چهارشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۱:۳۸May 2020 27

خبرهای خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1399 - shabestan.ir

 
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۲    
همزمان با تعطیلی عیدفطر مسافران زیادی به سمت شهرستان ماسال آمده اند که سبب نگرانی مردم این منطقه جهت تشدید شیوع کرونا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۳    
حق گویان گفت: متأسفانه یکی از این واقعیت های تلخ در زمینه ایجاد فقر، کوتاهی برخی دستگاه ها و سازمان ها در انجام وظایف و تکالیف سازمانی است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۱    
نشست نگاه بشردوستانه به فلسطین و قدس به مناسبت روز جهانی قدس و به صورت مجازی در ژاپن برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۱    
بیدخام گفت: در روز عید سعید فطر تمام صندوق های مربوط به کمیته امداد، بهزیستی و موسسات خیریه به صورت متحدالشکل و با عنوان شورای زکات استان قزوین در پایگاه های مربوطه مستقر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۱    
محمدپور گفت: روز قدس یادگار بزرگ امام راحل(ره) است که اکنون به یک باور عمومی در جهان اسلام تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۱    
حجت الاسلام برگی گفت: خطر رژیم اشغالگر قدس تنها متوجه فلسطین، لبنان و یا حتی ایران نیست، بلکه خطری برای کل جهان بشریت است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۹    
ابدالی تکلو گفت:روز قدس با زنده نگه داشتن آرمان رهایی فلسطین همواره صحنه نمایش چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر و حامیان رژیم تروریستی صهیونیسم بوده و حقانیت و مظلومیت ملت فلسطین را به رخ جهانیان می ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
نماز پرشکوه عید سعید فطر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در مساجدشاخص، امامزاده ها و گلزار شهدای گمنام منطقه 15 برپا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
شریعتی در پیامی اعلام کرد: روز قدس متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است و در این روز مظلومین و عدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: به منظور گرامیداشت روز جهانی قدس شعار القدس لنا از ماذنه های مساجد استان لرستان طنین انداز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: برنامه امسال احیا و فعال سازی 200 معدن جدید کوچک مقیاس مورد نظر است. در کنار حمایت از این طرح، ایمیدرو موضوع توسعه اکتشاف و زیربناهای معادن را به طور جدی پیگیری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: کفن پوشان ورامینی 2 شهید در مقابله با رژیم غاصب اسرائیل تقدیم کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
شهردار قرچک گفت: بیش از 211 هزار مترمربع از معابر قرچک طی در سال 98 لکه گیری و آسفالت شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۷    
نخستین گروه از هموطنان و دانشجویان ایرانی مقیم شهرهای مختلف پاکستان امروز با یک پرواز اختصاصی به کشور بازگشتند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۷    
جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: آرمان آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیسم نه یک آرزوی عربی و فلسطینی بلکه یک هدف مقدس و یکی از آرمان های فراموش ناشدنی انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۷    
سید عباس صالحی با دست اندرکاران بنیاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دیدار و در مورد اقداماتی جهت تبیین شخصیت این شهید بزرگوار گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۷    
مدیر عامل و معاونان اجرایی و برنامه ریزی موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۷    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن صدور بیانیه ای از عموم مردم مومن و روزه دار باب الرضا-گنجینه معرفت ها دعوت کرد تا گوش جان به بیانات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
وزیر کشور در پیامی به مناسبت روز قدس گفت: انقلاب اسلامی فراتر از قرارداد و پیمان های ننگین برخی کشورها و حکام مرتجع و شکست خورده، حیاتی نوین به حقیقت تاریخی و جاویدان فلسطین عطا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۷    
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با میخائیل باگدانوف معاون وزیر امور خارجه و نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور خاورمیانه و شمال آفریقا به صورت تلفنی رایزنی و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام ابراهیم زاده قدس و مسجدالاقصی را نماد امت اسلامی عنوان کرد و گفت: اسرائیل نماد یک رژیم جعلی است که بر بستر انواع تجاوزات و بد اخلاقی ها و قانون شکنی ها شکل گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷    
رویوران با اشاره به اینکه طرح رهبر انقلاب درباره فلسطین، طرح راستی آزمایی برای غرب است، گفت: آن ها برخلاف شعار هایی که می دهند تاکنون هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۵    
جمالیان از شناسایی 22 مورد کووید 19 در بیست و چهار ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۵    
قربانی مقدم از اختصاص 220 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط خادمیاران رضوی استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۹    
