یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۵۵Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۷    
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی همایش ملی اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در سبک زندگی امام سجاد(ع) با اشاره به وصول 257 اثر علمی از 24 استان، از چاپ کتاب مقالات برگزیده این همایش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۹    
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه کشورهای منطقه هیچ کدام قابل مقایسه با ایران نیستند، گفت: در سقف تکنولوژی دنیا در حوزه شناوری هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۵    
در بیانیه دفتر نماینده ولی فقیه در استان اردبیل آمده است: هموطنان عزیز به هوش باشند که برنامه جدید دشمنان قسم خورده و ورشکسته و سرشکسته، حمله به حلقوم های آگاهی بخش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: هم اندیشی سینما و دین یکشنبه 2 اردیبهشت ماه ساعت 9:30 در سالن آیت الله مهدوی کنی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: شاه نظرف گفت: در زمان شوروی فیلمسازان نیاز به حامی مالی و هزینه برای ساخت فیلم نداشتند و دولت به صورت مستقیم از ساخت فیلم ها حمایت می کرد اما سانسور زیاد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۲    
در سالروز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، حجت الاسلام والمسلمین منتظری با حضور در آسایشگاه ثارالله، از جانبازان مستقر در این آسایشگاه عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۱    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که برنامه کمیته امداد باید بر کاهش افراد تحت پوشش باشد، گفت: افزایش افراد تحت پوشش، خدمات کمیته امداد را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۶    
خبرگزاری شبستان: یکی از مبانی و سیاست های مهم جمهوری اسلامی وحدت است و امت اسلام هم باید به این سمت بیاید و شعار مسابقات قرآن نیز چنین است. ما با اهل سنت خود در ایران به خوبی و با مودت زندگی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۰    
لندن - ایرنا - سفیر ایران در انگلیس در یادداشتی در نشریه ایندیپندنت، حمله اخیر ائتلاف به سرکردگی آمریکا علیه سوریه را نقض آشکار منشور سازمان ملل متحد دانست و تصریح کرد که چنین اقدامی تلاش های بین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۶    
خبرگزاری شبستان: معاون دفتر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص جزئیات آیین تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری شبستان: معاون فنی مرکز بهداشت گلستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت نمایشگاه سلامت در گرگان برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: قرآن کتابی است که نگاه داری اش، نگاه کردن به آن، تلاوت و حفظ و فهم آن و نیز عمل به آن فضیلت دارد و هیچ یک با دیگری در تزاحم نیست لذا کسی که قرآن را به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۶    
قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین حمایت از کالای ایرانی را گره گشای مشکلات اقتصادی دانست وگفت: فرهنگ سازی برای حمایت از کالای ایرانی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۰    
همایش ملی اخلاق و عرفان در ادب فارسی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت رسمی در شهر زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:همزمان با روز زمین پاک و در اجرای نذر طبیعت یک عدد آبشخور در پناهگاه حیات وحش یخاب ساخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مناسب سازی معابر عمومی شهری و روستایی از سوی شهرداری ها و نهادها برای جانبازان و معلولان لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: نفر دوم مسابقات کشوری قرآن کریم در سال 96 معتقد است که مسابقات بین المللی قرآنی که هر ساله در تهران برگزار می شود به دنبال ایجاد وحدت بین امت های اسلامی و مقابله با تبلیغات سوء ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی گفت: وقتی شادی یک مومن در میلاد ائمه معصومین (ع) به کمال می رسد که راه و رسم آنان را در زندگی خود ترسیم کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: دوران خدمت سربازی برای جوانان فرصت تمرینی و مقدمه ای برای خدمت به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: اجرای پروژه کمربندی کاشان باید با جلب نظر هر دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل صورت گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۶    
خبرگزاری شبستان: در آستانه روز زمین پاک، با فرارسیدن روز زمین پاک منطقه گردشگری مرنجاب پاکسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مردم مومن ایران اسلامی به عنوان طلایه داران مذهب تشیع نقش مهمی در بازسازی عتبات عالیات برعهده دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۲    
امیر حاتمی در پایان سفر به عراق: شنبه, 1 اردیبهشت, 1397 - 19:20 وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روابط ایران و عراق از استحکام قوی و خاصی برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۶    
