شنبه ۲۹ دیساعت ۰۶:۳۲Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۵    
چندرسانه ای 1397/2/3 - 10:39 701163 خبرگزاری شبستان:پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در چهارمین روز از ماه شعبان و به مناسبت میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان به اهمیت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پلیس باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی وزیر کشور گفت: اعزام زائران به صورت کاروانی یا شبه کاروانی یا کاروان خانوادگی می تواند درحل مشکلات بویژه در اعزام و صدور روادید نیز موثر واقع شود که این مهم انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۹    
خبرگزاری شبستان: مسابقه بخوان در بهار عبادت در حاشیه سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: نفر هفتم اثر مرسده کسروی را انتشارات نیستان برای نخستین بار چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۸    
خبرگزاری شبستان: خیرالله خادمی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از طرح های جاده ای و ارتباطی استان ایلام بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۸    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تمجید از جایگاه رفیع جانبازی در جامعه، حضور پر برکت جانبازان را موجب انتقال پیام رزمندگان به ملت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۸    
خبرگزاری شبستان:پروانه و آتش (سیر تحولات یک تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ) اثر نصرالله پور جوادی را فرهنگ معاصر چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۷    
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قم و جمعی از معاونان تاکید کرد: مهم ترین کار کمیته امداد جلب اعتماد مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۲    
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه کشورهای منطقه هیچکدام قابل مقایسه با ایران نیستند، گفت: در سقف تکنولوژی دنیا در حوزه شناوری هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: سازمان سینمایی حوزه هنری با 25 فیلم بلند، کوتاه، مستند و انیمیشن در دو بخش بازار و مسابقه سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری شبستان: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به بارش برف و باران و سرمازدگی در برخی از مناطق شمالی این استان پیش بینی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همایش ملی اخلاق و عرفان در ادب فارسی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت رسمی در شهر زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری شبستان: نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود به مسجد امام علی(ع) در حومه دمشق تسلط یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: شعار امسال با شعارهای سال های گذشته تفاوت جدی دارد و همه بخش های جامعه در تحقق شعار امسال نقش آفرین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان نباید در مقابل حوادثی مانند برخورد مامور نیروی انتظامی با یک دختر جوان، به گونه ای موضع گیری کنند که اقتدار پلیس آسیب ببیند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: حمایت از بخش گردشگری و رونق آن از اولویت های استان قزوین در سال جاری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دفتر امام جمعه اردبیل در خصوص شایعه های ایجاد شده در فضای مجازی بیانیه ای صادر و اینگونه فضاسازی ها علیه شخصیت ها را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان سال گذشته با احداث هزار کیلومتر راه روستایی نشان داد که از سرعت عمل و ظرفیت بالایی برای انجام پروژه ها برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان:سفیرایران در انگلیس در یادداشتی در نشریه ایندیپندنت، حمله اخیر ائتلاف به سکردگی آمریکا علیه سوریه را نقض آشکار منشور سازمان ملل متحد دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روابط ایران و عراق از استحکام قوی و خاصی برخوردار است، گفت: روابط دو کشور تحت تاثیر شیطنت های مداخله جویانه قرار نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۴    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره وضعیت حقوق بشر گفت: گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا، مغرضانه، سیاسی و مردود است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۴    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری ، دادستان کل کشور در سالروز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور در آسایشگاه ثارالله از جانبازان مستقر در این آسایشگاه عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۷    
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی همایش ملی اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در سبک زندگی امام سجاد(ع) با اشاره به وصول 257 اثر علمی از 24 استان، از چاپ کتاب مقالات برگزیده این همایش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: هم اندیشی سینما و دین یکشنبه 2 اردیبهشت ماه ساعت 9:30 در سالن آیت الله مهدوی کنی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: شاه نظرف گفت: در زمان شوروی فیلمسازان نیاز به حامی مالی و هزینه برای ساخت فیلم نداشتند و دولت به صورت مستقیم از ساخت فیلم ها حمایت می کرد اما سانسور زیاد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان:سیما فردوسی ضمن حضور در پرانتز باز از آسیب های پنهان حس تنهایی در سنین نوجوانی و راهکارهایی برای گفتگو و تعامل با نوجوانان سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: حمله به دانشمندان: دانش در میدان مغناطیسی پول (Scientists under Attack: Science in the Magnetic Field of Money) عنوان مستندی در شبکه پرس تی وی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان:سرور دانش در دیدار ابراهیمی ترکمان گفت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نقش مهمی در توسعه روابط فرهنگی بین کشورها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان:آیین بزرگداشت روز سعدی، پنجم اردیبهشت ماه جاری به همت رایزنی فرهنگی ایران در دانشگاه صوفیه بلغارستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان سینمایی گفت: فعلاً بنایی بر تغییر دبیر بخش ملی جشنواره فجر نداریم و در هر حال نهایی کردن بخش های جشنواره هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: صالحی گفت: عنوان فجر نسبت جشنواره را با جمهوری اسلامی مشخص می کند و این نسبت با سینمای ایران همواره حفظ خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۶    
