شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۰:۴۵Jul 2018 21

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 1 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 2 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 3 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 4 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 5 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 6 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 7 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 8 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 9 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 10 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 11 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 12 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 13 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 14 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 15 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 16 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 17 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 18 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 19 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 20 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 21 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 22 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 23 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 24 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 25 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 26 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 27 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 28 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 29 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 30 تیر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
تربیت نسل منتظر که یکی از اصلی ترین و اساسی ترین مباحث مهدوی است که در فرمایشات حضرت ثامن الحجج (ع) به شکل خاص مورد توجه قرار گرفته، چنان که بر دینداری ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: در سایه تدابیر امنیتی صهیونیست ها،20 هزار نمازگزار فلسطینی نمازجمعه را در مسجدالاقصی اقامه کردند.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر مجموعه فرهنگی و هنری پسران خورشید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه کرامت امسال فضای شهر یاسوج امام رضایی می شود.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل نظارت استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه انعکاس هنرمندانه عملکرد سایر دستگاه ها در 40 سالگی انقلاب اسلامی، را باید مورد توجه قرار دهد.
  ۱ ساعت پیش    
دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به مبارزان این جنبش که از کفریا و الفوعه بازگشتند، گفت: شما بزرگترین اسطوره استقامت و پایداری و پیروزی در تاریخ حزب الله هستید.
  ۱ ساعت پیش    
پرونده ثامن الحجج با ارزش ریالی 12 هزار میلیارد تومان از جمله پرونده های دستگاه قضاست که به تازگی با مطرح شدن نام دو مجری مشهور صدا و سیما در آن در صدر اخبار جراید کشور قرار گرفته است.
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با سالروز میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) نقاط مختلف استان آذین بندی و چراغانی است و برنامه های متنوع و شادی در یک هزار و 858 مسجد استان همدان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
اتهامات اقتصادی متوجه اصولگریان، مولوی عبدالحمید: به این خاک خیانت نمی کنیم، واعظی:سفر ولایتی به مسکو تصمیم دولت بود، دولت می شنود، نفت اضافی عربستان خریدار ندارد ...
  ۱ ساعت پیش    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: نباید مشکلات را پرده پوشی کنیم و باید درصدد حل مشکلات باشیم و با خط زدن صورت مسأله، مسأله حل نمی شود.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مسئولان انقلابی وظیفه دارند با زمینه ها و افرادی که زمینه های بی عدالتی را در جامعه به وجود می آورند، برخورد کنند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر جوان کابینه دوازدهم در تلاش است تا بتواند بازار تلفن همراه را از حاشیه دور نگه دارد و تا این زمان موفق شده اقدامات مثبتی انجام دهد اما این اقدامات هنوز تاثیر آنچنانی بر بازار موبایل نداشته است.
  ۱ ساعت پیش    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: دشمن برای جدا کردن ما از اهل بیت(ع) تلاش می کند که سوگواری بر امام حسین(ع) و زیارت امام زادگان را زیر سوال ببرد ...
  ۱ ساعت پیش    
خلیل، شهروند مسیحی اهل آمریکا که به عنوان پیشخدمت در یک رستوران کار می کند، از رفتار اسلام ستیزانه مشتریانی سخن گفت که او را با یک فرد مسلمان اشتباه گرفته بودند.
  ۱ ساعت پیش    
حضور امام رضا(ع) در ایران برای مردمان این سرزمین سرشار از کرامت و لطف بود چراکه پس از حضور امام(ع)، مردم ایران با علوم اهل بیت(ع) بیشتر مانوس و آشنا شدند و امامت اهل بیت(ع) را از نزدیک حس نمودند و ...
  ۲ ساعت پیش    
با توجه به این که مدیریت 30درصد سینماهای کشور در اختیار حوزه هنری است توافق و هماهنگی مدیران این نهاد با مسئولان وزارت ارشاد به رونق سینما و افزایش فروش فیلم ها کمک قابل توجهی می کند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با 3300 عنوان کتاب آماده استقبال از علاقمندان است.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل زندانهای کردستان از افزایش فضای نمازخانه های زندانهای استان خبر داد و گفت: با توجه به تغییر کاربری و بهسازی های صورت گرفته در افزایش اماکن فرهنگی ...
