چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۱۰Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۳:۲۹    
خبرگزاری شبستان: خبرگزاری شبستان: مسئول هیات های ورزشی نابینایان و کم بینایان استان یزد گفت: ورزشگاران نابینا و کم بینای استان به به مسابقات کشوری در بابلسر اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۱    
گروه اجتماعی- سالاری به درج عنوان روز بزرگداشت آیت الله بهجت در تقویم ملی کشور اشاره کرد و گفت: این پیشنهاد را با جدیت در دولت پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شاعران، نویسندگان و اصحاب قلم با آثار و هنر خود چهره واقعی ایران را به جهان معرفی می کنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرکانون تخصصی مهدی موعود(عج) کرمانشاه،گفت: به مناسبت میلاد امام عصر(عج)، جشن بزرگ نیمه شعبان در کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۵۴    
خبرگزاری شبستان: 30 پروژه بهداشتی و درمان در آخرین روز هفته سلامت در استان گلستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت و درمان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: پردیس بین الملل دانشگاه با 16 میلیارد تومان اعتبار در حال ساخت است که در سال جاری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان با تأکید براستفاده از ظرفیت خیرین و بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان، گفت: در این استان دو هزار تخت بیمارستانی کمبود داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۸    
قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه باید هزینه های بخش درمان کاهش یابد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه باید احساس تعلق فرهنگی را در جامعه تقویت نماییم،اظهار داشت:امکان زیست فرهنگی درهرمنطقه استان یزد ضرورت مهم بشمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز اقامه نماز جماعت در ادارات را مهم خواند و گفت: احداث نمازخانه های بین راهی در راستای تبیین و ترویج نماز ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه آستارا تأمین هزینه برنامه های فرهنگی این شهرستان را با دستگاه های متمولی نظیر راه آهن، بندر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۳    
خبرگزاری شبستان: قاری روشندل گیلانی در مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران ویژه روشندلان جهان اسلام درخشید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۳    
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: حفظ محیط زیست یک مطالبه و حق جامعه است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۳    
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار البرز گفت: ابزار رسانه یکی از موثرترین ابزارهایی است که در راستای خدمت رسانی به مردم و تبیین شعار سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی نقش اساسی و ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۳    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در کردستان به بخشی از ویژگی های و دلایل فرهنگی بودن استان اشاره کرد و گفت: کردستان به عنوان پایگاه انتشار فرهنگ تقریب در سطح جهان معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳    
خبرگزاری شبستان: کارگردان آلمانی گفت: نظر شخصی من این است که گاهی اوقات، مسائل سیاسی از بیرون روی روابط سینما تاثیر می گذارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری شبستان: جمعی از نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کردستان امروز با اعضای کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و دغدغه های فرهنگی خود را سمع اعضای این کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها – زنجان – فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهم ترین واجبات دین اسلام است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۰    
فیلم برتر سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از نگاه حلقه منتقدان ایرانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۲    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان، از کمیسیون فرهنگی مجلس خواست اعتبارات بیشتری برای اجرای فعالیت های فرهنگی استان ها اختصاص دهند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۲    
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) از اجرای 37 عنوان برنامه به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت استاد مطهری و هفته تربیت و آموزش و عقیدتی سیاسی در هرمزگان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۳    
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: جوانان مسجدی اشاعه دهنده فرهنگ مسجدی در جامعه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۳    
