پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۶:۵۰Jan 2019 17
 

خبرهای شفاف نیوز 24 مرداد 1397 - shafaf.ir

 
شفاف نیوز 29 اسفند 1393 شفاف نیوز 28 اسفند 1394 شفاف نیوز 30 اسفند 1395 شفاف نیوز 29 اسفند 1396 شفاف نیوز 31 فروردین 1397 شفاف نیوز 31 اردیبهشت 1397 شفاف نیوز 31 خرداد 1397 شفاف نیوز 31 تیر 1397 شفاف نیوز 1 مرداد 1397 شفاف نیوز 2 مرداد 1397 شفاف نیوز 3 مرداد 1397 شفاف نیوز 4 مرداد 1397 شفاف نیوز 5 مرداد 1397 شفاف نیوز 6 مرداد 1397 شفاف نیوز 7 مرداد 1397 شفاف نیوز 8 مرداد 1397 شفاف نیوز 9 مرداد 1397 شفاف نیوز 10 مرداد 1397 شفاف نیوز 11 مرداد 1397 شفاف نیوز 12 مرداد 1397 شفاف نیوز 13 مرداد 1397 شفاف نیوز 14 مرداد 1397 شفاف نیوز 15 مرداد 1397 شفاف نیوز 16 مرداد 1397 شفاف نیوز 17 مرداد 1397 شفاف نیوز 18 مرداد 1397 شفاف نیوز 19 مرداد 1397 شفاف نیوز 20 مرداد 1397 شفاف نیوز 21 مرداد 1397 شفاف نیوز 22 مرداد 1397 شفاف نیوز 23 مرداد 1397 شفاف نیوز 24 مرداد 1397 شفاف نیوز 25 مرداد 1397 شفاف نیوز 26 مرداد 1397 شفاف نیوز 27 مرداد 1397 شفاف نیوز 28 مرداد 1397 شفاف نیوز 29 مرداد 1397 شفاف نیوز 30 مرداد 1397 شفاف نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۰    
ادامه اقدامات وزارت صمت در ممنوعیت صادرات برخی محصولات کشاورزی بدون اطلاع وزارت جهاد کشاورزی، مغایر با قانون انتزاع و فراقانونی است و زیان جبران ناپذیر بخش کشاورزی را به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۵    
سخنگوی دولت آلمان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، تلاش ها برای بازسازی سوریه برای برلین اولویت محسوب نمی شود زیرا درگیری ها در این کشور عربی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۵    
شهردار منطقه 13 با اشاره به طرح تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به قطب گردشگری شرق تهران، از احداث موزه گل محمدی برای اولین بار در کشور در این بوستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی دوازدهمین سالگرد پیروزی رزمندگان دلیر مقاومت در نبرد سرنوشت ساز سی و سه روزه را به سیدحسن نصرالله و ملت مقاوم لبنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۹    
پرداخت پول از سوی ایران بابت قراردادهای جدید خرید چای از هند در طی 4 هفته گذشته کند شده و به دلیل کاهش واردات چای هند توسط ایران صادر کنندگان چای هند ناگزیر به انبار کردن محموله های خود شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۰    
در پی کنسل شدن پرواز ایلام-تهران، مسافران این پرواز به شدت به این اقدام فرودگاه معترض و با عوامل فرودگاه درگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۰    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با بیان اینکه 200 نوع بیماری روانی وجود دارد یادآور شد که در آینده این بیماری ها در رده اول بیماری هایی که هزینه سنگینی را بر دوش دولت ها تحمیل می کند، تبدیل خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۰    
معاون میراث فرهنگی کشور، از ثبت 23 اثر میراث طبیعی و تاریخی در فهرست آثار جهانی و یونسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۵    
معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه اگر دولت نمی تواند بودجه 280 هزار میلیارد تومانی برای اجرای برنامه های کاهش تلفات ناشی از تصادفات جاده ای را تامین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعتراض به بودجه اختصاص یافته به طرح تحول سلامت و سرانجام این طرح گفت: هیچ گونه اعتراضی نسبت به این موضوع وجود ندارد و سرانجام این طرح مشخص است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۰    
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از صدور کیفرخواست پرونده تجاوز در ایرانشهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این پرونده مراحل نهایی خود را در دادسرا طی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۵    
کارشناسان محیط زیست از احتمال افزایش شدید دما برای چهار سال آینده خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۵    
فارس همواره رتبه ی نخست حوادث رانندگی و فوتی های ناشی از این حوادث را در کارنامه داشته است، اگرچه آمارها نشان دهنده ی سیر نزولی وقوع تصادف و فوتی های ناشی از این حوادث است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۰    
استان گلستان یکی از استان های نوبنیاد اما با پیشینه ی تاریخی ایران است که طبیعت چشم نواز آن، مردمانی با زبان و فرهنگ گوناگون را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۰۰    
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۰    