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: با توجه به شعار سال معتقدیم تامین سلامت از وظایف حکومت و دولت محسوب می شود که باید نسبت به آن توجه لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۶    
خبرگزاری شبستان: یکی از مبانی و سیاست های مهم جمهوری اسلامی وحدت است و امت اسلام هم باید به این سمت بیاید و شعار مسابقات قرآن نیز چنین است. ما با اهل سنت خود در ایران به خوبی و با مودت زندگی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۶    
خبرگزاری شبستان: معاون دفتر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص جزئیات آیین تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری شبستان: معاون فنی مرکز بهداشت گلستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت نمایشگاه سلامت در گرگان برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: قرآن کتابی است که نگاه داری اش، نگاه کردن به آن، تلاوت و حفظ و فهم آن و نیز عمل به آن فضیلت دارد و هیچ یک با دیگری در تزاحم نیست لذا کسی که قرآن را به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:همزمان با روز زمین پاک و در اجرای نذر طبیعت یک عدد آبشخور در پناهگاه حیات وحش یخاب ساخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مناسب سازی معابر عمومی شهری و روستایی از سوی شهرداری ها و نهادها برای جانبازان و معلولان لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: نفر دوم مسابقات کشوری قرآن کریم در سال 96 معتقد است که مسابقات بین المللی قرآنی که هر ساله در تهران برگزار می شود به دنبال ایجاد وحدت بین امت های اسلامی و مقابله با تبلیغات سوء ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی گفت: وقتی شادی یک مومن در میلاد ائمه معصومین (ع) به کمال می رسد که راه و رسم آنان را در زندگی خود ترسیم کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: دوران خدمت سربازی برای جوانان فرصت تمرینی و مقدمه ای برای خدمت به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: اجرای پروژه کمربندی کاشان باید با جلب نظر هر دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل صورت گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: در آستانه روز زمین پاک، با فرارسیدن روز زمین پاک منطقه گردشگری مرنجاب پاکسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مردم مومن ایران اسلامی به عنوان طلایه داران مذهب تشیع نقش مهمی در بازسازی عتبات عالیات برعهده دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری شبستان: نخستین نشست مشورتی کمیته بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های فعال در حوزه بین الملل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری شبستان: قاسمی معتقد است مشکلاتی که امروز مسلمانان با آن دست و پنجه نرم می کنند به دلیل عدم مراجعه به مشترکاتشان از جمله قرآن کریم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری شبستان: سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از حضور 30 نابینا از 23 کشور جهان در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به طرح غربالگری بیماران دیستروفی شبکیه، بیماریهای وراثتی شبکیه چشم گفت: تاکنون 352 نفر از بیماران معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری شبستان: برای اولین بار شب شعر قرآنی مشکات به مناسبت اعیاد شعبانیه در حاشیه سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه فراموش کردن ارزش های اولیه انقلاب کار دشمنان در جنگ نرم است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری شبستان: دومین روز از رقابت های سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در نوبت عصر با تلاوت مختار دهقان قاری افتخاری کشورمان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری شبستان: دیدن او که 35 سال است بر تخت خوابیده به شدت متأثرکننده است؛ تختخوابش کنار پنجره ای است که هر روز رو به آفتاب است و مهمتر از پنجره خانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری شبستان:معاون اول رییس جمهور با اشاره به برخی سخنان برخی که تلاش می کنند القا کنند که ایران در حال فروپاشی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی به بشار اسد رئیس جمهوری سوریه، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی و سالگرد استقلال این کشور تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان در نشست ساماندهی با اشاره به فعالیت های این وزارت خانه در سال 96 بر حمایت از لایحه تفکیک وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری شبستان: نشست کمیسیون خاص مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده کل قوا در ناجا پس از وصول و ملاحظه گزارش نیروی انتظامی از اتفاقات صورت گرفته در یکی از پارک های تهران توسط ماموران گشت ارشاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر اطلاعات در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت علمدار جاودان حماسه عبرت آموز کربلای معلا حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان:رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: اولین مجمع سلامت استان تهران روز دوشنبه با حضور وزیر بهداشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت فردوس از پرداخت پنج میلیارد و 580 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در حوزه قالیبافی و تجارت در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نشست الزامات و استانداردهای جشن های نیمه شعبان عصر امروز، یکم اردیبهشت در مرکز تخصصی مهدویت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به جانبازان گفت: بر شما گوارا باد ایثار و جانبازی در راه حق و خداٰ؛ چرا که شما جانبازان، سند حقانیت انقلاب اسلامی در برابر استکبار جهانی هستید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان با گزارشی از مهمترین رخدادهای استان در سال96؛ امنیت را پدیده ای نسبی خواند و با تأکید بر اینکه مطالبه مردم از این موضوع باید افزایش یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تاکید بر گرامیداشت اعیاد شعبانیه، گفت: معجزه انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران جلوه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت برمسیر شهادت بزرگترین و بالاترین نوع ایثار و ارزشمندترین کار فرهنگی و دینی در جامعه ما است که جانبازان و شهدای ما انتخاب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از برگزاری جشن های باشکوه ولادت نورانی سرداران کربلا در این مراکز خبر داد و ماه شعبان را فرصتی مناسب جهت تزکیه و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل با دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش گفت: گسترش آموزش زبان روسی در ایران منوط به آموزش زبان فارسی در روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان:برای نخستین بار در کشور اقلام غذایی در انبارهای سازمان امداد و نجات هلال احمر دپو نمی شود و در زمان حوادث شرکت توزیع کننده، اقلام را در اختیار حادثه دیدگان قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان: جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه در سال جاری خروجی قرارگاه در بحث اشتغال است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش از نبود هماهنگی و یکپارچگی میان دستگاه ها از جمله وزارت ارشاد، شهرداری، سازمان بسیج، سازمان تبلیغات، وزارت رفاه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری شبستان: قرارگاه رسانه ای خادمان معین الضعفاء حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در راستای تبیین جایگاه آن امام رئوف، طرح محلّه رضوی را در دستور کار خود قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، با بیان اینکه احداث یادمان های شهدای گمنام باید مورد توجه فرمانداران قرار گیرد، اظهار داشت: مکتوب سازی تجربیات دفاع مقدس امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایثارگران ذخائر انقلاب اسلامی و منبع قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: آینده ما و راه و مسیر ما، راه روشن انتظار است ... ما - شیعیان مهدی(عج)- بر صراط حق ولایت و فرهنگ روشن انتظار قرار داریم. ما ... سرافراز و مفتخر به این فرهنگ و میراث هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان:مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از تقدیم 7 هزار و 308 جانباز از شهرستان اراک در دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: دانشگاه آزاد اسلامی و کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی در زمینه هایی همچون تعریف و بازنگری رشته های علوم انسانی اسلامی در دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: چهار هیئت از طرف حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز با حضور در منازل تعدادی از جانبازان از رشادت، صبر و استقامت ایثارگران تجلیل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز طی بخشنامه ای مصرف چای ایرانی را به صورت دستور العمل به تمامی نهادها و دستگاه های دولتی استان صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: جانبازان سرافزاز، سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: “الگوهای عدالت طلبی در ایران معاصر” اثر مصطفی ساوه درودی محقق گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: در حال حاضر 89 کتابخانه عمومی مخزن دارد و 295 کتابخانه باز در سطح کانون های فرهنگی و هنری این استان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: صبح امروز، یکی از کارکنان بازسازی مسجدالاقصی بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس بهزیستی لاهیجان از پرداخت وام خود اشتغالی به 76 نفر از توانخواهان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: به منظور جلوگیری از هر گونه حمله تروریستی، تدابیر امنیتی شدید در مساجد شهر بنغازی و اطراف آن اتخاذ شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خبرنگاران خواست تا ساعت 18 روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه، اطلاعات خود را تکمیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: افتخار جمهوری اسلامی، امروز این است که در مجاورت مرزهای رژیم صهیونیستی و بالاسر آنها، رزمندگان حزب الله و مقاومت، این شیرمردان رهرو حیدر کرار چون کوهی عظیم و استوار ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دفتر رئیس جمهوری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد عدد صحیح تعداد شغل ایجاد شده در شبکه های اجتماعی 200 هزار شغل است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان:شورای ملی مسلمانان کانادا نسبت به انتشار گزارش جدید درباره جرایم ضد اسلامی در منطقه پیل به شدت ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: فعالیت چهاردهمین جشنواره فرهنگی جهانی بهار شهادت با حضور هیئت هایی از 33 کشور جهان در کربلای معلی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر دیوان وقف سنی از بازگشایی 113 مسجدی که به دلایل امنیتی بسته شده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان:نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:فراگیری پیام رسان های خارجی برای اقتصاد و امنیت و تربیت و اخلاق ما تهدید است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان:مطالعه کتاب به مناسبت های گوناگون می تواند منجر به ارتقای سطح دانش شود از این رو مطالعه کتاب هایی زیر را به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل االعباس توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: با شروع فعالیت یک سامانه بارشی در کشور، بارش باران و در نواحی سردسیر و مرتفع بارش برف در شمال غرب، استان های حاشیه دریای خزر، ارتفاعات غربی و مرکزی البرز، غرب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان:لازم است مدیران کانالهای تلگرام به منظور صیانت از حقوق مادی و معنوی نام کانال خود، به پیام رسان های داخلی مهاجرت نموده و نام پیام رسان یا پیام رسانهای مورد درخواست خود را در پنل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: اختتامیه جشنواره سرناوا بزرگ ترین رخداد سالیانه، درزمینۀ ساز سُرنا در ایلام برگزار و مقرر شد برخی از هنرمندان برگزیده این جشنواره در یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران حضور یابند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان:مهلت ارسال آثار برای رقابت در جایزه گیمیستان 2018 که تا پیش از این تا 31 فروردین ماه تعیین شده بود، به مدت یک هفته تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: فیلمبرداری تصاویر خارجی سریال 87 متر، از چند روز آینده شروع می شود.