شنبه ۰۴ اسفندساعت ۰۰:۴۵Feb 2019 23
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 1 تیر 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 1 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 2 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 3 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 4 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 5 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 6 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 7 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 8 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 9 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 10 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 11 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 12 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 13 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 14 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 15 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 16 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 17 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 18 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 19 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 20 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 21 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 22 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 23 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 24 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 25 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 26 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 27 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 28 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 29 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 30 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور گفت: وضع قاچاق کالا در کشور وضعیت بسیار مطلوبی از نظر کنترلی دارد و با سیاست جدید ارزی دولت، دیگر ارز آزاد در اختیار قاچاقچیان قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مراسم اهدای جوایز اولین دوره جایزه داستان کوتاه ارغوان با موضوع آخرین روزهای سال در شب زادروز عباس کیارستمی پنجشنبه 31 خرداد با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در سالن استاد شهناز ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۸    
خبرگزاری شبستان: دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس از روز شنبه 2 تیر تا چهارشنبه 6 تیر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸    
خبرگزاری شبستان: تقاضای عده ای از نمایندگان در خصوص تشکیل کمیسیون ویژه بررسی لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در جلسات علنی هفته آینده مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
خبرگزاری شبستان:پلیس کلمبیا از کشف کوکائین در چند پیراهن تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
خبرگزاری شبستان:دستیار ویژه رییس جمهور در امورحقوق شهروندی به نبود زیرساخت های لازم در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد و نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اینکه که آمریکا از برجام خارج شده است عملکرد اتحادیه اروپا و نحوه تامین منافع ایران بسیار مهم است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دادگستری گیلان اعلام کرد: حجم بالای پرونده در محاکم قضایی گیلان در شان جمهوری اسلامی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری شبستان: دادستان زاهدان گفت: قوه قضائیه با مخلان امنیت و آرامش در سیستان و بلوچستان برخورد قاطع خواهد داشت و این قوه اجازه عرض اندام به دشمنان در این استان را نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری شبستان: با دشمنی کینه ای مواجه هستیم که تا ابد جاهل باقی می ماند روز به روز تهدید خواهد کرد که قبور ائمه (ع) را از بین می برد اما دشمنان بدانند شیعیان نیز با خون خود از حریم ولایت دفاع می ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه تنها سه نفر در پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر شاکی داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۳    
خبرگزاری شبستان:رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر سالم سازی مجموعه دستگاه قضا، تصریح کرد: اگر امکان تجهیز سیستم پایش تصویری باشد ولی سهل انگاری صورت گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۳    
خبرگزاری شبستان: در زمانه ای زندگی می کنیم که جنگ نرم جایگزین جنگ سخت شده است و این بخاطر رشادت های ملت ایران است که دشمن فهمیده از طریق جنگ سخت حریف ما نمی شود و هر چه جمهوری اسلامی اوج می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۳    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه قوه قضائیه باید در اداره امور با عدالت قضاوت کند، گفت: در عین حال حجم پرونده های ورودی دستگاه قضائی در شآن جامعه اسلامی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان مجلس انقلابی بیاندیشند و عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان به 10 هزار کلاهک هسته ای صهیونیست ها اشاره کرد و گفت: آنها به ما می گویند شما موشک نداشته باشید اما بدانند که اگر فکر حمله به ایران داشته باشند حیفا و تلاویو با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: تمام موفقیت هایی که از ابتدای انقلاب تا به امروز به دست آورده ایم، مدیون استقامت در برابر استکبار جهانی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری لرستان، با اشاره به برنامه گسترده دستگاه قضا در مبارزه با فساد، افزود: اقدامات قاطع قانونی برای سالم سازی و مبارزه با فساد انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خرم آباد، با اشاره اینکه امروز گرانی فشاری سنگین بر دوش مردم است، افزود: برنامه ریزی صحیح واقدام سریع دولت در راستای مبارزه با گرانفروشی و کنترل بازار ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه انسان های مومن، زاهد و پارسا برای رضا و نزدیکی به خدا حرکت می کنند، گفت: ملاک فضیلت و برتری نزد خدا، پارسایی و صیانت نفس از معاصی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۲    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت سنندج ،با اشاره به اهمیت فضل و برتری انسانها نسبت به همدیگر گفت: بزرگترین فضل و برتری انسانها نسبت به همدیگر ،اطاعت الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۲    
