جمعه ۲۸ دیساعت ۱۵:۰۹Jan 2019 18
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۷:۲۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت وقف یک مجتمع فرهنگی اجتماعی در منطقه دشتک شهرستان اردل خبر داد و گفت: در سال جاری هفت جدید در استان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۱    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مشهد از دیرباز، بدون شک قطب اصلی و مهم فعالیت های قرآنی بوده و هست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری شبستان: ناگهان یکی از خمپاره ها کنار خودروی حاج قاسم خورد و گرد و غبار و دود غلیظی، سردار و راننده را دربر گرفت. لحظاتی چند نفس درسینه حبس شد که گویا فرمانده هم به خیل شهدا پیوست!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان: جمعی از مبلغان و مبلغات حوزوی و اعضای شورای عالی مدیریت حوزه علمیه استان تهران با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۹    
خبرگزاری شبستان: معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: در استان قم یک هزار و 200 مسجد داریم که در طول ماه مبارک رمضان در 200 مسجد قم جلسه تفسیر قرآن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی از کارگاه اشتغالزایی و تولیدی جوانان تحت پوشش کمیته امداد در استان قم بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی قم تأکید کرد که شورای پنجم کاملا از جهت گیری سیاسی به دور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس مدرسه خان شیراز گفت: در بحث هنر و فرهنگ هم می توان گفت که هنرمندی با هنرپیشگی تفاوت دارد و این هنر است که در وجودش یگانه شده و ارزش و اصالت پیدا کرده و با انسانی که هنر را فقط ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۸    
خبرگزاری شبستان: آئین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از سوی "خانه فرهنگ ایثار و مقاوت" همزمان با سوم خرداد در نمایشگاه قرآن کریم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته خادمان قرآنی در مورد برگزاری مراسم تجلیل از خادمان قرآنی گفت: بیست و سومین دوره مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم در نیمه ماه مبارک رمضان در محل نمایشگاه بین المللی قرآن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۷    
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به اینکه شهدا در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، روزها و ایام مهم و سرنوشت سازی را آفریدند، گفت: شهدا از عزت، شرف، ملت، ایمان و ارزش های کشور، دفاع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۶    
خبرگزاری شبستان: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همچون سنوات گذشته در بخش عفاف و حجاب میزبان بانوان علاقه مند به کالاهای مرتبط با عفاف و حجاب می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده کشورمان در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: گزارش جدید آژانس برای یازدهمین بار از زمان اجرای برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۶    
خبرگزاری شبستان: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم میزبان رسانه های برتر قرآنی دانشجویانی است که از سال 93 تا پایان سال 96 از رسانه های خود در دانشگاه دفاع کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۶    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه تعویض قرآن های مستعمل با نو در مورد این طرح گفت: تمام خانواده هایی که در منزل خود قرآن مستعمل دارند می توانند به نمایشگاه مراجعه کنند و یک قرآن نو از ما دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۶    
خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب "بررسی و نقد مستندات قرآنی جریان های تکفیری" در نشستی در بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین الملل به بررسی دیدگاه های جربان های تکفیری پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۶    
خبرگزاری شبستان: گراوند استاندار بوشهر با حضور در غرفه خبرگزاری شبستان در مورد برخی از مسائل قرآنی لحظاتی را به گفتگو نشست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) روزآمدی و جامعیت و رویکرد تحلیلی را سه ویژگی کتاب جدید علامه مصباح یزدی با عنوان "بدرود با بهار" عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به ظرفیت های مغفول تاکید کرد و افزود: ظرفیت های مغفول مانده در عرصه های مختلف در فارس باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز میلاد حضرت میر علی بن الحسین (ع)، در حرم مطهر حضرت امامزاده میر علی بن الحسین (ع) لار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۴    
