یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۰۰:۳۳Jun 2018 24
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری شبستان: شهین باهر با بیان این که درطول تاریخ همواره افرادی برای عبور از وضعیت گذار هزینه داده اند افزود: شهرداری تبریز تلاش می کند هزینه های گذار از این مرحله را برای هنرمندان کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۸    
خبرگزاری شبستان: رهبر انقلاب درباره لازمه انجام وظایف و اتخاذ تصمیم صحیح درباره رفتار نسبت به آمریکا و برجام به بیان 6 تجربه و درس مهم در این خصوص پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی دراستان وامام جمعه بوشهر گفت: کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) نماد تعقل، هدایت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با ابراز تأسف از این که هنوز عده ای به توافق با اروپا امیدوار هستند، گفت: این که فکر کنیم اروپا در مقابل آمریکا می ایستد، خیال بافی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: پیکر شهید حامد محمدی که در جریان درگیری با اشرار به شهادت رسیده بود، امروز بر دوش مردم روزه دار تبریز تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: وقتی به تصاویر قدیمی آزادسازی خرمشهر نگاه می کنم، غرور و شعف زائدالوصفی تمام وجودم را فرا می گیرد، اما همه ی عمر ِ این خیال دلنشین تنها چند لحظه گذراست!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی صندوق جمعیت سازمان ملل خواستار تسریع روند ارائه کمک های فوری به پناهجویان مسلمان روهینگیا در بنگلادش شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۶    
خبرگزاری شبستان: شرکت توتال بلافاصله پس از خروج آمریکا از برجام اعلام کرد که دیگر قرارداد خود با ایران را اجرایی نمی کند و پس از آن حالا پالایشگاه های ژاپن و اتحادیه اروپا به دنبال کاهش واردات نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: ضرت خدیجه علیها السلام، نمونه برجسته کمال، نبوغ، فهم و بینش بود که همانند آن را در میان مردان و زنان، کمتر می توان یافت، و عفت، نجابت، طهارت، سخاوت، حسن معاشرت، صمیمیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: با درست کردن لیست های تروریستی نمی توان مقاومت را به زانو درآورد و این گونه نبردها محکوم به شکست است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور سه حکم جداگانه، یک مشاور و دو مدیر کل اداره های سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای و آموزش و پژوهش کانون را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری شبستان: امیر جدیدی بازیگر فیلم غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری شبستان: پوستر فیلم سینمایی در وجه حامل به کارگردانی بهمن کامیار در آستانه اکران عمومی، با طراحی روژان ایرجی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری شبستان: تالارهای موزه سینمای ایران به دلیل تعمیرات، به مدت یک ماه تعطیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۲    
خبرگزاری شبستان:سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لحظاتی پیش با حضور در مصلی تهران از نمایشگاه بین المللی قرآن بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بودجه دولتی نمی توانیم تحول خاصی در حوزه هنر رقم بزنیم، لذا باید از ظرفیت اقتصادی بنگاه های غیردولتی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه باید قدردان کسانی که برای توسعه و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی تلاش می کنند باشیم، گفت: تربیت فرزندان در پناه قرآن زمینه ای برای شکل گیری حیات طیبه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۱    
خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد با اشاره به اهمیت حضور مردم در نمایشگاه قرآن و عترت گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن، در میدان شهدا به دلیل مرکزیت این میدان و افزایش مخاطبان نمایشگاه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۱    
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر خارجه ایران روز جمعه پس از پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در وین با اشاره به تعهد کشورهای اروپایی به تامین خواسته ایران اظهارکرد که برای حفظ برجام اطمینان بیشتری حاصل شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه دانشگاه علامه طباطبایی در مورد طرح یک قرآن هزاران صدا گفت: این طرح از دوره پیش آغاز شده است و امسال در فاز دوم خود قرآن را به پایان می رساند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری شبستان: مدیر غرفه قرآن پویان گفت: ما در این دوره از نمایشگاه نرم افزار تنزیل را به مخاطیبن ارائه می کنیم که می توانند بدون داشتن اینترنت به متن قرآن و ترجمه فارسی آن دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ماسال گفت: همایش خدیجه؛ مادر امت همزمان با سراسر کشور، در سطح بقعه متبرکه آقاسیدابراهیم قران این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک و اولین نشست پس از خروج آمریکا از برجام در سطح معاونان وزیران خارجه پنج کشور (انگلیس، فرانسه، آلمان، چین و روسیه) و ایران پس از حدود سه ساعت پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با تاکید بر اینکه خط قرمز ما مسایل امنیتی است، خاطر نشان کرد: تعامل با کسی که هیچکدام از شئونات انسانی و اسلامی را رعایت نمی کند معنایی جز ذلت نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزای شبستان: فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: شرط مبارزه با آمریکا حل مشکلات اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یادمان مقاومت و ایثار در جوار مزار شهدای گمنام بندر مرزی آستارا رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا با بیان اینکه پیشگیری از جرم در جامعه با مشارکت عموم مردم محقق می شود، گفت: مقررات و قوانین حقوقی تضمین کننده امنیت شغلی و اجتماعی افراد است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهواز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه برجام، گفت: چنانچه سه کشور اروپایی تضمین های لازم را در تامین منافع جمهوری اسلامی ندهند ایران از برجام خارج و کار غنی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت ماه میهمانی خدا یادگاران دفاع مقدس در بندر آستارا بر سر سفره افطار نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن،تصریح کرد: در شرایط جاری، کشورهای اسلامی بیش از هر زمان نیاز به وحدت و همکاری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری شبستان: در دوره جدید تولیت آستان قدس موضوع توسعه و گسترش فعالیت های خدمت در خارج از محدوده حرم مطهر بویژه شناسایی و خدمت به محرومین و مستضعفین مدنظر قرار گرفته است که به همین منظور طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری شبستان: جانشین سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است، گفت: فتح خرمشهر بزرگ ترین پیروزی بزرگ ایران بر دشمن بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: اروپایی ها و آمریکایی ها دروغ گویی به ملت ایران را به حد اعلی رسانده اند و اگر تحریمی را برداشتند ده ها تحریم بدتر دیگر وضع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر بخش محصولات قرآنی دیجیتال گفت: محصولات دیجیتال قرآنی با 70 درصد تخفیف مخصوص چهره های خاص نظیر استادان و دانشجویان ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته زنان و خانواده نمایشگاه قرآن گفت: ما در این دوره در بخش زنان برنامه های زیادی را در زیر مجموعه دختران، زنان، همسران و در بخش خانواده زیر مجموعه تحکیم خانواده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری شبستان: همایش کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در نمایشگاه قرآن با حضور حجت الاسلام والمسلمین ارزانی رییس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد پیرامون تشریح سند راهبردی این ستاد برای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی و اموربین الملل حوزه علمیه جامعه الزهراء گفت: ما در این دوره از نمایشگاه کارشناسانی برای سوالات دینی و شرعی مردم داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری شبستان: در بیست و ششمین دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم کمیته بخش فضای مجازی، رسانه و آثار دیجیتال برخلاف سال های گذشته با یک شکل متحد و منسجم توانسته فعالیت های بهتری را به مخاطبان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام مودب درنشست مرز میان تفسیر و ترجمه عنوان کرد که ترجمه به مراتب دشوارتر از تفسیر است و برخی معتقدند که هر مترجم باید ابتدا مفسر باشد تا بتواند ترجمه ای ارائه دهد،
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری شبستان: مسئول قرآن و عترت ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت:ما در بخش مکتوب خود مجموعه دو جلدی تفسیر همراه را در نمایشگاه قرآن ارائه می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در خصوص همکاری با ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد برای بسط و گسترش فعالیت های قرآنی در مساجد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری شبستان:مسئول غرفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر نمایشگاه قرآن گفت: ما در بیست و ششمین دوره از نمایشگاه قرآن کریم به شکل قوی تر ی نسبت به گذشته ظاهر شدیم و تمامی محصولات خود را با تخفیف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به سخنان وقیحانه وزیرامورخارجه آمریکا علیه ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنندچ، با اشاره به اینکه روزه داری روح انسان را آرامش می دهد، گفت: روزه داری سبب تزکیه نفس، خودسازی، معنویت و دوری از گناهان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۹    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: در فتح خرمشهر همه معادلات نظام جهان به مدد ایمان و اخلاص رزمندگان اسلام به هم خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۹    
