شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۵:۵۸Dec 2018 15

خبرهای شفاف نیوز 10 مرداد 1397 - shafaf.ir

شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۵    
پس از تصویب جزئیات طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی گمانه زنی ها برای انتخاب احتمالی گزینه های وزیر جدید میراث فرهنگی و گردشگری شروع شد در این میان سه گزینه مطرح هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۰    
دانشگاه تهران در نظام رتبه بندی وبومتریکس جولای 2018 جایگاه خود را در صدر دانشگاه های ایران تثبیت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۰    
در مطلب زیر به شمه ای از خاطرات حاج شیخ محمد مدنی درباره زنده یاد علامه شیخ محمدتقی بهلول گنابادی می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۰    
سریال پدر به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که این روزها از شبکه دو پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۰    
از بعدازظهر روز سه شنبه که نتیجه اولیه آزمون سراسری 97 به صورت کارنامه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت، تب انتخاب رشته بالا رفت و مؤسسات خصوصی انتخاب رشته نیز بر تنور آن می دمند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۰    
به نظر می رسد امکان برقراری تماس تصویری گروهی به یکی از ویژگی های ضروری پیام رسان ها تبدیل شده است. پس از اپل، این بار نوبت فیسبوک است که این ویژگی را به پیام رسان محبوبش یعنی واتس اپ بیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۰    
حیات در تنها سیاره دارای سکونت کهکشان ما بیش از هر زمان دیگری مورد تهدید قرار گرفته است، بحران های سیاسی و اجتماعی از یک طرف، خشم طبیعت و تغییرات بی سابقه آب و هوایی از طرف دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۵    
تعدادی از مردم در طی چند روز گذشته در برخی شهر های مازندران از ترس شایعه کمبود بنزین به سمت پمپ بنزین ها روانه و سبب طولانی شدن صف ها و اختلال در توزیع سوخت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۰    
تحقیقات نشان می دهد حدود دو سوم از گاز های گلخانه ای موجود در جو زمین حاصل عملکرد 90 شرکت تولیدکننده بزرگ آلاینده های کربنی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۰    
بسته سیاستی دولت برای بازار ارز احتمالاً در یکی، دو روز آینده اعلام می شود. قرار است سیاست های بانک مرکزی، با پیشنهاد های سازمان برنامه وبودجه ادغام و در ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵    
دوغو پرینچک رهبر حزب وطن ترکیه گفت: اتحاد این کشور و ایران با یکدیگر، فتنه آمریکایی ها را در منطقه خنثی و نقشه آنها را بی اثر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵    
به گزارش شفاف ، براساس نتایج نظرسنجی موسسه مورنینگ کانسالت ، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در صورت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 می تواند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را شکست دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۰    
روزنامه پر تیراژ آمریکایی با شمارش ادعاهای ناروای رانده شده بر زبان رئیس جمهوری این کشور، از بیان روزانه بیش از 7 دروغ یا ادعای ناصحیح توسط ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۰    
رئیس جمهوری ترکیه از آمادگی برای احیای حکم اعدام در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۵    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از مصرف شش میلیون و 115 هزار لیتر بنزین در استان طی روز گذشته خبر داد و گفت: مصرف این مقدار بنزین در استان بی سابقه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۵    
به گزارش شفاف ، ارتش سوریه در جریان عملیات پاکسازی مناطق تحت اشغال تروریست ها در استان درعا، تسلیحات و هواپیماهای بدون سرنشین ساخت رژیم صهیونیستی را کشف کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۵    
نماینده روسیه در امور سوریه گفت: با توجه به نگرانی های اسرائیل موفق شدیم به توافقی برای عقب نشینی نیروهای ایرانی تا 85 کیلومتری مرزهای اسرائیل دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۰    
آمریکا دو وزیر ترکیه را تحریم کردوزارت دارایی آمریکا از تحریم دو وزیر در دولت ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۰    
سفیر تاجیکستان به وزارت امور خارجه احضار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۵    
مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند یک بازیکن جدید را به جمع شاگردان وینفرد شفر اضافه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس طرح استیضاح وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۵    
به گزارش شفاف ، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: شایعات مبنی بر افزایش قیمت حامل های انرژی در کشور بی اساس است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۰    
