شنبه ۲۴ آذرساعت ۲۳:۰۲Dec 2018 15

خبرهای خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره میراث فرهنگی ماهشهر گفت: ماهشهر با 83 کیلومتر راه آبی با خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین قطب گردشگری آبی در کشور، میزبان بیش از 20 بازی آبی در ایام نوروز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان: با شروع هفته دوم اکران نوروزی، پوستر جدید انیمیشن سینمایی فیلشاه با طرحی از محمد روح الامین رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۰:۵۳    
خبرگزاری شبستان: علیرضا شجاع نوری مدیر برنامه ریزی و رویدادهای سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر شرح وظایف و فعالیت های این بخش از جشنواره را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا از ورود بیش از 800 هزار نفر گردشگر نوروزی به این شهرستان گردشگرپذیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه تبریز در بازدید از "موزه قاجار" انعکاس فرهنگ اسلامی و تاریخ اصیل آذربایجان را در رویداد تبریز 2018، ضروری و حائز اهمیت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری شبستان: جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از کسب رتبه نخست این استان در جذب گردشگر در سطح کشور خبر داد و گفت: این دیار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۳    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان از رشد 102 درصدی اقامت مسافران نوروزی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۳    
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گلستان گفت: تاکنون بیش از 15 هزار نفر از موزه ها و اماکن فرهنگی -تاریخی فعال در استان گلستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از جابجایی بیش از 114 هزار مسافر توسط ناوگان عمومی در دور نخست سفرهای نوروزی در این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد 5 گروه جهادی از شهرستان های بیرجند، فردوس و نهبندان امروز به مناطق محروم استان اعزام می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: منزه با بیان اینکه سلسله نمایشگاه های سرزمین آسمانی در واژه های قرآنی را ادامه می دهم، گفت: نمایشگاه تفسیر مصور قرآن در نیمه اول سال نو برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی مرکز رسیدگی به امور مساجد فعالیت نهادهایی مانند بسیج و کانون های فرهنگی هنری را موجب پویایی فعالیت های مساجد دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: گروه جهادی بسیج سازندگی امیرالمومنین (ع) استان البرز است که سال گذشته مدرسه شهید محسن کمالی دهقان را در روستای بزمان احداث کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: شفت، قطب گردشگری مذهبی گیلان با زیارتگاه ها و اماکن مذهبی سالانه پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: آستانه مقدسه حضرت بی بی حکیمه (سلام الله علیها) خواهر امام رضا (علیه السلام) به عنوان شاخص ترین بقعه متبرکه در استان کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری شبستان:تازه مسلمان اکوادوری در شرایطی زندگی کرده است که با وجود مطالعات و تحقیقات گسترده دینی نتوانسته پاسخ بسیاری از سئوالاتش را بیابد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری شبستان: مسجد اعظم تجریش، مسجدی به قدمت بخش مهمی از تاریخ تهران است، که بیش از یک قرن قدمت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری شبستان: چشمه های معدنی از جاذبه های مهم مازندران جهت سلامت روح و جسم است که در طول سال به وِیژه در تطیلات نوروز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: کتاب امان نامه شب اثر علی اردلانی را موسسه نشر نگاه چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی استان البرز از البرز به عنوان بزرگترین معبر گردشگری کشور نام برد و گفت: البرز میزبان حرفه ای مهمانان نوروزی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: لاپشت فیلی اثر جمشید خانیان را انتشارات افق چاپ کرده است و مطالعه آن در این ایام توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان:مساجدمی توانند با هماهنگی اولیه با تولید کنندگان،کالاهایی را که جنبه خدماتی و عمومی دارند و قاطبه مردم نیز به این کالاهای ضروری زندگی نیازمند هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: تاملی بر نام امامزاده بیژن که اسمی فارسی و به دلیل تکرار مردم محل به این نام مشهور شد که ارادتمندانی هرساله برای زیارت به این بقعه واجب التعظیم در مازندران مشرف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان روانسر، گفت: غار قوری قلعه، غارکاوات، سراب روانسر، گوردخمه فرهاد و تپه موسایی از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهرستان روانسر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نامگذاری سال جدید به سال حمایت از کالای ایرانی ، گفت: مسئولان باید جلوی رخنه های نفوذ اقتصادی دشمن را بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول پروژه های قرارگاه شهید جعفری، گفت: در حال حاضر 160 گروه شامل 6 هزار جهادگر در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب، دشت ذهاب، روستای کوئیک، قلعه شاهین و شهرستان گیلانغرب حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه سامانه پیامکی اطلاع رسانی مسجد مقدس جمکران راه اندازی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری شبستان: شهر تاریخی و پلکانی گیلان با جاذبه های طبیعی و تاریخی اش یکی از مناطق زیبای استان سرسبز گیلان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های اعتکاف مسجد دانشگاه تهران در روزهای 11،12 و 13 فروردین اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری شبستان: هرکس نام منجیل را می شنود باد تند و توربین های این شهر به ذهنش خطور می کند که با وزش باد به گردش در می آیند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری شبستان:حرم مطهر امامزاده محمد واقع در درب گنبد شهرستان کوهدشت از شاخص های گردشگری معنوی استان لرستان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان: امیرالمومنین امام علی(علیه السلام) می فرمایند: همه، شیرانی اند که از بیشه ها خارج شده اند و اگر اراده کنند، کوه ها را از جا بر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان رشت از افزایش 22 درصدی ورود مسافر به این شهرستان از ابتدای نوروز تا کنون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون بیش از 196 هزار نفر از یادمان ها و مناطق عملیاتی دوران 8 سال دفاع مقدس استان ایلام بازدید کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: به هر وجود مبارکی که به اراده خداوند برای بشریت باقی می ماند، بقیة الله گفته می شود؛ از جمله سربازان مومنی که پیروزمندانه از جنگ برمی گردند؛ زیرا به اراده الهی باقی مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد هنری نوروز در کردستان از برگزاری جشن نوروزانه موسیقی کوردی به مدت سه شب در سنندج خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: اسپیه مزگت شگفت انگیزترین و قدیمی ترین مسجد گیلان با قدمتی بیش از یک هزار سال در شهرستان رضوانشهر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: دین اگرچه توصیه تاکید به صله رحم دارد اما برای آن محدوده مشخص کرده تا مردم این مهم را به افراط و تفریط و انحراف نکشانند و با تشریفات زائد متوقفش نکنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری شبستان:دو سوم از گروندگان هر ساله به اسلام در سیدنی زنان هستند و دلیل آنها رفتار مناسبی است که اسلام در قبال زنان توصیه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان:طرح ملی افق دارای ابعاد مختلف و کارآمدی است که می تواند چندین هدف را دنبال کند؛اما هرچه خود را درگیر مناسبات دولتی و بودجه های تخصیص یافته کند دچار فرسودگی شده و به مرور ممکن است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان:آوای حیوانات و اشک و آه قوم یونس به هم آمیخته شاید خاشاک بیابان را نیز با خود هم آهنگ کردند، رحمت بی انتهای پروردگار جهان بر سر آنها سایه افکند، عذاب نازل شده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان باید ملی فکر کنند، گفت: مجلس باید به سمت برنامه های کلان پیش برود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: دبیر جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس با بیان اینکه اولین ویژگی احزاب ارتباطات طولی و عرضی از طریق حوزه ها، کنگره و اعضای آن با یکدیگر است، گفت: عملکرد احزاب در کشور قابل دفاع نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از اجرای طرح آرامش بهاری در 2 هزار و 700 بقعه خبرداد و گفت: نوآوری امسال این طرح آرامش سبک زندگی اسلامی به مسافران نوروزی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۸    
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح آتش سرد در جاده های این استان برای کاهش تصادفات و واژگونی خودرو خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۸    
خبرگزاری شبستان:رئیس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان از افزایش 9درصدی تردد در جاده های این استان طی روزهای گذشته خبرداد.