پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۷:۳۲Dec 2018 13

خبرهای شفاف نیوز 31 تیر 1397 - shafaf.ir

شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 1 تیر 1397 شفاف نیوز 2 تیر 1397 شفاف نیوز 3 تیر 1397 شفاف نیوز 4 تیر 1397 شفاف نیوز 5 تیر 1397 شفاف نیوز 6 تیر 1397 شفاف نیوز 7 تیر 1397 شفاف نیوز 8 تیر 1397 شفاف نیوز 9 تیر 1397 شفاف نیوز 10 تیر 1397 شفاف نیوز 11 تیر 1397 شفاف نیوز 12 تیر 1397 شفاف نیوز 13 تیر 1397 شفاف نیوز 14 تیر 1397 شفاف نیوز 15 تیر 1397 شفاف نیوز 16 تیر 1397 شفاف نیوز 17 تیر 1397 شفاف نیوز 18 تیر 1397 شفاف نیوز 19 تیر 1397 شفاف نیوز 20 تیر 1397 شفاف نیوز 21 تیر 1397 شفاف نیوز 22 تیر 1397 شفاف نیوز 23 تیر 1397 شفاف نیوز 24 تیر 1397 شفاف نیوز 25 تیر 1397 شفاف نیوز 26 تیر 1397 شفاف نیوز 27 تیر 1397 شفاف نیوز 28 تیر 1397 شفاف نیوز 29 تیر 1397 شفاف نیوز 30 تیر 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱    
پیراهن ستاره کروات رئال مادرید پس از رفتن فوق ستاره پرتغالی از رئال پر فروش ترین شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰    
با توجه به بانک محور بودن اقتصاد ایران، سهم این نهاد در تامین مالی بسیار بالاست. یکی از مشکلات و معضلات نظام بانکی کشور تسهیلات غیرجاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۵    
معاون ستاد مدینه از حضور 9 هزار و 458 زائر ایرانی در مدینه منوره خبر داد و گفت: این زائران در قالب 40 پرواز و 69 کاروان وارد مدینه منوره شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
نمی توان گفت همه رسانه ها تخریب گر یا متملق هستند بلکه باید گفت بخشی از رسانه ها این طورند یا غلو می کنند. بعضی وقت ها غلو مثبت یا منفی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۵    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: 400 پزشک در تهران داریم که همزمان با کار طبابت، در حوزه واسطه گری ملک نیز فعال هستند و مجوز بنگاه معاملات املاک دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۵    
سحر تبار که در رسانه ها به “سحر تبر” مشهور شده است، سال گذشته برای اولین بار در رسانه های جهان دیده شد. گمانه زنی می شد که او برای شباهت پیدا کردن به آنجلینا جولی 50 عمل جراحی داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۰    
امسال بزرگترین سود ناشی از سرمایه گذاری در شرکتهای سرمایه پذیر در طول تاریخ فولاد مبارکه شناسایی شده و بر این اساس حدود 11 تومان از EPS فولاد مبارکه از طریق سود سرمایه گذاری ها حاصل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: باید بین نرخ فروش خودرو و بهای تمام شده تناسب ایجاد شود تا سایپا بتواند به سود مدنظر دست یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۰    
صبح امروز دکتر غلامرضا سلیمانی ، رئیس کل جدید بیمه مرکزی در اولین ساعات کاری خود با اعضای هیات عامل و مدیران این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۷    
پس از واردات تعدادی گوشی با ارز دولتی 4200 تومانی، اکنون اعلام شده گوشی هایی که قیمتی بالاتر از 300 دلار داشته باشند، در گروه سوم کالاهای وارداتی جای می گیرند که ارز اختصاصی به آن ها 7500 تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۵    
درحالی که کمتر از چهار روز دیگر به آغاز هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر باقی مانده، سازمان لیگ هنوز نتوانسته مجری تبلیغات محیطی را نهایی کند و درحال مذاکره با آقازاده هاست!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۰    
رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور از کمبود شدید موبایل در بازار خبر داد و گفت: میزان گوشی همراه در بازارهای کشور به نسبت پیش از مشکلات ارزی 80 درصد کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۵    
رئیس اتحادیه دارندگان انبارهای کالای تجارتی، سراها و سردخانه ها، مکان های شگفت انگیز احتکار کالاهای مصرفی و خوراکی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۰    
ثبات بلندمدت در بازار ارز مستلزم تقویت درونزایی اقتصاد ملی است که دستیابی به آن از طریق تنوع بخشی به ساختار تولید و صادرات کشور و همچنین کاهش وابستگی تولیدات داخلی به دنیای خارج امکان پذیر است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۲    
