پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۰۷:۲۳Dec 2018 13

خبرهای خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۶    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان، از اسکان 70 هزار و 460 مسافر نوروزی در مراکز فرهنگیان استان در ایام نوروز خبرداد و گفت: از رشد 62 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی از رشد 29 درصدی بازدید گردشگران نسبت به مدت مشابه سال گذشته از ثبت دو میلیون و 354 هزار و 177 مورد بازدید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۶    
خبرگزاری شبستان: 23 هزار نفر گردشگر در نوروز97 در اقامتگاه های رسمی استان مرکزی اقامت داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری شبستان:مسؤول گروه جهادی مسافران خورشید گفت: 55 نفر از جهادگران بسیجی طی 10 روز بدون هیچ تجهیزات مکانیکی توانستند پروژه عمرانی مدرسه روستای شله دان را از صفر به 50 درصد پیشرفت برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۴    
خبرگزاری شبستان:فرمانده حوزه شهید جلالی ناحیه بسیج امام حسین (ع) از فعالیت 6 گروه جهادی بسیج و ارائه خدمات رایگان به 400 بیمار همزمان با ایام تعطیلات نوروز در روستا های بخش مرکزی قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۹    
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور گفت: احیای دریاچه ارومیه حتما انجام می گیرد و این موضوع نمی تواند از دستور دولت های ایران حذف و یا کنار گذاشته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از رشد 21 درصدی سفرهای نوروزی تا یازدهم فروردین ماه جاری نسبت به سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۲۰:۲۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به دیدار امروز (12 فروردین) خود با تولیت آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۷    
خبرگزاری شبستان: ناپلئون به جنگ داعش می رود اثر رومن پوئرتولاسم با ترجمه ابوالفضل الله دادی را انتشارات ققنوس چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری شبستان: طی برنامه ریزی های انجام شده همزمان با فرا رسیدن روز طبیعت 15 آمبولانس اورژانس در مراکز گردشگری گلستان مستقر خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس گروه امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: در طول ایام تعطیلات بیش از 138 هزار مسافر از موزه های استان بازدید داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر اوز فارس با اشاره به اینکه جدیت بانک شهر در نوروز ستودنی است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۱    
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه 2 شیراز با اشاره به اینکه بانک شهر در خدمت رسانی به مسافران نوروزی پیشرو است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، گفت: پس از وقوع این حادثه 16 تیم ارزیاب این جمعیت به محل مورد نظر اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۶    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بانک شهر با فعالیت گسترده خود در ایام نوروز نیازهای مسافران به خدمات بانکی را به خوبی برطرف ساخته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز، ارائه خدمات بانکی را نیز بخشی از حوزه و صنعت گردشگری دانست و گفت: بانک شهر توسعه گردشگری شیراز را به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان: بازدید از روستاها گامی مهم در جهت پیشرفت و رونق بوم گردی مازندران محسوب می شود که در تعطیلات نوروز 97 با استقبال خوبی روبرو شد و استفاده مطلوب از آن ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: شیخی از برگزاری نمایشگاه خود با موضوع طبیعت بعد از نوروز97 خبر داد و گفت: برای برگزاری این نمایشگاه به تنهایی سفر می کنم و از مردم و طبیعت الهام می گیرم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از 28 اسفند سال گذشته تا یازدهم فروردین امسال 6 هزار و 123 نفر به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: جشن ولادت حضرت علی(ع) در بیش از هزار کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با محوریت عدالت و ولایت مداری آن امام همام و اهمیت نقش پدر در خانواده برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران در اطلاعیه ای 12 فروردین را روز تثبیت جمهوری اسلامی ایران و سرآغاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیا پرستان و زورمداران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: شهید محمد مهدی مقدم از خادمان شهید راهیان نور است که اخلاص در کارها و خدمات رسانی به زائران سرزمین نور از جمله خصوصیات وی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: حیران بهشت گمشده شمال ایران به عنوان یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین مکان های توریستی کشور سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از اقصی نقاط کشور و کشورهای خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۹    
