پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۰:۰۴Jun 2019 20

خبرهای خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

 
 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1397 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1397 خبرگزاری شبستان 30 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 30 آذر 1397 خبرگزاری شبستان 30 دی 1397 خبرگزاری شبستان 30 بهمن 1397 خبرگزاری شبستان 1 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۶    
خبرگزاری شبستان: در این بخش به تشریح نکات فنی و اقدامات مهندسی ستاد بازسازی عتبات عالیات در گرداگرد ضریح مطهر امام حسین(علیه السلام) و عنایات و کرامت هایی که به مهندسان ایرانی شده، پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: روحانیت باید قرآن و نهج البلاغه را محور کارهای تبلیغی خود قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری شبستان: مجموعه شعر مرا صدا کردی؟ سروده لیلا حسین نیا، شاعر تبریزی، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری شبستان: بیست و پنجمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی قره قیه با حضور عشایر منطقه ارسباران در هارنا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری شبستان:وزیر بهداشت گفت: برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت کشیده و پیر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به برگزاری کنگره شعر توحیدی گفت: نیازمند یک اندیشه هدایتگر برای شعر هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۳    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان اظهار کرد: همزمان با جشنواره پویانمایی نخستین قطار گردشگری با 320 مسافر امروز (15اردیبهشت) به همدان می آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۷:۴۳    
خبرگزاری شبستان: صفحه رسمی رییس جمهور در اینستاگرام، با اشاره به فیلتر شدن تلگرام با دستور قضایی، متنی را منتشر کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۷:۳۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت زهرا طغیانی مادر شهیدان حسین، رضا و محمدعلی و جانبازان محمود و قنبر سبکتکین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۷:۲۳    
خبرگزاری شبستان: سوال تعدادی از نمایندگان از محمد جواد ظریف و سید عباس صالحی در دستور کار جلسات علنی مجلس این هفته قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) است باید فعالیت های این سربازان تشریح شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۱    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان اظهار کرد: آموزش و پرورش محور توسعه و جایگاه نیروهای خلاق و اثرگذار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه ما فرزندان هیهات من الذله هستیم، گفت: چهل سال است که به دنیا ثابت کردیم حرکت ما حرکت فکری است و اگر سکوت می کنیم و فعل و انفعالات نداریم برای این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با اشاره به بدعهدی های مکرر آمریکا در برابر برجام، گفت: آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: آموزش و پرورش دروازه توسعه کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: خرید کالای خارجی با وجود مشابه داخلی در مصرف خانگی و سازمان ها و نهادها مغایر با ولایت مداری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر چوار، گفت: هرگونه تصمیمی که مسئولان ارشد نظام برای مقابله با توطئه های آمریکا و دنیای سلطه در داخل کشور می گیرند باید با صدای واحد به دنیا مخابره شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهواز با اشاره به تعیین روزی برای اعلام موضع آمریکا در برابر برجام گفت: نگران این موضوع نیستیم و در مقابل جمهوری اسلامی اعلام کرده که در صورتی آمریکا این بی عهدی را کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری شبستان: سید مجتبی حسینی در بازدید از مجموعه پریشانی که به دلیل مشکلات فنی بازگشایی نشده بر ساماندهی این خانه موزه به کمک ارشاد کرمان تاکید کرد و گفت: آثار جمال الدین مودب باید در کرمان بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت زاهدان گفت: هیچگاه ملت ایران محتاج برجام نبوده و نخواهد بود زیرا کلام رهبری در نزد مردم از صدها برجام ارزش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری شبستان: در مراسم رونمایی از کتابی درباره ایرج خواجه امیری به بخش هایی از تاریخ موسیقی ایران اشاره شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان:مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی شامگاه امشب 14 اردیبهشت با حضور سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری،علی ترابی،مدیر کل دفتر موسیقی و جمعی از هنرمندان در کرمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: ایران رتبه اول ذخایر سوخت های فسیلی را دارد و این ثروت بسیار ارزنده ای است که مسئولان باید در راستای شکوفایی این ثروت ملی تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری شبستان: یک کارگردان سینمای ایران با اشاره به اینکه تماشاچی واقعی را با برنامه حساب شده از سینما بیرون کرده اند، گفت: ساخت فیلم واقعی و برای مردم در سینمای ایران فراموش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت عمل به دستورات دین اسلام ،گفت: عمل به دستورات دین اسلام باعث رستگاری مسلمانان در هردودنیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با اشاره به هفته نکوداشت مساجد گفت: تکریم مسجد کاری نیست که منتظر یک نهاد باشیم، قرآن کریم این وظیفه را بر عهده مردم گذاشته است و باید همه مردم در این زمینه بکوشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه کتاب گفت: مدل نمایشگاه کتاب ما حتما باید فروشگاهی باشد چراکه بخش بزرگی از ناشران ما نقدینگی خود را از نمایشگاه کسب می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۸    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: استفاده از ظرفیت و پتانسیل کانون های فرهنگی هنری مساجد در طرح های فرهنگی هر منطقه مهجور مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۸    
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه برجام تاکنون سود قابل توجهی برای کشور نداشته و باعث اختلافات درونی در کشور شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری بقیت الله عجل الله تعالی زرند با اشاره به بخشی از فعالیت های کانون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: دبیر سومین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و داستانی طلوع پارس گفت: آموزش محور و تولید محور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سمنان گفت: برای رسیدن به عزت و کرامت واقتدار راهی جزاستقلال اقتصادی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: افسانه حق شعار از بیمه کلیه هنرمندان حاضر در یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان با هوشیاری و درایت، همواره پاسدار مردم و نظام اسلامی بودند، گفت: باید آگاه باشیم و هر نوع حرکت مشکوکی را که مشاهده می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: از بین رفتن ایل، راه ها و میان بند ها و معضل آب در قشلاق ها و پایین بودن سطح بهداشت و درمان و سطح برخورداری از امکانات اولیه زیستی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خروج آمریکا از برجام فرصت مناسبی برای ملت ایران مبنی بر توجه به اقتصاد مقاومتی و توانمندی های داخلی فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۸    
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین به تصویب دولت رسیده و به تایید ضمنی رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور هم رسیده و در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: صفری گفت: همکاری سازمان ثبت احوال و بانک شهر برای بهره برداری آزمایشی از کارت هوشمند ملی به عنوان کیف پول از ویزگی های ممتاز نمایشگاه کتاب سی و یکم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه گفت: ما در این هیاهو منطقه نگران نیستیم زیرا ما ارتش و سپاه داریم، ما حججی ها و سراد سلیمانی ها داریم که هرکسی در مقابل جبهه حق بایستد به آنها سیلی محکم خواهند زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان:رشد اقتصادی، خودکفایی و عزت ملی بخاطر وجود کارگران است و در حال حاضر در کشور ما تنها دغدغه قشر کارگر امنیت شغلی است زمانی که کارگر بداند امنیت شغلی دارد می تواند توان خود را بکاربگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: بدون تردید یکی از مولفه های مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای ایرانی توسط مردم و دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان: ناصر چشم آذر آهنگساز و موسیقیدان ایرانی صبح امروز جمعه 14 اردیبهشت ماه 97 بر اثر سکته قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه غرب و آمریکا به جِد دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۷    
خبرگزاری شبستان: رنگین کمان موسیقی اقوام ایران شب های شادی را بری کرمانی ها رقم زده به طوری که اجرای گروه های مختلف در پارک مادر مخاطبان ژانرهای دیگر موسیقی را هم جذب خود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: جشنواره موسیقی نواحی در حالی به روزهای پایانی اش نزدیک می شود که در روز سوم همچنان شرکت کنندگان با شور و هیجان موسیقی مناطق مختلف ایران را در کرمان اجرا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب 24 ساعت از زندگی یک زن اثر اشتفن تسوایک با ترجمه عبدالله توکل و رضا سید حسینی در غرفه موسسه نشر نگاه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مرد کابل عنوان اثری از سدریک بانل با ترجمه ابوالفضل الله دادی است که در غرفه موسسه انتشارات نگاه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: علیرضا قزوه گفت: تیراژ بسیار پایین برخی از کتاب ها نشان دهنده بی توجهی جامعه به آن موضوع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: همه هستی آینه الهی هستند اما بزرگترین آینه اسماء و صفات الهی حضرت محمد(ص) و اهل بیت ایشان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان از سازمان میراث فرهنگی به عنوان نهادی که به احیاء سنت های دیرین کمک می کند، یاد کرد و گفت: جشنواره غذای اکو یادآور سنت های کهن ایرانیان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره غذای اکو به منظور ایجاد صلح و دوستی بین ملت ها برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۰۹:۰۳    
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان زنجان است.