یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۵۹Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه تفاوت دیدگاه نباید مانع همکاری برای ایجاد جامعه ای بهتر شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۵    
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری در مراسم شب نیمه شعبان به دست تولیت مسجد مقدس جمکران حکم خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تقاضا کرد که واردات مسدود شود و به داد کشاورز برسند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۶    
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه گیلان تا امروز در استارت آپ های روستایی پیشتاز و باید آن را حفظ کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۲    
گروه اجتماعی- سالاری، با بیان اینکه مردمی بودن پذیرایی از زائران حسینی اقدامی ارزشمند محسوب می شود، گفت: باید تلاش کنیم با اطلاع رسانی صحیح این امر را بیش از پیش ترویج کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمعیت فرهیختگان بانوان استان البرز گفت: افق راهبردی جمعیت فرهیختگان بانوان البرز بر مبنای فرمایشان رهبر انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۳    
یازدهمین جشنواره موسیقی ملی نواحی با افتتاح نقاره خانه بازار کرمان بعد از سال ها تعطیلی و تقدیر از نقاره نواز 92 ساله رسما شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۶    
خبرگزاری شبستان:جمعی از استادان نمونه سپاه قم در روز معلم در دیدار سپاهیان با آیت الله مصباح یزدی تجلیل شدند
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اکو وزارت امور خارجه گفت: صنعت گردشگری ابزار مهمی برای ترویج صلح و فرهنگ دوستی بین ملت ها به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه آمریکا و کشورهای غربی به شدت از ایران هراس دارند، گفت: سایر کشورهای اسلامی به گاو شیرده برای آمریکا مبدل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری شبستان: معاون سازمان اکو به موقعیت جغرافیایی شهر زنجان به عنوان شکبه تجاری غرب و شرق اشاره کرد و گفت: این شهر برای برگزاری جشنواره غذای اکو ایده آل است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری شبستان: به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان جشنواره غذای اکو فرصت مناسبی برای صلح و دوستی است که موجب محکم شدن روابط کشورها می شود و راهی برای پیوند ملت های مختلف و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری شبستان: شهردار زنجان گفت: از آنجائیکه این جشنواره غذای اکو موجب رونق اقتصادی شهر می شود، می توان از پتانسیل حوزه های فرهنگی و جذب توریست استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهوری آمریکا گفت که از مسلمانان این کشور به خاطر قانون منع ورود آنها ،معذرت خواهی نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی رحمه الله استان مرکزی از تحقق 99 درصدی برنامه های اشتغال کمیته امداددر سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری شبستان: نتانیاهو سخنرانی های خود را در مورد ایران به زبان انگلیسی انجام می دهد. ادعای دولت صهیونیست آن است که نخست وزیر می خواهد جهان صدای او را بشنوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۱    
به گزارش جماران، در پی محدودیتهای اعمال شده در بخشی از فضای مجازی، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نکات زیر را به استحضار مردم شریف ایران می رساند: ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۸    
امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای بی پایه و اساس نتانیاهو و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند چرا که پاسخ ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن های ویژه نیمه شعبان در بیش از 300 کانون فرهنگی مدنظر این دبیرخانه (کانون هایی که در سامانه بچه های مساجد ثبت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری شبستان: آموزگار گفت: جوهره سیاست قیمت ثابت کتاب این است که از کتابفروشی های مستقل و کوچک حمایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: مراسم جشن نیمه شعبان و آیین بزرگداشت مقام استاد معلم شهید مرتضی مطهری (ره) در بندرمرزی آستارا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: کارگران شهرداری بندر آستارا به مناسبت روز جهانی کار و کارگر تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: گفته می شود ترامپ به دنبال یک الحاقیه به توافق برجام است و تاکنون نتوانسته است با شرکای اروپایی آمریکا در خصوص این توافق به نتیجه برسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به اجباری شدن مشاوره های قبل، حین و بعد از ازدواج گفت: دوره های مشاوره های ازدواج در کمیسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۵    