  ۲ ساعت پیش    
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت برنامه ریزی برای شناساندن جایگاه موسیقی مقامی خراسان شمالی تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: آموزش زائران حج تمتع یکی از مهم ترین رسالت های حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت است و باتوجه به آغاز اعزام زائران به تمتع ارائه مطالب آموزشی به زائران بسیار ضروری به نظر می ...
  ۲ ساعت پیش    
امروز شاهد این هستیم که بسیاری از ملت ها در حال پیشرفت هستند ولی ما سال هاست که همان جایی که بودیم، هستیم. در حالیکه ما کشور خاصی هستیم که ظرفیت بالایی داریم ...
  ۲ ساعت پیش    
شورای عالی کار این هفته در جلسه خود درخواست گروه های کارگری مبنی بر بازنگری در دستمزد سال 97 کارگران را مورد بررسی قرار خواهد داد.
  ۲ ساعت پیش    
در مراسمی با حضور استاندار گلستان، محمد حسن پاسوار به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان معرفی شد.
  ۲ ساعت پیش    
سینمای هالیوود شاید همیشه هم یادآور صنعتی پر زرق و برق و بستر شهرت و ثروت نباشد، جایی که آمار بازیگرانی که بر اثر ناکامی و افسردگی دست به خودکشی می زنند یا به طرز مشکوکی به قتل می رسند رو به فزونی است
  ۲ ساعت پیش    
رییس اداره بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، آب را بهترین نوشیدنی در فصل گرما برشمرد وگفت: چای رقیق، دوغ کم نمک و شربت کم شیرین در مراحل بعدی برای رفع عطش در هوای گرم توصیه می شود.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک گفت:12 واحد صنعتی آلاینده در آبیک در این ماه اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند.
  ۲ ساعت پیش    
330 دانش آموز با نیازهای ویژه در سال تحصیلی 971396 در آزمون های سراسری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور پذیرفته شدند.
  ۲ ساعت پیش    
احمدی گفت: ما باید به مناسک و نماد های خود پایبند باشیم اما نباید در این ها توقف کنیم بلکه باید معرفت و شناخت عمیق به اندیشه های معصومین (ع) داشته باشیم و اندیشه های ایشان را در زندگی خود اجرایی کنیم ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان، از احداث 12 کتابخانه در مناطق کم برخوردار و حاشیه ای استان خبر داد و اظهار داشت: به زودی کار ساخت این کتابخانه ها به پایان می رسد.
  ۲ ساعت پیش    
مراسم تشییع و تدفین غلامعلی خالدی از پیشکسوتان رسانه ای و مدیرعامل سابق خانه مطبوعات خراسان جنوبی عصر امروز (30 تیر) از محل غسالخانه بیرجند برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
روایتی از زندگی پسری قد بلند را می خوانید که بر خلاف افراد متفاوت و جویای نام هیچ آشنایی به کتاب رکورد گینس ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان، از اجرای برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در 240 کانون مساجد این استان خبرداد.
  ۲ ساعت پیش    
همزمان با دهه کرامت 2 گروه از خادمان رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید وارد چهارمحال و بختیاری شدند و این استان را به عطر خاندان کرامت مزین و به نور بارگاه رضوی منور کردند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر حج و زیارت گیلان از اعزام نخستین کاروان از حجاج گیلانی به سرزمین وحی صبح امروز (30 تیر) خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری طرح استیضاح وزیر علوم، بررسی علت افزایش بی رویه قیمت برخی از اقلام را در دستور کار دارند ...
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه ضمن محکومیت مصوبه قانون نژادپرستانه در مجلس رژیم صهیونیستی گفت: آپارتاید در فلسطین اشغالی با همت و مقاومت ملت فلسطین برچیده خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان در مورد اصلاح قانون انتخابات گفت: اگر دولت در این زمینه لایحه ارایه دهد بهتر است چرا که با لایحه هم نظرات دولت ارایه می شود و هم دیگر بار مالی نخواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش    
ارایه گزارش کمیسیون امنیت درباره تفحص از افراد دو تابعیتی در حوزه مدیران ارشد و حضور وزرای اطلاعات، نفت و خارجه برای پاسخ به سوالات نمایندگان در دستور کار این هفته صحن مجلس قرار دارد.
