سه شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۳:۰۰May 2020 26

خبرهای خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1397 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1397 خبرگزاری شبستان 30 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 30 آذر 1397 خبرگزاری شبستان 30 دی 1397 خبرگزاری شبستان 30 بهمن 1397 خبرگزاری شبستان 1 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 2 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 3 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 4 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 5 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 6 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 7 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 8 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 9 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 10 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 11 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 12 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 13 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 14 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 15 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 16 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 17 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 18 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 19 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 20 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 21 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 22 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 23 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 24 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 25 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 26 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 27 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 28 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۸    
معاون عمرانی فرماندار شیروان گفت: تاکنون 8 مجتمع بهداشتی بین راهی در سطح شهرستان به مبلغ هشت میلیارد ریال احداث شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۶    
نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر زیرزمینی طسمیجان به عنوان هویت تاریخی منطقه سفیدشهر می تواند به اقتصاد این منطقه کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۶    
یک زن 21 ساله کاشانی، در نخستین زایمان خود صاحب دو دختر و دو پسر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به تصویب 8 پرونده تعیین حریم آثار تاریخی تبریز، گفت: به دنبال برگزاری جلسه شورای ثبت و حریم کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۴    
معاون گردشگری گفت: رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی از طریق سامانه 09629 از موضوعات مهمی است که در ستاد هماهنگی خدمات سفر پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
کاربران KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب درباره رو به افول بودن آمریکا را مهمترین جمله ایشان درسال97 انتخاب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۱:۰۲    
امیری گفت: مراسم ویژه تحویل سال 98، در جوار آرامگاه خواجه اهل راز حافظ شیرازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۹    
سردار شکارچی بر عدم حضور ایران در عملیات مشترک با ترکیه تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۰:۲۹    
وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت سال نو، مطلبی در صحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۰:۱۹    
فرمانده نیروی زمینی سپاه اعلام کرد که به زودی تعدادی از مرزبانان ربوده شده توسط گروهک جیش الظلم، آزاد خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۳:۴۹    
سلیمی با تاکید بر اینکه تمامی امورتعاونی ها به اتاق تعاون برون سپاری می شود، گفت: در سال 98 صد در صد برون سپاری در چارچوب وظایف باید از طریق اتاق تعاون انجام گیرد و اگر غیر از این اتفاق بیافتد شخصا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۹    
عکس نگاشت ضرورت شادی را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۹    
چندرسانه ای 1397/12/29 - 23:04 774692 دانلود
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۲:۲۸    
رییس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری گفت: پویشی برای طبخ و توزیع سبزی پلو با ماهی بین کودکان کار و نیازمندان انجام شد که با کمک های مردم 3300پرس سبزی پلو با ماهی بین کودکان کار و نیازمندان توزیع ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۸    
