شنبه ۲۹ دیساعت ۱۸:۱۳Jan 2019 19
 

خبرهای شفاف نیوز 15 مرداد 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۱۰    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به 55 درصد متقاضیان از ابتدای سال تا پایان تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۲:۰۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از اعلام رسمی لیست کالاهای اساسی در اسرع زمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۵    
به بهانه روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی سراغ این سوال رفتیم: چرا عنوان فعال حقوق بشر همیشه حاشیه های زیادی داشته؛ محمدصالح مفتاح روزنامه نگار و فعال فضای مجازی از تجربیاتش گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۰    
المیرا شریفی مقدم، مجری خبری و تلویزیون در واکنش به نحوه مصاحبه مرتضی حیدریبا زئیس جمهور نوشت: برادرمون بلد نیست پینگ پنگ بازی کنه؟!فقط سر تکون میده و تایید میکنه!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۵    
گوگل به تازگی نسخه نهایی سیستم عامل اندروید P را معرفی کرده است؛ آپدیت اندروید 9.0 با نام تجاری Android Pie منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۵    
شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور از روز سه شنبه 16 مرداد تا دوشنبه 22 مرداد ماه جاری به مدت شش روز کاری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۰    
یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی معتقد است، مصرف هندوانه می تواند در درمان بیماری وسواس افراد موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۵    
هوشنگ مرادی کرمانی در نشستی با اساتید زبان فارسی بنیاد سعدی، از یک راز پرده برداشت و گفت که کتاب داستان جنگل نخستین اثر سفارشی است که او نوشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۵    
اگر فکر کرده اید عجایب باغ وحش مشهد همین جا تمام شده اشتباه کرده اید، چون نه تنها معلوم شده این باغ وحش به جای نگهداری از حیوانات مشغول دامپروری بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مجیدرضا حریری، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معنقد است اظهارات رییس بانک مرکزی که گفته بود قرار نیست مدام صحبت کند یا نرخی را برای ارز اعلام کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۵    
سخنگوی ارتش مصر از آغاز تمرینات نظامی نیروهای دریایی مصر، انگلیس و فرانسه در دریای سرخ و دریای مدیترانه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۳    
مدیر طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده درباره دیگر مشکلات منطقه می افزاید: مشکل بعدی منطقه لنده، نبود راه های روستایی مناسب و دور بودن از راه های اصلی است که از یک سو باعث مهاجرت بسیاری روستاییان به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۵    
رئیس جمهور گفت: پیشنهاد مذاکره آمریکا همراه با تحریم معنایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۵    
رئیس جمهور گفت: پیشنهاد مذاکره آمریکا همراه با تحریم معنایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۰    
فیلم کوتاه تاریکی به کارگردانی سعید جعفریان به جشنواره ای در فرانسه راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۰    
نمایش مردان مریخی و زنان ونوسی در تئاتر باران روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۵    
برونو مارس در زادگاهش، شهر هونولولو، با سه اجرای پشت سر هم در استادیوم آلوها رکورد تازه ای ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۵    
کارگردان تلویزیونی شناخته شده که چند سالی است به عنوان مجری نیز در تلویزیون دیده می شود، درباره نخستین نقش خود به عنوان بازیگر در سریال پدر سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰    
وزیر کشور ضمن اشاره به مشکل کم آبی در کشور گفت که علی رغم این موضوع هیچ جریان و نهضت مردمی و عمومی توسط تشکل ها در حوزه مدیریت و مصرف آب ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک هنرمندانی را به تصویر کشیده که 30 دقیقه قبل از اجرای یک اپرا در جزیره ماکائو در جنوب چین، خود را برای روی صحنه رفتن آماده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
تغییر ساعت کاری کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، سازمان ها، نهادها، دانشگاه ها و موسسات دولتی استان گیلان به دلیل گرمای هوا به استثنای بانک ها و بیمه ها تا 31 مرداد ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متوسط مسافر جابجا شده خطوط روزانه حدود 2 میلیون و 500 هزار سفر است که در روزهای چهارشنبه با بیشترین حجم مسافر در خطوط مواجه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل محیط زیست استان کرمان از شهادت محیط بان علی خواجوی مامور اداره حفاظت محیط زیست شهرستان راور در درگیری با شکارچیان غیرمجاز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۵    
