دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۵:۰۴Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 28 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 29 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 30 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۲:۵۵    
کانون خبرنگاران نبأ _ استاد درس خارج مدرسه علمیه امام خمینی(ره) با بیان اینکه حکومت اسلامی یعنی حکومت همه مسلمین که به رهبریت امام مدیریت می شود، گفت: رهبریت تنها حجت سیاسی الهی در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: کاهش ذخائر خونی در ماه مبارک رمضان یکی از مسائلی است همواره وجود دارد با این وجود نمازگزاران و روزه داران در شب های قدر با حضور در مراکز انتقال خون، خون پاک خود را اهداء کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری شبستان:سخنران حرم مطهر رضوی با بیان اینکه اندیشه، علم، راه، و عدالت حضرت امیرالمؤمنین(ع) چیزی است که بشر در هر عصر و نسلی به آن نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان:مدیر بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) یک انقلاب فکری و فرهنگی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: عضو هیات امنای مؤسسه روایت سیره شهدا با برشمردن ویژگی های امام راحل و اتکاء او تنها به ذات اقدس الهی، بر نهراسیدن از دشمن تأکید و قدرت داخلی و قدرت جوانان با ایمان را یادآوری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر دینی با اشاره به ویژگی های شب قدر، بر انس و توجه بیش از پیش به قرآن کریم باتوجه به نزول آن در این شب ها تأکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۸    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: شورای هیئت های مذهبی می تواند نقش بسزایی در نهادینه شدن فرهنگ عزاداری و کاهش آسیب های موجود در این حوزه ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۷:۱۸    
خبرگزاری شبستان: برخی کشورهای جهان از جمله مراکش، امارات، بنگلادش و پاکستان برای کاهش انرژی مصرفی خود در مساجد از انرژی خورشیدی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۵:۳۰    
فرمانده سپاه استان هرمزگان از شهادت پاسدار خلیل تختی نژاد در سوریه خبر داد و گفت :این شهید والا مقام همزمان با شب 19رمضان و لیالی مبارک قدر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج به قیام خونین 15 خرداد اشاره کرد و گفت: این حرکت مهم و تاریخی در سال 42، برگرفته از ولایت مداری ملت ایران بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در چهارمحال و بختیاری در مسیرهای اعلام شده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۹    
در پی انتشار اخبار وتصاویری کذب از سوی رسانه های بیگانه و ضدانقلاب جهت تشویش اذهان عمومی با این مضمون که پول ا فطاری و نذورات مردم فلسطین از محل صندوق صدقات ایرانیان تامین می گردد فرید محبی مدیر کل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خمین درمجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) مردم را ولی نعمت می دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۸    
یزد مسئول روابط عمومی دانشگاه امام جواد (ع) گفت: بر اساس مجوز وزارت علوم، امسال جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در 10 رشته در دانشگاه امام جواد (ع) یزد انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس زندان مرکز اصفهان گفت: جشن های گلریزان فرهنگ های مثبت در جامعه و به ویژه در بین زندانیان گسترش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:رئیس هیئت مدیره کانون سردفتر داران اصفهان گفت: توجه به ثبت اسناد ملی در پیشگیری از تخلفات اقتصادی لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری شبستان:کمیته امداد استان اصفهان با کمک نقدی زمینه آزادی 40 زندانی جرائم غیرعمد با بدهی زیر 50 میلیون ریال را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۴    
خبرگزاری شبستان: رییس عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی ارتش با بیان اینکه مدیریت امام (ره) در رهبری انقلاب مدیریتی مادی نبود، گفت: مهمترین دلیل تداوم انقلاب حضور و هدایت ولایت فقیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: به مناسبت شهادت امام علی (ع)، کاروان غم از میدان شهدا به سمت بارگاه ملکوتی امامزادگان عبدالله(ع) و آمنه خاتون(س) اراک به حرکت درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۶    
صالحی: تاسیسات برقی نطنز برای چندصد هزار سو و واحد اختلاطی این کارخانه آماده فعالیت است
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۰    
روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن دعوت از عموم مردم مسلمان جهت شرکت در راهپیمائی روزجهانی قدس مسیرهای 41 گانه استانی را اعلام نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: جنبه های اخلاقی و عرفانی امام خمینی (ره)در جامعه بخصوص در بین جامعه قرآنی مظلوم و مغفول واقع شده و باید توجه بیشتر به این وجه از زندگی ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: امام خمینی (ره) به مردم درس ایثار، صبر و از خود گذشتگی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان بر حمایت از طرح های گردشگری حافظ محیط زیست در استان تاکید کرد و گفت: اگر برای گردشگری برنامه ریزی نشده و ورود گردشگران هدایت نشود ممکن است به محیط زیست صدمه وارد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به قدرت ایران در منطقه گفت: قدرت های شرق و غرب در برابر صلابت ایران اسلامی ناتوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه صومعه سرا گفت: مراسم احیای دومین شب قدر در جوار شهدای گمنام در بوستان ابریشم این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت ماه مهمانی خدا محافل انس با قرآن در مساجد محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلم) و مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بندر آستارا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری شبستان: مراسم عزاداری سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با حضور هیئات مذهبی در شهرستان های غرب گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری شبستان: سلطانی با بیان اینکه هیچ پیامی را نمی توان به شیرینی تئاتر در دل مخاطب نشاند، گفت: انقلاب و کارهای انقلابی محدود به سالهای شکل گیری و مبارزات آن دوران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید با آمادگی روحی به استقبال این شب ها برویم و با انجام اعمال نیک خود را در برابر معبود دیده و نسبت به فضیلت و اثرات معنوی این شبها بی توجه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری شبستان: شب قدر ، نقطه عطف زیست و حیات بشری است، این شب زمانی است که ما قرآن کریم را بر سر می نهیم و خداوند سبحان را به آیات و جایگاه قرآن سوگند می دهیم که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری شبستان: این فقط علی(ع) است که در اوج قدرت روی خاک می نشیند، نان جو می خورد و لباس وصله دار می پوشد . فقط او ابوتراب است؛ او پدر خاک است، کسی که روی خاک می نشیند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری شبستان: اگر علما توصیه کرده اند که در شب قدر، برای امام زمان (عج) دعا کنیم، باید بدانیم که آثار و برکات این عمل قطعاً نصیب ما خواهد شد و می توانیم کوله بار یکساله و سرنوشت خود را در این شب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: تا پایان امسال 32تخت به ظرفیت تخت های ویژه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان افزوده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری شبستان: فرشتگان در این شب به اذن خداوند بر زمین فرود می آیند و جمیع مقدرات بندگان را در طول سال تعیین می کنند و خوشا به حال کسانی که تلاش می کنند تا قدر و منزلت این شب را دریابند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۸    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان در تمام این سال های انقلاب به دنبال تحریف اندیشه های امام راحل بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۲:۴۰    
امام جمعه پردیسان قم گفت: امام زمان(عج) در طی هزار سال مراجع را یکی پس از دیگری امتحان کردند تا ببینند کدام شخص توان سیاست و دیانت را با هم دارد و سرانجام امام خمینی(ره) توسط ایشان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۵    
رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا با بیان اینکه مقدمه دعا و تضرع در شب های قدر، توبه حقیقی است، گفت: هر کدام از ما که هنوز توبه نکرده، جا دارد توبه کند تا شرایط دعا و تضرع برای او فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۱:۴۳    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در نامه ای به آژانس انرژی اتمی که از سوی نمایندگی ایران در وین تحویل خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با اشاره به سالروز ضربت خوردن حضرت امیرالمومنین علی (ع)، گفت: روز ضربت خوردن امام علی (ع) برای شیعیان و پیروان آن امام همام، همواره سخت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۰:۱۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه امام (ره) حمایت از مستضعفین را مورد توجه خود قرار داده بودند، گفت: خاستگاه همه افعال، رفتار و اندیشه های امام (ره)، اسلامی و دینی بوده است.