شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۶:۰۵Nov 2018 17

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1397 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1397 خبرگزاری شبستان 1 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 2 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 3 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 4 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 5 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 6 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 7 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 8 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 9 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 10 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 11 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 12 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 13 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 14 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 15 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 16 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 17 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 18 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 19 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 20 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 21 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 22 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 23 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 24 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 25 آبان 1397 
  ۶ ساعت پیش    
بارندگی های شدید دو روز اخیر باعث تخریب سیل بند منطقه زیباشهر و در نتیجه آبگرفتگی چندین منزل مسکونی در منازل مسکن مهر زیباشهر شد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل هلال احمر خوزستان، به آمار مرحله نخست امدادرسانی جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق متأثر از بارندگی و سیلاب دو روز گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: امدادرسانی در هشت شهرستان انجام شده است.
  ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان البرز نسبت به ابراز خرسندی رسانه های دشمن از بازنشر سخنان ضد منافع ملی هشدار داد وگفت: منافع ملی حیثیتی است و نباید به آسانی از کنار آن ها گذشت.
  ۸ ساعت پیش    
امام جمعه سنگر با بیان اینکه امام زمان (عج) ضامن استمرار حیات بشریت است، گفت: بصیرت، عدالت و تقویت روح و جسم خود را باید حفظ کنیم، زیرا کسانی که با امام زمان هستند باید با دنیای ظلم بجنگند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون مبلغی بالغ بر هفت میلیارد ریال در مناسبت های مختلف به کمیته امداد این شهرستان از سوی خیرین کمک شده است.
  ۹ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه گفت: هرکس امام زمان خود را نشناسد و از دنیا برود به مرگ جاهلیت مرده است. زیرا با این عمل طاغوتیان و غاصبان بر ولایت و جهان اسلام مسلط می شوند.
  ۹ ساعت پیش    
قاسمی گفت: استفاده ابزاری از حقوق بشر و سازوکارهای بین المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم کودک کش صهیونیستی و رژیم های مرتجع منطقه قویا محکوم و مردود است.
  ۹ ساعت پیش    
رییس پلیس راه گلستان، علت حادثه تصادف رانندگی خودرو دکتر نوربخش و تاج الدین مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را سه عامل عدم رعایت حق تقدم راننده سواری ...
  ۹ ساعت پیش    
جهانگیری در حاشیه تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی درگذشت سیدتقی نوربخش را ضایعه ای برای ملت و دولت و سازمان تامین اجتماعی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۱    
نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید براینکه سخنان رهبری باید مطاع باشد، گفت: مسئولیت ایجاد حکومت اسلامی در دوران غیبت را به عهده داریم و باید تلاش کنیم حکومت اسلامی در دنیا تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۱    
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(عج)، اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام عصر(عج) در خراسان شمالی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۷    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از خودکفایی 96 خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان دزفول پس از دریافت تسهیلات بانکی جهت اشتغال زایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۵    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه نیروگاه خورشیدی موقوفه عبدالله رضوی یکی از نیروگاههای کم نظیر در سطح موقوفات کشور است، گفت:اجرای نیت واقف در اولویت سازمان اوقاف و امور خیریه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۳    
