دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۵:۰۱Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول قرآن و عترت ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور از اجرای طرح ربیع القرآن در ضیافت الله خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۴    
خبرگزاری شبستان: طاهریان گفت: فعالیت شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با همکاری دستگاه های عضو این شورا موجب افزاش مشارکت های مردمی در برگزاری برنامه های این دهه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۰    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران گفت: انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت را زنده کرده است و دلیل مقابله دشمنان با ایران این است که آن ها اعتقاد دارند که هیچ کشوری نمی تواند انقلاب اسلامی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۴    
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان طی دستوری خواستار پیگیری فوری علت و معرفی عوامل حادثه سقوط چرخ و فلک فرسوده ای گردید که در پارک کودک سنندج منجر به فوت یک نوجوان 16 ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین سالار گفت: 3400 مبلغ و 700 عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) همه ساله در مناسبت های مختلف از جمله دهه کرامت به تبلیغ آموزه های قرآن و اهل بیت(ع) می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۳    
خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه اعلام کرد: صله رحم از بهترین سنت های دین اسلام برای پایداری خویشاوندی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۱    
در پی جنایت اندوهبار در یکی از مدارس غرب تهران، حضرت آیت الله خامنه ای به ریاست قوه قضائیه دستور دادند پس از محاکمه، در اسرع وقت حدود الهی در رابطه با متهمان اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۵    
سید حسن خمینی: امام با جوانان انقلاب را به ثمر رساند اداره کرد و به پیش برد، اما سنّ مدیریتی در کشور ما پیر شده و تردیدی نیست که این پیری به پیری در تصمیم گیری منجر می شود؛ وقتی نشاط ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت باید موضوع آسیب های اجتماعی و اقشار آسیب پذیر را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۲    
شهردار همدان با بیان اینکه این یک اصل مدیریتی است که مدیر با کسانی کار کند که راحت تر است، گفت: من در بحث انتصابات به هیچ وجه نه تحت فشار قرار گرفتم و نه انتخابهای رابطه داشتم و انتخابها بر اساس ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۵    
گروه اجتماعی- حجت الاسلام اشجری، با اشاره به مراسم استانی بیست و نهمین سالروز بزرگداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این مراسم با سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۳    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از انتخاب حجت الاسلام پورمحمدی به عنوان دبیر کل این تشکل سیاسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۸    
خبرگزاری شبستان: رییس جامعه تعلیمات اسلامی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پرورش 10 میلیون حافظ قرآن داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۱    
جعفری دولت آبادی درباره ماجرای تعرض به دانش آموزان در یکی از مدارس تهران گفت: 15 نفر از اولیای دانش آموزان مبادرت به طرح شکایت نموده و اعلام کرده اند متهم به فرزندانشان تعرض جنسی نموده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۱    
سرپرست سازمان زیباسازی شهر اصفهان از تشکیل کارگروه های تخصصی برای بررسی زوایای مختلف زیباسازی شهری و اجرای بهتر و خلاقانه تر این طرح ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران از انتشار 100 نوع قرآن کریم در 26 میلیون شمارگان از سوی مرکز طبع و نشر قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه سوره های سرخ نمایشگاه قرآن با بیان اینکه گروه تواشیح بین المللی محمدرسول الله اخیرا در کشور سوریه و در جمع مدافعان حرم به اجرای برنامه پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۱    
سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه این هفته شورای نگهبان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰    
افشاکننده اسرار درونی آل سعود به مکان اختفای بن سلمان و هدف وی از دور شدن از انظار عمومی پرداخت. به گزارش پرس شیعه به نقل از النشره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه در شهرداری تهران، گفت: شهرداری باید برای بهبود هوای تهران برنامه ریزی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۹    
لیست هر 3 فراکسیون امید، مستقلین ولایی و نمایندگان ولایی برای انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه وزارت جهاد کشاورزی در نمایشگاه قرآن در تشریح برنامه های این وزارتخانه در این دوره نمایشگاه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۰    