خبرگزاری شبستان: اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی همراه با اعضای شورای فرهنگی و اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته نهادهای مردمی نمایشگاه قرآن گفت: کسانی که می خواهند در ستادهای مردمی و تشکل های صنفی حضور داشته باشند می توانند درخواست خود را در غرفه معاونت قرآن و عترت ثبت کنند تا صدور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر فروشگاه قرآنی یاقوت از طرح تعویض قرآن های فرسوده و چادر در نمایشگاه قرآنی قرآن و عترت استان البرز واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری شبستان: برای اولین بار طرح آیه محبوب من به عنوان یک طرح نو و جدید و در قالب یک غرفه نمایشگاهی با قابلیت لایک محتوا قابل ارائه به همه عموم مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی فرمانداری فراشبند از حل مشکل سیگنال رسانی به مرکز برادکست فراشبند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با یادآوری این مطلب که در روز فتح خرمشهر، دل ملت ایران شاد شد، گفت: این روز را می توان روز عید و شادمانی نامید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری شبستان: موسسه حافظون که منبع اصلی رشته های علوم قرآن و حدیث در مقاطع مختلف کنکور می باشد در نمایشگاه قرآن کریم حضور یافته و محصولات خود را با 50 درصد تخفیف به متقاضیان ارایه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری شبستان: کارشناس قرآنی غرفه آیه های زندگی گفت: ما در این دوره از نمایشگاه در غرفه خود یک نرم افزار به نام آیه های زندگی را تعبیه کرده ایم که در این نرم افزار مخاطب می تواند آیات قرآنی و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۴    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام سید حمید حسینی، معاون اجرایی و سخنگوی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در اخبار قرآنی شبکه سیما پاسخگوی سوالات شهروندان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری شبستان: موسسه زبان آموزی قرآن کریم در تلاش است قرآن کریم را به زبان های مختلف اما در چهارچوب ساختار زبان مادری به علاقه مندان بیاموزد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته بین الملل نمایشگاه قرآن گفت: بخش بین المللی این دوره از نمایشگاه قرآن کریم می خواهد نسخه الکترونیکی چهارنشریه معتبر دینی و قرآنی جهان را به چهار زبان عربی، انگلیسی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری شبستان: در بیست و ششمین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یکی از هنرهای نو و تازه مربوط به هنر میناکاری سفالی با قالب موضوعات قرآن و اسلامی است که در بخش هنری نمایشگاه می توانند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری شبستان: صدوسی وچهارمین شماره از نشریه خط حزب الله همزمان با آغاز سالگرد پیروزی فتح خرمشهر همراه با مطالبی درباره برجام و شروط هفت گانه رهبر انقلاب برای مذاکره با اروپائیان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری شبستان:مدیر اجرایی نمایشگاه قرآن گفت: ما در این دوره با رایزنی های انجام شده با معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد توانستیم بن کارت های ارایه شده در نمایشگاه کتاب تهران را به نمایشگاه قرآن آورده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز تحقیقات و مطالعات راهبردی ارتش گفت: امروز با چهره تازه ای از تحریم رو به رو هستیم و ما باید متناسب با تحریم ها آمادگی خود را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۳    
خبرگزاری شبستان: گمرک ایران از مشارکت بیش از هزار شرکت حمل و نقل بین المللی با گمرک برای تجارت سالم و پیشگیری از قاچاق کالا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: سوم خرداد یکی از روزهای تاریخی، ارزشمند و مهم انقلاب و نظام اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه با رد ادعاهای وزیر امور خارجه مراکش، آن را موهوماتی بر اساس قصه نویسی دیگران خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری شبستان:عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه سهل انگاری در ادای حق الناس موجب بلاتکلیفی انسان در عالم برزخ می شود، گفت: انسان اگر شهید هم شود ولی دینی بر گردن او باشد بهشت نخواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی بخش بین الملل جامعه الزهرا گفت: ده ها مقاله و پایان نامه برتر جشنواره های مختلف طلاب خارجی در بخش بین الملل نمایشگاه قرآن عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه گفت: تفاوت انسان با حیوان این است که حس حیوان وهمانی و حس انسان عقلانی است حواس پنجگانه انسان پشتوانه عقلی دارد از این رو انسان در این حس از حیوان سبقت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: آن شرور کاخ سفید نمی تواند به پشتوانه چهار نفر آدم اطراف ایران که برای او پارس می کنند، به ملت قرآن دوست و ولایی ایران دستور بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان 18 خیمه معرفت در بقاع متبرکه استان برپا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری گلستان گفت: در استان 29 شهر دارای جمعیتی کمتر از 50 هزارنفر هستند که بودجه آنها نسبت به سال قبل، افزایشی 40 درصدی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: امیدوارم به حرمت خون هایی که در مسیر سرافرازی این کشور ریخته شد به ازخودگذشتگی و خودباوری دوران دفاع مقدس برسیم که امروزه در این دوران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حسد نابود کننده تقوای درون است، گفت: انسان مومن غبطه می خورد و منافق حسد می ورزد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳    
خبرگزاری شبستان: آیت الله جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی خواستار شکل گیری شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان به ریاست آیت الله سیدکاظم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۲    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری خرمشهرها در پیش است و یکی از این خرمشهرها، کتابخوانی است چراکه کتابخوانی خود زیرساخت فتح سایر خرمشهرها در سطح جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: ایمان، فداکاری و از خودگذشتگی موجب شد پیروزی های بزرگی در دفاع مقدس شکل بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۲    
