جمعه ۲۸ دیساعت ۱۷:۱۳Jan 2019 18
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۱    
خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی در تکمیل بخشنامه ممنوعیت واردات کالا از کشورهای ترکیه، چین، کره و هند به صورت بدون انتقال ارز ، موارد سه گانه ای را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه همه دشمنان به خصوص آمریکا کمر بسته اند تا جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: ترامپ در حالی تهدید به خروج از برجام می کند که این تهدید او با مخالفت ویژه آلمان مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: تحلیلگران آمریکایی ادعای سعودی ها مبنی بر ناتوان بودن ایران در منطقه را رد کرده و معتقدند که کشورهای مقابل ایران بدون کمک آمریکا توانایی این مقابله را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان: آیت الله صدیقی گفت: حضرات معصومین روایت را در خور استعداد و فهم مخاطبانشان مطرح می کردند اما در دعا چون خودشان با خداوند نجوا داشتند در اصل تجلی وجودی خودشان را به نمایش می گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان: سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با نمایش آن سوی ابرها تازه ترین ساخته مجید مجیدی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰    
چندرسانه ای 1397/1/18 - 09:37 698079 خبرگزاری شبستان: پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR بر اساس این بخش هایی از پاسخ رهبر انقلاب به این نامه؛ نماهنگ راه علاج: تشدید مبارزه را منتشر می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۹    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه گفت: هشدار می دهیم همه توطئه های تفرقه افکنانه سالیان اخیر در منطقه با هدف بروز نفاق و انشقاق در جهان اسلام و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی صهیونیستی طراحی و اجرا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۹    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با رئیس کمیسیون امور بین المللی پارلمان ترکمنستان بر ضرورت احیای جاده ابریشم تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۷    
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به این که خط یکی از عوامل وحدت در کشورهای اسلامی است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۷    
خبرگزاری شبستان:داور بخش خطوط شکسته جشنواره خوشنویسی آیات گفت: جشنواره خوشنویسی آیات می تواند تاثیر بسیار خوبی برای عمل به آیات قرآن بر روی نسل جوان داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۷    
خبرگزاری شبستان:داور بخش خطوط ثلث، نسخ فارسی و عربی جشنواره خوشنویسی آیات گفت: تعیین جوایز ارزشمند از نقاط قوت جشنواره خوشنویسی آیات است هم چنین این جشنواره دارای موضوعات متنوع و هدفمندی است که می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده جدید ولی فقیه در گیلان گفت: وابسته به هیچ گروه و حزبی نیستم و خط قرمز من ارزش های انقلاب و رهبر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اعلام کرد: مقاومت تنها راه مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه استفاده از کالای داخلی برای اشتغال فرزندان در اولویت قرار دارد، اظهار کرد: مصرف کالای خارجی ضربه به اقتصاد کشور می زند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری شبستان: شهردار همدان، از پذیرش 140 هزار مسافر نوروزی در اسکان شهرداری همدان خبرداد و اظهار کرد: برای نوروز 100 المان در نقاط مختلف شهر استقرار یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز گفت: مسئولان خوزستانی چرا مصیبت های جدید بر مردم استان تحمیل می کنند؟ تعطیلی برنج کاری به معنی آن است که 200 هزار نفر خوزستانی که معاش آن ها با این کار است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۶    
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با تاکید بر اینکه نماینده ولی فقیه محور یکپارچگی، همدلی و وحدت است، اظهار کرد: نماینده ولی فقیه می تواند در انسجام، وحدت و همراهی جامعه نقش اساسی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه تولید کالای ایرانی یکی از شاخصه های اقتصاد مقاومتی است، گفت:حمایت از کالای ایرانی پشتیبانی مردم و مسئولان جامعه را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: استقلال و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه عامل اقتدار کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری شبستان:شهردار شاندیز با اشاره به اینکه در ایام نوروز 2 میلیون و 700 هزار نفر از این شهرس بازدید کرده اند، گفت: پایداری از ارزش های اسلامی از وظایف مهم شهرداری شاندیز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: تولیدکنندگان کیفیت کالای خود را بالا ببرند که مردم به این سمت رغبت داشته باشند و آن را خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: مخالفت ما با آمریکا، مخالفت با شیطان بزرگ است و مخالفت با شیطان زمان نمی شناسد و دشمنی شیطان هم