دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۰۵Dec 2018 10

خبرهای خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت 13 اردیبهشت روز جهانی مطبوعات پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۷    
خبرگزاری شبستان:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از گنجینه شعر جهان اسلام به زبان های مختلف در حوزه محبت اهل بیت سروده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: شرکت هایی که در زاهدان آسانسور نصب کرده اند باید ظرف مدت تعیین شده نسبت به نصب شناسنامه در محل آسانسور اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۵۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: توسعه آینده و سربلندی استان در دستان توانای معلمان است؛ اهتمام دولت در حمایت از آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست و با انجام برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۴۳    
برای مشاهده اینفوگرافیک ، اینجا کلیک کنید دیتا ژورنالیست: مهدی دل روشن پایان پیام/ 465
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۲    
خبرگزاری شبستان:عبدالحسین فخاری ، نویسنده مجموعه شش جلدی طرحواره مرزبانی مهدوی ، گفت: مجموعه شش جلدی طرحواره مرزبانی مهدوی داعیه این را دارد که مهدویت را در زندگی شخصی و اجتماعی وارد زندگی مردم می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۲    
خبرگزاری شبستان: عضو کانون تخصصی مهدویت قم،گفت: اولین گام برای یاری رساندن به امام عصر(عج) دعا برای تعجیل ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری شبستان: آیین رونمایی از کتاب بازخوانی پرونده ایجابی عملکرد اقتصادی از 1357 تا 1395 در نخستین روز از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور دکتر علی طاهری فرد و حجت الاسلام دکتر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۲    
خبرگزاری شبستان:مراسم رونمایی از طرحواره مرزبانی مهدوی با حضور سخنرانان سید علی علوی ، حجت الاسلام دعایی و دکتر عبدالحسین فخاری نویسنده کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مصباحی مقدم با اشاره به شرایط خطیر کشور در زمان جنگ گفت: آن روزها با تکیه بر جوانان انقلابی توانستیم از آن گردنه عبور کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: در نشست پژوهشی موسیقی نواحی کارشناسان تغییر و تحولات در ساختار سازها را امری متاثر از تحولات اجتماعی دانستند که باید از این تغییرات استقبال کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: ماه شعبان، باید بابی برای رسیدن به زندگی مهدوی باشد، چراکه سبک زندگی منتظرانه با تلاش برای زمینه سازی ظهور تجلی می یابد و بهره گیری از مضامین مناجات شعبانیه بهترین برنامه ای است که ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۱    
خبرگزاری شبستان: در سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب، 460 هزار عنوان کتاب عرضه می شود که محصول حضور 132 ناشر خارجی و 2500 ناشر داخلی در نمایشگاه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۱    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور با بیان اینکه به احتمال قوی آمریکا تا 22 اردیبهشت از برجام خارج می شود گفت: باید خود را آماده متقاوت شدن فضای کشور بعد از خروج از برجام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: احیای شب نیمه شعبان با حضور پر شور مردم در مساجد شهرستان صومعه سرا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: همزمان با شب نیمه شعبان عموم مردم در شادی و سرور به سر بردند و میلاد منجی عالم بشریت را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: ناشران بزرگ به ازدحام جمعیتی که در جستجوی کتاب های مورد علاقه خود هستند، لبخند می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران از قابلیت استفاده از بن کارت های خرید کتاب سال گذشته در نمایشگاه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه امام رضا(ع) نسبت به مسئله مهدی باوری حساسیت فراوانی داشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: هزار و 400 نخبه زیر پوشش بنیاد نخبگان استان هستند که دستگاههای اجرایی باید از این ظرفیت به عنوان مشاوران جوان استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با بیان اینکه با همه سختی های موجود نسل نو تشنه کسب معرفت است، گفت: معنویت و سلامت را درمان آشفتگی های عصر حاضر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری شبستان: تکمیل سازه های مصلی -در دو سالی که میان کتاب و مصلی جدایی افتاده بود-، موجب افزایش فضای مسقف شده تا نمایشگاه کتاب از مجمع الجزایر به کشوری متحد تغییر شکل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد گفت: شوراهای شهر تشکیل شد تا شهرها مطابق با خواسته مردم اداره شود اما قطعا هدف اصلی ازتشکیل شوراها تحقق نیافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری شبستان: استاندار قم با اشاره به ستاد تسهیلات زائران گفت: این ستاد 11 کمیته در بخش های مختلف برپا کرده و 150 مدیر استانی در ستاد فعال هستند
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: انتظار فرج یک عمل است یعنی نباید حرف زد بلکه برای تحقق ظهور باید عمل کرد و در جامعه از آسیب هایی که مانع ظهور می شود دیده بانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: امروز منتظران و خود حضرت مهدی(عج) از فراق و سخت هایی که در این مسیر برای مسلمانان وجود دارد و کسی نیست که یاری رسان شان باشد، در ملال اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: اگر انحرافاتی در جامعه اسلامی وجود دارد، به این دلیل است که علائم آخرالزمان و ظهور را کاملاً منطبق بر آیات و روایات نشناختیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: آئین جشن میلاد منجی بشریت درمساجد، حسینیه های، کانون های فرهنگی هنری مساجد، آستان مقدس امامزاده های واجب التعظیم استان در نیمه ماه شعبان با حضور منتظران ظهور برپا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: آیت الله رشاد گفت: اعتقاد به فرج مسئله مشترک بین همه ادیان و فراتر از آن رانشگر و محرک حیات انسان و سبب تداوم و تکامل بشری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: هسردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس فرمانده حشدالشعبی عراق، سه شنبه شب در آیین گرامیداشت نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان مهدی یاوران سال معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: یکی از سنت های الهی است که بندگان صالح، حاکم و وارث جهان باشند.(کَتَبنا) دین از سیاست جدا نیست بنابر این قسمت از آیه که می فرماید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: اخلاق و برخورد خوب، در جذب افراد و تاثیرگذاری، جای اموال و بخشش را می گیرد. امروز ما هم با حسن خلق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: جنس امیدی که در مهدویت وجود دارد از نوع امیدهای روان شناختی سکولار نبوده و با آنها متفاوت است. این یک امید کاملا الهیاتی و دینی است که ریشه در نصوص دینی و مذهبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۹    
خبرگزاری شبستان: اساس دعوت جهانی امام زمان (عج) برای تشکیل امت واحده، گفت وگو برپایه استدلال، منطق، علم و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۸    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سخنان شب گذشته نتانیاهو گفت: گزارش های نظارتی آژانس بین المللی انرژی اتمی تأییدی بر پایبندی ایران به برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد: اگر جوانان ایرانی نبودند، انقلابی اتفاق نمی افتاد و همچنین قطعا امروز سند ملی هشت ساله دفاع مقدس وجود نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده سازمان های مردم نهاد خوزستان اظهار کرد: متأسفانه در حوزه نشاط سازمان مردم نهاد کم داریم و تقاضا داریم که سازمانی جدید تأسیس شود تا ورزش های همگانی و برنامه های نشاط آور را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: ظرفیت بزرگی به نام نیروی انسانی در کشور داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۸    
خبرگزاری شبستان: یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی با افتتاح نقاره خانه بازار کرمان در مجموعه گنجعلی خان کرمان با حضور مدیر کل ارشاد استان کرمان و جمعی از هنرمندان افتتاح شد.