یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۵۲Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۶    
دبیر مجمع راهیان جمکران گفت: همزمان با میلاد آخرین ستاره ی آسمان امامت، هزاران عاشق و دلباخته، مسیر حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع) تا مسجد مقدس جمکران را با پای پیاده طی خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۶    
سخنگوی دولت گفت: در سفر رییس جمهور به استان آذربایجان شرقی، 28 پروژه با اعتبار بالغ بر یک هزار و 983 میلیارد تومان تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۸    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: اگر بخواهیم به شان و منزلت قرآن کریم بپردازیم باید جامعیت قرآن را در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص نسل جوان ترویج دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
اعضای تیم ملی والیبال نشسته کشورمان بلافاصله بعد از قهرمانی مقتدرانه در رقابتهای جهانی تبریز با حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
گروه اجتماعی- رئیس جمهور، مدیریت بازار ارز را در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق دانست و گفت: طرح جدید ارزی و افتتاح سامانه نیما ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۷    
- همشهری آنلاین: عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه نفوذی های منافق و خودی های ساده لوح ابزار اختلاف افکنی هستند، گفت: تعصب های حزبی و جناحی از نوع تعصب های شیطانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۹    
نمایشگاه انفرادی نقاشی حسام صفایی فرد با عنوان 2885 روز از هفتم تا21 اردیبهشت در گالری ژاله میزبان علاقه مندان خواهد بود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۰    
رئیس هیئت مدیره موزه دین و دنیا گفت: در مسیر تأسیس این موزه از هیچ گونه کمک های دولتی استفاده نشده و تمام تجهیزات این مرکز از طریق کمک ها و هدایای مردمی تهیه و تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۴    
سینماپرس: محمد حمیدی مقدم کارگردان اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر جزییات این مراسم را تشریح کرد و از اجرای ویژه استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری در مراسم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵    
موزه دین و دنیا عصر امروز با حضور آیت الله نوری همدانی در مسجد مقدس جمکران رسماً افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۹    
سینماپرس: در هم اندیشی مطالعات سینمای جهان که در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار شد، موضوعاتی درباره تحریف تاریخ به وسیله سینما، جایگاه کولی ها در سینما و نوزایی سینمای برزیل مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۵    
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با هدف برگزاری هفته پر نشاط فرهنگی و گرامیداشت روز ملی خلیج فارس باید برنامه های این روز توسط رسانه ها در سطح بین المللی انعکاس بیشتری یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۷    
خبرگزاری شبستان: محمد بن محمد؛ قاری روشندل گفت: از سن چهار سالگی یادگیری قرآن را آغاز کرده ام و نخستین بار است که در این مسابقات بین المللی شرکت می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۱    
کرمانشاه- معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: باید از حداکثر ظرفیت نیروهای اجرایی بخش ساختمان استان کرمانشاه در ساخت و ساز مناطق زلزله زده استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۸    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری روز سه شنبه در این ارتباط ویدیویی گفت: طرح خانه ایرانی به منظور حمایت از صنایع دستی و تشویق به استفاده از این صنایع ایجاد می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۷    
خبرگزاری شبستان: بطحائی گفت: فرصت ما در مدارس خیلی کوتاه است و با یک الی دو ساعت درمدارس نمی توان شان قرآن را معرفی کرد بنابراین خانواده ها در کانون خود باید این موضوع را برای ما تکمیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده مالزی در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن گفت : برای داشتن زندگی قرآنی تنها حفظ یا قرائت قرآن کافی نیست بلکه باید مفاهیم قرآن را درک و به آن عمل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده آفریقای مرکزی در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: ما هر لحظه می توانیم از مضامین و آموزه های قرآنی در پیشبرد اهداف زندگی مان بهره مند شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۷    
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن از خانواده شهید حدادیان تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۷    