سخنگوی جامعه اسلامی مهندسین گفت: محمّدرضا باهنر، به عنوان تنها نامزد دبیرکلی جامعه اسلامی مهندسین، به اتفاق آرا، مجدداً در سمت دبیرکلی این تشکل ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اظهارات رییس دفتر رییس جمهور گفت: مجمع در چارچوب وظایف قانونی خود عمل می کند و ما هیچ مصوبه ای را بدون کارشناسی عمیق مورد بررسی قرار نمی دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
منابع پزشکی اعلام کردند که تعداد کشته شدگان در اعتراضات شهرهای مختلف عراق به 11 تن افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
رئیس اداره کل دامپزشکی استان تهران با بیان اینکه تاکنون در این استان موردی از ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو گزارش نشده است، از مردم خواست توصیه های بهداشتی را در این زمینه جدی بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
الهام حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون در اعتراض به وضع موجود در جامعه و مشکلات اقتصادی در اینستاگرام خود نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
وزیر کشور نسبت به افزایش مهاجرت بدلیل خشکسالی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
در حالی به روزهای گرم مردادماه امسال نزدیک می شویم که از میان 177 سد بزرگ موجود در 6 حوضه آبریز اصلی کشور 78 سد بزرگ از جمله سدهای زاینده رود، شهیدرجایی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومان حادثه آتش سوزی برج 20 طبقه به 60 تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
پروانه معصومی گفت: به اعتقاد من نیاز امروز جامعه این است که آثار تصویری ما تبدیل به الگوی جامعه شوند تا نسل نوجوان و جوان بتوانند از آثار، بازیگران و هنرمندان ایرانی خودمان در داخل کشور الگو بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
پس از اجرای تور کنسرت ناگفته در ایران به زودی کنسرت ناظری ها همراه با برخی هنرمندان موسیقی جهان در پنج شهر کانادا به اجرا درخواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
محسن چاوشی نسبت به شایعه ممنوع الفعالیتی خود واکنشی مثبت نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
بهمن فرمان آرا درباره شخصیت اصلی فیلم "یک بوس کوچولو" که رسانه ها و افکار عمومی گفتند این شخصیت ابراهیم گلستان است، صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برای 4 فیلم مجوز نمایش صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
اخیرا برخی در فضای مجازی فیلم کوتاهی را تحت عنوان سرقت مسلحانه ، حضور داعش در بلوار پروین تهرانپارس منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
در مطلب زیر قصد داریم شما را گیاهان جادویی که می توانند نگرانی های مربوط به سلامتی تان را حل کنند
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۰    
دبیر کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه 60 درصد طلاق ها، سرقت ها و قتل ها به خاطر اعتیاد است، گفت: آموزش و پرورش لازم است با توجه به سن دانش آموز، مضرات مواد مخدر را در کتب درسی بگنجاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران نحوه ثبت نام متقاضیان نقل و انتقالات فرهنگیان شهر تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۰    
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه بیش از 11 میلیون نفر از جمعیت کشور در حاشیه شهرها رسوب کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۵    
در هوای خیلی سرد و آب آلوده شنا نکنید. به قصد ماندن در زیر آب، بیش از اندازه دم و بازدم انجام ندهید. هیچ وقت به محلی که کف آن را نمی بینید یا عمق دقیق آن را نمی دانید، شیرجه نزنید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۵    
طی روزهای اخیر خبری از سوی یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر فروش و واگذاری اردوگاه دانش آموزی شهید باهنر منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم هرگونه ارتکاب، تهدید، توقیف غیرقانونی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰    
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر گروگانگیری و سرقت مسلحانه در یکی از محلات تهران پلیس پایتخت اعلام کرد: هیچ گونه گروگانگیری و سرقت مسلحانه در تهران رخ نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از افزایش مصدومان زلزله کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۵    
وکلای دادگستری که شکایتشان از تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر تلگرام به صدور قرار منع تعقیب منجر شده است، در نشستی خبری گفتند که به قرار صادره اعتراض کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۵    
