شنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۱۲Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 20 تیر 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 1 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 2 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 3 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 4 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 5 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 6 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 7 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 8 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 9 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 10 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 11 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 12 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 13 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 14 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 15 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 16 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 17 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 18 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 19 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 20 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 21 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 22 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 23 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 24 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 25 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 26 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 27 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 28 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 29 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 30 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۲    
صالحی در دیدار با معاون فرهنگی وزیر امور خارجه اتریش با اشاره به روابط دیرینه ایران و اتریش گفت: روابط دو کشور بر مبنای فرهنگ آغاز شده و نظام دانشگاهی ما با معلمان اتریشی آغاز به کار کرد و این نشان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۲    
صالحی دردیدار بامعاون وزیر مخابرات و ارتباطات جمعی فدراسیون روسیه گفت:رسانه های کاغذی و روزنامه ها بخشی از هویت رسانه ای بوده و باتوجه به فضای جدید رسانه ای در کل دنیا باید بتوانیم از فرصت های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل عباس دوزدوزانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اوایل انقلاب اسلامی از وی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۱    
مجموعه کلاه قرمزی 97 و عروسک های دوست داشتنی آن، جمعه 22 تیر از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۹    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با استقرار قضات کشیک، بهار امسال ورود زندانیان کمتر از سه روز گلستان، 13 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۹    
آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در آستانه سالگرد مرحوم آیت الله مروجی یادداشتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۸    
رئیس مجتمع آموزش عالی بنت الهدی از ارسال 366 مقاله به نخستین همایش جایگاه زن و خانواده در تحقق حیات طیبه از دیدگاه فقه مذاهب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید منابع پایدار برای شهرداری ها تعریف شود، گفت: لازم است امور شهرداری ها به جای وزارت کشور به وزارت شهرسازی وصل شود که این ایراد ساختاری مربوط به دولت بوده و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۸    
نماینده ولی فقیه در کردستان با صدور پیامی حادثه جانباختن شماری از شهروندان سنندجی را در آتش سوزی اتوبوس مسافربری به مردم استان و خانواده های حادثه دیدگان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اعلام برنامه های حجاب و عفاف جمعیت بانوان فرهیخته دینی استان زنجان، از تشکیل کارگروه تخصصی و دائمی حجاب در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۸    
دبیر جشنواره زیر سایه خورشید با بیان اینکه 25 عنوان برنامه در 60 نقطه همدان اجرا می شود، گفت: امسال به دلیل ازدحام جمعیت برنامه اصلی از میدان امامزاده عبدالله(ع) به میدان امام خمینی(ره) انتقال پیدا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۸    
مدیر مراسم مسجد مقدس جمکران از حضور کاروان زیرسایه خورشید در این مکان مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۸    
استاندار قزوین به منظور افتتاح، بازدید از روند بازسازی ها و پیشرفت فیزیکی واحدهای آسیب دیده به همراه هیئتی از مناطق زلزله زده گیلانغرب کرمانشاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۸    
رئیس موسسه اصلاح بذر وزارت جهاد کشاورزی گفت: توسعه صنعت گیاهان دارویی نیاز به رشد و سرمایه گذاری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۰۶    
همزمان با روز عفاف و حجاب و بزرگداشت سالروز واقعه مسجد گوهرشاد، تجمع بزرگ عفاف و حجاب در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۴۶    
استاندار هرمزگان با اشاره به بررسی وضعیت سه واحد تولیدی بزرگ استان که چندین سال است در تعطیلی هستند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۶    
پیکر آیت الله محمدرضا حدائق (ره)، موسس جامعه روحانیت شیراز، روز جمعه (22 تیر) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، چهره در نقاب خاک می کشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: چهل و یکمین مسابقات قرآن استان فارس در روز پنج شنبه و جمعه با حضور 900 شرکت کننده در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۶    
