یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۹:۵۰Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۸    
خبرگزاری شبستان: دانشگاه ها و مدارس نوبت صبح 15 شهرستان خوزستان، در روز شنبه (22 اردیبهشت) تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۵    
هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تلفنی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۴    
ایلنا : وزیران امور خارجه ژاپن و نروژ با رئیس دستگاه دیپلماسی تلفنی گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته آموزش فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور با اشاره به برگزاری دوره مربی گری گفت: دوره مربی گری درجه سه گلبال نابینایان و کم بینایان کشور به میزبانی یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۰    
کانون خبرنگاران نبأ امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به اینکه که آیه 183 سوره بقره یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیَامُ کَمَا کُتِبَ عَلَی الَّذِینَ مِنْ قَبْلِکُمْ لَعَلَّکُمْ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۵    
به منظور مذاکره درباره برجام از فردا شب سفر فشرده وزیر خارجه ایران به چین، روسیه و بلژیک آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان:بنیانگذار کانون فرهنگی آموزش در نشستی صمیمانه با حضور ناشران آموزشی کودک و نوجوان، تجربیات خود و اطلاعات حاصل از کنفرانس های جانبی نمایشگاه کتاب لندن در سال 2018 را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان:اگر چه گرد و خاک و طوفان امان نمازگزاران زاهدان را بریده بود اما آتش خشم آنان نسبت به آمریکا به حدی شعله ور بود که گرد و خاک و طوفان عاجر ماندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: خارج شدن آمریکا از برجام بزرگترین خیر و برکت برای ایران است و نتیجه ای این اقدام ترامپ در تأمین استقلال کشورمان در بلند مدت دیده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان:مسئول بسیج دانشجویی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان همدان با بیان اینکه دولت در مسئله "برجام" عزت ملت ایران را حفظ کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر قرار است تصمیمی در کشور گرفته شود باید برای همه استانها یکسان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در این کمیسیون بدنبال اصلاح و رفع نواقص قانون حفظ کاربری زمین های زراعی و باغی با نگاه تطبیقی و مقایسه ای هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۱    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: بدعهدی در برجام ناشی از استیصال گسترده دولت آمریکا در مقابل ایران و سایر برنامه هایش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۱    
خبرگزاری شبستان:مردم استان اصفهان پس از اقامه نماز جمعه در جای جای این استان پهناور در مقابل عهد شکنی های آمریکا در برجام تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه سنندج ، با بیان اینکه امریکا از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون دشمن ملت ما هستند ،گفت:: دشمنی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران تمام نشدنی است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یزد با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه به جمهوری اسلامی گفت: وحدت راهکاری اساسی برای مقابله با دشمنان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۶    
مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از حضور معاون اول رئیس جمهور در مراسم اختتامیه نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه زاهدان گفت: آمریکا با خروج از برجام نه تنها ماهیت خودش را برای ملت ایران آشکار کرد بلکه اعتبار و آبرویش را در جهان از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان این که تحریم های اقتصادی و سیاسی دشمنان مانع پیشرفت و عقب گرد ایران نشد، گفت: تغییر نگاه به سمت اروپایی ها اشتباه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه تعداد 10 دستگاه تانکر آبرسانی ویژه عشایر برای خراسان جنوبی خریداری شده است، گفت: این ماشین ها بزودی تحویل استان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷    
خبرگزاری شبستان: احمد ساویز، استاد دانشگاه و مشاور خانواده: جوانان خودشان باید مساجد را اداره کنند. ورود مساجد به حوزه های تئاتر، سینما و هنر می تواند اثرگذار و راهگشا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مرجع تقلید جهان تشیّع گفت: فقه مقارن می تواند یکی از ارکان تقریب مذاهب باشد، وقتی نظرات مطرح شده شیعه و سنی در فقه یکی باشد دلیلی برای اختلاف دشمنی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: راهپیمایی محکومیت اهانت به ملت ایران و خروج از برجام با فریاد های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد تصریح کرد: مسئولان نباید درباره ماندن در برجام بی گدار به آب بزنند آنها باید فرمایشات مقام معظم رهبری را در این مورد دستورالعمل خود قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ رسول رضایی امام جمعه موقت شهرستان گرگان پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مردم بجنورد پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در محکومیت فرمان ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از برجام، شعار مرگ بر آمریکا سر داده و این بدعهدی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نکات مهمی درباره برجام بیان کرد و گفت: به نظر می رسد اروپا و آمریکا تقسیم کار کردند که آمریکا خارج شود اروپا بخواهد بدون تضمین در برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مردم استان گلستان پس از اقامه نماز جمعه در واکنش به بدعهدهای آمریکا و خروج یکجانبه این کشور از برجام، راهپیمایی کردند و فریاد مرگ برآمریکا سردادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دولتمردان باید قضیه برجام را جمع کرده و به توان داخلی مردم