چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۰:۲۰Jul 2019 24

خبرهای شفاف نیوز 13 مرداد 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 31 شهریور 1397 شفاف نیوز 30 مهر 1397 شفاف نیوز 30 آبان 1397 شفاف نیوز 30 آذر 1397 شفاف نیوز 30 دی 1397 شفاف نیوز 30 بهمن 1397 شفاف نیوز 1 اسفند 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۵    
مقامات چینی مانع نمایش فیلم جدید کمپانی دیزنی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۰    
اطلاعات نادرست برخی از مشاوران تحصیلی برنامه های تبلیغاتی کنکور صدا و سیما ؛ داد سازمان سنجش و رتبه آورترین مشاور کنکور را نیز درآورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۲:۵۵    
رئیس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت گفت: مسافران در صورت مجبور شدن به تهیه غذا از رستوران های بین راهی به بهداشت محیط رستوران، لباس کار کارکنان و نظافت عمومی مکان توجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در برنامه تلویزیونی تهران بیست مهمترین اقدامات شورای پنجم را بازگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۱    
گزارش روزنامه جوان از فعالیت مؤسسات غیرمجاز تشریفات عروسی را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۰    
خاویر سسما فصل گذشته در لیگ یک کنار جواد نکونام کار می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۰    
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی طی نامه ای به علی لاریجانی - رئیس مجلس شورای اسلامی - نسبت به روند اعلام وصول استیضاحش در مجلس انتقاداتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
یک گزارش محرمانه سازمان ملل که به رویت خبرگزاری رویترز رسیده است حاکی است که کره شمالی برنامه های موشکی و هسته ای خود را متوقف نکرده و این اقدام مغایر با تحریم های سازمان ملل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان تهران و معاونت امور استان ها و شهرستان های این تشکیلات صنفی در دو نامه جداگانه خطاب به استاندار تهران خواستار برگزاری تجمع شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
بر اساس مفاد آئین نامه ساماندهی مبادله در بازارچه های غیر رسمی موقت مرزی ساکنین روستا ها تا شعاع 20 کیلومتری از نوار مرز در استان های آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۵    
در روز شنبه، عربستان سعودی به عنوان بزرگترین صادر کننده نفت جهان اعلام کرد که ارسال محموله های نفتی خود از طریق آبراه استراتژیک دریای سرخ، باب المندب، را از سر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۵    
وزیر خارجه کره شمالی در پاسخ به اخطار ایالات متحده به کشورهای دیگر در باب نقض تحریم های بین المللی در مورد کره شمالی گفت که حرکت های اخیر ایالات متحد آمریکا "هشدار دهنده" است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۵    
یک روزنامه چاپ رژیم صهیونیستی مدعی شد که روسای جمهوری آمریکا و ایران ماه آینده میلادی در نیویورک دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۰    
محمد شریعتمداری شامگاه شنبه در ستاد تنظیم بازار استان کرمان افزود: با توجه به نوسات ارز، دولت در ابتدا تصمیم به تک نرخی کردن ارز گرفت که از تصمیمات اولیه بود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۰    
به گزارش دیپلماسی ایرانی، روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد که ایران به 7 شرط پذیرفته بوده است که با امریکا مذاکره کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۵    
در پی جنگ تعرفه ای بین آمریکا و چین که در روزهای گذشته شدت بیشتری گرفته است رسانه های چین امروز اعلام کردند مردم چین به هیچ وجه تصمیم باج خواهی آمریکا نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۵    
لولا داسیلوا، رئیس جمهور سابق برزیل که در حال گذراندن دوره محکومیت خود در زندان می باشد، اعلام کرده که حتی در پشت میله های زندان هم در رقابت های آتی انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۰    
به گزارش شفاف ، وکیل مدافع محمد حبیبی- فعال صنفی معلمان- از صدور حکم موکلش به 7 سال و نیم حبس خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در توئیتی پاسخ انتقاد یکی از ائمه جماعات استان های شمالی درباره سوال نمایندگان از رئیس جمهور را داد و گفت: نفهمیده سخن گفتن بلای جان ایران امروز است
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۰    
شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: با وجود وعده متعدد شرکای خارجی بابک زنجانی مبنی بر پرداخت حدود 2میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ پرداختی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۰    
وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی خطاب به آمریکا هشدار داد: تحریم کنید، تحریم می شوید؛ مردم ترکیه تسلیم نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۰    
حسین شریعتمداری
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۰    
تحویل 2 میلیون و 580 هزار سکه پیش فروشی از 17 مرداد آغاز و پیش بینی می شود، با ورود این سکه ها به بازار روند کاهشی قیمت سکه شدت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۱    
دونالد ترامپ خواستار تشکیل "نیروی فضایی" برای حصول اطمینان از تسلط آمریکا در فضا است اما پنتاگون چندان با او هم عقیده نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۵    