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران آخرین وضعیت شبکه های گازی روستای تازه آباد استان کرمانشاه را بعد از وقوع زلزله تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۰    
روزنامه ایران در گزارشی از کاهش جذابیت رشته ریاضی در دبیرستان و شاخه های آن در دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۰    
با تلاش مأموران پلیس چند نفر از متهمان پرونده تجاوز به زن جوان در ویلایی در منطقه لواسان شناسایی و در چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۱    
روزنامه قانون نوشت: تبلیغات با کمک رسانه های اجتماعی مجازی رونقی بسیار گرفته و نبود نظارت بر روند انتشار آگهی ها، فضای مجازی را مملو از تبلیغ وسایل و لوازم جنسی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۱    
دبیر علمی بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق ایران با اشاره به نقش عارضه پرفشاری خون در ابتلا به نارسایی قلبی، گفت: از هر 100 نفر ایرانی دو نفر به نارسایی قلبی مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵    
بعد از فریادهای دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس بر سر یار خودی برانکو دروازه بان تیمش را به سکوت و آرامش دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح ما در آمادگی کامل به سر می برند و همین مهمترین عامل بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۰    
وزیر مشاور در امور رسانه و سخنگوی دولت اردن تجاوزات مستمر صهیونیست ها در مسجدالاقصی به ویژه ورود غیرقانونی شهرک نشینان به این مسجد را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی انتقال اعضای گروه موسوم به کلاه سفیدها را اقدامی انسانی توصیف کرد و گفت این اقدام به درخواست رئیس جمهور آمریکا انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۰    
منابع رسانه ای اعلام کردند که 1500 فرد مسلح دیگر ضمن خروج از درعا با 45 اتوبوس راهی شهر ادلب سوریه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
وزیر خارجه آمریکا درحالی قراراست به سان دایه ای مهربان تر از مادر، با طرح دروغ های شاخ دار و اتهامات خنده دار به قول خود به افشاگری در باره فساد حکومتی و سقوط ارزش پول ملی و وضعیت بد اقتصادی در ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۵    
سخنرانی حاج آقا عالی با موضوع جعفرآقا مجتهدی و امام زمان (عج) را می شنوید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۵    
دامنه اختلافات میان روسیه و اوکراین که از سال 2014 در پی روی کار آمدن دولتی غربگرا در اوکراین و الحاق کریمه به روسیه آغاز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۰    
اگرچه شرکت های بزرگ آمریکایی نمی خواهند با ترامپ سرشاخ شوند اما تلاش می کنند به هر طریق ممکن از لابی گری گرفته تا تظاهرات از گسترش بیشتر سیاست اعمال تعرفه گمرکی دولت آمریکا جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
یگان پهپادی یمن با اجرای عملیاتی جدید و هدف گرفتن تاسیسات نفتی آرامکو در عمق خاک عربستان، جنگ ائتلاف سعودی-آمریکایی را وارد بُعد جدیدی از رویارویی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
کمیته مسابقات اسامی محرومان فصل 98-97 را در لیگ برتر، لیگ دسته اول، دوم اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۶    
فرمانده ارشد نیروهای آمریکایی در شبه جزیره کره با اشاره به اینکه توان هسته ای کره شمالی همچنان پابرجا است گفت: آمریکا هنوز نتوانسته است توقف کامل تولید مواد هسته ای کره شمالی را تایید کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰    
موضوع اذکار الهی موضوعی نیست که هر کسی بتواند در باب آن اظهار نظر نماید، زیرا مسئله ای کاملا حرفه ای و الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۵    
صبح امروز 3 زمین لرزه با قدرت 4.7، 5.7 و 4ریشتری رویدر در استان هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
احمد توکلی در واکنش به درخواست عمومی برای انتشار لیست متخلفان پرونده مؤسسه ثامن الحجج گفت: فهرستی که به دستم رسیده بود ناقص بود و برای همین در انتشار آن احتیاط کردم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای انتقال و فروش خاک به خارج از کشور را ممنوع کردند و برای این اقدام مجازات تعزیری وضع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۵    
