شنبه ۲۹ دیساعت ۰۷:۵۲Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: طرح هر کردستانی حامی یک نفر از کودکان یتیم و محسنین یکی از طرح هایی است که توسط کمیته امداد استان و باهدف کمک به این کودکان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری شبستان:معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی جزئیات ویژه برنامه های شب های قدر در بارگاه منور امام رضا(ع) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به قدس، گفت: با وجود این شرایط و خباثت های اسرائیل ضرورت برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس دو چندان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری شبستان: جانشین کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی آماده تولید برنامه های کاربردی در خصوص مدیریت صحیح و بهینه مصرف آب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۲۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس در نشست خبری به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس فردا به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: محفل قرآنی با تلاوت علیرضا رضایی قاری افغانستانی و نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم (20 خرداد) در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری شبستان: رهبر انقلاب شعر فارسی را در طول تاریخ شعری عفیف و محجوب دانستند و تأکید کردند: بکوشید این عفت و پاکی همچنان در شعر فارسی محفوظ و پایدار بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ را مهم ترین بخش زندگی انسان برشمرد و گفت: مهمترین بخش فرهنگ هم کتاب و خواندن آن است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۹    
خبرگزاری شبستان: کانون خادمیاران رضوی امام حسین علیه السلام کرمان با حضور مسئول نمایندگی آستان قدس در استان کرمان و تعدادی از فعالین این مسجد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۸    
خبرگزاری شبستان: آیت الله صدیقی گفت: امام حسن مجتبی(ع) یک چهره قرآنی است که به اتفاق علمای جهان اسلام مشمول آیات مودت، تطهیر، مباهله، 18 آیه سوره هل اتی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه رهبر قرآنی در نمایشگاه قرآن گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی های خود به 5 هزار آیه قرآن اشاره کرده اند که جمع آوری آنها منجر به تفسیر سیاسی قرآن کریم از لسان ایشان شد که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۸    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه استان البرز این ظرفیت را دارد که با حضور اصحاب فرهنگ بتوانند به موضوع اشتغال سامان بدهد و از آسیب های اجتماعی بکاهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه شورای عالی قرآن در نمایشگاه قرآن گفت: نسخه محشی که با همکاری این شوار و مرکز طبع و نشر منتشر شده است، در نمایشگاه امسال رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۷    
خبرگزاری شبستان: معاون اجرایی ستاد دیه کشور با اشاره به اینکه در سال 96 نزدیک به 11 هزار زندانی جرائم غیرعمد در کشور آزاد شده اند، گفت: میزان بدهی این افراد 9 هزار و 720 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه بنیاد علوم وحیانی اسلام (اسراء) با اشاره به اینکه پرفروش ترین و محبوب ترین اثر این مجموعه، مفاتیح الحیات است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه روستاهای گیلان دارای ظرفیت های بالای است گفت: اجرای طرح توسعه اقتصادی در یک هزار و 300روستای گیلان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیلان از سهم اعتباری کشور عقب نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۷    
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان پزشکی قانونی گیلان با بیان اینکه توزیع اعتبارات پزشکی قانونی در گیلان عادلانه نیست گفت: پزشکی قانونی گیلان نیازمند اعتبارات ویژه درحوزه اختصاصی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۷    
خبرگزاری شبستان: استاندارگیلان با بیان اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی در گیلان فعال شود گفت: شناسنامه روستا در راستای اجرای طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی تهیه شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۷    
خبرگزاری شبستان: یک مدرس فلسفه عالی و عرفان حوزه علمیه قم گفت: امروز تریبون ها و منبرهای مساجد غالبا آن انسجام اجتماعی را به ارمغان نمی آورند چه بسا در بسیاری از آنها گزاره های دینی و داده های حزبی و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آیین معارفه معاونان جدید خود گفت: خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف بدون فعالیت حاشیه ای باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به اینکه نزدیک به یک هزار و 400 نفر زندانی جرائم غیرعمد در فارس وجود دارد، گفت: برای آزادسازی این افراد سه هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه این وزارتخانه به دنبال ارایه هوشمند خدمات است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی استان البرز را یکی از استان های مهاجر پذیر خواند و گفت: عرصه فرهنگی باید برای نشاط و شادی جوانان