سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۳:۳۹Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۹    
خبرگزاری شبستان: مسابقه بزرگ همنامان مهدی (عج) همزمان با نیمه شعبان در مسجد جامع غدیرخم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری شبستان: همایش علمی نسبت قرآن با فلسفه به همت دانشگاه تهران و انجمن علمی علوم قرآن و حدیث، برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۸    
خبرگزاری شبستان: چهره ماندگار پزشکی گفت: تصور نمی کنم هیچ کس به اندازه من به کتاب علاقه داشته و در مدت حیات خود این اندازه کتاب تالیف یا ترجمه کرده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۶    
خبرگزاری شبستان: در جهان شناسی اسلامی، چنین نیست که کاروان هستی، سرگشته و حیران به سوی مقصدی نامعلوم ره بپوید و برپایه احتمال و تصادف به سمت آینده ای مبهم گام بردارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی پادشاهی هلند، ابراز امیدواری کرد: مناسبات ایران و پادشاهی هلند در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از توسعه روزافزون برخوردار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور با تبریک فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری سیرالئون، ابراز امیدواری کرد که مناسبات دو کشور در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تعمیق و گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۷:۲۵    
خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی دستور العمل نحوه تامین تفاوت ارز مورد نیاز کالا های اساسی، دارو و کاغذ را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۷:۱۵    
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به برخی پیش بینی ها از خروج یا عدم خروج آمریکا از برجام گفت: اگر آنها در برجام بمانند همین مسیر را ادامه میدهیم و اگر از برجام خارج شوند قطعاً فکر دیگری می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۲    
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: طرح جاده برگشت گنجنامه و احداث رینگ سوم شهر به قرارگاه خاتم الانبیاء واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۲    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت همدان اظهار کرد: جشن های نیمه شعبان فرصت مناسبی برای آگاهی رسانی از سیره علمی و عملی ائمه اطهار(ع) به ویژه امام عصر(عج) است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد پاک ترین، صادق ترین و جهادی ترین ارگان کشور است که رسالت امدادرسانی بی منت به نیازمندان جامعه را به خوبی ایفا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با بیان اینکه جوانان هدف تیررس دشمنان هستند، گفت: دشمنان سعی دارند باور جوانان را نسبت به اسلام، دین و انقلاب تغییر دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رفع مشکل بحران آب و خروج از این بحران نیازمند همکاری همگانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه سنندج، با اشاره به اهمیت عبادات در زندگی انسانها گفت،:عبادت باعث دوری انسان از رفتارهای زشت وناپسند در زندگی می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به مشکلات مردم یمن و فلسطین گفت: آنها می خواهند پایتخت اسرائیل را به بیت المقدس آورند و این گستاخی ها نشان دهنده چراغ سبز نشان دادند مدعیان حامی از فلسطین است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
خبرگزاری شبستان: دبیر چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت گفت: در همایش چهاردهم، چهار کمیسیون برگزار شد و حدود 126 مقاله نیز در این کمیسیون ها مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
خبرگزاری شبستان: مشاور عالی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس،گفت: دشمنان اسلام از صهیونیست تا آمریکا به خوبی اذعان دارند که ایران تنها جزیزه امن منطقه خاورمیانه است و این امنیت نشأت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان فردیس در خطبه های نماز با در نظر گرفتن برآیند آماری از نتابج کار شوراها طرح نظارت اولیه بر شوراها را از طرف شورای نگهبان خواستار شد و بر لزوم انتخاب شهردار با رأی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
خبرگزاری شبستان: ساخت اسکلت گنبد مصلی امام خمینی(ره) فردیس به عنوان یک معماری اسلامی با اهتمام امام جمعه و هیئت امناء مصلی به پایان رسیده است و در کنار مهدکودک مصلی ویژه نمازگزاران رضایت مردم را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۲    
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: دشمنان علیه امت اسلامی جنگ اسلامی، تبلیغاتی و رسانه ای به راه انداخته اند و جامعه اسلامی در مواردی در پیمان با خدا و رسول کوتاهی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۲    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد گفت: در کشور ما سیره پیامبر(صلی الله علیه و آله) الگو زندگی جوانان است و رسالت متولیان فرهنگی این است که جوانان را براساس سیره پیامبر(صلی الله علیه و آله) تربیت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند گفت: انتظار فرج یعنی انجام وظیفه نسبت به تغییر جهان ظلم به جهان عدل، منتظران واقعی فرج بدنبال تغییر جهان از ظلم به عدل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه کارگران در عرصه صنعت کشور پیشرو هستند گفت: حمایت از کارگران موجب افزایش کیفیت کالا شده و انگیزه مردم جهت خرید کالای ایرانی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده تشکل های کارگری گیلان پیش از خطبه های نماز جمعه اعلام کرد: بیش از 95درصد کارگران گیلانی امنیت شغلی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: انقلاب اسلامی ظرفیت بسیار بزرگی برای ترویج سبک زندگی اسلامی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد، آزادی رسانه ها و مطبوعات را دارای تعریف درست و مشخصی ندانست و افزود: آزادی رسانه ها باید بر اساس رعایت ارزش های انسانی و در راستای رفع نیاز جامعه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه استان تهران گفت: امروز هر کدام از فرزندان طلبه شما می توانند یک شیخ زکزاکی باشند، امروز دنیا به زکزاکی ها بیش از نان شب نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: حفظ نظام اسلامی از عدالت فردی بسیار مهمتر است مظلومیت امیرمومنان امام علی(ع)، شهادت حضرت زهرا(س) و امام حسین(ع) برای همین بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: همزمان با سراسر کشور آزمون ورودی حوزه علمیه استان تهران در بارگاه ملکوتی امام راحل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کلاچای تلاش آمریکا برای خروج از برجام و ادامه فشارها و تهدیدها به ایران را بیهوده دانست و گفت: این تهدیدها موجب انزوای بیشتر آمریکا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: آیت الله صدیقی گفت: طلاب با سلاح تقوا و اخلاق از دین الهی محافت کرده و با فداکاری مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: سربازان گمنام امام زمان حافظ اسرار مردم و افشاگر توطئه های دشمنان هستند که این به راحتی به دست نمی آید مگر با تذهیب نفس و اعتدال درون.