغه های بسیاری از استان های کشور از جمله اصفهان است که این موضوع دستور کار سران سه قوه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل هلال احمر استان اصفهان گفت: کاهش تصادفات و افزایش ایمنی و سلامت در جاده ها باید دغدغه همگانی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان:رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: دو هزار پایگاه موقت و سیار ایمنی و سلامت و امداد و نجات هلال احمر در خدمت مسافران نوروزی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در آخرین نشست شورای اداری استانداری البرز از تحقق 53 هزار شغل در این استان خبر داد و گفت: 53 هزار شغل در سطح استان البرز بنابر محوریت شعار سال 96 محقق شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان شاندیز گفت: جشنواره میراث ایرانیان با 90 غرفه از 29 اسفند الی 15 فروردین در شاندیز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان:شهردار شهر شاندیز با اشاره به اینکه حج سرمایه گذاری در این شهر بالغ بر 15 هزار میلیارد تومان است، گفت: بودجه سال آینده شهرداری شاندیز 37 میلیارد تومان است.
مشاهده نتایج بیشتر...