برنامه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: نور الهی شامل تمام خوبی ها اعم از توحید، وحدت و ... است و قرآن برای هدایت به این سمت آمده است لذا باید با بهره گیری از آیات این کتاب روش و سبک زندگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری شبستان: خرم آبادی در کانال سروش خود در واکنش به خبر تحریم خود از سوی آمریکا نوشت: منتظر تحریم از سوی آمریکا بودم و این تحریم ها برای من تازگی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۶    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: گزارش آزادی های مذهبی وزارت خارجه آمریکا درباره ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۶    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه در مورد وظیفه خبرگزاری شبستان برای بیان درد جامعه و روحانیت گفت: رسانه ای همچون خبرگزاری شبستان می تواند از سکوی خود به عنوان یک زبان روحانیت و جامعه استفاده کند تا مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه دوری از حقیقت قرآن را عامل جرایم اجتماعی دانست و گفت: اگر نهادهای فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۶    
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه گفت: در بخش حوزوی بیش از 80 مجموعه حوزوی آمادگی شرکت داشتند که از میان آنها حدود 40 مجموعه حضور یافته است که آثار علمی، مکتوب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۶    
خبرگزاری شبستان: کارشناس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن گفت: پژوهشکده سه سایت با عنوان های علوم و معارف قرآن کریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۶    
در نشست ترجمه آثار قرآن پژوهی غربی پارادایمی اعلام شد: پارادایم مطالعات سنتی مسلمانان بوده است که به بن بست رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان دارالقرآن کریم گفت: نمایشگاه قرآن کریم از لحاظ شکل، موضوع، زمان و محتوا نیازمند پوست اندازی است زیرا این نمایشگاه بیش از 25 سال اجرایی شده است و امروز به تکرار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هدف از سفرهای فرهنگی وزارت خانه فرهنگ و ارشاد را توزیع بهتر امکانات دانست و گفت: نگاه حاکمیتی حوزه فرهنگی بر مبنای عدالت فرهنگی و عدم تمرکز گرایی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر لزوم ورود قرآن و نهج البلاغه به متن زندگی مردم گفت: متاسفانه تصور غلطی بین مردم رواج دارد که قرائت و تدبر در قرآن را سخت می پندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه شهرستان خمینی شهر گفت: گذشت شاکیان از طلب خود نخستین قدم خیر در رهایی درماندگان و آزادی زندانیان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس دادگستری شهرستان خمینی شهر گفت: ترویج و توسعه سنت و فرهنگ صلح و سازش در بین مردم مشکلات اجتماعی را رفع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری شبستان:25 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان خمینی شهر با کمک خیرین آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) گفت: برای امسال جمع آوری 400 میلیارد تومان زکان در کشور هدفگذاری شده است که امیدواریم تا پایان امسال به بیش از این مبلغ دست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: باید کارهایی که از طریق زکات برای مردم انجام می شود، اطلاع رسانی شود تا آنان رغبت بیشتری برای پرداخت زکات داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) گلستان گفت: سال گذشته 37 میلیارد و 750 میلیون تومان زکات در استان جمع آوری شد و گلستان رتبه نخست را در کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی گفت: قیام 15 خرداد مردم ورامین یک افتخار ملی و دینی است و به همین دلیل این شهرستان تقسیم بردار نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: تاکنون 250 هزار تن گندم در استان برداشت و تحویل مرکز خرید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از یک هزار و 200 روحانی در روستاهای استان حضور دارند که می توان از این ظرفیت برای ترویج زکات بهره گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) بسته های غذایی برای نیازمندان و محرومان تهیه و توزیع شده تا آنان نیز مهمان سفره کریم اهل بیت (علیه السلام) باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری شبستان: آیت الله فاضل لنکرانی با اشاره به اینکه حکومت اسلامی میراث امام خمینی(ره) است، بر لزوم زنده نگهداشتن و محافظت از این میراث تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز استان البرز را صاحب ظرفیت های بالای فرهنگی و هنری خواند و گفت: پوشش مذهبی بالای مردم البرز فاقد امکانات زیربنایی در عرصه هنر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری شبستان: آئین غبارروبی گلزار شهداء کهن ترین روستای شهرستان ساوجبلاغ هم اکنون با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۶    
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان خمین گفت: خط روشن امام اطاعت بی چون و چرا از رهبری، خودباری و تکیه به بلوغ مردم و ایستادگی در برابراستکبار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۶    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه صنعت، اصلی ترین قدرت تحول اقتصادی جامعه است گفت: توجه جدی به بخش تولید و کارآفرینی، تکلیفی اساسی برای همه ارگان های مرتبط است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۶    
