پنجشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۴Apr 2019 25

خبرهای شفاف نیوز 20 مرداد 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 31 شهریور 1397 شفاف نیوز 30 مهر 1397 شفاف نیوز 30 آبان 1397 شفاف نیوز 30 آذر 1397 شفاف نیوز 30 دی 1397 شفاف نیوز 30 بهمن 1397 شفاف نیوز 1 اسفند 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۰    
جمعی از مراکز دیالیز کشور طی نامه ای سرگشاده اعلام کردند در صورت تداوم مشکلات کنونی، شاهد تعطیلی مراکز دیالیز خواهیم بود که زیان آن متوجه بیماران خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۰    
اگر می خواهید کمتر برای خود و دیگران استرس ایجاد کنید کمتر به قضاوت و تعبیر های ذهنی زندگی مشغول شوید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۰    
کارشناسان راجع به تدوین رژیم حقوقی خزر معتقدند، شرایط فعلی پس از سه دهه برای انعقاد پیمان درباره دریای خزر مساعد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۱    
نرخ تمایل تحصیل کردگان به مهاجرت از کشور در کمیسیون علمی و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۵    
عباس اکبری مدیر انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه درخصوص آغاز این عملیات در گفت وگو با خبرنگار خبرنامۀ فولاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۰    
فولاد و ریخته گری که با حضور بیش از 150 شرکت داخلی از استانهای تهران، اصفهان، کرمان، آذربایجان شرقی، فارس، مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۵    
جلسۀ کمیسیون ویژۀ حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی به فولاد اختصاص داشت. این جلسه با حضور نمایندگان مجلس، مدیران کارخانه های بزرگ فولاد، انجمن فولاد، ایمیدرو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۵    
شهردار و دبیر نهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان نتایج بازبینی آثار متقاضی حضور در بخش مسابقه و بخش کودک و نوجوان این جشنواره را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۵    
نظامیان چینی شش شلیک هشدار دهنده به سوی هواپیمای P-8A Poseidon نیروی هوایی امریکا انجام دادند که حامل خبرنگاران آمریکایی بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از بازداشت عاملان آتش سوزی اخیر شهرستان چگنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۵    
با امضا تفاهم نامه ای میان شهرداری مشهد و وزارت راه و شهرسازی 10 ایستگاه شتاب نگار در مشهد راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۰    
بورس استانبول معاملات هفتگی خود را با کاهشی 2.3 درصدی به پایان رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۵    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای آخرین تحولات بازار ارز را به منظور آگاهی هم وطنان تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
رئیس فدراسیون فوتبال در یادداشتی بر نزدیکی دل ها و ایجاد صلح و آرامش به وسیله این رشته جذاب تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۴    
حضرت آیت الله خامنه ای در پاسخ به نامه درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر اجازه ایشان به اعمال مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی براساس قانون مجازات اسلامی فرمودند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۰    
احسان کرمی با اشاره به نقش رامبد جوان در مسابقات خنداننده شو در برنامه خندوانه و جدیتی که در کارش دارد، از دشواری های کار او و مسئولیتی که در برابر مخاطبان دارد نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۵    
در پی اعتراض برخی مخاطبان به نوع برخورد رامبد جوان با وحید رحیمیان در برنامه دیشب خندوانه، اشکان خطیبی متنی را در فضای مجازی منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۵    
عکسی از مهراوه شریفی نیا با پوشش چادر در فیلم کوتاه پیاده منتشر شد. این اثر، روایت گر داستان زنی جوان است که از افغانستان به صورت غیرقانونی وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۵    
لوگوی رحمان 1400 رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۰    
جزئیات و نحوه ثبت نام کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه های جداگانه به مجامع جهانی و وزرای بهداشت کشورهای اسلامی، نسبت به وقوع فاجعه انسانی در یمن هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۱    
برخلاف آنچه برخی رسانه های خارجی ادعا کردند، در جریان درگیری شب گذشته نیروهای سپاه با تروریستها در شمال غرب کشور، هیچ کدام از پاسداران آسیب ندیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۰    
چندی پیش تصاویری از سوختن گاومیش ها در تالاب هورالعظیم منتشر شد که واکنش فعالان محیط زیست و نگرانی دامداران این منطقه را به همراه داشت اما بررسی های دقیق تر علت اصلی این آسیب را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
وضعیت جوی ادارات شمال سیستان و بلوچستان را به تعطیلی کشاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
معاون اجتماعی وزیر کشور بر پیگیری اورژانسی وضعیت کودکان زباله گرد و یافتن راه حلی برای حل این مشکل تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور 97 تا دوشنبه 22 مرداد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