  ۳ ساعت پیش    
بسیاری از سلبریتی های سرشناس و بزرگ جهان عادات و رفتارهایی دارند که اغلب برای آنها دردسرساز می شود حتی برخی از آنها بعد از زیر پا گذاشتن قانون به زندان رفته اند و تعداد آنها نیز بسیار بیشتر از آن است ...
  ۳ ساعت پیش    
5 ماه بعد از اعلام غیرقانونی بودنِ موسسه ثامن الحجج در آبان 93، برنامه تحویل سال 1394 شبکه3 تحت عنوان بهارنارنج با تهیه کنندگی و اجرای علیخانی به مدت 8ساعت پخش شد و این بار به جای تبلیغ مستقیم ثامن ...
  ۳ ساعت پیش    
بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون با حمایت از مهران مدیری و احسان علیخانی در اینستاگرام خود نوشت: تهمت به مدیری و علیخانی، گناه کبیره است.
  ۳ ساعت پیش    
با گذشت چند روز از پایان برنامه 2018 شبکه سوم سیما، این پرسش وجود دارد که آیا در این فرصت، نهادهای ذیصلاح به موضوع ترویج ابتذال توسط این برنامه می پردازند یا نه؟
  ۳ ساعت پیش    
مدیر حج و زیارت سمنان از اعزام یک هزار و 201 نفر از این استان به سفر معنوی حج تمتع خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۸    
مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در آخرین آدینه تیر ماه سال جاری، میزبان مردم منطقه خط سه حصار کرج شد، که هر یک با امیدواری از فرصت فراهم آمده توسط سازمان بسیج رسانه استان و بسیج سازندگی گردهم آمدند تا حرف های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۲:۵۸    
عضو فقهای شورای نگهبان در دیدار با خدام حرم رضوی گفت: جشنواره زیر سایه خورشید، گامی موثر در جهت معرفی فرهنگ ناب رضوی در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۸    
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بهترین کلام و موعظه، فهم عمیق و تعمق در قرآن است، گفت: امروز تنها راه نجات بشر بازگشت به فرهنگ قرآن و اسلام ناب محمدی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۸    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی همایون امیرزاده را به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۸    
دفتر حسین هاشمی تختی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به کمپین حمایت از یک نوجوان یتیم بیمار دیابتی ساکن شهرک توحید بندرعباس با هماهنکی با دستگاه های مربوطه به کمک این بیمار شتافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۸    
یک نخبه شیرازی که در ابتدای زندگی خود مرده شویی کرده و امروز پنج اختراع ثبت جهانی دارد، گفت: نقش مهارت آموزی در کشور مورد توجه قرار نگرفته و در کشور ما تخصص گرایی را کنار گذاشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۸    
خطیب نماز جمعه سنگر با تاکید بر اینکه باید آبروی مفسدان اقتصادی برود تا دیگران جرات چنین خطایی را نداشته باشند، گفت: از قوه قضاییه می خواهیم که در این زمینه دلسوزی را کنار بگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۸    
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه نفرت مردم ایران از آمریکا بیشتر شده است، گفت: دشمن فشارهای اقتصادی را برای جدایی ملت از نظام وارد می کند اما ملت ما پیوندی بزرگ با انقلاب اسلامی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: ایران مانند مذاکره با آمریکا تجربه تلخ گذشته را تکرار نکرده و در برابر اروپا وقت تلف نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی گیلان پیش از خطبه های نماز جمعه رشت گفت: 40 هزار نفر از معلولان گیلان تحت پوشش بهزیستی استان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۶    
خدام حرم رضوی در قالب یازدهمین جشنواره زیر سایه خورشید یزد با خانواده شهید رحمتی تاجیک دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۶    
فارغ از ضرورت مدیریت صحیح سانحه بلوار جمهوری، به نظر می رسد ابعاد این حادثه آنچنان بزرگ نبود که بتوان آن را بحرانی برای شیراز به شمار آورد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۷    
نماینده ولی فقیه در استان البرز جریان نقدینگی مردم را در مسیر تولید مهم خواند و گفت: مردم با فساد اقتصادی موافق نیستند و امروز بانک ها با محوریت قانون اسلام و دوری از ربا می توانند در مسیر رشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۷    
امام جمعه رودسر با بیان اینکه تحول اقتصادی باید در کابینه دولت صورت گیرد گفت: این تغییر و تحول فقط جابجایی مهره نباشد بلکه باید موجب رفع مشکلات اقتصادی و مشکلات مردم شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۷    
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه مفسد اقتصادی ستون پنجم دشمن است، گفت: مدیریت نا اهلانه اقتصاد کشور و غیرمتناسب با عدالت اجتماعی سبب محرومیت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۷    