مدیر روابط عمومی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز از حضور 20 نفر از خادمین حرم مطهر رضوی در فارس خبر داد و گفت: در تمامی شهرستان ها برنامه های جشن با حضور خادمین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۶    
مدیر کل امور فرهنگی، رسانه و فن آوری های نو سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رسانه ها قدرت مقابله با شبکه های اجتماعی را ندارند ولی از طریق جریان سازی می توانند کنترل آن را به دست بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۶    
در حالی که مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه های استان اصفهان در آخرین نشست خبری اش، اوایل سال 97 را زمان بهره برداری از فاز اول محل جدید نمایشگاه های استان اعلام کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۶    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان سطح خدمات بهداشتی درمانی در استان سمنان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: این استان درزمینهٔ شاخص های سلامت جایگاه خوبی را در بین استان های کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۶    
رئیس اتاق سمنان با بیان اینکه باید همه شرکت ها و نواحی صنعتی به وسائل آتش نشانی مجهز باشند گفت: اگر تجهیزات لازم در دسترس باشد در صورت بروز حادثه آسیب و خسارت به حداقل ممکن می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۶    
همزمان با ایام دهه کرامت خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) صبح جمعه(22 تیر) ساعت 8 صبح با حضور در ویژه برنامه ای در حرم مطهر زینبیه(س) مورد استقبال مردم اصفهان قرار خواهند گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۶    
رئیس جمهور در پیامی با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده های جان باختگان حادثه تأسف بار در ترمینال مسافربری سنندج از استاندار کردستان خواست نسبت به بررسی دقیق علت وقوع این حادثه اقدام و اهتمام ویژه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۶    
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از 13 هزار دانش آموز در طرح اوقات فراغت نامنویسی کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۶    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: مدیریت درمان کردستان جایگاه قابل قبولی در کل کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۶    
مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان با تشریح عملکرد این سازمان گفت: بالغ بر 623 هزار نفر از جمعیت کردستان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۶    
استاد دانشگاه و کارشناس خانواده حجاب را یک مسئله فراجنسیتی و هنر مستورگی خواند و گفت: حجاب یک حلقه از زنجیره تمدن، سلامت و پایداری خانواده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۶    
استاندار کردستان با تشریح حادثه برخورد نفتکش با اتوبوس مسافربری سنندج تهران، گفت: در این حادثه دلخراش 11 نفر از همشهریان سنندجی جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۶    
استوار دوم ایمان یوسفی صبح امروز(20 تیر) در درگیری با اشرار مسلح در منطقه کویری رهوار خراسان جنوبی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۶    
خبرگزاری شبستان: طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اردوگاه فاطمه الزهرا سلام الله علیها آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۶    
پوششی را که پدر یا مادر دارد، بخواهد یا نخواهد، دارد به فرزندش این پوشش را آموزش می دهد. باید دید این پوشش به فرزند حیا، عفاف و پاکدامنی آموزش می دهد یا سرکوب کردن حیا؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۶    
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون های فرهنگی مساجد شهرستان گچساران با اذعان به اینکه مساجد نباید محل تاخت و تاز نهادها و سازمان های مختلف باشد، گفت: فعالیت در نهادهای فرهنگی باید صادقانه و خالصانه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۶    
یکی از ماموران پاسگاه عملیاتی خوسف استان خراسان جنوبی صبح امروز (20 تیر) در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خواستار ادامه حمایت مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد استان از خانه مطبوعات استان شد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۵۶    
معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه این وزارتخانه یکصد وظیفه مختلف دارد، گفت: اولین و مهمترین وظیفه این وزارتخانه فعالیت ها و مباحث قرآنی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
معاون فرهنگی و روابط عمومی عقیدتی سیاسی نداجا در خصوص طرح های ویژه قرآنی که در سطح تمامی مناطق نداجا در حال برگزاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر نبی زاده به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
مسئول روابط عمومی کل سپاه پیوند وثیق سپاه و مردم برای پاسخ به نیازهای مردم و کمک به دولت در این راستا را از جمله راهبردهای جدی و فراموشی ناپذیر سپاه توصیف و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
سبک زندگی انسان بسیاری از مسایل فقهی را تغییر داده و می دهد، فقها و حوزه های علمیه ما باید شرایط آینده جهان را در نظر گرفته و مسایل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را از قرآن استخراج کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری شبستان: مرحله استانی بخش معارفی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم فردا به صورت همزمان در سراسر کشور و با حضور 6500 راه یافته به این مرحله برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری شبستان: دو هزار و بیست و هشتمین محفل انس با قرآن کریم آستان حضرت عبدالعظیم(ع) شامگاه جمعه (22 تیرماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۶    
مادر شهید مدافع حرم سید حمید علوی می گوید: برگزاری یادواره شهدا تلنگری است تا از خواب غفلت بیدار شویم اما این کافی نیست بلکه باید همواره رهرو راه شهدا باشیم و زنان می توانند با چادرهایشان و تربیت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۶    