وزیر نفت کویت در واکنش به احتمال بسته شدن تنگه هرمز گفت که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس تدابیری برای شرایط اضطراری آماده دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۵    
تولید تانک های ایرانی به عنوان بخشی از سامانه های دفاع زمینی در مسیر پیشرفت قرار گرفته و در حال حاضر مهمترین برنامه وزارت دفاع، ارتقای تانک های T -72 موجود در ارتش و سپاه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۵    
مدافع ملی پوش تیم استقلال این روزها تمرینات خود را زیر نظر کادر پزشکی و در کلینیک انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۰    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و کشف یک محموله کلان سلاح و مهمات نیمه سنگین جنگی متعلق به گروه های معاند که از مرزهای شرقی کشور به قصد ایجاد ناامنی وارد کشور شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۵    
به گزارش شفاف به نقل از صراط، دکتر حمید همتی، هکر نابغه ایرانی است که سابقه نفوذ به سیستم دفتر نخست وزیر اسرائیل و همچنین هک 114 سایت صهیونیستی را در کارنامه خود دارد. کد ویدیو دانلود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۴۰    
سارق مسلحی که بعد از ورود به تهران با تهیه یک قبضه سلاح کلت، سه فشنگ، گاز اشک آور و دیلم اقدام به سرقت کرده بود در دومین سرقت خود ناکام ماند و زمین گیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۴۰    
منابع آگاه اعلام کردند: از ماه آگوست قیمت گاز در ترکیه برای نیروگاه های کشور 50 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۵    
در پی تصمیم دولت آمریکا برای اعمال تعرفه های بیشتر بر واردات کالا از چین و در نتیجه شدت گرفتن اختلاف بین دو کشور بورس های جهانی منفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۰    
روزنامه الشروق الجزایر از مذاکره فوق سری فدراسیون الجزایر و توافقات نهایی با کی روش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۵    
معاون پارلمانی رییس جمهوری با تاکید بر لزوم استفاده قانونی از حق طرح سوال از رییس جمهوری، استیضاح وزرا و تحقیق و تفحص از سوی نمایندگان مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۰    
193 نماینده مجلس در نامه ای به رییس جمهور خواهان تغییرات حداکثری در کابینه دولت شدند و تاکید کردند که این تغییرات به صلاح کشور خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۰    
190 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس قوه قضائیه، خواستار تسریع در مجازات اخلال گران بازار سکه و ارز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۰    
دبیر شورای نگهبان با انتقاد از نابسامانی های اقتصادی بویژه نوسانات ارز گفت: بی اعتنایی دولتمردان به مسائل معیشتی مردم به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان فضایی با بیان اینکه فرآیند تحویل گیری ماهواره سنجشی پیام تکمیل شد، گفت: این ماهواره به عنوان اولین ماهواره عملیاتی ایران باطول عمر 2 سال در مدار 500 کیلومتری زمین قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل وزارت میراث فرهنگی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۵    
پادشاه عربستان یک پست دیگر به پستهای ولیعهد این کشور اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۵    
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت : درحالی که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ایران است دولت باید آرایش جنگ اقتصادی به خود بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۰    
190 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه خواهان اقدام عاجل این قوه در برخورد با اخلالگران اقتصادی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۰    
براساس مستندات موجود، دانشگاه راکویل یک دانشگاه آنلاین است که گواهینامه خود را بدون دوره های آموزشی و ارزیابی های تحصیلات قبلی ارائه می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۵    
خانوارهای تهرانی به طور متوسط 3.5 درصد بیشتر از میانگین کل کشور و خانوارهای اردبیل به طور متوسط 4.4 درصد کمتر از میانگین کل کشور نسبت به تیر 1396 برای خرید یک مجموعه کالا و خدمات یکسان هزینه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
با پایان رسمی قراردارد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران در روز 31 جولای (9 مرداد) بحث حضور او روی نیمکت الجزایر بیش از پیش شنیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
با وجود آن که سیاست جدیدی در رابطه با افزایش نرخ بلیت پروازهای بین المللی ارائه نشده، اما با بالا رفتن نرخ ارز عملا قیمت بلیت این پروازها به شکل قابل توجهی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی با انتقاد از فعالیت دلالان دولت برای پس گرفتن امضاهای سوال از رئیس جمهور گفت: امتیاز حوزه انتخابیه و جابه جایی مدیران وجه المصالحه پس گرفتن امضاها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۵    
