یکشنبه ۲۸ بهمنساعت ۰۹:۰۹Feb 2019 17
 

خبرهای شفاف نیوز 11 خرداد 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 1 خرداد 1397 شفاف نیوز 2 خرداد 1397 شفاف نیوز 3 خرداد 1397 شفاف نیوز 4 خرداد 1397 شفاف نیوز 5 خرداد 1397 شفاف نیوز 6 خرداد 1397 شفاف نیوز 7 خرداد 1397 شفاف نیوز 8 خرداد 1397 شفاف نیوز 9 خرداد 1397 شفاف نیوز 10 خرداد 1397 شفاف نیوز 11 خرداد 1397 شفاف نیوز 12 خرداد 1397 شفاف نیوز 13 خرداد 1397 شفاف نیوز 14 خرداد 1397 شفاف نیوز 15 خرداد 1397 شفاف نیوز 16 خرداد 1397 شفاف نیوز 17 خرداد 1397 شفاف نیوز 18 خرداد 1397 شفاف نیوز 19 خرداد 1397 شفاف نیوز 20 خرداد 1397 شفاف نیوز 21 خرداد 1397 شفاف نیوز 22 خرداد 1397 شفاف نیوز 23 خرداد 1397 شفاف نیوز 24 خرداد 1397 شفاف نیوز 25 خرداد 1397 شفاف نیوز 26 خرداد 1397 شفاف نیوز 27 خرداد 1397 شفاف نیوز 28 خرداد 1397 شفاف نیوز 29 خرداد 1397 شفاف نیوز 30 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۵    
عکس قدیمی زیر خیابان سعدی را در سال 1345 نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۰    
دردهایی که از وجود مشکلی خطرناک در بدن خبر می دهند معمولا شدید هستند، یکباره شروع می شوند و با چندین نشانه همراه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۰    
حضرت محمد(ص): مَن سَرَّهُ أن یستَجیبَ الله لَهُ عِندَ الشَّدائِدِ وَالکَربِ فَلیکثِرِ الدُّعاءَ فِی الرَّخاءِ ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۰    
گزارش اخیر کمیسیون اصل 90 مجلس درباره مطالبات غیرجاری بانک ها که به تازگی در مجلس قرائت شد، حاوی موارد تکان دهنده و نگران کننده ای از وضعیت تسهیلات دهی بانک ها است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه انشعاب آب، برق و گاز در مدارس به شرط رعایت الگوی مصرف رایگان بوده و این مهم برای اولین بار در کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، میزان محبوبیت رهبر کره شمالی در کره جنوبی به تازگی بیش از 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۰    
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد که ریاست دوره ای شورای امنیت در ماه ژوئن را بر عهده دارد، گفت این شورا در 19 ژوئن (29 خردادماه ) درباره قطعنامه 2231 مرتبط با برجام نشست خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۰    
ژاپن دارای یکی از طولانی ترین ساعات کار در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵    
در بخش معرفی کشورهای حاضر در جام جهانی نریشن مربوط به هر کشور توسط یکی از بازیگران سینما و تلویزیون خوانده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵    
اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با استعفای دبیرکل این حزب مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵    
روزنامه رأی الیوم به نقل از منابعی غربی نوشت که ولی عهد عربستان سعودی بعد از کودتای نافرجام آوریل به شدت ترسیده و این حادثه زندگی او را کاملا تحت الشعاع قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه الغدیر یزد گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بخاطر تداوم دشمنی های استکبار علیه امت اسلام و ملت ایران از اهمیت زیادی برخوردار است و باید خیلی باشکوه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
فدراسیون فوتبال یونان به بیانیه همتای ایرانی و تعلیق روابط دوجانبه به خاطر لغو بازی برنامه ریزی شده تیم های ملی 2 کشور در ترکیه پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
برخی مسئولان و سفیران کشورهای عربی مدعی دخالت جمهوری اسلامی ایران در امور کشورهای عربی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
مدیرعامل شرکت توتال گفته، احتمال اینکه بتوان از آمریکا برای ادامه همکاری با ایران معافیت گرفت بسیار ضعیف است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۱۵    
پس از پایان همکاری فدراسیون والیبال با سیچلو، هدایت تیم ملی "ب" در بازی های آسیایی به جهانگیر سید عباسی سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۴۰    
از ماه آوریل فدراسیون روسیه عزم خود را جزم کرد تا تلگرام را از دور خارج کند. این جنگ ابتدا با فیلترینگ و ایجاد اختلال در اتصال به سرورهای این پیام رسان آغاز شد، اما با مشاهده عدم موفقیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۱۵    
اگر بن سلمان دوباره به کاخ سلطنتی برگردد مطمئنا اوضاع و شرایط مانند گذشته نخواهد بود و درگیری قدرت بین فرزندان سعودی متشنج تر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۵    
شناخت از آیت الله خمینی در عرصه اجتماع و سیاست، به واسطه آشکار شدن روح مبارزاتی اش و چگونگی پنجه اندازی های سیاسی ایشان در زمانی کمتر از دو ماه در میان مردم تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۰    
رییس ستاد انتفاضه فلسطین بیان کرد: یکی از مهم ترین ویژگی های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده داری کعبه به آرمان فلسطین پشت کرده اند و جانب آمریکایی ها را گرفته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۵    
سخنگوی اورژانس بابل گفت: بر اثر درگیری دو مجرم در زندان بابل،یک نفر کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۰    
کره شمالی و کره جنوبی توافق کرده اند تا اواخر ماه جاری میلادی مذاکراتی را درباره مسائل نظامی و فعالیت صلیب سرخ با هدف کاهش تنش ها و از سرگیری دیدارهای خانواده های جداافتاده در اثر جنگ دهه 1950 کره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۰    
تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از رئیس سازمان اطلاعات عمومی شاباک خواسته بود از تمیر باردو و بنی گانتس رئیس سابق موساد و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش جاسوسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۰    
دادستان تهران با شرکت های هواپیمایی اتمام حجت کرد که دادستانی در حوزه تأخیر های هواپیمایی ورود جدی تر خواهد کرد و انتظار می رود سازمان هواپیمایی کشور نظارت خود را بر شرکت هایی که خود را با مقررات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۵    
دستیار سابق برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس قصد بازگشت به جمع سرخپوشان پایتخت را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه چین در کنفرانس خبری مشترک بر لزوم حفظ و ادامه برجام تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۵    
درحالی که یمنی ها طی هفته های اخیر ضربات سهمگینی را به ائتلاف متجاوز سعودی وارد آورده اند، ایالات متحده با متهم ساختن ایران تلاش می کند تا افکار عمومی را از واقعیت های میدانی منحرف سازد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران افزایش نرخ کرایه تاکسی ها باید با استفاده از تاکسیمتر انجام شود و در روزهای بارانی و در ساعت های اوج ترافیک رانندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰    
معاونت امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از اجرای قانون حمایت از معلولان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۵    
رییس کل دادگستری استان تهران گفت: ادعای بازداشت فردی به عنوان فعال دانشجویی در حاشیه تجمعات کامیون داران صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۵    
محمود فتوحی معاون امور فرودگاه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، با اشاره به تعطیلات هفته آینده،اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۰    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به شرایط امروز آمریکا، گفت: آمریکا امروز علاوه بر ضعف جدی و ناتوانی در منطقه جنوب غربی آسیا، اسطوره دموکراسی اش در جهان شکست خورده و جای آن را نفرت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۰    
معاون عمرانی فرمانداری تهران از آمادگی 100 درصدی دستگاه های ذیربط شهرستان تهران برای برگزاری مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵    
وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که ایران تنها علت مشکلات خاورمیانه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵    
با نزدیک شدن به زمان سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به پاریس که قرار است پنجم ژوئن آینده برگزار شود، جمعیت ها و شخصیت های فرهنگی و رسانه های گروهی فرانسه ضمن محکوم کردن این سفر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵    
وزیر بهداشت در ادامه بازدیدهای شبانه در ماه مبارک رمضان، پنج شنبه شب از بیمارستان های امام خمینی(ره)، امیراعلم و بهارلو تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۵    
منابع نزدیک به حزب الله لبنان شایعات مربوط به عقب نشینی نظامیان این حزب از جنوب سوریه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۰    
کانادا و مکزیک پس از اینکه واشنگتن تعرفه ها برای واردات فولاد و آلومینیوم را اعمال کرد، تلافی کردند و اتحادیه اروپا نیز اعلام کرد که آماده اجرای تدابیر تلافی جویانه خود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۰    
سازمان ملل از کشورهای اهداکننده خواست فورا برای کمک به آوارگان سوری به تعهدات مالی خود عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۵    
نخستین محموله غله استان ساراتف از طریق رود ولگا به ایران ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۰    
رییس جمهوری فرانسه در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود از تصمیم او برای برقراری تعرفه های سنگین بر واردات آلومینیوم و فولاد از اتحادیه اروپا، کانادا و مکزیک به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۵    
یک پایگاه اینترنتی روسیه به نقل از یک خبرنگار روسی گزارش داده که قرار است رهبران روسیه، چین و کره شمالی یک نشست مشترک در 9 ژوئن در بندر کینگ دائو چین داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۰    
تیم فوتبال استقلال نخستین بازیکن خود برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر را به خدمت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات های غربی گزارش داد: بازگرداندن تحریم های آمریکا علیه ایران، باز طراحی راکتور آب سنگین اراک و تغییر کاربری سایت فردو در این کشور را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پیش نویس قراردادش را با تیم یازدهم لیگ لهستان امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۵    
پیونگ یانگ اعلام کرد که سرگئی لاورف وزیر خارجه روسیه و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در دیدار اخیر خود در خصوص برگزاری نشست رهبران روسیه و کره شمالی توافق کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۰    
پلاتز با اشاره به دیدار وزیر خزانه داری آمریکا با وزیر دارایی ژاپن نوشت: توکیو به ادامه واردات فکر می کند تا معافیت از آمریکا بگیرد؛ شرکت های ژاپنی نمی خواهند واردات از ایران را ناگهانی قطع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به حمایت های بانک شهر از پروژه های عمرانی و فرهنگی در شهرهای مختلف و بخصوص کلانشهرهای کشور، بر نقش این بانک به عنوان یکی از محورهای توسعه شهری تاکید کرد.