نشریه پولیتیکو در گزارشی با اشاره به سخنان اخیر حیدرالعبادی، رئیس جمهوری عراق مبنی بر تبعیت کشورش از تحریم های آمریکا علیه ایران نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر فرمودند: در قضیه برجام، بنده اشتباه کردم، اجازه دادم که وزیرخارجه ما با آن ها صحبت کند، ضرر کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۵    
انفجار در مرکز آموزش شیعیان در غرب پایتخت افغانستان ده ها کشته و زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۰    
یک کارشناس آمریکایی گفت تعصب مذهبی و تلاش برای ترویج افراط گرایی مسیحی در ارتش آمریکا از زمان انتخاب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری این کشور یک روند فزاینده را نشان داده و اکنون یک نگرانی برای امنیت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۵    
ناهید خداکرمی، عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت محمدعلی افشانی در شهرداری می گوید: اگر ایشان توانستند ادامه می دهند، نشد هم یک شهردار دیگر انتخاب می کنیم. چیز سختی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۵    
به دنبال انتشار خبر لغو پرواز ظهر چهارشنبه ایلام - تهران و بروز درگیری بین مسافران این پرواز با کارکنان فرودگاه شهدای ایلام ، مدیر فرودگاه خبر درگیری فیزیکی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۵    
مقامات ایتالیا اعلام کردند شمار تلفات ریزش پل در این کشور به 39 نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۰    
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ساخت، تکمیل و تجهیز مراکز اورژانس از اولویت های وزارت بهداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۰    
بنا بر اعلام مسوولان، از 3921 مدرسه در شهر تهران، 1152 مدرسه هوشمند هستند و 10 کلاس درسی با تبلت کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۰    
مسابقه رئال مادرید اَتلتیکو مادرید چهارشنبه (24 مرداد ماه) از ساعت 23:30 به صورت مستقیم روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات اقتصادی اخیر، گفت: در شرایط کنونی صنعتگران برای گذراندن این شرایط به حمایت ویژه نیاز دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۵    
دبیر شورای نگهبان گفت: دادگاه های مجرمان اقتصادی باید علنی و سریع برگزار شود و قضاتی انتخاب شوند که تهدید و تطمیع مفسدان اقتصادی بر آنان مؤثر واقع نشود تا به سرعت به نتیجه برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۱    
وزیر بهداشت از تأمین ارز دولتی برای دارو و تجهیزات پزشکی تا پایان فروردین 98 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۵    
کلیات طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در جلسه امروز شورای نگهبان مورد موافقت اعضا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۵    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه های تقلبی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۳    
نسبت جمعیت شاغل به کل جمعیت ایران در دولت هفتم بیشتر و در دولت نهم کمتر شده و در دولت کنونی بهبود یافته است
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۳    
همزمان با تشدید تنش های واشنگتن و آنکارا و کاهش ارزش لیر ترکیه بر اثر تحریم های یکجانبه دونالد ترامپ، منابع خبری از سفر 'شیخ تمیم بن حمد آل ثانی' امیر قطر به ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۵    
دلیل رانت گسترده در بازار کالا چیست؟/ چه کسانی طرفدار ادامه محاسبه قیمت پایه در بورس کالا با دلار 4هزار و 200 تومانی هستند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۵    
یکی از بزرگ ترین محدودیت های موجود در مناطق محروم کشور نبود مکانیزم های مشخص و قانونمند برای کشف و شناسایی استعدادهای برتر ورزشی و پرورش آنها در سطح قهرمانی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
رویکرد حمایتی بنیاد علوی در زمینه مهارت آموزی دانش آموزان مناطق محروم می تواند زمینه ساز توسعه همگون و فقرزدایی در بلندمدت شود. مدل حمایتی که می تواند توسط دیگر سازمان های توسعه ای پیگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۰    
شبنم نعمت زاده دختر وزیر صنعت سابق روحانی به خبر جنجالی کشف انبار داروهای احتکار شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۰    
کلاس های درس امام خمینی (ره) پنهانی تشکیل می شد و افراد خاصی مانند شهید مطهری و آیت الله منتظری در آن شرکت داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۵    
افرادی که اقدام به سرقت باتری دکل های مخابراتی شهر تهران کرده و با این اقدام سبب قطعی و ضعف آنتن دهی برخی از اپراتورهای تلفن همراه شده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۰    