طبق گزارش برخی رسانه های آمریکایی، به دنبال ربایش هواپیمای آلاسکا ایرلاینز در فرودگاه سیاتل این کشور توسط یک مرد ناشناس، این هواپیما سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
سخنگوی تعزیرات درباره کشف یک انبار داروی تاریخ مصرف گذشته و ادعای ارتباط دختر یکی از وزرای سابق دولت با این انبار توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
وزیر بهداشت در اقدامی بی سابقه تبلیغات دسته عظیمی از خوراکی ها را ممنوع اعلام کرد. این در حالی است که اغلب این کالاها تولیدات صد در صد ایرانی هستند و در سال تولید ملی این کار می تواند ضربه بزرگی به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه شکایت مردم، پالادیوم را به قوه قضائیه کشاند، گفت: قوه قضایه در مورد تخلفات مجتمع های تجاری مواضع جدی تری اقتباس کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۴۰    
تخلیه فاضلاب شهری ، ریختن آب توازن کشتیها و سوخت و روغن لنجها در آب، از عوامل مرگ آبزیان خلیج فارس هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ویژه مرند از دستگیری اتباع بیگانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در طول 5 ماهه گذشته 102 نفر در این شهرستان از کشور های افغانستان، پاکستان و بنگلادش دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۵    
رئیس محیط زیست شهر تهران گفت: در گذشته اراضی حاشیه رودخانه کن را در منطقه 17 داشتیم که سال های سال مورد استفاده قرار گرفته بود و معادن فعال شن و ماسه در آن وجود داشت و به همین دلیل از آن نقطه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر این که خودرو هایی که در تهران تردد می کنند باید معاینه فنی تهران را بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۵    
نخستین مجمع سلامت شهرستان شمیرانات با حضور شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات، خدادوست معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۰    
فرمانده سپاه استان البرز گفت: متاسفانه امروز سوداگری جای ایثارگری را گرفته و در کشور حاکم شده و همه این دزدی های 3000 و 4000 میلیاردی که مشخص می شود از همین سوداگری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۰    
رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: با بررسی های انجام شده حدود 30 درصد مدارس کشور تخریبی به حساب می آید و باید برای کاهش این آمار تلاش بیشتری صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۵    
شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی، برای 2 فیلم مجوز نمایش صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۰    
گورخوابی، آخرین ایستگاه مسیر تباهی بود و او 3 سال در این ایستگاه شب ها را به صبح رساند اما حتی 17 سال اعتیاد هم امید را از او نگرفت و درست در تاریک ترین روزها از ته جاده اعتیاد به سمت زندگی برگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۵    
محققان دریافته اند که نور تلفن همراه اثرات مخرب و هولناکی بر بدن و سلامت افراد می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۰    
چندین قدرت بزرگ در جهان نسبت به اقدام یک جانبه دولت آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران انتقاد کرده و از شرکت های بین المللی خواستند، از اجرای این سیاست آمریکا خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۵    
آن طور که پیداست، گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در اوایل سال 2019 معرفی خواهد شد و شرکت سازنده امیدوار است که این مدل بتواند گوشی تاشو هوآوی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵    
سرایار، بزرگ ترین مرجع اجاره آنلاین ویلا و اقامتگاه در ایران است. در این سامانه به صورت هوشمند امکان اجاره ویلا در شمال و سایر نقاط ایران فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۵    
تا به حال به این فکر کردید چه می شد اگر همه برنامه های تلویزیون، منطبق با زندگی شخصی شما پخش می شدند؟ مثلا برنامه های ساعت 3 ظهر، هنگامی که از سرکار برمی گشتید پخش می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۵    
کریستیانو رونالدو بیش از انچه که در تصور هواداران رئال بود، از پیوستن به یوونتوس خوشحال است. او حالا بازی برای یووه را رویای کودکی خود می خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۵    
سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بعد از منتفی شدن حضورش در لالیگا، راهی لیگ فرانسه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۰    
بانک مرکزی سکه های پیش فروش با ودیعه سر رسید شش ماهه را برای امروز با نرخ دو میلیون و 800 هزار تومان تسویه کرده است، این نرخ با قیمت فعلی بازار حدود یک میلیون تومان اختلاف دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۵    
11 عضو تیم تروریستی از عناصر ضد انقلاب در ارتفاعات کلاشین اشنویه، توسط نیرو های سپاه به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۵    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، نتایج جدیدترین نشست نمایندگان سران سه قوه درباره موسسات مالی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۵    