با ما تاریخی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولان باید توانمندی های جوانان کشور در زمینه های مختلف را باور کرده و از آنان حمایت کنند و نگذارند موج ناامیدی بر مردم به ویژه جوانان غالب شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: تنها نسخه شفابخش جراحات جهان اسلام و ایستادگی در مقابل توطئه های دشمنان اسلام است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: عملیات پاکسازی محل جمع آوری فاضلاب، نخاله های تپه هزارپیچ گرگان و تبدیل آن به پارک پسماند آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به اینکه قاچاق کالا به تولید داخل ضربه وارد می کند، ادامه داد: باید برای حمایت از کالای ایرانی با قاچاق کالا بشدت مبارزه شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: امسال سال حساسی برای استان ما در زمینه اشتغال است و محور فعالیت های ما در راستای کاهش بیکاری برنامه ریزی برای حمایت از کالای ایرانی و تثبیت تولید و اشتغال است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه سفارت خانه آمریکا یک جاسوس خانه بود، گفت: آمریکایی ها با جاسوسی که داشتند به دنبال براندازی انقلاب اسلامی ایران بودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته در زمینه تسهیلات اشتغال زایی عشایر و روستاییان چهار هزار و 399 طرح در بانک های عامل ثبت شد که این امر با پیگیری های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی گلستان گفت: طبق گزارشات رسیده، گلستان در مجموع سرقت های خرد و کلان با هشت درصد کاهش مواجه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از حجت الاسلام و المسلیمن سید مهدی طباطبایی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دکتر محمد جواد ظریف با واصف طالب اف رئیس مجلس عالی جمهوری خودمختار نخجوان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در طول این 70سال اشغال فلسطین مذاکرات و نشست های زیادی گذاشته شد و نه تنها مشکل حل نشد بلکه بروی آوارگی فلسطینی ها افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دشمن در طول تاریخ بعد از انقلاب بسیار تلاش کرد که ایران را به زانو دربیاورد اما این برکت خون شهدا بود که ما را به سوی قله های پیشرفت سوق داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز جمعه گفت: دستور کار بوق های تبلیغاتی و انگلیس این است که القاء کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه هر کاری به تولید داخلی ضربه بزند خیانت است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چوار گفت: تقویت تولید داخلی و کاهش واردات کالاهای غیرضروری و با داشتن مشابه داخلی، از پایه های اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: اگر خودباوری در عرصه اقتصادی با مدیریت وارد میدان فعالیت شود به طورقطع اقتصاد در آینده نزدیک شاهد اقتصادی مقاوم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۴    
خبرگزاری شبستان: دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور با تاکید بر اینکه نیرو سازی و جریان سازی در اتحادیه انجمن های اسلامی در راستای تربیت حماسی دانش آموزان انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرورش بندر آستارا از رشد 10 درصدی اسکان معادل بیش از 14 هزار نفر مسافر نوروزی در مدارس این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۳    
خبرگزاری شبستان:رابط جشنواره مردمی فیلم عمار در صومعه سرا گفت: فیلم های سینمایی به وقت شام، لاتاری و فیلشاه در مجتمع فارابی صومعه سرا اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۲    
خبرگزاری شبستان: هر که ازدواج می کند از اینجا می رود، من هم بزرگتر شدم می روم شهر! این را علیرضا، نوجوان 13 ساله ای می گوید که تا کلاسه ششم را خوانده و بعد هم ترک تحصیل ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۳:۵۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده جدید ولی فقیه در گیلان به ظرفیت های گوناگون انقلاب اشاره کرد و گفت: وظیفه ما در برابر مردم سنگین است و باید جهادی کار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۲:۰۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: تاریخ مبارزات مردم ایران گواه است هر جا افتخاراتی داشتیم در راس آن علما و بزرگان دینی حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۱:۵۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده سابق ولی فقیه در گیلان گفت: در سایه وحدت می توان مشکلات کشور را حل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۰:۴۷    
خبرگزاری شبستان: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد به اسم طب اسلامی به اعتماد مردم آسیب می زنند و برخی افراد با عنوان طب اسلامی به مسائل پزشکی ورود می کنند و موجب خدشه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۰:۴۷    
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید بیمه های درمانی گسترش یابد و یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه شود، توسعه این امر است.