سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۳:۴۱Dec 2018 11

خبرهای خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با اشاره به اینکه بیش از 361 هزار نفر از اماکن گردشگری فارس بازدید کردند، گفت: حافظیه در صدر بازدیدهای نوروزی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی، در توئیتی نوشت: صنایع فرهنگی هنری را جدی تر بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت داریوش شایگان در توئیتی نوشت: هویت ایرانی-شرقی در زیست بوم جهان مدرن، دغدغه جدی داریوش شایگان بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: از 27 اسفند سال گذشته تا پایان روز یکم فروردین 33 هزار و 10 نفر از جاذبه های گردشگری و تاریخی استان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: سال نو برای کودکان با نو شدن لباسشان گره خورده اما در اطرافمان کودکانی هستند که رنگ و بوی سال نو را هیچ وقت حس نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: ترافیک سومین روز فروردین در جاده های این استان سبک و روان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: متقی گفت: به مناسبت لیله الرغائب برنامه های ویژه ای در امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار شد و بیش از 4 میلیون نفر در لحظه تحویل سال نو در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور سال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۳    
خبرگزاری شبستان:مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد گفت:مرکز 137 می تواند نشان خدمت و پاسخگویی شهر مشهد باشد
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۳    
خبرگزاری شبستان:سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی امدادگران هلال احمر به 12 آسیب دیده 3 حادثه جاده ای خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی فارس از تردد بیش از یک میلیون خودرو در جاده های فارس در طول یک هفته گذشته خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه 16 درصد افزایش از خود نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۴    
خبرگزاری شبستان:سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی از ورود چهار میلیون و 108هزار و 700 نفر به استان از روز 25 اسفند سال گذشته تا اول فروردین ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان از اقامت بیش از 28 هزار نفر مسافر و گردشگر در نخستین روز بهار 97 در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۹    
خبرگزاری شبستان: نسل نوخاسته عنوان اثری از احمد بهشتی است که مطالعه آن در ایام نوروز پیشنهاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۹    
خبرگزاری شبستان:قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد گفت: در اولین روز از بهار 97، 13 هزار و 265 نمایش خیابانی، جشن های آیینی، مسابقات فرهنگی و نمایشگاه در مشهد برگزار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۹    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان رضوی از ورود چهار میلیون و 108هزار و 700 نفر به استان از روز 25 اسفند گذشته تا اول فروردین ماه سال جاری خبر داد که در مقایسه با مدت مشابه پنج درصد رشد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس راه گیلان با تشریح وضعیت ترافیکی استان در دوم فروردین از افزایش 19 درصدی ورود مسافر به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) فرموده اند: هیچ نوروزی نیست مگر آنکه ما در آن روز منتظر فرج [مهدی(عج)] هستیم؛ چراکه نوروز از روزهای ما و شیعیان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
خبرگزاری شبستان: داریوش شایگان، هندشناس و اندیشمند معاصر ایرانی و صاحب آثار در حوزه فلسفه تطبیقی دوم فروردین ماه درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۹    
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی با حضور در اداره کل میراث فرهنگی از روند فعالیت های ستاد اجرایی خدمات سفر استان و همچنین موزه ارومیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۹    
خبرگزاری شبستان: قرآن اگراز بهار صحبت می کند، صرفا احساس انسان را درگیر نمی کند بلکه به این دلیل که رسالت او هدایت انسان است از تمام مباحث زیبایی شناختی که از بهار بیان می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۸    