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز 1 اردیبهشت ضمن بازدید از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به پرسش های اهالی رسانه پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۱    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در چهارمین روز از ماه شعبان و به مناسبت میلاد حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، نماهنگ شهادت تدریجی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۸    
گرگان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: عدالت در سلامت از شعارهای اصلی دانشگاه علوم پزشکی گلستان به شمار می آید که باید خدمات در همه جا یکسان ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری شبستان: قاسمی معتقد است مشکلاتی که امروز مسلمانان با آن دست و پنجه نرم می کنند به دلیل عدم مراجعه به مشترکاتشان از جمله قرآن کریم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری شبستان: سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از حضور 30 نابینا از 23 کشور جهان در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۶    
سینماپرس: محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی به همراه سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه اول اردیبهشت ماه با حضور در پردیس چارسو از بخش های مختلف سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۰    
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: حذف روادید بین ایران و عراق در ایام برگزاری مراسم اربعین حسینی از برنامه های مهم ستاد اربعین حسینی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به طرح غربالگری بیماران دیستروفی شبکیه، بیماریهای وراثتی شبکیه چشم گفت: تاکنون 352 نفر از بیماران معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا گفت: گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا، مغرضانه، سیاسی و مردود است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری شبستان: برای اولین بار شب شعر قرآنی مشکات به مناسبت اعیاد شعبانیه در حاشیه سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه فراموش کردن ارزش های اولیه انقلاب کار دشمنان در جنگ نرم است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۰    
نماینده مجلس: پلیس باید با لحن ملایم با مردم روبرو شود و مراقب دام هایی که برایش پهن می کنند باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۱    
ایلام-معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تونل کبیرکوه ایلام 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری شبستان: دیدن او که 35 سال است بر تخت خوابیده به شدت متأثرکننده است؛ تختخوابش کنار پنجره ای است که هر روز رو به آفتاب است و مهمتر از پنجره خانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۲    
نیروهای ارتش سوریه موفق شدند بر مسجد امام علی (ع) در محور زلیخه بین مناطق التضامن و سیدی قداد در حومه دمشق سیطره یابند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
رئیس جمهور در پیامی به بشار اسد رئیس جمهوری سوریه، فرا رسیدن روز ملی و سالگرد استقلال سوریه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶    
گروه فعالیت های قرآنی نخستین نشست مشورتی کمیته بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های فعال در حوزه بین الملل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۱    
نشست کمیسیون خاص مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۵    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به برخی سخنان و اقدامات عده ای که تلاش می کنند این موضوع را القا کنند که جمهوری اسلامی ایران در حال فروپاشی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان:رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: اولین مجمع سلامت استان تهران روز دوشنبه با حضور وزیر بهداشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت فردوس از پرداخت پنج میلیارد و 580 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در حوزه قالیبافی و تجارت در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۱    
جانشین فرمانده کل قوا در ناجا پس از وصول گزارش نیروی انتظامی در مورد اقدام اخیر یکی از ماموران گشت ارشاد، تاکید کرد: اقدام خلاف قانون فرد مامور در حوزه تخلفات انتظامی با سرعت رسیدگی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نشست الزامات و استانداردهای جشن های نیمه شعبان عصر امروز، یکم اردیبهشت در مرکز تخصصی مهدویت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به جانبازان گفت: بر شما گوارا باد ایثار و جانبازی در راه حق و خداٰ؛ چرا که شما جانبازان، سند حقانیت انقلاب اسلامی در برابر استکبار جهانی هستید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان با گزارشی از مهمترین رخدادهای استان در سال96؛ امنیت را پدیده ای نسبی خواند و با تأکید بر اینکه مطالبه مردم از این موضوع باید افزایش یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۹    