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کرج گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی با مشارکت و مشورت آستان قدس می توانند در راستای طرح های کارآفرین در جهت رفع محرومیت گام ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۷    
امام جمعه بجنورد با انتقاد از عدم توافق مسئولان برای انتخاب و معرفی مدیرکل آموزش و پرورش، گفت: اگر فرد مناسبی از اصلاح طلبان سراغ ندارید از اصولگرایان برای این پست استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۷    
امام جمعه زاهدان گفت: باید جلوی تخلفات اقتصادی در هر سطحی گرفته شود تا شاهد سر و سامان گرفتن اقتصاد کشور باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۶    
امام جمعه خرم آباد، قاطعیت در دفاع از دین و ولایت را درسی از مکتب ولایت دانست و گفت: باید از سیره رضوی برای مبارزه فرهنگی جهت گسترش و تقویت دین و دفاع از ولایت الگو گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خواستار عدم دل بستن به وعده های دشمن برای حل مشکلات اقتصادی و همچنین برکناری فوری مسئولان مغرض و ناکارآمد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: دولت باید برای اقتصاد کشور به خصوص در حوزه معیشت مردم برنامه ریزی و از تمام ظرفیت ها در این زمینه استفاده کند و منتظر برجام و نتایج آن نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۷    
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: فساد خوره هر نظامی است و در هر نظام چه باطل و حق فرقی ندارد، فساد یک کار غیرقانونی و دور زدن قانون است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
خطیب جمعه بیرجند با بیان اینکه دانشمندان بی ایمان بلای جان جوامع انسانی هستند، گفت: علم همراه با نور ایمان شهید مطهری و چمران می شود، درغیر این صورت بلایی برای جان بشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
نشست مشترک روسای کارگروه های چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با رویکرد افتخار به گذشته، امید به آینده در کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی با نزدیک شدن به سالگرد ولادت شمس الشموس حضرت رضا (ع) ازآغاز تولید و پخش بیش از 20 برنامه در صدا و سیمای خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: اقدام جنایتکارانه آمریکا و بدعهدی اروپا نشان داد آنان نه تنها رفیق و رقیب نیستند بلکه دشمنان اقتدار ملت ایران اسلامی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چوار، گفت: برخورد با متخلفان اقتصادی بخشی از مبارزه با مفاسد مالی و اقتصادی است که رهبر معظم انقلاب در خصوص تأثیر آن بر حل مشکلات اقتصادی کشور در دیدار رئیس جمهوری و هیئت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۶    
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت گفت: شخصیت های سیاسی و دینی جهان اسلام اگر از فرصت حج استفاده می کردند ما شاهد این ذلت در جهان اسلام نبودیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵    
دومین طرح تریبون ملّت در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) حصار کرج با همت سازمان بسیج رسانه و بسیج سازندگی حوزه 121 بسیج سردار شهید باکری با هدف احصاء نیازمندی های مردم و تبدیل مطالبات عمومی و پیگیری مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۵    
امام جمعه موقت تهران گفت: امروز عزت و عظمت ملت ایران مدیون و مرهون تکریم ائمه (ع)، امامزادگان و بقاع متبرکه است و این بیانگر معرفت امت اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴    
کاروان خدام حرم رضوی در جمع باشکوه مردم بجنورد که در محل امامزاده سیدعباس علیه السلام این شهرستان به استقبال آمده بودند، برنامه جشن های دهه کرامت و زیرسایه خورشید را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۴    
سالیان زیادی است که زائر حضرت نشده است اما حالا با شنیدن خبر حضور خدام، کوچه پس کوچه های روستای را به یاری عصایش تند تند پشت سر می گذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۲    
استاد اخلاق و حوزه گفت: عبادت و زیارت وسیله است ولی هدف نیست و نباید در این میان اشتباه کنیم و اینها تنها نردبان صعود است ولی بروی نردبان تنها ماندن موفقیت نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۲    
به مناسبت روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان پرچم گنبد مطهر امامزاده حمزه(ع) در سالروز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه تعویض شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۱:۰۶    
خدام رضوی با اهدای شاخه گل به گردشگران خارجی، آنها را فرهنگ ناب رضوی آشنا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۱    
خدام حرم رضوی با حضور در مرکز کودکان آسمانی یزد از کودکان این مرکز عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۲:۰۱    
