شنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۳۹Oct 2018 20

شفاف نیوز (shafaf.ir)

مهمترین خبرهای شفاف نیوز بر روی ایمیل شما

شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 شهریور 1397 شفاف نیوز 1 مهر 1397 شفاف نیوز 2 مهر 1397 شفاف نیوز 3 مهر 1397 شفاف نیوز 4 مهر 1397 شفاف نیوز 5 مهر 1397 شفاف نیوز 6 مهر 1397 شفاف نیوز 7 مهر 1397 شفاف نیوز 8 مهر 1397 شفاف نیوز 9 مهر 1397 شفاف نیوز 10 مهر 1397 شفاف نیوز 11 مهر 1397 شفاف نیوز 12 مهر 1397 شفاف نیوز 13 مهر 1397 شفاف نیوز 14 مهر 1397 شفاف نیوز 15 مهر 1397 شفاف نیوز 16 مهر 1397 شفاف نیوز 17 مهر 1397 شفاف نیوز 18 مهر 1397 شفاف نیوز 19 مهر 1397 شفاف نیوز 20 مهر 1397 شفاف نیوز 21 مهر 1397 شفاف نیوز 22 مهر 1397 شفاف نیوز 23 مهر 1397 شفاف نیوز 24 مهر 1397 شفاف نیوز 25 مهر 1397 شفاف نیوز 26 مهر 1397 شفاف نیوز 27 مهر 1397 شفاف نیوز 28 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
مقام های آمریکایی گفته اند که این کشور در حال بررسی عملیات جدیدی برای عبور ناوهای خود از تنگه تایوان است و هدفش را "تضمین عبور و مرور آزاد از طریق این آبراه استراتژیک" اعلام کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور خبر داد، آقای ویسه در نامه یا به رئیس جمهور از فهرست گزینه های پیشنهادی برای وزات صنعت انصراف داد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق تازه ترین آمار حدود 60 درصد زوجینی که طلاق گرفته اند، بعد از حداقل 5 سال زندگی از هم جدا شده اند.
  ۲ ساعت پیش    
شهردار تهران از تکمیل نیمه شمالی بزرگراه صیاد شیرازی پس از دو سال تعطیلی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
گاومیش های آمریکایی که با نام بایسون (bison) نیز شناخته می شوند، این حیوانات در پارک ملی یلواستون زندگی می کنند؛ اما در این عکس، پلی در بزرگراه 89 را بند آورده و ترافیک به راه انداخته اند ...
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت که ضارب اصلی محیط بان فقید پارک ملی گلستان نیمه شب گذشته خود را تسلیم پلیس کرد.
  ۲ ساعت پیش    
مقامات محلی افغانستان از حمله طالبان به شماری از مراکز رای گیری در ولایت غور این کشور همزمان با آغاز انتخابات پارلمانی خبر دادند.
  ۲ ساعت پیش    
سریال پر بازیگر گاندو به کارگردانی جواد افشار، این روز ها در حال ضبط صحنه های اکشن و عملیاتی در تهران است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به 5898 زائر در مرزهای مهران، شلمچه، چزابه و میرجاوه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
همه ما می دانیم که خون انسان و سیستم گردش آن بسیار پیچیده تر از تصور است بنابراین باید از نکاتی درباره این موضوع مطلع شوید.
  ۲ ساعت پیش    
رسانه های عراقی از موفقیت نیروهای امنیتی در خنثی کردن طرح های تروریست های داعشی برای حمله به زائران اربعین حسینی خبر دادند.
  ۲ ساعت پیش    
ساحل خلیج فارس در جزیره کیش که یکی از تمیزترین ساحل های کشور بود، این روزها دست کمی از ساحل نامرتب و کثیف خزر ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که همزمان عضو هیأت عالی نظارت این نهاد هم هست، ورود هیأت عالی به مصوباتی چون CFT را قانونی دانست و درباره نحوه این اعمال نظر توضیح داد.
  ۳ ساعت پیش    
همتی گفت: عرضه ارز ناشی از صادرات غیرنفتی در هفته های آینده در بازار ثانویه شتاب می گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه اروپا با تعیین شرط الحاق ایران به FATF به عنوان پیش نیاز فعال سازی ابزارهای دورزدن تحریم گفت: تشکیل شرکت یا نهاد واسط اروپایی، دو اشکال غیرقابل حل دارد.