چهره های معتکفین به ویژه نوجوانان دیدنی است. گونه هایی که بی بهانه تبدیل به پهنه ای باران خورده می شود، دست هایی که مرتب تسبیح گرفته و ذکر می گوید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۹    
حجت الاسلام مدبر گفت: پدران باید در تربیت نسل جوان مومن و انقلابی کوشا باشند، نمونه آن را در پدران شهدا مشاهده می کنیم که فرزندانی تربیت کردند که ما امنیت و آزادی امروز را مدیون آنها هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۹    
مزارعی از اسکان 62 هزار و 880 نفر در مدارس فارس خبر داد و گفت: تاکنون 20 هزارو 960 نفر در قالب پنج هزار و 822 خانواده، خواستار اقامت درمدارس و اماکن متعلق به آموزش وپرورش فارس بوده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۹    
یک روزنامه انگلیسی فاش کرد: صندوق سرمایه گذاری عربستان از یک شرکت آمریکا پس از قتل جمال خاشقجی برای بهبود چهره این کشور کمک گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۹    
نخست وزیر نیوزلند گفت: جمعه هفته جاری روز همبستگی با مسلمانان در نیوزلند است و رسانه های به طور مستقیم به پخش اذان اقدام می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۹    
قطر با هشدار نسبت به تاسیسات هسته ای براکه امارات، آن را تهدیدی برای امنیت منطقه ای دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۹    
مؤسسه شهیدین آمادگی همکاری و اجرای تفاهم نامه با سازمان ها و نهادها و مراکز فرهنگی برای برنامه های فرهنگی در سطح استان را نیز دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۷    
مدیرکل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نوروزگاه در مبادی ورودی شهرها و محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان برپا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۷    
ظریف همزمان با روز ملی شدن صنعت نفت تاکید کرد که ایرانی ها هرگز اجازه نمی دهند که دیگران درباره سرنوشتشان تصمیم بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۰    
بابایی از کاهش 20 درصدی آسیب دیدگان شب چهارشنبه سوری در البرز نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: 162 نفر در چهارشنبه آخر سال دچار آسیب جزئی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۷    
دولت برای متعادل سازی قیمت گوشت قرمز اقدام به واردات این حصول کرده است و امروز آخرین محموله گوشت قرمز گرم برای تنظیم بازار این محصول با پرواز هواپیمایی هما از فرودگاه پیام وارد کشور شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۷    
شرکت پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: چهارمین روز از آخرین هفته سال 97 (سه شنبه، 28 اسفندماه) مصرف بنزین در سراسر کشور به 116 میلیون لیتر رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷    
صفحه اینستاگرام منتسب به سردار قاسم سلیمانی همزمان با 13 رجب روز بزرگداشت مقام پدر ویدئویی از بیانات رهبر معظم انقلاب را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۷    
صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز پدر تصویر و خاطره ای از پدر ایشان را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۷    
ثبت نام گروه جهادی مسجد امام هادی(علیه السلام) بیرجند، یادبود سردار شهید همدانی آغاز شده و تا 4 فروردین ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۷    
امروز چهارشنبه 29 اسفند ماه هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 425 هزار تومان معامله می شود این در حالی است که سه شنبه 29 اسفند ماه هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 420 هزار و 800 تومان مبادله می شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷    
از شهادت اولین شهید مدافع حرم استان تا تغییر و تحولات در جابجایی مسئولان استان و برگزاری گنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی از مهمترین اتفاقات استان در سال 97 بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۶    
مراسم سنتی قره بایرام در مساجد بندر مرزی آستارا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۶    
مراسم معنوی و روح بخش اعتکاف با حضور 77 معتکف در بندر مرزی آستارا در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۶    
همزمان با 13، 14 و 15 رجب که معروف به ایام البیض است، مراسم معنوی اعتکاف در سطح مساجد استان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۶    
رییس جمعیت هلال احمر بندر آستارا گفت: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در شهرستان آستارا آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۵    
آغاز دور جدید دوره گردی پمپئو علیه ایران، ادامه معافیت های عراق از تحریم های ایران، ادامه همکاری ایران و ترکیه در مبارزه با تروریسم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