خبرگزاری شبستان: جمعی از فعالان قرآنی و اعضای کانون های مساجد کردستان از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است، بازدید می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۶    
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان پرداخت به موقع بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان استان را امری ضروری خواند و گفت: تمامی دستگاه های متولی این موضوع باید همکاری وتعامل لازم را دراین راستا داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری شبستان:جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری کانون های مساجد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد گیلان از اطعام 2 هزارنفری مددجویان کمیته امداد گیلان همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد و گفت: 2هزار نفر از فرزندان محسنین در گیلان حامی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، طرح سراسری قرآنی بینات 21 همزمان با سراسر کشور در شهرستان آران و بیدگل هم اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه امانت انقلاب اسلامی را نباید با هیچ چیزی معامله کنیم، گفت: نیروهای انتظامی از مرزهای اندیشه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی گفت: تلاش بر این است تمام تسهیلات و امکاناتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد را دل مساجد بیاوریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری شبستان: عصر یک روز گرم خردادماه است و شوق شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه مبارک رمضان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) به نام روز اکرام و ایتام نامگذاری شده و فرصت گرانقدری برای ترویج فرهنگ الهی اکرام و مشارکت بیشتر نیکوکاران در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا و صهیونیست ها بنای همکاری با اسلام را ندارند و در صدد اسلام ستیزی و مقابله با اسلام هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های ولادت کریم اهل بیت امام حسن المجتبی (علیه السلام) در کانون فرهنگی هنری مساجد منتخب استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری شبستان:مبلغ بین المللی حوزه گفت: امروزما به سفره کرامت امام حسن(ع) نیاز داریم کمک وکرامت این نیست که مادست یک یتیم رابگیریم بلکه باید قلبی سترگ برای اعطا و بخشش داشته باشیم حتی اگرفقیر نباشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مسجد بهترین مکان امن فرهنگی و تربیتی برای دانش آموزان است که باید برای حضور آنها در این مکان معنوی کارهای موثر و اساسی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: متاسفانه دوری نوجوانان و جوانان از مساجد و مسایل دینی موجب افزایش آسیب های اجتماعی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: انسان های مؤمنی که با خدا معامله می کنند، خداوند نیز به خوبی آنها را می خرد و حتی در همین دنیا آنها را وارد بهشت می کند و روایت مرحومه ایرانمنش نیز از همین جنس است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون حافظان قرآن مسجد رضویه بندر انزلی از برگزاری دوره های آموزشی نقد مسیحیت و زرتشت در این کانون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: یکی از اتفاقات خوبی که امسال در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت رخ داد، قرارگیری نمایشگاه در مرکز شهر مشهد است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه هنری ایلام از اجرای نمایش خیابانی و صحنه ای در سطح مساجد و مراکز فرهنگی این استان هم زمان با ایام الله ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مراسم 14 و 15 خرداد در مساجد استان اصفهان همراه با برنامه های فرهنگی و قرآنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: همزمان با ماه مبارک رمضان، چهار کانون فرهنگی و هنری مساجد، میزبان محافل انس با قرآن کریم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری طرح ضیافت الهی در بیش از 200 بقعه متبرکه این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: هر سال در نیمه ماه رمضان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جشن گلریزان برگزار می شود تا با حضور و مشارکت مردمی و خیران جمعی از زندانیان به آغوش گرم خانواده های خود بازگردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: ویژگی های ممتاز یاران امام زمان (عج) در نهمین نشست بخش عترت سلسله نشست های تخصصی دانشگاهی نمایشگاه بین المللی قرآن با حضور حجت الاسلام محمد علی کفیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر این رویداد بزرگ در نمایشگاه برگزار می شود به دلیل ارتباط آن با حوزه قرآنی و فرهنگی است به همین منظور ما نیز از ایده های برتر در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: آیین جشن تکلیف 55 دانش آموز دختر در دوازدهمین روز از برپایی نمایشگاه قرآن از سوی وزارت آموزش و پرورش در نمازخانه نمایشگاه برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه صبر و مقاومت ملت ایران از دلایل ماندگاری انقلاب است، گفت: هوشمندی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: نفر برتر سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: برگزاری محافل انس با قرآن باعث ترویج احکام و آموزه های دینی در جامعه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به عظمت قرآن گفت: قرآن، این معجزه پیامبر اسلام، کتاب زندگی انسان است و همه مردم برای رسیدن به سعادت باید به دستورات آن عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: دومین سالگرد شهید مدافع حرم جهانگیر جعفری نیا در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه به مطالبات صنفی مردم تاکید کرد و گفت: بدون شک با مدیران کم کار و ضعیف برخورد و در این زمینه با هیچکسی تعارفی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در مسجد جعفری صومعه سرا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی و هنری چشمه کوثر روستای سوخسو انقلاب گفت: همزمان با شب نیمه ماه مبارک رمضان، اعضای کانون مسجد، اجرام آسمانی را رصد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان: مدیر پروژه طنین وحی از رونمایی از ترجمه گفتاری قرآن کریم خبر داد و گفت: خوشبختانه پس از 7 سال طنین وحی ترجمه نمایشی صوتی قرآن کریم تهیه و رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان گفت: ثبت نام از 10 هزار دانش آموز پایه اول در هشت شهرستان استان هم زمان با نوزدهم خردادماه 97 آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اشاره به فعالیت های فرهنگی و هنری در زندان گفت: با فعالیت هنری در زندان به نوعی بازگشت موثر افراد را به جامعه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۹    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه حجاج مسئولیت دارند پیام اسلام، توحید، حق و عدالت را در صحنه بین المللی حج به گوش جهانیان برسانند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۹    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز (10 خرداد) به استان البرز سفر می کند و از نزدیک در جریان روند فعالیت های فرهنگی این استان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۹    
خبرگزاری شبستان: بیش از 400 نوجوان محله رحمت آباد یزد با حضور در مسجد صاحب الزمان(عج) اوقات فراغت خود با برنامه های فرهنگی و هنری سپری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: ایشان به قدری نسبت به مسلمین و مردم عنایت و لطف داشتند که وقتی شخصی به بیت ایشان مراجعه می کرد در بازگشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: وقتی فقرا و نیز دیگران ببینند منتظران امام عصر(عج) به امر و خواست امام شان، نیازمندی را رد نمی کنند (نظیر آنچه امام مجتبی(ع) در برخورد با مرد شامی انجام و عقیده اش را تغییر دادند) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: سند راهبردی کانون های فرهنگی مساجد افق راه روشنی برای فعالیت های مسجدی است؛ بر مبنای این سند کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای فعالیت های عبادی، اجتماعی، آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۹    
خبرگزاری شبستان: تلاوت قاری بین المللی و قاریان ممتاز کشوری در محفل انس با قرآن ویژه ماه مبارک رمضان در امامزادگان ابراهیم و قاسم(علیه الاسلام) بندر آستارا طنین انداز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: هنوز مدت زیادی نگذشته بود که از بد حادثه کاسبی پدر رونق پیدا نکرد که هیچ، در تلاطم و نوسانات بی رحم بازار کم آورد و ورشکست شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: یک استاد حوزه اعلام کرد: افزایش امنیت، توسعه علوم، استغنای روحی مردم، از بین رفتن ربا و تامین عدالت اجتماعی از مهمترین شاخصه های حکومت مهدوی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۹    
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین از برگزاری هفتمین جشن روزه اولی ها با حضور 500 دانش آموزان پسر شهر قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۸    
خبرگزاری شبستان: استاد درس خارج فقه و اصول کرمان گفت: در زمان امام حسن علیه السلام معاویه از طُرُق مختلف همانند قدرت، ثروت و جنگ روانی یاران حضرت را خرید اما مردم زمان ما همیشه با بصیرت در صحنه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۸    
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح همای رحمت جمعیت هلال احمر به مناسبت ماه مبارک رمضان در سطح استان اردبیل اجرا می شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۸    
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه قم با اشاره به توطئه های دشمنان علیه دین مبین اسلامی تصریح کرد: فضای مجازی به شدت در حال خالی کردن زیر پای جوانان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: مدیریت درست افکار عمومی می تواند تأثیر بسزایی در مدیریت صحیح شهری و در نتیجه توسعه و آبادنی شهرها داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۷    
خبرگزاری شبستان:با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جشنواره تجلیل از خیرین سلامت استان مرکزی (9 خرداد) در اراک برگزار شد.
  • ۱