مسابقه بخوان در سی و پنجمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم در حال برگزاری است و تا پایان روز پنجم اردیبهشت ماه فرصت شرکت در این مسابقه وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با تاکید بر گرامیداشت اعیاد شعبانیه، گفت: معجزه انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران جلوه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حرکت برمسیر شهادت بزرگترین و بالاترین نوع ایثار و ارزشمندترین کار فرهنگی و دینی در جامعه ما است که جانبازان و شهدای ما انتخاب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان: سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از برگزاری جشن های باشکوه ولادت نورانی سرداران کربلا در این مراکز خبر داد و ماه شعبان را فرصتی مناسب جهت تزکیه و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۲    
استاندار هرمزگان گفت: دستگاه های متولی باید همت کنند که تمام خیابان های محله چاهستانی ها تا هفته دولت بازگشایی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان: جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه در سال جاری خروجی قرارگاه در بحث اشتغال است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۶    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل با دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری شبستان: قرارگاه رسانه ای خادمان معین الضعفاء حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در راستای تبیین جایگاه آن امام رئوف، طرح محلّه رضوی را در دستور کار خود قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، با بیان اینکه احداث یادمان های شهدای گمنام باید مورد توجه فرمانداران قرار گیرد، اظهار داشت: مکتوب سازی تجربیات دفاع مقدس امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: آینده ما و راه و مسیر ما، راه روشن انتظار است ... ما - شیعیان مهدی(عج)- بر صراط حق ولایت و فرهنگ روشن انتظار قرار داریم. ما ... سرافراز و مفتخر به این فرهنگ و میراث هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان:مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از تقدیم 7 هزار و 308 جانباز از شهرستان اراک در دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: دانشگاه آزاد اسلامی و کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی در زمینه هایی همچون تعریف و بازنگری رشته های علوم انسانی اسلامی در دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
گروه مسابقات برنامه نوبت بعد از ظهر دومین روز از رقابت های سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز طی بخشنامه ای مصرف چای ایرانی را به صورت دستور العمل به تمامی نهادها و دستگاه های دولتی استان صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: جانبازان سرافزاز، سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: “الگوهای عدالت طلبی در ایران معاصر” اثر مصطفی ساوه درودی محقق گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: در حال حاضر 89 کتابخانه عمومی مخزن دارد و 295 کتابخانه باز در سطح کانون های فرهنگی و هنری این استان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: صبح امروز، یکی از کارکنان بازسازی مسجدالاقصی بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس بهزیستی لاهیجان از پرداخت وام خود اشتغالی به 76 نفر از توانخواهان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: به منظور جلوگیری از هر گونه حمله تروریستی، تدابیر امنیتی شدید در مساجد شهر بنغازی و اطراف آن اتخاذ شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: افتخار جمهوری اسلامی، امروز این است که در مجاورت مرزهای رژیم صهیونیستی و بالاسر آنها، رزمندگان حزب الله و مقاومت، این شیرمردان رهرو حیدر کرار چون کوهی عظیم و استوار ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان:شورای ملی مسلمانان کانادا نسبت به انتشار گزارش جدید درباره جرایم ضد اسلامی در منطقه پیل به شدت ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: فعالیت چهاردهمین جشنواره فرهنگی جهانی بهار شهادت با حضور هیئت هایی از 33 کشور جهان در کربلای معلی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
سرور دانش در دیدار ابراهیمی ترکمان گفت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نقش مهمی در توسعه روابط فرهنگی بین کشورها دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر دیوان وقف سنی از بازگشایی 113 مسجدی که به دلایل امنیتی بسته شده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۸    
صبح امروز چهار هیات از طرف حضرت آیت الله خامنه ای با حضور در منازل تعدادی از جانبازان دفاع مقدس از رشادت، صبر و استقامت ایثارگران تجلیل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۷    