امام جمعه و استاندار کرمان در بیانیه مشترک روز قدس با تاکید بر اینکه تجربه تاریخی نشان داده که در برابر ظالم جز با اقتدار و قوت و مقاومت نمی توان ایستاد ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۹    
نمایش سرباز به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری دفتر آبادان و به مناسبت روز جهانی قدس تولید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۹    
اسماعیلی با اشاره به اینکه مدیران استان فارس در خصوص سرمایه گذاران غیربومی در حوزه معادن و صنایع معدنی هوشیار باشند، گفت: صنایع غیرفلزی فراموش شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۹    
آل هاشم گفت: سراسر آذربایجان در این روزهای سخت کرونایی تابلویی بی نظیر از حماسه همدلی و کمک های مومنانه مردم خیر اندیش است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۹    
زنگنه با اشاره به اینکه در حال حاضر 700 میلیون مترمکعب گاز از فاز های مختلف پارس جنوبی تولید داریم، گفت: تا پایان سال 50 میلیون متر مکعب به این رقم اضافه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۹    
معمارنژاد با بیان اینکه مهلت پذیره نویسی برای واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم تا ساعت 24 امشب به صورت غیرحضوری است، گفت: این مهلت دیگر تمدید نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: روز قدس تا برگزاری رفراندوم عمومی و تعیین سرنوشت واقعی همه ساکنان فلسطین اشغالی و احقاق حق مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۹    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: پیگیری های سفارت ایران در سوییس با مقامات ذیربط این کشور برای دریافت گزارش رسمی پزشکی قانونی درباره علت مرگ متوفی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۵    
دومین نشست تخصصی با عنوان تغییر سبک مدیریت و رهبری در دوران پساکرونا برای کلیه مدیران و کارکنان دولت با حضور محمد مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت به صورت آنلاین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۵    
سرپرست وزارت صمت با اشاره به خوداتکایی ایران در صنایع نظامی، تاکید کرد: همانطور که ایران توانست در بخش های دفاعی خوداتکا شود، می تواند از تهدیدها، فرصت سازی کرده و استقلال صنعتی را رقم زند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵    
روحانی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس، با تاکید بر اصل تغییرناپذیر قدس پایتخت فلسطین گفت: روز قدس نماد استقامت، وحدت و همدلی مسلمانان در دفاع از آرمان های اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۵    
چندرسانه ای 1399/3/1 - 21:40 931293 دانلود
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی در توییتر خود تاکید کرد: مقامات آمریکایی در تمام جنایات رژیم اسرائیل علیه بشریت سهیم و مسئول هستند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۵    
اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه طی اطلاعیه ای اعلام کرد: طی هفته گذشته و با پیگیریهای وزارت امور خارجه و تلاش نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران 600 مسافر ایرانی توانستند به میهن ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۵    
عکس نوشت دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۵    
اینفوگرافی | راهکارهای زندگی موفق در جزء بیست و هشتم قرآن کریم را اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۵    
مشکورنیا با بیان اینکه تاکنون یک هزار و 608 نفر در شرق اهواز به ویروس کرونا مبتلا شدند و گفت: از این تعداد 70 نفر بر اثر کرونا جان باختند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۵    
قدمنان گفت: جنبش های اسلامی که در سراسر جهان به وجود آمده است از روز قدس نشأت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
نهاوندیان با اشاره به نقش اصلاح زیرساخت، چالاکی مدیریت، و ظرفیت حمایتی و ایمانی در اصلاح وضعیت اقتصاد، گفت: دقیقا همین چهار عنصر موجب توفیق ما در مدیریت بحران کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
درویشی گفت: امروز سومین مرحله توزیع معیشتی توسط جمعیت هلال احمر فارس برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان انجام شد و در مجموع در طول ماه مبارک رمضان، هشت هزار بسته معیشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
نصیری گفت: مدیریت بهینه مصرف و اتخاذ رویکردهای مثبت در تامین و انتقال پایدار برق برای عبور از نقطه اوج مصرف تابستانی در اولویت است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۵    
احسان پور از شناسایی 492 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در خوزستان خبر داد و گفت: تاکنون هشت هزار و 911 نفر در این استان به کووید 19 مبتلا شدند و از این تعداد 408 مورد جان باختند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۵    
رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که قم دارای ظرفیت صنعتی و فرهنگی بزرگی است، گفت: باید تلاش شود تا کارخانجات موجود تعطیل نشوند و به کسب و کارهای خرد نیز تقویت شوند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
