دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۲۲Dec 2018 10

خبرهای خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان در پیامی درگذشت عالم فرازانه و عالیقدر ماموستا ملا بهاءالدین احمدی آرندان را به تمامی روحانیون، علما، مریدان، خانواده معظم ایشان و همه مردم کردستان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از دستگیری عامل توزیع چک پول های تقلبی توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: حضور روحانیت در بین سطوح مختلف جامعه باید پررنگ تر شود چراکه تلاش های بی منت آنان توانسته در بسیاری از موارد اهداف و سیاست های دشمن را ناکام بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان:هنرمند نقاش پشت شیشه از نمایش مجموعه ای از آثار 44 هنرمند شیشه نگار ایران در فرهنگسرای خاوران خبر داد و گفت: مروری بر آثار نقاشان پشت شیشه ایران،نمایشگاهی متنوع و با کیفیت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت آیت الله بهجت(ره) با بیان اینکه دعا و نفس گرم آیت الله بهجت(ره) کشور را بیمه می کرد، گفت: روزگار از چنین انسانی که بتواند به دنیا عرضه کند، عقیم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مکتب اسلام و به خصوص مذهب تشیع سرشار از معرفت و نورانیت است، گفت: آیت الله بهجت(ره)، مرجع فقید ما یک الگو برای عالم بشریت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: بخشدار کومله فضای کارخانه چای را از حیث آشنایی مردم و گردشگران با فرایند تولیدات محلی مناسب ارزیابی کرد و گفت: امسال بیش از 10هزار نفر از ششمین جشنواره بهار نارنج استقبال کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۷    
خبرگزاری شبستان: بیت نمای شاهنامۀ فردوسی به کوشش سید علی محمد رضایی جواهری را نشر اطلاعات در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:مراسم رونمایی از چاپ ویژه 19 و 20 خاطرات سفیر نوشته نیلوفر شادمهری که از سوی رهبر معظم انقلاب به بانوان توصیه شده اند در غرفه سوره مهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اسبق خدمات پژوهشی وزارت علوم بر لزوم رعایت اخلاق مداری در قوانین کپی رایت تاکید کرد و گفت: استفاده از فتاوای مراجع تقلید در زمینه رعایت حقوق مولف کارگشا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:کتاب آخرین نشان مردی تازه ترین اثر طنز مهرداد صدقی نویسنده کتاب پرمخاطب آبنبات هل دار ، فردا در غرفه سوره مهر واقع در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری شبستان: گفت: ملاباشی گفت: ویژگی مثبت کتاب مدیریت تحول گرا در دانشگاه این است که از مسایل آموزشی و رفاهی دانشجویان فراتر رفته تا آنجا که می تواند با تحلیل ها و راهکارها خود برای رشد کیفی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری شبستان: افشین شریعت گفت: دانشگاه آخرین زنجیره ای است که می تواند برای جوانان نقش تربیتی و تعاملی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده رامیان و آزادشهر با انتقاد از وضعیت سایت دپوی زباله در آزادشهر، گفت: روزانه 250 تن زباله در این سایت دپو می شود و کسی پاسخگو نیست و محیط زیست هم کاری نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: عضو مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: گلستان، استانی بر پایه کشاورزی است و معضلات فراوانی در این زمینه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: طرح گردشگری آشوراده به نتیجه رسیده و در حال حاضر منتظر جلسه کمیته طبیعت گردی سازمان محیط زیست هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول انتشارات آوند دانش بر لزوم حمایت ناشران ومولفین در قوانین کپی رایت تاکید کرد و گفت: در قوانین کپی رایت نیازمند بسترسازی و الگوسازی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: دانشگاه باید بتواند فارغ التحصیلان مسئولیت پذیر، پاسخگو و منظم تربیت کند که جز با توجه به فضای انسانی -که مجموعه ای است از انگیزه ها و آموزه ها که می تواند فرهنگ ارتباطی ایجاد کند و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: محمد صدوقی گفت: با وجود این که قیمت کتاب در طاقچه یک سوم نسخه کاغذی است اما مردم ما هنوز برای خرید فایل الکترونیک کتاب پول نمی پردازند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: شهید مطهری گنج بی بدیل ایمان و اخلاص و الگویی برای تمام انسان ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: پرداختن به مسایل ارزشی و اعتقادی در سپاه روح الله از اولویت های اصلی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: معلمان الگوی عملی برای دانش آموزان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: تربیت دینی و اسلامی در خانواده ها و اشاعه موازین قرآنی در جامعه امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری شبستان: یک