وزیر رفاه گفت: تحریم ها که بر فقر غذایی اثر می گذارد ممکن است باعث افزایش 2 واحدی جامعه فقرا شود چرا که در مطالعات قبلی نرخ فقر تغییر کرده است و ما باید برای امنیت غذا و دادن سبد معیشتی به دهک های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نمایش ریچارد ، اقتباسی از نمایشنامه ریچارد سوم یکی از پرشخصیت ترین نمایشنامه های ویلیام شکسپیر، به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار وحدت اجرا می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست، گفت: مگر من مسئول فیلترینگ هستم که بخواهم درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول بدهم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
فرماندار شهرستان ایذه گفت:به علت وقوع پدیده ریزگرد و بر اساس تصمیم ستاد بحران ادارات، ارگانهای دولتی و بانک ها در این شهرستان روز یکشنبه تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۵    
وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات معتقد به برخورد با ریشه ها به جای شاخه هاست و این سیاست را از طریق هشدار، اخطار و تذکر دنبال می کنیم و اگر جواب نگرفتیم برخورد سخت افزاری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۵    
یک منبع امنیتی سوری اعلام کرد، عملیات خارج کردن شورشیان از جنوب سوریه ادامه دارد و 1500 شورشی از طریق گذرگاه "ام باطنه" خارج و به استان ادلب منتقل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: باید تفاوت ها و اختلاف سلایق را بپذیریم و در جهت رشد و پیشرفت کشور از آنها استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
رییس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: شرایط خاص اقتصادی که در زمینه ارز و سرمایه گذاری با آن مواجه هستیم زمانی می توانست با منابع نفتی رفع و رجوع شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
سخنگوی صنعت برق گفت: بر اساس آخرین آمار، میزان درجه حرارت هوا در ماه آینده افزایش خواهد یافت. لذا باید گفت که تا دو هفته اول شهریور ماه شرایط خوبی پیش روی صنعت قرار ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
تمرینات مسابقات غواصی ارتش های جهان با ورود تیم روسیه به ایران در نوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای انتقال و فروش خاک به خارج از کشور را ممنوع کردند و برای این اقدام مجازات تعزیری وضع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، گفت: افرادی که دارای معلولیت جسمی یا اختلال روانی هستند باید وضعیت سربازی خود را تعیین تکلیف کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
رئیس کمیته بودجه شورای شهر، شرایط مالی شهرداری را بحرانی خواند و با تاکید بر اینکه باید جنبش جدی نجات تهران در همه ابعاد اقتصادی محلی و ملی آغاز شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
روزنامه صبح نو با رسیدن مردادماه از بازگشت دوباره سفیدبالک ها گزارش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵    
مقامات افغانستان اعلام کردند که معاون اول رئیس جمهوری این کشور، امروز از ترکیه به کابل باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای صداوسیما را مکلف کردند برنامه های تولید شده وزارت جهاد کشاورزی و سازمان محیط زیست در خصوص مقابله با آلودگی و تخریب خاک را به صورت رایگان منتشر و پخش کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵    
جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی صبح یکشنبه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۰    
نایب رئیس اتاق ایران گفت: سامانه کارگروه اقدام ویژه در اتاق ایران با هدف تحلیل موضوعات تحریمی ایران و اخذ مشاوره از فعالان اقتصادی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۵    
رئیس جمهور با بیان اینکه کشور فراز و نشیب دارد و ما در این مسیر دو راه تسلیم یا مقاومت را پیش رو داریم، گفت: امروز در برابر آمریکا حرف زدن، مذاکره کردن و سخن گفتن معنایی جز تسلیم ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۵    
جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری با اهداف ترویج خدمات این حوزه و رفع نیازهای صاحبان کسب وکار آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
این دو مرد در حال مبارزه در یک دور مسابقه کشتی سوئیسی هستند. ورزش سنتی که قدمت آن به قرن ها قبل باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۰    