خبرگزاری شبستان: یک خبرنگار کلمبیایی با تاکید بر اینکه دیدن عکس شهدا در همه شهرها اتفاق قشنگی است، گفت: ایرانیان برای شهدا ارزش زیادی قائلند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان: سید عباس انجام گفت: برنامه های شبکه رادیویی عربی آفریقایی با پیوست قرآنی در نوروز 97 بر روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات 36 نوع محصول کشاورزی به ارزش 239 میلیون و 225 هزار و 150 دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان طی سال 96 خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندر آستارا گفت: در مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف 131 نفر از مردم ولایتمدار و دیندار آستارا در دو مسجد این شهرستان معتکف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در پیامی مشترک آورده اند: 12 فروردین برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۹    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: یکی از مسائلی که در خوف الهی باید به آن توجه کرد اجتناب از طاغوت است، هر ذره ای از غربزدگی انسان را از قرب به درگاه الهی دور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۹    
خبرگزاری شبستان:مدیر کل راهداری، حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد ورود مسافر افزایش داشته است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: این تابلوی زیبای خلقت که یکی از قدیمی ترین روستاهای شهرستان دنا است قدمتی دیرینه دارد و یکجانشینی در این منطقه، به دوران قبل از مهاجرت آریایی ها به فلات ایران برمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر قرآنی گفت: اگرچه نام مبارک (عَلِی) که اشاره ی مستقیم به وجود نازنین امیرالمؤمنین (ع) داشته باشد نیامده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری شبستان: طبیعتا خانواده هایی که مبنای رفتاری شان ایمان باشد و در سبک زندگی خود تلاش کنند تا بر طبق سیره ای که ائمه(ع) بر آن تاکید کرده اند، رفتار کنند، درگیر کدورت و کینه نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان: اهتمام و توجه به موضوع انتظار در سه روزی که معتکف در خانه خدا به عبادت و راز و نیاز با معبود مشغول است، عملا می تواند سبک خاصی از زندگی را به او نشان و مسیر زندگی اش را تغییر دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: مسجد بیت الرئوف از مساجد سازگار با محیط زیست است که توجه بسیاری از معماران را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: مسجد خطوه امام علی (ع) در بصره بنا بر روایاتی تاریخی، دومین مسجدی است که در اسلام بنا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: تنی چند از پژوهشگران و کارشناسان حوزه علوم سیاسی و تاریخ اسلام با اشاره به عوامل شکل گیری انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: تعداد مساجد و مسلمانان در سال های اخیر در کشورهای اروپایی رشد بسیاری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مخالفت ها در عرصه بین الملل، منطقه و فرقه ای با جمهوری اسلامی و انقلاب، به این جهت است که تمدن های غربی از تحقق تمدن استکبارستیز ترسیده و به یقین رسیده اند که جهان به سمت استقبال از ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: موزه انقلاب بزرگ سوریه در سویداء از حماسه انقلابیون و قهرمانان در رویارویی با استعمارگران فرانسوی روایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان:قطار صنعت حلال در آسیا و اروپا با سرعت زیادی شتاب گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
خبرگزاری شبستان:مجری طرح تربیتی صراط ازاجرای آ ن ویژه دانش آموزان خبر داد و گفت: مسجدجامع خاتون آباد درراستای نهادینه کردن ارزشهای اخلاقی درنوجوانان و رشد تربیتی آنها این طرح تربیتی را در سال تحصیلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه با اشاره به برکات حضور در خانه خدا در ای اعتکاف گفت:زمانی که انسان سه روز در خانه خدا مشغول عبادت و از دنیا روی می گرداند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به معضلات موجود در اقتصاد کشور گفت: اولویت دولت به منظور حل این معضلات اقتصادی در سال 97 ایجاد اشتغال و رونق بخشی به تولید خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۸    
خبرگزاری شبستان: عضو جبهه پیروان امام و رهبری با انتقاد از عملکرد کمرنگ احزاب در سیاست کشورمان و در دوران انتخابات بر لزوم بازنگری در نظام حزبی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: طبق گزارشات انجام شده تا روز هشتم فروردین امسال، 531 هزار و 56 نفر زائر در امامزادگان استان حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرگان با بیان اینکه اعتکاف تحمل و صبر انسان را زیاد و زندگی را خدایی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: دوشنبه هوای استان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما و وزش باد را خواهیم داشت.