رئیس جمهور ، تلاش برای افزایش تولید، صادرات و اشتغال در کنار تنظیم بازار و شفاف سازی امور را بالاترین عبادت و انقلابی بودن دانست و به بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۰    
محسن هاشمی در توییت حدید خود نوشت: قبل از رسیدن بهمن، صدای بهمن اعتراضات را بشنویم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۵    
با امضا کنوانسیون " رژیم حقوقی دریای خزر" گمانی زنی هایی در مورد سهم ایران از این دریاچه مطرح شده که باوجود ارائه توضیحات بسیار از سوی کارشناسان امر بازهم دستخوش اما و اگر هایی در فضای رسانه ای شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۵    
یک مردم شناس و محقق با استناد به پژوهشی که درباره ازدواج سفید روی 213 زوج و به شکل میدانی انجام داده است، گفت: عمر ازدواج سفید در ایران بین یک تا سه سال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۰    
پدر مرزبان آزاد شده ناجا با تشکر از فرماندهان و مسئولین نیروی انتظامی گفت: خدا را شکر می کنم که فرزندم را به ما برگرداند؛ احساس می کنم خدا سعید را دوباره به ما عطا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
خرابی وسایل برقی امری اجتناب ناپذیر است، حتی با وجود آن که این همه پیشرفت در تکنولوژی صورت گرفته. کمپانی های برتر تولید کننده ی لوازم خانگی، به سبب رقابتی که میان شان وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
4 لکسوسی که در کشورهای ایتالیا، سوئد و روسیه اعلام سرقت شده و پس از ترخیص از گمرکات وارد ایران شده بودند، شناسایی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر کاهش صدور روادید اربعین را تکذیب کرد و گفت: برای دریافت روادید عراق سال گذشته علاوه بر مبلغ 40 دلار 10 دلار هم در چارچوب پنجره واحد دریافت می شد که امسال خوشبختانه این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۰    
کارشناس مسئول مرکز بهداشت استان مرکزی با اشاره به ازدواج دختربچه ها در روستاهای استان گفت: شهرستان خنداب در این زمینه نسبت به سایر شهرستان های استان دارای شرایط ویژه است بطوریکه در این شهرستان 35 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۵    
پیتر فریدمن عکاس این تصویر، برای به نمایش گذاشتن این منظره چشم نواز سه تصویر با نوردهی طولانی به ثبت رسانده، سپس آن ها را با یکدیگر ادغام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۰    
در صورتی که محسن بنگر مقابل استقلال به میدان برود، پیرترین بازیکن حال حاضر لیگ برتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۰    
رئیس پلیس پایتخت به خبر تلخ و در عین حال عجیب، دیپورت اشتباهی یک جانباز اعصاب و روان به افغانستان که به مرگ این جانباز ختم شده، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تشدید مجازات های جرم اسیدپاشی خبر داد و گفت: در طرح تشدید مجازات جرم اسیدپاشی در برخی موارد افساد فی الارض و اعدام پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۰    
سازمان هواشناسی از بارش باران در استان های گیلان و مازندران طی امروز خبر داد و اعلام کرد: برای برخی نقاط استان های سیستان و بلو چستان، مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵    
جویبار- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: آسیب های سوء تدبیری ها چندین برابر تحریم ها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵    
سفیر عراق در جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که کمیسیون آب این کشور به زودی با مسئولان ایرانی نشست برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت:جمهوری اسلامی ایران در جایگاه پانزدهم جهان از نظر تعداد مقالات علمی و استناد به آنها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب طرح کودک همسری حداقل سن ازدواج برای دختران به 16 سال افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس سازمان شیلات در و اکنش به این سوال که صیادان تیمی در آب های خلیج فارس به صید می پردازند تاکید کرد: هیچ صیادی به جز صیادان داخلی اجازه صید در آب های ایران را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
یارانه بگیران می توانند ساعت 24 فردا پنجشنبه همزمان با 25 مردادماه یارانه خود را دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
رییس کل بانک مرکزی گفت: همانطور که از ابتدا گفته ایم، در نرخ ارز دخالت نمی کنیم و بازار در این خصوص تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۵    
ترکیه در پی تیرگی روابط با آمریکا و در اقدامی تلافی جویانه، روی واردات طیف گسترده ای از کالاهای آمریکایی از خودرو گرفته تا الکل به ارزش یک میلیارد دلار افزایش تعرفه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰    