خبرگزاری شبستان: رضوانشهر در شمال غربی گیلان، بین سواحل دریای خزر و رشته کوه های تالش قرار دارد و نگین سرسبزی گیلان با داشتن جاذبه های بسیار زیبا و مناطق بکر و طبیعی سالانه پذیرای مسافران و گردشگران ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۸    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزرات امور خارجه ضمن محکومیت انفجار انتحاری در جشن نوروزی مردم کابل، با ملت افغانستان ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام رضوی ضمن تشریح برنامه های قرآنی حوزه های علمیه از برگزاری مسابقات بین المللی قرآن طلاب جهان اسلام در اردیبهشت سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان:امام رضا علیه السلام می فرماید: مَنْ حَاسَبَ نَفْسَهُ رَبِحَ، وَ مَنْ غَفَلَ عَنْهَا خَسِرَ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۷    
خبرگزاری شبستان: کارگاه ساخت، نمایشگاه و زیارتگاه ضریح مطهر خیمه گاه حضرت امام سجاد (ع) برای زیارت و بازدید مسافران نوروزی سومین حرم اهل بیت (ع) در حرم حضرت علی ابن حمزه (ع) برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۷    
خبرگزاری شبستان: مسجد امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد از جاذبه هاب کم نظیر گردشگری مذهبی در غرب کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران از اجرای ویژه برنامه های آموزشی و برگزاری مسابقات مختلف در میعادگاه منتظران همزمان با ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مرکز تحقیقات علمی و پزشکی مصر از تاثیر نماز بر سلامت قلب و فشار خون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۷    
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در تماس تلفنی با مراجع عظام تقلید به مناسبت آغاز سال 1397 هجری شمسی، ضمن تبریک حلول سال نو و همزمانی نوروز با ماه مبارک رجب ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۷    
خبرگزاری شبستان: کشورهای آسیای میانه همچون دیگر کشورهای خاورمیانه با آغاز سال نو با مراسم و آداب و رسوم ویژه ای به استقبال بهار می روند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۷    
خبرگزاری شبستان: در حالی که آزادی های شخصی در حوزه لیبرالیسم اخلاقی موجب سقوط ارزش های اخلاقی در انگلیس شده،بسیاری از مردم آرامش را تنها در اسلام پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۷    
خبرگزاری شبستان: مجموعه چهارده جلدی سلسله مباحث امامت و مهدویت به قلم آیت الله صافی گلپایگانی و توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری شبستان: شیخ الاسلام نابودی داعش را موفقیت اصلی دستگاه دیپلماسی ایران در سال 96 ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته اطلاع رسانی خانه احزاب با بیان اینکه احزاب دیده بان رفتارهای حاکمیتی در جامعه محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۷    
خبرگزاری شبستان: امیدیان با اشاره به کیفیت دعا در لیله الرغائب، گفت: ظهور حضرت مهدی(عج) همه آرزوهای بشر در عرصه های فردی و اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۷    
خبرگزاری شبستان: مسجد و مدرسه مشیرالسلطنه واقع در خیابان مولوی تهران یکی از بناهای قدیمی پایتخت است که از معماری زیبایی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۷    
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه،گفت: سیاه چادرهای عشایری نیز در نقاط مختلف استان کرمانشاه برپا شده که در آنها پخت انواع شیرینی و آش محلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۷    
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با بیان اینکه دانشگاه ها محل صدور مدرک تحصیلی شده اند گفت: هیچ آموزش و فنی به دانشجویان ارایه نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: با نظر به روایاتی که درباره فضیلت مسجد و عبادت در آن و رعایت آداب و ... آمده است؛ در می یابیم که مسجد مکانی است که آدمی را به آخرت ترغیب کند و از دنیا و زینت های آن جدا کند وپرداختن ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: آنچه که باید در مورد این شب ارزشمند دانست، این است که پروردگار عالم دنبال دلیلی است تا بندگان را مورد عفو، رحمت و بخشش قرار دهد، به همین جهت لیله الرغائب ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: کارشناس علوم اجتماعی با تاکید بر مدیریت استفاده از شبکه اجتماعی گفت: در مناسبت هایی نظیر نوروز که فرصت زیادی برای دیدارهای چهره به چهره وجود دارد کمی از فضای مجازی فاصله بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: امروز حجاب تبدیل به سمبل آزادی در میان زنان مسلمان در مالاوی شده است و این تنها با پایداری و همت جامعه اسلامی به وجود آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۷    
خبرگزاری شبستان: آموزه های دینی و اعتقادی ما نسبت به صله رحم بسیار تاکید و حتی تصریح دارد که آن لحظات و ساعات، جزء عمر آدمی محسوب نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۸:۲۶    
خبرگزاری شبستان: امامزاده شاهزاده علی(علیه السلام) طبس از مقبولیت زیادی نزد مردم برخوردار است و در تمام ایام سال به ویژه در ایام نوروز و فصل بهار میزبان زائرین زیادی از شهرهای دور و نزدیک است.