حسن روحانی گفت: همواره آنچه فکر می کردم، حق و درست بوده را بیان کردم و هیچگاه به دنبال رأی نبودم. امروز هم بر همان مبنا حرکت می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۷    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران که امسال چهلمین سالگرد خود را جشن می گیرد با قرآن پیوند عمیقی دارد و با قرآن روند تکامل خود را طی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه میانگین مدارس مروج سلامت در کشور نشبت به دیگر مدارس 21 درصد است، میزان آمار این مدارس در سطح استان را 19 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بهزیستی در خصوص اهمیت کتاب قرآن گفت: رعایت کردن آموزه های قرآن باعث می شود که ما بتوانیم در زندگی خود بهتر عمل کنیم و آموزه های قرانی از این رو باید سرلوحه زندگی ما باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان: مدیر صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 263 واحد تولیدی در استان همدان از جهاد کشاورزی پروانه بهره برداری دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۷    
خبرگزاری شبستان: استاندار همدان اظهار کرد: در طرح تحول نظام سلامت 900 تخت بیمارستانی به بیمارستان های استان همدان اضافه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۶    
قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت:تمامی زیرساخت ها برای سرمایه گذاری در استان فراهم است و از سرمایه گذاران استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۶    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین روز از برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از روند برگزاری این مسابقات بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۴    
رئیس اسبق فراکسیون قرآن و عترت(ع) مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسابقات بین المللی قرآن آغازی بر موضع گیری بانوان علیه استکبار جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۱    
رئیس جمهور در جلسه توسعه و برگزیدگان استان آذربایجان شرقی 33 طرح و پروژه را در حوزه های صنعت، کشاورزی، بهداشت و درمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری شبستان: با وجود این که در بخش بزرگسالان فینال برگزار شد اما متاسفانه در بخش روشندلان فینالی برگزار نشد و ما هنوز به صورت دقیق نمی دانیم که چرا هیات نظارت بر مسابقات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت در خصوص بودجه های قرآنی گفت: ما امسال برای اینکه خزانه موظف به واریز بودجه های قرآنی باشد از خزانه خواسته ایم 10 میلیارد تومان را به عنوان تنخواه در اختیار فعالان عرصه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۱    
سینماپرس: فیلمساز فلسطینی که با موضوع سینمای مقاومت در کارگاه کارگردانی خود صحبت می کرد با اشاره به ساختن 25 فیلم مستند و داستانی با این موضوع گفت: رژیم صهیونیستی هر سناریو، عکس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۳    
همدان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: درحال حاضر 70 پروژه بهداشتی درمانی در استان همدان در دست اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد نشاط اجتماعی با اجرای برنامه های شاد و نشاط آور در مناسبت ها از اولویت های کاری مسئولان اجرایی استان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با بیان اینکه انسان خداباور حسادت نمی کند، گفت: اگر انسان متوجه قدرت و عظمت خداوند باشد دیگر ذهن خود را مشغول حسادت و سوءظن به دیگران نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه موشک باران سرزمین های گرفتار وحشی گری داعش کدام افتخار و امنیت را در پی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: مسابقات بین المللی قرآن طلاب امروز به پایان می رسد و آیین اختتامیه این رقابت ها بعد از ظهر امروز در مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش از برگزاری ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان در سال آینده همزمان با سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری شبستان:آیت الله رشاد با بیان اینکه انسان اگر عاقبت خود را به امور دنیوی بسپارد سرنوشتی تلخ نصیب او می شود، گفت: انسان با اراده خود می تواند خود را عاقبت بخیر کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۴    
همدان - معاون وزیر بهداشت گفت: نیمه نخست امسال بیش از 1000 پروژه بهداشتی در سطح کشور به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۶    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور گفت: یک هزار و صد میلیارد تومان برای بحث فاینانس در دریاچه ارومیه پرداخته خواهد شد؛ دریاچه مهم بوده و متعلق به ایران است لذا باید توجه ویژه ای به آن داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه ارومیه گفت: دولت باید نگاه ویژه و استثنائی نسبت به استان آذربایجان غربی داشته باشد و از ظرفیت های مطلوب موجود در مناطق آزاد را مورد استفاده قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۶    
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی گفت: از موضوعات مهم، کمبود اعتبار در انتقال آب از کانی سیب به دریاچه است؛ مشارکت مردم در صرفه جویی آب می تواند کمک بزرگی در به موفقیت رسیدن برنامه ها کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۶    
فرمانده نیروی دریایی ارتش در مورد نشست فرماندهان نیروهای دریایی دریای خزر گفت: این نشست در راستای همگرایی برای برقراری امنیت در دریای خزر که برای ما بسیار مهم است تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۶    
