چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۹:۲۳Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری شبستان 30 دی 1396 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1396 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1396 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1396 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1396 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1396 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1396 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1396 خبرگزاری شبستان 30 آبان 1396 خبرگزاری شبستان 30 آذر 1396 خبرگزاری شبستان 30 بهمن 1396 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 دی 1396 خبرگزاری شبستان 2 دی 1396 خبرگزاری شبستان 3 دی 1396 خبرگزاری شبستان 4 دی 1396 خبرگزاری شبستان 5 دی 1396 خبرگزاری شبستان 6 دی 1396 خبرگزاری شبستان 7 دی 1396 خبرگزاری شبستان 8 دی 1396 خبرگزاری شبستان 9 دی 1396 خبرگزاری شبستان 10 دی 1396 خبرگزاری شبستان 11 دی 1396 خبرگزاری شبستان 12 دی 1396 خبرگزاری شبستان 13 دی 1396 خبرگزاری شبستان 14 دی 1396 خبرگزاری شبستان 15 دی 1396 خبرگزاری شبستان 16 دی 1396 خبرگزاری شبستان 17 دی 1396 خبرگزاری شبستان 18 دی 1396 خبرگزاری شبستان 19 دی 1396 خبرگزاری شبستان 20 دی 1396 خبرگزاری شبستان 21 دی 1396 خبرگزاری شبستان 22 دی 1396 خبرگزاری شبستان 23 دی 1396 خبرگزاری شبستان 24 دی 1396 خبرگزاری شبستان 25 دی 1396 خبرگزاری شبستان 26 دی 1396 خبرگزاری شبستان 27 دی 1396 خبرگزاری شبستان 28 دی 1396 خبرگزاری شبستان 29 دی 1396 خبرگزاری شبستان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۶    
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور و فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور در بازگشت از سفر یکروزه به استان البرز تصویری از مترو کرج - تهران در اینستاگرام خود قرار داده است که قابل تامل است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۰    
قم ایرنا رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم گفت: ولی فقیه جامع الشرایط بر اساس آموزه های دینی و نقشه الهی و با دلسوزی و گذر از منافع شخصی جامعه را هدایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵    
چهارمین همایش بزرگ زنان بلوچ امروز در شهرستان ایرانشهربرگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۳    
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است که موسیقی ایرانی نمایه ای از عرفان و معنویت شرفی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۹    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: باید با عملکرد خود روح امید، شادابی، نشاط و جوانمردی را در جامعه تزریق کنیم و برای مطالبات رهبری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: آسیب های اجتماعی از جمله مسائلی است که امروز به کلید واژه ای برای مسئولین و رسانه ها تبدیل شده است، معضلی که اعتیاد، طلاق، بزه کاری و دیگر جرائم اجتماعی باعث ایجاد آن می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۵    
برای مشاهده اینفو گرافیک،اینجا کلیک کنید دیتاژورنالیست:مهدی دل روشن پایان پیام/ 465
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: بازسازی درستی برای کتابخانه شهید دستغیب باید شکل گیرد، از این رو هیئت بازسازی تشکیل شده که متشکل از برترین مهندسان شهر شیراز است و این هیئت کارهای سازه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری شبستان: مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر با حضور وزیز فرهنگ و ارشاد اسلامی ،معاون هنری،برخی از اعضای کمسیون فرهنگی مجلس و جمعی از هنرمندان کشور در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور در نشست شورای اداری استانداری البرز گفت: استان البرز قطب اصلی توسعه ملی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۰    
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - با همکاری کسبه صورت پذیرفت: رفع خطر و مقاوم سازی پاساژهای ناایمن در قلب طهران/ سهم اصناف در ایمنی قلب طهران ستودنی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری شبستان: اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان، از تعطیلی مدارس 21 شهر استان و فعالیت ادارات با 2 ساعت تاخیر در روز یکشنبه (1 بهمن) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری شبستان: سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر اینکه ما به عنوان کارگزاران دولت باید به وظایف خود واقف باشیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده دارالقرآن خانه کارگر در کردستان از شرکت 35 نفر داوطلب آزاد خواهر در دوره تربیت مربی قرآنی مهد کودک و پیش دبستانی در مجتمع فجر سنندج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و اشاد اسلامی گیلان با تاکید بر استفاده از زبان هنر در تبیین دستاوردهای انقلاب افزود: هر آداب و رسوم و فرهنگی که با هنر پیوند داشته باشد ماندگار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: بی توجهی برخی دستگاهها به حفظ و احیای فضای سبز باعث شده است تا 2500 درخت کاج شهر بیرجند که می توانستند تا چندهزار سال زندگی کنند جوان مرگ شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان عصر امروز (30 دی) از تندیس استاد فرض پور ماچیانی در رشت رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۵    