اولین جشنواره ملی گیاهان دارویی گیلان امروز (28 تیر) در بندر مرزی آستارا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۰    
مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار داشت: یکی از راه های بزرگداشت امامزادگان ترویج فرهنگ زیارت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: زیارت مزار امام زادگان تقویت کننده روحیه ظلم ستیزی و مبازه با ظلم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۰    
رئیس انجمن علمی توسعه روستایی با بیان اینکه متاسفانه تا کنون مدلی برای کارآفرینی در سطح ملی و استانی برای روستا تدوین نشده است گفت: اجرای مدل های بومی، حفظ برتری برند روستاست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه تا روستاها احیا نشوند شاهد توسعه نخواهیم بود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸    
امام جمعه بخش مرکزی یزد دیدار با خدام رضوی گفت: جشنواره زیر سایه خورشید ، حرکتی عظیم در جهت معرفی سبک زندگی رضوی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۹    
پرچم سبزرنگ گنبد و بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت(س) در میان استقبال پرشور و باشکوه دلدادگان خاندان رسول مکرم اسلام(ص) وارد جزیره هزار رنگ هرمز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: با هدف هماهنگی حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران های زیستی، قرارگاه پدافند زیستی در شهرهای بزرگ استان و 6 شهر مرزی راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۸    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد تجلیل از امامزادگان را یک ضرورت دانست و گفت: بقاع متبرکه منشاء خیر و برکت مردم ایران اسلامی و استان کهگیلویه و بویراحمد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم کلنگ زنی واحد گندله سازی یک میلیون تنی شهرستان بیجار وجود صنعت فولاد در هر منطقه ای را عامل توسعه و رونق اقتصاد و صنعت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۹    
وزیر صنعت معدن و تجارت در سقز گفت: در مجموع فعالیت های اقتصادی استان کردستان معدن جایگاه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۹    
نمایش بی خوابی تولید واحد نمایش حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان به نویسندگی باقر سروش و به کارگردانی حمید مرادویسی از 28 تیر ماه به مدت 8 روز در محل پلاتو تماشا مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج به ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وجود 225 امامزاده واجب التعظیم در استان، گفت: امامزادگان در هر مسیری که پا گذاشتند، تشیع را تثبیت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۷    
مدیر مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج، کردها را پایه گذار مولودی خوانی عنوان کرد و گفت: کردها با پایه گذاری مراسم مولودی خوانی در بین مسلمانان جهان اوج درجه اخلاص خود را به اسلام به اسلام ثابت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به طرح های ریلی و راه های استان، افزود: برای بهسازی وضعیت راه های استان برنامه ریزی به عمل آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷    
معاون ساماندهی و فضای مجازی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون های مساجد به عنوان شبکه عظیم فرهنگی یاد کرد و گفت: کار جمعی لازمه موفقیت در مساجد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷    
معاون ساماندهی و فضای مجازی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: سلسله جشنواره های مسجد و رویدادهای فرهنگی و هنری که جنبه رقابتی دارد با برند بچه های مسجد به پیش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷    
مسئول هیئت امنای امامزاده محمدعلیه السلام کرمان با اشاره به شجره نامه متقن این امامزده جلیل القدر، بخشی از فعالیت های انجام شده در محورهای مختلف را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره مایه عظمت و عزت کشور بوده است، گفت: پروازهای غرورآفرین نیروی هوایی نشان از عزت آنها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار داشت: کلید موفقیت و برون رفت از مشکلات اقتصادی، همراهی و دلبستگی مردم به نظام اسلامی و امید داشتن به رشد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی کانون های مساجد استان ایلام با عنوان بچه های مسجد در راستای غنی سازی اوقات فراغت و گرامیداشت دهه کرامت در باشگاه فرهنگی ورزشی حضرت فاطمه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷    
کارشناس فرهنگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در همایش سراسری کارشناسان فرهنگی و آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های مساجد تجلیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...