خبرگزاری شبستان: رییس عقیدتی سیاسی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال دریاهای صلح آفرین است و امریکا و اسرائیل مانع استقرار صلح جهانی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۶    
خبرگزاری شبستان: شاه آبادی گفت: رادیو به حضور صداپیشگان فرهیخته و اندیشمند و آرشیوی مملو از آثار ارزشمند گویندگان و نویسندگان می بالد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶    
خبرگزاری شبستان:آیین روزنمایی از پایگاه جامع کتاب گویا و راه اندازی رادیو کتاب امروز در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶    
خبرگزاری شبستان: محسن جوادی گفت: رادیو کتاب فرصت خوبی برای ترویج کتابخوانی در صدای جمهوری اسلامی ایران است. کتاب منشا زندگی، حیات، دانایی و فکر و ایمان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶    
خبرگزاری شبستان:غلامعلی حدادعادل گفت:کتاب گویا همراهی صدا و کتاب است، صدای شاعران و نویسندگان با کتاب هایشان همراه می شود و کتاب گویا فرصتی را فراهم می کند تا حس و حال شاعر و نویسنده بر کلامش متجلی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۰    
معاون هماهنگ کننده گفت: بی تردید روندهای ناشی از تغییرات پیش بینی نشده ما را غافلگیر خواهد کرد و به ناچار باید قرن حاضر را قرن کوری دریایی بنامیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۹    
مرکز 64 تختخوابی سوانح سوختگی بیمارستان سینا تبریز با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۳    
الیور استون در کارگاه کارگردانی دارالفنون سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر 97 ارتباط هالیوود با کاخ سفید را نقد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۷    
کانون خبرنگاران نبأ مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: امسال 870 زائر بوشهری در قالب هفت کاروان به سرزمین وحی اعزام می شوند
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری شبستان:محمدرضا علیزاده با بیان اینکه یازدهمین جشنواره نواحی امسال با محور جذب گردشگر هنری در کرمان برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
مراغه - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت توجه به نیازها و مطالبات مردم گفت: اشتغال اصلی ترین مشکل جامعه است و تلاش می کنیم تا پایان دولت دوازدهم وضعیت اشتغال را در کشور به ثبات برسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: امروز به شدت نیازمند الگوسازی سیره ائمه اطهار (ع) در زمینه های رفتاری، عملی، علمی، فرهنگی، دینی و سایر عرصه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری شبستان: جای شک و تردید نیست که حضرت(عج) همه جهان را تحت سیطره و حکومت خود می آورد ولی اینکه چرا از بعضی شهرها نام برده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم مشهد با ابیان اینکه هیچ نماینده از حضور سرمایه گذار خارجی نمی ترسد، گفت: اکثر اعضای باشگاه نفت افراد دوتابعیتی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری شبستان: قند و فشار خون 50 نفر از اعضای کانون چهاریارنبی سنندج به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت چک شد و مواردی مشکوک برای پیگیری به پزشک معالج ارجاع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری شبستان: امامان شیعه(ع) و علوم اسلامی عنوان سی امین کتاب گروه تاریخ و تمدن پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه است که برای اولین بار توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مقامات رژیم صهیونیستی، چهار نگهبان مسجدالاقصی را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: یک موسسه خیریه در کویت 100 مسجد در اندونزی و هند می سازد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: سلسله جلسات تفسیر قرآن بر محور تفسیر المیزان و مجمع البیان در مسجد انصارالحسین (ع) برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: 1001 پرسش پیش از ازدواج اثر مونیکا مندزلیهی با ترجمه فرناز فرود است که به افراد توصیه می شود که قبل از ازدواج این کتاب را مطالعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان:معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: بیش از30هزارنفر دانش آموز در کردستان سفیران سلامت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مهدی محدث زاده قمی، که از سال 1387 تا زمان درگذشتش، در مسجد حاج عبدالله فعالیت داشت، با وجود مشکلاتی که یکی از نهادهای مسجدی برای وی ایجاد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۴    
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید کرد: ترور فادی البطش و دانشمندان فلسطینی باعث هوشیاری ملتهای مسلمان منطقه شده و زمینه های فروپاشی زودتر از موعد رژیم صهیونیستی را فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری خوزستان، از اکران مردمی فیلم به وقت شام با حضور ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم و مسئولان استانی در سه سینمای استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۵    