خبرگزاری شبستان:فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان گفت: نباید دنباله رو سربازان غرب و آدم های بی بند و باری که می خواهند جوانان را به سمت و سوی دیگر سوق دهند، باشند
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۲    
خبرگزاری شبستان:معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از شرکت 205 داوطلب در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در آزمون EPT خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۲    
خطیب موقت نماز جمعه تهران در مورد قدرت های استکباری گفت: مشکل اصلی ستمگران امروز این است که راه را گم کردند و گوش و چشم آنها کر و کور شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه برای کاهش فشار اقتصادی بر توده مردم باید فکر اساسی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۲    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به سالروز تخریب قبور بقیع هم اشاره کرد و گفت: ایجاد تفکر وهابیت در عربستان موجب شد تا قبرستان بقیع تخریب و بسیاری از شیعیان کشته شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۲    
خبرگزاری شبستان:آئین تکریم و معارفه رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان تربت حیدریه با حضور امام جمعه این شهرستان و جمعی از مسئولان شهری برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری شبستان:بخشدار رخ تربت حیدریه گفت : هدف ما درمان مشکلات ومعضلات وجمع اوری بموقع زباله های این شهر است ودرصددهستیم تااین مشکل هر چه زودتر حل گردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۱    
خبرگزاری شبستان:مدیر درمانگاه غدیر تربت حیدریه گفت: یکی از مشکلات مهم نبود داروخانه وخصوصا داروخانه شبانه روزی در فاصله نزدیک به مرکز می باشد که پیگیری های متعدد و فراوان در این خصوص صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۱    
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور درمورد وضعیت امروز قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه با چالش های زیادی روبه رو است که کار سختِ آن را سخت تر کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۱    
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه کرمان با پرداختن به مهمترین مسائل مبتلابه فردی و اجتماعی، درباره مسائل بین الملل هم به صراحت اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در مورد اینکه چرا ایشان زیاد به دنبال دیده شدن نبود، گفت: تا جایی که به یاد دارم مشکلی با کسی نداشت و فقط به دنبال خدمت به مردم بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری شبستان: فرمانده کل ناجا با بیان اینکه جوانان ما باید به سوی علما حرکت کنند، گفت: جوانان ما امروز الگوهای خوبی در جامعه دارند که بخشی از این الگوها علما هستند که باید از ظرفیت آنها استفاده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: پیشنهاد مذاکره برخی از گروه های اصلاح طلب با آمریکا مصداق بارز وطن فروشی و به تاراج گذاشتن منافع ملی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین موسوی حسینی با حضور جمعی از شخصیت های کشوری و مردم مومن شهر تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۱    
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهشی حوزه علمیه کرمان با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت شهید چمران، گفت: او مبتکر دکترین جدید شیوه های مبارزه و احیا کننده وحدت میان علم و دین است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری شبستان: دبیر سومین جشنواره فرهنگ و هنر اقوام ایرانی از برگزاری این جشنواره همزمان با 2 تا 4 تیر جاری در سنندج خبر داد و گفت: 15 گروه موسیقی در این جشنواره به اجرای برنامه می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری شبستان: به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز، دور جدید تورهای شهروندی شهرداری شیراز برای بازدید شهروندان از پروژه های عمرانی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز با اشاره به اینکه به هیچ قیمت زیر بار تغییر کاربری باغ های گروه یک شیراز نمی رویم، گفت: شهرداری شیراز تلاش دارد برای پاسداشت ریه های تنفسی شیراز ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مدیران مجموعه شهرداری شیراز در طول هفته اول تیر ماه، همه روزه از ساعت 10 تا 11 از طریق سامانه 137 شهرداری پاسخگوی همشهریان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۹    
تا پیش از تخریب و ویرانی قبور مطهر بقیع توسط وهابیت متعصب که براساس معتقدات خود، به تخریب بسیاری از آثار تاریخی پرداختند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۹    
خبرگزاری شبستان: آیت الله جاودان گفت: انسان هر چه بیشتر از گناه پرهیز کند حتی می تواند در دنیا هم به بهشت برسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۴    
خبرگزاری شبستان: به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و به مناسبت قشر بسیج اساتید جمعی از اساتید استان مرکزی با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۴    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: خیرین استان مرکزی همواره در همه عرصه ها حضور پر رنگ داشته و گام های اساسی برداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۴    
خبرگزاری شبستان:رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور از فعالیت 650 هزار نفر خیر مدرسه ساز در داخل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۴    
خبرگزاری شبستان:استاندار مرکزی گفت: جشنواره خیرین مدرسه ساز بستری مناسب برای تعمیق پیوندهای فرهنگی و اجتماعی در جامعه است.