محبی نیا با تاکید بر توجه به تقویت مرزهای کشور در سال 98 گفت: توجه به معیشت و تقویت وحدت باید در سال جدید مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: امسال بیش از 2 هزار نفر مرد و زن مومن و متدین در مساجد این شهرستان با خدای خود خلوت کرده و معتکف شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵    
تهران و کی یف در چند سال اخیر تفاهمنامه هایی برای تعمیق همکاری ها و توسعه روابط در بخش های اقتصادی و تجاری امضا کردند و حالا در ادامه مسیر توسعه روابط دو کشور همکاری های کشاورزی از سوی مقامات دو کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵    
دولت اعلام کرد: ساعت رسمی کشور، در ساعت 24 اول فروردین، یک ساعت جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵    
فروزش گفت: دولت در سال جدید باید از بخشنامه های اقتصادی بکاهد و بیشتر توجه خود را به بخش خصوصی متمرکز کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۵    
عباسی با بیان اینکه مصدومان چهارشنبه سوری در خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است، گفت: چهارشنبه سوری در استان بسیار آرام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۵    
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه آرامش و امنیت در عبادت و انس با خداوند است، گفت: در ماه رجب رحمت الهی ریزش فراوان دارد و معتکفان خود را در معرض این ریزش رحمت الهی قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۵    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان جنوبی گفت: در آستانه فرا رسیدن سال نو و اجرای طرح آرامش بهاری 60 مبلغ بومی و اعزامی به امامزادگان و بقاع متبرکه استان اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵    
ساخت و نوسازی سالانه 200 هزار واحد مسکن روستایی در برنامه پنجم و ششم توسعه هدفگذاری شده است و دولت در راستای تحقق این امر با افزایش تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی تا سقف 400 میلیون ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۵    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همزمان با سراسر کشور طرح آرامش بهاری در 39 بقعه متبرکه و شاخص استان آغاز شده و از زائران و مسافران در ایام نوروز میزبانی می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۶    
سازمان عفو بین الملل،نیروهای آمریکایی را متهم به کشتن شهروندان بی گناه در سومالی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۶    
در حالی کمتر از 10 روز به موعد مقرر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در روز 29 مار باقی مانده است،آشفتگی و ابهام،طرح برگزیت را احاطه کرده است
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۶    
مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: چهار هزار و 456 نفر در 127 مسجد استان چهارمحال و بختیاری معتکف شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۵    
دموکرات ها بی نهایت خوشحال هستند که بتو اوروک ،نماینده سابق مجلس نمایندگان آمریکا از تگزاس وارد حلقه انتخاباتی شده و شانس خود را برای ریاست جمهوری در آمریکا امتحان می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۵    
رهبر کاتولیک های جهان از پذیرش استعفای کاردینال فرانسوی که محکوم به پنهان کردن کودک آزاری یک کشیش در دوره اسقفی خود شده بود،امتناع کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۵    
رییس کل بانک مرکزی از ثبت ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا ( STFI ) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز از برپایی آئین اعتکاف با حضور 5 هزار نفر در 70 مسجد البرز خبر داد و گفت: نوجوانان و جوانان بیشترین قشر حاضر در برنامه اعتکاف سال جاری هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده بارش برف موجب لغزندگی و اختلال در تردد جاده های کوهستانی شمال شرق و همچنین البرز مرکزی و شرقی خواهد شد بنابراین به هموطنان توصیه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۵    
نخستین تیم دوچرخه سواری روی آب در بندر تیاب میناب در هرمزگان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۵    
آستانه مقدسه حضرت بی بی حکیمه (سلام الله علیها) خواهر امام رضا (علیه السلام) چون مرواریدی در دل کوهستان های زاگرس جنوبی و در نزدیکی خلیج نیلگون همیشه فارس قرار دارد و زائرانی از جای جای کشور و خارج ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۵    
رضا گودرزی از ترافیک سنگین جاده کرج به چالوس و بارش سنگین برف در دهانه جنوبی تونل کندوان خبر داد، گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف سنگین در دهانه جنوبی تونل کندوان هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۵    
