دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۴:۵۶Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه ریزنگاری بر روی دانه های برنج گفت: ما در بخش هنر ریزنگاری اسماء الهی و آیه های قرآن را بر روی دانه های برنج با دست و قلم بسیار ضعیف بر روی دانه های برنج منقوش می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۰    
دکتر احمد جنیدی در گفتگو با خبرنگار وبدا، با اعلام این خبر، افزود: تا کنون 230 نفر به بیمارستان قائم و 70 نفر نیز به درمانگاه ها و مطب های پزشکان شهرستان کلاردشت مراجعه کرده اند و 5 نفر بر اثر عفونت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی حوزه های علمیه سراسر کشور با اشاره به جایگاه خبرگزاری شبستان در حوزه فرهنگ و دین گفت: با خبرگزاری شبستان به عنوان یک خبرگزاری دینی و فرهنگی باید بیشتر در ارتباط باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۴    
خبرگزاری شبستان: سیدهاشم خضری از ثبت نام حدود 650 کانون در سامانه جامع آمار و اطلاعات کانون های فرهنگی هنری مساجد –سجا- خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۱    
اقتصادنیوز : برزوارجمند درآخرین پست اینستاگرام اش دعوت افطار رییس جمهور را رد کرد . پیش از او آناهیتا همتی و پرستو گلستانی رفتن به افطاری رییس جمهور را تحریم کرده بودند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۱    
رایزن فرهنگی سفارت هندوستان در جمهوری اسلامی ایران گفت: جشنواره هندوستان در ایران تا دو ماه دیگر با هدف تقویت مناسبات فرهنگی بین هنرمندان ایرانی و هندی در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۱    
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی تواند قدرت موشکی را نابود کند و اگر می ترسند به پناهگاه بروند، گفت : حداکثر کار آنها تحریم کردن است اما ایران غنی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۳    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی گفت: ما در ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برای فعال سازی همه ظرفیت های نظام در حوزه مساجد، برنامه ریزی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از آمادگی افزون بر هزار و 100 مسجد این استان برای میزبانی از شب زنده داران لیالی قدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۰    
ایران همواره صدور احکام مغرضانه و بدون پایه و اساس مراجع قضایی آمریکا علیه ایران را مردود اعلام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۱    
فرمانده کل سپاه گفت: ایجاد دانشنامه شهدا و ایثارگران کار مهم و ارزشمندی است که جای سامانه آن در فضای مجازی خالی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۱    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی از اجرای طرح اخوت میان مساجد ایران و جهان در شش کشور خبر داد و گفت: این طرح به منظور توسعه گردشکری مذهبی در مساجد اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۷    
معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام حسین (ع) گفت: بزرگترین مسجد شرق تهران توسط مهندسی سپاه در دانشگاه امام حسین (ع) احداث شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۵    
رییس هیات مدیره موسسه آوای علم و ایمان مهرورزان گفت: در ماه مبارک رمضان، جمعی از ناشنوایان از استان های البرز و تهران میهمان سفره افطاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار سفیر سوئیس در تهران گفت: آمریکایی ها دوست دارند ایران به 50 سال پیش برگردد. ما به آن دوران بر نمی گردیم. می خواهیم نقش خود در منطقه را ایفا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک علم و فناوری گیلان با بیان اینکه ایجاد زیر ساخت های اشتغال با توجه به علم و دانش یکی از مقوله های است که باید بدان توجه کرد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل خبرگزاری شبستان و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بیست و ششمین نمایشگاه قرآن بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون تخصصی عقائد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه پخش زنده اذان از مناره های مساجد تاثیرگذاری خوبی دارد که چندی است به سوی کمرنگی پیش می رود از برگزاری مسابقه اذان برای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۴    
خبرگزاری شبستان: آیت الله سید احمد خاتمی، عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، سخنران بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(رحمت الله علیه) در ساری مرکز مازندران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶    
در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان 1439، جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی، عصر امروز (دوشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان: دو صندوق اصلی بانک اسلامی دبی توانستند دو گواهینامه ایزو را به دست آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری شبستان: هافینگتون پست در گزارشی نوشت که ولیعهد عربستان با روندی که در پیش گرفته است می خواهد اسلام را مشکل و خود را راه حل مشکلات این کشور معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۵    
محفل انس با قرآن کریم با حضور مسئولان اداره اوقاف و امور خیریه شمیران، مسئولان، روحانیون، مددجویان بازداشتگاه اوین و گروه تواشیح محمد رسول الله (ص) در سالن آمفی تئاتر بازداشتگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری شبستان: نیروهای انقلابی در بحرین، مردم این کشور را برای برپایی روز جهانی قدس با عنوان قدس پایتخت آزادگان فراخواندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۲    