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب خاطرات مرحوم رجبعلی طاهری نماینده اسبق مردم فارس در مجلس شورای اسلامی و اولین فرمانده سپاه پاسداران فارس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از روند نزولی طلاق در استان فارس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان: موزه حیدر آباد هند برای اولین بار مزین به هنرهای اسلامی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه و جشن خورشیدتابان به مناسبت زادروز خجسته یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه 20 از مراسم نورافشانی در میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در شب نیمه شعبان و برپایی جشن های شعبانیه در مساجد شاخص این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از تولید و صادرات فرش دستبافت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۴    
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: مردم نیکوکار استان ایلام سال گذشته بیش از 32 میلیارد تومان در سرفصل های مختلفی مشارکتی به نیازمندان و مددجویان این استان کمک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۳    
سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران پاییز امسال در تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۳    
ایستانیوز:بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها روز جمعه در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۸    
نتایج مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نشست علمی طلایه داران صلح و وحدت اسلامی - نگاهی به اندیشه های شهید آیت الله سید محمدباقر صدر (قدس سره) با حضور آیات عظام حسینی حائری، تسخیری و اراکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۸    
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرپرست اداره کتابخانه های عمومی آستارا روز سه شنبه در این نشست گفت: معلمان، الگوی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستند و نقش این قشر در ترویج فرهنگ مطالعه جلوه دیگری دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول هیئت روضات الحسین(علیه السلام) رشت از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام عصر(عج) همراه با توزیع کیک انتظار در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان، جشن میلاد منجی بشریت در برخی از مساجد تهران برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام سید محمد علوی فر (زریون) به سمت رئیس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ویژه ستاد اربعین استان ایلام منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان:کارشناس ارشد فضای مجازی گفت: شبکه ملی اطلاعات باعث نهضت تولید محتوا می شود و اگر این شبکه راه اندازی شود دست دشمن قطع شده و جلوی بسیاری از مباحث فساد و فحشا گرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: هویت معرفتی فلسفه سیاسی متعالی تحقیقی است به قلم حجت الاسلام دکتر محسن مهاجرنیا که کوشیده از منظر امکان معرفتی و امکان وقوعی، حکمت سیاسی متعالی را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان: مسئله مهدویت و اعتقاد به منجی از موضوعات مطرح در میان همه ملت ها و مکتب های الهی و مادی است و در اسلام تمامی فرقه ها و مذاهب اسلامی در انتظار یک مصلح جهانی از دودمان پیامبر اسلام به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری شبستان:جمعی از جوانان کردستانی با همت و انگیزه والا اقدام به طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین و پیامرسانی با عنوان کوباک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار منطقه 20 و به مناسبت روز معلم با دانش آموزان و معلمان مدرسه دخترانه امیرکبیر دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد صاحب الزمان (عج) شهرک مهر رشت از اجرای طرح عطر خوش انتظار همزمان با شب نیمه شعبان در این شهرک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: فرهنگ سازی سنت احیای شب نیمه شعبان ضروری است و امسال به همت بیش از 20 کانون مراسم احیای شب نیمه شعبان در کانون های منتخب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۳    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اجرایی شدن زود هنگام طرح تعطیلات زمستانی با هدف رونق گردشگری در استان های جنوبی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان:کلیسای محلی در میشیگان آمریکا میزبان برنامه ای برای معرفی اسلام بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان خلخال گفت: مساجد به عنوان ترویج فرهنگی دینی جامعه بهترین مکان برای بحث اوقات فراغت نوجوانان و جوانان است که کانون های مساجد در این زمینه کارهای مناسب و درخور شان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: سندرم داون یا تریزومی 21 به وضعیتی گفته می شود که با ماده ژنتیکی اضافه ای به دنیا می آیند که موجب تاخیرات رشدی و ذهنی آنان می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: برای تشرف خدمت حضرت حجت(عج) اعمال خاصی و اذکاری بیان شده است ولی عمده آن است که انسان مخلصانه و با دلی شکسته از خدای متعال درخواست نماید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۷    
قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: راه اندازی قطار شهری در قزوین به منظور توسعه حمل و نقل عمومی مرکز استان در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۷    