سردار بوعلی گفت: کمک مومنانه موکب احمدبن موسی(ع) این بار به کارگران ساختمانی منتظر در سر چهارراه ها تعلق گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
آیت الله محسن فقیهی به مناسبت برگزاری طرح رمضانیه مجازی به روحانیون و مبلغان لارستان پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
حسنی گفت: آمار کرونا در لارستان با شهرستان های خنج و اوز تجمیع و اعلام می شود و به همین خاطر زیاد است، اما اگر آمار این شهرستان تفکیک شود از خیلی از شهرستان ها به نسبت جمعیتش کمتر است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
حجت الاسلام بهادری گفت: جمع آوری کمک برای نیازمندان خاص یک کار فرهنگی موثر از سوی جمعیت هلال احمر استان فارس است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵    
رحیمی گفت: با احداث پروژه 6 هزار نفره شیراز، کمبود اماکن ورزشی در این منطقه از شیراز رفع خواهد شد و اماکنی که جنب این سالن توسط شهرداری در حال اجراست، یک سایت توریستی، تفریحی و ورزشی ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۳    
وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: آرزوی بساز و بفروش ها برای رژیم غاصب صهیونیستی محقق نخواهد شد، زیرا آزادی خواهان و صلح طلبان جهان اسلام، حامی فلسطین هستند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۵    
موسوی از ممنوعیت فعالیت کلیه ادارات، بانک ها و اصناف تا پایان تعطیلات عید سعید فطر خبر داد و گفت: از فردا (جمعه 2 خرداد) تا پایان تعطیلات عید سعید فطر فقط اصناف ضروری می توانند فعالیت داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۵    
فهیمی گفت: امکان فروش فقط 30 درصد سهام عدالت از 10 خرداد فراهم شده، اما نگهداری این سهام در بلند مدت به صرفه تر است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۳    
معاون عمرانی وزیر کشور از واریز سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی و آژانس ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۳    
دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل امور بین الملل در دیدار با ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: امنیت و صلح جهان معاصر در دنیای بدون اسرائیل خلاصه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۳    
معاون اول رییس جمهوری در حساب توییتری خود با گرامیداشت روز قدس نوشت: قدس همچنان قلب خونین جهان آزاده و مظلوم است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۳    
سرمست با بیان این که در ایام کرونا در استان قم 38 جلسه و 450 مصوبه داشته ایم، گفت: انصافا همدلی و همراهی همه مسؤولان، نمایندگان، مراجع، روحانیت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۳    
معاون اول رئیس جمهوری بر لزوم اجرایی شدن توافقات و پروژه های مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۳    
وزیر خارجه گفت: حمله معتقدان به راه حل نهایی از طریق اتاق های گاز به کسانی که به همه پرسی باور دارند چندش آور است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۳    
امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی، خبرنگاران دست از کار نکشیده و در فضای مجازی حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۳    
رییس مجلس شورای اسلامی قانون مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی را جهت اجرا به رییس جمهور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که مردم از نبود و کمبود گله ندارند، از تبعیض و فساد ناراحت اند، گفت: شفافیت و رسیدگی به وضعیت اقتصادی اولویت مجلس یازدهم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از خدمات 12 ساله دکتر لاریجانی در مجلس گفت: در رسیدگی به وضعیت قم هیچگاه با نمایندگان دیگر اختلاف نداشتیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۳    
فاضلی بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۳    
دریادار محرابی گفت: سربازان ایران اسلامی قطعا ادامه دهندگان راه شهیدان خواهند بود و اجازه نخواهیم داد پرچم و بیرقی که شهیدان در دست داشتند به زمین بیافتد و این راهی که در مسیر توسعه و پیشرفت در پیش ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۳    
رئیسی گفت: به منظور حذف واسطه ها و کاهش قیمت تمام شده عرضه کالاها و محصولات تولیدی استان، بزودی بازارچه های محلی در مناطق مختلف استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۳    
شیرانی گفت: طی 24 ساعت گذشته، آزمایش کرونا 14 بیمار جدید دیگر در استان چهارمحال و بختیاری مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۳    
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به فرارسیدن سالروز جهانی قدس تأکید کرد که قدس شریف آرمان بلند امام راحل بوده و امروز آرمان عالی رهبر معظم انقلاب است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳    
مدیرکل ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هر گونه رفت و آمد به روستای نجف آباد خاش با محدودیت روبه رو شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳    
حجت الاسلام اشجری ویژه برنامه های بزرگداشت سالگرد امام خمینی(ره) در گیلان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۳    
دولو گفت: اسامی مذهبی در سال گذشته در صدر نامگذاری نوزادان گلستانی در سال 98 قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۳    
