یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۵۵Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۳:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از ورود اولین قطار گردشگری با 320 مسافر به همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۱    
بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی قره قیه امروز در قشلاق هارنا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) است باید فعالیت های این سربازان تشریح شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۲:۱۵    
عدم طی مراحل قانونی امور اجرایی در تعارض با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی و در نقطه مقابل دموکراسی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه ما فرزندان هیهات من الذله هستیم، گفت: چهل سال است که به دنیا ثابت کردیم حرکت ما حرکت فکری است و اگر سکوت می کنیم و فعل و انفعالات نداریم برای این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با اشاره به بدعهدی های مکرر آمریکا در برابر برجام، گفت: آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: آموزش و پرورش دروازه توسعه کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: خرید کالای خارجی با وجود مشابه داخلی در مصرف خانگی و سازمان ها و نهادها مغایر با ولایت مداری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر چوار، گفت: هرگونه تصمیمی که مسئولان ارشد نظام برای مقابله با توطئه های آمریکا و دنیای سلطه در داخل کشور می گیرند باید با صدای واحد به دنیا مخابره شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۵    
آذرقلم: مجموعه شعر مرا صدا کردی؟ سروده لیلا حسین نیا، شاعر تبریزی، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری شبستان: سید مجتبی حسینی در بازدید از مجموعه پریشانی که به دلیل مشکلات فنی بازگشایی نشده بر ساماندهی این خانه موزه به کمک ارشاد کرمان تاکید کرد و گفت: آثار جمال الدین مودب باید در کرمان بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت زاهدان گفت: هیچگاه ملت ایران محتاج برجام نبوده و نخواهد بود زیرا کلام رهبری در نزد مردم از صدها برجام ارزش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری شبستان: در مراسم رونمایی از کتابی درباره ایرج خواجه امیری به بخش هایی از تاریخ موسیقی ایران اشاره شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان:مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی شامگاه امشب 14 اردیبهشت با حضور سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری،علی ترابی،مدیر کل دفتر موسیقی و جمعی از هنرمندان در کرمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: ایران رتبه اول ذخایر سوخت های فسیلی را دارد و این ثروت بسیار ارزنده ای است که مسئولان باید در راستای شکوفایی این ثروت ملی تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری شبستان: یک کارگردان سینمای ایران با اشاره به اینکه تماشاچی واقعی را با برنامه حساب شده از سینما بیرون کرده اند، گفت: ساخت فیلم واقعی و برای مردم در سینمای ایران فراموش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت عمل به دستورات دین اسلام ،گفت: عمل به دستورات دین اسلام باعث رستگاری مسلمانان در هردودنیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به هفته نکوداشت مساجد گفت: تکریم مسجد کاری نیست که منتظر یک نهاد باشیم، قرآن کریم این وظیفه را بر عهده مردم گذاشته است و باید همه مردم در این زمینه بکوشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه کتاب گفت: مدل نمایشگاه کتاب ما حتما باید فروشگاهی باشد چراکه بخش بزرگی از ناشران ما نقدینگی خود را از نمایشگاه کسب می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۸    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: استفاده از ظرفیت و پتانسیل کانون های فرهنگی هنری مساجد در طرح های فرهنگی هر منطقه مهجور مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۸    
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه برجام تاکنون سود قابل توجهی برای کشور نداشته و باعث اختلافات درونی در کشور شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری بقیت الله عجل الله تعالی زرند با اشاره به بخشی از فعالیت های کانون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: دبیر سومین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و داستانی طلوع پارس گفت: آموزش محور و تولید محور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سمنان گفت: برای رسیدن به عزت و کرامت واقتدار راهی جزاستقلال اقتصادی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه اهواز با اشاره به تهدید آمریکا به خروج از برجام گفت: ان شاءالله با قدرت هر چه تمام تر فعالیت های هسته ای خود را گسترش خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۹    