نهضت ملی شدن نفت از نقاط برجسته و غرور انگیز جنبش بیداری و ضد استعماری ملت ایران در قرن بیستم است که تاثر قاطع بر شکل گیزی مبارزات ضد استعماری همه ملل شرق داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۵    
معاون امنیتی وزیر کشور بر اهمیت همکاری های دو جانبه در راستای مبارزه با گروه های تروریستی، قاچاقچیان مواد مخدر و برقراری آرامش برای مردم دو کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۵    
باقرجوان از رشد 9 دهم درصدی سفر با وسایل حمل و نقل عمومی در روزهای آغازین سفر های نوروزی در استان هرمزگان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۳    
سرهنگ میدانی گفت: در سال97 حافظان قرآن در ارتش را از 3 هزار نفر به 12 هزار نفر ارتقا دادیم و این رویکرد را تا مرز 65 هزار نفردر سال جدید ادامه می دهیم تا سهم خودمان را در تربیت حافظان قرآنی ادا کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۵    
این روزها شهر رشت یکی از خوبانش را به درگاه الهی تقدیم کرده به نام شهید حسین جوینده. شهیدی که مربی رزمندگان مدافع حرم بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۵    
بارندگی های روزها ی اخیر در استان های خوزستان و جنوب کرمان باعث مشکل در روند برداشت محصولاتی چون پیاز و سیب زمینی و افزایش قیمت آن در روزهای اخیر شده است که مسئولان ابراز امیدواری کردند با روند این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
الهیان بر ضرورت توجه بیشتر دستگاه سیاست خارجی بر گسترش روابط با کشورهای همسایه در سال 98 تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
استاندار تهران گفت: کاهش قابل ملاحظه آمار تلفات چهارشنبه پایان سال ارتباط مستقیمی با ایفای درست وظایف نیروی انتظامی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 300 نفر برای شرکت در مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۳    
استادیار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: خلوت درون در فرصت اعتکاف خواه ناخواه روی ارزیابی، بررسی، واکاوی و محاسبه گذشته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه 23 امامزاده و بقعه متبرکه شاخص استان میزبان طرح آرامش بهاری در ایام نوروز 98 هستند گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۳    
نخستین نمایشگاه دائمی صنایع دستی و سوغات محلی با حضور مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد، هنرمندان و اصحاب رسانه در یاسوج فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۳    
استاد حوزه علمیه گفت: گاهی دیگران با اعمال و رفتار نادرست دل شما را می شکنند اگر می خواهید در زندگی آسایش داشته باشید آنها را ببخشید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۱    
گتمیریان گفت: حامیان کودکان تحت پوشش طرح اکرام ایتام و محسنین از این پس کمک ها را به حساب مستقیم آن ها واریز می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۱    
تولیت مدرسه علمیه ابوطالب با بیان اینکه علم با عقل متفاوت است، گفت: شاید فردی عالم باشد اما عاقل نباشد، امام صادق(ع) فرمودند عقل آن چیزی است که انسان با آن خدا را بندگی کرده و بهشت را به دست می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: همزمان با ایام نوروز 98، سفره هفت سین با حضور زائران، مجاوران و گردشگران در جوار بقاع متبرکه و حرم مطهر امامزادگان در خراسان جنوبی پهن می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
دو نوع شکر داریم، در روایت آمده یک شُکر مومن داریم و یک شُکر منافق، امیرمومنان(ع) می فرماید: شُکْرُ الْمُؤْمِنِ یَظْهَرُ فی عَمَلِهِ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
نافع ضمن تشریح دلایل عمده ترس ازدواج در پسران و دختران امروزی گفت: کمال گرایی، وسواس و ترس از تعهد،مهمترین عوامل ازدواج نکردن دختران امروزی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
یکی از دلایلی که باعث می شود تا آمار تصادفات رانندگی بالا برود قانون نانوشته 60 به 30 است یعنی 60 درصد تصادفات در 30 کیلومتری پایانی مقصد اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
هنری گفت: 2 هزار و 100 جهادگر در ایام 23 اسفند تا 13 فروردین ماه در استان فعالیت جهادی انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۳    
حجت الاسلام امینی با اشاره به وجوه شباهت دولت کریمه مهدوی با خلافت امیرالمومنین(ع)، گفت: امام علی(ع) درباره عصر ظهور می فرمایند: .. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۳    
حجت الاسلام رضانژاد با بیان اینکه عدالت، زهد و پارسایی در سیره امیرالمومنین(ع) تام و تمام است، گفت: ایشان می فرمایند: .. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۳    
مهدوی از آغاز طرح آرامش بهاری در امامزادگان ابراهیم و قاسم(علیه الاسلام) بندر آستارا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۱    
برنامه خندوانه در حالی در نوروز 98 روی آنتن می رود که سرنوشت پخش آن پس از عید نامعلوم است.