یک مقام آمریکایی می گوید شکایت ایران به دیوان دادگستری بین المللی، کاری بیهوده و بی اساس بوده و بهتر است که ایرانیان به جای چنین شکایاتی دست از سر دادن شعار مرگ بر آمریکا بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۰    
به گزارش شفاف ، روزنامه رسالت در یادداشتی از مرتضی نجفی قدسی نوشت: سخنان اخیر جناب حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه و افشای نقش یکی از عوامل بانک مرکزی در به هم ریختگی بازار ارز که ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۰    
پای تلاطمات ارزی به مرز هم کشیده شد. از پایان سال گذشته بود که با افزایش بی ضابطه نرخ ارز و قاچاق اعلام شدن خرید و فروش دلار در بازار آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۰    
رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: به دنبال افزایش نرخ ارز در بازار غیررسمی در چند روز اخیر، حباب قیمت ها در بازار خودرو نیز بزرگتر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
نماینده دائم سوئد در سازمان ملل متحد با بیان اینکه هر روز به وقوع جنگ در غزه نزدیک می شویم، نسبت به آغاز جنگی جدید در این منطقه هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) مدعی شد ایران به زودی با دولت او وارد گفت وگو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
دادگاهی در اندونزی گروه 'جماعت النشره الدوله' را که به عنوان بزرگترین گروه مرتبط با تروریست های داعش محسوب می شود به جرم انجام فعالیت های تروریستی منحل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به روند خشک شدن باغات غرب اصفهان گفت: 30 میلیون متر مکعب آب برای حفظ باغات اصفهان در رودخانه زاینده رود و کانال های مجاور رهاسازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۰    
وزیر اقتصاد فرانسه گفت که در تلاش است تا از وزارت خزانه داری آمریکا برای تکمیل قرارداد صادرات هواپیماهای ATR به ایران معافیت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۰    
با فرد دچار OCD هم روراست باشید، او دوست ندارد به دلیل مشکلی که دارد رفتار متفاوتی با او داشته باشید اگر در پروسه ی کنترل و درمان او احساس خوبی ندارید به او بگویید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۵    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وزش بادهای 120 روزه در سیستان صبح امروز سرعت طوفان در این منطقه به 77 کیلومتر بر ساعت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۵    
راننده پژو 206 پس از واژگونی خودرو در بزرگراه یادگار امام (ره) جان خودش را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۰    
احمد خرم درخصوص راهکارهای پیشنهادی برای خروج کشور از وضعیت کنونی بیان کرد: برای خروج از وضعیت کنونی، یکی از مهمترین اقداماتی که باید انجام شود، بازسازی اعتماد در کشور است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۵    
رئیس شورای شهر تهران در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: این قانون هنوز به تایید شورای نگهبان نرسیده است و چنانچه حضور افشانی در شهرداری تهران همراه با شک و شبهه باشد از مراجع رسمی استعلام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۵    
بهمن کشاورز؛ حقوق دان ایرانی و وکیل دادگستری در خصوص وضعیت پرونده فعالان محیط زیست نکاتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۵    
فرماندار تهران با تاکید بر لزوم صرفه جویی مردم در مصرف آب، گفت: فعلا برنامه ریزی برای سهمیه بندی آب در تهران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۷    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش بینی شرایط جوی کشورطی روزهای آینده، از ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق کشور به ویژه مرکز دست کم تا 20 مردادماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۰    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا گفت، وزیر امور خارجه این کشور از پیشنهاد دونالد ترامپ برای مذاکره با مقام های ایرانی حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۰    
اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان گریبان یک چهارم روسای فدراسیون های ورزشی را گرفته است. مهدی تاج یکی از آن هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۵    
خودروهای داخلی طی چند هفته اخیر از 20 تا 50 میلیون تومان در بازار افزایش قیمت داشتند، این موضوع باعث نگرانی شدید مردم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۵    
تاریخ خوب به یاد دارد که روزی ابزار دفاعی فلسطینیان سنگ بود، اما امروز شاهد موشک های قدرتمند آن ها هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۰    
دکتر رضا بوستانی
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۵    
تیم کشتی آزاد کشورمان مانند سنوات گذشته بخت نخست قهرمانی در بازی های آسیایی 2018 اندونزی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۵    
مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا از امروز (چهارشنبه) آغاز خواهد شد و تیم مس سونگون به عنوان نماینده کشورمان در این مسابقات حضور خواهد داشت.