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با تاکید بر توسعه متوازن همه شهرستان ها، گفت: سهم عادلانه شهرستان ها از اعتبارات باید در تصمیم گیری ها لحاظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: تیم های ورزشی کانون های مساجد در رشته های مختلف جام رمضان حضور فعال دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: خرمشهر در سال 1359 مورد تجاوز دشمن بعثی قرار گرفت و پس از 34 روز مقاومت دلیرانه، مردم و رزمندگان اسلام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام از برگزاری کارگاه نقاشی در این مجتمع با حضور هنرمندان ایلامی هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی آجا در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: صداقت و ایمان و دانش نظامی منحصر به فرد رزمندگان خرمشهر را آزاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) گفت: در سال گذشته بیش از هزاربرنامه مختلف برای نزدیک به 90 هزار زائر در کاروان های زیارتی و دوره های شخصیت شناسی حضرت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: یادواره عرش نشینان ره عشق ویژه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان فتح خرمشهر در مسجد جامع ششناو شهرستان تفرش برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف گیلان اعلام کرد: ویژه برنامه خدیجه مادر امت در 200 بقعه متبرکه گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان:رژه موتوری و خودرویی به مناسبت سوم خرداد،سالروز آزادسازی خرمشهر در صومعه سرا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه امام حسین علیه السلام گفت: در طول این سالها مشاهده کرده ایم هر کسی علیه این انقلاب اقدام کند سقوط و شکستش قطعی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مشاور هنری استاندار خوزستان، با بیان اینکه هنر نمایش را زنده ترین هنر و متکی بر انسان دانست و اظهار داشت: ارزش های قرآنی را از طریق هنر نمایش در جامعه متجلی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: نخستین کارگاه تحقیق و توسعه محصولات کشاورزی ارگانیک در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه با اینکه امروز دشمن به دنبال ایجاد بازدارندگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان از آزادی 10 زندانی جرائم غیر عمد در هفته اول ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل شرکت فرس پیشگام گفت: زمان انتظار مشترک برای اتصال به سامانه 9990 حدود 20 ثانیه بود که به خاطر اختلال در شبکه همراه اول ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
خبرگزاری شبستان: قاضی ناظر زندان مرکزی اصفهان گفت: ندامتگاه و زندان ها محلی برای اصلاح مجرمان جرایم عمد وغیرعمد است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
خبرگزاری شبستان: سرپرست شرکت مخابرات استان فارس با اشاره به اینکه سامانه 9990 همراه اول چندسالی است در فارس مستقر شده، گفت: در 2 سال پیاپی سامانه 9990 استان فارس در کشور به رتبه اول دست یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
خبرگزاری شبستان: نمازگزاران مسجد جواد الائمه اصفهان با برگزاری برنامه گلریزان زمینه آزادی یک نفر زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
خبرگزاری شبستان: معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به اصفهان گفت: بیش از 10 درصد کرایه حمل بار افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴    
خبرگزاری شبستان: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع جرم و کاهش جمعیت کیفری زندانهای استان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۴    
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه یک شهر ضیافت فرصتی برای بارش سخاوت مردم برای آزادی از اسارت درون و زندانیان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت آزاد سازی خرمشهر نمایشگاه عکس خرمشهر، در نگارخانه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان دایر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۳    
خبرگزاری شبستان: معاون عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضور رزمندگان زنجانی درعملیات بیت المقدس اشاره کرد و گفت: آزادی خرمشهر نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۳    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ، آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و همراهی و پشتیبانی قاطع مردم ایران اسلامی را به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مقاومت تنها راه حفظ ناموس، اقتصاد، فرهنگ و ارزش های جامعه است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بیست و پنجمین دوره مسابقات حفظ قرآن مجید حافظان وحی از سوی مسجد اباعبدالله الحسین(علیه السلام) گرگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فتح خرمشهر در سوم خرداد سال 61 را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پرونده بانک های متخلف به زودی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که به این منظور برگزار می شود بررسی و با متخلفان برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۳    