رئیس جمهور در دیدار سفیر جدید لهستان با اشاره به جایگاه این کشور در اتحادیه اروپا و نیز نقشی که طی ماه های پیش رو به عنوان عضو غیردائم شورای امنیت سازمان ملل برعهده خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۴    
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور طی سفر خود در جریان بازدید از شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس گفت: شرکت صنعتی سیناژن نماد واقعی اقتصاد مقاومتی است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۶    
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: در اثر آلودگی هوا سالانه در شهر تهران 4500 نفر و در کل کشور 12 هزار نفر جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس گفت: بازسازی صنعت دارویی کشور نیازمند 2 هزار میلیارد تومان اعتبار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۳    
انتشارات روزبهان با همکاری مجموعه طاقچه مسابقه آنلاین کتابخوانی هم خوان را با محوریت کتاب مهاتماگاندی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۸    
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از لغو تعطیلی پنج شنبه های ادارات و دستگاه های اجرایی هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام ملکی، روحانی جوانی که با نانوایی امرار معاش می کند و رو حانیت و تبلیغ را فقط رسالت خود می داند و به چشم شغل بدان نمی نگرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۳    
نشست معرفی و بررسی کتاب ایرانی از نگاه دیگری چهارشنبه چهارم بهمن ماه در سرای اهل قلم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان رودسر بابیان اینکه صورت اذان از همه مساجد شهر وروستا باید شنیده شود گفت: مدیر اسلامی به نمازخانه نگاه ویژه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۴    
دادستان تهران از دستگیری پنج متهم ارزی خبر داد و گفت: تعدد وظایف پلیس اقتضا دارد، همکاری لازم با این نهاد به عمل آید و اهمیت این همکاری به ویژه در تهران بزرگ نمود بیشتری دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری شبستان: نشست ترجمه و تفکر چهارم بهمن ماه به میزبانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاددهه فجر استان کرمان با بیان نکات مهمی درباره نقش آفرینی مسجد، از اجرای طرح 14 شب 14 مسجد در ایام الله دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری شبستان: روایاتی که در آن به مدت حکومت حضرت مهدی علیه السلام اشاره شده است، با هم اختلاف دارد. مدت هایی که در روایات برای حکومت آن حضرت(عج) مشخص شده مختلف و متعدد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری شبستان: اولین آکادمی اسلامی اربکستان به همت اداره معنوی مسلمانان این کشور تاسیس می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری بیرجند با اشاره به قطع شدن 2 هزار و 410 اصله درخت در اراضی پادگان 04 واگذار شده به راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا اوایل شب، ماندگاری گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بخش های غرب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری شبستان: تحقیقات جدید حاکی از شیوع خشونت پنهان ضد زنان مسلمان و اسلام هراسی گزارش نشده در کاناداست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری شبستان: نمایندگان 50 اتحادیه امروز نشست بین المللی را به منظور حمایت از قدس در تونس برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۱    
شهرداری منطقه 11 گفت: شهرداری منطقه 11 همه دستفروشانی که توانایی کار کردن داشته باشند را در 3 بخش فضای سبز، خدمات شهری و بازیافت به کار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: کرسی های تلاوت قرآن کریم در مساجد النبی (ص) جامع الرسول (ص) رحمتیه و المهدی (عج) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری 135 گفتمان دینی در 45 مدرسه استان همزمان با بهمن امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش متوسطه ناحیه دو اراک از کسب رتبه ممتاز کشوری توسط مدرسه حکمت در اجرای برنامه تعالی مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸    
اولین صحنه های فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی در 100 ثانیه منتشر شد. به گزارش رسیده، در این ویدئو، صحنه هایی از ابتدا و میانه فیلم دیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: با پیروزی انقلاب اسلامی آن توانایی های که در فضای تبلیغی کشور وجود داشت، به فضای تبلیغ بین المللی اسلام هم منتقل شد و مبلغینی که فقط هدفشان امت اسلامی بود حرکتی به سوی بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم گسترش مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد و کوچک جهت اشتغالزایی برای بانوان در هرمزگان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۰    
اولین صحنه های فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی در 100 ثانیه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: طرح عطر قرآن دوشنبه ها در مسجد امام حسین (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳    
مراحل فنی فیلم سینمایی جشن دلتنگی به طور کامل پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: روش های متناسب با تولید علوم انسانی اسلامی لزوما تاسیسی نیستند بلکه باید به میراث اسلامی و فرهنگی خودمان بازگردیم تا ظرفیت های برجسته ای که امکان بازسازی آنها برای روش است را پیدا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری یزد با اشاره به فعالیت های فرهنگی و هنری در مساجد گفت: ارتباط حوزه هنری و کانون های مساجد، راهکاری برای تقویت پیوند هنرمندان و مساجد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اشاره به اهمیت توجه به مخاطبان در جامعه گفت: مخاطب شناسی، امری اساسی در زمینه جذب جوانان به مساجد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۱    