حجت الاسلام معنوی با بیان اینکه در روایات الزاماتی برای 9 ربیع الاول، سالروز آغاز امامت حضرت حجت(عج) تصریح شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۳    
امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: آمریکا باید بداند رفتارهای غیرانسانی و غیر قانونی آنها اثری بر روی اراده ملت ایران نخواهد گذاشت و شعار مرگ بر آمریکا هر روز بلندتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۳    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) شب گذشته در بیش از یک هزار کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۳    
امام جمعه زاهدان با تاکید بر اینکه دشمنان از ولایت فقیه ترس و هراس دارند، گفت: انتقال نارضایتی مردم به کف خیابان کار دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۳    
ترامپ برای برآورده کردن منافع سیاسی اش از حربه های نظامی هم استفاده می کند و به همین دلیل است که تشکیل ارتش اروپایی که می تواند به قیمت از میان برداشتن ناتو تمام شود ، او را بسیار نگران کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۳    
امام جمعه اصفهان به تشییع 370 شهید استان اصفهان در 25 آبان اشاره کرد و گفت: در همان روزی که 370 شهید در استان اصفهان تشییع شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۳    
نخستین پرواز مسافری از سمنان به مشهد مقدس با حضور 60 نفر از خانواده شهدا انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۱    
عملیات جمع آوری پل امام رضا (ع) – چهارراه خواف تربت حیدریه با حضور مسئولین شهری ظهر امروز رسما آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۱    
امام جمعه موقت گلپایگان با بیان اینکه قدرت مادی و معنوی پوشالی دشمنان اسلام رو به افول است، گفت: موشک های مقاومت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۱    
نُهُم رَبیع ُالاول، روز آغاز امامت امام زمان(عج)، این روز نه تنها نخستین روز امامت امام عصر، بلکه آغاز دوره ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۱    
خطیب جمعه شهرکرد انقلاب اسلامی را زمینه ساز ظهور مهدی موعود (عج) دانست و گفت: انقلاب اسلامی باید تمثالی از عدل حکومت مهدوی برای همه بشریت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۱    
امام جمعه تربت حیدریه گفت: امروز هر کلام و حرکتی که باعث اختلاف در جامعه اسلامی باشد بر خلاف مسیر رسول خدا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان، بابیان اینکه ازنظر مردم ایران مذاکره بی نتیجه محکوم است، گفت: ما اهل مذاکره نیستیم و ایستادگی رمز پیروزی ملت ما است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه موقت یاسوج رئیس جمهور روسیه را از انسان های متفکر و دارای نظریات خاصی دانست و گفت: پوتین بعد از دیدار با مقام معظم رهبری، چهار ویژگی منحصر به فرد معظم له را برای رسانه ها تشریح می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۱    
دانشگاه های مذاهب اسلامی ایران و وارونژ روسیه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران اعلام کرد که 6 عنوان برتر بیست و ششمین دوره جشنواره ملی کتاب و کتابخوانی به فعالان مازندرانی اهل مطالعه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۱    
در اذان ظهر یکی از مساجد اردن نماز بهتر از خواب است پخش شد که درشبکه های اجتماعی واکنش هایی در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه خرم آباد، با اشاره به اینکه حفظ وحدت و همدلی و حضور مردم در صحنه ها رمز شکست توطئه های دشمنان است، افزود: نهادینه سازی تفکر بسیج در عرصه اقتصادی راه شکست تحریم های ظالمانه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۱    
امام جمعه موقت بجنورد، ریشه بسیاری از گرفتاری های امروز جهان اسلام را در دو دستگی مسلمانان دانست و بیان داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۱    
امام جمعه قزوین گفت: زمانی در سراسر کشورهای اسلامی، مسلمانان نقطه امنی نداشتند ولی امروز به یاری خداوند متعال در سراسر سرزمین های اشغالی، نقطه ای امن برای صهیونیست ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: نظام سرمایه داری و ابرقدرتی مانند آمریکا روبه زوال می رود که نمونه آن، ضعف این کشور درماندگی در مهار یک آتش سوزی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به سانحه رانندگی معاونان وزیر کار در گلستان گفت: این حادثه و واقعه برای ما بسیار سنگین بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷    
امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: فضای جامعه مبتلا به فرهنگ سه خطی شده فرهنگی که اگر مطلبی بیشتر از سه سطر بود نباید خوانده شود و راه رسیدن به هدف اگر طولانی بود باید از آن صرف نظر کرد البته این فرهنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۱    
