پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۷:۰۷Dec 2018 13

خبرهای شفاف نیوز 11 مرداد 1397 - shafaf.ir

شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
دولت چه وظیفه قانونی دارد که 50 میلیارد ریال بودجه برای ساخت وساز سفارت تاجیکستان در تهران هزینه کند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۵    
استیضاح کنندگان وزیر کار بدانند که ما در روزهای عادی زندگی نمی کنیم
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۵    
درمطلب زیر به 12 عادت ساده ای می پردازیم که به شما کمک می کند سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۵    
دومینوی افشای حقوق های نجومی، مطالبه گری ساده زیستی از امام جمعه منطقه ،اکنون به عروس جناب سفیر و تهاجر وی به اشرافی گری رسیده است، باید دید مطالبه گری بعدی چه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۵    
در مطلب زیر به 7 تاثیر مثبت و منفی مصرف روزانه قهوه برای سلامتی می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۵    
وزیر امور خارجه کشورمان با رد شایعاتی مبنی بر احتمال دیدار با وزیر خارجه آمریکا در سنگاپور، گفت: دولت کنونی آمریکا نشان داده که به تعهدات خود پایبند نیست و دیدار برای دیدار معنا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۵    
یک رسانه ورزشی یونان خبری درباره شرایط ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس و آینده نامعلوم او منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۵    
رقم پیشنهادی باشگاه ترکیه ای برای جذب مدافع تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۱    
پس از شایعه های فراوانی که اخیرا در مورد افزایش قیمت یا سهمیه بندی بنزین منتشر شد، معاون وزیر نفت به طور رسمی اعلام کرد دولت برنامه ای برای تغییر قیمت بنزین ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۵    
آمریکا به طرف های عراقی مهم اطلاع داده که حیدر العبادی صرف نظر از جایگاه ائتلافش و کسانی که با آن هستند انتخاب اول واشنگتن برای تصدی پست نخست وزیری عراق است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۰    
رئیس جمهور با تبریک فرا رسیدن روز ملی کنفدراسیون سوئیس، ابراز اطمینان کرد که با توجه به توافقات صورت گرفته و همچنین با تکیه بر ظرفیت های متنوع موجود در روابط دوستانه و قدیمی جمهوری اسلامی ایران و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۰    
ارتش سوریه در پاکسازی روستاها و شهرک های اطراف منطقه حوض الیرموک انبارهای مهمات تروریست ها را کشف کرد که در آن سلاح های ساخت رژیم صهیونیستی و آمریکا وجود داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۵    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه به نظر می رسد، ضرورتی برای اعزام دانش آموزان شین آبادی به خارج از کشور وجود ندارد، گفت: وقتی می توان این بچه ها را در داخل کشور درمان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۳    
بطحائی در خصوص رتبه بندی فرهنگیان اظهار کرد: در نظام رتبه بندی؛ کسانی که شایستگی بیشتری دارند از مزایای بالاتری برخوردار خواهند شد و افرادی که شایستگی کمتری دارند از مزایای کمتری برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۳    
صنعت برق هر سال با برگزاری یک مناقصه و تعیین یک شرکت بیمه اقدام به پرداخت خسارت به مشترکان می کند که معمولا قیمت های مختلفی برای سوانح مختلف تعیین می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش هوای تهران در روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 90 درصد داوطلبان "مجاز" آزمون سراسری، کارنامه اولیه خود را دریافت کرده اند، اظهارکرد: انتخاب رشته آزمون سراسری از 15 مرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۵    
در مطلب زیر قصد داریم شما را با مضرات خوب نجویدن غذا برای بدن و سلامتی تان آشنا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه تهدیدات نخ نمای خود علیه ایران مدعی شد که اگر تهران تنگه باب المندب را ببندد خود را در برابر ائتلافی بین المللی خواهد دید!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۵    
رکس تیلرسون، وزیر سابق خارجه آمریکا در سال 2017 نقشه های عربستان سعودی و امارات عربی متحده برای حمله به قطر را بر هم زد که احتمالا یکی از دلایل برکناری وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۵    
دستاوردهای محور مقاومت در نبرد محور جنوبی رسوایی بزرگی را برای کلاه سفیدها از یک سوی و حکام مرتجع عرب از سوی دیگر، به بار آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 23 ارز از جمله دلار و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت 15 واحد پولی دیگر از جمله یورو کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۵    
دویچه بانک، قانون مالی جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن ارسال وجه نقد به ایران ممنوع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۰    
وزیر دادگستری ترکیه در واکنش به تحریم وی توسط واشنگتن اعلام کرد: هیچ پولی در آمریکا ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵    
دو کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که سابقه حضور در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی در جمع شاگردان کی روش را داشتند، به عنوان اتفاق ویژه نقل و انتقالات به تراکتورسازی پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۰    
ساحلی بازان کشورمان در جدید ترین اعلام رده بندی این رشته اولین تیم آسیا و بالاتر از تیم های قدرتمند روسیه و ایتالیا، سومین تیم جهان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۵    
در پنجره نقل و انتقالات بازیکنان زیادی مشتری دارند و احتمال جابه جایی شان وجود دارد، اما 5 بازیکن هستند که به نسبت دیگر بازیکنان مشتریان بیشتری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۵    
هفته دوم لیگ برتر فوتبال امروز با چهار دیدار آغاز می شود که در حساس ترین بازی روز نخست ذوب آهن و استقلال به مصاف هم می روند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی فرماندهی نیروهای مرکزی آمریکا مدعی شد که ایران برای رزمایش بزرگی در خلیج فارس آماده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۵    
قیمت اقلام خوراکی در مناطق شهری طی تیرماه سال جاری با تغییرات عمده ای نسبت به ماه مشابه سال گذشته مواجه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵    
وزیر امور خارجه ترکیه به اقدام اخیر آمریکا در قبال تحریم وزیر کشور و وزیر دادگستری کشورش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۵    
بانک مرکزی در نامه ای به وزارت امور اقتصادی و دارایی، فهرست کامل شرکت ها و افراد دریافت کننده ارز به نرخ رسمی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۵    
وزیران خارجه ایران و ژاپن در حاشیه پنجاه و یکمین نشست وزیران امور خارجه اتحادیه آسه آن با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۵    
آیت الله مکارم شیرازی در بیانیه ای درباره مسائل جاری کشور عنوان کرده است: مردم قضاتی می خواهند شجاع، با قاطعیت و با سرعت که به این وضع شرم آور مفسدان پایان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۰    
به نظر می رسد که حضور کارلوس کی روش در نیمکت الجزایر منتفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۰    
وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز پنچشنبه با نخست وزیر سنگاپور دیدار و گفت وگو کرد
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۵    
شب های تهران ناخودآگاه هر کسی را یاد ساختمان های بلند با چراغ های روشن و خیابان های نورانی می اندازد. چراغ هایی که به شب تاریک این کلانشهر زیبایی می بخشد. البته اخیراً شرایط اندکی فرق کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۰    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان روز پنجشنبه در پنجاه و یکمین اجلاس وزیران خارجه اتحادیه جنوب شرق آسیا 'آسه آن' شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵    
یک روزنامه آلمانی گزارش داد که درپی تحریم های آمریکا، بانک مرکزی این کشور قانونی تصویب کرد تا مانع انتقال پول های ایران از طریق بانک ایران-اروپا شود.