جلسه روسای سازمان ها و شاخه جوانان احزاب اصلاح طلب به میزبانی حزب اعتماد ملی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتجب نیا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی با بیان اینکه فضای تولید در بخش فرهنگ را دست کم نگیریم، گفت: فضای اشتغال در برخی حوزه ها معیشتی است اما در فرهنگ این فضا عاشقانه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، با بیان اینکه انقلاب کربلا سه رهبر زمینه ساز ، اجرایی و عملیاتی و نهادینه ساز داشت، امام سجاد علیه السلام را رهبر نهادینه ساز انقلاب کربلا معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه چهار شیراز از برگزاری مراسم جشن باشکوه ایام نیمه شعبان و میلاد حضرت قائم (عج) توسط موقوفه مرحمت پناه سیدعلی اکبر ابن آقا میرزا ابراهیم شیرازی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: هرچه دل ها با مقوله مهدویت آشنا شود و انس پیدا کند و حضور آن بزرگوار برای ما، ما مردمی که در دوران غیبت هستیم، محسوس تر شود و بیشتر حس کنیم و رابطه بیشتر داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: جشن ولادت حضرت مهدی (عج) در مسجد امام حسن مجتبی (ع) برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: شب نیمه شعبان، شب بسیار مبارکی است، از امام صادق (علیه السلام) روایت شده که از امام باقر (علیه السلام) از فضیلت شب نیمه شعبان سؤال شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان از فعالیت 180 مرکز مشاوره در سراسر کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴    
خبرگزاری شبستان: چهار نفر از نیروهای پلیس بر اثر تیراندازی یک فرد مسلح در اطراف مسجد راس الحسین (ع) قاهره زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی گفت: آماده شدن رواق های نیمه آماده مصلی امکان مسقف شدن بسیاری از بخش های نمایشگاه کتاب امسال را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اقلید از برگزاری مراسم جشن و سرور ایام نیمه شعبان در محل امام زاده زینب خاتون(س) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: دبیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) هرمزگان از انتشار فراخوان مسابقه بزرگ پیامکی گل نرگس به مناسبت میلاد باسعادت حضرت بقیه الله العظم(عج) همزمان با سراسر کشور در این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: در آستانه فرارسیدن ایام نیمه شعبان المعظم و میلاد حضرت مهدی موعود (عج) موقوفه صدر رضوی میزبان عاشقان اهل بیت (ع) در اجتماع بزرگ منتظران ظهور خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خبرگزاری شبستان: 35 کانون و 56 مسجد در استان اردبیل به نام القاب امام زمان (عج) مزین شده است و در نشر فرهنگ مهدویت و انتظار کارهای بزرگی در محلات انجام داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۴    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان همایش بزرگ پیاده روی در روستای حیدرآباد میش خاص از توابع شهرستان ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۴    
خبرگزاری شبستان:چاپ نخست عقاب های تپه 60 اثر محمد رضا بایرامی را انتشارات نیستان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۴    
خبرگزاری شبستان: حشانه از اجرای برنامه های ویژه در مهدکودک و مدارس تونس برای تشویق به کتابخوانی خبر داد و گفت: ما این کار را حفاظت از میراث تمدنی خود می دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۱    
گروه فعالیت های قرآنی سردار عباس زاده گفت: از سال 92 تا پایان سال 96 که طرح حفظ قرآن کریم در فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان اجرا شد با شرکت 4 هزار و 576 نفر از کارکنان و خانواده های آنها همراه بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۱    
گروه فعالیت های قرآنی- کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: 113 زنجانی در بخش معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف که شامل سه رشته تفسیر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۳    
خبرگزاری شبستان: محفل شعرخوانی ماه آدینه بمناسبت نیمه شعبان با حضور اساتید پیشکسوت و شاعران جوان از شهرستان های نایین، خور و بیابانک، آران و بیدگل، نطنز، اردستان و کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۳    
خبرگزاری شبستان: شاهکارهای فرهنگی و هنری گیلان عنوان اثری از محمد رضا خلعتبری که به همت نشر گوی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۳    