رئیس مجلس درخصوص کمک به صنایع و اشتغال گفت:نقدینگی کارخانه ها مهم است و بانک ها باید به آن ها کمک کنندبعد از گذشت از شرایط فعلی این واحدهای تولیدی می تواند روی پای خود بایستد
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰    
معاون اول رییس جمهوری گفت: به تصدیق غالب نخبگان کشور در مقطع کنونی با توجه به سیاست های خصمانه و توأم با بی احترامی دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مذاکره با این کشور پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۰    
سازمان برنامه و بودجه کشور روز شنبه با 38 اقتصاددان امضاکننده نامه به رئیس جمهور برای گفتگو و بررسی پیرامون راهکارهای ارائه شده در نامه مذکور جلسه ای برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۵    
معاون گردشگری با تاکید بر این که موضوع ارز مسافرتی و پیگیری چالش های آن از دستور کار سازمان میراث فرهنگی خارج نشده است، گفت: مسافرانی که برای تهیه ارز با مشکلاتی روبه رو می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۵    
شرکت انگلیسی کوئرکاس، که در زمینه سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر فعالیت دارد اعلام کرد، به دلیل تحریم های اخیردولت آمریکا تمام فعالیت های خود در ایران از جمله یک پروژه 500 میلیون یورویی برق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۰    
دادستان کل کشور گفت: 6 وزیر از من خواستند تا برای رفع فیلتر برخی شبکه ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک در جرم خواهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۰    
در ساعات عادی بازار که جریان طبیعی معاملات وجود دارد، نوسان گیران قدرت کمتری دارند که قیمت ها را مطابق خواست خود جا به جا کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۵    
سال گذشته واردات خودرو در ماه های اول سال هم ممنوع نشده بود. قبل از مسدود شدن ارز دولتی و اختصاص آن به کالاهای اساسی، صفی بلند برای ثبت سفارش کالا شکل گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۰    
ارتش چین با ارسال یادداشتی اعتراضی به آمریکا، به این کشور در مورد تقویت ارتباط نظامی با تایوان و زیر پا گذاشتن 'اصل یک چین' هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۰    
به گزارش شفاف ، هدر نائورت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:تلاش می کنیم که کشورها در برابر هرگونه نقض تحریم های ایران پاسخگو باشند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۰    
یک مسئول کاخ سفید که خواست نامش فاش نشود، سه شنبه شب به رویترز گفت: اگر'آندرو برونسون' کشیش آمریکایی در شهر ازمیر که حبس خانگی او موجب تیرگی روابط واشنگتن و آنکارا شده است، آزاد نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۶    
وزارت امور خارجه چین اعلام کرد پکن از تصمیم پیونگ یانگ و سئول برای برگزاری یک نشست دیگر رهبران این دو کشور در ماه سپتامبر آتی استقبال کرده و انتظار نتایجی مثبت از این دیدار را که هرچه بیشتر به خلع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۶    
دبیرکل اتحادیه عرب مدعی دخالت ایران در یمن و حمایت از انصارلله یمن شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۶    
روزنامه الوطن از دومین سفر هیئت شورای سوریه دموکراتیک به دمشق برای انجام دور دوم مذاکرات با دولت سوریه درخصوص اداره محلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۵    
پژوهشگران اسکاتلندی، نوعی باتری سیال ابداع کرده اند که می تواند سوخت مورد نیاز خودروهای الکتریکی و هیدروژنی را تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۵    
برنامه جدید رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان در هفته های دوم و سوم از سوی سازمان لیگ فوتسال اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۰    
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا پس از انتشار گزارشی که افزایش ذخایر آمریکا را نشان داد و همچنین تیرگی دورنمای رشد اقتصادی، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت دوازدهمین سالگرد پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی گفت: ما امروز اطمینان بیشتری نسبت به تحقق وعده پیروزی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۲    
بانک مرکزی اخیرا اطلاعیه ای منتشر کرده که اگرچه مورد توجه آحاد اقتصادی قرار نگرفت، اما با تدقیق در آن می توان به تصمیم سیاست گذار درخصوص ورود به فاز دوم اصلاحات ارزی پی برد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۵    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد دو فروند موشک از نوع زلزال 2 به مناطق جیزان و نجران عربستان شلیک کرده است.