چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۱:۳۵Dec 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۶    
خبرگزاری شبستان:معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان، از بازدید یک میلیون و 298 هزار و 965 نفر از جاذبه های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و دست ساز طی ایام نوروز در استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری شبستان:یش از هزار نفر از طلاب برادر و خواهر جامعه المصطفی در مسجد مقدس امام حسن عسکری(ع) و مسجد مقدس جمکران معتکف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری شبستان: کنسرت گروه آوازی تهران(وکاپلا) همزمان با هفته هنر انقلاب در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۸:۵۷    
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه 20 از آماده سازی بوستان های این منطقه برای بهره مندی شهروندان در روز طبیعت خبرداد و گفت: با توجه به تقارن این روز با پانزدهم رجب ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۲۳:۳۹    
خبرگزاری شبستان: توجه به فرا رسیدن روز سیزدهم فروردین موسوم به روز طبیعت، محدودیت های ترافیکی پلیس فارس در این روز برای رفاه شهروندان و مسافران نوروزی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امسال هفت هزار نفر در 200 مسجد استان معتکف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از ثبت 2 میلیون و 227 هزار و 40 تردد در محورهای استان زنجان طی مدت زمان اجرای طرح نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بازدید 50 هزار و951 نفر از بنای تاریخی گنبد سلطانیه موجب شده این بنا در صدر بازدید گردشگران نوروزی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۳    
خبرگزاری شبستان: همزمان با میلاد امام علی(علیه السلام)، جشن بزرگ پدران آسمانی در گلزار شهدای رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۳    
خبرگزاری شبستان: سرپرست تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: 466 نفر معتکف در 14 مسجد صومعه سرا در آیین معنوی اعتکاف حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۹    
برای مشاهده اینفوگرافیک،اینجا کلیک کنید دیتا ژورنالیست: مهدی دل روشن پایان پیام/ 465
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با بیان اینکه حفظ نظام اسلامی بالاترین عبادت است، گفت: مشکلات و نقایصی که سیستم حکومت دارد مربوط به ما مسئولان است که باید اصلاح شود، خود نظام اسلامی مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: برنامه های اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس با اشاره به اینکه مردم شیراز بیش 10 هزار شاخه گل برای گل آرایی حرمین مطهر در نجف اشرف، کاظمین و کربلای معلی اهدا کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،گفت: اقدامات سپاه و ارتش در امدادرسانی به زلزله زدگان بسیار خوب بوده و در حال حاضر اشتغال درآمد و تولید مردم باید مورد توجه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز اورژانس فارس گفت: در حوادث جاده ای استان فارس در ایام نوروز 32 نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۶    
خبرگزاری شبستان: خودتان را دوباره بسازید اثر استیو چندلر با ترجمه اسماعیل نوری را انتشارات ققنوس چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
خبرگزاری شبستان: درست در شبی که یادآور نجات حضرت موسی و قومش از یوغ ستمگران است، صهیونیست های ستمکار، فلسطینیان را به خاک و خون می کشند؛ شرم شان باد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: آیت الله دین پرور گفت: شخصیت حضرت علی (ع) و سیاست وی امروز باید به عنوان یک الگو و راهگشا در مسیر عمل مدیران و سیاست گذاران قرار گیرد و همه ما باید آموزه های خود را از سیره و سخنان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۶    
خبرگزاری شبستان:جدیدترین تصحیح و چاپ تاریخ بیهقی، با مقدمه، تصحیح، تعلیقات،توضیحات، و فهرست ها، از دکتر محمدجعفر یاحقی و مهدی سیدی است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۶    
خبرگزاری شبستان: شمس از انتشار کتاب های هزار و یک افسانه ، قصه های ترسناک و ماجراهای آمیتیس برای نوجوانان در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان فاجعه کشتار فلسطینیان در سرزمین های اشغالی را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی گیلان از آغاز مراسم پرفیض اعتکاف در92مسجد گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