خبرگزاری شبستان: حمیدرضا بازرگانی هنرمند عکاس زنجانی رتبه نخست جشنواره ملی راه روشن در رشته عکاسی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: دومین نشست علمی استاد شهید مطهری(ره) و مبانی جهان شناختی و پیشرفت اسلامی، در محل ساختمان انجمن های علمی حوزه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز روز کارگر است و دولت باید از اول مهرماه سهمیه گندم اعلام می کرد اما تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد منطقه یک بیرجند با اشاره حمایت های این نهاد از جامعه زنان تحت حمایت گفت: در سال 96 با کمک های بلاعوض 26 زن سرپرست خانوار صاحب مسکن با کیفیت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: شهردار آران و بیدگل گفت: شاخص های توسعه جامعه بیش از پیش به دانش، مهارت و خلاقیت نیروی انسانی وابسته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مهدیه اعظم سمنان از راه اندازی کاروان مهدیه اعظم خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: نگاه ارتباطی با امام عصر(عج) باید آمیخته با عطر مهدویت و برخاسته از حس انتظار و مبارکی باشد که جامعه منتظر از آن به عنوان یک پدیده و شاخص یاد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: شهید مرتضی مطهری (ره) با بینش والای خود الگویی همیشه ماندگار برای عموم مردم و به ویژه متفکران و اندیشمندان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: ووکوساوویچ گفت: میراث معنوی تغییرناپذیر است و باید آن را حفظ کرد. بقیه چیزها در گذر است و کمتر ارزش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام کرد: مراسم اجتماع منتظران در 44 بقعه شاخص گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۳    
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان، با بیان اینکه باید به سمتی برویم که مدیران راهی به جز نخبه باوری نداشته باشند، اظهار داشت: بزرگترین حمایت از کالای ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۳    
خبرگزاری شبستان:هر کس با دیدن این همه حس و حال خوب برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) دست به دعا بر می دارد و الهم عجل الولیک الفرج را زمزمه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۳    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی فرماندار بیرجند خواستار حذف مصوبه شورای شهر مبنی بر اخذ هزینه برای ورود به پارک بانوان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه معلمان هرگز مطالعه را فراموش نکرده و تحت هر شرایطی بر معلومات علمی خود بیفزایند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۴    
نشست "هویت؛ سنت و مدرنیته در جامعه پساانقلابی" همراه با پخش فیلم "دیوانه ای از قفس پرید" به همت دفتر پژوهش های تصویری پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بحران کتاب نخواندن کمتر از بحران آب برای کشور خطرناک نیست و برای حل این معضل، کارگروهی در دولت تشکیل شده اما نیاز به عزم ملی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰    
سومین دور بررسی پیش نویس تفاهمنامه مراسم اربعین حسینی با حضور هیات عراقی به ریاست محمدبدر ناصر معاون وزیر کشور عراق و به میزبانی شهریار حیدری دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی و جمعی از نمایندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- با حکم معاون اول و رئیس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه، حسن رحیمی مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با حفظ سمت دبیر ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۹    
فرماندار یزد در جمع اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی یزد گفت: اعضای شوراهای اسلامی باید با استفاده از نظرات مردم و مشارکت آن ها در تصمیم گیری ها در اجرای طرح ها مختلف زمینه ساز توسعه پایدار در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۶    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدواریم تا پایان دولت بیمارستان امیرالمومنین(ع) و بیمارستان هزار تختخوابی تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۲    
حقوق مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به میزان 20 درصد حداقل حقوق تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل راهداری استان زنجان با اشاره به اینکه عمر متوسط ناوگان باری 17 سال است گفت: خودروهای فرسوده با عمر بالای 50 سال در اولویت نوسازی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۴    
به گفته حجت الاسلام حاج صادقی، پاسداری غیر محافظه کارانه از انقلاب باید روز به روز قوی تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
گروه بین الملل – کمپینی به نام یک زن مثل تو به منظور حمایت از حجاب در آلمان در شبکه اجتماعی فیس بوک راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۸    
شیراز- ایرنا- همزمان با هفته جوان و در آستانه روزمعلم جمعی از جوانان عشایر فارس درمنزل محمد بهمن بیگی بنیانگذار تعلیمات عشایر ایران حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۹    
سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در سومین همایش نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: هر کشوری با داشتن متخصصان دلسوز و وفادار پیشرفت می کندو این رسالت نخبه ایثار گر را دوچندان می سازد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۶    
شهریارنیوز: پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریز، در آستانه میلاد با سعادت حضتر ولیعصر (عج) با معرفی نفرات برتر در بخش های تعیین شده به کار خود پایان داد.