روی بیاورند، گفت: هرچه این قضیه برجام زمان بیشتری طول بکشد آسیب ها به کشور هم بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: معاون امور مجلس سازمان محیط زیست کشور با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی قانون تغییر کاربری اراضی کشاورزی را درست اجرا نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور، از اختصاص 150 میلیارد ریال جهت احیای نخیلات شادگان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به مشکلات آبی مردم مناطق شرق کشور، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: آمریکایی ها افسار برجام را به دست اروپایی ها سپردند و اینگونه منافعشان را دنبال می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مردم چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی اقدام آمریکا در عهد شکنی و خروج از برجام را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تأکید بر این که منطق مذاکره با استکبار شکست خورده است، گفت: آمریکا به خواسته خود در برجام رسید و سپس از این توافق خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: پیکر حجت الاسلام و المسلمین شیخ رسول رضایی، امام جمعه موقت گرگان بر روی دستان مردم این شهر تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: تظاهرات اعتراض آمیز زنجانی ها به خروج یکجانبه آمریکا از برجام و اقدام جنون آمیز رئیس جمهور آمریکا امروز بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
مردم شهر قم در پاسخ به خروج آمریکا از برجام راهپیمایی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ترامپ متخصص جنگ روانی است و تحقیر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: مرجع تقلید جهان تشیّع گفت: از فهرست نویسی نجاشی که از علمای امامی مذهب بوده می توان دریافت که این نوع پنهان کاری در مورد شیعه در قرن چهارم هجری هم وجود داشته است و این رفتار با خدمات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: باید مواظب باشیم که خروج آمریکا از برجام، اختلافی ایجاد نکند زیرا یکی از اهداف آمریکا از این کار برهم زدن انسجام ملی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه با اجرای برجام ذره ای سود از طرف آمریکا برای ایران نیامده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام کوشا معتقد است امام جماعت باید جوانان را گرد خود آورد و با زبان آنها صحبت کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۱    
قدس آنلاین: امروزه فقط در حوزه سوغات بازار سه هزار میلیاردتومانی در استان خراسان رضوی وجود دارد که عمده آن در اختیار کالاهای خارجی است که اکثر آن قاچاق می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۱    
در دیدار هیئت نظامی عمان با فرمانده نیروی دریایی سپاه بر گسترش مناسبات و همکاری ها در زمینه های گوناگون از جمله دفاعی، نظامی و آموزشی تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۴    
سیدصالحی با اشاره به تعداد کاربران سروش، گفت طی شبانه روز بیش از دو و نیم میلیون نفر از خدمات سروش استفاده می کنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶    
خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب صلوات نامه گفت: 12 قصه از زندگی واقعی شهید محسن حججی با اسم قصه پهلوون محسن منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مسئولان نباید بدون تضمین واقعی به استکبار اعتماد می کردند، گفت: بعد از خروج امریکا از برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری شبستان: عالی با بیان اینکه تفکر تبلیغاتی و فرهنگ ساز در فدراسیون فوتبال وجود ندارد؛ گفت: باید در قالب برنامه ای با سفارتخانه کشورهای مختلف تبادل فرهنگی داشته باشیم تا بتوانیم از ظرفیت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری شبستان: هاشمی طبا با بیان اینکه تیم ملی ما باید یک مارک ایرانی را تبلیغ کند، گفت: افتخار ما نباید این باشد که برند آدیداس روی پیراهن تیم ملی باشد و این بسیار تحقیرآمیز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی و هنری استاندار خوزستان، اظهار داشت: برگزاری نخستین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته خوزستان شرط لازم برای پیشرفت استان و استمرار و هدفمند کردن آن شرط کافی برای آن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۵    
نمازگزاران همدانی در پاسخ به اهانت های آمریکا و مواضع استکباری رئیس جمهور آن با شعارهای کوبنده بر مقاومت و پایداری ملت ایران در مبارزه با استکبار تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۱    
مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی که از مقابل درهای دانشگاه تهران آغاز شد و تا میدان انقلاب اسلامی ادامه داشت، پاسخ عهدشکنی آمریکا را دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۶    
قطعنامه تظاهرات سراسری مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۶    
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کانون های مساجد با جذب جوانان به مساجد و با ارایه برنامه های متنوعی که دارند می توانند اوقات فراغت جوانان را با کتاب و کتابخوانی عجین کنند و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: تظاهرات مردمی ضد استکباری در محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا در خروج از برجام با شعار مرگ بر آمریکا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر چوار، گفت: مخابره صدای واحد، اتحاد و یکپارچگی ملت ایران در برهه زمانی حساس و سرنوشت ساز فعلی از داخل ایران به جهان، امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز موقت تهران گفت: بیگانگان همه سر ته یک کرباس هستند ، اتحادیه اروپا هم در بدعهدی چیزی از آمریکا کم ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۴    
امام جمعه ایلام گفت: اعتماد دوباره به سران اروپایی برای حفظ برجام اشتباه راهبردی و ساده لوحانه دولت تدبیر و امید است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر امروز (جمعه 21 اردیبهشت ماه) ساعتی پس از بازدید مقام معظم رهبری از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷    