خبرگزاری شبستان:یکی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در جنگ تحمیلی تنها رزمندگان در جنگ شرکت نکردند بلکه تمام ملت ایران در دفاع مقدس سهیم بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با انتقاد از اینکه قدرت خرید مردم کاهش یافته و سفره های آنان کوچک تر شده است، گفت: رفع مشکلات معیشتی مردم به اولویت اول دولت تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان گفت: ملت ایران با حفظ وحدت و انسجام از تیم مذاکره کننده کشورمان برای تحقق اهداف نظام و کشور حمایت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با تاکید بر ضرورت گرفتن تضمین واقعی برای ادامه برجام، افزود: تداوم برجام تنها براساس سخنان رهبر فرزانه انقلاب باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد گفت:شرایط امروز ما از زمان صدر اسلام نگران کننده تر است به همین دلیل وظیفه سختی داریم و نباید در برابر دشمن کوتاه بیاییم زیرا کشورهای بزرگ دنیا تنها بخاطر قدرت جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام، نقشه راه ایران اسلامی را در بحث مذاکرات مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه مجلس سنگری برای حل و فصل مشکلات مردم است، تصریح کرد: مجلس جای بحث های خودمانی نیست بلکه نمایندگان باید به فکر حل مشکلات مردم و استان باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سمنان، اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی را تنها راه نجات کشور دانست وگفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به تهدیدات دشمنان در طول چهل سال عمربابرکت انقلاب اشاره کرد و گفت: ایمان و اراداه ملت ایران موجب شد دشمن به اهداف شوم خود دست نیابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجمع حول محور مساجد موثر خواهد بود و باید توجه داشت که انتخاب افرادی که ذوق و سلیقه خوبی دارند، بسیار مهم است که موجب جذب جوانان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم خطاب به دولت آمریکا گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا سد بزرگی در برابر چپاول گری آمریکا در منطقه ایجاد کرده است و باید بدانید که جمهوری اسلامی منافع نامشروع آمریکا را به خطر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: گوش کردن به آیات قرآن موجب تحول در دل انسان می شود و باید مجامع قرآنی را در استان گسترش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برای توسعه فعالیت های قرآنی نیاز است که به ازای هر 5 هزار نفر یک خانه قرآنی در استان پیش بینی شود و براین اساس باید 380 خانه قرآنی در استان داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: شروط مقام معظم رهبری برای مذاکره با اروپا باید بدون هیچ گونه مسامحه و توجیهی در دستور کار تیم مذاکره کننده قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۷    
خبرگزاری شبستان:همزمان با سالروز فتح خرمشهر در مراسمی گلزار شهدای شهر اراک با حضور مسئولان استانی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران گلباران و عطر افشانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان:نمایشگاه بزرگ رمضان دستاوردهای مددجویان کمیته امداد امام خمینی رحمه الله استان مرکزی شامگاه گذشته (3 خرداد) در بوستان ملت شهر اراک گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری مرکزی گفت: تلاش امداد صرفا کمک به مددجویان نیست بلکه توانمند سازی و خروج از چرخه حمایتی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد امام خمینی رحمه الله استان مرکزی، از ایجاد 3 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه چوار گفت: آمریکا با خروج از برجام وارد فاز جدیدی از تخاصم با مردم ایران شده که تغییر ایران را از درون را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی بر برپایی نمایشگاه های دائمی برای مددجویان کمیته امداد تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی کشور ارتباطی به تحریم های خارجی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: مبلغان در امر تبلیغ به قرآن و نهج البلاغه بیش از هر چیز توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران گفت: امروز مبلغان و مبلغات افزون بر تبلیغ سبک زندگی قرآنی وظیفه دارند شروط رهبری درباره برجام را تبیین کنند که توسط برخی تحریف نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان نجف آباد گفت: 28 زندانی جرایم غیرعمد طی یک سال گذشته در نجف آباد آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری شبستان:رئیس اورژانس 115 استان اصفهان گفت: خیرین استان اصفهان تاکنون در احداث 28پایگاه اورژانس 115 در استان اصفهان مشارکت داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۷    