کانون خبرنگاران نبأ: کتابخانه مسجد جامع غدیرخم سه شنبه، سوم بهمن ماه همزمان با سالروز ولادت باسعادت اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب کبری(س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۱    
اجلاس سه جانبه کشورهای ضامن کنگره گفت وگوی ملی سوچی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: کارشناس مذهبی گفت: طب اسلامی بر مبنای دانسته های امام ارائه شده است، اما هیچ مقاله ای که طب اسلامی را ارائه داده و در دانشگاه های دنیا مورد تایید قرار داده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: اگر ما در این جامعه کوچک که نامش خانواده است، خوب باشیم و خوب رفتار کنیم و گسترش خوبی دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: طرح یاوران نماز با حضور حجت الاسلام رنجبر و با موضوع بررسی نماز در قرآن، روایات، سیره انبیا در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه (س) اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس با تاکید بر اهمیت و ضرورت توسعه متوازن شهری و روستایی، توجه به زیرساخت های امدادی و ایمنی را یکی از محورهای مهم اینگونه توسعه برشمرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: با هماهنگی به عمل آمده بین سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی ارتش، از این پس کارکنان دیپلمه عملیاتی مرکز اورژانس تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی شهرستان فردوس از کشف یک تن پسته سرقتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: دکتر اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در خصوص درگذشت امدادگر اهل نورآباد ممسنی در حادثه سانچی ، پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: رسانه دولتی میانمار از آمادگی های نهایی این دولت برای بازگرداندن مهاجران مسلمان روهینگیایی به این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۳    
آیین رونمایی کتاب های هامون و آژانس شیشه ای ” در خانه سینما برگزار می شود. به گزارش رسیده،کتاب های هامون و آژانس شیشه ای از مجموعه نقد سینمای ایران نوشته سعید عقیقی با حضور خسرو دهقان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی با بیان اینکه 21.2 هکتار از مجموع اراضی پادگان 04 در اختیار ارتش است و ما بقی به راه و شهرسازی واگذار شده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه فلسطین به دادگاه لاهه درباره بازداشت کودکان فلسطینی به دست رژیم صهیونیستی شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور، به تقدیم لایحه دو فوریتی اشتغال روستایی به مجلس اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: نتایج تحقیقات یک کارشناس اسرائیلی حاکی از آن است که سازمان جاسوسی برون مرزی اسرائیل موساد هزاران نفر را ترور کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یزد با اشاره به اهمیت فعالیت های مساجد در جامعه گفت: هدف گذاری و احیای کارکردهای مساجد، لازمه فعالیت های محتوایی در مساجد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۳    
شرکت دانش بنیان زیست دارو دانش و خط تولید دو داروی بیماران ام اس با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیرربهداشت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک بهارستان کرج افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه افزایش کمیت و کفیت آموزش و تجهیزات فنی و حرفه ای نیازمند اعتبارات ویژه است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار ایلام، گفت: توزیع هدفمند اعتبارات و رعایت اصل اثربخشی طرح ها می تواند توسعه و پیشرفت استان را به ارمغان آورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل ثبت احوال هرمزگان از راه اندازی دفتر نمایندگی ثبت احوال در توکهور هشتبندی طی هفته های آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان:مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان الیگودرز، بصیرت افزایی و دشمن شناسی را محور مقابله با توطئه های دشمنان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان : سخنرانی اولین وزیر مسلمان زن از تریبون وزرای مجلس عوام، تاریخ ساز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: دادگاه آمریکا، فردی که در یک پیام تلفنی نمازگزاران مسجدی در میامی را تهدید کرده بود، به یک سال و یک ماه زندان محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان توسعه گردشگری در استان را نیازمند راه مواصلاتی ایمن دانست و گفت: تمام روستاهای استان شناسنامه دار شده و شناسنامه روستا در ورودی نصب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴    
ارومیه- مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از تجلیل 76 تولید کننده نمونه بخش کشاورزی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: فیلم محمد رسول الله در مسجد امام حسن عسکری (ع) قزوین اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن اشاره به اهمیت وحدت در پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان اسلام، عنوان کرد: جهانی شدن اسلام در پرتو وحدت مسلمین شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۱    