امام جمعه مشهد گفت: قوه قضائیه با قاطعیت به مردم امید داد و باید مدیرانی که زمینه فساد فی الارض را فراهم کرده اند نیز محاکمه شوند، اگر اخلال در نظام اقتصادی فساد فی الارض است، پول دادن هم فساد است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۳    
قائم مقام مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی در خصوص ویژگی های یک خانواده مهدوی، گفت: خانواده مهدوی، تعالی و رشد خودش را در توسعه مسائل مادی نمی بیند بلکه اصل را معنویت می داند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۳    
امام جمعه موقت میناب با اشاره به دهم ربیع الاول سالروز ازدواج پیامبر عظیم الشان اسلام و حضرت خدیجه، گفت:این ازدواج از وقایع و رخدادهای مهم تاریخ بشری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۳    
پانزدهمین مجمع عمومی فوق العاده اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، صبح پنجشنبه 24 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۹    
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به تلاش های دشمنان برای نفوذ در ارکان نظام اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه چوار، گفت: رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس که در رأس دشمنان وحدت مسلمانان قرار دارند که بسیاری از حرکت های ضد وحدت در داخل و خارج از کشورهای اسلامی را آن ها هستند که رهبری و مدیریت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه زنجان با تاکید بر ضرورت وحدت بین مسلمانان گفت: دشمن تلاش می کند تا بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کند که باید مسلمانان در این زمینه هوشیار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
قائم مقام رسانه ملی گفت:روح محتوایی رادیو زیارت در حال حاضر فرهنگ رضوی است و با توجه به این که این رادیو با شاخص های خاص به تولید محتوا می پردازد بسیار خوب عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
استاد حوزه علمیه گفت: هر مسئولی که در خط ولایت است باید دستورات رهبری را اجرا کند در غیر این صورت دروغ می گوید که سرباز رهبری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
حجت الاسلام سرلک گفت: کسانی که بیشترین آگاهی و رسیدگی را نسبت به حقوق برادران ایمانی خود دارند آنها بالاترین شان را نزد خداوند دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۸    
امام جمعه یاسوج ضمن تبریک هفته کتاب و یادآوری برنامه های مفید این هفته، گفت: این برنامه ها باید به نحوی باشند که شرایط لازم برای اجرای هر چه بهتر فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد ارتقای سطح فرهنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۸    
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به این که ادبیات سخیف و تند مقامات آمریکایی نسبت به ملت ایران نشان دهنده هراس آنها است، گفت: سناریوی تحریم نفتی ایران شکست خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۸    
شاعرو کلاسیک سرای خراسان جنوبی انتخاب تنها یک رشته شعر در جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی را قابل نقد دانست و گفت: شعر سپید شعر کاملی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۸    
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی گفت: پیامبر(ص) فرمودند همه دین اخلاق است؛ عبادت یک ساختمانی است که زیرساخت آن اخلاق است که اگر درست نباشد بندگی شما هرچه باشد تخریب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۸    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه بزرگترین سازمان مردم نهاد در کشور است که قرآن کریم، امام زادگان و موقوفات سه محور اصلی فعالیت های این سازمان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۸    
به همت ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه قصه خوانی خوانش کتاب در مصلی امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۸    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، عدالت مهدوی را همان عدالتی دانست که همه انبیاء و ائمه معصومین به دنبال آن بودند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۸    
امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه تقویت قدرت اقتصادی و نظامی جمهوری اسلامی ایران تنها عامل بازدارنده استکبار جهانی است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۸    
امام جمعه خوی گفت: دولت جمهوری اسلامی در طول سالیان متمادی اقدامات بی شماری در راستای خنثی سازی توطئه های اختلاف افکنانه استکبار انجام داده است و برماست که موانع و راهکارهای وحدت در جامعه را بشناسیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۸    
مدیر اداره فرهنگ و اراد اسلامی شهرستان طبس گفت: از آنجا که شعر یک هنر ریشه دار در خراسان جنوبی است قطعا برگزاری اینگونه جشنواره ها اشاعه دهنده فرهنگ ناب رضوی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶    
امام جمعه قم تاکید کرد: انقلاب اسلامی بر پایه اسلام ناب توانسته دین مبین اسلام را گسترش داده و مردم را از استکبار خارج کند و امروز توانسته بر پایه نظریه مقاومت در برابر دشمن می تواند نظریه لیبرال ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶    
خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت:آمریکا تصور می کند با دروغ گفتن و جنگ تبلیغاتی می تواند کارهای خود را منزه کند،آمریکا سعی دارد با این جنگ بروی خیانت های خود سر پوش بگذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶    
همایش پیاده رویی خانوادگی دوستداران کتاب به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی کردستان به مناسبت گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب در سنندج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶    
دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز از آغاز کار بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: آثار معرفی شده به مرحله نهایی این جشنواره 26 آبان ماه جاری اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶    
علامه در فهم آیات معتقد بودند که شناخت لغاتی که در قرآن به کار رفته، دریافت معانی اصلی آن ها و سپس دریافت استعمالات آن ها تا زمان نزول قرآن یک امر ضروری برای فهم دقیق تر قرآن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۶    
رئیس حوزه هنری کردستان از برگزاری پانزدهمین یادواره عارف نامی کُرد سید بهاء الدین شمس قریشی، بزرگترین مولودی خوانی کشور همزمان با سه شنبه 29 آبان جاری در صحن جدید مسجد جامع سنندج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۶    
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه علت حادثه سانحه رانندگی معاوان وزیر کار در گلستان در دست بررسی است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نکاتی راجع به مبارزه با طغیان گران متذکر شد و به مناسبت های روز هم اشاره و به جهت انتصاب استاندار جدید کرمان، توصیه هایی بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۶    
دوره غیبت دوره بسیاری حساسی است آن قدر حساس که به تعبیرامام عسکری (ع) برخی افراد آن را انکار می کنند برخی افراد حیرت زده اند و افرادی هم در این میان تعیین وقت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۶    
پس از برگزاری مراسم تشییع در بیمارستان میلاد پیکر مرحوم دکتر نوربخش در شاه عبدالعظیم و پیکر مرحوم تاج الدین به زادگاهش اصفهان منتقل و به خاک سپرده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۶    
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: همانگونه که دشمنان از ترس تولد امام زمان(عج) امام حسن عسکری(ع) را تحریم و محاصره کرده بودند امروز هم از ترس ظهور همان امام به انواع توطئه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۶    
به گزارش خبرگزاری شبستان : سید حسن هاشمی در مراسم 20 سال پژوهش و مشارکت مردمی در ارتقای سلامت مطالعه قند و لیپید ایران در حوزه بیماری های غیرواگیر اندازه بیماری های واگیردار اقداماتی صورت نگرفته و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۵    
در پی بارندگیهای شدید در استان ایلام و سیلابی شدن مسیر پل زائر بسته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم ادای احترام به مرحومان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی اش گفت: نوربخش و تاج الدینی روحیه جهادی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۱    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک و سیل و آب گرفتگی در 10 استان و سیل و آب گرفتگی در 7 استان دیگر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۶    
آیت الله مکارم شیرازی ابراز داشت: ما نباید را تبلیغات را محدود به مساجد کنیم، تبلیغات باید گسترش یابد و از هر فرصتی استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۶    
مسئولان و مردم گرگان صبح امروز (جمعه 25 آبان) با حضور گسترده در روبه روی بیمارستان حکیم جرجانی به مرحومان نوربخش و تاج الدینی معاونین وزیر کار ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست میناب از اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۰    
همزمان با شب شهادت امام حسن عسکری(ع)، مردمان صومعه سرا عزادار و سوگوار شهادت یازدهمین خورشید امامت و ولایت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۰    
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژگی های آیت الله سیدکرامت الله ملک حسینی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۰    
یکی از راهبردهای حضرت عسکری علیه السلام برای زمینه سازی غیبت فرزندشان، ارجاع آنها به وکلای ویژه و موثقی بود که از ناحیه او به مردم معرفی می شدند و بدین طریق به شیعیان فهماندند که در آینده نزدیکی امام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۰    
محجوب گفت: با توجه به اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس در چندین نوبت مسئله حاشیه نشینی را با دستگاه های ذیربط رسیدگی و بررسی کرده است ولی هنوز اقدام مدونی تحت عنوان طرح یا لایحه مشخصی که بخواهد به این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۹    
معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر استفاده از آثار شاعران و مفاخر استان در جشنواره رضوی تاکید کرد و گفت: استفاده از آثار مفاخر خراسان جنوبی درپربارتر شدن جشنواره رضوی تاثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۹    
رییس سازمان تربیت بدنی ارتش از حضور تیم ورزشی دو میدانی نیروهای مسلح در مسابقات بین المللی آنگولا خبر داد و گفت: هفته آینده تیم دو میدانی نیروهای مسلح ایران به کشور انگولا سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۹    
کارشناس مسائل منطقه با اشاره به روابط مثبت میان مردم ایران و عراق گفت: سفر رئیس جمهوری جدید این کشور به تهران به منظور تحکیم روابط جاری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۹    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درگذشت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۴    
استاندار خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان را در سانحه رانندگی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۰    
امام جمعه آرین شهر با بیان اینکه مسئولان فرهنگ رضوی را در زندگی خود پیاده کنند، گفت: باید در جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی بیشتر به جنبه های عملی اهل بیت علیهم السلام توجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۰    
استاندار خراسان جنوبی در حکمی محمدرضا حسنی مقدم را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۲:۰۲    
سرپرست معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در بازدید از تئاتر آزادراه کانون حضرت رقیه(س) یزد گفت: استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی، پیامی برای مسئولان هنری کشوری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۶    
در پی درگذشت رییس و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در اثر سانحه تصادف، آیت الله هاشمی شاهرودی در پیامی این حادثه تاسف بار را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۶    
استاندار آذربایجان غربی گفت: باید تمام ارگان های دولیت و غیر دولتی تا حد امکان از ریزش شغل ها در واحدهای تولیدی جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۶    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان باید امانت دار بیت المال باشند و در حق مردم بی انصافی نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۶    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت رییس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در سانحه تصادف را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با عنایت مقام معظم رهبری و دولت، مبالغی از صندوق توسعه ملی برای رونق تولید و آرامش بازار کنارگذاشته شده است که باید مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۶    
معاون سیاسی وزارت امورخارجه در دیدار رئیس کمیسیون خارجی مجلس سنای ایتالیا با تاکید بر اینکه تهران کاملا به تعهدات خود در مورد برجام عمل کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۴    
نماینده مردم بوکان گفت: موانع توسعه آذربایجان غربی را باید بررسی و در راستای رفع آن برنامه ریزی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۴    
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: جدول تخصیص اعتبارات تبصره 18 قانون دولت باید بازنگری شود چرا که به ظرفیت های استان در بخش کشاورزی و گردشگری کم لطفی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۶    
روح الله حضرت پور، نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبستان گفت: واقعا برای افرادی که می خواهند با اظهار نظر های غیر کارشناسی و غلط در خصوص تغییر نام منطقه گلمان خانه به دریا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۲    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین عوامل در توسعه مهارت افزایی عمومی مردم است که می تواند مشکلات بیکاری را به کمترین درصد خود برساند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۲    
استاد حوزه علمیه قم گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی به امام زاده ها توجه زیادی می شود و باید به آنها احترام بگذاریم و قدر آن ها را بدانیم و در این مکان ها برنامه های فرهنگی متعددی را برگزار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۰    
رئیس موسسه دارالعرفان با تاکید بر موضوع تبلیغ دین مبین اسلام گفت: نباید لحظه ای از تبلیغ دلسرد شده و خسته شویم و از این رو بکوشیم تا همواره در گسترش مباحث تبلیعی تلاش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۴    
مراسم سوگواری شهادت امام حسن عسکری(ع) در برخی از مساجد تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۲    
19 مسجد شهر تهران همنام با امام حسن عسکری (ع) هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...