  ۳ ساعت پیش    
چین حجم بی سابقه ای از نفت ایران را خریداری کرده است تا این ماه و اوایل نوامبر، قبل از اجرای تحریم های آمریکا، در بندر دالیان تحویل بگیرد.
  ۳ ساعت پیش    
پادشاه عربستان سعودی دستور تشکیل کمیته وزارتی به ریاست ولیعهد این کشور را برای بازبینی در ساختار دستگاه اطلاعات عمومی صادر کرد.
  ۳ ساعت پیش    
فشاگر پشت پرده خاندان سعودی جمعه شب فاش کرد؛ محمد بن سلمان که گمانه زنی هایی برای خلع وی از ولیعهدی شنیده می شود، از بیم کودتا علیه خود مانع از دیدار شاهزادگان عربستان با پدرش می شود.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه از تصمیم اخیر گروه ویژه اقدام مالی در تمدید تعلیق کشورمان از فهرست کشورهای مشمول اقدامات سخت مقابله ای مالی و بانکی استقبال کرد.
  ۳ ساعت پیش    
نشست سراسری مدیران و رؤسای ستاد و شعب بانک گردشگری با هدف دستیابی به اهداف استراتژیک برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: مذاکرات درباره صادرات خودروهای تولیدی کارخانه مشترک خودروسازی ایران و جمهوری آذربایجان به روسیه و گرجستان ادامه دارد .
  ۳ ساعت پیش    
بانک مرکزی آمریکا مدعی شد در پی ماجرای ناپدید شدن خاشقجی احتمال اعمال تحریم ها علیه عربستان سعودی وجود دارد
  ۳ ساعت پیش    
این مسئله خیلی مهم است. زیرا ما همواره هم کفر داریم و هم شرک. خیلی چیزهاست که خدا دوست دارد، ولی ما دوست نداریم و اگر به ما عرضه شود، حاضر نیستیم قبول کنیم ...
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش شفاف ، ماجرا اما از آن جا شروع شد که خبر رسید قرار است خودرو گران شود. برخی سایت های خرید خودرو هم به این شایعه دامن زدند ...
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری رویترز روز جمعه گزارش داد که دفتر مرکزی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سندی داخلی از ناتوانی اعضای این نهاد و متحدانش در افزایش سطح تولید به میزان مورد انتظار خبر داده است.
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش شفاف ، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه برخی برداشت های غیرواقعی مبنی بر گران شدن خودرو از گفت وگوی دیروز معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو صورت پذیرفته است به اطلاع می رساند ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش شفاف ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه همه ما در برابر فرصت سوزی در بهره برداری از ظرفیت های تحول دیجیتال مسئول هستیم ...
  ۴ ساعت پیش    
به گزارش شفاف ، با وجود مخالفت شدید آمریکا و متحدانش، گروه ویژه اقدام مالی FATF تصمیم گرفت تا اقدامات مقابله ای علیه ایران را برای چهارماه دیگر به حال تعلیق نگه دارد. ...
  ۴ ساعت پیش    
نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل، در ادامه سیاست های خصمانه آمریکا علیه کشورمان، ایران را مورد انتقاد قرار داد.
  ۴ ساعت پیش    
گروه ویژه اقدام مالی ( FATF )در نشست روز جمعه خود در پاریس، به ایران تا فوریه سال آینده میلادی (4 ماه دیگر) برای تکمیل اصلاحات فرصت داد.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به دولتمردان می گویم چرا مردم را در خواب نگاه می دارید؟ باید هشدار دهیم که روزهای سختی را پیش رو داریم ...
  ۴ ساعت پیش    
کارت های بازرگانی واردکنندگانی که رفع تعهد ارزی نکرده اند، معلق خواهد شد و اسامی آنها نیز به مراجع قضایی اعلام می شود. این دو تنبیه از سوی دولت برای برخورد با واردکنندگان بدقول در نظر گرفته شده است.