در تقریظ سرلشکر سلیمانی بر کتاب رادیو از مجموعه کتاب های گنجینه آمده است: این اعجاب مذهب و انقلاب و تاثیر یک رهبر الهی بر جوانان و نوجوانان در شرایطی تکان دهنده و سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۰    
فراخوان مسابقه ملی کتابخوانی" اندیشه نخبگانی " آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه قم گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی و اجتماعی هیچ رسانه ای به اندازه صداو سیما نقش تاثیرگذاردرجامعه نداردچرا که تبلیغات بسیارمؤثر بوده ومی شودمشکلات رابا ایجادشبکه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری شبستان:مدیر کل بهزیستی استان مرکزی گفت: حفظ آرمان ها، هویت و اقتدار نظام مقدس اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته امداد امام خمینی رحمه الله شهرستان محلات از توزیع سبدهای غذایی در بین نیازمندان همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۸    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت ناصر یمین مردوخی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۴    
حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد را به سمت فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله) آجا منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری شبستان: چهارمین همایش ملی تمدن نوین اسلامی با همکاری جمعی از مراکز دانشگاهی، حوزوی و علمی- پژوهشی کشور و با هدف تبیین چیستی، چرایی و چگونگی تمدن نوین اسلامی اسفند 97 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۲    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش باران توام با رعد و برق و تگرگ در استان اردبیل پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری شبستان: جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد امام حسن مجتبی (ع) میدان امامت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری شبستان: امام باقر(ع) می فرمایند: حضرت قائم(عج) قیام نمی کند مگر در حالی که ترس شدید و فتنه و بلایی بر مردم فرا رسد و قبل از آن گرفتار طاعون می شوند، ... .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: مسجد مرکزی لندن در ریجنتز پارک قرار دارد و روزانه هزاران مسلمان در ماه رمضان برای اقامه نماز به این مسجد می آیند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: اعجاز و تحدی با طرح مباحث کلیدی و پاسخ به شبهات و به قلم سیدمحمدحسن جواهری روانه بازار نشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مقایسه دستاوردهای قبل و بعد از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را یک ضرورت دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری شبستان: شفیعی با بیان اینکه تاکنون استقبال از آثار همایش تئاتر مردمی خرداد بسیارخوب بوده است، گفت: امسال آثار علاوه بر مرقد امام(ره) در مکان های دیگر اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- بخشنامه اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت لیالی قدر و عید سعید فطر از سوی رئیس قوه قضاییه به واحد های قضایی و دادسرا های سراسر کشور، ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: والدین دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران مدعی هستند ناظم مدرسه به 16 دانش آموز تجاوز کرده و آنان را وادار کرده که به هم تجاوز کنند اما بازرس ویژه آموزش و پرورش در این پرونده گفت که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: فساد یکی از کهن ترین و پیچیده نرین پدیده های مطرح و جوامعه انسانی اعم از توسعه یافته و توسعه نیافته با مقیاس متفاوتی است، بطوری که تعدادی آن را بیماری عمومی مجموعه سیاسی می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری شبستان: صندوق بین المللی پول ،قوانین اقتصاد اسلامی را برای ارزیابی های مالی جهانی مورد تایید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۲    
وزیر بهداشت، گفت: حس نوع دوستی و انسان دوستی به عنوان یک سنت دیرینه در فرهنگ ملی و باور دینی ما وجود دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۰    
کارگروه هیات انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با انتشار فهرستی آثار خریداری شده از ناشران در این رویداد فرهنگی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۵    
نشست مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان با نمایندگان انجمن های صنفی رانندگان و شرکت های حمل ونقل کالای استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۲    
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه بانک ها در بحث مشاوره های اقتصادی به واحدهای تولید ورود پیدا کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵    