نیروهای یمنی در جریان عملیات غافلگیرانه در جنوب الحدیده در غرب یمن، 35 نیروی وابسته به ائتلاف سعودی را اسیر کردند و ده ها تن از نیروهای ائتلاف را از پا در آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۴۰    
سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی شهریور وارد مرحله تصویربرداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۵    
هفته گذشته تعداد دکل های نفتی آمریکا 4واحد کاهش یافت و به 1044 دکل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۵    
زانیار خسروی، خواننده پاپ محبوب کشورمان با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود نوشت: با احترام به مردم عزیز بوشهر که بلیت کنسرتمو تهیه کردن ،خواستم از این طریق اعلام کنم که کنسرتهای آتی خودم در بوشهر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۵    
نمایش کسو به کارگردانی فرزاد مهدی زاده و نویسندگی فرزاد مهدی زاده و همسرشان وحیده رخشانی این روزها در تماشاخانه پرویز پرستویی در میان استقبال مخاطبان به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۱    
شبکه نمایش سیما، در بخش مرور پرونده بازیگران، فیلم هایی از نیکی کریمی را به روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۱    
سریال پدر که با سکانس های مختلف سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است، این بار با پلاک خودروی مورد استفاده در فیلم سوژه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۱    
مهناز افشار، بازیگر محبوب سینما در توئیتر خود نوشت: این سایه ی سرکوب و نگاه تحقیرآمیز به مردم خسته و گرفتار را کنار بزنید و صدایشان را بشنوید
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۵    
مجموعه نوعی دیگر به کارگردانی بهروز بقایی و منوچهر شمسایی 22 سال بعد از تولید، بار دیگر از امشب به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۵    
در عکس زیر که پانته آ بهرام در اینستاگرامش منتشر کرده، تیپ کمدین های خنداننده شو خارج از قاب تلویزیون را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۵    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت:صبح فردا و در آستانه دور جدید تحریم ها، 5 فروند هواپیمای ATR به آسمان ایران وارد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۵    
بدون شک مقاومت لبنان کابوسی برای رژیم صهیونیستی است و ترس مقامات تل آویو زمانی بیشتر می شود که شکنندگی جبهه داخلی این رژیم و توان موشکی قوی حزب الله لبنان را مورد ارزیابی قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۵    
مسعود بهنود نویسنده و روزنامه نگار، با انتشار توییتی درگذشت دختر عبدالفتاح سلطانی حقوقدان برجسته و وکیل دادگستری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از امضا قرارداد سه ساله با تیم تراکتورسازی شامگاه شنبه وارد تبریز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرج از اجرای محدودیت ترافیکی در مناطقی از شهر کرج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: در بهترین نظام های سلامت دنیا، کمبود یک الی یک و نیم درصدی دارو، طبیعی است و در کشور ما نیز کمبود دارویی در شرایط کنونی، برابر با متوسط جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
مدیر پایگاه میراث فرهنگی زواره می گوید: تاکنون مطالعات باستان شناسی مسجد پامنار زواره انجام شده و با تامین اعتبار تا پایان شهریور ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۵    
وزیر خارجه آلمان اعلام کرد: برلین خواستار عادی سازی روابط دوجانبه با ترکیه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی تعزیرات بر بازار، گفت: انبار بزرگ داروهای احتکار شده قاچاق در استان البرز به ارزش پنج میلیارد تومان کشف شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۰    
مفتی سوریه در دیدار با فیلیپ کوچیش اسقف اعظم کلیسای کاتولیک مجارستان اعلام کرد: سوریه به نمایندگی از دنیا با تروریسم می جنگد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۰    
دو بازیکن تیم های لیگ برتر ذوب آهن اصفهان و سپیدرود رشت با دستور کمیته اخلاق از فعالیت های فوتبالی محروم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۵    
هفته گذشته استیضاح علی ربیعی توسط هیأت رئیسه مجلس اعلام وصول شد تا اتفاقی کم سابقه را شاهد باشیم؛ بدین ترتیب که یک وزیر در یک سال برای سومین بار تلاش خواهد کرد از یک مجلس که تغییری نسبت به یک سال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۰    
عملیات موفق یمنی ها ضد متجاوزان در ساحل غربی و اسارت شمار زیادی از آنها به دست ارتش و کمیته های مردمی از مهمترین اخبار امنیتی یمن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۹    
یک مقام اگاه از احتمال تغییر معاون ارزی بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۹    
وزیر خارجه ترکیه در پیامی سانحه سقوط بالگرد در روسیه و جان باختن 18 نفر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۰    
استیضاح وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی در حالی برگزار می شود که فرصت پاسخگویی به وزیر در کمیسیون داده نشد و در اقدامی بی سابقه در 20 سال اخیر ظرف 8 روز موضوع استیضاح اعلام وصول شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۵    
مدیر عامل پتروشیمی جم صبح امروز در جمع مدیران شرکت با تشریح استراتژی سال 97 و رونمایی از پروژه های جدید و بهره برداری از پروژه های در حال اجرا اظهار نمود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۰    
معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان از مذاکره با بانک مرکزی برای تامین ارز دانشجویان ایرانی دانشگاه های خارج از کشور خبر داد و گفت: دانشجویان خارج از کشور نگران تامین ارز نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۵    
مهاجم برزیلی جدید تیم فوتبال پدیده که سابقه حضور در باشگاه های برزیل و ارمنستان را داشته است با این تیم قرار داد بست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۰    
محمود اکبری با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال سیاست گذاری صورت گرفته جهت تأمین حداکثری نیاز صنایع پاییندستی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۰    
طبق اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران قرار است رقم تولید بنزین کشور طی روزهای آینده با تامین (MTBE) موردنیاز، به روزانه 95.5 میلیون لیتر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۰    
یگان پهپادی ارتش یمن و انصارالله امروز با استفاده از پهپاد تهاجمی قاصف1 ، به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط واقع در جنوب غربی عربستان حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۰    
سی امین دورۀ مسابقات قرآن کریم شرکت فولاد مبارکه با حضور 6100 نفر از کارکنان و خانواده های این شرکت روز جمعه 5 مردادماه در اردوگاه شهید بهشتی باغ ابریشم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵    
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی صبح امروز با حضور سران قوا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵    
روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد سعودی ها برای مزدوران خود در جنگ یمن که بیشتر از جنوب افریقا و آمریکای جنوبی هستند، ماهانه پنج میلیارد دلار هزینه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵    
فرد صدساله کسی است که یکصد سال خورشیدی یا بیشتر عمر کنداین در حالیست که اَبَرصدساله تا 110 سالگی یا بیشتر از آن زندگی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۰    
قانون انتقال زندان ها و مراکز اقدامات تامینی و تربیتی به خارج از شهرها اول بار در سال 1380 به تصویب مجلس ششم و شورای نگهبان رسید اما چندان به آن توجه نشد و زندان ها کماکان مهمان شهر ها باقی ماندند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۰    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته داوطلبان کنکور 97 خبر داد و گفت: داوطلبان از 15 تا 20 مرداد فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۰    
یک کارشناس آموزشی درباره گردش مالی بازار انتخاب رشته نیز اظهار کرد: 10 درصد داوطلبان یعنی حدود 100 هزار نفر بابت انتخاب رشته پول می دهند و میانگین گردش مالی انتخاب رشته در این یک هفته حدود 30 تا 50 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۵    
یک سایت قطری اعلام کرد وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال قصد دارد برای ادامه کار به تیم ملی عراق برود و این تیم را در جام ملت های آسیا هدایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۰    
فرماندار ویژه ری به اخبار برخی رسانه ها مبنی بر تخریب بدون اطلاع کپرهای اتباع پاکستانی واکنش نشان داد و ضمن تکذیب مفقودشدن هفت کودک پاکستانی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۵    
دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: نخستین گزارش سالانه پیشرفت ها و راهکارهای رفع موانع تحقق حقوق شهروندی فردا منتشر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: براساس اطلاعیه هواشناسی مبنی بر افزایش دما و به منظور کاهش مصرف برق، ادارات و بانک های استان روز چهارشنبه، 17مرداد 97 تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۰    
طبق آمارهای رسمی با ورود موج گرمای شدید به انگلیس در 15 روز اخیر، نرخ مرگ و میرهای ثبت شده در این کشور نزدیک به 700 مورد بیشتر از میانگین معمول بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۵    
ارزشمندترین جنگل های کشور موسوم به جنگل های ایران- تورانی و هیرکانی با جرقه های حاصل از افزایش دما و وزش بادهای گرم در شعله های بی رحمانه آتش نابود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۱    
ملی پوش سابق تیم ملی ووشوی بانوان گفت: در بین ووشوکاران ناتوانی وجود ندارد و پرچمدار کاروان بازی های آسیایی می توانست از ووشو باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۱    
رئیس جمهوری سودان جنوبی گفته بر این باور است که توافق صلح جدید میان دولت و گروه مخالفان به این دلیل شکست نمی خورد چون مانند توافقات پیشین مخالفان را به کاری مجبور نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۱    
معاون وزیر امورخارجه روسیه از تحریم بانک روسی آگروسایوز توسط آمریکا انتقاد و این اقدام واشنگتن را تقبیح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۵    
با تداوم ریزش بازارهای بورس چین به دلیل جنگ تجاری با آمریکا، این کشور جایگاه خود در دومین بازار بزرگ سرمایه جهان را به ژاپن واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۵    
نخست وزیر اسرائیل با خشم نشست با سران دروزی ها را ترک کرد، در این نشست یک فعال برجسته دروزی و ژنرال سابق این طایفه در ارتش اسرائیل انتقادهای تندی را به "قانون کشور یهود" داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۵    