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت محیط طبیعی سازمان محیط زیست گفت: بهره برداری ما از محیط زیست ناپایدار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم آبدانان ، دره شهر ، بدره و دهلران در مجلس شورای اسلامی مهم ترین خواسته مردم شهرستان های جنوبی استان ایلام و بویژه آبدانان را بهبود وضعیت راه های ارتباطی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان:استاندار ایلام گفت: ملت بزرگ و انقلابی ایران در سایه اعتقاد عمیق به ارزش های الهی تاکنون توانسته همواره حامی مظلومان بوده و موانع پیش روی پیشرفت خود را بر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: مراسم احیای شب نیمه شعبان به مناسبت سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) در 30 کانون منتخب فرهنگی هنری استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان سرعین گفت: برنامه ریزی کلان متولیان مساجد در استان برای احیای کارکردهای مساجد یک ضرورت است و باید در این زمینه کارهای اجرایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه گرافیک یکی از شاخص ترین رشته های هنر تجسمی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر بندرعباس از توجه به پروژه های نیمه تمام به عنوان ویژگی بودجه 97 یادکرد و با اشاره به موضوع کمک پنج میلیاردی شهرداری به مسجد جامع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با تاکید بر قرائت مناجات شعبانیه همراه بامعنی آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار اردبیل گفت: برش استانی ایجاد ظرفیت های اشتغال در استان اردبیل به دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها به عنوان معین شهرستان ها ابلاغ شده و این برنامه ریزی به صورت هفتگی و ماهانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ وحدت اذعان کرد: وحدت عملی از جمله ابزارهای مهم در جایگاه جهانی است و رمز موفقیت ما نیز تکیه بر همین وحدت است چرا که این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر بندرعباس با اشاره به ابهامات طرح شده در رابطه با کمک پنج میلیاردی شهرداری به مسجد جامع، خواستار پاسخگویی شفاف استاندار هرمزگان برای رفع ابهامات شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه انحصارطلبی در مسجد ممنوع است، گفت: اهل مسجد باید با وحدت و همگرایی امور را انجام دهند و از تک روی بپرهیزند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به منظور گسترش تعامل و همکاری جهت تولید برنامه های مشترک با مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۲    
بیرجند- فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: کنگره دو هزار شهید استان در مهرماه سال جاری برگزار و 400 برنامه مختلف ذیل آن اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۷    
قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: اگر برای دولت مقدور باشد اعتبار مناسبی در قالب تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض در اختیار جوانان بیکار قرار دهد تا آنان مشغول کار و تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
بندرعباس - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از افتتاح کتابخانه تخصصی خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز ملی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۷    
همدان- ایرنا- رئیس ستاد اقامه نماز همدان گفت: مجمع خیرین مسجد ساز به زودی در این استان تشکیل و با استفاده از ظرفیت افراد خیر، بحث ساخت مسجد در مناطق محروم و مستعد این خطه از کشورمان پیگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۵    
قزوین- استاندار قزوین گفت: برای کاهش خسارات ناشی از حوادث غیر مترقبه باید فراگیر کردن بیمه محصولات و استفاده از تجهیزات مدرن در بخش کشاورزی را جدی بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۴    
وزارت خارجه لبنان با صدور بیانیه ای، نحوه رأی دادن لبنانی های مقیم کشورهای دیگر را تشریح کرد و از دو مرحله ای بودن رأی گیری آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۲    
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر بندرعباس با اشاره به اینکه شورای شهر و شهرداری سالیانه کمک های قابل توجهی را به مساجد سطح شهر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۲    
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور به ظرفیت های استان زنجان در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم مفاهیم و فضایل اخلاقی، ارتباطات عاطفی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۲    
قزوین-ایرنا-مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: فرهنگ مدیریت پسماند و تفکیک زباله از مبدا بدون مشارکت زنان که رکن اصلی خانواده هستند، ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۱    