فرمانده نزاجا: آمریکا باید بداند ایران به برکت ولایت فقیه و همراهی مردم در مقابل زیاده طلبی ها خواهد ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان بروجن با تأکید بر لزوم تلاش بیش از پیش اعضای انجمن در تحقق اهداف کتابخانه ها، انجمن ها را بازوی توانمند و حمایتی کتابداران جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه با بیان اینکه تمرکز در مدیریت مساجد نیست، گفت: اگر روی مسجد تمرکز شود و فرهنگ جامعه را بسازد، آنگاه جامعه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: پتینه دارای شاخه های مختلفی است که بر روی سفال، چوب و شیشه صورت می گیرد از این رو مخاطبان می توانند آثار منتخب خود را از غرفه پتینه در بخش کودک و نوجوان تهیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری شبستان: بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین دوره نمایشگاه قرآن در حالی به میزبانی بازدیدکنندگان خود میرود که 135 غرفه تولیدات برتر حوزه عفاف و حجاب داخل کشور را تا 14 خردادماه امسال همزمان با روز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: کرسی آزاد اندیشی استادمحور با موضوع الزامات دینی و اجتماعی تعدد زوجات در مدرسه علمیه جامعه النور خواهران استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: آیت الله فاطمی نیا گفت: انسان همواره در حال امتحان است، اما باید از آن فتنه و امتحانی به خدا پناه ببرد که سبب گمراهی او می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۴    
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری کردستان گفت: مدیرانی که در مرحله تصمیم گیری از جنبه حمایت از سرمایه گذاری در استان خارج می شوند، را شناسایی و اسامی آنها را اعلام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین الملل و رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی، در نامه ای مجوز برگزاری پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) سفره بزرگ افطار در پیاده راه فرهنگی رشت برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگ هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقات کتابخوانی با محوریت نهج البلاغه در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ملت ایران جواب دندان شکن خود را در روز قدس به استکبار و رژیم غاصب صهیونیستی می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: رمان اسطوره ای اثر سید علی قاسم زاده و سعید بزرگی بیگدلی به همت نشر چشمه راهی بازار نشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی با بیان اینکه عدم ایمنی فضای داخلی مهدکودک های مورد بارزسی قرار گرفته 73 درصد بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری شبستان: حضور کودکان در محافل جزخوانی قرآن کریم کردستان از نکات قابل توجه این آیین معنوی است که جا دارد بیش از پیش مورد توجه خانواده ها قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۹    
قزوین-ایرنا-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: 80 درصد مشاغل ایجاد شده برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان پایدار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۵    
نشست هماهنگی جهت ساخت مسکن مددجویی در مناطق محروم با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، و نمایندگان سپاه پاسداران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندر آستارا گفت: دستگیری از نیازمندان سیره و روش پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و اهل بیت (علیه السلام) است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۰    
استاندار کردستان گفت: اینکه در برخی حوزه ها عقب ماندگی داریم ناشی از عملکرد خودمان است و نباید دولت را به بی توجهی متهم کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳    
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه وظیفه ما تلاش برای تقویت کانون های مساجد است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز از برگزاری جشن میلاد کریم اهل بیت (ع) در بقاع متبرکه شهر شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نی ریز از برپایی محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک بند از بخشنامه معاونت مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۳    
خبرگزاری شبستان: وزارت امور اسلامی موریتانی مجتمع شیعی امام علی (ع) را در دارالنعیم نواکشوت شمالی مصادره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۳    
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی و سرعت در انتقال اطلاعات، امید بخشی به جامعه و آگاهی بخشی صحیح به مردم را از وظایف خطیر رسانه ها معرفی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: عبادت با استکبار منافات دارد؛ ابدا روح عبادت با تکبر سازگار نیست؛ کسانی که اهل تکبر هستند اهل سجده در پیشگاه حق نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: خدا سرمایه مشترک تمامی ادیان الهی است و تنها ریسمان اتحاد در دنیا محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۳    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانونهای مساجد خراسان جنوبی گفت: مدیران کانونهای فرهنگی هنری مساجد به برگزاری کلاسهای نهج البلاغه خوانی و بررسی نیایش های امام سجاد(علیه السلام) در صحیفه سجادیه در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰    