اینها فرمایشات بلندیست؛ ولی ما چون عادت کرده ایم، این حجاب عادت نمی گذارد عظمت این کلمات را درک کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۰    
وزارت خارجه چین در واکنش به تهدید رئیس جمهور آمریکا، اعلام کرد روابط تجاری و انرژی چین با ایران به منافع هیچ کشور دیگری لطمه نمی زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۰    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نظر نهایی شورای نگهبان درباره منع بکارگیری بازنشستگان در مهلت قانونی اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۵    
زمانی که از تعمیر یخچال قدیمی خود منصرف میشوید و تصمیم به خرید یخچال جدید میگیرید علاوه بر بودجه باید نکات دیگری هم مدنظر قرار گرفته شود تا انتخاب هوشمندانهتری صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۰    
تیرماه امسال تولید انواع خودرو به طور میانگین 22.8 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۰    
به گزارش شفاف ، وزیر صنعت، معدن و تجارت به واردکنندگان خودرو هشدار داد که یا باید خودروهای وارد شده با ارز 4200 تومانی را متناسب با این نرخ ارز عرضه کنند و در غیر این صورت مابه التفاوت آن را به دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، جزئیات طرح 43 ماده ای پارلمان برای مبارزه با رانت خواری و مفاسد اقتصادی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۰    
ایران بر سر میز مذاکره با آمریکا می نشیند؟ ابن سوالی است که در روزهای اخیر زیاد می شنویم اما پاسخ هایی که به آن داده می شود متفاوت است و در این میان علاءالدین بروجردی احتمال این موضوع را صفر می داند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۰    
اگرچه با شروع فصل تابستان بهای اجاره پیشنهادی موجران با شیب تندی افزایش یافت و انتظار افزایش چشمگیر اجاره بها مستاجران را به دردسر انداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۵    
کشور در شرایطی قرار دارد که برخی آن را پیچ تاریخی و برخی دیگر شرایط ویژه قلمداد می کنند. از یکسو شاهد التهابات اقتصادی و اعتراضات گاه و بیگاه خیابانی هستیم و از سویی با یک ترامپ مذبذب رو به رو هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۵    
بانک مرکزی عراق بخشنامه ای صادر کرده است که بر اساس آن تعامل یوروی بانک های این کشور با همتایان ایرانی مشکلی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تعدادی از زوج ها برای کسب درآمد بیشتر، دست به طلاق صوری می زنند تا ماهانه مبلغی را به عنوان مستمری زنان سرپرست خانوار دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰    
واردات کالاهای اساسی با دلار 4200 تومانی تا پایان فروردین ماه سال 98، مهم ترین مطلبی بود که رئیس جمهوری در گفت و گوی زنده با مردم در میان گذاشت و این اطمینان را داد که سیاست دولت حداقل در مورد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰    
اعتصاب خلبانان شرکت هواپیمایی رایان ایر، سبب لغو چهارصد پرواز در اروپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰    
گزارش روزنامه ایران از رواج پدیده طلاق صوری برای دریافت مستمری را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۵    
به گزارش شفاف ، به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: توافق با مکزیک به خوبی پیش می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۵    
با نگرانی از تاثیر تحریم های جدید آمریکا و قدرت گرفتن دلار، روبل روسیه به پایین ترین سطح خود از جون 2016 تا کنون سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۵    
گرانی برخی از میوه ها در بازار و قیمت های نجومی آن سوژه کارتون سمانه روح اللهی با عنوان صفر ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۵    
خودرو بخریم یا نخریم؟ خونه چی؟ قیمت ها همین می مونه یا گرون تر می شه؟ نکنه الان نخریم، گرون تر شه، دیگه نتونیم بخریم؟ شنیدی می گن روغن تا چند وقت دیگه اصلا پیدا نمی شه؟ از الان بخریم تا کم نشده داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۵    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساخت 25 هزار خوابگاه متاهلی در طول برنامه ششم توسعه در صورت تامین اعتبار لازم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰    
وزارت خارجه چین در مخالفت با تحریم های یکجانبه واشنگتن علیه تهران گفت تجارت چین با ایران به منافع هیچ کشوری آسیب نمی زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰    
روسای جمهور آمریکا و فرانسه در یک گفت وگوی تلفنی بامداد شنبه درباره مسائل مختلف از جمله ایران گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰    
68 هزار نفر از زائران ایرانی خانه خدا یعنی 80 درصد از حجاج کشورمان از 27 تیرماه تا شب گذشته، وارد سرزمین وحی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۵    
یک مقام آمریکایی مدعی شد که ایران در رزمایش دریایی اخیر خود موشک کوتاه برد ضد موشک آزمایش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۵    
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل با اشاره به اینکه آمار تسویه حساب دانشجویان به نسبت سال گذشته با شیب کمی افزایش پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (20 مرداد ماه) در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۵    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مسائل زیست محیطی شهرستان ری گفت: خطر نفوذ پسماند پالایشگاه نفت شهید تندگویان به محصولات کشاورزی منطقه وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۱    