مشاور عالی استاندار هرمزگان از دستور دکتر همتی استاندار و رئیس شورای تامین هرمزگان به فرمانده نیروی انتظامی استان برای رسیدگی ویژه و فوری به پرونده قتل زوج معلم در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۱۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانجات شهرک صنعتی شکوهیه بازدید کرد و در جریان برنامه های آن ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۱۶    
پیام رهبری و رییس جمهور برای پوتین، شکست سیاست آمریکا برای جلوگیری از صادرات نفت ایران، تکذیب انتخاب نهاوندیان به عنوان رییس بانک مرکزی از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در چهارشنبه 20 تیر 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۱۶    
رییس هیات حمایت از صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن، گفت: دولت تدبیر و امید برای نجات کشور، بهبود اشتغال و تقویت اقتصادی کشور از هیچ تلاشی فرو گذاری نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بخش های دولتی را به سمت واحدهای تولیدی داخل سوق داد، گفت: وزارتخانه ها برای تامین نیازهای خود از شرکت های داخلی استفاده کنند تا منجر به رشد استعدادهای داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۶    
استودیو برادران وارنر از نهایی شدن مذاکرات با خواکین فینکس برای بازی در نقش شخصیت جوکر خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۴    
دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی موفق به دریافت کسب برتری در ثبت کانون ها در سامانه سجا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۴    
نماینده مردم هرمزگان در مجلس با اذعان به اینکه دشمن جنگ اقتصادی را علیه ملت ایران آغاز کرده است، تصریح کرد: ایجاد وحدت و همدلی نیاز جدی امروز کشور برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۴    
نشست تخصصی حق شهروندی کودک بر جامعه توسعه گرا با حضور دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی فردا (21 تیر) در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۴    
استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی توان احیای لباس های سنتی و معرفی ایده های خلاقانه به نسل جوان را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان 19 درصد خانوار استان به تعداد 24 هزار و 813 خانوار زنجانی تحت پوشش سازمان بهزیستی می باشند و از این تعداد 7 هزار و 86 خانوار از سازمان مستمری دریافت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۴    
یک منبع آگاه قضایی گفت: اعترافات مائده هژبری که در مستند بی راهه شبکه اول سیما پخش شده با مجوز قاضی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴    
نماز عبادی -سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام ابوترابی فرد در مصلی تهران اقامه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: برقراری ارتباط بین طراح، تولید کننده و اصناف هدف اصلی از برپایی نمایشگاه مد و لباس است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴    
آیت الله هاشمی شاهرودی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت تعدادی از هموطنان در سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری در سنندج را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴    
فرماندار تهران گفت: یکی از عوامل اصلی ریزش آسیب های اجتماعی، سرازیر شدن جمعیت مهاجران به شهر تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری شبستان:همزمان با ایام برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه، عملکرد کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال در برنامه مناظره با حضور کارشناسان ورزشی بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ایجاد پایگاه های سلامت اجتماعی و پاتوق های سالمندان در مناطق هفت گانه زنجان با همکاری بهزیستی استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۴    
رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با تاکید بر اینکه در این برهه حساس باید به دولت کمک شود، گفت: مجلس به عنوان قانون گذار از هیچ کمکی برای همراهی با دولت فروگذار نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۴    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور بازدید کرد و با حضور در بخش های مختلف این یکان وضعیت نیروی انسانی و تجهیزات را مورد ارزیابی قرار داد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۴    
معاون اول رییس جمهور در پیامی سانحه ناگوار و دلخراش برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در شهرستان سنندج و جانباختن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: اقامت های بوم گردی در راستای توسعه پایدار و رونق روستاها ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴    
هیئت بین المللی نظارت بر مدیریت حرمین شریفین اعلام کرد: دولت عربستان به مسلمانان اروپایی و کشورهای فقیر در اروپا در تقسیم سهم حج ظلم می کند و سهم مسلمانان اروپا از حج را کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: کاوران زیر سایه خورشید که حامل پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) است به 1500 نقطه کشور اعزام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: امسال مجوز جذب نیرو شهرستان های استان لرستان صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۳    
آمیتا باچان، هنرمند سرشناس و محبوب سینمای هندوستان اولین بازی مرحله نیمه نهایی جام جهانی روسیه را از نزدیک دید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۳    
دبیر جشن های مردمی زیر سایه خورشید در استان گلستان از برگزاری 313 برنامه با 40 عنوان در استان گلستان خبر داد و گفت: این برنامه ها در 14 شهرستان، 20 شهر و 40 روستای محروم استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۳    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن در تلاش است که مردم ایران را در غفلت، بی توجهی و خواب نگه دارد و با سرگرم کردن ما به بازی های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی تلاش می کنند به اهداف خود برسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۳    