مدیر کل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس همدان گفت: بیستمین اختتامیه جشنواره خیرین مدرسه ساز، ششم تیرماه در همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۲    
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران گفت: خانه استاد لرزاده ساختمان شماره دو خانه هنرمندان است؛ براساس صحبت هایی که تاکنون شده است برخی از اعضای هیات امنای این خانه مشخص شده اند و امیدواریم که شاهد بازگشایی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۹    
نباید به موفقیت های به دست آمده در سوریه و عراق مقابل تکفیری ها قانع شویم. تداوم اقدامات فرهنگی و اعتقادی برای مصون سازی مردم در برابر این گروهکها همچنان یک ضرورت اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف همپوشانی های بیمه ای منوط به الکترونیکی شدن خدمات است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت اللّه مهمان نواز پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل کمیته امداد استان از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای مددجویان زنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۱    
جزییات کنسرت نیکولا پیووانی آهنگساز اسکاری حاضر در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 120 ویژه برنامه در ایام هفته کار و کارگر در سطح استان انجام می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۶    
مدیر کل ثبت احوال استان یزد بر لزوم کار کارشناسی برای رفع دغدغه های ازدواج جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۳    
نمایش "هدیه اسرارآمیز" به کارگردانی میثم یوسفی چهارشنبه 5 اردیبهشت در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ویژه ی عکاسان و خبرنگاران به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۸    
دبیرخانه سی وششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹    
نخستین همایش تکریم مقام علمی قاضی نورالله شوشتری به مدت دو روز در خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۸    
آرمان تبریز-رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : عصر امروز با حضور جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدئو کنفرانس 8 طرح بزرگ صنعتی به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۵    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به امضای 246 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۶    
انیمیشن سینمایی آخرین داستان به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر در پنجاه و هشتمین دوره جشنواره بین المللی انیمیشن انسی پذیرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۲    
چهارمین همایش سراسری گروه های انجمن معتادان گمنام استان یزد نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز سه شنبه در بازدید از اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی در اراک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۳    
خبرگزاری شبستان: معاون مرکز پژوهش های مجلس گفت: راجع به میزان کل اموال مازاد بانکی هنوز برآورد مشخصی وجود ندارد و اطلاعاتی از ارقام رسمی در اختیار مراجع نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر رئیس جمهور همه فعالان سیاسی و اقتصادی و مسئولین استان آذربایجان شرقی را به وحدت برای آبادانی هر چه بیشتر استان فرا خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: ماه را نشانه بگیر اثر ژیلا تقی زاده را انتشارات نیستان برای نخستین بار چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم سمنان با بیان اینکه باید قوانین مغفول مانده بانکی اجرا شود، گفت: اقتصاد تحت تاثیر سیاست ربطی به آرمان های انقلاب ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خمینی شهر با بیان اینکه دولت مصر به تصویب قانون رفع موانع تولید بود، گفت: مجلس در راستای تقاضای دولت این قانون را تصویب کرد حالا ما بدهکاریم یا طلبکار.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان:مشاوره خانواده عوامل موثر بر افزایش طلاق را تشریح کرد وگفت: عوامل مختلف موجب گسست عاطفه در زندگی زناشویی می شود که این موضوع در نهایت موجب طلاق می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:خبرهای خوبی برای مردم درباره اختصاص اعتبارات ویژه برای احیای دریاچه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس، لازمه مدیریت و هدایت افکار عمومی در زمان حوادث و بحران ها را برخورداری از یک استراتژی رسانه ای دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
خبرگزاری شبستان:استاد دانشگاه میشیگان می گوید که خشونت پلیس در آمریکا علیه سیاه پوستان شکلی از کنترل نژادی است بر مبنای این ایده که افراد سیاه کمتر از یک انسان هستند یا اصلا انسان نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
خبرگزاری شبستان: فعالان انگلیسی در تحصن اعتراض آمیزی در برابر نمایشگاه شرکت لندرور لندن خواستار توقف صادرات خودرو به پلیس بحرین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
خبرگزاری شبستان: فروشگاه های زنجیره ای Party City قصد دارد تا مراسم ماه مبارک رمضان امسال را در کنار مسلمانان برگزار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه سبک زندگی مسلمانان برای سومین سال متوالی در لندن برگزار شد.