  ۴ ساعت پیش    
میرهاشم حسینی تکواندوکار وزن دوم المپیکی کشورمان در راند سوم مرحله فینال به دلیل آسیب دیدگی از ادامه رقابت برابر نماینده کره جنوبی انصراف داد و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز روابط مصری-آمریکایی گفت، سیاست های نسنجیده ولی عهد سعودی در به راه انداختن بحران های منطقه ای و خصومت با ایران موجب شد عربستان عمق عربی-منطقه ای خود را از دست بدهد و در معرض گروکشی آمریکا ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کانون کارگردان های خانه تئاتر با انتقاد از نبود نظارت بر قیمت گذاری بلیت های تئاتر گفت: گاهی در تالار وحدت نمایشی که عوامل زیادی ندارد ...
  ۴ ساعت پیش    
زلزله ای به بزرگی 5.2 ریشتر تاجیکستان و بخش هایی از خاک کشورهای همسایه را لرزاند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور ترکیه ساعاتی قبل از آنکه عربستان به قتل جمال خاشقچی اذعان کند گفت کشورش پرونده روزنامه نگار سعودی را پیگیری می کند.
  ۵ ساعت پیش    
فرماندهی عملیات بغداد از خنثی شدن عملیات تروریستی داعش علیه زائران امام حسین(ع) و مسیر اربعین حسینی در شمال پایتخت عراق خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رسانه های افغانستان دقایقی پیش از وقوع انفجار در نزدیکی یکی از مراکز رای گیری در ولایت پروان این کشور خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش    
با برگزاری مراسم قرعه کشی 4 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان 2018 در بوداپست مجارستان، همه نگاه ها به مصاف حساس حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور و حسین خانی مقابل جردن باروز ...
  ۵ ساعت پیش    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید به دنبال افزایش ریالی حقوق کارگران نیستیم و معتقدیم در شرایط امروز اقتصاد بهترین راه تقویت قدرت خرید ...
  ۵ ساعت پیش    
بزرگترین زلزله هفته گذشته در قصرشیرین رخ داد ضمن آنکه نهاوند استان همدان نیز با زلزله ای به بزرگای 4.1 لرزید.
  ۵ ساعت پیش    
در روزهای گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مردی پس از آن که همسرش مهریه اش را به اجرا گذاشت، با خودرو او را زیر گرفت و او را به قتل رساند ...
  ۵ ساعت پیش    
یک روزنامه قطری از تصمیم برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس برای چیدن سپر دفاعی در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس پایگاه جهانی بیابان لوت کشور در جلسه ای که در سالن جلسات موزه منطقه ای جنوب شرق برگزار شد، اظهار کرد: وقتی اثری در فهرست جهانی میراث فرهنگی قرار می گیرد، آن اثر برای همه جهان ارزشمند می شود.
  ۵ ساعت پیش    
خلیل در حین اسارت،سرباز عراقی را لگد زد و به تمامی همرزمانش سفارش کرد که اگر از آنها نام فرمانده یا خود فرمانده گردان را خواستند،بگویند: فرمانده همان خلیل بود که شهید شد.
  ۵ ساعت پیش    
صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که روند این تیم رو به رشد بوده و روند پیشرفت در آبی پوشان دیده می شود.
  ۶ ساعت پیش    
تلویزیون دولتی عربستان با تایید قتل روزنامه نگار منتقد سعودی ادعا کرد وی بر اثر درگیری در داخل کنسولگری عربستان در استانبول کشته شده است.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تأسیس مدارس المهدی (عج) در این کشور سخنرانی کرد و گفت که به فعالیت ها، کارکنان و رسالت این مدارس افتخار می کند.
  ۶ ساعت پیش    
اگرچه بانک مرکزی تاکنون یکبار بخشنامه شیوه بازگشت ارز حاصل از صادرات را اصلاح کرده، اما اکنون دوباره زمزمه های تغییر مجدد این بخشنامه که با عدم اعمال نظر بخش خصوصی ابلاغ شد، به گوش می رسد.