پویا محمودیان روز پنجشنبه در بازدید از نخستین خانه ایرانی کشور در تبریز در محل خانه قدیمی کلکته چی، افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: 11 میلیارد تومان یارانه تولید که به صورت اسناد خزانه است به تولیدکنندگان استان اختصاص یافته که تا تیرماه امسال پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با موافقت وزارت بهداشت و درمان مراکز غربالگری سرطان در استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی حوزه علمیه خواهران فارس از کاهش 35 درصدی اعتبار این حوزه خبر داد و از طلاب خواست تا در این وضعیت سنگر را حفظ کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: مراسم نکوداشت آیت الله جعفری، نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان به همت اتاق بازرگانی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان از عضویت یک هزار و 600 بهره بردار در باشگاه کشاورزان استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، گفت: مسجد محوری و مردمی بودن را شاخص های کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران فارس، شعار حوزه علمیه خواهران در سال جدید را هر مدرسه، یک قرارگاه فرهنگی عنوان کرد و گفت: منش تربیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه از همه مسؤلان بدون استثناء حمایت کردم که برخی از دوستان با این شیوه مخالف بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: پورتال جامع کانون های فرهنگی هنری مساجد، مهم ترین راهکار پیشرفت کمی و کیفی کانون ها خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: در پی قرار گرفتن هفت روزنامه استان فارس در شرایط بحرانی مالی و اقتصادی و احتمال قریب الوقوع تعطیلی آنها در صورت استمرار این شرایط، وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام شهیدی با اعلام برنامه های بنیاد مهدی موعود(عج) استان قم با اعلام برنامه های ایام نیمه شعبان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه ارزش های اخلاقی انسان از نگاه توحیدی در سه محور برای ما عرضه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه رسانه ها قطعه تبلیغ و ترویج پازل حمایت از کالای ایرانی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: یکی از کارکردهای هنر در زمینه انتظار، بازتاب بین المللی این ارزش هاست، لذا زمانی که در قالب انیمیشن، سینما، ادبیات نمایشی و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور با طرح سرفصل های شورای فرهنگ عمومی بر توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی در جامعه تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مرکز داده استان با سرمایه گذاری عظیم در حال احداث است که با اتمام این پروژه شاهد ایجاد زمینه های اشتغال مناسب در حوزه فناوری اطلاعات باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۹    
رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دکترین مهدویت خورشیدی برای روشنایی بخشی به تمام ملت ها در سراسر جهان است که با داشتن خصوصیات خود با اعتقاد به منجی می توانند در کنار هم قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با وجود تحرییم ها تلاش شد کارها و مشاغل حفظ شود و مانند جراح مسائل و مشکلات را حل کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۶    
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جاده ارتباطی دهدشت - سوق تا هفته دولت در شهریور امسال زیر بار ترافیک خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۶    
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با توجه به انواع هجرت، بیان کرد: هجرت اگر برای دست آوردن پست و مقام باشد مردود اسلام است اما اگر برای دانش اندوزی باشد مورد پسند اسلام و هجرت الاخیار نام دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۶    
نصر: شرکت کنندگان در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح امروز (پنج شنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۰    
یکی از مراجع تقلید گفت: اگر پرداخت حقوق کارگران به تأخیر بیفتد بسیار به سختی می افتند بنابراین باید سعی شود حقوق کارگر هیچگاه به تأخیر نیفتد تا ناراحتی ایجاد نشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۷    
گروه هنر در هشتمین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر فیلم های شکار اشباح ، نایلا و انقلاب ، دایان و باران حمص در بخش زیتون های زخمی به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه فارس گفت: طلاب سعی کنند با قصد قربت، بر پایه اصول عقلی بایستند و تقوا را طوری معنا کنند که قابل پیاده شدن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: 63 هزار واحد مسکونی در قالب اجرای طرح نوسازی و مقاوم سازی خانه های روستایی، تسهیلات دریافت کردند که مقاوم سازی 55 هزار واحد به اتمام رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه با اشاره به مفهوم انتظار گفت: انتظار یک پدیده اجتماعی، و انتظار فرج هویت جامعه منتظر و موتور محرک و ابزار صیانت از فکر و هویت اسلامی و دینی در برابر هجمه ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری شبستان: کونراد ریگو معاون وزیر فرهنگ اسلواکی و مسئولان این وزارتخانه به همراه سفیر و برخی دیپلمات های