خبرگزاری شبستان: آبشار ویسادار جلوه ای زیبا از طبیعت دلبرانه گیلان در شهر پره سر این استان قرار گرفته و یکی از زیبا ترین مناظر دیدنی و جلوه ای از آفرینش طبیعت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل راهداری، حمل و نقل جاده ای گیلان از رشد 20 درصدی ورود خودرو در ایام نوروز به استان خبرداد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: مراسم معنوی اعتکاف در 16 مسجد شهرستان صومعه سرا با حضور معتکفین به مدت 3 روز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: زیارت شاه شهیدان تقدیس زیبایی ها و زیباترین تصویر کرامت و دلدادگی است و هر ساله زائران بسیار زیادی از نقاط مختلف کشورمان جهت زیارت این بقعه به گیلان سفر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: فرزند مرحوم آیت الله العظمی سید نورالدین حسینی الهاشمی (ره) از برگزاری مراسم بزرگداشت آن مرحوم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از نصب 160 مخزن ویژه جمع آوری سبزه و زباله در ورودی ها و خروجی های شهر شیراز و محل های تفریحی در روز طبیعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان: گرایش به دین اسلام و روند ساخت مراکز اسلامی در تیجوانا که یکی از شهرهای مرزی میان آمریکا و مکزیک است در حال گسترش روزافزون است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: همزمان با سیزدهم رجب، جشن میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری جشن میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) در بیش از یک هزار و 200 کانون مساجد فارس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: حسینیه اعظم زنجان یکی از میراث معنوی استان به شمار می آید که توجه مسافران و گردشگران حاضر در این استان را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: تمدن اسلامی در کشور هندوستان سرزمین نژادها و ادیان و فرهنگ های متنوع با بناهای اسلامی و مساجد در گوشه و کنار آن خودنمایی می کند و جلوه ای دیگر به این سرزمین داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان:یک مشاور خانواده گفت:هرچه اختلاف نظر بیشتری در زمینه های خرج کردن پول، پس انداز، صداقت مالی با یکدیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از مراجعه نزدیک به 30 هزار نفر به پست های امدادی هلال احمر در طی 12 روز اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت علی(علیه السلام) مراسم جشن و سرور در جای جای استان زنجان برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول امور مساجد سازمان تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه 115 هزار نفر در فارس از بامداد امروز معتکف شدند، گفت: 570 مسجد در فارس که 2 مسجد آن تاریخی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: معلمان و مربیان تربیتی باید با فضای مجازی آشنا باشند و دوره های آموزشی را درباره فرصت ها و تهدید های آن ببینند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: مسجد سید عزیز الله در محله بازار، نزدیک چهارسوق بزرگ و کوچک واقع شده و از بناهای زیبای دوره فتحعلی شاه قاجار در تهران است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: پیش از این اقتصاد اسلامی در کشورهای خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی اقبال بسیار بالایی داشت اما مورد استقبال بسیاری از کشورهای غیر مسلمان غربی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: گروه های سرود در قالب کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از بهترین ظرفیت ها برای شناسایی جوانان و نوجوانان هنرمند در عرصه مسجد و تعالی بخش فعالیت های هنری به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: بقاع متبرکه و امامزادگان استان در روز 13 فروردین میزبان گردشگران و زائران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۹:۲۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشنواره فرهنگ و سنن ایرانی موجب می شود فرهنگ و سنن ایران به نمایش گذاشته شود و هویت ملی را بیشتر به نسل جدید و کودکان آموزش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۴    
خبرگزاری شبستان: کارشناس اقتصادی حل معضلات موجود در سیستم بانکی کشور و کمک به واحدهای تولیدی در کنار تامین منابع آبی در صنعت و کشاورزی را از جمله اولویت های دولت در اقتصاد 97 دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۷:۱۳    
خبرگزاری شبستان: خطبه ای در نهج البلاغه هست که حضرت امیر(ع) در آن می فرمایند: ای مردم بدانید معاویه از من زرنگ تر نیست اما میان و من معاویه تفاوت اساسی وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۷:۱۳    
خبرگزاری شبستان: هنگامی که منادی از آسمان ندا می دهد: حق از آن ِ آل محمد صل الله علیه وآله است ، شما اگر طالب هدایت و سعادت هستید به دامان آل محمد صل الله علیه وآله چنگ زنید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۶:۴۳    
خبرگزاری شبستان: آن چنان سبک زندگی حضرت امیر(ع) با قدرت و قوّت در مسیر اراده الهی حرکت دارد که حضرت رسول(ص) درباره ایشان می فرماید: عَلی مِیْزانِ الاَعْمال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۶:۳۳    
خبرگزاری شبستان: پدر نقش مهمی در درک مدیریت جهانی حضرت مهدی(عج) دارد و می تواند با انجام مدیریت های خُرد دینی در خانواده، این راه را هموار کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: بهبود کیفیت کالاهای داخلی برای رونق تولید و کار کارخانه ها نیاز است.