  ۶ ساعت پیش    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی برگشت پرسپولیس و السد مقابل چشم صد هزار نفر برگزار خواهد شد که همین موضوع باید حواس این تیم را برای جلوگیری از بازی احساسی جمع کند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس جمهور روسیه گفت: تحریم های آمریکا علیه روسیه این کشور را مجبور کرده است دنبال ارزهای دیگر در مبادلات تجاری خود به جای دلار برود تا بتواند امنیت اقتصاد خود را تأمین کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۵    
اصغر فرهادی جایزه ویژنری جشنواره 2018 استکهلم (Visionary Award) را دریافت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۰    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با مشخص شدن شکل و شرایط بسته حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر، بازنشستگانی که زیر 3 میلیون حقوق دریافت می کنند نیز بسته حمایتی را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۶    
یکی از نمایندگان پارلمان عراق در بیانیه ای با اشاره به کاهش ارزش پول ایران در برابر عراق از دولت شان خواست تا قیمت ویزا برای زائرین ایرانی در مراسم اربعین حسینی را کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۲    
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان از تعطیلی مدارس 10 شهر استان در مقطع ابتدایی در نوبت صبح در روز شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۵    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهارکرد: مطمئنا به نظر می رسد جمال خاشقجی روزنامه نگار ناپدید شده عربستانی جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۵    
حجت السلام امینی گفت: امروز 30 هزار نفر در آزمون قضات در دستگاه قضایی شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۵    
جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی عصر (عج) با عنوان الحسین یجمعنا همزمان با اربعین حسینی صبح امروز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در مسأله صلح در منطقه خاورمیانه نسبت به انفجار اوضاع در نوار غزه هشدار داد و اعلام کرد: همه طرف ها باید تدابیر لازم برای آرام سازی اوضاع در غزه را اتخاذ کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۰    
یازده مرده اصلی وینفرد شفر براای مصاف با سایپا مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۵    
یک کارشناس رسانه درباره ادعای آمریکا مبنی بر قطع اینترنت ایران گفت: اگر چنین عملی اتفاق بیفتد، اختلالات زیادی برای سایت ها و اپلیکیشن ها در جهان به وجود می آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۵    
تاریخ تاسیس موزه پلی تکنیک مسکو به گردهمایی گروهی از دانشمندان در سال 1864 بر می گردد. این گروه پیشنهاد کردند که موزه علوم کاربردی در مسکو برای تبلیغات علم در بین مردم بوجود آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰    
دیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید ازغرب کشور برای استان های نوار غربی کشور پیش بینی بارش باران از روز یکشنبه را داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل بر مخالفت قاطع این کشور با اقدامات اسرائیل در جولان تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۵    
پیش بینی رشد منفی اقتصادی از سوی صندوق بین المللی پول و مرکز پژوهش های مجلس اقتصاد را با سه چالش رشد منفی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰    
مقامات دولتی آمریکا می گویند سازمان های جاسوسی این کشور باور ندارند که ولی عهد ریاض با ماجرای قتل روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری استانبول ارتباط ندارد اما در حال بررسی ابعاد قضیه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵    
فرمانده پلیس راه کشور از آغاز طرح سراسری اربعین با آماده باش 100 درصدی پلیس در تمام استان های کشور از فردا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵    
قاچاق سوخت مصداق دقیق تاراج سرمایه ملی است که این معضل به یکی از دغدغه های اصلی مسائل کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰    
سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه با شبکه بی بی سی گفت:دستمزد برایم مهم نیست و من بدون قرارداد دارم با ایران کار می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۵    
خطیب موقت نماز جمعه تهران اعلام کرد: موافقین و مخالفین FATF با این موضوع با عصبانیت برخورد نکنند؛ یک طرف به موافقین بگوید از دم خائن هستند که این نادرست است و طرف دیگر به مخالفین بگوید شما کشور و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۵    
رییس گمرک شلمچه از ممنوع شدن ورود خودرو های سواری به عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۵    
ارکستر سمفونیک تهران نخستین اجرای پاییزی خود را با اجرای قطعات ارکسترال ایرانی به رهبری شهرداد روحانی در تالار وحدت اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از کشف بیش از 66 هزار لیتر ضد یخ تقلبی از یک کارگاه تولیدی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۵    