رییس ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به رصد فضایی عمق دریاچه ارومیه، گفت: عمق نگین آبی آذربایجان افزایش یافته و به وضعیت مشابه سال 1392 شمسی بازگشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰    
نماینده زرتشتیان ایران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی از تلاش ها و نقش موثر دکتر محسن رضایی در تصویب حضور اقلیت های دینی در شوراهای اسلامی شهر تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰    
رییس جمهور کشورمان صبح امروز در همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور سخنان مهمی را ایراد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰    
در حالی شهرهای ایران با خاموشی مواجه شده اند که ایران دارای پتانسیل های عظیم انرژی خورشیدی است و تونل های باد در اکثر کلانشهرها وجود دارد و به اعتقاد مدیرعامل انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۵    
گلوبال تایمز چین در یادداشتی توصیه کرد: پکن باید به میزان کافی زرادخانه های کلاهک هسته ای اش را برای مقابله با هرگونه حمله احتمالی توسعه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
معاون رئیس جمهوری آمریکا از تصمیم ریاست جمهوری در دعوت از همتای روسش برای سفر به ایالات متحده دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
وزارت دفاع روسیه از سرنگونی یک پهپاد بر فراز پایگاه حمیمیم این کشور در سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: اگر به موضوع تغییرات به صورت ریشه ای نگاه کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که قبل از دولت یا لااقل همزمان با آن، باید در مجلس شورای اسلامی تحول مهمی صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
اختلافات اساسی میان دو جنبش حماس و فتح درباره طرح پیشنهادی مصر برای آشتی ملی امیدها نسبت به دستیابی به توافقی در این زمینه را از بین برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
سامسونگ از تولید اولین تراشه دی رم جهان از نوع ال پی دی دی آر 5 خبر داده که هم سرعت پردازش تلفن های همراه را افزایش می دهد و هم از مصرف برق آنها می کاهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
یک هیأت آمریکایی برای اجرا شدن تحریم های ایران اخیرا به آنکارا رفته است. این هیأت متشکل از مقامات وزارت امور خارجه و خزانه داری آمریکا در دیدار با مقامات ترکیه تلاش کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
کمیسیون انتخابات پاکستان اعلام کرد برای نخستین بار در کشور تمام آرا با نفرات شرکت کننده تطابق داده می شود و کسانی که از رأی جعلی استفاده کنند به 2 سال زندان محکوم می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: هرچند رئیس جمهور فعلی آمریکا حرف از جنگ نمی زند اما اطلاعات متقنی وجود دارد که در یک سال گذشته تلاش کرده تا ارتش امریکا را وادار به حمله نظامی به ایران کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
بعد از اشتباهاتی که در خصوص حذف تیم های امارات و فلسطین از مسابقات فوتبال بازی های آسیایی رخ داد قرار است این رشته دوباره قرعه کشی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
تعدادی از محققان موفق به تولید نانوذراتی شده اند که می توانند با سرعت بی سابقه یک میلیارد بار در ثانیه به دور هم بچرخند. این دستاورد راه را برای تولید محصولاتی ارزشمند هموار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
معاون پژوهشی پژوهشگاه بانک مرکزی گفت: سهم و نقش نقدینگی در تحولات و التهابات چند ماه اخیر در بازارهای دارایی به ویژه بازار ارز، اندک بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
رییس سازمان بهشت زهرا (س) ظرفیت موجود آرامگاه پایتخت را برای ارائه خدمات در شرایط وقوع زلزله شدید ناکافی خواند و تعیین چهار محل در چهار گوشه شهر را برای کفن و دفن اضطراری ضروری خواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
نشست علنی صبح امروز خانه ملت در حالی آغاز شد که به منظور صرفه جویی در مصرف برق و انرژی نیمی از چراغ ها و لامپ های پارلمان خاموش بودند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۵    
لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از این هفته آغاز خواهد شد که مربیان بزرگی با هم رقابت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۰    
برونو لومر وزیر دارایی فرانسه شامگاه شنبه در حاشیه نشست اعضای جی 20 به خبرنگاران گفت: اتحادیه اروپا با آمریکا تا زمانی که تعرفه گمرکی فلزات را لغو نکند، در خصوص توافق تجارت آزاد مذاکره نخواهد کرد.
  • ۱