شاعر کودک معتقد است برای جذب کودکان و نوجوانان به مسجد امام جماعت باید با استفاده از روان شناسی کودک و نوجوان زمینه ساز حضور آنان در مسجد باشد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور گفت: اهل قرآن در راستای کاهش آسیب ها تلاش کنند و به سراغ برنامه های زیربنایی بروند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: اواخر سال قبل 66 میلیارد تومان به حساب دهیاری ها و 138 میلیارد تومان به حساب شهرداری های استان واریز شد که این پول ها باید در موضوع زباله، بازیافت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برای مقابله با ریزگردها کاری نکنیم تا چندسال آینده گلستان تبدیل به خوزستان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای نجات خلیج گرگان به رغم نظرات کارشناسی محیط زیست، لایروبی دو کانال خزینی و چاپقلی لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری شبستان: معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بودجه استان ها به طور متوسط نسبت به سال قبل رشدی 30 درصدی دارد و بودجه ریزی نیز مبتنی بر عملکرد خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۹    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی نمایشگاه کتاب گفت: کتاب های کاربردی متناسب با سیاست های ابلاغی که حتی الامکان چاپ اول باشند خریداری و با اولویت مناطق محروم به باشگاه های کتابخوانی سراسر کشور ارسال می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این که بایدها و نبایدهای جامعه اسلامی در صحیفه سجادیه و رساله حقوق امام سجاد(ع) تبیین شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این که متاسفانه تمام ابعاد زندگی امام سجاد علیه السلام مورد غفلت واقع شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه حکومت اسلامی در حقیقت بسترساز انسان هاست تا حکومت مطلقه ولی عصر(عج) را پذیرا باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۹    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام رئیس انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه الگوی نبرد اقتصادی غرب و امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران نفوذ و تحریم است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۹    
خبرگزاری شبستان: این سال ها، داستان های بسیار از فداکاری معلمان می شنوی، معلمانی که به عشق دانش آموزان، جان شیرینشان را کف دست گذاشته و به استقبال خطر می روند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در 13 سال گذشته 263 طرح با سرمایه گذاری 26 میلیارد دلار و اشتغال 176 هزار نفر باسواد در سازمان منتظر یک امضاء طلایی بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۹    
خبرگزاری شبستان: دبیر نخستین کنگره ملی جوانان مدافع حرم کشور گفت: این کنگره به منظور پاسداشت یاد و خاطره کسانی که همه زندگی خود را رها کرده و به ادای تکلیف و دفاع از کیان اسلام در خارج از مرزهای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۹    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، از ثبت حدود 150 کانون فرهنگی و هنری مساجد این استان در سامانه بچه های مسجد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۹    
خبرگزاری شبستان:مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه آزمون کتبی پذیرش این حوزه جمعه 14 اردیبهشت ماه برگزار می شود، اعلام کرد: حدود یازده هزار متقاضی تحصیل در حوزه علمیه خراسان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۹    
خبرگزاری شبستان: همه ما در بین نزدیکان خود، افرادی را دیده ایم که بازنشسته شده اند. این طور به نظر می رسد که دوران سخت کار کردن دیگر تمام شده و دوران استراحت مطلق، مسافرت های طولانی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۹    
خبرگزاری شبستان: سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، گفت: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در این استان در موضوعات مختلف برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۹    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: 200 عنوان برنامه فرهنگی مردمی ویژه نیمه شعبان در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان: در حال حاضر در کشور 13 هزار ناشر داریم. عناوین کتاب نسبت به پیش از انقلاب رشد 40 برابری را نشان می دهد و تیراژ کتاب 4 برابر شده اما همچنان کتابخوانی ما با چالش روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با بیان اینکه این استان قطب قرآنی کشور است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری شبستان: مراسم تکریم مدیران مراکز قرآنی مردمی استان گلستان، امروز (13 اردیبهشت) با حضور رئیس سازمان دالقرآن الکریم و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون فرهنگی و هنری قبای بهشتی در مسجد قبای شهر ارومیه در شب میلاد منجی عالم بشریت افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری دفاع مقدس شهرک توحید از اجرای طرح بزرگ اعتکاف علمی با محوریت صحیفه سجادیه در دهه سوم ماه مبارک رمضان در مسجد حضرت معصومه(س) خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر سفیدشهر بر لزوم توجه به ظرفیت های این شهر در جذب گردشگر و توسعه صنعت توریسم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۸    