فارس : سوال تعدادی از نمایندگان از محمد جواد ظریف و سیدعباس صالحی و همچنین گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم در دستور کار جلسات علنی مجلس در هفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان با هوشیاری و درایت، همواره پاسدار مردم و نظام اسلامی بودند، گفت: باید آگاه باشیم و هر نوع حرکت مشکوکی را که مشاهده می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: از بین رفتن ایل، راه ها و میان بند ها و معضل آب در قشلاق ها و پایین بودن سطح بهداشت و درمان و سطح برخورداری از امکانات اولیه زیستی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۰    
برترین های سومین کنگره بین المللی شعر توحیدی در شهرستان میبد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خروج آمریکا از برجام فرصت مناسبی برای ملت ایران مبنی بر توجه به اقتصاد مقاومتی و توانمندی های داخلی فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۵    
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: روحانیت باید قرآن و نهج البلاغه را محور کارهای تبلیغی خود قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: صفری گفت: همکاری سازمان ثبت احوال و بانک شهر برای بهره برداری آزمایشی از کارت هوشمند ملی به عنوان کیف پول از ویزگی های ممتاز نمایشگاه کتاب سی و یکم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه گفت: ما در این هیاهو منطقه نگران نیستیم زیرا ما ارتش و سپاه داریم، ما حججی ها و سراد سلیمانی ها داریم که هرکسی در مقابل جبهه حق بایستد به آنها سیلی محکم خواهند زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان:رشد اقتصادی، خودکفایی و عزت ملی بخاطر وجود کارگران است و در حال حاضر در کشور ما تنها دغدغه قشر کارگر امنیت شغلی است زمانی که کارگر بداند امنیت شغلی دارد می تواند توان خود را بکاربگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه غرب و آمریکا به جِد دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۵    
وزیر آموزش وپرورش گفت: ما درصدد هستیم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را به اجرا در آوریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۲    
دستگاههای اسکن لیزری که در پروژه های مختلف، تا عمق 20 متر را نمایش می دهند، در مرقد مطهر امام حسین(ع) بیش از چهار متر را نشان نمی دهند و توان بیشتری ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۷    
امام جمعه ایلام گفت: تولید ملی و خرید کالای ایرانی شاه کلید قفل های اقتصادی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۷    
خبرگزاری شبستان: رنگین کمان موسیقی اقوام ایران شب های شادی را بری کرمانی ها رقم زده به طوری که اجرای گروه های مختلف در پارک مادر مخاطبان ژانرهای دیگر موسیقی را هم جذب خود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۴    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه آموزش و پرورش باید به گفتمان ملی بدل شود، گفت: ما این مهم را سرلوحه کار می دانیم و معلمان، مصداق تحقق این مهم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: جشنواره موسیقی نواحی در حالی به روزهای پایانی اش نزدیک می شود که در روز سوم همچنان شرکت کنندگان با شور و هیجان موسیقی مناطق مختلف ایران را در کرمان اجرا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۸    
ناصر چشم آذر، آهنگساز و استاد موسیقی، بامداد امروز در 68 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۹    
وزیر بهداشت گفت: برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت کشیده و پیر شده اند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب 24 ساعت از زندگی یک زن اثر اشتفن تسوایک با ترجمه عبدالله توکل و رضا سید حسینی در غرفه موسسه نشر نگاه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مرد کابل عنوان اثری از سدریک بانل با ترجمه ابوالفضل الله دادی است که در غرفه موسسه انتشارات نگاه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۵    
مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درباره چگونگی بیمه هنرمندان حاضر در یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی در کرمان توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: علیرضا قزوه گفت: تیراژ بسیار پایین برخی از کتاب ها نشان دهنده بی توجهی جامعه به آن موضوع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: همه هستی آینه الهی هستند اما بزرگترین آینه اسماء و صفات الهی حضرت محمد(ص) و اهل بیت ایشان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان از سازمان میراث فرهنگی به عنوان نهادی که به احیاء سنت های دیرین کمک می کند، یاد کرد و گفت: جشنواره غذای اکو یادآور سنت های کهن ایرانیان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۰    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت اسوه صبر و استقامت، حاجیه خانم زهرا طغیانی مادر شهیدان سرفراز حسین، رضا و محمدعلی و جانبازان والامقام محمود و قنبر سبکتکین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۵    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشار به اهمیت اشتغال در بخش گردشگری گفت: بیشترین اشتغال در سطح کشور باید در سطح گردشگری ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از حضور 14 کشور و پنج خبرگزاری خارجی در جشنواره بین المللی غذای "اکو" خبر داد و گفت: در این جشنواره 22 خبرنگار داخلی نیز حضور داشتند.