سمنان-مدیرکل آموزش وپرورش سمنان از ثبت نام بالغ بر 10هزار دانش آموز کلاس اولی در استان خبر داد و گفت: دریافت مبلغی غیر از هزینه های بیمه حوادث، سنجش سلامت و کتاب های درسی غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۸    
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امورخارجه خبرسازی ها درباره مذاکره غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در اردن را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان در مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شب های قدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج از اعضای ستاد نماز جمعه خواست وظایف خود را مانند گذشته به درستی انجام دهند و گفت: اعضای ستاد باید در جهت جذابیت برنامه های نماز جمعه تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد نماز جمعه یاسوج با بیان اینکه در آستانه لیالی قدر قرار داریم، ابراز داشت: باید عظمت شب های قدر را درک و از برکات این شب ها استفاده لازم را داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۱    
کتاب تعلق؛ محور تحول در انسان نوشته مرحوم آیت الله حائری شیرازی به همت دفتر نشر معارف به چاپ دوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری شبستان: مساجد ترکیه به مناسبت ماه رمضان چراغانی می شوند و در طول این ماه برنامه های قرآنی در آن ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) گفت: اگر در مورد دفاع مقدس بدون ادله صحبت کنیم و فقط روایتگر احساسات باشیم قطع یقین نسل های آینده گفته های ما را ناقص خواهد خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۳    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ما باید گام به گام مدیریت یکپارچه شهری را محقق کنیم گفت: اگر از ابتدا به دستگاه ها بگوییم همه اختیارات مرتبط با شهر را به ما بدهید مشخص است که قبول نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری شبستان:نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در قرآن موارد متعدد دستور به ذکر داده است همه ذکر در وجود پیامبر(ص) و اهل بیت ایشان است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری شبستان: این دعای ارزشمندی است از امام زمان صلوات الله علیه برای کسی که چیزی از او ضایع گشته یا حاجتی دارد؛ لذا شخصی که خواسته یا مشکل مهمی دارد باید این دعا را بسیار بخواند ... .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام رفیعی گفت: ما پیرو قرآن هستیم و بنا برفرموده رهبرمشکل امروز جامعه ما دوری از قرآن است در حالی که اساس رشد ما توکل به خداوند بوده و ما باید باورمان را به خدا و رحمت او قوی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۴    
تبریز- فرماندار تبریز گفت: مشکلات بازار تبریز باید برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۴    
مراسم پایانی و معرفی برگزیدگان مسابقه پایان یک داعش روز شنبه 12 خردادماه با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم فاطمیون و مسئولان فرهنگی در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۵    
حمید لولایی بازیگر طنز تلویزیون و سینما امشب 7 خرداد، به برنامه "دعوت" شبکه یک می آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان، بر توجه به انجام وقف قرآنی در استان تاکید کرد و اظهار داشت: برخی افراد با پرداخت نکردن حقوق و حقوق موقوفه به موقوف العلیهم ضربه وارد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۸    
مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده با بیان اینکه گفتگوی اعضای خانواده در کشور به کمتر از نیم ساعت رسیده است، گفت: طرح ملی گفتگوی خانواده با همین رویکرد در دستور کار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۹    
خبرگزاری شبستان: بر امواج کتابی از مارگارت اتوود با ترجمه نسترن ظهیری را انتشارات ققنوس چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۵    
سردارحاج سید حسین فیض اردکانی قائم مقام وقت تیپ 18 الغدیر و سپاه استان یزد در دوران دفاع مقدس پس از تحمل سال ها رنج و مشقت، بی تاب از فراق یاران شهیدش به جمع نورانی افلاکیان پیوست .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۱    
مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات در آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 200 طرح بزرگ و کوچک مختلف عمرانی، بازسازی و مرمت حرم های مطهر ائمه اطهار(ع) در شهرهای نجف، کربلا، سامرا و کاظمین آغاز و اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۹    
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه توسعه فناوری موتور اقتصادی کشور است گفت: با توجه به شاخص های فناوری و دانش می توان زمینه اشتغال را در جامعه فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۸    
به گزارش خبرنگار مهر ، هشتمین نشست تخصصی چهل شاهد که به بررسی چهار دهه شعر انقلاب اسلامی می پردازد امروز هفتم خرداد ماه با حضور اسماعیل امینی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۹    
خبرگزاری شبستان: مسئله امامت یک مسئله مخصوص مسلمان ها یا مخصوص شیعیان نیست. امامت یعنی یک فردی، یک گروهی بر یک جامعه ای حکمرانی می کنند و جهت حرکت آنها را در امر دنیا و در امر معنویت و آخرت مشخص می ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۹    