رئیس قوه قضاییه، توصیه مراجع، علما و دلسوزان نظام به دستگاه قضایی برای برخورد سریع و قاطع با مفاسد اقتصادی را ذخیره و پشتوانه قوه قضاییه در رسیدگی ها توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵    
وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان برای دیدار با تراکتورسازی تدابیر ویژه ای دارد و برای این منظور روی خریدهای جدید تیمش هم حساب باز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۵    
مظنون به قتل، پس از اینکه تحت تعقیب قرار گرفت، 2 افسر پلیس را کُشت و 6 نفر را نیز زخمی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۵    
رسانه ها اعلام کردند که انفجاری مهیب فرودگاه بولونیای ایتالیا را به لرزه درآورده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۰    
وزیر نفت عراق اعلام کرد: قیمت های جهانی نفت به ثبات نزدیک می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۵    
وزارت اقتصاد آلمان می گوید مذاکره با آمریکا برای معاف شدن شرکت های آلمانی از تحریم های ضد ایرانی ادامه دارد و برلین متعهد به واگذاری ضمانت صادرات و سرمایه گذاری برای شرکت های خود است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه فرانسه، انگلیس و آلمان از اقدام آمریکا در اعمال مجدد تحریم های ضدایرانی انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۵    
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۵    
همزمان با آغاز سیر نزولی قیمت ها در بازار طلا و ارز، حباب سکه باز هم کمتر شد و به مرز 3میلیون و 400هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۰    
کنداکتور شبکه یک سیما بعد از تغییر مدیر این شبکه در چند هفته اخیر دچار تغییر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۵    
در این مطلب اینفوگرافیگ عصبانی ترین زنان و مردان ایران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۵    
مصادف با روز 23 ذی القعده، شما می توانید پاسخ چرایی به نامگذاری این روز را به زیارت مخصوص امام رضا (ع) در زیر بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۰    
فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره شایعات مبنی بر گمشدن 7 کودک پاکستانی در جنوب تهران و پیشنهاد رشوه شهرام جزایری توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۰    
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی آب و هوای کشور طی سه روز آینده از بارش باران در استان های شمالی، سمنان و تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۶    
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور تشکل های فرهنگیان گفت: از زمان بازداشت محمد حبیبی از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان در تجمع 20 اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل زندان های استان تهران فروش آب معدنی به مبلغ 10 هزار تومان در زندان فشافویه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۰    
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور با بیان اینکه در حال حاضر 100 قطعه ساز کشور در حالت تعلیق و یا تعطیلی هستند، گفت: در شرایط فعلی پیش بینی افزایش 80 تا 140 درصدی قیمت در قطعات خودرو مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۰    
نماینده ایران در هیئت عامل اوپک اعلام کرد: افزایش تولید نفت روسیه، با توافق جهانی کاهش تولید نفت مغایرت دارد و تحریم های ضد ایرانی آمریکا را تقویت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۵    
اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای با ابراز تأسف از بازگشت تحریم های آمریکا، از اجرایی شدن قوانین مسدودساز برای مقابله با تحریم های آمریکا خبر داده و تأکید کرده که برای حفظ کانال مالی موثر با ایران و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۵    
وزیر امور خارجه ایران تأکید کرد هیچ کسی، جدی بودن رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره را باور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۵    
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سپاه به مسائل سیاسی ورود پیدا نکرده است و دارد به وظایف قانونی خودش می پردازد، اما به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۵    
محمد جواد ظریف با بیان این که ایران در دنیا منزوی نیست بلکه نتانیاهو، ترامپ و بن سلمان منزوی هستند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۰    
در روز دوشنبه، با باز شدن بازار نفت شاهد آن بودیم که قیمت نفت نسبت به قیمت بسته شده در روز جمعه، افزایش یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۵    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به نظر می رسد طرح سوال از رییس جمهور، مشغول کردن رییس دولت و وزرا و مسئولین از مشکلات واقعی کشور است و کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۵    