بانک مرکزی در بخشنامه ای سقف قابل پرداخت و حداکثر مدت بازپرداخت انواع تسهیلات قرض الحسنه را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۰    
معاون اموراجتماعی شهرداری منطقه 20 از برپایی همایش ها و کارگاه های آموزشی تغذیه سالم ماه رمضان از دیدگاه طب ایرانی(سنتی) در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹    
تعرض به دانش آموزان یکی از مدارس غیردولتی غرب تهران توسط یکی از نیروها که با انتشار اقرار معلم و اعتراض و شکایت خانواده ها همراه بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۲    
سمنان - مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از برگزاری جشن آرزوها و برآوردن شدن خواسته یتیمان توسط خیران خبر داد و گفت: 290 کودک فاقد سرپرست بدون حامی در استان نیازمند حضور خیران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۰    
نصر: معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی براستفاده از ظرفیت مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹    
جلسه دیدار اعضای انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با معاون اول رییس جمهور ظهر امروز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۰    
نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه لبنان یک روز بعد از شنیدن مطالبات گروه های مختلف سیاسی برای تشکیل دولت تا ساعاتی دیگر عازم ریاض پایتخت عربستان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰    
مدیر دفتر قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ازعرضه بن تخفیف کتاب برای نخستین بار در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان خبرداد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۳    
نشست "شب نهج البلاغه" با همکاری کتابخانه ملی ایران و مجله بخارا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۰    
گروه فرهنگی- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب از برگزاری هیجدهمین جشنواره سراسری شعر غدیر در این شهرستان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت با درخواست دو فوریت طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی بودجه 1396 کل کشور موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۵    
گروه بین الملل وزارت امور اسلامی موریتانی، مجتمع امام علی(ع) وابسته به شیعیان در شهرستان دارالنعیم واقع در شمال استان نواکشوت این کشور را مصادره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۸    
محمد سلطانی فر در پیامی، درگذشت ناصر یمین مردوخی کردستانی شاعر، روزنامه نگار و پیشکسوت مطبوعاتی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۴    
تبریز- ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی گفت: با پرداخت 6 میلیارد و 377 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸    
داوران بخش خیابانی پنجمین همایش سراسری تئاتر خرداد با حکم امیرحسین شفیعی منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادستان زنجان گفت: به قاضی ناظر زندان دستور داده شد تا با همکاری مسئولین زندان نسبت به اعطای مرخصی تشویقی به مددجویان حافظ قرآن کریم حائز شرایط به تناسب میزان فعالیت آن ها اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲    
کتاب کلید کوچولو نوشته ابراهیم قدردان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۱    
فراخوان سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بین مراکز و موسسات فرهنگی کردستان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۰    
گلبهار- استاندار خراسان رضوی گفت: راهکار برون رفت از خشکسالی ارتقاء بهره وری و مدیریت مصرف آب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی فردا در سفری کوتاه به خراسان شمالی با حضور در مراسم چهلم ارتحال آیت الله مهمان نواز٬ در این مراسم سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۸    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ارایه پیوست های پژوهشی در تمامی امور کانون را ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش برای پیگیری ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان یکی از مدارس شهر تهران در بالاترین سطح ممکن و با استفاده از تمام ظرفیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
نمایشگاه " از غدیر تا قدر" در منطقه ثامن با روایتگری وقایع تاریخی عصر زندگانی امام علی (ع) با بهره گیری از هنر های تجسمی و نمایشی گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۲    
هفدهمین همایش تجلیل از پیشکسوتان قرآنی شهر تهران با عنوان عمری با قرآن همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) جمعه 11 خرداد در تالار ایوان شمس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۶    
قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با پایلوت شدن قزوین به عنوان دفاع از حقوق عامه، مسائل زیست محیطی، کشاورزی، آب، فاضلاب و سایر امور شهروندی مورد توجه جدی قرار می گیرد.