خبرگزاری شبستان: مسجد حاج عبدالله پایگاه فعالیت دینی و فرهنگی فرزند و نوه شیخ عباس قمی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸    
خبرگزاری شبستان: برگزاری نشست های مستمر مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد بجنورد با محوریت تبیین دغدغه ها و ارائه طرح های کاربردی و عملیاتی در حوزه های مختلف در نشست هیئت اندیشه ورز مسجدی دبیرخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حج و زیارت استان کرمان با اعلام جزییاتی درباره حج 97 اعلام کرد: همه کاروان های کرمان مدینه قبل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 2 بیرجند گفت: سهمیه تسهیلات اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری 7 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر فعالیت های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان درباره مهمترین فعالیت های قرآنی سال جاری توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: زمانی که انسان سوره حمد را قرائت می کند ابلیس به ناله بر می آید و بساطش را جمع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه گفت: مولفه های اصلی و عناصر کلیدی اقتدار و عظمت در علم و فن آوری، اقتصاد و فرهنگ است ولی جایگاه فرهنگ نسبت به بقیه پر رنگتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از برپایی خیمه معرفت 26 امامزاده و بقعه متبرکه این استان سمنان همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۵    
جلسه شورای اقتصاد ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۸    
خبرگزاری شبستان: نشست مسئولین هیئت امنا و خادمین مساجد شهرستان کرمان در مسجد خواجه خضر برگزار و مهمترین دغدغه های متولیان مسجد بحث و بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۸    
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، گفت: برای رشد و توسعه استان از همه ظرفیت ها استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: مسوول قرارگاه نهج البلاغه ای های اصفهان باحضور در غرفه خبرگزاری شبستان در نمایشگاه قرآن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان:همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مراسم تقدیر از خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای زکات استان با اشاره به تحقق 101 درصدی برنامه های زکات در استان زنجان خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: بیلیارد در ساعت نه و نیم از مجموعه آثار هاینریش بل با ترجمه سارنگ ملکوتی است که موسسه انتشارات نگاه آن را چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران سیستان و بلوچستان زمان بندی ثبت نام دانش آموزان شاهد و غیر شاهد را در مدارس شاهد از طریق سامانه اینترنتی سجا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند از بانکها درخواست کرد ضمن زمان بیشتر؛ شرایط دریافت تسهیلات برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را نیز آسان تر کنند چرا که بسیاری از این افراد به دلیل شرایط خاص زندگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: فلسفه راه اندازی سازمان های مردم نهاد و غیر دولتی قرار گرفتن آنها در کنار دولت برای پیگیری مطالبات جامعه هدف بهزیستی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۹    
رئیس جمهور با تبریک فرا سیدن روز ملی جمهوری گرجستان ابراز اطمینان کرد که با توجه به سوابق عمیق تاریخی و فرهنگی و نظر به اراده سیاسی رهبران دو کشور ، روابط فیمابین بیش از پیش گسترش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۸    
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: جشن گلریزان با حضور خیرین، نیکوکاران و مدیران دستگاه هایی اجرایی در زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیرجند گفت: میزان تعهد اشتغال این شهرستان در سال جاری ایجاد 2 هزار و 162 نفر فرصت شغلی است که بین 19 دستگاه اجرایی تقسیم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۲    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش نشانان همدان در دو ماهه نخست سال جاری 418 عملیات امداد و نجات ،اطفاء حریق و احتیاط حریق و حوادث انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
واحد شناسه شیمای کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، فعالیت خود را در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام، گفت: اگر مسئولان و مدیران نسبت به مطالبات به حق عموم مردم بی توجه باشند نارضایتی عمومی از عملکرد نظام را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اعلام اولین فراخوان المصور با عنوان نمایشگاه جلوه های ویژه قرآن، سنت و رمضان در آثار هنرمندان استان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری شبستان: سومین جلسه ستاد اوقات فراغت طرح آسمانی ها به منظور بررسی برنامه های اجرایی و افزایش کمی و کیفی پایگاه های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد امروز 7 خرداد در چهارمحال و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷    
ایلام - ایرنا - 20 تن مواد غذایی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته و فاسد، روز دوشنبه طی مراسمی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی ایلام معدوم سازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷    