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: ما برای حمایت از کارگران جامعه خود باید از تولیدات و کالای داخلی حمایت کنیم و در چنین شرایطی اقتصاد، بازار کار و اشتغال را رونق بخشیده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد از جوانان به عنوان سرمایه های اجتماعی جامعه نام برد و بر بهره مندی بیش از پیش از تخصص این قشر فعال از سوی دولتمردان و مسئولان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۱    
خبرگزاری شبستان:معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: جوانان استان اصفهان همزمان با هفته جوان با مفاخر و چهره های برتر این استان دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۱    
خبرگزاری شبستان:کلنگ احداث خانه جوان شهرستان نجف آباد در آستانه هفته جوان به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان با بیان اینکه منتظران نسبت به شرایط زمان خود آگاه باشند، گفت: دعا برای ظهور امام زمان(عج) یک توفیق الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد، تحقق شعار سال را بستر رشد و توسعه در کشور دانست و گفت: در این راستا باید با حمایت دولت و کار جهادی مسئولان، مشکلات تولید کنندگان رفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز حمایت از کارگران را در سایه حمایت از کالای ایرانی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۱    
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: استقراض دولت از بانک ها عامل کاهش منابع بانک ها برای تزریق به تولید ملی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات برابر توطئه های بسیار پیچیده و وسیع و سازمان دهی شده از طرف سرویس های جاسوسی و خطرناک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به بازتاب گناه در زندگی، به مناسبت های روز هم اشاره کرد و در هر بخش توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: بدون تردید کارگران پرتلاش و زحمتکش با تولید کالاهای ایرانی نقش به سزایی در تحقق شعار و فرمان مقام معظم رهبری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: مسئولان و برنامه ریزان کشور با سیاست گذاری درست و با متابعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در مسیر تحقق شعار سال، حمایت از محصول کارگر ایرانی و نیز ارتقای جایگاه کارگران گام بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: نفوذ به منطقه استان کرمانشاه هدف دشمنان بوده از زمان رژیم بعث عراق گرفته تا منافقین کوردل که مردم مقاوم این استان همواره مانع نفوذ شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از روند ثبت کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان در سامانه سجا بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه موضوع انتقال آب به شرق کشور به خصوص خراسان جنوبی امروز به یک معضل تبدیل شده است، گفت: اگر برای این مهم چاره اندیشی نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه،گفت: آنچه مایه عزت، سربلندی و افتخار ما در نظام جمهوری اسلامی شده و خواهد بود، این حضور با صلابت، آگاهانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مراسم معنوی صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز به مناسبت عملیات غرورآفرین بازی دراز امروز(7 اردیبهشت) در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه کردستان یکی از قطب های فرهنگ ساز در کشور بوده است، بیان کرد: برای توسعه فرهنگی باید نگاه ویژه تری به این استان شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری شبستان: عادت دادن تدریجی مردم به پنهان زیستی امام(عج) و جلوگیری از غافلگیر شدن در موضوع غیبت از دلایل این توقیع است؛ چراکه اگر امام زمان(عج)، به طور ناگهانی غیبت می کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۹    
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی در استان ها مجلس فرهنگی است، گفت: در این شورا باید موازی کاری و همپوشانی ها در دستگاه های فرهنگی برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۹    
خبرگزاری شبستان: مرحله منطقه ای جشنواره فرهنگی ورزشی بچه های مسجد با شرکت 500 نفر از برادران در 5 منطقه در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: راهکار رفع آسیب های اجتماعی در میدان بودن همه مردم و مسئولان و همدلی و مشارکت بین آنها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت روز زمین پاک جشنواره زمین پاک با حضور شهروندان و گردشگران در طرح سالم سازی سفیر امید بندر آستارا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۸    
خبرگزاری شبستان: نمایش فیلم های سینمایی قاتل تزار و ظهور و سقوط یک شرکت کوچک فیلمسازی به جمعه 7 اردیبهشت، آخرین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر موکول شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۸    
خبرگزاری شبستان: آهنگساز هندی برنده دو جایزه اسکار و مهمان ویژه جشنواره جهانی فیلم فجر می گوید روش های خلاقانه سینمای ایران را دوست دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: معرفی شخصیت های کورد در سطح کشور منجر به همگرایی ملی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عموی کشور گفت: جریان هماهنگ و همگرای فرهنگی را با اجرایی کردن سرفصل ها و برنامه های این شورا می توان ایجاد کرد.