خبرگزاری شبستان:خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه رهبری بروی اصل 44 قانون اساسی تاکید دارند، گفت: هر سه قوه باید موانع بر سر راه بخش خصوصی را بردارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه طرف های مقابل ایران در مذاکرات، در تعارض اخلاق و سیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۶    
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه قرآن نباید ابزاری تشریفاتی جهت برتری جویی و وسیله ای برای کسب محبوبیت ما شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری شبستان: باتوجه به استقبال مردم در روزهای پایانی هفته مقرر شده است که روز جمعه نمایشگاه از ساعت16 تا 24 آغاز به کار کند و از این رو غرفه داران می توانند از ساعت 15 در نمایشگاه حضور بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه در مورد جایگاه سیاسی معنوی مسئولین گفت: یک مدیر به علت خدمت خود به مردم از یک نورانیت خاصی برخودار است که باعث درجه بالای معنوی او می شود و مردم باید از این جایگاه بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری شبستان: غرفه حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن با تابلوهای شیعه انگلیسی خوارج دیروز را با خوارج امروز مقایسه کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری شبستان:قبادی با بیان اینکه تحقق شعار سال از اولویت های بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن کریم بود، گفت: چادر مشکی تولید داخلی با برند کرپ ناز در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه قرآن کریم واسطه فیض است، گفت: قرآن کریم انسان را به اسم اعظم و باطن عالم مرتبط کرده و او را از درون زنده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۳    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: غربزده چون خود رحم ندارد بی رحمی غربی ها را هم نمی بیند و درک نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۶    
خبرگزاری شبستان: مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستای دستگرد قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۶    
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای بخش کهک قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کشورهای سفله در منطقه حضور دارند که به دلیل عناد با جمهوری اسلامی ایران با آمریکایی ها لابی کرده و پول دادند تا ترامپ رئیس جمهور تاجر مسلک آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
خبرگزاری شبستان: دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده شهیدان نادری و ابراهیمی خاکباز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: کمیته امداد بعد از انقلاب ابتکارات خوبی را برای رشد مددجویان فراهم کرده است و در راستای خودکفایی آنها گام برداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری شبستان: معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری به جایگاه مسجد اشاره کرد و گفت: مسجد نقطه تلاقی مردم و هدایت الهی است و نقش مهم و اساسی را در این زمینه ایفا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۳:۳۵    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز، اظهار داشت: ترویج بیش از پیش آموزه ها، معارف و داشته های قرآنی جامعه حتما و قطعا قدم مهمی در راه حراست از کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۳:۰۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اهواز، بر بسط و گسترش فعالیت های قرآنی در استان تاکید کرد و اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون شهدایی است که با قرآن مانوس بودند و به دستورات آن عمل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان:یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس با اشاره به نقش های بی بدیل زنان در دوران دفاع مقدس، گفت: نقش های این قشر از جامعه در دوران دفاع مقدس ازدیدگاه ما مغفول مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان:یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس عملیات بیت المقدس را یکی از غافلگیرانه ترین عملیات های در جنگ دانست و اظهار کرد: در این عملیات نظام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری گیلان با بیان اینکه منابع آبی استان گیلان محدود است، گفت: با توجه به این موضوع منابع آبی موجود باید حفظ و جلوی آلودگی آب گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه عکس و پوستر مقاومت به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر در رضوانشهر برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی و دفع فاضلاب حق اولیه مردم است ...