سفارتخانه این کشور در تهران به اصفهان سفر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری شبستان: با واگذاری کامل زمین برای گمرک کاشان، احداث این گمرک در ایستگاه طراحی و اجرا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استفاده از کالای خارجی در آموزش و پرورش ممنوع است و تاکید کردیم که ملزومات دانش آموزان از تولیدات ایرانی و داخلی تهیه شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی، دستگاه های دولتی را موظف به خرید کالای ایرانی کرد و گفت: تمام کالاهای مورد نیاز دستگاه ها باید از تولیدات داخلی باشد مگر اینکه نمونه ایرانی آن موجود نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان:کتاب و کتاب خوانی راهی برای تقویت روحیه ی دینی کودکان و نوجوانان بوده و مطالعه کتابهای دینی و مذهبی به کودک و نوجوان کمک می کند تا به درک صحیحی از مسائل دینی دست یابد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، از برگزاری جشن نیمه شعبان در بیش از 400 مسجد در استان با مشارکت مردم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، این نهاد در تلاش است برای تحقق شعال سال از ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از اجرای 14 برنامه شاخص ویژه ارج داشت مقام کار و کارگر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با تاکید بر لزوم به کارگیری نیروهای توانمند در دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد: فعالیت هسته های گزینش باید با رضایت مردم همراه بوده تا حق کسی ضایع نشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۰    
معاون ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان از 8 اردیبهشت ماه 350 برنامه در طول هفته برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری شبستان: شرکت کنندگان در سی و پنجمین مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری شبستان:نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیش از خطبه های نماز جمعه زاهدان سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز تخصصی بانوان آفتاب از برگزاری کارگاه توانمندسازی بانوان با رویکرد ارتقای کیفیت زندگی در هفته فرهنگی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۱    
در آیین افتتاحیه چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت از مهدی یاوران تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: ترس و رفتار محافظه کاری توسط مدیران دستگاه های اداری مانع خدمت به مردم و تسریع در اجرای فعالیت ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته حفظ کل را به مصطفی اصفهانیان حافظ موفق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی، تعداد پروژه های اثربخش و نیمه تمام را 232 مورد عنوان کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه ها 150 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۸    
رشت- مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان از برگزاری نخستین نشست تخصصی کتابخوان ویژه مساجد استان گیلان در روز شنبه هفته آتی در ادامه سلسله نشست های کتابخوان در این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شب گذشته میهمان برنامه تهران بیست شد و به معرفی برنامه ها و فعالیت های این سازمان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۹    
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان گفت: کاهش شدید ذخایر آبی استان ناشی از کمبود نزولات جوی و تداوم بیش از 18 سال خشکسالی موجب بحران کم آبی در 26 شهر این استان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۶    
مرکز خیرساز خدمات جامع سلامت سردار شهید عباس ساکنی آران و بیدگل با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۴    
دبیر چهاردهمین همایش دکترین مهدویت گفت: دشمنان می دانند که مطرح شدن اندیشه مهدویت به معنی زوال آن ها است و به همین دلیل از تمام توان خود استفاده می کنند تا این اندیشه در جامعه مطرح نشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۰    
مقدمات میزبانی سیستان و بلوچستان از کاروان های راهیان نور در حال آماده شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان ضرورت همکاری نزدیک کشورهای منطقه برای مقابله با گسترش تروریسم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۴:۰۹    
وکیل ملت: ماموران پلیس راهور بندرانزلی شروری را که برای یک دختر جوان مزاحمت ایجاد کرده بود زمین گیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۱:۵۶    
رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر گزارشی از فعالیت های اشتغال زایی این نهاد در سال گذشته ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۱:۱۷    
پس از بازدید رییس جمهور از بازار کفش و چرم تبریز و در راستای اجرای دستور ایشان، با اقدام وزیر صنعت معدن و تجارت نشست کارشناسی با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کفش تبریز با حضور نجفی معاون وزیر و ...
  • ۱