بنی عقیل در شب نوزدهم رمضان در استان گلستان 180 واحد خون گیری انجام شد، گفت: در شب دوم احیاء 295 واحد و در شب سوم احیاء 203 واحد خونگیری در سطح استان رقم خورد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
دهقانی فیروزآبادی گفت: متواضعانه از مردم تفت و میبد که چهار سال به من فرصت خدمت دادند تشکر می کنم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
سردار رفیعی گفت: موضوع فلسطین، درگیری 2 یا چند قدرت جهانی نیست بلکه ماجرای حقیقی تقابل کفر با اسلام است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
جعفری گفت: هزار پک افطاری ساده شامل نان، پنیر، شیر و خرما توسط هیأت امنای آستان مقدس امامزاده سلیمان (ع) روستای خور تهیه و بین مردم روستا توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
عابدی با بیان اینکه توسعه استان گلستان نیاز به تلاش به مراتب بیشتر از امروز دارد، گفت: 695 میلیارد تومان اعتبار تملک و متوازن ملی در سال 99 به استان گلستان تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۳    
زارع با بیان اینکه مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) مجازی برگزار می شود گفت: برای گذر از این دوران، نیازمند رهنمودهای امام و تاکیدات ایشان به وحدت و وفاق، انسجام و همدلی هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۳    
چندرسانه ای 1399/3/1 - 16:52 931249 دانلود
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۳    
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، در بیانیه ای به مناسبت روز قدس حمایت از مردم مظلوم را از آرمان های انقلاب عنوان کرده است و افزوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۳    
120 بسته کمک معیشتی در سومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بین ورزشکاران معلول یزدی توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۳    
ستوده از رونمایی از نرم افزار اندروید سرداران و فرماندهان شهید گیلان با عنوان چلچراع خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۳    
وزارت دفاع در بیانیه ای تاکید کرد: بی تردید روز جهانی قدس در لبیک به ندای ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) نمایش مجدد وحدت و اتحاد جهانی امت اسلامی در حمایت از فلسطین و برائت از جبهه ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
حسینی گفت: 1400 بسته کمک معیشتی با ارزش 500 میلیون تومان در چهارمین مرحله کمک مومنانه در صومعه سرا توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
همتا از آمادگی بهزیستی استان جهت دریافت زکات فطره، کفارات و نذورات در روز عید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
حجت الاسلام حاجی پور از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در 12شهرستان استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
سفارت ایران در اسپانیا از برقراری یک پرواز فوق العاده از مادرید به تهران در 13 خرداد ماه به منظور بازگرداندن هموطنان ایرانی مایل به بازگشت به کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه نقش رسانه ها و روابط عمومی ها در سه رخداد سیل، اربعین و کرونا در استان بی بدیل بود، گفت: روابط عموم ها مشکلات مردم را به مدیران دستگاه های اجرایی منعکس کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم از اعلام نامزدهای نایب رییسی فراکسیون اکثریت مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۱    
رییس دفتر رییس جمهوری در اینستاگرام خود با اشاره به اتمام مجلس دهم نوشت: به عنوان عضوی از دولت تدبیر و امید از نمایندگان مجلس، روسای کمیسیون ها و فراکسیون ها ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
صبح امروز مراسم تشییع 5 شهید ناوچه کنارک در استان بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
صاحبان سهام عدالتی که قصد فروش بخشی از سهام خود را دارند از روز سه شنبه - 6 خردادماه امسال- می توانند با مراجعه به بانکی که حساب دریافت سود سهام عدالت در آن دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در حمایت از جبهه مقاومت و مسأله فلسطین ثابت قدم است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
مهدوی از اقامه نماز عید سعید فطر در تمامی مساجد و بقاع متبرکه شهری و روستایی آستارا خبر داد و گفت: اقامه نماز در مساجد و بقاع متبرکه منوط به فراهم کردن امکانات و رعایت کردن پروتکل های بهداشتی است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
شورای نگهبان طی نامه ای برای لایحه اصلاح ماده یک قانون پولی و بانکی، از مجلس درخواست استمهال (درخواست فرصت بیشتر برای رسیدگی) کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
رستم زاد گفت: اتحاد و انسجام و همبستگی بین شیعه و سنی در کشور و به ویژه در شهرستان آستارا بی نظیر است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
سردار مفخمی شهرستانی از دستگیری هکر 2 هزار و 300 حساب بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۱    
رییس قوه قضاییه تاکید کرد که حق تعیین سرنوشت، سرزمین فلسطین، حق مردم آن سرزمین است و هیچ زورگویی در عالم نمی تواند این حق را از آن ها بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۱    
محمد احسانی مجومرد شاعر یزدی به مناسبت فرا رسیدن روز قدس شعری با عنوان نبرد سنگ سرود.