سازمان های تبلیغاتی داعش خواستار حمله بیولوژیکی به غرب شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۵    
محرومیت ناگهانی محسن مسلمان و حسین کعبی از سوی کمیته اخلاق چند روزی به بحث داغ فوتبال کشور تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۵    
در حالی که مالیات بر عایدی مسکن بر عرضه و تقاضای مسکن اثرگذار است، اما عده ای با فهم نادرست از معنای رکود، این نوع مالیات را مانع رونق و عامل رکود بازار مسکن می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۰    
ملاک شناخت وضعیت اخلاقی و روحی انسان قلب او است. در باره محبت در راه خداوند و این که قلب بازگوکننده همه احوالات فرد است
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۵    
وزارت خارجه بحرین در موضعی جانبدارانه، از اقدام عربستان سعودی در اخراج سفیر کانادا از ریاض حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۰    
شمیرانات- مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد خبر داد و گفت: در این حادثه 5 نفر مصدوم شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۵    
پس از آنکه تولید نفت عربستان در ماه جولای با کاهشی غیرمنتظره مواجه شد و تعداد سکوهای حفاری نفتی در آمریکا کاهش یافت، قیمت نفت خام امروز با افزایش مواجه بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۰    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: نماز جمعه 12 مرداد، در تعدادی از شهرهای بزرگ به صورت هماهنگ صحنه تاختن به دولت و شخص رئیس جمهور به بهانه مشکلات اقتصادی این روزها بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه مسئولان در سطوح مختلف باید شرایط فعلی جامعه را برای مردم تبیین کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵    
قرار است که از فردا (سه شنبه) با بازگشایی رسمی عملیات کار صرافی، دلار وضعیت قیمتی متعادل تری را تجربه کند؛ اما دیشب دلالان مشغول فروش شبانه ارزهایی بودند که 4 ماه بازار را بهم ریخته بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵    
پشه ها براساس عوامل خاصی شکار خود انتخاب و آنها را نیش می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵    
انتخاب رشته داوطلبان مجاز در کنکور 97 از بعدازظهر امروز 15 مرداد آغاز می شود. ثبت نام غایبان و متقاضیان رشته های تحصیلی بدون آزمون (صرفا با سوابق تحصیلی) نیز از امروز انجام می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰    
جنگنده های رژیم سعودی در ادامه جنایت های خود در یمن استان های الحدیده و صعده را به شدت بمباران کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰    
کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو اظهار داشت: بنابر بررسی گزارش های ارسالی از منابع مختلف، به دو شرکت پخش دارویی به دلیل تعلل در توزیع برخی اقلام دارویی از سوی سازمان غذا و دارو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: طرح کودک همسری که بر اساس آن سن ازدواج دختران و پسران افزایش می یابد و ازدواج زیر 13 سال نیز ممنوع می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰    
هشت ماه از زلزله در برخی مناطق استان کرمانشاه گذشته است و هنوز خبر های ناخوشایندی از این مناطق منتشر می شود. فقط در هفته گذشته چهار نفر در مناطق زلزله زده کرمانشاه دست به خودکشی زدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵    
کره شمالی با محکوم کردن تمدید قرارداد انرژی اتمی میان آمریکا و ژاپن، از مقامات واشنگتن به دلیلِ اتخاذ سیاست یک بام و دو هوا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵    
وزیر نیرو با بیان این که بیش از یک دهه در توجه جدی به موضوع مدیریت مصرف تاخیر داشته ایم ، از برخورد جدی این وزارتخانه با پرمصرف ها و تلاش برای متنبه کردن آن ها خبر داد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵    
در حالی که وکیل بابک زنجانی تلاش می کند این متهم نفتی را فردی دلسوز بیت المال معرفی کند و توپ واریز نشدن 2 میلیارد یورو را به زمین شرکت نفت بیندازد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به بازگشایی 10 روزه سد زاینده رود برای آبیاری و نجات باغات غرب اصفهان، گفت: همچنان نگران تامین آب شرب اصفهان هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۰    
وزیر خارجه آمریکا در سخنانی بامداد دوشنبه گفت تحریم ها علیه ایران تا زمانی که این کشور تغییر رویه بدهد پا برجا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۰    
فرمانده نیروی زمینی سپاه درخصوص اقدام تروریستی اخیر در مریوان و شهادت 11 تن از بسیجیان و نیروهای سپاه، گفت: انتقام ما کوبنده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۰    
یوونتوس که در فصل نقل و انتقالات تابستانی کریستیانو رونالدو را جذب کرد بیشترین هزینه را در بین تیم های اروپایی برای جذب بازیکن جدید به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱    