گروه فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش لرستان جایگاه دوم صیانت از حقوق شهروندی و جایگاه اول در زمینه صیانت از عفاف و حجاب در بین دستگاه های اجرایی در استان را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۱    
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از میزبانی شهرستان اسفراین برای برگزاری سومین دوره جشنواره موسیقی مقامی استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۸    
خبرگزاری شبستان:وی با بیان اینکه بالا و پایین رفتن نرخ ارز مسئله روانی بر روی مردم دارد گفت: در کشور ما ثابت شده است اگر قیمت ها به صورت حبابی نیز افزایش یابد در آینده قیمت پایین نمی آید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تکریم بیمار همواره یکی از اولویت های خدمت رسانی در مراکز درمانی است و تمام تلاش کادر درمانی مراکز این است که بیمار هیچ دغدغه ای جز مسائل درمانی خود نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲    
نشست علمی سیر تکاملی بانکداری اسلامی در نظام اقتصادی اسلام از سوی پژوهشگاه فقه نظام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸    
مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: در سال 95 ، 186 جلد شناسنامه و در سال 96 ، 214 جلد شناسنامه در راستای حمایت از کودکان بی هویت صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر عبدوس در حکمی به عنوان حاکم شرع در هیأت واگذاری زمین در استان سمنان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۴    
مهران رجبی از احتمال ساخت سری دوم سریال طنز سه در چهار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۶    
عملیات احداث بلوار 36 متری دکتر فریدون معتمد وزیری در حد فاصل میدان شهیده ناهید فاتحی کرجو تا کمربندی آبیدر با هدف کاهش و روانسازی ترافیک آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۱    
مسوول دبیرخانه همدان، 2018 گفت: بالغ بر 40 رویداد برای سال 2018 در همدان پیش بینی شده که هفت رویداد استانی، 16 رویداد ملی و مابقی بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵    
در پی انتشار مطلبی شامل ادعای ضعف در برگزاری انتخابات از سوی وزارت کشور، دبیر هیات اجرایی مرکزی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۳    
جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد که 322 موضوع رسانه ای علیه دبیرکل این جمعیت از آغاز محاکمه اش در اوت تاکنون مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۱    
نمایشگاه کتاب علوم قرآنی با 800 عنوان کتاب فردا در یاسوج کار خود را آغازمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۸    
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش آمار مرگ در تصادفات جاده ای و کاهش مصدومین سوانح ترافیکی خبر داد و گفت: در آخرین آمار کشوری بیش از یک میلیون سال از عمر ایرانیها به عنوان عمر از دست رفته ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۳    
دنیای سینما: به گزارش دنیای سینما، پانزدهمین شماره ماهنامه سوره سینما به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد انیمیشن لوپتو تازه ترین محصول مشترک حوزه هنری به چاپ رسیده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال روز جهانی قدس به دلیل انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱    
زنجان- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان بر فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ زکات در استان زنجان تأکید کرد و گفت: توجه به این امر مهم در جامعه ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۷    
یک پژوهش جدید نشان داد که اسرائیل نام 667 مرکز باستانی در قدس را با هدف تغییر ماهیت این شهر تغییر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۶    
قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین خواستار انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان شد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱    
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه های بزرگداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر را اعلام کرد و گفت: امسال برای نخستین بار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۷    
هجوم به کارگردانی شهرام مکری و تهیه گنندگی سپهر سیفی در جشنواره تسالونیکی یونان به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵    
فیلم زندگی بدون زندگی در جشنواره بین المللی فیلم کیف به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۹    
لیلا حاتمی نقش شهرزاد انیمیشن سینمایی آخرین داستان به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر را گویندگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۷    
پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد 'حسن روحانی' رییس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای به چین سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۴    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: تاکنون دو هزار سبد کالا شامل روغن، برنج، مواد پروتئینی، گوشت، مرغ و سایر اقلام غذایی به ارزش 300 میلیون تومان تا دهمین روز از ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۴    
ششمین کنفرانس بین المللی دانشجویی دانشگاه بین المللی قفقاز بررسی راهکارهای ارتقای روابط بین الملل در منطقه قفقاز با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در تفلیس، برگزار شد. ...