خبرگزاری شبستان: مردم چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور در کنار قبور مطهر شهدا بار دیگر با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۳    
خبرگزاری شبستان: مرکز آموزش تخصصی تفسیر علوم قرآن با کانال واژه های نور به آموزش گام به گام مفاهیم و ترجمه قرآن و بررسی ریشه ای لغات در آیات و روایات می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۳    
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از راه اندازی خانه قرآن و هیئت مذهبی در پایگاه فرهنگی اجتماعی محله 32 شهرکرد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز از برپایی محفل انس با قرآن کریم دانش آموزی در آستان امامزاده حسن(ع) در کرج خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان: همزمان با سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر از 20 عنوان کتاب دوران دفاع مقدس با حضور سردار مجید ارجمندفر در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه امام صادق(ع) گفت: خوب است که بهار عمر یعنی جوانی با بهار قرآن در ماه مبارک رمضان توأمان شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۳    
خبرگزاری شبستان: دولت معتقد است که اختیاری برای کاهش ساعات اداری در ماه مبارک رمضان ندارد اما مجلس می گوید این مساله در حوزه اختیارات دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۳    
خبرگزاری شبستان:قبادی گفت: من حجاب را دوست دارم عنوان فعالیتی است که در بستر شبکه های مجازی و مخاطب قرار دادن کودکان و نوجوانان در بیست و ششمین دوره نمایشگاه قرآن کریم اقدام به تبلیغ و ترویج مفاهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۳    
خبرگزاری شبستان: هویت منتظرانه بدون مقاومت و پایداری ممکن نیست، در واقع بدون روحیه مقاومت نمی توان در برابر جبهه استکبار و استعمار، مصونیت فرهنگی داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مسوول غرفه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران گفت: مشاوران متخصص در موضوعات مختلف اعتقادی، خانوادگی، احکام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان عمل گرایی را لازمه تحقق شعار سال دانست و گفت: سامانه معرفی کالای ایرانی در آموزش وپرورش یکی از اقدامات ضروری است که بایدانجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: شخصیت آن چیزی است که انسانها با آن رشد می کنند و عجین می شوند و خداوند پیامبران الهی را برای رشد انسانها فرستاده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۲    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جوانان مومن با تولید محتوا درباره دین و مهربانی خدا در فضای مجازی ماه رمضان را به ماه امام زمان(عج) تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۳    
خبرگزاری شبستان: فرمانده هشت سال دفاع مقدس یزد با اشاره رمز پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس گفت: سوم خرداد، نمادی از وحدت مردم و نیروهای مسلح و اطاعت پذیری مردم از ولایت فقیه بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه انسان با قرائت سوره حمد در عالم روحانیت و معنویت لحظه به لحظه به قرب الهی نزدیک می شود. گفت: سوره حمد مبداشناسی و معادشناسی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۲    
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری شهید آوینی دانشکده فنی و حرفه ای قاین با اشاره به اینکه در حال حاضر کتاب دانش تربیتی خانواده با حمایت آستان قدس رضوی مراحل چاپ خود را طی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۲    
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری فجر روستای ده چشمه گفت: کلاس های آموزشی قرآن و احکام از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور بیش از 50 نفر از خواهران روستا و به همت اعضای کانون فرهنگی هنری فجر در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۲    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برنامه های کمیته فرهنگی سالروز مناسبت های سوم، چهاردهم و پانزدهم خرداد را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۱    
خبرگزاری شبستان: دوازدهمین جشنواره کتابت و تصویر سازی قرآن کریم با همکاری انجمن هنرهای تجسمی، انجمن خوشنویسان و کانون بسیج هنرمندان شهرستان شازند برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۱    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مراسم جشن رمضان در 23 مسجد اراک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۱    
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی در ماه مبارک رمضان پوستر جشن رمضان و همایش آرمانشهر رضوی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۱    
خبرگزاری شبستان: واحد نمایش حوزه هنری استان زنجان به مناسبت بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، نمایش خیابانی ارتفاعات الله اکبر را به اجرا می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۱    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام علی رمضانی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین با محمد درافشانی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین دیدار کرد.
  • ۱