آقا رسیدند غرفه ی انتشارات نیلوفر، مثل همه جا خوش و بش کردند و از تازه ها سوال کردند. کتابی نظرشان را جلب کرد و پرسیدند این همان چهارجلدی قدیمی است؟ و جواب گرفتند بله ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس فوتبال با بیان اینکه دیپلماسی عمومی قوی تر از دیپلماسی متعارف و کلاسیک عمل می کند، گفت: دیپلماسی ورزشی در معرفی مردم و فرهنگ ایران نقش موثر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران گفت: در جولان سوریه یک غافل گیری بزرگ برای اسرائیل اتفاق افتاد، این غافل گیری شکست نظامی،سیاسی و اطلاعاتی برای آن ها به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر نقش مهم کانون های فرهنگی و هنری مساجد در ترویج کتابخوانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۶    
خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر حج را نشانی از رسیدن مؤمنین به عصر ظهور دانست و گفت: حجاج پس از گذراندن اعمال فراوان یا به تعبیری گذر از نمادهای آخرالزمانی وارد مناسک حج می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۶    
خبرگزاری شبستان: در طرح نذر کتاب تاکنون طی پانزده مرحله و 80 هزار جلد کتاب به ارزش 9 میلیارد ریال توسط خیرین هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۶    
خبرگزاری شبستان: حکیم معانی گفت: اگر کتابخانه های مساجد با خرید از نمایشگاه کتاب تجهیز شوند، شاهد رونق نمایشگاه و کتابخانه های مساجد خواهیم بود و می توانیم امیدوار باشیم قشر مسجدی رو هم مطالعه بیشتری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۶    
خبرگزاری شبستان: ایمان کرد با بیان اینکه طرح عضویت رایگان در 372 کتابخانه برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در سی و یکمین نمایشگاه کتاب اجرا شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کتابخانه ملی از کتابداران کتابخانه های مساجد کشور دعوت کرد تا با عضویت در انجمن کتابداران کتابخانه ملی از مزایای این انجمن بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب آقای مهاتیرمحمد به عنوان هفتمین نخست وزیر مالزی، ابراز اطمینان کرد که در دوره آتی ریاست وی ، روابط دو کشور همانند دوران قبل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رییس دانشکده روابط بین الملل وزارت خارجه بااشاره به موفقیت کانونهای مساجد در انجام اقدامات فرهنگی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری در احکامی اعضا، نائب رئیس و دبیر شورای عالی بین الملل سینمای ایران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر همدلی و وفاق در کشور تاکید کرد و گفت: اروپایی ها باید تکلیفشان را با سیاستهای امریکا روشن کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاکید پاسداشت علمای دینی در قرآن کریم گفت: حاج شیخ غلامرضا یزدی، نمونه ای بارز از ارزش، اندیشه و فکر الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه بیانیه های جانبدارانه و غیرسازنده دبیرکل سازمان همکاری اسلامی در موضوعات منطقه ای را خلاف اهداف این سازمان خواند و محکوم کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: برگزیدگان فراخوان وعده های آخرالزمانی از نگاه قرآن در آیین پایانی چهارمین همایش سراسری مهدویت دانشگاهیان معرفی و تقدیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری شبستان: شب شعر و موسیقی حکیم سخن به مناسبت گرامیداشت روز حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور جمعی از شاعران برجسته خراسان رضوی و جنوبی در بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۲    
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، دکتر رائد فریدزاده را به عنوان معاون امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بهزیستی کشور، از پذیرش 76 هزار نفر معتاد متجاهر در مراکز ماده 15 و 16 بهزیستی به صورت چرخشی طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه در حوزه نظری و فکری پیام نوروزی مقام معظم رهبری کار شود، گفت: صحبت کردن از نداشتن کالای ایرانی از کیفیت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه برخی افراد متاسفانه پیشرفت های کشور و نظام را نادیده می گیرند، گفت: بنا بر فتوای تمام مراجع تقلید تضعیف نظام اسلامی ایران حرام شرعی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۹    
گروه فعالیت های قرآنی دو طرح مدارس قرآن و مدارس قرآن برنامه ای همزمان طی سال 91 فعالیتش را آغاز کرد که طرح نخست با حدود 10 هزار مدرسه اواخر سال 92 به دلیل عدم تأمین اعتبار با شکست روبه رو شد و به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۰    
استاندار خراسان جنوبی با بیان این که بعد از گذشت 4 دهه از عمر انقلاب اسلامی وقت آن رسیده تا در برخی از قوانین کشور تجدید نظرهایی صورت گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۵:۱۴    
قم پرس ؛ دوره آموزشی مبلغان طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان 1397 به مدت دو روز در قم برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۱:۳۱    
خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهور، با بیان اینکه خوزستان بیشترین سهم را نسبت به سایر استان ها در اعتبارات عمرانی و زیربنایی دارد، اظهار داشت: علت این امر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور، از اختصاص اعتباری بالغ بر 2 هزار و 540 میلیارد تومان به توسعه زیربنایی خوزستان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۹    
تهران -ایرنا- بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه بامداد جمعه ضمن محکومیت شدید حمله رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، گفت: حمله چندباره اشغالگران قدس به خاک سوریه و نقض آشکار حاکمیت این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۵    
دهمین جشنواره ژیار با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.