بر اساس گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی تا پایان سال 1396 تنها از طریق قراردادهای عاملیت ارزی بیش از 37 میلیارد دلار به 342 طرح ارزی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۰    
برخلاف هفته گذشته، بورس تهران امروز با هیجان کمتری روبه رو بود، هرچند که نوسانات شاخص کل با فرازوفرودهای زیادی همراه بود. صف های خرید بورس پایدار آنچنان در دادوستدهای امروز دیده نمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۰    
مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید علیرضا بیرانوند گلر اول این تیم است اما (برای بازی کردن) باید 100 درصد آماده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۰    
تعدادی از دانش آموزان معتقدند که با تأثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور، به دلیل عدم توزیع امکانات عادلانه در کشور، معدل پایین ها از حضور در رشته های پرطرفدار کنکور باز می مانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۰    
42 مدل موتورسیکلت به دلیل عدم رعایت استانداردهای 25 گانه با عدم تایید از سوی سازمان ملی استاندارد و توقف شماره گذاری روبرو شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۵    
دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا که به نظر می رسد در جنگ لفظی با مقامات جمهوری اسلامی ایران سرخورده شده است، هفته گذشته تلاش کرد با طرح مذاکرات بدون پیش شرط، زمین بازی را به نفع خود تغییر دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۰    
تیم شطرنج ایران در حالی توانست در بیستمین دوره مسابقات شطرنج جام ملت های آسیا با کسب عنوان قهرمانی هتریک کند که کارشناسان این حوزه ورزشی این موفقیت را سرآغازی بر دوره طلایی شطرنج ایران تعریف می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: لاشه یک نهنگ بزرگ جثه در ساحل استان بوشهر کشف و مشاهده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۵    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، گفت: کودک آزاری باعث می شود فرد در آینده با انواع اختلالات روان شناختی مواجه شود و نتواند به ظرفیت های کامل خود دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۵    
یک روزنامه ترکیه ای، از یک مرکز عملیاتی آمریکا در شرق این کشور و در فاصله 450 کیلومتری مرز ایران خبر داد که از آن به شدت محافظت می شود و در آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰    
وزیر امور خارجه موقت پاکستان با اشاره به خسارت هایی که این کشور به خاطر ائتلاف با آمریکا در جنگ افغانستان متحمل شده واشنگتن را مسئول مشکلات کنونی اسلام آباد دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۵    
در حالی که نتانیاهو اخیرا گفته بود ایران باید برای رفع مسئله کمبود آب از تجربیات تل آویو کمک بگیرد، وزیر انرژی کابینه او می گوید بحران آب در فلسطین اشغالی وضعیت بسیار بسیار وخیمی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۰    
طبق اعلام سخنگوی سازمان غذا و دارو قرار است محموله جدید داروی وارفارین به زودی از فنلاند وارد کشور شود تا شرایط نامساعد تامین این دارو به وضعیت عادی بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۵    
در عکس زیر مردی را می بینید که ماسگ گلِ سیلیس بر صورت دارد و از آب گرم تالاب آبی ایسلند لذت می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
مسئولان باشگاه استقلال با مدافع فصل گذشته سپاهان وارد مذاکره شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
تیم ملی کانوپولوی ایران در مرحله دوم رقابت های جهانی مقابل هلند شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۵    
در این گزارش نگاهی داریم به شستشوی شترها در جزیره قشم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره موضوعات مطرح شده در نشست آسه آن از جمله دیدار وزاری خارجه آمریکا و چین، سرمایه گذاری 113 میلیون دلاری واشنگتن در منطقه و تحریم های کره شمالی، توییت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۵    
یک سایت ترکیه ای مدعی شد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه پیشنهاد مالی به مرتضی پورعلی گنجی را از 750 هزار یورو به 850 هزار یورو افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۰    
وزارت خارجه آمریکا با انتشار پیامی از اعتراضات مشکوک این روزها در ایران حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۰    
رسانه های خارجی گزارش دادند که واشنگتن و اربیل در تلاش هستند تا بغداد را راضی کنند که نیروهای پیشمرگه به مناطق مورد مناقشه بازگردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۵    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری هرسین در کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۵    
شانزدهمین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور به میزبانی شهر تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۵    
سقوط یک بالگرد در کراسنویارسک روسیه موجب کشته شدن 18 نفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۰    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای جنایت هولناک رژیم سعودی در الحدیده را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۵    
موضوعِ محبتو تنفر به دیگران برای خدا، فرع بر این است که انسان اوّل با خود خداوند رابطه دوستی برقرار کرده باشد و با او در صلح و سلم باشد ...
  • ۱