دو جسد هم روی سیم خاردارها دیده می شد. سریع بچه ها را صدا زده، مسیر را برای بازگشت نیروها باز کردیم. دو جسد را هم از روی سیم خاردارها برداشتیم و کنار هم گوشه ای خواباندیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۰    
هافبک دفاعی تیم ملی بلژیک در جام جهانی روسیه عاقبت به بورسیادورتموند پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۰    
ری یونگ هو، وزیر خارجه کره شمالی در سفر به تهران روز سه شنبه با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۵    
یک گروه وابسته به شورشیان سوریه تحت عنوان "گردان ابو عمارة" مسئولیت ترور عزیز اسبر، دانشمند سوری و مدیر مرکز پژوهش های علمی المصیاف در حومه حماة را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
سرمربی جدید تیم فوتبال بایرن مونیخ بعد از پیروزی مقابل شیاطین سرخ از شاگردانش تعریف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۵    
وزیر خارجه آمریکا در ادامه جنگ روانی علیه ایران، به تکرار ادعاهای خود پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۰    
رسانه رسمی کره شمالی حفظ تحریم ها علیه این کشور را مغایر با ادعای آمریکا مبنی بر تمایل برای بهبود روابط عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۵    
شرکت تی اس ام سی یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده نیمه هادی و انواع پردازنده در جهان مجبور به توقف فعالیت های خود به علت یک حمله ویروسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۰    
اسامی خدمه اولین پرواز تجاری فضایی که قرار است با استفاده از یک فضاپیمای بخش خصوصی آمریکا به ایستگاه فضایی بین المللی سفر کرده و سپس به کره زمین برگردند توسط ناسا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۰    
یک سایت فرانسوی مدعی شد که هافبک تیم ملی ایران و عضو باشگاه استرشوندس سوئد هفته آینده به تیم آمیان فرانسه ملحق می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۰    
به نظر می رسد تعمیق بازار ثانویه به عنوان راهکاری برای مدیریت بازار ارز مورد توجه قرار گرفته است. این اقدام را - هرچند دیرهنگام- اما اگر به معنای پذیرش سازوکار بازار برای تخصیص منابع ارزی و تعیین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: جسد یک قلاده خرس قهوه ای در حاشیه جنگل های شهرستان مانه و سملقان در غرب این استان کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۰    
جان بولتون، مشاور امنیت ملی امریکا که اکنون کلیدی ترین نقش در موضوع ایران را در کاخ سفید به عهده دارد، سال گذشته طرحی برای خروج امریکا از برجام و عملیاتی کردن سیاست تغییر رژیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۵    
مدیر کل پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بارندگی ها تا آخر هفته جاری در نوار شمالی کشور همراه با کاهش دما تا 2 درجه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۵    
هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در یمن خواهان حمایت از بیمارستان ها و زیرساخت های این کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تهران قیمت تعیین شده ستاد تنظیم بازار برای مرغ را غیرمنطقی بیان کرد و گفت: در روزهای اخیر که بازار با کاهش عرضه مرغ مواجه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۹    
عربستان سعودی در واکنش به ابراز نگرانی دولت کانادا از بازداشت فعالان جامعه مدنی و حقوق زنان در عربستان، سفیر کانادا را از خاک خود اخراج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۰۰    
رئیس فدراسیون شطرنج آسیا در پیامی ضمن اشاره به هتریک ایران در کسب سه قهرمانی در مسابقات قهرمانی جام ملت های آسیا، این موفقیت را به رئیس فدراسیون ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۵    
تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن تجمع متجاوزان سعودی در شهر مرزی جیزان را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۰    
زمین لرزه ای که دیروز یکشنبه در جزیره لومبوک اندونزی رخ داد، تاکنون دست کم 91 کشته برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۰    
نوجوان 17ساله فلسطینی که دو روز گذشته در شرق اردوگاه البریج در مرکز نوارغزه و در جریان شرکت در نوزدهمین راهپیمایی بزرگ بازگشت زخمی شده بود، به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۰    
هفته سوم هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر درحالی پایان هفته جاری برگزار خواهد شد که یکی از جذابترین بازیهای این هفته مربوط به تیم های استقلال و تراکتورسازی با سرمربیان خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۵    
عضو تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: در بازی های آسیایی حریفان قدرتمندی را پیش رو داریم اما انشالله با خوش رنگ ترین مدال یعنی مدال طلا به ایران برمی گردیم .