نرخ ارزهای خارجی در بازار ترکیه طی امروز جمعه به صورت ساعتی افزایش یافت و در عرض 14 ساعت، ارزش پول ملی این کشور 20 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۱    
هیات عمومی دیوان عدالت اداری قسمتی از یک بخشنامه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه را به دلیل مغایرت با قانون ابطال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۱    
انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی و معاون علی ربیعی، با حکم رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از وقوع آتش سوزی در میانکاله از شب گذشته خبرداد و گفت: با تلاش چند ساعاته نیروهای مختلف آتش ساعت 6 صبح امروز مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۱    
وزیرامور اقتصادی و دارایی همزمان با آغاز دور تازه تحریم ها به مردم اطمینان داد که از منابع خزانه کشور با نهایت دقت و حساسیت حفاظت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۱    
روسای جمهوری آمریکا و فرانسه در گفتگویی تلفنی به بررسی مسائل مهم منطقه ای و بین المللی پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۱    
دولت آنکارا اعلام کرد که تعرفه های گمرکی آمریکا تنها به روابط دو کشور به شدت ضربه می زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۰    
مدیر طرح آبادانی و پیشرفت چالدران گفت: چالدران با آب و هوای خارق العاده و ظرفیت های بی نظیر تجاری به دلیل برخی تصمیم گیری های غلط گذشته و به نوعی تداومشان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۰    
به گزارش شفاف به نقل از گاردین، منابع خبری از ربوده شدن یک هواپیما در فرودگاه بین المللی شهر سیاتل ایالت واشنگتن آمریکا توسط یک مرد ناشناس خبر دادند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۰    
رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: دلیل اصلی شروع نشدن سرمایه گذاری رنو در ایران این است که ما به تعهدات خود عمل نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۵    
هواپیمای مسافری که لحظاتی قبل بدون کسب مجوز اقدام به پرواز در فرودگاه سیاتل آمریکا کرده بود در دریا سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۵    
سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در رقابت های AVC کاپ گفت: اگرچه ویتنام با تیم اصلی بزرگسالان خود در این دوره از مسابقات شرکت کرده اما تهدیدی برای والیبال ایران به حساب نمی آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۰    
همام طارق بازیکن جدید تیم استقلال امروز در تست های پزشکی شرکت می کند تا بعد از آن قراردادش را در هیات فوتبال تهران به ثبت برساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۰    
کتاب هذا قائدی با موضوع زندگی و شخصیت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حمایت رایزنی فرهنگی ایران در عراق چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۵    
اسطوره فوتبال برزیل از لیورپول به عنوان مدعی نخست قهرمانی در لیگ برتر انگلیس یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۰    
روسای جمهوری فرانسه و روسیه در یک تماس تلفنی بر بازسازی زیرساخت های اجتماعی و اقتصادی سوریه و بازگرداندن آوارگان به این کشور با کمک جامعه بین الملل تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۰    
وزارت دفاع روسیه از سرنگونی دو پهپاد جدید که از مناطق تحت کنترل شبه نظامیان سوری در استان لاذقیه به سمت پایگاه حمیمیم به پرواز درآمده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۰    
یک تحلیل گر مسائل بین الملل با بیان اینکه بعید می دانم در حال حاضر ظرفیت مذاکره برای ترامپ و روحانی وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۵    
معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه گفت: با توجه به صدور دستورالعمل وزارت صنعت معدن و تجارت پیرامون تنظیم بازار محصولات فولادی توافق با سندیکای لوله و پروفیل عملیاتی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۲    
یک وزیر سابق اسرائیلی اعلام کرد که حزب الله لبنان در سال 2018 به ارتشی باتجربه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۵    
تروریست های تکفیری داعش به یک استادیوم فوتبال در شهر الشرقاط در صلاح الدین یورش بردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۰    
انتشار عکس جدید مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران باعث نگرانی مسئولان باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۰    
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد، بازار نفت وارد یک دوره کوتاه آرامش شده است، اما احتمالا در اواخر 2018 یعنی زمانی که تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اجرا شود، بازار دستخوش طوفان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۰    
عضو تیم ملی تکواندو با بیان اینکه تمام در ورزش حرفه ای امکان پیش بینی وجود ندارد، گفت: امیدوارم به کابوس 2 ساله ام پایان دهم.
  • ۱