خبرگزاری شبستان: برگزیدگان بیست و سومین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۸    
خبرگزاری شبستان: مصباحی مقدم در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب گفت: مساجد می توانند مروج کتاب و کتابخوانی باشند، اگر ائمه جماعت مساجد خود اهل کتاب و کتابخوانی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه متاسفانه در حال حاضر 2.5 درصد از موقوفات به فعالیت های قرآنی تعلق دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: ورودی مسجد جامع ارومیه از سمت بازار توسط حوزه علمیه بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
خبرگزاری شبستان: جشنواره گل غلتان نوزادان در مهد گل محمدی استان سمنان ، امیریه دامغان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
خبرگزاری شبستان:رییس هیات ورزش های همگانی استان همدان، از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت اعیاد شعبانیه جمعه (14 اردیبهشت) در مریانج خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۸    
خبرگزاری شبستان: سومین جشنواره فرهنگی، ورزشی، روستایی، بومی و محلی بخش سیلوانا (13و14 اردیبهشت) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۸    
خبرگزاری شبستان: نگهداشت حقوق شهروندی از مسائلی است که در آن وظیفه و کار عمده و کلیدی متوجه دولت هاست، ولی محدود و منحصر به آن نیست، بلکه مردم و سازمان ها - سازمان اطلاعاتی- نیز وظیفه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۸    
خبرگزاری شبستان: طرح قرارگاه مهر و امید در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مساجد استان اصفهان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۸    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: استفاده از ظرفیت های مساجد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه مغفول مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۸    
خبرگزاری شبستان: خداوند به انسان های امیدوار توانایی هایی و در عین حال وعده داده است که راه نجات برای آنها باز است؛ در واقع کسی که سبک زندگی امیدوارنه را انتخاب کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۸    
خبرگزاری شبستان: کارشناس برنامه تا نیایش گفت: در قرآن کریم آمده: وَ الَّذینَ جاهَدُوا فینا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنینَ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، صحیفه سجادیه را منبعی ناشناخته عنوان کرد که لازم است وارد فرهنگ جامعه شده و در دسترس عموم قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۷    
خبرگزاری شبستان: تاکنون 182 کانون فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در سامانه سجا ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان گفت: طرح آرامش بهاری در 68 بقعه متبرکه این استان از 28 اسفند تا 15 فروردین سالجاری با هدف ارائه خدمات به زایران حرم رضوی و مسافران نوروزی اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه باید به حوزه فرهنگ توجه جدی داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آئین کلنگ زنی پلاتو تئاتر پردیس کرج خبر داد و گفت: ارتقاء زیرساخت های فرهنگی و هنری برنامه اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه وجود مقدس امام زمان(عج) را به آفتاب پشت ابر تشبیه کرد و دلیل غیبت ایشان را عدم اطاعت مردم از حضرت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
خبرگزاری شبستان: وقتی صحبت از پذیرایی نیمه شعبان می شود، معمولاً شربت و شیرینی و... به ذهن همه می آید اما امسال با نذر فرهنگی که مدتها قبل از نیمه شعبان جمع آوری کردیم، صدها بسته تهیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۷    
خبرگزاری شبستان: تمامی امور اجرایی حج امسال درحال انجام است و در داخل؛ کارها طبق برنامه زمانبندی شده جلو می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۷    
خبرگزاری شبستان: استاندار مرکزی گفت: معلمان با تأسی از منش استاد شهید مطهری زمینه شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه وآینده سازان میهن اسلامی را فراهم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت نیمه شعبان جشن بزرگ میلاد حضرت مهدی (عج) به همت اعضای کانون های فرهنگی هنری در بیش از 200 مسجد استان برگزار شد.