وزیر اطلاعات در پیامی سالروز میلاد با سعادت قمر بنی هاشم (ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان:مطالعه کتاب به مناسبت های گوناگون می تواند منجر به ارتقای سطح دانش شود از این رو مطالعه کتاب هایی زیر را به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل االعباس توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: با شروع فعالیت یک سامانه بارشی در کشور، بارش باران و در نواحی سردسیر و مرتفع بارش برف در شمال غرب، استان های حاشیه دریای خزر، ارتفاعات غربی و مرکزی البرز، غرب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۹    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به عزم دولت در ایجاد یک میلیون و 33 هزار شغل در سال جاری، مهمترین مسائل حوزه جوانان را مربوط به اشتغال، مسکن و هویت بخشی به آنان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۸    
دفتررئیس جمهوری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد عدد صحیح تعداد شغل ایجاد شده در شبکه های اجتماعی 200 هزار شغل است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۱    
حمله به دانشمندان: دانش در میدان مغناطیسی پول (Scientists under Attack: Science in the Magnetic Field of Money) عنوان مستندی در شبکه پرس تی وی است که نشان می دهد چگونه دانشمندان تراز اول دنیا به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از ایثارگران و جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی خواست برای ارتقاء این دانشگاه که مقام معظم رهبری در این مقطع توجه ویژه ای به آن دارند، همت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
گروه استان ها – زنجان – فرمانده انتظامی استان به اهمیت رابطه امنیت و فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت : تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پلیس باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۲    
دکتر فردوسی ضمن حضور در پرانتز باز از آسیب های پنهان حس تنهایی در سنین نوجوانی و راهکارهایی برای گفتگو و تعامل با نوجوانان سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۲    
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص پیامکی که به خبرنگاران متقاضی دریافت آرم طرح ترافیک سال 97 ارسال شده، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۰    
قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: حمایت از بخش گردشگری و رونق آن از اولویت های استان قزوین است و پرداخت تسهیلات در سیستم بانکی در این بخش باید تسریع و روان شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۸    
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در اطلاعیه ای به مدیران کانال های شامددار تلگرامی، راه های حفظ برند کانال های شامددار در پیام رسان های داخلی را یادآور شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
فیلمبرداری تصاویر خارجی سریال 87 متر، از چند روز آینده شروع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
سازمان سینمایی حوزه هنری با 25 فیلم بلند، کوتاه، مستند و انیمیشن در دو بخش بازار و مسابقه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: پیام رسان هم نوعی کالاست وحمایت از کالای ایرانی و تعصب روی کالای ایرانی،نتیجه استقبال مردم، رشد پیامرسان های داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: برای نخستین بار در کشور اقلام غذایی در انبارهای سازمان امداد و نجات هلال احمر دپو نمی شود و در زمان حوادث شرکت توزیع کننده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۳    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به بارش برف و باران و سرمازدگی در برخی از مناطق شمالی این استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تمجید از جایگاه رفیع جانبازی در جامعه، حضور پر برکت جانبازان را موجب انتقال پیام رزمندگان به ملت دانست و به ذکر درخواستی از این عزیزان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰    
اختتامیه جشنواره سرناوا در ایلام برگزار و مقرر شد برخی از هنرمندان برگزیده این جشنواره در یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران حضور یابند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱    
آیین بزرگداشت روز سعدی، پنجم اردیبهشت ماه جاری به همت رایزنی فرهنگی ایران در دانشگاه صوفیه بلغارستان برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۰    
اثر جدید نصرالله پورجوادی با نگاهی به سیر تحول و برداشت شاعرانه از تمثیل پروانه و آتش در آثار فارسی از حلاج تا حافظ منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۳    
مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش از نبود هماهنگی و یکپارچگی میان دستگاه ها از جمله وزارت ارشاد، شهرداری، بهزیستی و آموزش و پرورش در امر آموزش پیش دبستانی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۱:۲۱    
رمان نفر هفتم اثر مرسده کسروی از سوی انتشارات نیستان وارد بازار نشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: تدریس زبان روسی در مدارس منوط به تدریس زبان فارسی در برخی مدارس روسیه است.