مدیر قرارگاه اربعین حسینی در مرز شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: 130 برگ ویزای جعلی در مرز شلمچه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۱    
خبرگزاری رسمی هلند (ای ان پی) اعلام کرد: این کشور به دلیل پرونده جمال خاشقچی روزنامه نگار و منتقد آل سعود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۰    
سید ایمان موسوی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰    
در حال حاضر، میانگین زمان پهپاد های مصرفی چیزی حدود 10 تا 20 دقیقه است. اما باید خاطرنشان کنیم که در زمینه ی پهپاد ها شاهد تنوع گسترده ای هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۵    
معاون اول قوه قضائیه گفت: برخی کارکنان گمرک و همچنین مالکان خودروهایی که غیرقانونی وارد شده، در پرونده قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۵    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (ع) استان زنجان گفت: رزمندگان زنجانی همواره در عرصه های مختلف حضور ولایی و حماسی داشتند و امروز نیز سپاه پاسداران آماده تر از هر زمان دیگر در جبهه محافظت از انقلاب و اسلام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 52کیلوگرم ماده مخدر تریاک در پوشش بار تجاری سنگ و دستگیری یک نفر سوداگر مرگ در گرمدره کرج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
با گشتی در بازار می توان کالا هایی را مشاهده کرد که به صورت ته لنجی و غیر رسمی وارد کشور می شوند و از استاندارد و کیفیت لازم برخوردار نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۰    
قدرت موشکی ایران اکنون یکی از دستاورد های بزرگ جمهوری اسلامی در عرصه فناوری های نظامی و قدرت دفاعی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰    
وزیر کشور در نامه ای به همتای پاکستانی خود تاکید کرد: تمامی تلاشها برای آزادسازی گروگان ها انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مهدی ترابی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی برای تیم ملی گل می زنم احساس غرور می کنم و امیدوارم در آینده بازیکن تاثیرگذاری برای تیم ملی باشم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۵    
ایده فروپاشی بیانگر حقیقت جامعه ایران نیست اما ناشی از نگرانی های جدی است که چنین ایده ای مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سمت های دولتی، در پایان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در این وزارتخانه از آنها تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نظر مجمع تشخیص درباره لایحه cft گفت: مجمع تشخیص در چارچوب وظایف قانونی خود عمل می کند و باید اجازه دهیم در صحن مجمع بحث شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵    
یک نشریه فرانسوی به نقل از منابع مطلع گزارش داد تحرکاتی در ریاض برای برکناری محمد بن سلمان از ولی عهدی آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بنا به تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده فعالیت سامانه بارشی در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی مرکز جنوب و جنوب شرق کشور تداوم خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا وضعیت راه های کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰    
سرپرست سازمان اورژانس به زائرین اربعین حسینی توصیه کرد: حداقل 2 هفته قبل از عزیمت به کشور عراق واکسن آنفلوانزا تزریق کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵    
نخستین تصاویر از ایفای نقش ساعد سهیلی در سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵    
وزیر امور خارجه پاکستان ضمن محکومیت ربوده شدن مرزبانان ایرانی گفت: گشت زنی هوایی در مرز میرجاوه آغاز شده و نیروهای نظامی بیشتری به مرز مشترک اعزام شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تعداد متقاضیان ثبت نام اربعین در سامانه سماح به بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۵    
خوابیدن یکی از بخش های مهم زندگی روزانه انسان است که امکان بازیابی انرژی بعد از یک دوره تلاش را به انسان می دهد؛ بنابراین خواب صحیح تاثیر مهمی روی نشاط و بازیابی توان افراد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۰    
کره شمالی می گوید 'شینزو آبه' نخست وزیر ژاپن با اصرار بر انجام اصلاح قانون اساسی دوران جنگ جهانی دوم به دنبال احیای دوران نظامی گری است و باید در ارتباط با این اقدام هشیار بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵    
قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا در پی ارائه پیش نویس قانونی هستند که به کمک آن فروش سلاح به عربستان سعودی را متوقف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران کاخ سفید بار دیگر درخواست ها برای پاسخگو کردن رژیم سعودی در پرونده قتل یک روزنامه نگار منتقد آل سعود را نادیده گرفت و ریاض را متهم مهم آمریکا توصیف کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...