نخست وزیرحکومت محلی کردستان عراق روز یکشنبه در جریان سفر به تهران ، با تعدادی از مقامات کشورمان دیدار و رایزنی می کند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ضرورت دارد همه مسئولان کشور برای حل گرفتاری های معیشتی مردم اقدام عاجل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱    
دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در امور ویژه سیاسی و نماینده ویژه پوتین در امور سوریه امروز (شنبه) در سوچی درباره آخرین هماهنگی ها برای نشست سه جانبه کشورهای ضامن روند آستانه به گفت وگو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۳    
برنامه "رواق معرفت" شاخص ها و ویژگیهای معنویت نوظهور را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۳    
آرمان تبریز–مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در آیین بزرگداشت استاد ابراهیم پشت پناه در تبریز ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۸    
معاون اجرایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از استقبال مردم از پیش فروش بلیت های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را مطلوب توصیف کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۳    
مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی، از اخذ گذشت رضایتمندانه یک شاکی خبر داده و گفت : یکی از شاکیان زندانی جرائم غیرعمد و محکوم مالی از 600 میلیون تومان خود گذشته و مقدمات آزادی زندانی را فراهم آورده که وی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۳    
دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر ضمن رونمایی از پوستر این دوره، فراخوان دریافت آثار خود را نیز منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۸    
رئیس سابق دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس با اشاره به ادامه رشادت ها و دلاوری های ملت فلسطین به رغم جنایت های دشمن صهیونیستی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۱    
ارومیه – رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از تولید بیش از شش میلیون تن محصولات کشاورزی در سطح استان طی سال زراعی جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: کودکان نونهال مهدهای کودک قزوین در راستای فرهنگ سازی محیطزیستی،آموزش های زیست محیطی را فراگرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۴    
داوران بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش ملی و بین الملل معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۳    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت : هنوز برخی دستگاههای اجرایی به اهمیت های مختلف ملی و فراملی پروژه راه آهن آستارا – آستارا پی نبرده اند و با نگاه بخشی به آن می نگرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۳    
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ضمن تأکید بر توجه جدی تر مسئولین به موضوع هنر و فرهنگ دیار گروس، از برپایی نمایشگاه تجسمی آثار هنرمندان بیجاری در نگارخانه عالی حوزه هنری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۰    
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: دانشجویان استان کردستان بصورت داوطلبانه در نوروز 97 در کمک به بازسازی مناطق زلزله زده به میدان می آیند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۵    
گروه فعالیت های قرآنی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از ثبت نام 4 هزار نفر از خراسان جنوبی برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸    
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: داشتن برنامه مهمترین گام و الزام خدمت به مردم بویژه خانواده های شهدا و جانبازان در جامعه اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۳    
رادیو معارف در برنامه "به رنگ خدا" قادر و توانا بودن خداوند را با توجه به آیات نورانی سوره مبارکه "شعراء" واکاوی می کند
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۵    
کتاب خدمات متقابل فلسفه و علوم انسانی در ایران معاصر عنوان اثر جدید مالک شجاعی جشوقانی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به تازگی روانه کتابفروشی ها شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵    
گروه اجتماعی: معاون استاندار لرستان کاهش آسیب های اجتماعی را دغدغه جدی مقام معظم رهبری دانست و با بیان این که در این راستا کار جهادی لازم است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۴    
سازمان سینمایی حوزه هنری در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور سینماگران و مستندسازان کشور آئین رونمایی از منشور مستند انقلاب اسلامی متضمن پیام رهبر معظم را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۱    
گروه سیاسی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عناوین ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال 1396 را اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۸    
فیلم های سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در 31 استان کشور نمایش داده می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۵    
گروه فرهنگی: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر توجه بیشتر به قشر جوان و نوجوان گفت: ذوق هنری در ارائه طرح های فرهنگی، باعث ماندگاری نتیجه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۰    
موسیقی فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شد.