تقویت فرهنگ حجاب و عفاف موجب حفظ کرامت زن و بستر کمال و رشد شخصیت انسان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۳    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: برگزیدگان مرحله استانی مسابقه خاطره نویسی شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در استان فارس معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۳    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مساجد در نهادینه سازی مدیریت مصرف برق نقش محوری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۳    
آیت الله محمدرضا حدائق، عضو جامعه روحانیت شیراز، به علت کهولت سن و بیماری، لحظاتی پیش دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۳    
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه خدمت کریمانه به مردم راه برون رفت از آسیب های اجتماعی است، گفت: در جشن های دهه کرامت 35 نهاد و سازمان کشور فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۷    
رئیس مجلس در پیامی حادثه دلخراش آتش سوزی بر اثر برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج را که موجب جان باختن جمعی از هموطنان شد، تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۷    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های استعمار که از همه اهرم های تفرقه و کوچک سازی استفاده می کند تا جامعه را ضعیف کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۷    
نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در جنوب این کشور چندین سیستم ضد تانک فرانسوی در استان درعا کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران خواست بلافاصله بعد از بازگشایی سایت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴    
استاندار تهران بر لزوم توجه به پیوست اجتماعی برای حل مشکلات اجتماعی استان تهران تاکید کرد و گفت: ما نمی توانیم مردم را به استان های خود برگردانیم لذا باید مشکلات موجود استان تهران را شناسایی و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴    
فیلم سینمایی لس آنجلس_تهران به کارگردانی و تهیه کنندگی تینا پاکروان آماده نمایش است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴    
خبرگزاری شبستان: خاطرات خفته اثر مودیانو پاتریک با ترجمه الهام دارچینیان را انتشارات قطره چاپ و روانه بازار نشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
رضا صادقی، خواننده محبوب کشورمان در واکنش به حرکت برخی افراد که در اعتراض به دستگیری دختران اینستاگرامی اقدام به رقصیدن در مقابل مسجد کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
کتاب لیلی آذر اثر اعظم سعادتمند با حضور جمعی از شاعران در سالن سلمان هراتی نقد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
عربستان سعودی در یک حکم سلطنتی قدردانی خود را از سربازانی که در جنگ یمن شرکت کرده اند، اعلام کرد!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
مراسم افتتاح نمایشگاه سوزن دوزی های مهتاب نوروزی و دختران آفتاب همراه با نمایش سفال کلپورگان جمعه 22 تیر در نگارخانه استاد نامی خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
عرفان شناخت شهودی حق تبارک و تعالی از رهگذر تزکیه باطن، تذکیه عقل و تضحیه نفس براساس سیرو سلوک و طی مقامات معنوی و منازل عرفانی بر پایه شریعت حقه محمدیه(ص) است و عرفان در نهایت خداخوشدن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل امور مالیاتی با بیان این مطلب که مهم ترین اصل مالیاتی که سرلوحه کار این سازمان است، تکریم ارباب رجوع و سپس اخذ مالیات حقّه است، گفت: باید در برخورد با مردم تعامل، انعطاف و رضایت مد نظر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳    
مدیر کانون فرهنگی هنری باقرالعلوم بیرجند گفت: در آینده نزدیک و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج مسجد، طرح بزرگ کسب و کار در مسجد باقرالعلوم بیرجند راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۳    
آیت الله سیدحسن ابطحی با رویکرد سنتی و عالمانه خود توانست مسجد فخرالدوله تهران را از فضای وابستگی به برخی جریان های سیاسی از جمله ملی مذهبی ها به پایگاه عبادت و بی طرفی در سیاست روزمره جامعه تبدیل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۳    
همایش ملی عمران، معماری و ادبیات (نگاهی به گذشته،دریچه ای به آینده) با محورهایی همچون بم، کرمانشاه و ... چرا و چگونه!!! ؟؟؟ آبان سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۳    
امام جمعه موقت تهران همکاری را اصل مهمی در سعادت بشری عنوان کرد و گفت: مسئولان باید در همه کارهای سیاسی و جناحی انسجام را در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل بانوان استانداری البرز با اعلام خبر برپایی جشنواره ملّی پوشش اقوام ایرانی در کرج گفت: این جشنواره نمایشگاهی با هدف حمایت از پوشاک ایرانی و به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل حج و زیارت استان سمنان از اعزام یک هزارو200 نفر از استان سمنان به سفر حج تمتع درسالجاری خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲    
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان درباره موقوفات رضوی، فعالیت های متنوع آستان منور امام هشتم در دوره جدید تولیت و فراهم شدن زمینه توفیق تعداد قابل توجهی از علاقه مندان به خدمت در حرم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲    
دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه خانه احزاب باید در دور هفتم به دنبال اقتدار سیاسی باشد، گفت: اقتدار سیاسی خانه احزاب ارتباط بهتری را میان مردم و احزاب ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۲    
خبرگزاری شبستان: مرگزار اثر علیرضا آقایی راد روایتی خواندنی و متفاوت از تغییرجهان در اثر اتفاقی خاص است که به همت انتشارات قطره چاپ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۲    
بیمارستان فوق تخصصی شهرستان دورود با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلنگ زنی شد.