شنبه ۲۹ دیساعت ۰۸:۲۵Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۲    
خبرگزاری شبستان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تا پایان سال جاری 32 تخت به ظرفیت تخت های ویژه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه افزوده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۱    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام کاروان غم در اراک به حرکت در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱    
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در اطلاعیه ای مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در 41 نقطه استان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۱    
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از شهادت پاسدار خلیل تختی نژاد در سوریه خبر داد و گفت: این شهید والا مقام همزمان با شب 19رمضان و لیالی مبارک قدر(یکشنبه 13 خرداد) به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۳:۵۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی دانشگاه امام جواد (ع) گفت: بر اساس مجوز وزارت علوم، امسال جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در 10 رشته در دانشگاه امام جواد (ع) یزد انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۲    
خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب انوارالهدی با اشاره به اینکه حضرت امیرالمومنین امام علی (ع) حتی در حق مخالفین خود با عدالت رفتار می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: کاهش ذخائر خونی در ماه مبارک رمضان یکی از مسائلی است همواره وجود دارد با این وجود نمازگزاران و روزه داران در شب های قدر با حضور در مراکز انتقال خون، خون پاک خود را اهداء کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان:سخنران حرم مطهر رضوی با بیان اینکه اندیشه، علم، راه، و عدالت حضرت امیرالمؤمنین(ع) چیزی است که بشر در هر عصر و نسلی به آن نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان:مدیر بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) یک انقلاب فکری و فرهنگی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: عضو هیات امنای مؤسسه روایت سیره شهدا با برشمردن ویژگی های امام راحل و اتکاء او تنها به ذات اقدس الهی، بر نهراسیدن از دشمن تأکید و قدرت داخلی و قدرت جوانان با ایمان را یادآوری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر دینی با اشاره به ویژگی های شب قدر، بر انس و توجه بیش از پیش به قرآن کریم باتوجه به نزول آن در این شب ها تأکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۸    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: شورای هیئت های مذهبی می تواند نقش بسزایی در نهادینه شدن فرهنگ عزاداری و کاهش آسیب های موجود در این حوزه ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۷:۱۸    
خبرگزاری شبستان: برخی کشورهای جهان از جمله مراکش، امارات، بنگلادش و پاکستان برای کاهش انرژی مصرفی خود در مساجد از انرژی خورشیدی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان خبرداد و گفت: مسیر راهپیمایی در شهرکرد از چهارراه بازار به سمت چهارراه ولی عصر(عج) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: در پی انتشار اخبار وتصاویری کذب از سوی رسانه های بیگانه و ضدانقلاب با این مضمون که پول ا فطاری و نذورات مردم فلسطین از محل صندوق صدقات ایرانیان تامین می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج به قیام خونین 15 خرداد اشاره کرد و گفت: این حرکت مهم و تاریخی در سال 42، برگرفته از ولایت مداری ملت ایران بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خمین درمجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) مردم را ولی نعمت می دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس زندان مرکز اصفهان گفت: جشن های گلریزان فرهنگ های مثبت در جامعه و به ویژه در بین زندانیان گسترش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس هیئت مدیره کانون سردفتر داران اصفهان گفت: توجه به ثبت اسناد ملی در پیشگیری از تخلفات اقتصادی لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:کمیته امداد استان اصفهان با کمک نقدی زمینه آزادی 40 زندانی جرائم غیرعمد با بدهی زیر 50 میلیون ریال را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه همزمانی تحریم و برجام غیرممکن است، گفت: ما نمی پذیریم که برجام بخواهد مجدداً مورد مذاکرات دوباره قرار گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری شبستان: سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در نامه ای به آژانس اعلام شد که از دوشنبه روند افزایش ظرفیت های لازم برای تولید گاز UF6 و UF4 آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۴    
خبرگزاری شبستان: رییس عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی ارتش با بیان اینکه مدیریت امام (ره) در رهبری انقلاب مدیریتی مادی نبود، گفت: مهمترین دلیل تداوم انقلاب حضور و هدایت ولایت فقیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جنبه های اخلاقی و عرفانی امام خمینی (ره)در جامعه بخصوص در بین جامعه قرآنی مظلوم و مغفول واقع شده و باید توجه بیشتر به این وجه از زندگی ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: امام خمینی (ره) به مردم درس ایثار، صبر و از خود گذشتگی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان بر حمایت از طرح های گردشگری حافظ محیط زیست در استان تاکید کرد و گفت: اگر برای گردشگری برنامه ریزی نشده و ورود گردشگران هدایت نشود ممکن است به محیط زیست صدمه وارد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به قدرت ایران در منطقه گفت: قدرت های شرق و غرب در برابر صلابت ایران اسلامی ناتوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه صومعه سرا گفت: مراسم احیای دومین شب قدر در جوار شهدای گمنام در بوستان ابریشم این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت ماه مهمانی خدا محافل انس با قرآن در مساجد محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلم) و مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بندر آستارا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری شبستان: مراسم عزاداری سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با حضور هیئات مذهبی در شهرستان های غرب گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: سلطانی با بیان اینکه هیچ پیامی را نمی توان به شیرینی تئاتر در دل مخاطب نشاند، گفت: انقلاب و کارهای انقلابی محدود به سالهای شکل گیری و مبارزات آن دوران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید با آمادگی روحی به استقبال این شب ها برویم و با انجام اعمال نیک خود را در برابر معبود دیده و نسبت به فضیلت و اثرات معنوی این شبها بی توجه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان: کار ما در این شب، و دو شب بیست و یکم و بیست و سوم، فقط دعا و تضرع است. دلیل ما هم وعده روشنی است که خداوند داده است. در سوره غافر آیه 60 می فرماید: ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری شبستان: شب قدر ، نقطه عطف زیست و حیات بشری است، این شب زمانی است که ما قرآن کریم را بر سر می نهیم و خداوند سبحان را به آیات و جایگاه قرآن سوگند می دهیم که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری شبستان: این فقط علی(ع) است که در اوج قدرت روی خاک می نشیند، نان جو می خورد و لباس وصله دار می پوشد . فقط او ابوتراب است؛ او پدر خاک است، کسی که روی خاک می نشیند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری شبستان: اگر علما توصیه کرده اند که در شب قدر، برای امام زمان (عج) دعا کنیم، باید بدانیم که آثار و برکات این عمل قطعاً نصیب ما خواهد شد و می توانیم کوله بار یکساله و سرنوشت خود را در این شب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: فرشتگان در این شب به اذن خداوند بر زمین فرود می آیند و جمیع مقدرات بندگان را در طول سال تعیین می کنند و خوشا به حال کسانی که تلاش می کنند تا قدر و منزلت این شب را دریابند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه پردیسان قم با تاکید بر اینکه هنر امام خمینی (ره) اعتماد کردن به مردم بود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۸    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان در تمام این سال های انقلاب به دنبال تحریف اندیشه های امام راحل بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به سالروز ضربت خوردن حضرت امیرالمومنین علی (ع)، گفت: روز ضربت خوردن امام علی (ع) برای شیعیان و پیروان آن امام همام، همواره سخت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۰:۱۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه امام (ره) حمایت از مستضعفین را مورد توجه خود قرار داده بودند، گفت: خاستگاه همه افعال، رفتار و اندیشه های امام (ره)، اسلامی و دینی بوده است.